T JE SKI'S 39,- 25 gulden kado! óchuttmmnj Hulleman opfïek teerd! Najaarsaktie r cm UUR D 1 HANDEL WANDEL I Soester 'Voyager' voor Berdien Stenberg OR resp. fsruimten 1 tobteckdettf" stone dat**®*1 b\ack-bleU Alinea Lingua: niet zomaar een vertaalbureau Hans Wewer Hairstyling Prijswinnaar de lucht in Super-berenactie loopt als een trein Nieuw brilleglas Hulleman >e Speciale 'Limited'-modellen bij Daihatsu-dealer Kooy in Baarn DOORLOPEND SCHERP ZIEN, VAN DICHTBIJ TOT VERAF HEERLIJKE GROTE MAISKIP snSSf-, ar m 1 t3HS@H 1 QHBKIO 1 m Adeline Koopmans verzorgt professionele bedrijf'svertalingen Dankzij Radio Soest en SNS Bank CURSUS FILOSOFIE Deze week actie bij groente /fruit- afdeling Nieuwe kijk op leesproblemen DAGSCHOTELS _PA^ WOENSDAG 11 NOVEMBER 1992 SOESTER COURANT PAGINA 9 VLEES per kilo bepaalt zelf of u wel of geen ba- inenschil op de piste tegenkomt, >or ervoor te zorgen dat uw ski- Jteriaal in optimale konditie is. i's repareren, steenslijpen en ixen volgens Christal Glide me- )de is werk voor vakmensen, ar ons dus. Bovendien stellen uw bindingen af met compu- gestuurde apparatuur, voor uw igheid! t u straks op goede voet met 'el uw ski's als met uw vakan- udget zijn, breng uw ski's dan wantt/m 30 november betaalt )or een plete ski-onderhoudsbeurt OR (met airconditioning) of gedeelten). in bv '-loon 02155 - 24334 of 10272 I monimool 90 leestekens inclusief spofies I I „I I I I ocheque of Girobetaalkaart, of opgeven bij 'dt u nu een HET TARIEF. eum... De felicitatieboodschap r een mag maximaal 3 regels groot zijn. (1 regel is 30 'eestekens incl. spaties) en P de kost slechts 15,- per felicitatie. FELICITATIEBOODSCHAP OPGEVEN dan kan Voor het opgeven van uw 'elicitatieboodschap kunt u gebruik maken van de 72 x per ssum en onderstaande bon. Natuurlijk kunt u ook even binnenlopen bij het kantoor nen. vnn de Soester Courant, v, Weedesfraaf 227, Soest. 1 Voor uw felicitatie vult u 1 onderstaande bon in. 1 De rubriek gefeliciteerd! Iedere 1 dog op de Kabelkrant' 1 Berdien Stenberg, de bekende fluitis te, kreeg vorige week de sleutels over handigd van een fonkelnieuwe Chrys ler Voyager. Dat gebeurde bij Chrys- ler-dealer Auto Bosboom aan de Birkstraat in Soest. Berdien kreeg de sleutels uit handen van de heer L.G.H.M. Jacobs, commer cieel directeur van Auto Bosboom. Met het uiterst comfortabele vervoermiddel zal zij, samen met haar musici, het land doorkruisen tijdens de zojuist gestarte theatertour, die tot volgend jaar juni zal duren. Onlangs verscheen Berdiens nieuwste cd, "Melodies d'Amour", met een dui delijk herkenbaar genre: het Franse chanson. Onvergetelijk en sfeervolle melodieën van o.m. Jacques Brei, •Chajrles Aznavour, Gilbert Bécaud en "nieuwkomer" Patrick Bruel worden op onnavolgbare wijze door Berdien Stenberg vertolkt, met een groot orkest o.l.v. Harry van Hoof. Ook als gezinswagen zal de Voyager zijn diensten bewijzen, vandaar dat Berdien zich bij deze feestelijke gele genheid liet vergezellen door haar man Marcel Bertsch en haar twee kinderen: zoop Dylan en dochter Beaudine. Berdien Stenberg met haar gezin en de heren Jacobs (l.) en Bosboom van Auto Bosboom. Foto: Frans van Zijst. Bij aankoop van deze jeans ontvangt u tegen inlevering van deze advertentie Deze aktie is geldig t/m zaterdag 14 november 1992. SOESTERBERGSESTRAAT 49A - SOEST TELEFOON 02155-2 35 84 Vanaf 1 november j.1. is Adeline Koopmans in Soest gestart met haar vertaalbureau Alinea Lingua b.v. voor professionele bedrijfsvertalingen. Haar bureau is gevestigd in het "Inclu sief' kantorencentrum aan de Laan straat 2. Alinea Lungua is zoals in de brochure staat "niet zomaar een vertaalbureau". Er wordt uitsluitend met native spea kers (moedertaalvertalers) gewerkt. In heel Europa beschikt het bureau over een groot aantal free-lance beëdigde) srtalers met jarenlange ervaring, die sspecialieerd zijn in hun vakgebied. In ligenoeg alle talencombinaties en vak gebieden zijn gekwalificeerde vertalers Orhanden. Om alle teksten snel en efficiënt ter ilekke te hebben, heeft het bureau een ïigen electronic mail system, waarin ie- gere klant en vertaler zijn eigen mailbox heeft. De klant kan in deze mailbox de te vertalen tekst zetten en in een later stadium staat hierin de vertaalde tekst peer gereed. Natuurlijk blijft ook ver- ;ending per fax of levering op diskette |n/of geprint op papier tot de mogelijk heden. Daarnaast biedt Alinea Lingua jten extra service in de vorm van Desk top Publishing en zet- en drukwerk, ivaarvoor het bureau werkt met profes sionals. \deline Koopmans heeft acht jaar er varing in het bemiddelen van vertaal projecten op allerlei niveaus en heeft ovendien een aantal jaren hiervan als Bffice-manager leiding gegeven aan projectbegeleiders in deze sector. Zij heeft gekozen voor een unit in het "In clusief' kantorencentrum vanwege het uime servicepakket, zoals gemeen- chappelijk gebruik van fax e.d. Voor naar is echter het sterkste punt van het kantorencentrum dat er bij afwezigheid [een beroep gedaan kan worden op de Jtelefoniste/receptioniste. Deze neemt op adequate wijze de binnenkomende telefoongesprekken op onder de naam \linea Lingua en noteert vervolgens de belangrijkste gegevens. Kantoorinrichting Het logo van Alinea Lingua is zwart met KvK-bijeenkomst over ziekteverzuim/WAO voor ondernemers Het ziekteverzuim en het beroep op AAW en WAO zijn in de afgelopen ja ren fors gestegen. De sociale zekerheid komt onder druk te staan. Het kabinet hoopt met de invoer van een aantal wet ten het ziekteverzuim en het arbeidson geschiktheidsvolume tot een aanvaard baar niveau terug te dringen. Onderne mers blijven daarbij niet buiten schot! De Kamer van Koophandel in Amers foort wil de ondernemers graag infor meren over deze problematiek tijdens de voorlichtingsbijeenkomst op don derdag 19 november: "Ziektewet en WAO; de gevolgen voor onderne mers". Zij krijgen informatie over de stand van zaken met betrekking tot de voorstellen, over de gevolgen daarvan, en over de mogelijkheden om ziekte verzuim te voorkomen en te bestrijden. Bovendien wordt tijdens de bijeen komst de videofilm "Ziekteverzuim: ook dat nog!" (met het KRO-team van "Ook dat nog") vertoond. De bijeenkomst wordt gehouden in Congrescentrum De Eenhoorn te Amersfoort. De kosten bedragen f 75,- per persoon. Inlichtingen: tel. 033- 612964. Foto: Goos van der Wilt. paars, kleuren die Adeline Koopmans consequent in alles doorgevoerd wil hebben. Briefpapier en brochures in deze kleuren laten drukken was niet het grootste probleem, maar de kantoorin richting moest ook aan die voorwaar den voldoen. Eén van de kantoorunits in het "Inclu sief' kantorencentrum wordt gehuurd door Kantoorefficiency Van de Ven te Soest. Er wordt op een professionele manier getoond, hoe de kantoorunits fraai en funktioneel kunnen worden in gericht. Hier vond Adeline Koopmans dan ook de ideale meubelcombinatie, t.w. zwarte bureaus en paarse stoelen. Een prima service van Kantoorefficien cy Van de Ven, die ook dergelijke moeilijke kleurstellingen binnen enkele dagen kan leveren. Vertaalbureau Alinea Lingua is te be reiken onder telefoonnummer 19255 en faxnummer 16124. VOOR HAAR EN VOOR HEM Openingstijden maandag t/m vrijdag 8.30-17.30, zaterdag 8.00-15.30 uur. Steenhoffstraat 53 Soest Telefoon: 02155 - 21433 Het ballonteam van de SNS bank komt op 13 november naar Soest. Rond 15.00 uur zal de Hengelose ballonvaarder Rien Jurg opstijgen vanaf de Eng. Als passagiers zullen meevaren de win nares van de donateursactie van Radio Soest (die tijdens de Oude Ambachten markt op 28 mei werd gehouden), de kantoordirecteur van de SNS bank Soest, die tevens voorzitter van Radio Soest is, en een reporter van Radio Soest. Hij zal een verslag doen van de ballonvaart. Dat is te horen op 14 no vember tussen 9.00 - 10.00 uur bij Ra dio Soest. De heteluchtballon van de SNS bank is opvallend uitgevoerd in zil vergrijs, blauw en rood. Met een hoogte van 28 meter en een inhoud van 3.000.000 liter behoort de ballon tot een van de grootste van ons land. De bemande ballonvaart bestaat al ruim 200 jaar. Op 21 november 1783 steeg een door de gebroeders Montgol- fier ontworpen ballon op met twee 'stoutmoedige edellieden' aan boord. Deze heteluchtballonvaart duurde on geveer een halfuur en net als nu keken 'aardlingen' vreemd op. Ondanks het feit dat we deze tijd meer gewend zijn, blijft het gereedmaken, starten of over komen van een heteluchtballon specta culair. RADIO SOEST FM 105.9 MHz/97.0 MHz (kabel) Postbus 3062, 3760 DB Soest Studio: tel. 2 04 20 Binnenkort begint drs. Marnus de Baar in Zeist (en in Laren) weer met een cursus filosofie. In deze inleidende cursus komen belangrijke denkers aan bod, zoals Hegel, Freud en Nietzsche. Ook worden invloedrijke stromingen in de cultuurfilosofie van de laatste twee eeuwen behandeld, en wordt ingegaan op de filosofische achtergronden van het nationaal- sociolisme en van het communisme (Marx). Voor de cursus is geen vooropleiding vereist, belangstelling is voldoendé. De cursisten krijgen samenvattingen, overzichten, ondersteunende teksten en een literatuurlijst. De cursus bestaat uit tien lessen van elk twee uur en wordt in Zeist en in Loren gegeven. Meer info bij drs. Marinus de Baar (02945-3264). De beren-actie bij Super van Doorn is een geweldig succes. Sinds de start, een paar weken geleden, zijn er bij de supermarkt aan de Wiardi Beekman- straat - waar alles een beetje in het te ken van de beren staat - al meer dan 500 baby-, papa- en mama-beren ver kocht. Alle afdelingen van de supermarkt spe len, met speciale acties en aanbiedin gen, een belangrijke rol in de beren-ac tie. In de afgelopen weken waren dat bijvoorbeeld de slagerij- en de vleeswa ren-afdeling, en deze week is de afde ling AGF (aardappelen, groente en fruit) aan de beurt. Bij de groente- en fruit-afdeling is deze week een heleboel te zien en te beleven dat rechtstreeks met de beren-actie te maken heeft. Vanaf de ingang van de supermarkt - waar een reuze-tekening van een beer (1x2 meter) de bezoekers al duidelijk maakt dat er iets bijzonders aan de hand is - loopt een heus beren voetspoor naar de AGF-afdeling, en daar hebben ze deze week watje noemt een Super-Beren-Knaller: een tas vol fruit, waarvoor de consument maar een tientje betaalt (en bovendien een extra berenzegel krijgt). "Onze Super-beer doet het maar weer. Voor uw gemak, deze goedgevulde be ren-zak," staat er op de fruitzak te le zen. In de zak zit een enorme hoeveel heid gezondheid, want hij is gevuld met een om en nabij een kilo appels, een kilo peren, vijf kiwi's, een kilo bananen, een kilo sinaasappels en een kilo mandarij nen. De beren-actie krijgt ongetwijfeld een extra stimulans door deze actie bij de AGF-afdeling, maar ook dan is het be ren-avontuur nog lang niet voorbij, want over veertien dagen is de kaas-af deling aan de beurt. Wat daar op beren- gebied te beleven zal zijn blijft nog even een verrassing. De beren vallen bijzonder goed in de smaak. Veel opa's en oma's en papa's en mama's sparen de beren alvast voor Sinterklaas, of voor zomaar een ca deautje voor de kinderen, die natuurlijk ook zelf de zegels mogen sparen om zo'n mooie beer te kunnen kopen. Foto: Goos van der Wilt. Wie van beren of van fruit houdt - of na tuurlijk van allebei - moet deze week beslist even bij Super van Doorn langs Als lezen u steeds moeilijker valt, zoekt u naar de meest comfortabele en moderne oplossing. Vooral in dynami sche omstandigheden en bij activitei ten waarbij u afwisselend dichtbij en veraf scherp moet kunnen zien, wilt u geen belemmeringen die uw prestaties in de weg kunnen staan. Bijvoorbeeld tijdens het beoefenen van uw favoriete sport, autorijden of een werkbespreking. Speciaal voor dyna mische en actieve mensen die doorlo pend hun blik op scherp willen houden en op zoek zijn naar een brilleglas mat een optimaal comfort, is er nu een nieuw soort multilokaal glas dat een on merkbare en onzichtbare overgang biedt van vertedeel naar leesdeel. Hoyalux 3 Soft. Een bril die u direct en in alle omstandigheden kunt dragen. Zonder gewenningsproblemen. Zon der enige vertekening of beperking. Een streling voor uw oog. En in elk mo dern montuur. Want ook het oog van anderen wil wat. Een folder informeert u uitgebreid voer dit geheel nieuw ontwikkelde brilleglas, dat ook uw leesproblemen op een com fortabele en elegante manier zal oplos sen. De glazen zijn verkrijgbaar bij Hul leman Optiek aan de Burgemeester Grothestraat. Dankzij een uniek probeersysteem kunt u het glas direct uitproberen in uw eigen sterkte. Zien is geloven! U bent bij ons van harte welkom voor een deskundig advies en het vrijblijvend uitproberen van deze revolutionaire glazen. Een af spraak is'niet nodig. U kunt gewoon binnenlopen bij Hulleman. T R A I T E U R»C A TERING VANUIT MIJN KEUKEN BIJ U OP TAFEL Naast ons winkel assortiment hebben j wij van 12 t/m 17 november Donderdag Blanquetté van kipfilet en champignons Vrijdag Victoria-baars met mosterd-roomsaus of 7t spaghetti alla bolognese met sla v» Zaterdag Wildzwijnrollade met en paddestoelen-roomsaus Zondag of Regenboog forellilet 'Belle meunière' Maandag Rundergehaktballetjes met saus naar keuze Dinsdag Jachtschotel Bij alle gerechten kunt u een keuze maken uit 3 soorten groenten of sla en diverse aardappel- of rijstvariëteiten. Dagschotel11,50 Dagschotel met nagerecht 14,50 Weekendschotel 16,50 Openingstijden dagelijks van 10.00-20 00 uur zondag van 15 00-20.00 uur 's woensdags gesloten F.C. Kuyperstraal 3 Soest Tel. 24664 I Met alle veranderingen voor 1993 in het vooruitzicht, introduceert Daihat- su-dealer Kooy in Baarn een groot aantal verschillende speciale model len. Deze auto's zijn slechts in beperk te aantallen beschikbaar, voorzien van I een veelvoud aan accessoires, en toch zeer scherp geprijsd. De "Limited"- modellen zijn afgeleid van de Daihat- su-personenauto's en van de stoere 4x4-terreinauto's. Charade 1000 Limited De Charade 1000 Limited is gebaseerd op de Charade 1000 TS Special, die standaard al is uitgerust met een 5 ver snellingsbak. De Limited 1000 is lever baar in de kleur rood of wit. De auto is extra voorzien van de volgende zaken: - Nieuw model "Honeycomb"-grille; - Rode sierplaat met "Charade"-tekst tussen de achterlichten; - Modieuze beschermstrips langs de flanken met "Limited"-opdruk; - Bumpers in de kleur van de carrosse rie; - Deurgrepen in de kleur van de carros serie; - Elektrisch verstelbare buitenspiegels in de kleur van de carrosserie; - Rechter buitenspiegel; - Spatlappen in de kleur van de carros serie; - Nieuw design stoelbekleding; - Deurbekleding met stofinleg en kaar- tenvakken in linker en rechter portier; - Een tegen de voorstoelen opklapbare achterbank. Dit complete pakket ter waarde van f 2.000,— kost de klant slechts f 400,— extra. De prijs van de Charade 1000 Li mited komt opf 21.395,--. De Charade 1000 Limited in VAN-uitvoering kost f 19.395,-. Charade 1300 Limited De Charade 1300 Limited is gebaseerd op de, standaard al zeer complete, Cha rade 1300 TX Special en is leverbaar in de kleur rood. De nieuwe Charade 1300 Limited is voorzien van het Limi- tedpakket dat overeenkomt met dat van de Charade 1000 Limited, aange vuld met de volgende extra's: - Rode sierplaat met "Charade 16V"-tekst tussen de achterlichten; - Centrale deurvergrendeling; - Electrisch bedienbare ramen. De waarde van dit pakket ligt op f 2.400,-- maar kost de klant slechts f 800,— extra. De prijs van de Charade 1300 Limited komt op f 24.495,—. De Charade 1300 Limited in VAN-uitvoe ring kost f 21.395,— Daihatsu-dealer Kooy (voor Baarn, Soest en Eemnes) is gevestigd aan de Eemnesserweg 57A in Baarn. Als lezen u steeds moeilijker valt, ook al draagt u al een bril, dan zoekt u naar de meest com'fortabele en moder ne oplossing. Vooral in dynamische omstandigheden waarbij u afwisselend dichtbij en veraf scherp moet kun nen zien, wilt u geen beperkingen die uw prestaties in de weg staan, bijvoorbeeld tijdens sportbeoefening, auto rijden of in uw werk. Speciaal voor dynamische en actie ve mensen die doorlopend hun blik op scherp willen houden is er nu een nieuw soort multifokaal brilleglas dat een onmerkbare en onzichtbare overgang biedt van vertedeel naar leesdeel, ook wanneer u geen correctie voor verzien nodig heeft. Een bril die u direct kunt dragen. Zonder gewenningsproblemen. Zonder enige vertekening of beperking. VRIJBLIJVEND PROBEREN... Dankzij een uniek probeersysteem kunt u dit nieuwe brilleglas direct uitproberen in uw eigen sterkte. Zien is geloven! Ga direct even langs bij Hulleman optiek voor een deskundig advies en probeer vrijblijvend deze revo lutionaire glazen uit. Of vraag naar de informatiefolder. BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometrist O.V. - Contactlensspecialist A.N.V.C. BURG. GROTHESTRAAT 10 3761 CM SOESTDIJK TELEFOON 02155-1 38 59 's Maandags gesloten

Soester Courant | 1992 | | pagina 9