ADEN HEF 2.49 Jftrt- OF 00RN SEC kruipt punt dichter bij 't Gooi Verdeeldheid over sportuitwisseling Van Rurik en SEC gaan uit elkaar Tiental YYZ'49 ongelukkig bij DOSC Goed en slecht liggen naast elkaar Doel Soest ver weg na eerste nederlaag 5m /j7 CHRYSLER 3 ft Jeep, VOETBAL zondag ANSTRAAT 491. 2155-10264 n Piet-kostuums d'Aquino acht duels buitenspel Spannend scoreverloop (0-1, 2-1 en 2-3) in Soester voordeel Speculaas brokken 3?5„ VOETBAL zondag Enquête: zeven voor, zes tegen, negen neutraal SPORTRAAD VOETBAL Spelers Soest naar SEC SPORTRAAD Gert Lamers treedt toe tot bestuur van Sportraad Voetbaltrainer: "drie jaar is voor mij de dead-line" Ploeg Visee verliest duel (3-2) en aansluiting VOETBAL zaterdag Dames Stam/SoVoCo kunnen niet doordrukken: 2-3 VOLLEYBAL Samenwerking Stroomberg en club waarschijnlijk in laatste fase IAKKERIJ ïrbergsestraat 53 3n -J*&Y 12050 /<V k,eur prijs blauw met. f 23.500,- blauw met. 39.950,- zwart 29.750,- d.blauw met. 34.500,- zwart 39.500,- blauw f 10.750,- d.blauwmet. 19.800,- zwartmet. 16.500,- wit 6.900,- anthr.gr. met. 20.900,- zwart met. 24.900,- Wlt f 16.900,- 9ri|s met. 17.500,- anthr.gr. met. 29.950,- grijs met. 14.900,- De kans is met onaanzienlijk dat na dit seizoen een einde komt aan de sa- menwerk.ng tossen Soest en trainer Jan Stroomberg. "We hebben aange kpart dat we ons van be.de kanten moeten atvragcn of het ver™and"f is „og door te gaan. Het is nog te vroeg om te beslissen, maar het doei is ver „eg." Jan Stroomberg doelt daarmee op de uitlatingen die hij voor de aanvang va„ d.t seizoen ,n deze krant deed. Voorwaarde voor een vierde jaar bij Soest was en is dat de elnb minimaal promoveert naar de tweede "kls je kampioen wilt worden, mag je tien punten verspelen. Dat zijn er bij ons nU al zeven, dus in de resterende dertien wedstrijden mag je drie punten verspe len. De jongens weten dus wat ze moe ten doen. De tweede periode kunnen we nu al vergeten, dus waarschijnlijk hangt het van de derde periode af." I lo lang kunnen Stroomberg en Soest 1 evenwel niet wachten. Want tegen die I tijd zijn de clubs voor Stroomberg en de I trainers voor Soest al vergeven. Voor- V atter Paul Smit van de sportorganisatie I beaamt dat het bestuur en Stroomberg al om de tafel hebben gezeten voor een I eerste inventarisatie. Soest wil, zoals elk I jaar, rond de jaarwisseling duidelijk- heid hebben over het al dan niet aanblij- I ven van de huidige trainer. Stroomberg: "Ik zie in de spelersgroep I niet terug wat ik zou willen. Eromheen I wordt alles voor ze geregeld. Misschien doet de club wel teveel voor ze. Je mag toch van een groep verwachten dat ze op een gegeven moment iets terug doet." Stroomberg miste gretigheid bij zijn spelers. "En dan kun je het kampioen schap en promotie wel op je buik schrij ven. Die 1-0 was het voorbeeld zoals we moeten spelen. Dat doelpunt heb ik voor de wedstrijd op het krijtbord uit getekend, de situatie waarin we de pin gel kregen ook. Maar als je voorin niet wilt bewegen om ruimte te maken, kom je er niet uit tegen zo'n ploeg. NVC heeft op karakter een goed eindresul taat afgedwongen. Je moet pijn kunnen lijden, tegen een tikkie kunnen. Som mige jongens hebben dat al als het re gent. Maar de pijn in het lichaam ken nen ze niet. Teveel spelers zijn met hun eigen hachje bezig. Je moet ook voor anderen willen werken, dat is tevens de enige manier om je zelf uit een dalletje te krijgen. In een elftal mogen spelers eisen stellen aan elkaar, maar dat komt er bij ons niet uit. Dat wekt irritaties bij anderen. Daniël Hilhorst baalt als een stekker. Hij is na twee jaar Utrecht ge wend voortdurend op scherp te staan. Mogelijkheden Over het optreden van zijn elftal tegen NVC had Stroomberg weinig positiefs te melden. "Je verzuimt in de eerste helft op 2- of 3-0 te komen. We hebben drie, vier goede mogelijkheden gehad", wees de oefenmeester niet onterecht op de kopballen van Wilfred Janmaat en Dennis van Asch en de nonchalant ge nomen strafschop van René van den Deijssel, waardoor oud-Soester Jan Willem de Wint de bal met een eenvou dige actie klemvast kon pakken. Tot overmaat van ramp kwam de oude club van Luits Houkes een minuut voor rust op gelijke hoogte. Daniël Hilhorst tikte de bal na een hoekschap niet ver ge noeg, waarna Benno Brouwer met een kopbal in de bovenhoek de glans afnam van het openingsdoelpunt van Jeroen van Veenendaal. Daarna verzandde Soest in een hope loos geploeter en waren de gevaarlijkste kansen voor de bezoekers. In het laatste deel van de eerste helft was Van den Deijssel heer en meester op het mid denveld, kwam Gerwin Leegwater veelvuldig op over rechts, kon Houkes nog eens inschuiven en was zelfs Peter van den Berg bereid af en toe wat loop werk te verrichten. In de tweede helft was van dat alles niets meer over. Soms, heel af en toe, als Soest wat lichaamsbe weging toonde en direct kaatste, was er sprake van combinatqies, maar het eindstation werd nooit bereikt. Dan mag je iets verwachten van de an dere spelers. Ik heb er zelf ook koppijn 7.98 Te huur incl. grimeren gtijdig bij het vanouds bekende adres: van Rouwendaal .1 (achterom) - goest slefoon 12882 of 17390 over hoe ik sommige spelers de menta liteit moet tonen, zodat ze willen wer ken." Klaagzang De begrijpelijke klaagzang van Stroom berg had natuurlijk geen effect meer op het wedstrijdbeeld na rust en het eind resultaat. De enige kans was voor inval ler Ferenc Kleinegris. Hij kreeg de bal in de kluts mee en kwam in het centrum vrij voor De Wint. De schuiver rolde langs de buitenkant van de paal tegen de reclameborden. NVC stond op dat moment al op 1-2 dank zij de beweeglijke Erwin Emeran- cia. Hij zou in de 56ste minuut hands hebben gemaakt, toen Houkes de bal keihard tegen hem opschoot en hij al leen kon doorgaan. De scheidsrechter volgde het advies van de grensrechter op, waarover de meningen van de toe schouwers verdeeld waren. Dat de spe ler geel kreeg, begreep vrijwel niemand. Ook Cor van Garderen van NVC liep tegen een prent op. namens Soest wer den Van den Deijssel en Janmaat in het kaartspel betrokken. Voor Janmaat was het zijn derde boeking. Hij wordt binnenkort voor één duel geschorst. Vier minuten later werd een treffer van Emerancia terecht voor buitenspel af gekeurd, maar halverwege de tweede helft haalde de aanvaller zijn gelijk, toen de defensie van Soest vernageld bleef staan bij een voorzet vanaf rechts. Als Leegwater in blessuretijd niet het publiek, maar het net had gebombar deerd, was dat volgens de meeste getui gen onterecht geweest. NVC kreeg dan ook loon naar werken. En iemand die niet werkt, krijgt altijd minder. Jeroen van Veenendaal heeft ge scoord. Martijn de Jonge (11) en de half zichtbare Peter van den Berg gaan op jacht naar de doelpuntenmaker. Foto: Con Mönnich. Maurice d'Aquino moet acht duels aan de kant blijven. Voor zijn rode kaart tegen JOS kreeg de aanvaller van Soest vijf wedstrijden aan zijn broek. Voor de rode kaart die hij een week later in het tweede opliep, werd hij voor drie duels naar de kant verbannen. De straffen houden in dat hij pas in zetbaar is op het moment dat het eer ste of het tweede elftal van Soest acht wedstrijden heeft gespeeld. Inmid dels heeft d'Aquino er een kwart van zijn straf opzitten. SEC ligt uitstekend op koers, want opnieuw werd in een moeilijke uit wedstrijd de volle winst geboekt. Tot nu toe bleef de ploeg in uit wedstrijden ongeslagen. Toegege ven: In Harderwijk had een gelijk spel de krachtsverhoudingen beter weergegeven, maar waar SEC vo rig seizoen vrouwe Fortuna beslist niet op haar hand had, lijkt het er op dat de groen-witten in seizoen 1992-'93 over fortuin niet te kla gen hebben: 2-3. Na een 0- 1-voorsprong voor SEC werd j het voor rust nog 1-1 en toen SEC zes minuten na rust tegen een 2-1-achter stand opliep, leek het te zijn gedaan met de ploeg uit Soest, die echter veerkracht toonde en tenslotte toch nog zegevie rend Harderwijk kon verlaten, 't Gooi speelde met 1-1 gelijkspel tegen Hoog landerveen. Zodoende bedraagt de af stand met de Hilversummers nog maar twee punten, die evenwel kan worden goedgemaakt als SEC op 29 november aan de Bosstraat de ploeg van oud SEC-trainer Willem Peek aan de zege kar kan binden. Doelman Edwin van Luitgaarden wist alle ogen van de SEC supporters op zich gericht, want hij had de moeilijke taak om Jack Nagtegaal te vervangen. Zijn vuurdoop was uitstekend, want hij had overzicht en leidde de defensie. Geen problemen derhalve. WOG had grote pech toen al na één minuut spelen lin kerverdediger Peter Klaassen na een onschuldige botsing dusdanig gewond raakte, dat verder spelen onmogelijk maakte. Vervanger was Kees Klaassen (geen familie). De thuisclub wilde wel en vanaf het beginsignaal van de Volen- damse scheidsrechter A. Ruyg namen de gastheren het heft in handen. SEC mocht niet klagen toen na tien minuten een kopbal van Ruud Kelderman rake lings langs de paal verdween. Na dit WOG-kwartiertje deed SEC wat te rug en Marcel Dorrestein rukte op over rechts en uit zijn voorzet had eerst Guy Dekker de bal voor het intikken. Na missen van de SEC schutter kreeg Ra- mon Heynen de kans om nog af te ron den. Ook hij weigerde en zodoende kwam WOG goed weg. Gaandeweg kwam SEC in de wedstrijd en na een half uur werd dan ook ver diend de leiding genomen. Ozcan Sati- boga soleerde op links en schudde niet minder dan drie VVOG-ers van zich af. De pass hierna was voor Dekker vol doende om na een fraaie actie doelman B. Karssen het nakijken te geven. WOG, toch een goede ploeg, kwam terug en het laatste kwartier moest SEC achteruit. Een serie corners moest wor den weggegeven. Vijf minuten voor rust scoorde de thuisclub de gelijkma ker. Een misverstand tussen Marcel Dorrestein en Jos Kramer bracht plot seling Sander Ekhart in schietpositie; zelfs de weer koel en subliem spelende Antek Wojtowski kon toen niets meer doen. Het fraaie schot van de WO- G-er verdween, net onder de lat, on houdbaar in het doel. Na rust kwam Ozden Kan voor Marcel Dorrestein. Al na zes minuten keek SEC tegen een achterstand aan. De beste WOG-aan- valler Marcel Besselsen knalde uit een vrije trap net buiten het strafschopge bied de bal in de uiterste rechterhoek. Hoewel Edwin van Luitgaarden de bal nog in eerste instantie wist te stoppen, glipte het gladde leer tussen zijn handen door toch nog in het doel. Jos Kramer liep nog tegen geel op en wacht zodoen de weer een schorsing. Veerkracht SEC bleek toch over de nodige veer kracht te bezitten. Toen na ruim een kwartier Guy Dekker in het strafschop gebied werd vastgehouden, werd uit de toegekende strafschop door specialist Mark Timmer 2-2 gescoord. Na de 2-2 heerste SEC op alle fronten. Ronnie Daselaar flitste keer op keer op rechts langs de verdedigers en op het middenveld waren het Saban Aksit, Marco Martens en Kan die de defensie doldraaiden. Na een half uur was er de beloning toen Satiboga op het midden veld een solo begon, daarna Dekker op links lanceerde, die de bal voor het doel in de voeten van Heyen schoof. Heynen werkte de bal in het WOG doel. Guy Dekker had zelfs nog 2-4 in gedachten, maar zijn kopbal, drie minuten voor tijd, ging net naast. Zeven verenigingen zijn van me ning dat de sportuitwisseling Soest-Soest moet doorgaan, zes clubs willen de tweejaarlijkse ont moetingen afschaffen en negen reacties op de enquête van de ge meente en de Vereniging Sport raad Soest (VSS) zijn neutraal. Dat bleek maandagavond tijdens de ledenvergadering van de VSS. De meningen zijn erg verdeeld onder de 22 verenigingen die respons gaven op de enquête. 'Verkeerde tijdstip', 'prak tisch niet mogelijk' of 'geen tegenstan der' waren enkele van de opmerkingen die de tegenstanders lieten horen. Dat zijn MHC Soest, Laetitia, AV Pijnen burg, WZ'49, Selby en LTC Soestdijk. Een andere mening hebben Smeeing/ BDC, Badso, het Bentink Fonds, de Springbokken, Cross Team Soest, Hees en DVS/Knollentuin. De laatste drie hebben nog nooit deelgenomen aan Soest-Soest. De clubs vinden dat de sportuitwisseling moet doorgaan. DVS/Knollentuin heeft gevraagd waarom de vereniging nooit is bena derd om deel te nemen. Een neutraal standpunt wordt ingeno men door de Eemvogels, TV Soest- Zuid, KVO, Stam/SoVoCo, SV Eem- land, de Gemshoorn, de Schieter de Duinkikkers en SO Soest in. De clubs die nog niet op de enquête hebben gereageerd, kunnen dat alsnog tot 1 december doen. Verenigingen die niet reageren, worden in het rijtje 'neu traal' bijgeschreven. "Naar onze me ning reageert men niet als men niet ex treem tegen of extreem voor is", aldus VSS-bestuurslid Dik Stroband. Na 1 december zal de VSS een advies uit brengen aan het college. Eerder waren de VSS en het college overeengekomen dat de sportuitwisse ling dit jaar voor het laatst zou worden gehouden. De Sportraad had dat gead viseerd na ruggespraak met de achter ban. Voornaamste argument van de VSS was dat de sportuitwisseling onge veer vijftien- tot twintigduizend gulden per twee jaar kost. Omdat de gemeente geen geld beschikbaar wilde stellen voor nieuwe investeringen, meende de VSS dat het budget voor de uitwisseling beter voor nieuwe beleid kon worden benut. Voor 1992 en 1993 heeft de Sportraad echter alsnog geld kunnen lospeuteren bij de gemeente. "Omdat de fracties beseffen dat sport een be langrijke plaats in de gemeenschap in neemt", verklaarde voorzitter René van Zee. "Maar we bevinden ons nog steeds in een achterstandssituatie en zullen in 1994 opnieuw moeten proberen de po litiek achter ons te krijgen." De enquête werd gehouden nadat het college tijdens de sportuitwisseling, die eind mei in Duitsland plaatsvond, de sporters 'mobiliseerde' en aandrong op voortzetting. De reacties van de deelne mende sporters waren toen positief. In een evaluatiegesprek met de deelne mende clubs werd afgesproken dat een enquête zou worden gehouden om te bekijken of Soest-Soest nog bestaans recht heeft. Tot dusver zijn de menin gen sterk verdeeld. Het is nog niet be kend hoe het advies van de Sportraad aan het college zal luiden. Elf spelers van Soest zijn over gestapt naar overbuurman SEC. Bijna het complete eerste elftal van de blauwwitten heeft geko zen voor de groenwitte kleuren. Tenminste, als de informatie in het wedstrijdblaadje van WOG juist is. SEC speelde zondag in Harderwijk tegen WOG. Bij de teamsamen stelling van SEC prijkten de namen van onder anderen Peter van den Berg, René van den Deijssel, Daniël Hilhorst en Luits Houkes. Ook ston den de gebroeders Hillors in het wedstrijdprogramma vermeld. Ver moedelijk bedoelde de redacteur Paul en Peter Hilhorst van Soest. Wie denkt dat de overschrijvingster mijn van de KVNB is vervroegd van mei naar november heeft het bij het verkeerde eind. De fout in het pro grammaboekje is veroorzaakt door dat de redacteur van het blaadje niet SEC, maar Soest heeft gebeld voor de opstelling. In bestuurskringen is 'luchtig' gerea geerd op het misverstand dat WOG onbedoeld de wereld heeft ingeholpen. SEC won overigens, zonder Soest-leden, met 2-3 van WOG. Gert Lamers is bestuurslid geworden van de Vereniging Sportraad Soest. Hij neemt de plaats in, die vrijkwam nadat de voormalige voorzitter Dick Luten opstapte. Lamers is 42 jaar en onderwijzer op de Wethouder de Haanschool. Hij is lid van de Lawn Tennis Vereniging Soes- terberg. Die club had hem voorgedra gen als kandidaat voor het bestuur. La mers kon maandagavond niet op de le denvergadering van de Sportraad aan wezig zijn. Waarnemend-voorzitter René van Zee werd benoemd tot voorzitter. Hij toon de zich verheugd met de komst van een tennisser in het bestuur. "Het is goed dat een Soesterberger in het bestuur zit ting neemt. En wij vinden het van groot belang dat de tenniswereld in het be stuur van de Sportraad is vertegen woordigd." Secretaris Cees Verkerk werd herkozen, evenals Jan Paauw. De ledenvergadering vond plaats in het nieuwe clubgebouw van AV Pijnen- burg. Ton van Burik verlaat aan het ein de van dit seizoen SEC. Hij heeft er dan drie jaar op zitten bij de zondag vierde klasser. De trainer heeft het besluit genomen, nadat zowel het bestuur als de spelers groep hem hadden verzocht nog een seizoen te blijven. "Ik heb het er heel moeilijk mee gehad, maar drie jaar is voor mij de dead-line", aldus Van Burik over zijn besluit. Van Burik was drie jaar hoofdtrainer van Utrechtse Boys, had drie jaar de technische leiding bij UW, stopte ver volgens een seizoen en is momenteel aan zijn derde seizoen bij de Soester club bezig. "Ik ben nog niet uitgekeken op SEC. Er had een verlenging ingeze ten, ook gezien de resultaten. Er zijn ook verzoeken gekomen vanuit het be stuur, de spelersgroep en van de bege leiders. Nu het goed gaat, is het mis schien verrassend dat ik wegga, maar driejaar is echt voldoende. Een andere club is niet in het spel, maar ik ga wel uitkijken naar een andere KNVB-club." Het besluit van de Nieuwegeiner valt opnieuw in een vroeg stadium. In de twee voorgaande seizoenen, toen SEC slechte tijden doormaakte, kwam de Ton van Burik: "Ik heb het nog per fect naar mijn zin. Foto: Con Mönnich. voormalige semi-prof van FC Den Bosch vroegtijdig contractverlenging overeen. "Het eerste jaar was een teleurstelling. Ik had een halfjaar lang een goed elftal gezien en toen ik begon, waren zeven spelers plotseling weg. Het is dan goed koop te zeggen ik kap ermee. Ik heb mijn nek uitgestoken en geprobeerd de boel weer op de rit te zetten. Dat heeft heel veel moeite gekost, maar we leven nu in een situatie dat het lekker loopt. SEC heeft geïnvesteerd in de eigen jeugd." Bestuurslid Bert Dekker noemt het ver rassend dat Van Burik zo snel een be sluit heeft genomen. "Misschien is het in een vierdejaar moeilijk om de spelers te blijven motiveren. Het zal niet mak kelijk worden een opvolger te vinden. Sinds Hooft heb ik bij SEC niet zo'n welbespraakte en rustige trainer mee gemaakt die de dingen zo duidelijk kan uitleggen als Van Burik." Volgens aanvoerder Jack Nagtegaal is het besluit van Van Burik 'gezond'. "Ik heb hem namens de spelersgroep ge vraagd of hij nog een jaar wilde blijven, maai; ik denk dat het verstandig van hem is dat hij naar een andere club gaat. Drie jaar is heel erg lang." Van Burik: "Ik ben natuurlijk nog niet weg. We zitten nog niet eens op de helft. We staan er goed voor, al hebben we natuurlijk lelijk punten laten liggen te gen LVV en Victoria. Er had meer in gezeten, maar wij hoeven niet zo nodig. Iedereen is tevreden. Ik ook. Ik heb het nog perfect naar mijn zin." WZ'49 beleefde zaterdag tegen DOSC een minder plezierige mid dag. De ploeg uit Den Dolder, vijf jaar terug nog spelend in de derde klasse KNVB, won met 3-2. WZ'49 raakte hierdoor de direc te aansluiting met de kopgroep kwijt. WZ'49 begon de wedstrijd zonder de uitblinker van vorige week. Robin van Hamersveld liep in de trainingen een liesblessure op en werd vervangen door Joost Overduin. Na de slechte wedstrijd van de vorige week was WZ'49 ge brand op en goede uitslag. Het liep ech ter anders. Al na negen minuten keek WZ'49 tegen een achterstand aan. Willem de Vries had met een kopduel zijn tegenstander in de rug gesprongen. De toegekende vrije trap werd van twintig meter door DOSC's beste man Mare Roozeboom op en 'Koeman'-wij- ze in de touwen gejaagd. Na deze goal hervond WZ'49 zich. Het werd sterker en drong DOSC terug op eigen helft. Kleine kansen werden er gecreëerd en WZ'49 leek de gelijkma ker te scoren. Toen echter begon scheidsrechter Eimers uit Veenendaal zijn stempel op de wedstrijd te drukken. Met het fluiten op appelleren, het ne men van discutabele beslissingen lever de bij de spelers van beide ploegen veel irritatie op. Het gevolg hiervan was weer dat de man kwistig met kaarten begon te strooien. Slachtoffer hiervan werd Dik Laan. Bij een sliding naar de bal zag de arbiter een dermate zware overtreding dat Lam met een rode kaart op zak kon vertrekken. Vlak na deze morele dreun, tien minuten voor rust, kreeg WZ'49 de volgende te verwer ken. Bij het onder controle brengen van de bal kreeg Zeki Kurt de bal tegen de arm. En alsof de ploeg uit Den Dolder nog niet genoeg geholpen was, gaf de scheidsrechter een penalty, die tot op luchting van alle Soesters door keeper Mare Brouwer werd gestopt. Na rust speelde WZ'49 va banque. In plaats van zich in te graven voor de goal om de nederlaag zo klein mogelijk te houden, gingen de spelers van trainer Peter Visee toch voor de volle winst. DOSC was door deze instelling van de gasten volledig overrompeld en liet zich terug drijven. Alleen met uitvallen ble ken de gastheren gevaarlijk voor de goal van Mare Brouwer. Het was dan ook des te spijtiger dat met een van zo'n uitval DOSC op 2-0 kwam. Met nog twintig minuten'te spelen leek het een gelopen koers voor de Soesters. Het was echter twee minuten na deze goal dat Peter van de Munt de spanning te rug bracht. Nog geen minuut later leek VVZ op gelijke hoogte te komen, maar John Brouwer schoot net over. Tien minuten voor tijd viel dan echt het doek voor het voorbeeldig werkende WZ'49. Wederom bij een uitval scoorde DOSC 3-1. Twee minuten voor het einde bracht Jan de Vries WZ'49 nog wel terug in de race, maar de resterende tijd was voor de groen- witten te kort om nog gelijk te komen. De dames van Stam/SoVoCo heb ben zich weer eens van beide kan ten laten zien. Fris volleybal werd zaterdagmiddag afgewisseld met zwak spel. Het optel- en aftrek sommetje leverde uiteindelijk een 2-3-nederIaag op tegen Bosta/The Smash. Het positieve was dat de volleybalsters een puntje overhielden aan het thuis duel. In het voorbije seizoen leed Stam/ SoVoCo twee keer een 3-0-nederlaag tegen de Haarlemmers die over enkele lange aanvalsters beschikken. In de eerste set zag het ernaar uit dat Stam/SoVoCo in eigen zaal ongesla gen zou blijven. Na de 3-2 legen ATC Hengelo en de vlotte 3-0-zeges op News/Ovra en DIO/O spurtten de Soester meisjes en vrouwen naar 15-7, maar vervolgens kregen ze twee keer lik op stuk: 9-15, 9-15. In de vierde set kwam het herstel met een 15-11-zege, maar de gasten eta leerden in de beslissende, vijfde set meer lef: 10-15. Heren De vacature voor een geschikte tegen stander voor het herenteam van Stam/' SoVoCo is nog steeds niet vervuld. NVC uit Nijkerk, tot zaterdag tweede op de ranglijst, werd twintig punten ge- Diny de Kruijf 'smasht' de bal in de richting van Bosta/The Smash. Foto: Con Mönnich. gund: 7-15, 4-15 en 9-15. Roel Richmond vindt het na zes duels jammer dat zijn ploeg in de eerste wed strijd één set verspeelde. "We moeten maar met opzet een paar wedstrijden verliezen, zodat we geen kampioen worden. Dan kunnen we volgend jaar proberen om zonder setverlies kam pioen te worden", zocht de volleyballer naar afwisseling in het monotone com petitieverloop voor Stam/SoVoCo. Het zit er dik in dat de ploeg dit jaar pro moveert naar de promotieklasse. WOENSDAG 18 NOVEMBER 1992 SOESTER COURANT PAGINA 15 PAGINA 14

Soester Courant | 1992 | | pagina 15