MMERKiEfl SMEEING OCCASION SHOW DE BTW DOEN WE SAM SAM yféSS#***00 (Schuttemmiu Rabobank O Soest auto smeeing November kadomaand cmoav/" Jongerenmaand bij de Rabobank. SIlIËÉSESj cangeklede' broodjes van Slagerij Zuid illen in Soest heel goed in de smaak Corinne Compagnie: een andere visie op haarverzorging 1 HANDEL WANDEL f Reis-winnaars bij meubelcentrum Loef 'Pinnen' is modern en veilig FEL-AANBIEDING. RKENSFILET ifs-boxen-autostoeltjes etc ér SOEST gewerkt, dan heet J duurzaam is, dan uken zo doordacht unktioneel. En als erenigt, dan wordt i topkeuken unch-service blijkt gigantisch succes lieuwe kapsalon in Baarn J 30 okt. t/m 21 nov. L keuze uit 150 geselecteerde occasions 5(1 GLUItN K3»° jacfcs 5U Met het oog op de feestdagen nu al vele kado's. Wiiii van lloorn #N-V0B., Open nu een jongerenrekening en ontvang een fraai kado! Nu extra voordelig Slagerij-afdeling Super van Doorn viert de 'gekruid- gehaktweek' Rabobank adviseert gebruik PIN-code fel WOENSDAG 18 NOVEMBER 1992 VLEES terts, Bébécar, Eurobaby elc.) mm )nkyo doet tijdelijk ook in vakanties i Onkyo HiFi-Systeem van minimaal arijs. Elke maand worden er vijftig ng rr )or iets meer geld een klasse beter Vereniging van Nederlandse g Installatiebedrijven TEL.02155-1 9954 1 Telefoon: 03463-54711; mo Riet zomaar een broodje, maar een jjferfect "aangekleed" bolletje of pisto let (stokbroodje), wit of bruin, kers- Tïrs belegd met een keur aan vleeswa- ren, kaas, salade, paté en andere heer- fijkheden, en voorzien van een uitge- ïreid garnituur - dat is het handels- perk van Slagerij Zuid, die daarmee 'pest stormenderhand lijkt te verover en. Sinds drie weken biedt de slagerij gan de Soesterbergsestraat haar afne mers een unieke lunch-service, die gi- 'antisch blijkt aan te slaan. Het slagersechtpaar René en Tiny Jwoehring en hun medewerkers hebben Ihet er maar druk mee, maar ze zijn bij- pnder te spreken over het succes. Veel jedrijven in en buiten Soest hebben in- jjssen kennis gemaakt met de uitge breide lunch-service. De bolletjes en pi stolets van slagerij Zuid vliegen zoge- !egd als (soms letterlijk) warme brood jes de winkel uit. be succesvolle formule is als volgt: wie T's morgens vóór 10.00 uur met slagerij Zuid belt (28484) of faxt (28415), Tcrijgt de bestelling tussen 12.00 en Slager René Moehringen medewerk ster Christa zijn dagelijks druk met de bezorging van de broodjes. 13.00 uur gratis afgeleverd op het opge geven adres. "Iedereen heeft z'n lunch dan op tijd," verzekert slager René Moehring, die al een flink aantal bedrij ven tot z'n klantenkring mag rekenen. De gratis bezorging geldt overigens bij een minimum-bestelling van 50 gulden, waarmee duidelijk is dat slagerij Zuid vooral op de grotere afnemers mikt. Kleinere bestellingen moeten bij de sla gerij aan de Soesterbergsestraat 55 worden afgehaald. Opvallend is dat de broodjes heel be taalbare prijzen hebben, van f 2,50 (o.a. leverworst) tot f 7,95 (verse zalm), garnalen of paling. Apart ge noemd mag worden de "week-special", een broodje met elke week weer een an dere verrassing, voor f 5,-. Daarnaast verzorgt slagerij Zuid uiteraard diverse dranken, van appelsap tot melk, fruit en aparte salades. Kunstwerkjes Het verschil tussen de luxe broodjes van slagerij Zuid en de broodjes die je in el ke willekeurige snackbar wel kunt krij gen zit 'm in de perfecte "aankleding". Elk broodje is bijna een kunstwerkje op zichzelf: niet zomaar een plakje van 't een of ander gauw tussen een broodje gewerkt en vervolgens zonder veel om haal dichtgeklapt, maar een volledig af gewerkt en zeer royaal belegd luxe broodje, compleet met een weldoor dacht en zeer smakelijk garnituur. De broodjes worden bovendien bezorgd in een luxe doos, keurig voorzien van een servetje en en bestekje. Wie voor het eerst kennis maakt met de lunch-service van slagerij Zuid kijkt heel verrast op, heeft slager Moehring intussen ervaren. "Bij de meesten valt hun mond open van verbazing, ze staan er echt van te kijken." Dat de lunch-ser vice in korte tijd zo'n succes is gewor den is voor een belangrijk deel te dan ken geweest aan het "proef-pakketje" - twee luxe broodjes in een mooi doosje - die ter introductie gratis werden ver spreid bij een aantal potentiële afne mers in Soest en omgeving. "Dat viel buitengewoon goed," aldus slager Moehring. "De mensen keken hun ogen uit." Fijnproevers Duidelijk is wel dat slagerij Zuid met deze unieke lunch-service een markt van fijnproevers heeft aangeboord. Toch is de slagerij géén broodjeswinkel, en dat wordt het ook niet. De slager: "Wij hebben hier een eerste-klas slage rij met een prima sfeer, en dat moet minstens zo blijven." Het geheim van het succes schuilt vol gens hem in eerste klas-kwaliteit, per fecte presentatie en een goede persoon lijke verstandhouding met de klanten. Wie een kijkje neemt in de slagerswin kel begrijpt direct wat slager Moehring bedoelt: het ziet er allemaal schitterend en bijzonder smakelijk uit en het van oorsprong Amsterdamse slagersecht paar en hun medewerkers zorgen met een grapje en een praatje graag voor een gezellige sfeer. Geen wonder dus dat de zaak inmiddels loopt als een trein. ie regelmatig bij de Baarnse Brink '(waar de dinsdagmarkt staat) de win kelpromenade Laanstraat passeert heeft gedurende de maand oktober bouw-aktiviteiten kunnen volgen in het karakteristieke pand op nummer 14, schuin tegenover "het Rieten Dak je". Op 6 november was de opening en vanaf zaterdag 7 november werden de eerste gasten ontvangen. Inderdaad: Corinne Compagnie ontvangt haar bezoekers als gasten. Dat is merkbaar in alle details, van de ontvangst en be handeling tot aan de aankleding van de zaak. Eigenaresse Corinne de Blok - Bouet is Frangaise, leerde in haar moederland haar vak en woont en werkt sinds 1978 in Nederland. De laatste 5 jaar heeft ze in top-zaken in Amersfoort, Utrecht en Bilthoven gewerkt. Zij heeft een team van medewerkers - haar "Compagnie" - verzameld die de vakkennis en erva ring hebben om op een hoog niveau van verzorging en kwaliteit te werken. Natuurlijke en verzorgende produkten alsmede ontspannende behandelingen vormen de basis voor de werkwijze. Co rinne Compagnie koos voor de wel dadige verzorgingsprodukten van Bain de Terre, een oorspronkelijk Ameri kaanse produktlijn waarin de kracht en kwaliteit van uitgelezen plantaardige grondstoffen, van natuurlijk bronwater (Spa-regime) tezamen met moderne la boratoriumtechniek tot uitzonderlijke resultaten zijn verwerkt. Geheel in harmonie met de kracht van de produkten is de manier van werken. Iedere gast krijgt een uitgebreid per soonlijk advies. Corinne gaat er van uit dat de kapper primair naar de gast moet luisteren, alvorens iets te doen. Men kan zelfs binnenstappen voor een vrij blijvend advies zonder meteen een be handeling af te spreken. De ervaring van dit team van haarverzorgers staat verder garant voor een uitstekende uit voering van de afgesproken behande ling. Verwennen Corinne en haar Compagnie willen gas ten verwennen in hun beeldschone sa- AMSTERDAMSEWEG 19 AMERSFOORT KONINGSWEG 14 SOEST Een blik in het interieur van de nieu we Baarnse kapsalon. Ion. Een goed voorbeeld daarvan is de hoofd-was-massage behandeling: Voorafgaande aan iedere behandeling krijgt de gast een uitgebreide oosterse hoofd-was-massage als vervanging van het normale wassen. Het resultaat: ont spanning, afvoer van toxische stoffen en een diepere inwerking van de pro dukten. Andere voorbeelden zijn de kruidendoek voor ontspanning en de "clay-pack" behandeling. Speciaal om te relaxen is er de combinatiebehande ling. De resultaten zijn verbluffend. Haarverzorging is een onderdeel van de totale uiterlijke verzorging. Het belang daarvan merkt iedereen dagelijks in de privé- en zakelijke omgeving. Daarom kan men bij Corinne Compagnie ook terecht voor manicure. Corinne Compagnie combine.ert al deze verzorging met doordachte haar mode. Uiteraard de coupe: natuurlijk vallend- en goed te onderhouden haar. Maar zeker ook de krul en keurbehan delingen. Corinne heeft zelf 20 jaar er varing waarvan ruim vijfjaar als specia list voor technische behandelingen. "Probleem-haar" - aldus Corinne - "bestaat niet; problemen beginnen al tijd met het verkeerde advies of ver keerde communicatie tussen gast en kapper" Een zaak die bij Baarn hoort, met klasse en uitstraling maar tegelijk een zaak waar iedereen kan binnenstappen die zin heeft om kennis te maken met een andere visie op haarverzorging. Dat laatste onderstreept Corinne ook met nadruk: "Iedereen is bij ons welkom en kan eens binnenstappen voor een vrij blijvend advies". Het prijsniveau wijkt niet af van dat van de andere goede zaken in Baarn en Soest. Het verschil zit daarin dat men duidelijke All-Inn prijzen aantreft, al tijd inclusief wasmassage en stylingpro- dukten. Al met al een goede zet van Co rinne Compagnie en een aanwinst voor Baarn en omgeving. Vast en zeker de moeite van het proberen waard! SOESTER COURANT PAGINA 9 .erkt aanbod) (beperk SOESTERBERGSESTRAAT 49A - SOEST TELEFOON 02155 - 2 35 84 BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 02155-15073-FAX 17496 NIEUWBOUW RENOVATIE ONDERHOUD De aktie geldt voor jongeren tussen de 10 en 16 jaar bij het openen van een jongerenrekening of het omzetten van een tienerrekening in een jongerenrekening. Telefoonnummer algemeen 02155-96333 Telefax 02155-15871 Kantoren: Kerkplein, 02155-96300 Soesterbergsestraat 14, 02155-96310 Tamboerijn 3, 02155-96340 Koninginnelaan 28, 02155-96320 Smitsweg 4, 02155-96330 Gekruid gehakt, daar draait het deze week vooral om bij de slagerij van Su per van Doorn aan de Wiardi Beck- manstraat. Tot en met aanstaande za terdag heeft de consument een keuze uit een zeer uitgebreid assortiment ge kruid gehakt, in wel negen verschillen de soorten en extra voordelig geprijsd. Veiligheid, snelheid en gemak zijn de grote voordelen van het betalen met de PIN-pas. PIN staat voor Persoonlijk Identificatie Nummer. Een PIN-code bestaat uit vier cijfers. Betalen met de PIN-pas is gratis. Vanwege de kosten voor de detaillist kan het voor hem on voordelig zijn als kleine bedragen via de betaalautomaat worden betaald. Daar om is contante betaling voor kleinere bedragen dan ook een betere oplossing. Betaalautomaten voor de PIN-pas staan in benzinestations, winkels, res taurants en op veel andere afrekenpun- ten. Dezelfde PIN-pas wordt ook ge bruikt voor het opnemen van geld bij geldautomaten. In Nederland kan dat op meer dan 4.000 plaatsen. In Europa zijn ruim 50.000 geldautomaten toe gankelijk. Het gebruik van de PIN-pas is eenvou dig. Na invoering van de pas in de be taalautomaat, toetst de gebruiker de PIN-code in. Hij controleert vervolgens het te betalen bedrag en geeft akkoord. Daarna gaat deze informatie via de tele foonlijn naar het informatiesysteem van de bank. Er wordt dan razendsnel ge controleerd of het saldo op de betaalre kening voldoende is om de betaling uit te voeren. Is dat het geval, dan ver schijnt er 'akkoord' op het scherm van de betaalautomaat en is de betaling een feit. De klant ontvangt vervolgens een bon van het betaalde bedrag. Wie met zijn PIN-pas betaalt waar dat mogelijk is, spaart cheques uit en hoeft niet meer zoveel contant geld op zak te hebben. Het gemak van de PIN-pas gaat nog verder. Bij geldautomaten van de Ra bobank bijvoorbeeld kunnen cliënten van deze bank met hun PIN-pas ook even kijken wat het saldo op hun reke ning is. In heel Europa staan ook veel betaalau tomaten die vanaf medio 1993 een Ne derlandse PIN-pas zonder problemen accepteren. Wie nog geen PIN-pas heeft, doet zichzelf te kort. Hij mist de veiligheid en het betaalgemak van dit Wie van gehakt houdt - en welke Ne derlander haalt er zijn neus voor op? - kan deze week bij de Super-slager te kust en te keur gaan. Komende vrijdag is er zelfs weer een demonstratie van al die verschillende "gehakten", waar de klanten gratis kunnen proeven. Een opsomming van de verschillende soorten - samengesteld uit rundvlees, varkensvlees of een combinatie van bei de - levert het volgende lijstje op. Zo is er Taco-gehakt (rond- en varkens vlees); Cajun-gehakt (rund- en var kensvlees); Boeren-gehakt (varkens vlees); Shoarma-gehakt (varkens vlees); Indisch gehakt (rund- en var kensvlees); Bretons gehakt (rund- en varkenvlees); Stroganoff-gehakt (rund vlees); Saté-gehakt (varkensvlees) en Champignon-gehakt (varkensvlees). De Super-slager maakt daarvoor ge bruik van allerlei ingrediënten, zoals paprika, bamigroenten, erwtensoep groenten, champignons en peterselie, en diverse soorten kruiden als shoar ma-, cajun-, taco-, stroganoff-, saté- en indische kruiden. Uiteraard is er aan de "Gekruid-ge- haktweek" ook een aantrekkelijk prijs voordeel verbonden. Een pond gekruid gehakt - van welke samenstelling dan ook - kost deze week slechts f 6,98 maar bovendien geldt voor elk tweede pond slechts de halve prijs. En boven dien krijgt de consument dan ook nog een sju-zakje gratis. Wie van gekruid gehakt houdt is deze week bij Super van Doorn dus helemaal aan het juiste adres! Betalen kan op veel manieren. Contant, met cheques of met een pas met PIN-code. Contant is han dig voor kleine bedragen. Cheques zijn minder handig. Het invullen kost tijd en de verwerking is duur. Betalen met de PIN-pas brengt uitkomst, zeker als het gaat om wat grotere bedragen. Het aantal be taalautomaten waar met de pas kan worden betaald, neemt in Ne derland - nu al circa 10.000 - snel moderne betaalmiddel. Bovendien is het 'pinnen' een goedkope manier van betalen die ook in de toekomst onbe perkt gratis zal zijn. De Rabobank advi seert al haar cliënten om op een van haar passen (Rabopas, Europas, Rabo- card of Topcard) een PIN-code aan te vragen. Zo kunnen zij optimaal profite ren van de voordelen die het 'pinnen' biedt. Ter gelegenheid van de landelijke ak tie "Oktober vvoonmaand" organi seerde meubelcentrum Loef in Spa kenburg een grote reizenaktie. De consumenten konden gedurende ok tober meedingen, door middel van een inschrijfformulier en het maken van een limerick, naar een gratis 15-daag- se zonvakantie en 4 weekends Parijs. De aktie is een groot succes geworden. Vorige week werden de gelukkige prijs winnaars uitgenodigd om hun prijzen in Spakenburg in ontvangst te nemen. De kleinzoon van de heer Loef overhan digde de prijzen en feliciteerde de prijs winnaars, o.a. de familie Van Breuke- len uit Soest. De winnaars reageerden enthousiast op het gebeuren, er werd gezellig koffie gedronken en gebak ge geten. De aktie heeft overigens nog een ver volg, want in december en januari wordt de aktie herhaald, waarbij er nog grotere reizen voor 2 personen te ver dienen zijn. De hoofdprijs is dan een 9-daagse reis naar Aruba, en 8-daagse reizen naar Israël, Cyprus en Kreta. Bo vendien zijn er 7 lange weekends Gran- dorado te winnen. •F

Soester Courant | 1992 | | pagina 9