G s.o. SOEST - S.D.0. PROVAK Geen concentratie bij handballers <S/v fok ra rZ'49 blijft wisselvallig spelen Hockeyers al ruim voor op schema Soester kwartiertje zaalteam Hees SPORT ft Sint in de aanbieding?" den èfczrjzdli^ DE KOFFERS ^HOOIJER^j Red Stars vergooit winst Selby kansloos tegen Doorn WOENSDAG 9 DECEMBER 1992 aimiia Piet Diemei: "Ik vrees dat ik tegen een muur sta te praten ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 :!>"bSa f:1 llHeesz::: i3-7i 8 11 s.oso1:;1j| 1 'O./ het jaar jg V 1992 J C, SïaS yf- 49-08^ Helen sS?*S£aan de HBSEESaHgJ HANDBAL lunnik'73 heeft genoeg aan één kans VOETBAL zaterdag Topscorers SEC met de bus naar Batavia'90 Magere vangst in vierde wedstrijd wintercompetitie (Bussum) ^Strater Makelaardij o g DAMMEN Dammers heer en meester op borden ZWEMMEN Duinkikkers boeken individueel succes in bad Veenendaal BOWLING Records bowlers op banen C-drie Herenteam MHC Soest na 1 -2-zege op HIC op twaalf punten HOCKEY Voorsprong twee keer prijsgegeven BASKETBAL Ruime nederlaag badmintonners BADMINTON Golfbaan op De Stompert van de baan ATLETIEK Ereplaatsen voor dames Pijnenburg Zwak SSOH in sporthal Beukendal opgerold: 10-4 ZAALVOETBAL SOESTER COURANT PAGINA 17 ZONDAG 13 ars (H) Basketbal 19.30 uur Argus-Red Stars Haag) Handbal 14.30 uur De Blinkert-Sme< nvogels rmelo) (Haarlem) Hockey 14.30 uur MHC Soest (Koningsweg) Voetbal 14.30 uur Soest- 14.30 uur Batavia'90-! ïeing/B» -Alsta- co (D) egein) ("Een lidmaatschap van SEC!") j BN Soest - Tel. 02155 - 13995 1-18 l.NVC 12 u --18 2.Bussum i-j.1 j\ --16 3. Barneveld 11 iJ "12 7. Posthoorni-j n| -11 s.sova'543. 1-6 9.DVSA 1-6 10. Zwart Wit'63 13_j '18 l.Hertha17 ?ni is 2. -t Gooi 12 3. Cobu Boys i, 17 12 4.scAH7S 12 ö-Radiostad11.11I 6. Allen Weerbaar 13 lil 12 7. SEC 10 9. De Kieviten-17 4 10 10.UVVfj -9 11.Laren. SV Eotnland r»rfv„k - ark anssen 43.11 (pr); «84w"" Cenvin de WU stei 4?07 ^ecrd 424°1Tom Ve'" Verburo 46 4t'. £f reUr 46J7' Vincel" 48.72 Klaas Roel Koelewijn ™0dfwMeJt33dlo\CMin '-39-96: 2-11.87 (pr,; Ben In'S ïees looflapd 81 - Hees BI 2-4. EC VOP ci ^worde 82 7"3; SEC Cl - ^VZ'49 '•Wt-m 49 F1 - Baant F1 -. v vz 49 F2 - WZ 49 F3 4-1. SECfle^| Bowling 19.30 uur Competitie SoesterBowli Competitie, ook op dinsdaa Z i i 19.00 uur (C-drie) 6vanafl Zaalvoetbal 19.00 uur Hees-Hilversumse I (Beukendal) 20.00 uur SEC-Sint Boys (Beukert! 21.0Cluur DVS/KnollentL-lSJ (Beukendal) ^8 k vrees dat ik tegen een muur sta ie praten." De sombere woorden L,an Piet Diemei sloegen op zijn ktische praatje voor de wedstrijd an Smeeing/BDC tegen De Grif- J>en. De handballers verloren op- jieuw van een team dat ze norma- liter in sporthal Beukendal de baas flijven. fje moet die ploeg gewoon opvreten, par het is een kwestie van niet gecon- jntreerd aan de wedstrijd beginnen", [gde Diemei uit dat hij op een overwin- Jng had gerekend, maar met een nieu we nederlaag werd geconfronteerd. Het alweer de zesde keer dat Eneeing/BDC met lege handen bleef lan. De nederlaag was inderdaad onnodig gen een ploeg die het van twee steun- laren moet hebben en traag is. De nelheid van Smeeing/BDC zou de borslag geven, maar dat pakte anders Et. In de eerste helft leden de Soesters laalf keer, veelal knullig balverlies, jewoon door nonchalance. De Grif ben, die pakken we wel even, dachten ze. Ik heb van te voren heel duidelijk te- pn de opbouwers gezegd dat ze niet te prt op de verdedigers moesten spelen. moesten beginnen vanaf dertien, feertien meter en dan het baltempo op- Deren. Kom je dan tussen twee man oor, dan is dat spelletje niet meer te Houden", stelde Diemei. Te weinig volgden de handballers de Iviezen van hem op. Te snel wilde ïeeing/BDC scoren, te gering in aan- kl waren de opgezette combinaties. lichel Roest speelde alleen maar foor zijn eigen ego. Nou, dat is hem aar- ig gelukt", mopperde Diemei over de )bouwer die in de tweede helft kort :hter elkaar voor straf twee minuten in Ie hoek moest staan. Dat was net na de fase, waarin Smeeing/BDC was terug gekomen van een 9-14-achterstand. Na 15-17 snelde De Griffioen binnen vijf minuten naar 16-20 en waren de gasten uit Wolvega verzekerd van twee pun ten, waarmee ze op de ranglijst Smeeing/BDC achter zich lieten. Smeeing/BDC was aanvankelijk rede lijk gestart met 2-0 en 5-2. De bijna tra ditionele terugval kwam na elf minuten. Een paar keer balverlies leidde brea- k-outs van De Griffioen in en met een beetje hulp van de scheidsrechters mocht de gastploeg ook nog eens een strafworp nemen: 6-6. Met name Mi- chel Roest verspeelde de bal regelma tig, maar Diemei liet hem lang staan. "De anderen hadden ook balverlies", was zijn uitleg. Op 8-11 deed zich een merkwaardig in cident voor. De Soesters scoorden, maar op het scorebord werd het punt aan De Griffioen toegedicht. Het Soes- ter punt werd alsnog bijgeteld, maar het cadeautje aan De Griffioen werd niet meer rechtgezet. Zelfs de scheidsrech ters gingen met de telfout van de tafel mee en bleven volharden dat de rust stand 9-13 en niet 9-12 was. Een grove fout. Terugval Diemei: "Je hebt gezien dat er meer dan verschrikkelijk is gefloten. Ze kunnen niet eens tot drie tellen, want ze maak ten voortdurend vier passen en ze kun nen ook geen doelpunten tellen. Maar dan nog moeten de spelers niet reage ren op de scheidsrechter. Dan haal je je zelf uit de wedstrijd. Dat is weer eens gebleken. Breng ze dat maar eens aan hun verstand. Mij is dat tot op heden niet gelukt." Arjan Roest zoekt naar een opening. In het midden biedt Arnold Vroege (9) zich aan. Foto: Goos van der Wilt. De Griffioen gaf na de rust nog een tikje" door direct 9-14 (9-13) te scoren. Ar nold Vroege antwoordde twee keer vanaf de cirkel. Aijan Roest en Charles van Zetten realiseerden even later de aansluiting (14-15). Die was evenwel van korte duur, mede doordat Smeeing/BDC even met vier veldspelers opereerde, toen Guus Tourné en kort daarna Michel Roest hun zonden moesten overdenken. "Waar Smeeing/BDC overtal-situaties niet altijd uitbuitte, benutte De Grif fioen dat buitenkansje wel. Diemei pro beerde nog te schuiven met zijn opstel ling doorVroege in de opbouw te plaat sen en Toumé in plaats van Cleem Die- mers in de hoek te posteren, maar ver der dan één doelpunt in de laatste zeven minuten kwamen de Soesters niet. Beker Dat Smeeing/BDC wel kan handbal len, bleek vorige week dinsdag tijdens de bekerwedstrijd tegen Maatman/Ga zellen. Smeeing/BDC versloeg de kop loper in de eerste divisie na verlenging met 15-17 (12-12). Ook toen reageer de Smeeing/BDC op de zwakke leiding en kwamen de Soesters ondanks een goede defensie met 11-7 achter. Nadat Vroege onterecht rood had gekregen, sloeg de stemming om. Diemei: "Hier kunnen we toch niet tegen op, dachten ze toen. En dan gaan ze rustig, normaal spelen en dan lukt het wel. Toen gingen de scheidsrechters ineens rare beslissin gen in ons voordeel nemen, raakten de Gazellen uit hun spel en hebben wij ge wonnen. Maar deze wedstrijd tegen De Griffioen hebben we volledig onnodig uit handen gegeven." )e wisselvalligheid in het seizoen 92-'93 konden de spelers van jscheidend trainer Visee in de ont- noetingen met Bunnik niet beter yeergeven. Vorige week liet TZ'49 met een 7-0-overwinning feen indruk achter over een kam- pioensploeg te beschikken, de veek daarop gaf de 1-0-nederlaag een totaal ander beeld. daarom WZ'49 prestatie's zo laat luctueren is voor de ingewijden niet [duidelijk. Naast een goede spelers- l groep is de begeleiding in de vorm van [trainers en verzorgers goed voor elkaar en zou er dus eigenlijk geen vuiltje aan le lucht moeten zijn. De praktijk is ech ter anders. Ook voor dit seizoen moet ^Z'49 haar kampioensaspiraties 'over boord zetten en dient zich te rich ten op een periodetitel. De derde perio de, waarin WZ'49 op de tweede plaats staat, lijkt hierbij de meest voor de hand liggende. iWZ'49 begon de wedstrijd niet goed. [Bijna alle persoonlijke duels werden door Bunnik'73 gewonnen en de passes werden door WZ'49 te onzorgvuldig afgewerkt. Pas na een minuut of twintig konden de Soesters de wedstrijd naar zich toetrekken. WZ'49 kreeg kleine kansen en het wachten was op de ope ningsgoal. Maar als zovaak viel deze aan de andere kant. Na een snelle uitval van Bunnik'73 kon Schmitz van Bun nik'73 bij de enige kans de score ope nen. In de tweede helft was WZ'49 de bete re ploeg die menige aanslag op de lede maten moest incasseren. Met name Johnny Brouwer en Ton Wolfsen moesten het regelmatig ontzien. Kan sen kreeg WZ'49 genoeg. Robin van Hamersveld schoot tegen de binnen kant van de paal en ballen van Brouwer en Abdelhak Belarbi werden van de lijn gehaald. Daarnaast werd een poeier van Cees Jan de Vries uit de kruising ge plukt. Bunnik'73 kreeg in de tweede helft geen enkele kans. Vooral het tweede deel van de tweede helft was een zeer hectische. Scheidsrechter de Groot, zag alles niet meer zo duidelijk en begon vreemde beslissingen te nemen. Het ge volg was irritatie bij de spelers. Dit re sulteerde in o.a. natrappen van Bunnik- spits Schmitz op Robin van Hamers veld. Rood was het loon voor Schmitz. Vanaf dat moment ging scheidsrechter de Groot op zoek naar WZ'49. Alles wat maar enigszins kon, werd in het na deel van WZ'49 gefloten en als klap op de vuurpijl stuurde hij ook Brouwer uit het veld. Brouwer werd door een verdediger van Bunnik bij een corner van achter op zijn achillespezen ge schopt en kreeg daarna ook nog eens een klap voor zijn gezicht. Alleen de scheidsrechter had gezien dat Brouwer had geschopt en hij stuurde hem weg. Ook met tien tegen tien kon WZ'49 kansen niet verzilveren en bleef zo doende met lege handen achter. VELDVOETBAL 1. Johnny Brouwer (WZ'49) 15 2. Guy Dekker (SEC-zo) 11 3. Peter van den Berg (Soest) 9 Razzo van Dam (SEC-za)9 5. Jeroen van Veenendaal (Soest) 7 6. Jeffrey Dorrestein (Hees)6 Cees-Jan de Vries (WZ'49) 6 8. Ramon Heynen (SEC-zo)5 9. Maurice d'Aquino (Soest)4 Abdelhak Belarbi (WZ'49) 4 Zeki Kurt (WZ'49) 4 1. Erik Looysen (Hees)15 2. Jeffrey van Delden (SEC) 10 3. Marco Mariens (SEC)9 4. Peter de Jong (Hees)8 5. René Ribberink (DVS) 7 Chiel Struyk (SEC)7 7. Ronald van Dorrestein (DVS) 6 Willem de Vries (SEC) 6 9. Johan van den Brink (Hees) 5 Edwin Lazonder (Hees)5 SEC-zondag reist zondag per bus af naar Lelystad voor de belangrijke ont moeting met Batavia'90. Supporters kunnen zich inschrijven voor een re tourtje. De wedstrijd tussen SEC en Batavia'90 is niet alleen van belang voor de rang lijst, maar ook voor de tweede periode. De kraker in 4G begint om 14.30 uur. De bus vertrekt om 12.30 uur vanaf de Bosstraat-West. Inschrijven kan bij Henk van de Hoef, tel. 14881. Tijdens de vierde wedstrijd van de wintercompetitie hebben de leden van de Snoekbaars weinig vis aan hun hen gel gehad. In het Hilversumse Kanaal zagen ze nauwelijks een kop. Peter de Rond had een magere vangst van 2,92 meter maar dat resultaat was wel genoeg voor de eerste plaats. John Kasius had aan 2,10 meter voldoende om tweede te worden. Zondag 13 december 14.30 uur Sportpark Bosstraat-Oost Na afloop overhandiging aanschaffingen Klup van 100, aansluitend optreden van de formatie Soesterbergsestraat 79, Soest. 02155-16151 De dammers van het eerste tiental van DVSB waren zaterdag heer en mees ter in Nunspeet. De gelijknamige club werd met 8-12 verslagen, maar de eindstand had net zo goed 5-15 kun nen zijn. Berend Weistra en Jerry den Os ston den halverwege op winst, maar gaven door onnauwkeurigheden hun partij volledig uit handen. Zij verloren onno dig. Rien Vos kwam na een half uur al een schijf voor met de zet van Lochtenberg en gaf zijn opponent daarna geen kans meer. Harry de Waard won met een Coupe Ryal een schijf en na drie uur de partij. Gerrit de Bruyn liet zijn tegen stander een dam halen door een lokzet open te spelen. Vis trapte daar prompt in, waarna De Bruyn met een dubbele afruil de partij uitmaakte. Mulder, Bak kér, Van Wijk en Van de Ploeg kwamen remise overeen. Leo van de Laan speel de een gelijkwaardige partij, maar pak te met een voortreffelijk eindspel de eindzege, waardoor DVSB met 8-12 won. DE NIEUWE VUURWERKFOLDER IS UIT! Het vertrouwde adres: Soesterbergsestraat 4 - Tel. 1 11 37 Negen meisjes en jongens van de wed- strijdploeg van De Duinkikkers hebben met goed succes deelgenomen aan de individuele Bolderman-meet wedstrij den in Veenendaal. Zowel Astrid Bux- dorff als Tish Kuiper openden met per soonlijke records op de 100 meter vrije slag, waarbij Tish ook een nieuw club record neerzette met 1.14.7. Ook de 200 meter rugslag bracht beide meisjes goede tijden en wederom een clubre cord voor Tish. Prima was de 200 meter vrije slag van Raymond Honderdors met een tijdsverbetering van 5.1 secon den. Duidelijk vermoeid kwam zijn rug slag minder goed uit de verf. Natalie Wijnbergen, Hetty van Loenen en Hester Vlaanderen moesten voor de eerste keer een 200 meter wisselslagtij d zwemmen. Opvallend was de 3.12.1 van Hester. Ondanks deze vermoeienis zag Natalie ook nog kans een persoon lijk record op de 100 meter vrije slag te zwemmen. Ónder veertien jaar startten Nicole van Eeten en Inge van Nimwe- gen op de 200 meter rugslag. Inge pakte een clubrecord op de 200 meter rug slag: 2.54.3 min., maar ook de 100 me ter schoolslag leverde Nicole en Inge een persoonlijk record op. De 100 me ter schoolslag van Bastiaan de Vogel sneuvelde met maar liefst 9.4 seconden. Ook deze "beperkte" wedstrijd geeft een stijgende lijn aan in het wedstrijd- zwemmen van De Duinkikkers. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en Krachtinstallaties Telefoon (02155) -1 3014 Tijdens de competitie van de Soester Bowling Vereniging zijn weer per soonlijke records gesneuveld. Jacque- line Katee overtrof zichzelf met een serie van 546 (186, 171 en 189). Eef Kamphorst 'gooide' zichzelf in de top vijf met een totale pinfall van 201. Op de dinsdagavond deed Joop van Slooten het dunnetjes over. In C-drie noteerde hij een serie van 607. Zijn hoogste game was 208, waarmee hij het record op baan 5 met vier pins verbeter de en een plek in de top 5 veroverde. In de overige games scoorde hij 197 en 202. In de openingswedstrijd van het seizoen leek MHC Soest te gaan winnen van HIC. Aan de Konings weg maakten de gasten echter in de laatste minuut via een strafbal gelijk. In Amsterdam lieten de hockeyers uit Soest het niet zover komen door via Arjan Buijs en Laurens Ros met 1-2 te winnen. Het gaat de ploeg nog steeds voor de wind. Coach Henk Hugen gokte in de aanloop naar het seizoen op vijftien punten. De helft van het competitiepro gramma is inmiddels afgewerkt en Soest heeft al twaalf punten. De aanval is nog steeds de beste verde diging. Met die wetenschap trok Soest vanaf de afslag fel van leer. De instelling werd reeds in de derde minuut beloond. Maarten van de Klink sloeg een vrije bal van buiten de cirkel hard in. De bal be landde bij Buijs die direct scoorde. HIC was even aangeslagen, maar hervond zich dank zij goed spel op het midden veld. Na een kwartier leverde dat de ge lijkmaker en de ruststand op. Gerust In het tweede deel toonde David Ha verman dat zijn defensie met een gerust hart kan opereren. Hij verdedigde zijn doel met verve toen HIC een voor sprong trachtte te forceren. Dat leek de hoofdstedelingen te lukken, toen de scheidsrechter aanvankelijk een van buiten de cirkel geslagen bal goedkeur de. Na protest van Soester zijde en overleg met de andere scheidsrechter werd het doelpunt alsnog geannuleerd. Soest was wakker geschud en pakte de zaken energieker aan. Hugen haalde Buijs naar de kant voor Herman Stam. De invaller ondernam weer één van zijn bekende acties. Vanaf eigen helft so leerde hij over de linker flank en trans porteerde de bal na zijn ontdekkings reis loepzuiver naar Laurens Ros. De hockeyer zorgde voor 1-2. De 'match winner' zou later nog worden vervan gen door Edwin Ros. Soest had de wedstrijd na het tweede doelpunt onder controle. Michiel Moo- nen had zelfs een kans op 1-3, maar de Amsterdamse doelverdediger wenste zijn aanvraagformulier voor een treffer niet te ondertekenen. Met twaalf punten is Soest ruim voor op het schema van Hugen. Overdreven optimisme is evenwel niet op zijn plaats, want de hockeyers hebben er de laatste jaren een gewoonte van gemaakt na de winterstop veel punten te verspelen. Van een echte winterslaap kan dan ook geen sprake zijn. Overigens komt de ploeg zondag aan de Koningsweg nog in actie voor de inhaalwedstrijd tegen Huizen. De geplande ontmoeting met de 'oude rivaal' uit 't Gooi werd op 25 oktober afgelast. Opnieuw hebben de dames van Red Stars moeite gehad met de slotfases van de eerste en tweede helft. Ditmaal werd dat de ploeg noodlottig. In De Meern gaf Red Stars twee keer een voorsprong uit handen, met als gevolg dat SVO in de laatste minuut de wedstrijd in haar voordeel besliste: 66-64. De wedstrijd was ruim tien minuten oud toen Red Stars op weg leek te gaan naar de vijfde competitiezege. De 14-22-stand bleek bedrog, want na 20-26 lieten de Soesters SVO inhalen (30-26 en 32-30). Met name via topscoorster Gaby Koot- er zette Red Stars na rust orde op zaken. Al na zes minuten vluchtte coach Zou- tenbier van SVO in een time-out (39-43), maar in de dertiende minuut waren zijn zorgen nog groter (46-56). Vanaf dat moment kreeg Red Stars ze ven persoonlijke fouten, SVO nog maar één. Vervelend voor Red Stars was dat de thuisclub zes van de tien vrije wor pen benutte. Via 54-60 werd het 60-64 met nog twee minuten voor de boeg. Red Stars zou in die fase niet meer sco ren. Pol van SVO toonde koelbloedig heid vanaf de vrije worplijn (vier uit vier) en Sluys-Van Dijk besliste de wed strijd in de laatste seconden van de wed strijd. Selby 1 ontving de huidige koplo pers uit Doorn. Jeroen Voorburg begon beide games met een voor sprong. Tegenstander G. Spaarga ren was in de loop van iedere game steeds wat sneller bij de shuttle, waardoor Voorburg in de verdedi ging werd gedwongen en onnauw keurig ging spelen. Hierdoor waren beide games toch voor Spaargaren. Marcel Pas en J. Kroll had den in de eerste game een verlenging nodig waar Kroll als sterkste uitkwam. De tweede game gaf eerst een gelijke strijd te zien maar door enige missers van Pas en degelijk spel was Kroll ook nu de sterkste. Gerdie van Kooten moest het opnemen tegen J. Spaarga ren. Dit bleek al snel een ongelijke strijd ten nadele van de eerste Selbydame. De eerste game was heel snel voor haar op- ponente. De tweede game nam wat meer tijd in beslag maar ook nu kwam van Kooten er nauwelijks aan te pas. Jeanette Westerveld kreeg van C. Al- blas een eenvoudig, maar doelmatig spelletje voorgeschoteld. Af en toe stond Westerveld even voor, maar ook zij kon niet tot een overwinning komen. In het herendubbelspel konden de mannen van Selby alleen in de tweede game nog een verlenging afdwingen. Mede door het sterke spel van G. Spaargaren wisten de bezoekers ook deze beide games op hun naam te schrijven. Het damesdubbel van Selby kon in hun wedstrijd met moeite enkele punten vergaren. Vooral J. Spaargaren van Doorn was goed op dreef en wist mede door slimme backhand-crossdr- opslagen veel punten te maken. De eer ste mix partij werd in hoog tempo ge speeld. G. Spaargaren maakte met zui ver spel en scherpe drops weer de mees te punten. Voorburg en Van Kooten konden hier weinig tegenover stellen. In de tweede mix partij werd door Pas en Westerveld de eer een beetje gered voor Selby. Marcel Pas kon weer eens wat meer smashen en het samenspel liep goed. Hierbij werd vooral de dame van de tegenstanders uitgespeeld. Een wat mat ogend Selby moest met 1-7 de winst aan Doorn laten. Het college ziet een golfbaan op De Stompert of in Pijnenburg niet meer zitten. De eigenaren van de terreinen hebben te kennen gege ven geen golfbaan te willen. Een alternatieve locatie voor golfers is wellicht het gebied Soesterveen. Die mogelijkheid zal worden on derzocht. Volgens burgemeester Hans de Widt zal het ministerie van Defensie nimmer toestemming verlenen voor een golf baan op De Stompert. Daarnaast blijkt dat onder de Amerikanen geen drin gende behoefte meer bestaat aan een baan, waarop de integratie met Neder landers kan worden bevorderd. Dat idee was door de inmiddels overleden commandant Buffart van de vliegbasis geopperd. De kans dat De Stompert eigendom wordt van de gemeente Soest is gering. Daarom zal het college het verzoek van de Stichting Wolfduin afwijzen. Het zelfde geldt voor de locatie Pijnenburg- bos dat in handen is van AMEW. Zandvoort Verordening Advies heeft geadviseerd t$ onderzoeken of Het Soesterveen een geschikte alterna tieve locatie is. De golfbaan zou eventu eel tegen bedrijventerrein Nieuwe Gracht II kunnen worden aangelegd. Het college wil onderzoeken of daaraan planologische bezwaren kleven. Tijdens de Sinterklaascrossloop van Wychen boekten Henny Pot en Mart van Hal zondag succes in een deelne mersveld van zes atletes. Op afstand van de winnares werd Pot tweede, maar bij de dames veteranen eiste ze in 29.53 de eerste plaats op. Mart van Hal eindigde bij de veteranen als tweede (31.42). Henk van Hal, die uitkwam bij de vete ranen I, moest een afstand van 9.600 meter overbruggen, hetgeen hij deed in een tijd van 53.10. In sporthal Beukendal heeft Hees een ruime overwinning op SSOH in de boeken bijgeschreven. Na een serie nederlagen kwam het de ploeg goed uit dat één van de zwakkere broeders uit de tweede klasse op bezoek kwam. Binnen dertien minuten tilden de Soesters de stand naar 5-0, hetgeen de basis bleek voor een 10-4-zege. Terwijl doelman André Blankensteijn amper een bal had aangeraakt, had SSÓH al vijf keer opnieuw mogen af trappen. Eric Looijsen, Peter de Jong (ieder twee keer) en Paul Castein waren daar debet aan. "Het eerste kwartier was perfect", stelde coach Reijer Looi jsen vast. Daarna zakte het tempo weg en gebruikte Hees steeds één station te veel voordat werd afgerond. Een schoonheidsfoutje in de regie beteken de op de valreep van de eerste helft nog 5-1. Robert Schadee en De Jong pakten na rust de draad op en SSOH antwoordde één keer, alvorens er geruime tijd niet meer zou worden gescoord. In de laat ste tien minuten gebeurde dat weer aan de lopende band. Castein, Looijsen (zijn vijftiende dit seizoen) en Edwin Paul Castein toont zijn lenigheid tij dens een rock-and-rollparty in sporthal Beukendal. Foto: Goos van der Wilt. Lazonder mikten raak. SSOH maakte tussendoor twee keer gebruik van de ruimte en slordigheden in de defensie van Hees: 10-4. Op maandag 14 december spelen alle eerste teams van de drie zaalvoetbal verenigingen in sporthal Beukendal. Hees bijt om 19.00 uur het spits aftegen Hilversumse Boys. Om 20.00 uur volgt SEC tegen Sint Boys en om 21.00 uur staan DVS/Knollentuin en Triangel te genover elkaar.

Soester Courant | 1992 | | pagina 17