£1 Zwakke start breekt Eemvogels op Spanning op kersttoernooi van SBY Sylvesterloop is er voor iedereen DVS verspert hoofdklasser de weg De Wegwijzer wint tafeltennisstrijd ISPORTI Red Stars illusie armer Schakers staan op winst "Een heel gelukkig Kerstfeest allemaal!" Triathleten lopen om titel Van der Weerd en Kuijt weer kampioen SV Eemland KERST DAGEN Verlies voor korfballers na 2-6 en 7-6: 7-8 KORFBAL tsxsxBsa ATLETIEK Hilberts derde in BAV Wintercup Dames en heren op ruime afstand van Jumpers BASKETBAL Vier partijen nog niet uitgespeeld ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Tijdens BA V Wintercup in Baarn TRIATHLON Geen verrassing op clubkampioenschap Team Karei/Van den Blink wint bowlingstrijd met 1.336 pins Clubrecord van Pot op 10 Engelse mijlen DVSB schuift op naar derde plaats Zowel toppers als jeugd en recreanten bij A V Pijnenburg ATLETIEK Incompleet SEC redt het niet tegen Wings: 9-4 ZAALVOETBAL Record aantal deelnemers Taptoe tafeltennistoernooi Shot Kerkdiensten^ Kerkdiensten Soesterberg TAFELTENNIS Henne van Zanten (13) provinciaal kampioen veldcross Vijfde trekking van SEC-loterij Charles Westra op eerste plaats met pinfall van 213 Peter de Rond komt later, maar wint zesde viswedstrijd Klaverjasmarathon op 8 en 9 januari in paviljoen Soest Kerkdiensten WOENSDAG 23 DECEMBER 1992 SOESTER COURANT PAGINA 14 Een bijzonder zwakke eerste helft heeft Eemvogels de punten gekost tegen Viking. In Aqua Indoor kwamen de Soesters pas na rust ietwat op dreef. Uiteindelijk zou het niet voldoende zijn, de thuis ploeg verloor met 7-8. Het draait de laatste weken toch al niet zo goed. Het zaalseizoen heeft nog geen punten opgeleverd, maar Viking kon vooraf een te pakken tegenstander wor den genoemd. De eerste periode werd volledig weggegeven, door een matig functionerende verdediging en een fa lende produktie in de aanval. Slechts twee keer kwam Eemvogels tot scoren, terwijl de gasten liefst zes doelpunten maakten. Voor de Soesters kwamen de goals uit handen van Linda Bello en Berry Cornelisse: 2-6. In de tweede helft rehabiliteerde Eem vogels zich enigszins, kwam volledig te rug en zelfs op voorsprong (7-6), maar straalde niet het vertrouwen uit dat de ploeg op het veld ten toon spreidde. In de slotfase liet Viking zich niet gek ma ken en nam koel het initiatief weer over. Doordat dit resulteerde in twee doel punten, was de jonge ploeg uit Wijk bij Duurstede de uiteindelijke matchwin- ner: 7-8. Foto: Goos van der Wilt. Wim Oldewarris weet zich in gezel schap van drie Vikingen. Eemvogels werd overdonderd door de 'invasie' van de ploeg uit Wijk bij Duurstede en kwam al snel met 1-6 achter. i I LLÜ NEFKENS SOEST Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Computer beveiligingen Telefoon (02155)-! 3014 Een derde plaats was er tijdens de BAV Wintercup voor Mark Hilberts van AV Pijnenburg in de tweede serie die over 15 kilometer ging. Hilberts die de eerste wedstrijd over 10 kilometer ook al bij de eerste 10 zat, liep in Baarn op het door de regen zwaar geworden parcours naar een prima eindtijd van 49.08. Clubgenoot Dick van den Broek hield Mark prima bij en finishte na 49.20, waarmee hij met een vierde plaats een goede indruk achter liet. Harry van Brummelen liep in de Veteranen I klas se naar een tijd van 55.04, waarmee ook hij zich in de top van het klassement liep (vijfde). Bert van Velzen (senioren) moest iets op zijn ploegmakker toegeven: 56.12. De eerstvolgende Pijnenburgatleet, die de meet passeerde, was André Meixner in 57.10, terwijl ook Jan van de Lee nog binnen het uur de 15 kilometer kon af ronden: 59.04. De heren, noch de dames van Red Stars sprongen zaterdagavond een gat in de lucht. Beide teams verlo ren in sporthal Beukendal van Jumpers. De heren misten de aan sluiting met de kopgroep door met 52-81 te verliezen, de dames na derden evenmin door de 44-71- nederlaag. Het herenteam van Red Stars speelde ontzettend ongeorganiseerd en leed veel balverlies. Onder het bord kwa men de basketballers veel te weinig echt vrij. Dat kwam deels door het leng- te-overwicht van Jumpers en in het aan- valsspel kwam Jan van Maanen teveel buiten de bucket terecht. Van Maanen zorgde overigens wel voor de meeste punten (19). Broer Marco, die nog steeds met een blessure kampt, nam de honneurs waar van coach Shermon Wilson die al enke le weken in zijn vaderland verblijft. De absentie van de Amerikaan heeft zijn sporen achtergelaten in de ploeg. Zijn terugkeer is van groot belang voor Red Stars dat de competitie zo aardig startte met acht punten uit vijf duels. Omdat Red Stars nauwelijks over wis sels beschikte, werd John Martin opge roepen. De coach van de damesploeg speelde vorig seizoen al voor Red Stars, maar haakte geblesseerd af. Martin vierde zijn rentree met negen punten, maar kon evenmin verhelpen dat Jum pers via een ruststand van 26-37 uit haalde: 52-81. Met de dames had Martin ook al geen succes tegen Jumpers. Na zes minuten moest hij in een time-out vluchten, om dat de Haagse gasten een 5-15-voor- sprong hadden genomen. Red Stars leek heel even terug in de wedstrijd te komen (20-27), maar werd al snel een illusie armer. Via 25-43 in de rust ver loor de Soester ploeg met 44-71. Caro- lien Hilhorst, normaal gesproken goed voor vijftien tot twintig punten, was niet van de partij. Soest I heeft zich redelijk hersteld van de slechte start dit seizoen. In de wedstrijd tegen AmersfoorT II is de stand 2,5 -1,5 met nog vier uit te spelen partijen. Swinkels scoorde tegen P. Dijkstra zijn eerste halfje van dit seizoen in een Nim- zo-Indische partij met wederzijdse on nauwkeurigheden. A. van Nieuwen- huizen stelde zich bescheiden op door slechts drie rijen te bezetten. Toen hij zich eindelijk op de vierde rij liet zien creëerde hij direct een zwakte op veld e6 waar Jan de Gier dankbaar zijn stuk ken op richtte, met als resultaat het vol le pond. Sulenta bracht zijn geliefde da- mepion-opening op het bord en storm de al snel met zijn koningsvleugelpion- nen naar voren. Na een stuk offer met selde zijn tegenstander, H. van Doorn, de stelling dicht om op de andere vleu gel door te breken. Inde daarop volgen de tijdnoodfase verloor Sulenta op tijd. Aat Liefbroer speelde weer eens met het leven van zijn koning. In het scherpe koningsgambiet offerde D. Flohr direct een paard wat hem een sterke aanval gaf. Aat bleef echter koel en wist het stuk tot in het eindspel te behouden. Jammer dat hij in de tijdnoodfase de ene pion na de andere liet wegsnoepen zodat Flohr vier pionnen voor zijn paard behield. Het dreigende eeuwig schaak zal Aat bij de hervatting echter minstens remise opleveren. Rene Mo lenaar scheepte Schuit op met een hin derlijke centrumpion. Het gaf hem ge noeg aanknopingspunten om zijn te genstander in de boot te nemen. Koen Vegter wikkelde in de Caro Kann af naar een dame-eindspel met een meer derheid op de damevleugel. Hieruit zal tijdens De hervatting minstens een half punt gescoord worden. Van Tuinen rocheerde lang in een Franse partij, daarmee een dame vleu gel aanval oproepend. R. van Nieuwen- huizen bracht die aanval niet tot een goed einde en Van Tuinen sloeg op het goede moment toe door kostbare pion nen te winnen waarna een lopereind spel met een pion meer resulteerde. Ook deze partij zal ten minste een half punt opleveren. Gerrit Muis ontweek de complicaties in het hem aangeboden Morra gambiet niet en hoopte aan te to nen dat het stukoffer van P. Sonders niet correct was. In de ontstane stelling heeft Sonders een pion tegen een kwaliteit, maar is hij zonder winstkansen. Duinweg 6 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 Tijdens de BAV-wintercupserie zon dag deden de leden van Triathlonver- eniging De Schieter een gooi naar ere plaatsen over drie te lopen 10 kilome ter afstanden. Ditmaal was het de tweede wedstrijd, waarin Dennis Moerman van De Schie ter-leden als snelste uit de voeten kwam op het zware bosparkoers. Met een tijd van 39.15 minuten was hij ruim een hal ve minuut sneller dan Marcel de Boer, die na 39.46 finishte. Trainer Henk Schaak hield goed stand tussen zijn pu pillen met 41.50. Gijs van Korlaar, Bart Damen en Ed van Renswouw deden niets voor elkaar onder en kwamen alle drie na 45.39 binnen. De tussenstand bij de heren is thans: 1. Jack Belt, 2. Frank de Groot, 3. Gijs van Korlaar, 4. Laurens jansen, 5. Dennis Moerman. Bij de veteranen werd Joop van Leijen- horst eerste in 40.25 gevolgd door Frans Jansen in 45.39. Joop neemt hier mee de koppositie in het klassement van Frans over. Gerda van der Veen was de snelste dame in 50.10. Mea Kriek en Ploon van Renswouw boekten 52.00 en 53.19. Het tussenklassement bij de dames is 1. Gerda van der Veen, 2. Bea Beijer en 3. Mea Kriek. Aan de halve marathon van Linschoten namen zaterdag vier Schieterleden deel. Bart Damen was goed in zijn ele ment in het polderlandschap en zette een prima tijd van 1.20.27 neer. Gijs van Korlaar en Bert den Breejen onder steunden elkaar en finishten gezamelijk in 1.32.30. Bea Beijer overbrugde de 21 km in 1.52.20. Ondanks de soms ongunstige weersomstandigheden werden de clubkampioenschappen van SY Eemland een groot succes. Voor het eerst in de bijna twintig-jarige geschiedenis van de vereniging werden deze kampioenschappen op twee dagen verreden. De eerste dag, afgelopen vrijdag, werd door 62 leden de 500 meter en de 1500 meter afgewerkt. Op zaterdag werd door 32 geplaatste leden de 3000 meter verreden. Vooral de 3000 meter gaf heel mooie strijd te zien. De wedstrijden stonden in het teken van een grote zelfwerkzaamheid van vele leden en sympatisanten ,van de ver eniging. Bij de heren is Bert van der Weerd voor de tiende keer algemeen clubkampioen geworden. Carl Verheij- en en Mark Janssen werden respectie velijk tweede en derde. Algemeen clubkampioen bij de dames werd Henriëtte Kuijt, gevolgd door Marjolein Bartels en Angelique van den Berg op de tweede respectievelijk derde plaats. Het team van J. Karei en J. van de Blink heeft het kersttoernooi van de Soester Bowling Vereniging (SBV) gewonnen. Het duo scoor de in totaal 1.336 pins tijdens het spannende, tweedaagse evene ment in C-drie. Dat waren er 22 meer dan A. van de Schoot en E. van Looyengoed die met 1.314 pins tweede werden. De derde plaats ging zondagavond naar het team E. Braaksma/M. van Konkelenberg. In totaal deden veertig senioren mee aan het kersttoernooi van de SBV. Zij konden zich via de voorrondes kwalifi ceren voor de finale. De hoogste game bij de dames werd gescoord door M. Vlek 193). Bij de heren had P. Vaessen de hoogste game met 208 pins. Vlek eindigde als vierde met haar partner B. Sukel, maar Vaessen was niet terug te vinden in de top zes. Ook de jeugd kwam in actie in C-drie. De eerste prijs werd in de wacht ge sleept door het duo Spierenburg/Spie- renburg. De acht teams begonnen za- Foto: Goos van der Wilt. De jeugdige bowlers kwamen zater dag in actie tijdens het kersttoernooi van de Soester Bowling Vereniging. terdagmorgen. Spierenburg/Spieren burg scoorde 1.261 pins. Team S. de Krijff/R. van Leeuwen werd tweede met 1.217 pins. De derde plaats was voor M. Koster en P. van Schalkwijk (1.201). PB m RH Henny Pot heeft het clubrecord van AV Pijnenburg op de tien Engelse mijlen verbeterd. Tijdens de FIT in Den Haag noteerde ze een tijd van 59 minuten en 44 seconden op de zestien kilometer. De Nederland se kampioen op de 10 kilometer eindig de als derde achter Gerrie Timmermans en Petra van Lindhof. DVSB is opgeklommen naar de derde plaats in de landelijke competitie. De dammers boekten ten kosten van VAD uit Amsterdam hun vierde over winning in zes wedstrijden: 11-9. B. Weistra en G. de Bruyn kwamen simpel aan twee punten, omdat hun te genstanders een uur na cie aanvang nog niet waren verschenen. Leo van de Laan speelde een goede partij tegen N. Leemberg. In het eindspel had de Am sterdammer niets in te brengen. R. van Wijk speelde een mooie lokzet, waar J. Terpstra intrapte. Harry de Waard, R. Vos en Chr. Bakker zorgden ieder voor één punt. M. Mulder verloor met een damcombinatie, Ton van der Ploeg moest capituleren door een domme fout en J. den Os werd weggespeeld na een schijnoffer. Wie vertegenwoordigen Neder land op de WK cross in het Spaan se Amorbieta? Kandidaten voor het Oranje shirt starten donderdag 31 december op de 10.000 nieter van de Sylvesterloop, de jaarlijkse topwedstrijd van AV Pijnenburg. In de Sylvesterloop kunnen de at leten belangrijke punten verdie nen. Martin ten Kate, John Vermeulen, Her man Hofstede, Aart Stigter, Luc Krot waar en Marco Gielen zijn enkele van de toppers die naar Soest komen. Bij de dames is de Belgische Anja Smolders kanshebster op de zege. De hoofdwed strijd van de Sylvesterloop begint om 14.15 uur. Start en finish zijn in de Lan ge Duinen, nabij de atletie|fa<;ïJ?n?n]!r datie van Pijnenburg aan de WieKsio- terweg. Het zijn niet alleen toppers die aan a Sylvesterloop meedoen. Iedereen kan het parkoers afleggen. Er zijn lopen voor pupillen, junioren, recreanten, se nioren en veteranen. Ook doen be- drijfsteams mee aan de laatste wedstrijd van het jaar. Om 15.00 uur wordt het startschot ge lost voor de prestatieloop, waarbij de deelnemers kunnen kiezen uit afstan den over twee, vier, zes en acht kilome ter. Voor-inschrijven voor de Sylvesterloop kan tot en met vandaag bij Nelleke Boissevain, Witte Paardstraatje 1. V00r pupillen bedragen de kosten 2,50 gU|. den, voor junioren 3,50 gulden en voor senioren 6,50 gulden. Ook op de wed strijddag kan op de atletiekaccommo- datie worden ingeschreven, maar de kosten worden dan met een rijksdaal der verhoogd. Voor de prestatieloop kunnen de deelnemers zich uitsluitend op 31 december opgeven. Tegen beta ling van vier gulden kan worden meege daan. Gelegenheid tot omkleden en douchen bestaat bij zowel AV Pijnen burg als bij de voetbalvereniging SEC. De organisatoren van de Sylvesterloop verzoeken bezitters van honden hun huisdier op 31 december niet in de om geving van parkoers uit te laten. D VS/Knollentuin heeft zich hii de r—- I DVS/Knollentuin heeft zich bij de laatste tien ploegen in de beker strijd van rayon 't Gooi gevoegd. De zaalvoetballers versperden hoofdklasser Radiostad de weg door hun beste wedstrijd van dit seizoen te spelen: 2-6. SEC redde het niet tegen Wings dat ook in de hoofdklasse speelt. De incomplete ploeg verloor met 9-4. Ronald de Rooij stond vorige week woensdag voor het eerst dit seizoen bin nen de lijnen bij DVS/Knollentuin. De club had een beroep op hem gedaan, omdat Luits Houkes en de gebroeders René en Rob Kaats niet konden spelen. De Rooij bewees dat hij één van de be tere, zo niet de beste voetballer van Soest is. Als vanouds zette hij spel uit, waardoor DVS/Knollentuin vanaf het beginsignaal het heft in handen had. Radiostad mocht vooraf de betere pa pieren hebben, DVS/Knollentuin speelde uiterst gemotiveerd en kwam in de eerste helft op een 0-2-voorsprong. De Rooij nam slim een vrije trap, waar na Saban Aksit invaller Michel Vlas winkel bediende, die de bal met zijn kleine teen in het doel kon werken. De Rooij zorgde hoogstpersoonlijk voor 0-2 nadat een schot was afgestuit. In de tweede helft werd Radiostad overklast. Binnen tien minuten voerde DVS/Knollentuin de stand op naar 0-5 door doelpunten van Vlaswinkel (twee keer) en Ronald 'Ducky' van Dorres- teijn. Daarna bezondigde DVS/Knol lentuin zich aan etalage-voetbal. De combinaties werden afgerond met stif tjes die geen doelpunten opleverden of de bal werd nog een keer doorgetikt. Radiostad scoorde 1-5, maar Van Dor- resteijn zorgde voor 1-6, waarna Ra diostad in de slotfase het tweede doel punt mocht maken. SEC SEC redde het niet tegen Wings. Coach Peter van Zoelen miste zoon Hans Pe ter, Willem de Vries en doelman Jack Nagtegaal. De plaats tussen de palen werd ingenomen door Niels Landaal, maar voor de overige posities had Van Zoelen geen vervangers. De coach liet daarom de behoudende taktiek voor wat het was en gaf zijn spe lers daarom de opdracht vrijuit te voet ballen. Dat leidde achterin volgens vei- wachting tot problemen. Binnen een minuut scoorde Wings al 1-0. De mees te doelpunten die de thuisclub scoor den kwamen voort uit één-tweetjes, waarbij de groen-witten teveel de bal in de gaten hielden en hun tegenstanders lieten lopen. Marco Mariens scoorde op 2-0 nog wel tegen, maar halverwege (5-1) was de bekerwedstrijd beslist. Daarna boekten Edwin Brouwer (twee keer) en Chiel Struijk nog persoonlijk succes, maar SEC werd wel uitgescha keld door Wings: 9-4. "Als ploeg zijn zij beter. Ze trainen ook één keer per week. Bi ons draait het op enkele speler^ en als die wegvallen, zakt het als een plumpudding in elkaar. Als we compleet waren geweest, hadden we verdedigender gespeeld. Ik zal niet zeg gen dat we dan gewonnen hadden, maar dan hadden er wel kansen gelegen voor ons", besloot Van Zoelen het be- keravontuur. Alle aandacht is gericht op de competitie in de eerste klasse. SEC leidt de ranglijst met veertien pun ten uit acht duels. Tafelberg, de enige ploeg waarvan SEC verloor, heeft één verliespunt meer dan de Soesters. WOENSDAG 23 DECE Donderdag 24 december (Kerstnacht) HOOMS-KA tholieke kerk petrus en Pauluskerk. Kerkplein 2 20.00 gezinsviering 24.00 nachtmis ylariakerk. Burg. Grothestraai 82 20-00 gezinsviering 24.00 nachtmis H. Familiekerk. Willibrordusstraai 20.30 jeugdkooT 23.30 nachtmis joanneskerk. \Yillaertstraat 51 19.00 gezinsviering 21.00 parochiekoor 23.00 jongerenkoor Soest HERVORMDE KERK Oude Kerk. Torenstraat 1 23.00 ds. J.C. Greive Emmakerk. Regentesselaan 2 22.00 ds. H.M. Jansen De Open Hof. Veenbesstraat 2 23.00 ds. J.P. Schouten GEREFORMEERDE KERK De Open Hof. Yeenbesstraat 2 23.00 ds. J.P. Schouten NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 23.00 H.W. Kuiper: m.m.v. The N sengers EV. GEMEENTE IN DE Rl IMl Insingerstraat 39-53 21.00 kerstnachtdienst AMERSFOORT EVANG. LLTHERSE GEMEEN Langestraat 61 22.15 dr. L_J. Koffeman en ds. K. Horst ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk. Rademakerstraat 7* 18.30 herdertjesviering met euchar 20.30 viering met koor 22.30 nachtmis met gemengd kooi HERVORMDE KERK De Hoeksteen. Buvs Ballotlaan 2 22.00 ds. J. van Marion: gez. dien GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-1(1 22.00 zie de Hoeksteen De Wegwijzer heeft het Taptoe ta feltennistoernooi van Shot gewon nen. Op de laatste twee zaterdagen sprokkelde de basisschool achttien punten bij elkaar, één meer dan de Nieuwe Baarnsche School die als tweede eindigde. Het Taptoe tafeltennistoernooi werd dit jaar gekenmerkt door een record aantal deelnemers. De vijftien scholen vaardigden 162 leerlingen af naar de wedstrijden die in de sportzaal aan de Heideweg werden afgewerkt. Na de eerste dag (12 december) leidde titelverdediger De Schakel met zestien punten. De Wegwijzer stond toen nog vierde met twaalf punten, maar begon zaterdag aan een geslaagde inhaalrace. De Schakel bleef op zestien punten staan en moest ook de Nieuwe Baarn sche School voorbij laten gaan. De Schakel legde daardoor beslag op de derde plaats. De Minister de Visser- school en de Professor Waterinkschool deelden de vierde en de vijfde plaats Het Taptoe tafeltennistoernooi van Shot werd gekenmerkt door sfeer en strijd onder de basisscholieren. Foto: Elger Geessinck. met ieder dertien punten. De vijftiende en laatste plaats werd bezet door de Wethouder de Haanschool uit Soester berg die puntloos bleef. In het indivi duele klassement werden nog eens achttien eerste prijzen uitgereikt. Ook de nummers twee van elke leeftijdscate gorie bij de jongens en de meisjes (in to taal achttien) kregen een prijs mee naar huis. Henne van Zanten uit Soest is provin ciaal kampioen veldcross geworden. De wielrenner won in de categorie dertien jaar. Het is de derde keer op rij dat hij een provinciale titel in de wacht sleept. Henne van Zanten is lid van de Amers- foortse vereniging De Pedaalridders. Eerder dit jaar was hij onder meer suc cesvol in de Tour de Junior in Barne- veld. In de kantine van SEC aan de Bos straat-West wordt vanavond de uitslag van de vijfde trekking van de Superlote rij bekendgemaakt. Dat gebeurt tijdens de bingoavond die om 20.00 uur begint. Om 20.30 ver richt notaris B. Bokdam de trekking voor de zesde tot en met de tiende prijs. Een uur later gaan de eerste vijf prijzen de deur uit. De hoofdprijs is een heren- of damesfiets. De Soester Bowling Vereniging heeft een nieuw seizoensrecord. Charles We stra scoorde vorige week een pinfall van 213 en komt daarmee op de eerste plaats in de top vijf. Dat betekende dat drie man uit de top vijf duikelden Zij stonden met 201 alle drie op de vijfde Later arriveren en toch winnen Dat staaltje leverde Peter de Rond tijdens de zesde viswedstrijd in de wintercom petitie van De Snoekbaars. De hengel- sporters zaten zaterdagaan het water bij Nigtevegt. Door de wisselvallige stro ming hadden de vissers het moeilijk maar De Rond haalde toch zeventig vis: sen met een totale lengte van 13,94 me ter op het droge. Evert Kasiüs werd tweede met 10,30 meter, Jan Livestro haalde 34 vissen op met een totale leng te van 8,98 meter. Hij werd daardoor derde. In het paviljoen van sportorganisatie Soest wordt op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari een klaveijasmarathon gehou den. Gekozen kan worden uit een sessie van twaalf uur en uit een sessie van vie rentwintig uur. Op vrijdag worden om 22.00 uur de eerste kaarten geschud. De sessie van twaalf uur eindigt om 10.00 uur de vol gende morgen. Om 10.00 uur begint meteen de tweede sessie. Het is ook mogelijk aan beide sessies mee te doen. De deelname per sessie kost 25 gulden, waarvoor de klaveijassers broodjes, soep, koffie en gebak krijgen voorge schoteld. Voor informatie over de klaveijasma rathon kan contact worden opgenomen met Wim Schut (tel. 11360), Arnoid Hilhorst (20448). Opgeven kan bij J°' han Hoed, tel. 22131. O Sportprogramma, sportuitslag en jeugdnieuws op pagina 17. Vrijdag 25 december (Eerste Kerstdag) ROOMS-KATHOLIEKE KERK Petrus en Pauluskerk. Kerkplein 2 11.00 hoogmis Mariakerk. Burg. Grothestraat 81 10.30 hoogmis 15.00 kindje wiegen H. Familiekerk. Willibrordusstraa 10.00 hoogmis Joanneskerk. Willaertstraat 51 11.00 parochiekoor 15.00 kindje wiegen HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 -10.00 ds. J.C. Greive Emmakerk. Regentesselaan 2 10.00 ds. H.M. Jansen De Open Hof. Y eenbesstraat 2 09.00 ds. HJ.J. Radstake 10.30 ds. J.P. Schouten Ichthuskerk. Albert Cuyplaan 2 10.00 ds. R. van Kooten 19.00 ds. R. van Kooten: zangdier GEREFORMEERDE KERK Julianakerk. Julianalaan 19 10.00 ds. J. van Buuren; m.m,v- Ji nakoor Wilhelminakerk. Soesterbergsestr 10.00 ds. J.W. Huisman: m.mA. j helminakerkkoor ,De Open Hof, Yeenbesstraat 2 .09.00 ds. H.J.J. Radstake: m.m.v. perblazers 10.30 ds. J.P. Schouten: m.m.v. kin cantorij Weegbreestraat 205 3765 XE Soest Telefoon 02155 -1 7

Soester Courant | 1992 | | pagina 14