1 Terug in de tijd met Britse landhuizen en kastelen Richtingsgevoel van Eemvogels zoek Ralpl Soest SPÖRfr Meer leden de Duinkikkers Start snookercompetitie Kansen Hilberts in Baarn Volleyballers weer actief VAKANTIE Sportprogramma "Bevriende clubs: sparen jullie al voor een mooi bloemstuk?" Onve WOENSDAG 13 JANUARI 1993 SOESTER COURANT Korfballers laten kans op zege liggen tegen SVMM: 9-10 KORFBAL :-Z PAGINA 14 De voetbalclub in blauw en wit waar je écht gebakken zit! Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar woensdag om 13.30 uur TRAINEN en de kantine is open! Sportorganisatie "SOEST" Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Aqua Indoor oorzaak van sterke groei ZWEMMEN Vanaf februari in snookercentrum Soestdijk Pijnenburger loert op eindzege Wintercup ATLETIEK om "wakker" te blijven Topscorers Competitie wordt zaterdag hervat VOLLEYBAL Beleef zelf die unieke sfeer Onvergetelijk overnachten Lumley-Castle Sunlaws House Uitstapjes vol variatie Nid Hall Minitrip-prijzen iw.mu.MJUMiiiiMsii WOENSD/ Jeugdnieuws Sportuitslagen SPORTMAN Honkba Jeugdig e SPORTPLOEG I SPORTVROUW ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! ®miS BEL 02155 - 14881 Eerst^Soester Schoonmaakbedrijf En Passi De spanning maakte uiteindelijk nog veel goed, maar over de hele wedstrijd gezien hoefde Eemvo gels niet bepaald tevreden te zijn. Na een zwakke eerste helft (4-7) hadden de korfballers uit Soest voldoende mogelijkheden de par tij tegen SVMM in winst om te zet ten, maar Eemvogels strandde door een gebrek aan richtingsge voel: 8-9. Eemvogels vuurde niet minder dan 93 ballen op de korf van SVMM af. De gasten uit Maarn gebruikten aanzienlijk minder kruit met 62 pogingen. In hoog tempo schoten Eemvogels en SVMM in de aanvangsfase het ene na het andere projectiel af. SVMM zat er steeds dichter bij en nam een 1-3-voor- sprong, ook al omdat de bezoekers de meeste luchtduels winnend afsloten. Van doorloopballen had kennelijk nie mand gehoord en de combinaties waren vrijwel voortdurend van korte duur. SVMM was de ploeg die de bal halver wege de eerste helft langer in het bezit probeerde te houden. Gesteund door de voorsprong werden de schoten zorg vuldiger geselecteerd. Aan de overzijde kwam Eemvogels nauwelijks vrij onder de korf, totdat Kathja Rauch penetreer de en een strafworp kreeg toegekend. Wim Oldewarris, die veel afzwaaiers produceerde, miste de vrije kans en even later werd Reyk Muller, die net een duel met het tweede team achter de rug had, voorbijgelopen alsof hij er niet stond: 2-5. Rauch antwoordde direct (3-5), waarna het eerste aanvalsvak het weer mocht proberen. Linda Bello en Oldewarris veroorzaakten evenwel een strafworp. SVMM benutte beide kan sen en liep daardoor uit tot 3-7. Op slag van rust verzilverde Bello een worp vanaf 2,5 meter, nadat de goed verdedi gende Almar Leijfering ter hoogte van de grens tussen beide vakken onjuist was afgestopt. In het tweede bedrijf onderscheidde Eemvogels zich beter. In de verdedi ging gaf Oldewarris het goede voor beeld en in de aanval brachten Alissa van Bemmel en Rauch de spanning te rug: 7-8. Eemvogels was nog niet uitge- juicht, of het stond alweer 7-9, maar vanaf dat moment hadden de Soesters de rollen moeten omdraaien. Fons Verduin kwam tweemaal volledig vrij onder de korf, maar hij miste de Het eerste verdedigingsvak van Eem vogels moet alle zeilen bijzetten om SVMM van een doelpunt af te houden. Foto: Con Mönnich. concentratie om de 'inleggers' in pun ten om te zetten. Een minuut later be nutte hij wel een strafworp, waarna Van Bemmel van haar tegenstander weg draaide, maar het geluk niet aan haar zijde had. Coach Jan van Maanen, die inmiddels Henriëtte Wisse en Robin Lub had ingebracht voor Agnes Kraai- kamp en Muller, zag vervolgens dat Verduin zo ongeveer vanaf de parkeer plaats van Aqua Indoor de stand alsnog recht trok. Met nog ruim vier minuten te gaan, stond het 9-9. De spanning zorgde ervoor dat het duel warempel nog iets aardigs kreeg. SVMM, leed balverlies, Eemvogels gooide de bal weg en SVMM schoot raak: 9-10. SVMM miste daarop een doorloopbal, Bello mikte mis in een soortgelijke situatie en toen was er nog maar een minuut te gaan. In die periode kreeg Eemvogels nog vier keer de gele genheid van afstand aan te leggen. Maar evenals bij tachtig andere pogin gen ging de bal aan de korf voorbij. Het ledenaantal van de Duinkik kers is voor het eerst sinds vele ja ren gestegen tot boven de driehon derd. Volgens het bestuur van de zwemvereniging is dat voorname lijk te danken aan het feit dat de club sinds anderhalf jaar in Aqua Indoor terecht kan. Voorzitter Joke de Zoete zei dat tijdens de nieuwjaarsreceptie van de Duinkik kers. Vooral de belangstelling voor de B-groepen is overstelpend. De toeloop is zo groot dat inmiddels een wachtlijst is ingesteld. Ook de recreatie-afdeling bloeit volop, stelde De Zoete. De afdeling van de Duinkikkers staat bovenaan in de on dertopwedstrijden. Ook de prestaties van de wedstrijdzwemmers zijn stijgen de. Zorgenkind binnen de vereniging is (nog) de polo-afdeling. Maar voorzitter De Zoete sprak de verwachting uit dat de belangstelling voor deze tak zal toe nemen, nu de Duinkikkers hun thuis wedstrijden in Aqua Indoor kunnen af werken. De Duinkikkers hopen nog steeds op een eigen materiaalhok, zodat de wa- terpolodoelen ook binnen kunnen wor den opgeborgen. Verder zoekt de club naar nog meer gediplomeerde trainers. Liefhebbers van snooker kunnen zich inschrijven voor een snooker competitie. Die wordt gehouden in snookercentrum Soestdijk op de hoek van de Vredehofstraat en de Noorderweg. De competitie start op woensdag 3 fe bruari. De laatste poule wedstrijden vinden plaats op 30 april, waarna op za terdag 15 mei de finale wordt ver speeld. Inschrijven voor de snookercompetitie kan tot en met zondag 31 januari. Be langstellenden kunnen zich aanmelden in snookercentrum Soestdijk. De kos ten bedragen vijftien gulden per deel nemer. Voor inlichtingen, tel. 12525. Mare Hilberts van AV Pijnenburg kan zondag de Wintercup van de Baarnse Atletiek Vereniging op zijn naam schrijven. Dan staat de derde en laatste wedstrijd over twintig kilometer op het program ma. Hilberts is met A. Zewdie van Hellas de belangrijkste kandidaat voor de eindze ge. Eerder werden al twee lopen gehou den over 10 en 15 kilometer. De wed strijd over 20 kilometer begint zondag om 13.00 uur. Hilberts, op oudejaarsdag nog 26ste in de Sylvesterloop, is niet de enige Pij nenburger die aan de BAV-Wintercup deelneemt. Daarnaast verschijnen ook verschillende leden van triathlonver- eniging De Schieter aan de start. Het parkoers van de Wintercup voert de deelnemers door de bossen rond camping De Zeven Linden. Om 13.05 uur klinkt het startschot voor de presta tielopen over 5,10,15 en 20 kilometer. Stichting LEZEN. Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam 1. Johnny Brouwer (WZ'49) 16 2. Guy Dekker (SEC-zo) 13 3. Peter van den Berg (Soest) 10 4. Razzo van Dam (SEC-za)9 Cees-Jan de Vries (WZ'49) 8 6. Jeroen van Veenendaal (Soest) 7 Abdelhak Belarbi (WZ'49) 7 8. Jeffrey Dorrestein (Hees)6 Ramon Heynen (SEC-zo)6 10. Maurice d'Aquino (Soest)4 Zeki Kurt (WZ'49) 4 1. Erik Looysen (Hees) 20 2. Jeffrey van Delden (SEC) 13 3. Willem de Vries (SEC) 11 4. Marco Martens (SEC)10 5. Peter de Jong (Hees)9 6. Ronald van Dorrestein (DVS) 8 René Ribberink (DVS) 8 Hans Peter van Zoelen (SEC)8 7. Chiel Struyk (SEC) 7. Met geen enkel vrijafje voor een training en vier oefenwedstrijden kun je moeilijk stellen dat het da mesteam van Stam/SoVoCo op zijn lauweren heeft gerust in de weken dat de competitie stil lag. Maar vanaf zaterdag begint het se rieuze werk weer. De dames wacht een moeilijke klus te gen Waddenbrood/Sudosa uit Assen. De noorderlingen bezetten de derde plaats in de eerste divisie met 23 pun ten, één minder dan Olympia en en vier minder dan lijstaanvoerder Veenman/ Martinus. Stam/SoVoCo staat zevende met vijf tien punten uit tien duels. De Soesters hebben zes punten afstand van de rode streep genomen. Of die kloof kan wor den vergroot in het duel met Wadden brood/Sudosa, lijkt twijfelachtig. In het voorbije seizoen kreeg Stam/SoVoCo geen voet aan de grond: tweemaal 0-3. Het duel in Assen begint zaterdag om 17.00 uur. Het eerste herenteam van Stam/SoVo- Co, dat ongeslagen aan de leiding gaat in de eerste klasse van het district, ont vangt zaterdag Tic Tac/Vif. De Hilver summers verspeelden tot dusver zes punten. De wedstrijd wordt gespeeld in sportzaal de Bunt en vangt aan om 17.00 uur. Aan talloze bouwwerken, die de tand des tijcis hebben door staan, valt de indrukwekkende geschiedenis van Noord-Enge- land en Schotland af te lezen. De gebouwen variëren van trotse, eeuwenoude kastelen tot statige landhuizen. Als u van histori sche gebouwen houdt, doet u uzelf tekort als u deze kastelen niet met een bezoek vereert. Schotland bezit ruim 1000 kastelen en ruïnes, waarvan er veel toegan kelijk zijn. Op een lijst van Henry V uit 1415 kwamen in Noord-Enge- land, in de graafschappen Northum- berland, Durham en Cumbria, ruim 200 kastelen voor. Veel van deze kastelen zijn verdwenen, maar een verrassend groot aantal is overeind blijven staan en een bezoek meer dan waard. Noord-Engeland en Schotland tellen bovendien tientallen schilderachtige dorpen en steden. Het rijke verleden van zo'n 20 eeuwen geschiedenis is er nog volop aanwezig. Als u zich aangetrokken voelt tot de exclusieve sfeer van historische ste den en dorpen waar de tijd heeft stilgestaan of romantische landhui zen en kastelen, dan kan North Sea Ferries uw wensen op een wel heel speciale manier vervullen: door een 4-daagse minitrip met twee onver getelijke overnachtingen (wie weet krijgt u rond middernacht het huis- spook op bezoek...) in een kasteel of landhuis. U heeft keus uit drie comfortabele hotels, waarvan er twee gehuisvest zijn in voorname landhuizen en één in een imposant kasteel. De hotels liggen in Harroga- te, Northumbria en „The Scottish Borders". Tijdens de 4-daagse vakantiereis wordt u teruggevoerd naar de Noord-Engelse en Schotse historie. Voor een knappende open-haard proeft u, onder het genot van een goed glas whisky, het krijgshaftige verleden van de omgeving. U geniet van de bonte kleurenpracht als u door de schitterende tuinen van uw hotel wandelt. Deze unieke sfeer kunt u natuurlijk het hele jaar door beleven, maar vooral in voor- en najaar zijn deze streken op hun mooist. Vanaf Huil is het drie uur rijden'naar Lumley-Castle. Dit indrukwekkende kasteel werd in 1389 door Sir Ralph Lumley gebouwd op een landgoed van 3,5 ha nabij Chester-Le-Street. Dit ligt vlakbij Newcastle upon-Tyne en Gateshead in Northumbria. U overnacht in een sfeervolle kamer in de courtyard. De afwisselende landstreek North umbria biedt u alle ruimte voor uitstapjes. Zo kunt u naar Durham of gezellig shoppen in het grootste overdekte winkelcentrum van Euro pa in Gateshead. Het 'Beamish Openlucht Museum' op een steenworp afstand van uw hotel is eveneens de moeite van een bezoek waard. Op de heen- of te rugreis naar het hotel is het aan te bevelen een uitgebreid bezoek te brengen aan de boeiende stad York met zijn rijke geschiedenis. Afhankelijk van de route ligt het Schotse Sunlaws House op zo'n 300 km van Huil. Dit historische monument omvat een landgoed van 80 ha. en ligt schitterend aan de oevers van de Treviot rivier. U bent hier midden in „The Scottish Bor- Wie wil zich niet eens een paar dagen bewoner van een kasteel of landhuis noemen. In Noord-Engeland en Schotland kan dat Noord-Engeland en Schotland bezitten een rijk assortiment kastelen en landhuizen. ders" met zijn verbazingwekkend geschakeerde landschap. Het hotel van Sunlaws House heeft een uit muntende keuken. Vanuit Sunlaws House kunt u een kijkje nemen in charmante stadjes als Kelso en Jedburgh. Edinburgh ligt op één uur rijden. Deze stad neemt binnen de Europese stadsar chitectuur een unieke plaats in. Of kijk uw ogen uit op Holy Island, dat alleen bij laag water te bereiken is. Als gast van Sunlaws House krijgt u een gratis toegangskaart voor de Schotse topattractie: 'Floors Castle' in Kelso (spijtig genoeg niet het hele jaar geopend), bewoond door de Duke of Roxburghe. Op anderhalf uur rijden van Huil en 10 km noordelijk van het welbeken de stadje Harrogate, ligt het exclu sieve Nidd Hall. Dit karakteristieke landhuis met fraaie hotelkamers heeft veel weg van een Engelse Country Manor. Hier gaan histori sche ambiance en moderne facilitei ten hand-in-hand met hoogwaardig comfort en een perfecte keuken. Op het uitgestrekte landgoed van 18 ha kunt u uitgebreide wandelingen ma ken waarbij vredige tuinen en par ken elkaar afwisselen. In de omge ving valt van alles te zien en te beleven. Leeds ligt onder handbe reik, maar ook het historische York waar u kunt slenteren in een wirwar van middeleeuwse straatjes en steegjes. Tevens kunt u boeiende uitstapjes maken, bijvoorbeeld naar Fountains Abbey, het prachtige Ha- rewood House en Ripley Castle. Voor de minitrips van North Sea Ferries naar Chester-Le-Street, Kel so en Harrogate gelden de komen de maanden speciale tarieven, die echter niet geldig zijn in het hoog seizoen (van 11 juni tot 5 september 1993). Voor twee overnachtingen in het hotel van uw keuze en twee overnachtingen aan boord van de veerboot van North Sea Ferries lo pen de prijzen van 465,- p.p. (Lumley Castle), via 515,- p.p. (Sunlaws House) tot 570,- p.p. (Nid Hall). Het retourticket voor de personenauto komt op 226 gulden. Voor informatie of boekingen van de minitrips kunt u terecht bij de ANVR-reisburo's of bij de reserve ringsafdeling van de veerdienst, telefoonnummer: 01819-55555. Zaalvoetbal 21.00 AH'78-DVS/Knollentuin (Hui zen) i ai »7;Tf m rj n i Badminton 10.00 uur 't Slot-Selby (Zeist) Basketbal 19.15 uur Dunckers-The Red Stars (D) (Hilversum) Korfbal 11.00 uur Ter Leede-Eemvogels (Leerdam) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-TicTac/ V1F (De Bunt) 14.00 uur Waddenbrood/Sudosa- Stam/SoVoCo (D) (Assen) ZONDAG 17 JANUARI Basketbal 21.00 uur SBU-The Red Stars (H) (Utrecht) 7GNDAG 17 JANUARI Handbal 15.30 uur Actief-Smeeing/BDC (H) (Paterswolde) Hockey 17.40 uur' MHC Soest (H)-Huizen iaitfuurWc Soest (H)-Hilversum (Blaricum) MAANDAG 18 januari Bowling 19 30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 19.00 uur SEC (D)-'t Gooi (Beuken- 2l'.00 uur SEC (H)-Palm Adelaars (Beukendal) 22.00 uur Hein de Ko-Hees (Huizen) AV Pijnenburg Op zaterdag vertrokken dertien pupil len naar Amsterdam voor de drukbe zette indoorwedstrijd. Ongeveer 350 pupillen streden om de eindzege op de meerkamp of op de 600 meter. De pu pillen van A.V. Pijnenburg behaalden de meeste medailles. Zeven stuks wer den mee naar huis genomen. Nadine de Goede was één van de gelukkigen, zij was ruimschoots eerste op de meer kamp, mede dank zij het kogelstoten. Ze stootte 8.09 meter en dat is 42 cm. meer dan het oude clubrecord. Paulien Hanse werd in dezelfde categorie vier de. Jiske de Goede was de enige die twee prijzen mee naar huis mocht ne men. Ze werd tweede op de meerkamp en eerste op de 600 meter. In dezelfde categorie werd Aimee Menning derde op de 600 meter. Bij de jongens waren het Berend ten Brinke en Martijn Dor- restijn, ze werden tweede en derde op de 600 meter. De Springbokken Op zaterdag is het Mulders-Nieuw jaarstoernooi te Eek en Wiel gehouden. Een kleine 40 turners streden in ver schillende categorieën op C-niveau.. Omdat de Springbokken-jongens vol op meedraaien op C-niveau, waren ook zij ditmaal uitgenodigd om voor de eer ste maal deel te nemen. Een zeer leerzame ervaring, omdat DOS onder andere de huidige Neder- lands-kampioensploeg B6 in huis heeft. In alle categorieën behaalde DOS dan ook de titel. De prestaties van de Springbokken waren redelijk tot goed, in aanmerking genomen dat de concur rerende verenigingen 4 tot 11 uur per week trainen terwijl er in Soest onge veer drie uur wordt getraind. In de C5-klasse behaalde Bart Eichholtz met 33.80 de 10e plaats, Willem Strijbosch wist Bart ditmaal te passeren en met 36.70 werd hij 7e, Oran Hoffmann werd 4e met 39.85 punten. Voltige is het toestel waarop hard getraind moet worden om landelijk mee te kunnen tel len. Bij de C3-klasse nam Ricky Eras mus deel en in de C2-klasse zijn broer Rennie Erasmus. Beiden eindigden op de 4e plaats. De pingen en voltige blij ven het struikelblok! Maar sprong en lange mat blijven favoriet. Beide wer den nummer één op de lange mat. ZWEMMEN De Duinkikkers Astrid Buxtorff en Tish Kuipers open den voor de Duinkikkers bijzonder 'sterk in de Bolderman zwem-meetwed- strijden. Voor Tish een eerste plaats in de districtsgroeperingen en een clubre cord. De 9.5 sec. tijdwinst voor Raymond Honderdors op de 100 meter vlinder geeft zijn stijgende prestatielijn aan. Op de 200 meter rugslag zijn de tijden voor Hetty van Loenen, Hester Vlaanderen en Natalie van Wijnbergen voor verbe tering vatbaar. Op de 100 meter vlin derslag liet Inge van Nimwegen ieder een versteld staan met een tijdsverbete- ring van 7.3 sec. Jammer dat Raymond Honderdors op de 200 meter wisselslag in een te zwakke serie was ingedeeld, want dan was zijn tijd nog beter ge weest. Ondanks goed en regelmatig zwemmen moest Tish op de 200 meter vrije slag toch haar meerdere erkennen in enkele AZ- en PC- meisjes. Zaterdag moet de Duinkikker-ploeg in het eigen Aqua Indoor-bad haar twee de plaats in de competitie verdedigen. Een bepaald niet eenvoudige taak, ge zien de opkomst van de concurrenten. AV Pijnenburg Indoorwedslrijden in Amsterdam Jongens pup. B (40 m. - kogel - hoog - 600 m.): Bas de Rijke 7.3 sec., 4.51 m„ 0.95 m. en 2.31 min. Meisjes pup. B (40m. - kogel - ver - 600 m.): Jeanne Menning 7.5 sec., 2.80 m., 2.89 m. en 2.33 min. Jongens pup. Al (50 m. - kogel - hoog - 600 m.): Berend ten Brinke8.5 sec., 6.17 m., 1.1 Om. en 2.19 min. Jongens pup. A2 (50 m. - kogel - hoog - 600 m.): Lars van der Broek 8.2 sec., 6.63 m., 1.15 m. en 2.13 min.; Martijn Dorrestijn 8.5 sec., 7.23 m., 1.00 m. en 2.11 min. Meisjes pup. Al (50 m. - kogel - ver - 600 m.): Jiske de Goede 8.3 sec., 5.82 m., 3.38 m. en 2.11 min. Arna van Beek 9.0 sec., 4.90 m., 2.96 m. en 2.30 min.; Aimee Menning 9.1 sec., 4.36 m., 3.10 m. en 2.26 min.; Eline Koderitsch 9.5 sec., 3.76 m., 3.05 m. en 2.47 min. Meisjes pup. A2 (50 m. - kogel - ver - 600 m Nadine de Goede 8.1 sec., 8.09 m., 3.79 m. en 2.18 min.; Paulien Hanse 7.9 sec., 5.23 m., 3.47 m. en 2.24 min.; Saskia van Vulpen 9.0 sec., 5.05 m., 3.20 m. en 2.30 min.; Ka ren Dijkink 8.6 sec., 4.15 m., 3.16 m. en 2.32 min. Indoorwedstrijden in Dortmule Meisjes A: Sanne v. Keken kogel 8.87 m.; Sabine v. Rossenberg hoog 1.60 m. Jongens A: Eric Schoemaker 60 meter 7.5 sec., kogel 8.60 m.; Rolf v.d. Breemer 60 meter 7.9 sec., 200 meter 25.6 sec. Jongens BRutger te Vaarwerk 60 meter 7.9 sec., 200 meter 25.7 sec.; Casper Kerkvliet 60 meter 7.5 sec., 200 meter 24.9 sec.; Kris- tiaan Smits 1500 meter 4.32.0 min. Meisjes B: Eva Janssen 800 meter 2.30.6 min.; Carine Verhoeven 800 meter 2.33.6 min.Ulrike v.d. Lee 800 meter 2.44.6 min.; Monique v. Leek 800 meter 2.35.4 min.; Dieuwke Moerman 800 meter 2.33.7 min.; Esther Schoemaker 60 meter 8.8 sec.; Meta Berendse 60 meter 8.9 sec., 60 m. horden 10.8 sec., ver 4.08 m. Meisjes C: Marloes Heerkens 60 meter 8.0 sec. halve finale, ver 4.78m.; Natascha Be vaart 800 meter 2.46.5 min.; Monique Tho mas 60 meter 9.6 sec. BOWLING Soester Bowling Vereniging Maandag: Boule d'Or - Zilveren Ster 2-3; Big Splitters - No Name 5-0; Bloopers - Bo drum 0-5; Van Ede - Arrows 1-4; FlyingPin Ten - Baanbrekers 0-5; Arko - De Engh 1-4. Dinsdag: Wings - The Family 1-4; The Foj Hunters - Bay Watch 5-0; Gokkers - Top pers 1-4; Funnel - Bazuintjes 4-1; Heppie Hoekers - Hagen 2-3; H.A.M. - Trio Bi? 2-3; Koffrie Westra - Cobra's 2-3; Strajk - Shj Ammer 2-3; Pin Down - Hamara 0-5. SV Eemland Regio-wedstrijden in Utrecht: 500 meter: Vincent Verburg 47.09; Hen riëtte Kuijt 48.93; Eefje van de Bor 53.71; Arie Treur 48.43; Peter Hopman 47.18; Joep Kaspers 46.36; Mark Janssen 47.41; 50.95; Marjolein Bartels 54.27; Helen Wegerif 55.57. 1000 meter: Vincent Verburg 1.34.02; Henriëtte Kuijt 1.36.53; Eefje van de Bor 1.49.45; Joep Kaspers 1.34.35; Mark Jans sen 1.27.29 (p.r.); Gert Wegerif 1.40.30; Marjolem Bartels 1.49.13; Helen Wegerif 1500 meter: Arie Treur 2.25.91; Peter Hopman 2.23.12. Op Cura^ao h dat Ralph Mil len. De Antill jarige leeftijd de, zag in 199; uitkomen. De heeft een prof de Florida Me vertrekt hij nat ten. Hij begint niet, ren, in de Rook Minor League. zit, honkbalt hij Major League, d competitie van c "Ik kan het welb aan mijn menta Als we achter si wen, ga ik op ir haal ik mezelf u: Ralph heeft rei doelbewust gekt wat nodig is om "Op de Antilier bald. Daar is h sport. Mijn vade honkbald. Hij let me daarop. Hij i ders gaan altijd Amerika, maar kijken." In Soest meldde Knickerbockers, hij voor HCAW vens voor het team. Met zijn r middels de jong: daar komt snel e> fessional mag je derlandse team Ralph maakte e. door. Met HCA van de Europa gen Milano). En kamer herinnert aan het feit dat b honkbalweek v 'Rookie' (beste In de tennisha; wordt flink gei van inferim-t brugh slaan vit los. Het zijn Fl chel Beijer, M Xander de Gï Het jonge viertE derlandse kamp jeugdteams in Dat gebeurde r Jeroen Schuur horst. In het ko de 'onafscheide niorenteam vaj aan de Bosstraa middelde leeftij jaar, komt uit ii Floortje (15): ingespeeld. Ik keer vet verlieze per week andei veel toernooiei trainen nu ook we in de compei len kunnen teri Volgens de ni< maakt de ploej van mening dE kunnen komen nissen. Ik heb een ploeg die 1 was geëindigd met 7-1 gewon SEC is nl. van plan kampioen te worden!") Duinweg 6 - 3768 BN Soest - Tel. 02155 - 13995 Op vrijdag tr van de Soestt gen het in de rende teani Bunschoten, instantie leek beide matchp den gaan, k speeluur de langs, die de i De wedstrijd t uur bezig of dt ren al afgelope j. Erik Swinkels 1 l met handen br berusten. Ge; stelling op de a nog niet eens Gerrit Muis kr< openingsbehar ling met een pi het eindspel I Graaf echter v Gerrits koning teerde in de ee: rit in het seiz< trok de stand 1 René Molenaa dediging geco gevaarlijke dr; tegenstander 1 hij goed te sta

Soester Courant | 1993 | | pagina 14