1992 SOES 5T SPORTVERKIEZING SOEST 1992 111 H Ralph: "Ik kan het best wel aan Soest-Zuid: "Tuurlijk winnen we Sandra: "Alles is goed geregeld" Judoka naar internationaal toernooi en jullie al loemstuk?" Onverwacht verlies schakers Simpel karwei voor Selby Wim van l)»orn 4nV0B* Geld voor verhuizing van materialen fietscrossers PAGINA 14 WOENSDAG 13 JANUARI 1993 SOESTER COURANT !SP0RT[~ PAGINA 15 Honkballer Milliard ziet jongensdroom uitkomen SPORTMAN Jeugdig elan bij tennisvereniging 55 SPORTPLOEG TAFELTENNIS Tafeltennissers Overhees willen thuiscompetitie Van Embricqs één van de weinige full-prof basketbalsters SPORTVROUW Koen van der Wal met Jong Oranje in Bremen op de mat JUDO :tbal? GEK! - 14881 En Passant kaapt punten weg SCHAKEN Centrale verwarming ATLETIEK Pot verbetert record op de 20 kilometer Badge afgetroefd in C- drie FIETSCROSS VOETBAL Koude tenen bij WZ'49 gewarmd met toernooizege meeing/BDC (H) Soest (H)-Huizen .est (H)-Hilversum tie Soester Bowling op dinsdag vanaf ))-'t Gooi (Beuken- (H)-Palm Adelaars Ko-Hees (Huizen) in Amsterdam m. - kogel - hoog - 600 :c., 4.51 m., 0.95 m. en i. - kogel - ver - 600 m.): 5 sec., 2.80 m., 2.89 m. 0 m. - kogel - hoog - 600 3.5 sec., 6.17 m., 1.10 m. 10 m. - kogel - hoog - 600 8.2sec., 6.63 m., 1.15m. rtijn Dorrestijn 8.5 sec., n 2.11 min. 50 m. - kogel - ver - 600 1 sec., 5.82 m., 3.38 m. en n Beek 9.0 sec., 4.90 m., iin.; Aimee Menning 9.1 3 m. en 2.26 min.; Eline 3.76 m., 3.05 m. en 2.47 50 m. - kogel - ver - 600 8.1 sec., 8.09 m., 3.79 m. ilien Hanse 7.9 sec., 5.23 4 min.; Saskia van Vulpen 3.20 m. en 2.30 min.; Ka- ec., 4.15 m., 3.16 m. en n in Dortmule v. Keken kogel 8.87 m.; berg hoog 1.60 m. Schoemaker 60 meter 7.5 m.; Rolf v.d. Breemer 60 30 meter 25.6 sec. r te Vaarwerk 60 meter 7.9 5.7 sec.; Casper Kerkvliet 200 meter 24.9 sec.; Kris- meter 4.32.0 min. Janssen 800 meter 2.30.6 rhoeven 800 meter 2.33.6 Lee 800 meter 2.44.6 min.; k 800 meter 2.35.4 min.; lan 800 meter 2.33.7 min.; eer 60 meter 8.8 sec.; Meta ter 8.9 sec., 60 m. horden 38 m. aes Heerkens 60 meter 8.0 ver 4.78m.; Natascha Be- 2.46.5 min.; Monique Tho- 6 sec. Kling Vereniging le d'Or - Zilveren Ster 2-3; lo Name 5-0; Bloopers - Bo- Ede - Arrows 1-4; Flying Pin kers 0-5; Arko - De Engh s - The Family 1-4; The Fox Watch 5-0; Gokkers - Top- lel - Bazuintjes 4-1; Heppie »en 2-3; H.A.M. - Trio Big i - Cobra's 2-3; Strajk - Shj 'in Down - Hamara 0-5. jden in Utrecht: meent Verburg 47.09; Hen- •93; Eefje van de Bor 53.71; 1-43; Peter Hopman 47.18; 46.36; Mark Janssen 47.41; 50.95; Marjolein Bartels Wegerif 55.57. Vincent Verburg 1.34.02; jt 1.36.53; Eefje van de Bor Kaspers 1.34.35; Mark Jans- p.r.); Gert Wegerif 1.40.30; tels 1.49.13; Helen Wegerif Op Cura^ao lag het voor de hand dat Ralph Milliard ging honkbal len. De Antilliaan, die op twaalf jarige leeftijd naar Soest verhuis de, zag in 1992 een jongensdroom uitkomen. De sympathieke sporter heeft een profcontract op zak van de Florida Marlins. Op 12 maart vertrekt hij naar de Verenigde Sta ten. Hij begint niet, zoals de meeste ande ren, in de Rookie League, maar in de Minor League. Als het een beetje mee zit, honkbalt hij over enkele jaren in de Major League, dé beroemdste honkbal competitie van de wereld. "Ik kan het wel best wel aan, maar ik zal aan mijn mentaliteit moeten werken. Als we achter staan, krijg ik de zenu wen, ga ik op mezelf schelden en dan haal ik mezelf uit m'n concentratie." Ralph heeft reeds op jonge leeftijd doelbewust gekozen om alles te doen wat nodig is om een grote te worden. "Op de Antillen heb ik altijd gehonk bald. Daar is honkbal een populaire sport. Mijn vader heeft vroeger ook ge honkbald. Hij let op mijn fouten en wijst me daarop. Hij verbetert me. Mijn ou ders gaan altijd mee. Nee, niet naar Amerika, maar ze komen wel een keer kijken." In Soest meldde Ralph zich aan bij de Knickerbockers, twee jaar later speelde hij voor HCAW, weer een jaar later te vens voor het Nederlandse kadetten- team. Met zijn negentien jaar is hij in middels de jongste international, maar daar komt snel een einde aan. "Als pro fessional mag je niet meer voor het Ne derlandse team uitkomen." Ralph maakte een stormachtig seizoen door. Met HCAW bereikte hij de finale van de Europa Cup II (7-8-verlies te gen Milano). En op de kast in de woon kamer herinnert een prachtig bord hem aan het feit dat hij tijdens de Haarlemse honkbalweek werd uitgeroepen tot 'Rookie' (beste jonge speler) van het Ralph Milliard vetrekt op 12 maart naar Florida, waar hij als prof voor de Marlins gaat spelen. toernooi. Tijdens dat evenement char meerde de korte stop de scouts van Flo rida Marlins en twee weken later waren de handtekeningen gezet. "Florida Marlins is een nieuwe ploeg. Ik moet elke dag trainen of spelen. Alleen op zondag hebben we vrij, maar dan moetje rusten. Als je dat niet doet, redt je het niet. We reizen heel Amerika door om de wedstrijden te spelen. Ik speel korte stop, maar ik weet niet op welke positie ik moet gaan spelen. Als ik maar speel, dat vind ik het belangrijk ste. Ik heb een contract voor één jaar. Na het seizoen ga ik terug naar Neder land en dan hoor ik wel of ze me willen houden." In Florida zal Ralph een ruim apparte ment betrekken. Het is één van de woonverblijven die Florida Marlins op het terrein heeft staan. "De jongens van HCAW hebben en thousiast gereageerd, maar ze zeiden dat ze me zullen missen voor de gein tjes. Ja, ik ben altijd de gangmaker. Tenminste in de kleedkamer. Op het veld niet. Dan ben ik serieus. Ik wil al tijd winnen." "De sportverkiezing? Ik had het nog niet zo gevolgd, maar ik vind het leuk dat de mensen nu weten dat ik honkbal en dat ik goed wil spelen." Betekent de titel sportman van h.et jaar veel voor Ralph Milliard? (Na lang nadenken): "Winnen is altijd belangrijk, dus ik wil ook de sportver kiezing winnen. Ja, natuurlijk." In de tennishal van TV Soest-Zuid wordt flink gemept. Onder leiding van interim-trainer Pieter Ver- brugh slaan vier spelers er lustig op los. Het zijn Floortje Brouwer, Ra chel Beijer, Maarten Zoetelief en Xander de Groot. Het jonge viertal won in 1992 het Ne derlandse kampioenschap voor de mix- jeugdteams in de zondagcompetitie. Dat gebeurde met behulp van trainer Jeroen Schuur en coach Henk Rouw horst. In het komende seizoen vormen de 'onafscheidelijke' vier het eerste se niorenteam van de tennisvereniging aan de Bosstraat. De ploeg, met een ge middelde leeftijd van nog geen zestien jaar, komt uit in de vijfde klasse. Koortje (15): "We zijn goed op elkaar ingespeeld. Ik denk niet dat we elke keer vet verliezen. We trainen twee keer per week anderhalf uur en spelen ook veel toernooien." Rachel (17): "We trainen nu ook op harde ballen, zodat we in de competitie ook vervelende bal len kunnen terugslaan." Volgens de nieuwe trainer Verbrugh maakt de ploeg een reële kans. Hij is van mening dat de kampioenen mee kunnen komen. "Ze kunnen goed ten nissen. Ik heb ze laten oefenen tegen een ploeg die hoog in de vijfde klasse was geëindigd en die partij hebben ze met 7-1 gewonnen." TV Soest-Zuid probeert ook in de sportverkiezing haar slag te slaan. Aan ruime overwinningen zijn de vier van Soest-Zuid gewend geraakt. De tennissers, die al vier jaar met elkaar spelen, wonnen in het voorbije seizoen meestal met 8-0 of 7-1Zelfs in de halve finale van het NK versloeg Soest-Zuid tegenstander Skinloo met 8-0. In de fi nale legde ZLTB het loodje: 5-3. Floortje en Rachel hebben nog nooit een dubbelspel moeten inleveren. Bei den wonnen op één keer na ook al hun singles. Xander (15) en Maarten (16) bleven in het dubbelspel eveneens on geslagen. Het viertal probeert de indruk te wek ken niet bijzonder onder de indruk te zijn van de nominatie voor de sport ploeg van het jaar. Rachel: "We gaan geen acties op touw zetten. De mensen moeten zelf weten of ze op ons willen stemmen. We zeggen niet dat ze dat moeten doen." En dan: "Maar ik denk wel dat we de meeste kans hebben om te winnen als je naar de andere twee ploegen kijkt. Na tuurlijk winnen we." Floortje: "Dat zou natuurlijk leuk zijn. In de eerste vijf dagen, nadat de stembussen zijn geopend, heeft de organisatie van de sportverkie zing ruim driehonderd geldige stemmen binnen. Die van giste ren en vandaag zijn daar niet bij gerekend. Hoewel de stemmen per genomi neerde nog niet zijn geteld, is wel duidelijk dat alle sportmannen, sportvrouwen en sportploegen kunnen rekenen op een achter ban die hen steunt. Stemmen kan tot en met woensdag 20 januari. De stembiljetten die daarna wor den ingeleverd, zijn ongeldig. Dat geldt ook voor de stembiljetten die niet volledig of onjuist zijn in gevuld. Per categorie mag op ma ximaal één genomineerde wor den gestemd. De mensen die stemmen, moeten in Soest wo nen. De jury heeft reeds tientallen stembiljetten van niet-Soesters uit de stapel gehaald. Inmiddels is uit controle ook ge bleken dat sommige mensen zo 'vriendelijk' zijn het stembiljet voor vrienden en/of familieleden in te vullen. De jury heeft ook die stembiljetten ongeldig verklaard. Niettemin zal op vrijdag 29 ja nuari in C-drie drie keer uitbun dig kunnen worden gejuicht. Omdat het aantal nominaties per categorie minder is dan vorig jaar, zullen alleen de winnaars bekend worden gemaakt. Dit jaar zijn voor zowel de sportman als de sportvrouw en de sportploeg wisselbekers beschikbaar gesteld door New Star en de Rabobank. Daarnaast wordt een aanmoedi gingsprijs uitgeloofd. Ook de Soesters die hun stem(- men) hebben uitgebracht, maken kans op iets moois. Onder dege nen die op één van de winnaars heeft gestemd, worden drie prij zen verloot. De trekking wordt verricht door wethouder Jan Menne van sportzaken. De slotavond in C-drie belooft een spannende en gevarieerde bijeenkomst te worden. Naast optredens van de bekende stripte kenaar Dik Bruynesteyn is er muziek en dans, maar natuurlijk vooral veel aandacht voor de ge nomineerde sporters en ploegen. Zij zullen niet alleen 'live', maar ook in films worden voorgesteld aan het publiek. De toegang tot C-drie is gratis. Het programma begint om 20.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. De theater zaal aan dé Willaertstraat gaat om 19.30 uur open. Tafeltennisvereniging Overhees wil in februari starten met een on derlinge competitie. De partijen worden op dinsdagavond afge werkt in de gymzaal aan de Paulus Potterlaan. Het idee is afkomstig van enkele leden die liever geen uitwedstrijden spelen. Bij voldoende belangstelling zal een in terne competitie worden opgezet. Ie dereen vanaf zeventien jaar mag mee doen. De mogelijkheid om in de regionale competitie te spelen, blijft bestaan. Ook de recreanten kunnen gewoon hun par tijtje blijven spelen. Tafeltennisvereni ging Overhees is elke dinsdag vanaf 20.30 uur actief in de zaal aan de Paulus Potterlaan. Voor informatie over de onderlinge competitie kan contact wor den opgenomen met J. Spoor, tel. 19957, en R. van der Spek, tel. 19470. Als Velpje' liep ze ooit sporthal Beukendal binnen om te gaan stui teren met die grote, oranje bal. Haar talent openbaarde zich vlot. Binnen de kortste keren speelde ze in hogere leeftijdsgroepen en scoorde ze punten en nog veel meer punten voor The Red Stars. Inmiddels verdient de 24-jarige basketbalster haar brood bij Te xim Tonego, de lijstaanvoerder in de Nederlandse eredivisie. De professional is de onderste treden van haar basketballadder niet vergeten. Vanaf haar veertiende werd ze geselec teerd voor de nationale jeugdteams, waarmee ze twee keer zevende van Eu ropa werd. In 1985 stond ze met de meisjes-junioren van Red Stars in de fi nale om het Nederlands kampioen schap, maar de vaderlandse titel kwam pas een jaar later, toen ze voor Black Velvet in de eredivisie uitkwam. Inmid dels stonden de universiteiten uit de Verenigde Staten in de rij om de basket balster in te lijven. Sandra koos voor het beroemde University of California Los Angeles (UCLA), waar ze, naast haar studies business, Engels en Frans vier jaar balde en uitgroeide tot de tien beste speelsters van de competitie. Na de Amerikaanse periode koos ze voor het Spaanse avontuur. Als prof speelde ze een jaar in de hoogste afde ling van dat land. Dit seizoen had Sand ra, zusje van voetballer Robbie, in de noordelijke kustplaats La Coruna kun nen spelen. "Die ploeg is net gepromoveerd naar de eredivisie. Ik had geen zin om elke wed strijd te verliezen. Texim Tonego is de hele zomer bezig geweest om me bij de ploeg te halen en daarom heb ik voor die club gekozen. Alles is er goed gere geld en ik vind dat we een aardige ploeg bij elkaar hebben. In Lisse hebben we pasgeleden van het Nederlandse team Sandra van Embricqs doet voor de eerste keer mee aan de sportverkiezing. en de nationale ploegen van Israël en België gewonnen. Ik kan zowel center als forward spelen. We mogen gewoon doorwisselen, behalve de spelverdeel- ster natuurlijk. Het contract wat ik nu heb, is voor één jaar. Maar als we Euro pa Cup gaan spelen, is dat natuurlijk in teressant. Ik wil best blijven, ik heb het prima naar m'n zin bij Texim Tonego", legt de globetrotster uit waarom ze zich prettig voelt op Nederlandse bodem. Met het Nederlandse damesteam trekt ze regelmatig de grens over. Ze is nog steeds een vaste keus van bondscoach Meindert van Veen, die in ploegver- band tevens Amigo uit Den Helder traint. Amigo is de belangrijkste con current van Texim Tonego in de strijd om het kampioenschap. Beelden van de onderlinge confrontatie waren zondag op TV Sport te zien. Sandra en co. won nen met 55-61 en zijn na zeventien duels en een voorsprong van vier pun ten nagenoeg zeker van de titel. Of Sandra ook met haar concurrenten in de sportverkiezing afrekent, moet onder meer blijken uit het stemgedrag van de bevolking. Ze kent haar mede kandidaten voor de eretitel niet en kan daarom moeilijk een vergelijking trek ken. Mocht Sandra worden gekozen tot sportvrouw van het jaar, dan zal ze haar titel volgend jaar waarschijnlijk niet kunnen verdedigen. Omdat ze voor haar werk als basketbalster te veel kilo meters moest rijden, is ze onlangs ver huisd naar Haaksbergen. En het valt te betwijfelen of Sandra zich na haar bas ketbalcarrière zal vestigen in Soest. "Ik denk dat ik uiteindelijk weer in Los An geles ga wonen", aldus Sandra. Koen van der Wal is niet genomi neerd voor de sportverkiezing, maar hij had de slotavond in C-drie toch niet kunnen bijwonen. De judoka reist dan af naar Bre men om deel te nemen aan een sterk bezet internationaal toer nooi. De judoka maakt daar deel uit van Jong Oranje. Het toernooi in Duitsland wordt de eer ste krachtmeting voor Van der Wal met buitenlandse toppers. Van de Wal dankt zijn selectie aan zijn tweede plaats tijdens het Nederlands kam pioenschap in 1992 voor junioren in de categorie 78+. De Soester zal waar schijnlijk zondag 31 januari op de mat moeten verschijnen. "Ik heb gehoord dat het een groot toer nooi is. Alle Westeuropese landen zul len zijn vertegenwoordigd. Het is de eerste keer voor mij, dus ik kan veel er varing opdoen." Het toernooi past tevens goed in de voorbereidingen op de Nederlandse kampioenschappen junioren tot 86 ki logram. De 85 kilogram wegende Van der Wal kan zich daarvoor op 21 fe bruari plaatsen tijdens de voorronden. Tijdens die wedstrijden komt hij uit voor sportschool Budo Ryu. Als Van der Wal zich plaatst voor het NK en ook daar goed voor de dag komt, kan hij zich plaatsen voor de kernploeg heren A (tot 21 jaar). Momenteel is hij lid van de kernploeg B (tot achttien jaar). Zijn selectie was niet zo'n verrassing voor hem na de zilveren plak op de na tionale titelstrijd. "Het was meer de vraag of ik naar internationale wedstrij den zou mogen. De trainingen van Jong Oranje zijn heel zwaar. Ik moest twee weken geleden in het midden staan en zeven partijen achter elkaar judoën. Ik was helemaal kapot, maar je wordt ge test op je uithoudingsvermogen. En je leert natuurlijk ontzettend veel", aldus de judoka over de oefensessies van bondscoach Ronald Huffenreuter. Arie Treur 2.25.91; .12. Peter impioen te worden!") Tel. 02155 - 13995 Op vrijdag trad het eerste achttal van de Soester Schaakclub aan te gen het in degradatienood verke rende team van En Passant uit Bunschoten. Nadat het in eerste instantie leek dat de Soesters met beide matchpunten naar huis zou den gaan, kwam in het laatste speeluur de man met de hamer langs, die de punten herverdeelde. De wedstrijd was nog geen anderhalf uur bezig of de eerste wedstrijden wa ren al afgelopen. Zowel Jan de Gier als Erik Swinkels kon met zwart geen ijzer met handen breken en moest in remise berusten. Gezien de veelbelovende stelling op de andere borden, kwam dit nog niet eens zo slecht uit. Kopman Gerrit Muis kreeg ondanks een foutieve openingsbehandeling een goede stel ling met een pion meer op het bord. In het eindspel kreeg tegenstander De Graaf echter vervelende kansen tegen Gerrits koning, wat uiteindelijk resul teerde in de eerste nederlaag voor Ger rit in het seizoen. Fedde van Tuinen trok de stand weer in evenwicht. René Molenaar werd met een Pirc-ver- dediging geconfronteerd. Na eerst de gevaarlijke draconische loper van zijn tegenstander te hebben afgeruild leek hij goed te staan. Maar schijn kan be- driegen. Dat bleek later opnieuw toen René dacht met remise weg te komen door eeuwig schaak. De Spakenburgse koning bleek over onsterfelijke eigen schappen te beschikken waardoor En Passant een onverwachte voorsprong nam. Met een solide aanval bracht Aat Lief- broer de spanning terug. De Soester 'Ulf Andersson' greep vanaf de ope ning het initiatief en walste de vijande lijke stelling vakkundig plat. Een prach tige prestatie. Koen Vegter kwam met zwart met voordeel uit de opening. Zonder achteraf te weten waar en hoe het precies fout ging, ging het langzaam bergafwaarts met Koen. Ten slotte kon alweer een nul op het Soester conto worden bijgeschreven. Invaller Paul van der Hammen was als laatste klaar. In een stelling met lichte compensatie voor de kwaliteit bood zijn tegenstander remise aan om zich in het feestgedruis te kunnen storten. Aange zien Pauls stelling aan een zijden draad hing, moest dit aanbod wel worden geaccepteerd, waarmee een 4,5 - 3,5 nederlaag een feit was. De plannen voor promotie kunnen hiermee een jaar de ijskast in Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155) -1 30 14 In Egmond aan Zee heeft Henny Pot haar record op de 20 kilometer scher per gesteld. De veterane werd in haar klasse tweede in een tijd van één uur, 21 minuten en 28 seconden. Bij de dames veteranen was Elly Moer man één uur, 32 minuten en dertig se conden onderweg. Jan van de Lee (ve teranen" I) noteerde een tijd van 1.24.48, terwijl Henk van Hal in dezelf de klasse op 1.28.30 uitkwam. Fred van Arkel was de enige senior van AV Pijnenburg die deelnam aan de 20 kilometer in Egmond aan Zee. Hij fi nishte in 1.23.20, ruim negentien minu ten achter de winnaar. Na enige weken rust ontving Selby Badge uit Scherpenzeel. Een niet al te moeilijk begin van de laatste serie wedstrijden, in de vierde klasse landelijk, tegen de huidige hekkesluiter: 7-1. Jeroen Voorburg ondervond van zijn even lange tegenstander Koopstra toch behoorlijk wat tegenstand. De eerste game was voor Koopstra. Voorburg, langzaam warm gedraaid, won de twee de. Een verlenging in de derde game moest de winnaar bepalen. Dit werd Voorburg door zeer goed spel. Marcel Pas verging het minder moeizaam tegen invaller H. Poll: 2-0. Gerdie van Kooten stond voor de twee de maal dit seizoen tegen de boomlange C. van de Wetering. In de uitwedstrijd had Van Kooten nogal moeite met deze lengte. In deze ontmoeting had Van Kooten daar totaal geen last van. Zij speelde rustig, goed en afwisselend van het achterveld naar het net en gaf Van de Wetering totaal geen kans. Jeanette Westerveld speelde tegen A. de Groot een gelijkopgaande wedstrijd. Per ga me moest een verlenging de beslissing brengen. Door een beter netspel van De Groot trok Westerveld echter aan het kortste eind. Het herendubbelspel was voor de mannen van Selby ook niet bij- ster moeilijk. De zwakte van de tweede heer van Badge werd volledig uitgebuit. Het damesdubbelspel ging gelijk op. De vrouwen van Badge probeerden van alles en dwongen een derde game af. Door goed samenspel van het Selby- duo konden zij toch de winst veiligstel len. De beide mix-partijen gaven nau welijks spektakel te zien. In de eerste mix werd door Badge in de eerste game nog wel een verlenging afgedwongen, doch het mocht niet baten. Ook in de tweede mix werd de zwakke tweede heer van de tegenstanders uitgespeeld: 7-1. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 02155-15073-FAX 17496 NIEUWBOUW RENOVATIE ONDERHOUD De gemeente heeft vierduizend gulden beschikbaar gesteld aan de inmiddels opgeheven fietscross- club King's Road Riders. Het geld wordt gebruikt voor de verhuizing van materialen naar Baarn. Het gaat om waardevolle goederen, zo als een starthekmechanisme en een ju ryruimte. Die zijn destijds door de ver eniging zelf aangebracht. King's Road Riders is enige maanden geleden opgeheven. De meeste fiets crossers zijn daarna overgestapt naar The Wheely's in Baarn. Zonder subsi die van de gemeente zouden de mate rialen verloren zijn gegaan, omdat The Wheely's geen geld heeft om de verhui zing te betalen. De gemeente heeft toegezegd de ver huiskosten op zich te nemen. Na de ver wijdering van de spullen zullen mensen van de opgeheven club het terrein aan de Koningsweg schoon achterlaten en geen aanspraak meer op de baan ma ken. De gemeente brengt de vier mille ten laste van de grondexploitatie Nieu we Gracht II. De baan had toch wel plaats moeten maken voor dat bedrijventerrein. Dat was één van de redenen waarom de King's Road Riders werd opgeheven. Was dat laatste niet gebeurd, dan had den de club en de gemeente op zoek moeten gaan naar een alternatieve loca tie in Soest. Tijdens het Koude Tenen Toernooi van WZ'49 is het derde elftal van de organiserende vereniging eerste ge worden. In de finale werd Hees met 2-0 verslagen. Op de velden aan de Eemweg won VVZ'49 7 in de strijd om de derde en vierde plaats met 1-0 van de Heikneu ters. Soest 7 werd tiende en laatste, maar nam na een gezellige feestavond wel de Fair Play Cup mee naar de Bos straat-Oost. k

Soester Courant | 1993 | | pagina 15