c 2 69 00 S WÓRTi Baarnaars dammen OBS Overhees in Paul: Kc Ongelijke strijd voor Selby Frank de Groot pakt clubtitel Hatelijke nul korfballers Zilver en brons Soesters op NK 'indoor-roeien' Tribune blijft even staan Formatiedansers naar WK "Wanneer 't weer carnaval is?" Sportuitslagen Gei PROVAK HOOI JER B.V. HOOIJER BOUW TECHNIEK B.V. WOENSDAG 20 JANUARI 1993 SOESTER COURANT De Bestevaer wint schooldamtoernooi van D VSB BADMINTON 't Slot wint met 6-2 van Soesters Van der Veen sterkste dame De Schieter TRIATHLON KORFBAL Inhaalrace stokt door missers: 9-7 Licht- en Krachtinstallaties DAMMEN Dammers winnen weer partij in bondscompetitie TURNEN Springbokken op zoek naar talent bij Soester jeugd BASKETBAL Red Stars voert ledenstop in voor jongens (6-14 jaar) Nieuw telefoonnummer Telefoonnummer Nieuwe Gracht 1 -3 blijft: 1 11 37 Soest en SEC voorlopig in de wachtkamer Ticket voor Formation Dance Company PAGINA 12 WOENSD/ ZAALVOETBAL Winst voor DVS, verlies voor Hees Jeugdnieuws ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 14881 Eerste Soester Schoonmaakbedrijf Sportprogramma Soesterbe Langla SPO Kaartje voor Aqua Indoor weer duurder Opnieuw diefstal in Aqua Indoor Fiets De Bestevaer uit Baarn heeft een einde gemaakt aan een traditie op het danitoernooi van DVSB voor basisscholieren. In plaats van de OBS Overhees werden de Baarnse leerlingen eerste op het evenement dat zaterdag in het Griftland Col lege werd gehouden. De onderlinge confrontatie in de derde ronde werd door De Bestevaer gewon nen. De school streek daarmee de toer nooiwinst op met tien punten uit zes wedstrijden en mag Baarn vertegen woordigen op het provinciale kam pioenschap dat op 13 februari in Hui zen wordt gehouden. De OBS Overhees, die al elf keer de eindzege binnenhaalde, zal worden af gevaardigd als beste Soester dam- school. Het eerste team werd tweede met negen punten. De Guido de Brés uit Baarn werd derde met eveneens ne gen punten. Bij de middelbare scholen schoven slechts drie teams aan om te dammen. Het team van het Baarnsch Lyceum werd eerste. In de dubbele competitie won de Baarnse schooi alle vier partij en. De Kennedy mavo legde beslag op de tweede plaats met drie punten en de Mavo Soest werd laatste met één punt. Waarschijnlijk mogen alle teams mee doen aan de provinciale titelstrijd voor het voortgezet onderwijs. Grote afwezi ge op het damtoernooi in de aula van het Griftland College was het Griftland College. Individueel Het individuele damkampioenschap voor scholieren wordt morgenavond gehouden in de Open Hof aan de Veen besstraat. Uit Soest hebben zich 38 leerlingen opgegeven, maar basisscho lieren die zich morgenavond inschrij ven, kunnen ook nog meedoen. De Opperste concentratie bij de jeugdige dammers in de aula van het Griftland College. Foto: Goos van der Wilt. aanvang is 18.45 uur. In Baarn vindt het individueel kam pioenschap vrijdagavond in het Rode Kruisgebouw aan de Burgemeester Penstraat plaats. Selby X ging op bezoek bij 't Slot, de tweede van de ranglijst. De Soesters verloren de ongelijke strijd met 6-2. Jeroen Voorburg lijkt eindelijk zijn vorm te pakken te hebben. Met zeer goed spel en enorme smashes zette hij tegenstander Beekman zodanig onder druk, dat deze nauwelijks tegenstand kon bieden. Beide games waren voor Selby. Marcel Pas kon ditmaal Hofstee niet zijn spel opleggen. Ook Vrouwe Fortuna liet hem in de steek. Hofstee profiteerde hier dankbaar van en won beide games. Gerdie van Kooten moest evenals in de thuiswedstrijd haar meerdere erkennen in E. van Nimwegen. Het verschil was te groot. Jeannette Westerveld kon iets meer tegenstand bieden, maar ook zij werd met duidelijke cijfers teruggewe zen door P. van Nimwegen. Het heren dubbelspel gaf wat vuurwerk te zien. Het samenspel tussen Voorburg en Pas was voortreffelijk. Een derde game moest de beslissing brengen. Door goe de voorbereide slagen van Voorburg en subtiel netspel van Pas was de winst voor de mannen van Selby. Het dames- dubbel leek een noodzakelijk kwaad voor Selby. De vrouwen van 't Slot wa ren net zoals in de enkelspelen veel te sterk. In de eerste mix werd vooral in de eerste game nog redelijke tegenstand geboden door Selby. Vooral door Je roen Voorburg. Deze ging evenwel toch verloren. De tweede game was makke lijk voor 't Slot mede omdat de service van Van Kooten het liet afweten. In de tweede mix leek Selby nog tefug te komen. In beide games werden veel punten gemaakt door Westerveld en Pas. Vooral in de tweede game kwamen ze zeer sterk terug van grote achter stand. Het mocht echter niet baten. In het clubcircuit van triathlonver- eniging De Schieter hebben Frank de Groot en Gerda van der Veen zich de sterksten getoond. Het ging hier om de beste tijden over 10 kilometer in drie BAV-winter- cupwedstrijden in Baarn. De strijd bij de heren was spannend en werd in de laatste wedstrijd van zondag beslist. De race ging tussen Frank de Groot en Gijs van Korlaar. Frank pro beerde zijn eerder gelopen tijd van 36.41 minuten te verbeteren, terwijl Gijs van Korlaar ook zijn zinnen op de ze tijd had gezet. Doordat de omstan digheden wat zwaarder waren dan in de eerste wedstrijd kwamen de tijden over het algemeen iets hoger uit. De beide triatleten gaven elkaar nauwelijks iets toe. Frank stelde zijn wintertitel veilig door ook ditmaal als eerste de meet te passeren in 37.06, slechts op enkele tientallen meters gevolgd door Gijs in 3712. De eindstand bleef hierdoor on gewijzigd en ziet er als volgt uit: 1. Frank de Groot, 2. Gijs van Korlaar, 3. Laurens Jansen. De tijden, die de overi ge heren aan de finish zagen; Geertjan Westra 42.15 min., Dennis Moerman 43.20 min. en Frits van der Meijden 47.05 min. Dames Bij de dames stond Gerda van der Veen reeds op een eerste plaats. Nannie Riet veld deed nog een poging om in de top drie te komen, maar kwam met 58.15 net iets te kort. Gerda van der Veen eis te niet alleen de clubtitel oOp, maar werd ook derde dame in het eindklasse ment van de BAV-Wintercup. Zij liep daarvoor de 20 kilometer van afgelo pen zondag in 1.41.50. De einduitslag van de dames werd uiteindelijk: 1. Ger da van der Veen, 2. Bea Beijer, 3. Mea Kriek. Plony van Renswouw overbrug de voor het eerste met goed gevolg een 15 kilometer in 1.21.16. Mea Kriek, die haar tot de laatste meters stimuleerde, boekte dezelfde tijd. Op de 20 kilome ter liepen ook drie heren: Henk Schaak is 1.25.12 en Edvan Renswouw en Bert den Breejen in 1.31.35. Op de 5 kilo meter liet Edward Nuyten zich na lange afwezigheid weer zien. Hij bracht de klok tot stilstand na 22.41 minuten, kort daarop gevolgd door Michiel Jan sen in 24.30. Petra Schimmel en Alda van der Veen liepen in 28.49 en 30.26. Eemvogels trad zaterdag in Leer dam aan tegen het sterker geachte Ter Leede. De thuisclub dingt nog mee naar de hoofdprijs, terwijl Eemvogels onderaan de ranglijst bungelt. De Soesters verloren op nieuw: 9-7. In het eerste kwartier werd het krachts verschil duidelijk aangegeven. Later zou blijken dat de rood-zwarten toch nog wel iets in hun mars hebben. Ter Leede mocht uiteindelijk nog in de han den knijpen, dat hun zwakke tweede helft geen punten kostte. De trefzeker heid van Eemvogels liet echter opnieuw te wensen over. Na de ruststand (6-2 voor de thuisploeg) werd op uitmun tende wijze een inhaalrace gestart door de Soesters. Bij 7-6 moest een optreden van de coach de Leerdammers wakker schudden. Dat bleek net op tijd, want met de 9-7-eindstand kropen zij door het oog van de naald. Opvallend bij de Eemvogels is de slap pe start in de wedstrijden. Concentra tieverlies levert vaak een forse achter stand op. Doordat het spel dan plotse ling feller en effectiever wordt, komt de tegenstander toch nog vaak in proble men. Zou het schot maar een fractie zuiverder zijn, dan zouden de Soesters zo in de top kunnen meedraaien. Bo vendien zou de ploeg niet zoveel opge legde kansen, zoals strafworpen, moe ten laten liggen. Ook zaterdag werden er twee gemist. Eemvogels moet zater dag proberen twee punten te halen te gen Minerva, dat naar verwachting 'te pakken is'. Om 15.00 uur begint de 'vierpuntenwedstrijd' in Aqua Indoor. Ab Hodde is zaterdag tweede ge worden op het Nederlandse kam pioenschappen roeien. Hij hoefde daarvoor niet het water op, maar kon gebruik maken van appara tuur die was aangesloten op een computer. Ruud de Jong eindigde als derde, ter wijl Menno den Oude de vierde plaats opeiste. De drie Soesters trainen bij Fy- 1 sio Fitness Promotions aan de van Weedestraat. Het kampioenschap werd georgani seerd door de Amsterdamse roeiver eniging 't Neerhuys. De deelnemers moesten zo snel mogelijk een afstand van 2,5 kilometer overbruggen. Via de computer konden de roeiers aflezen hoe ver ze waren gevorderd. Hodde was acht minuten en 27 secon den 'onderweg'. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)-1 3014 Opnieuw heeft het eerste damteam van DVSB een overwinning geboekt in de landelijke competitie. Ons Ge noegen uit Utrecht moest er in het Ro de Kruisgebouw in Baarn aan gelo ven: 12-8. DVSB nam een riante voorsprong van 8-2, maar toen L. van de Laan en R. Vos hun partijen verloren, kregen de Soester dammers het toch nog even be nauwd. Na remise van Harry de Waard die een te dure dam nam en daardoor niet meer kon winnen, behaalde Rinus van Wijk op bekwame wijze in het eindspel de volle winst binnen. DVSB kwam daar door op elf punten en de wedstrijd was beslist. Chr. Bakker slaagde erin in een twee-om-vier stand na zes uur dammen alsnog remise te behalen, waardoor de eindstand werd bepaald op 12-8. De Springbokken houdt op vrijdag 22 en vrijdag 29 januari een test voor turntalenten. In de gymzaal aan de Paulus Potterlaan kunnen belangstel lenden laten zien wat ze kunnen. De meeste aandacht van de Springbok ken gaat uit naar meisjes van zes tot acht jaar, maar leden van de gymnastiekaf- deling van de club zijn ook welkom. Op beide dagen begint de test om 17.00 uur. Na een gezamenlijke warming-up mogen de deelnemers oefeningen doen. Bij de test wordt beoordeeld of de deelnemers talent hebben om een goe de turnster te worden. Is dat het geval, dan worden ze uitgenodigd om deel te nemen aan de selectie-training. Het is de bedoeling dat belangstellenden in sportkleding naar de gymzaal komen. De test duurt in totaal ongjeveer een uur. Kinderen die niet op de testuren kun nen komen, maar wel belangstelling hebben, kunnen op een ander tijdstip terecht. Daarvoor kan contact worden opgenomen met De Springbokken, tel. 12124. Het bestuur van The Red Stars heeft een ledenstop ingevoerd voor jongens van zes tot en met veertien jaar. Het gaat om welpen (6 tot en met 11) en as piranten (12 tot en met 14). Het bestuur van de basketbalverenigirig is hiertoe genoodzaakt in verband met de extreem grote aanwas van de laatste jaren. De trainingsgroepen op dinsdag en vrijdag zitten boordevol. Ondanks een breed kader van trainers vindt het bestuur het niet verantwoord nog meer kinderen toe te laten. Dat zou ten koste gaan van de begeleiding, aldus het be stuur. Het besluit is genomen in overleg met de jeugdcommissie. Voor meisjes in de genoemde leeftijds groep is nog wel plaats. De ledenstop geldt voorlopig voor het lopende seizoen. In juni wordt bekeken of de ledenstop voor jongens van zes tot en met veertien jaar al dan niet wordt opgeheven. Supporters van sportorganisatie Soest en voetbalvereniging SEC kunnen dit seizoen nog geen ge bruik maken van de staantribune van de inmiddels opgeheven voet balvereniging Soesterberg. De ge meente komt 21.000 gulden te kort om de tribune naar de Bos straat te verplaatsen. Pas bij de behandeling van de voor jaarsnota kan de gemeenteraad dat geld voteren. Volgens het college heeft de verplaatsing van de tribune geen spoe deisend karakter en is het onnodig om nu al extra geld uit te trekken. De gemeente heeft 55.000 gulden ter beschikking om spullen van het sport park aan de Sterrenbergweg elders te plaatsen. Daarvan kan achttien mille worden gebruikt voor de verplaatsing van de tribune. De verhuizing van vier rijen van de staantribune naar het com plex van Soest kost al 28.000 gulden, zodat de gemeente tienduizend gulden te kort komt. Voor het verplaatsen van twee rijen naar het terrein van SEC is elfduizend gulden nodig. In totaal heeft de ge meente derhalve nog 21.000 gulden nodig. Bij de behandeling van de voorjaarsno ta moet de gemeenteraad bepalen of dat bedrag wordt vrijgemaakt. In de voor jaarsnota zullen ook andere éénmalige investeringen ter sprajce komen. Formation Dance Company Eem- land heeft zich geplaatst voor het wereldkampioenschap formatie ballroom. Op zaterdag 3 april zui len ze het in München tegen de beste teams van de wereld opne men. In het formatieteam dansen zes Soes ters. Het zijn Wino en Hugo van Veen, Monique en Yvonne Graffner, Donna Haster en Javi Verhoeff. Eén van de trainers, Walter Boerenkamp, woont eveneens in Soest. De dansformatie verdiende zondag in Hoorn een ticket voor de WK in Duit sland door als tweede te eindigen. Dui zend toeschouwers waren er getuige van hoe ze in viereneenhalve minuut de Engelse Wals, de Tango, de Weense Wals, de Slow Foxtrot en de Quickstep dansten. Formation Dance Eemland traint elke woensdagavond en iedere zondag. Een deel van de succesvolle Forma tion Dance Company Eemland in actie op de dansvloer. Maar hef aantal trainingsuren wordt in maart opgevoerd tot ongeveer vijftien uur per week", zegt Yvonne Graffner. In maart hebben we ook nog een trai- ningsweekeinde. Dan zullen we onder meer de videobeelden gaan bekijken, zodat we de foutjes in het voetenwerk en de lijnen van de choreografie kunnen ontdekken. Daar leer je veel van. De internationale jury bestond uit vijf leden. Eén van hen beloonde het optre den van Eemland met een eerste plaats, de overige vier kenden Eemland de tweede plaats toe achter Vida uit Doe- tinchem, dat uiteindelijk eerste werd. Formation Dance Company Eemland staat onder leiding van hoofdtrainer Harry Gerth. Alle voortekenen wezen op een moei lijke klus voor DVS/Knollentuin. De verdedigers Luits Houkes, René en Rob Kaats ontbraken; Saban Aksit en René Ribberink waren allesbehalve fit en hetzelfde gold voor Ronald de Rooij die, evenals Michel Vlaswinkel, in verband met de personele proble men was opgeroepen. Toch won DVS/Knollentuin met 3-5 van AH'78, waardoor de tweede plaats in handen van de Soesters bleef. Het duel van koploper De Lieberg werd ge staakt. Het verschil tussen de nummers één en twee bedraagt twee wedstrijd- punten en De Lieberg moet nog in Soest op bezoek. Ronald de Rooij was de grote man bij DVS/Knollentuin. Ondanks blaren onder zijn voeten, scoorde hij driemaal met snoeihard ingeschoten vrije trap pen. Aksit en Ronald Dorrensteijn zorgde voor de overige treffers. Na de 2-2-ruststand kwam DVS/Knollentuin met 2-4 voor en kreeg de ploeg, met na me de grieperige Ribberink, wat meer lucht. De druk die AH opvoerde resul teerde in 3-4, maar De Rooij jaagde zijn tegenstanders drie minuten voor tijd opnieuw schrik aan met een vrije trap: 3-5. Hees In de tweede klasse D werd de geplande wedstrijd tussen Hees en Hein de Ko geschrapt. De tegenstander van de Soesters is uit de competitie gestapt, waardoor de resultaten van de wedstrij den van die ploeg niet meer meetellen. Hees kwam een week eerder wel in actie tegen Helna. Coach Reijer Looijsen moest verschillende invallers meene men om zijn team te completeren. Aan vankelijk waren de ontwikkelingen in het voordeel van Hees. Topscorer Eric Looijsen maakte zijn naam waar door twee keer het net te bollen en de rust stand op 0-2 te brengen. Daarna was de koek op. Helna scoorde tegen en begon toen te draaien. Hees kon het spel niet meer ontregelen en verloor met 4-2. TURNEN De Springbokken Op zaterdag vond de derde voorronde om het provinciaal D-kampioenschap jongens te Amersfoort plaats. Bij de jeugdturners presteerde Michiel van Schaffelaar prima. Voor de derde maal toonde hij zich te sterk voor de concur rentie. Met 7.30 aan voltige zit er verbetering in ten opzichte van de vorige wedstrijd. De lange mat'blijft moeilijk (7.30), het wachten blijft nog op een bonus-ele ment, de concurrentie loopt hier uit. De 7.80 punten aan ringen en 8.40 punten aan spring zijn goed. Maar met 8.20 aan rek liep hij ruim een punt uit op de con currentie. De 8.80 punten aan brug was goed. Met 48.20 als eindtotaal werd hij terecht kampioen. De jongens tot en met 12 jaar presteren steeds iets beter. Na twee vijfde plaat sen is de ploeg nu vierde geworden met 97.90 punten. Rob presteerde wat on der zijn kunnen en eindigde met 29.90 punten als 25ste, Eef gaat goed vooruit. Met 31.60 punten werd hij 17e, net daarboven eindigde Eric met 31.80 als 16e, Jan Joost turnde weer als vanouds en behaalde met 32.80 de 13e plaats. Doch uitstekend deed Tjerk het; als jongste deelnemer (6 jaar) behaalde hij bijna de top-10. Met 33.20 punten werd hij 1 le. Misschien dat Tjerk en Jan Joost nog op eigen kracht in de finale kunnen komen! V ("Bij SEC is 't altijd feest!") Duinweg 6 - 3768 BN Soest Tel. 02155 - 13995 AV Pijnenburg Crosscompetitie oudere jeugd in Hilver sum: Jongens A: 6. Arne Majoor. Jongens B: 8. Kristiaan Smits, 10. Chris- tiaan Geytebeek, 11. Stephan Suiker. Meisjes B: 2. Dieuwke Moerman, 3, Eva Janssen, 6. Carine Verhoeven, 7. Lizzy de Goede, 9. Monique van Leek, 14. Ulrike van der Lee. Meisjes C: 3. Maaike van der Molen, 4. Na- tasja Bevaart, 7. Rachel de Goede. Soester Bowling Vereniging Maandag: Boule d'or - Big Splitters 3-2; Bloopers - Zilveren Ster 2-3; Bodrum - No name 5-0; Arko - van Ede 0-5; Flying Pin Ten - De Engh 1-4; Baanbrekers - Arrows 2-3. Dinsdag: Wings - Gokkers 0-5; Foxhunters - The Family 2-3; Bay Watch - Toppers 1-4; Funnel - HAM 3-2; Heppie Hoekers - Ba- zuintjes4-l; Hagen - Triootje BTG 1-4; Pin Down - Strajk 2-3; Koffrie Westra - HA MARA 2-3; Cobra's - SHj Ammer 0-5. Jeugd: P.A.S. - the Golden Kids 2-3; Baan brekers - the Fresh Prince 0-5; Turtels - de Kootjes 0-5. Smeeing/BDC Welpen - BHC: 6-6; jongensaspiranten - Voice: 16-0; meisjesaspiranten -DWSM: 10-9; Damesjunioren - Baarn: 24-5; Dames 1 - EMM: 12-14; Heren 3 - UDSV: 12-16; Heren 2 - Fidelitas: 14-12; Heren 1 - Actief: 16-13. SCHAATSEN SV Eemland Super sprint te Utrecht over 2 x 100 meter:- Henriëtte Kuijt 12.58. 13.08; David Evers 10.98,11.16; Marcel Splinter 11.25,11.47. Super sprint over 2 x 300 meter: Henriëtte Kuijt 30.88, 30.80; David Evers 26.97, 26.73; Marcel Splinter 28.29, 27.76. Clubcompetitie Utrecht: 500 meter: Suzanne den Hertog 1.02.7; Es- ther v. d. Breemer 58.55; Marcel Splinter 42.99 (pr); Gert Wegerig 49.87; Edwin Groeneveld 45.50; Klaas Roel Koelewijn 48.33; Sandra Engberink 1.05.16. 700 meter: Floris Elshof 1.26.41. 1000 meter: Helen Wegerif 2.10.65; Joep Kasperts 1.32.00 (pr). 1500 meter: Ninke Voskuilen 3.01.50; Bert Koelewijn 2.29.23; Arie v.d. Berg 2.44.55; Mark Janssen 2.15.70; Tom Versteeg 2.19.38; David Evers 2.14.10. 3000 meter: Peter Hopman 5.01.94; Carl Verheijen 4.41.71. VOLLEYBAL Stam/SoVoCo Senioren: Dames 1 - Sudosa 0-3; dames 4 - Wilhelmina 2 3-1; dames 6 - Forza Hoog land 5 1-3; heren 1 - vif 3-0; heren 2 - Facit Gemini S4 3-0; heren 3 - MaxcomTouché 4 3-1heren 5 - Smash 1 2-2. Junioren: meis jes A2 - Woudenberg Al 1-2. ZWER/IIWEN De Duinkikkers Ondertoppers B-wedstrijden in Zeist: 25 meter rug tot 8 jaar: Aniek Jasperse 29.8 (pr); Ilse Vaessen 26.5 le, pr); Paul Spronk 24.1 (le, pr); Lennartvan Dijk 26.2(pr). 25 meter schoolslag tot 10 jaar: Elise Hooft 24.8 (3e, pr); Wilma Kuyer 24.1 (pr); Roe lof Kemp 29.3; Martijn Maassen 23.9 (pr); Vincent Karsten 22.0 le, pr); 50 meter vrij tot 12 jaar: Sandra Kuyer 35.5 (le, pr); Ma rijke Persoon 42.6 (3e, pr); Lenny Kuyer 58,8 (pr); Peter Oosthof 39.0 (2e, pr); Bas- tiaan Kemp 49.0 (pr). 50 meter rug tot 14 jaar: Hiske Gercama 44.5 (le, pr); Pieter Damen 43.9 (3e,pr). 50 meter school v.a. 14 jaar: Inge Roskam 42.1 le, pr); Robin Ros kam 39.3 (3e, pr); Marco Roskam41.9 (pr); Jeroen Stalenhoef 34.6 (le). 25 meter school tot 8 jaar: Aniek Jasperse 29.4 (pr); Ilse Vaessen 28.2 (2e, pr); Paul Spronk 26.5 le, pr); Lennart van Dijk 26.9 (2e). 25 meter vrij tot 10 jaar: Elise Hooft 21.4 (pr); Wilma Kuyer 23.1 (pr); Roelof Kemp 19.8 (pr); Martijn Maassen 23.3 (pr); Vincent Karsten 19.2. 50 meter rug tot 12 jaar: Sandra Kuyer 44.3 (le, pr); Marijke Persoon 50.6 (pr); Lenny Kuyer 1.02.8 (pr); Peter Oosthof 46.2 (le,pr); Bastiaan Kemp 51.3 (pr). 50 meter school tot 14 jaar: Hiske Gercama 52.1 (pr); Pieter Damen 43.3 (3e,pr). 50 meter vrij v.a. 14 jaar: Inge Roskam 38.0 (pr); Robin Roskam 36.2 (pr); Marco Roskam 40.6 (pr); Jeroen Sta- lennoef 27.4 (le, pr). Zwemwedstrijden in Aqua Indoor 100 meter vrijeslag: Eric van Walsem 0.55.8 min.; Steven Uyland 0.54.0 min. (club re cord); Xander Bremer 1.00.4 min.; Bas van Dorresteyn 1.04.8 min. 200 meter vrije slag: Anuschka Spelbos 2.47.7 min.; Manon Blijleven 2.36.3 min.; Annuska van Drie 2.48.8 min.; Bianca van Dorresteyn 2.35.5 min.; Astrid Buxtorff 3.15.6 min.; Jolien Schoo 3.19.6 min.; Vi- vian Spronk 2.55.8 min.; Tish Kuiper 2.44.6 nin. 50 meter vrije slag: Natalie van Wijnbergen 0.39.3 min.; Hetty van Loenen 0.37.5 min.; Mirjam v.d. Wal 0.35.0 min.; Leontine Lae- ber 0.34.8 min.; Lise v.d. Berg 0.32.2 min. 100 meter wisselslag: Annuska van Drie 1.25.6 min.; Anuschka Spelbos 1.22.3 min.; Manon Blijleven 1.21.6 min.; Bianca van Dorresteyn 1.19.8 min.; Hester Vlaanderen 1.29.6 min.; Inge van Nimwegen 1.25.7 min.; Nicole van Eeten 1.35.0 min.; Rob bert Knipscheer 1.23.8 min.; Ronald Op- horst 1.20.8 min.; Jelle Sonnevelt 1.19.6 min. 100 meter vlinderslag: Bastiaan de Vogel 1.39.1 min.; Raymond Honderdors 1.31.8 min. (club record); Robbert Knipscheer 1.42.3 min.; Jelle Sonnevelt 1.24.1 min.; Ronald Ophorst 1.21.5 min.; Mirko van Ede 1.59 min.; Hester Vlaanderen 1.43.1 min.; Vivian Spronk 1.36.5 min.; Inge van Nimwegen 1.32.6 min.; 100 meter schoolslag: Natalie van Wijnber gen 1.46.4 min.; Mirjam v.d. Wal 1.41.6 min.; Hetty van Loenen 1.47.0 min.; Astrid Buxtorff 1.41.8 min.; Leontine Laeber 1.34.7 min.; Anja van Loenen 1.52.1 min.; Jolien Schoo 1.38.0 min.; Tish Kuiper 1.29.3 min.; Xander Bremer 1.31.8 min.; Bas van Dorresteyn 1.19.8 min.; Eric van Walsem 1.17.0 min.; Steven Uyland 1.13.3 min.; Bastiaan de Vogel 1.44.5 min.; Bram Houben 1.49.9 min. 100 meter rugslag: Michiel Knipscheer 1.53.0 min.; Bram Houben 1.49.2 min.; Mirko van Ede 1.36.8 min.; Jurgen van' Nimwegen 1.34.8 min.(clubrecord); Ray mond Honderdors 1.24.9 min. (clubre cord). "Het dorp is I digd dan de s den Deijssel i de nominaties Hij is één var gers die het in Soesters mot mand uit het prognose van Van den Deijssc een stuk ouder, krant las dat hi jaar, maar vindi komen is aan hc "Ik kan wel m wordt. Ik werk doost, ga om h naar huis om t< auto voor de t wordt een beet sluit nam om ESCA nog eer ken, was het v> mijn laatste së leeftijd wil ik Van den Dei schakel in Schoonderbec waarom: "ES< ge jongens vai een begenadig denken er no over en moete veel leren. Da ter Cras, mij jongens noen Paul stopte 1990-'91 bij jaar later pen WOENSDAG 20 JANUARI Handbal 21.00 uur Smeeing/BDC (H)-Ha- ka/E&O 2 (Beukendal) ZATERDAG 23 JANUARI Basketbal 18.45 uur The Red Stars (D)-Cady'73 (Beukendal) 20.30 uur The Red Stars (H)-Cady'73 (Beukendal) Korfbal 15.00 uur Eemvogels-Minerva (Aqua Indoor) Voetbal 14.30 uur Zeewolde-WZ'49 (Zee- wolde) 14.30 uur Hees-Unicum (Kooiweg) 15.00 uur AH'78-SEC (Hilversum) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-Keizer Otto (De Bunt) 15.40 uur News/OVRA-Stam/SoVo- Co (D) (Haarlem) ZONDAG 24 JANUARI Badminton 10.00 uur KBVA-Selby (Amersfoort) Hockey 15.00 uur Schaerweijde-MHC Soest (H) (Utrecht) 16.20 uur Kampong-MHC Soest (H) (Utrecht) Voetbal 14.00 uur SEC-LW (Bosstraat-West) 14.00 uur JOS-Soest (Amsterdam) Waterpolo 19.15 uur Duinkikkers-Oceanus, (Aqua Indoor) MAANDAG 25 JANUARI Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur Hees-VBK (Beukendal) Trainen, ti nen. Dat i Jan van Rh lid is van probeert 3 morgen ti kampioen; voor de w< die in febi gehouden, de Olymi hammer. Door een b skiër vorig van Albert gaan. En di uitzending, gen wel vai Rheenen d< teert, lijkt het Nedei (NOC) zij zijn. "Als ze in bén, sturei Spelen, m Ze willen d digen, ma: alleen ovei lukkig hei punten in magjenaa hebben vc echt geen houden vc De wereld langlaufer wel 150 h de start. Een kaartje voor Aqua Indoor is duur der geworden. Volwassenen moeten voortaan voor een dagkaart 6,20 gul den neertellen. De jeugd tot zestien jaar kan op een doordeweekse dag voor 5,10 gulden een duik nemen. De verhoging is een gevolg van het gestegen CBS-indexcij- fer. De oude tarieven bedroegen res pectievelijk 6 en 4,95 gulden. Het college van burgemeester en wet houders heeft ingestemd met de jaar lijkse tariefsaanpassing. Opnieuw is in één van de kleedkamers van Aqua Indoor een diefstal gepleegd. Van een 24-jarige Soester vrouw wer den onder meer een auto- en een huis sleutel uit een regenjas gestolen. De vrouw raakte door de diefstal tevens haar portemonnee, drie betaalpasjes, drie eurocheques, een rijbewijs en een creditcard kwijt. In juli 1 fietscros marken en Belg kans gr< de zon. hoef sti De zesti uit Soes' zijn sten te nemei jaar zou bent vee altijd m Koen z; van de Road 1 Wheel) hij voor de ped vader v zoon ni beklem Leon Koenh nen. wat ik j week c een we ik nou ik af ei rijden. De eei zins vc

Soester Courant | 1993 | | pagina 12