AR IN RN GRATIS 1 J Huileman optTek Anti-roest-behandeling van Renel is voor auto's geen overbodige luxe Varoda Packaging heeft milieu-wind mee V, Bij Super-slagerij sparen voor hapjespan met spotprijsje Magnetti beloonde op koopavond voor mannen [HANDEL WANDEL 4ERS: 500" eem tischer it niet ïn tot ingen en! In dOude Enghe lOK DINERS A LA CARTE V4R0D Stel kijkcomfort niet langer uit kom naar Huileman optiek, J^AGlNAji WOENSDAG 20 JANUARI 1993 SOESTER COURANT PAGINA 9 GEN. Elke zaterdag gratis advies (op afspraak) :eukencentrum ereld. FISSLER PANNEN JEUNESSE van de Weedestraat 54a - Soest PROBLEEMLOOS VAN GAS NAAR ELEKTRISCH d'Oude Enghe Jong en slagvaardig bedrijf boekt succes Actie Bakken-Braden-Stoven Zeventien mille uit bedrijf gestolen DAGSCHOTELS fUNSHOPPlNG BIJ Laat niets te Woonwensen over Foto: Goos van der Wilt. liven! Dat is het allerslimste Jat levert u een "te op en maakt tegelijk aaier. Dat werkt feilloos, lieuws van monteert ze zelf zonder !d als u wilt en met de >g. 'illen hebben? Hout? kan. kleurenbrochure. OUWMARKT SOEST ra _oni pecialist enel, zo heet het anti-roest-sta- :ion van René Wessel en Elfred an den Broek aan de Nieuweg- racht 21, het nieuwe bedrijfster rein van Soest. Autobezitters kun nen daar terecht voor een perfecte anti-roest-behandeling. Geen overbodige luxe, aldus René Wes sel, want wat de meeste auto's van uit de fabriek op dat punt hebben meegekregen is vaak lang niet vol doende. Bij Renel worden zowel personenauto's als bedrijfswagens - bestelwagens, klei ne vrachtwagens etc. - op adequate wij ze beschermd tegen de inwerking van vocht en vuil, die meestal leidt tot vroegtijdige roestvorming op de carros serie. Daarnaast worden ook wel ma chines geconserveerd en gereinigd, maar de nadruk valt toch op de anti- roest-behandeling voor auto's, eventu eel aangevuld met kleine reparaties aan de carrosserie, als onderdeel van de be handeling, evenals het autopoetsen (met een jaar garantie van Waxoyl), desgewenst ook met een teflon-be- schermlaag die extra bescherming biedt tegen vuil en krassen. Renel verzorgt de anti-roest-behande- ling zowel bij nieuwe als gebruikte wa gens, en behalve voor professionele ga ragebedrijven ook in opdracht van par ticuliere autobezitters, die eraan hech ten dat hun wagen goed bestand is tegen allerlei "aanslagen". De fabrieks-car- rosseriegarantie blijkt tot veler teleur stelling niet altijd afdoende. "Onze grootste doelgroep bestaat uit mensen die wat langer met hun auto willen doen en 'm niet al na twee jaar inruilen," al dus René Wessel. I Nu de auto's steeds duurder worden en I de kosten sterk stijgen wordt een gede- gen anti-roest-behandeling voor parti- k culiere en bedrijfsmatige eigenaars I steeds interessanter. Een auto die goed I tegen roest behandeld is kan immers Iveel langer mee. Geen gaten boren De standaard-behandeling vindt zowel in- als uitwendig plaats. Aan de binnen kant wordt de carrosserie behandeld met een speciale wassoort, waarbij alle bekleding wordt gedemonteerd. "Nee, gaten boren we nooit," aldus René Wessel. De onderzijde van de wagen wordt onder handen genomen met een flexibele coatlaag op oliebasis. De complete behandeling duurt wel even: de klant is zijn auto al met al toch wel drie dagen kwijt. Beperkt de behan deling zich tot de bodemplaat, dan kost het twee dagen. De wagen wordt altijd eerst grondig gereinigd met water on der hoge druk en heeft dan een nacht nodig om goed te drogen. Vervolgens wordt de anti-roest-behandeling toege past, waarna de wagen nog een nachtje moet "overblijven" om het produkt goed te laten aantrekken. Bij de standaardbehandeling wordt ge bruikt gemaakt van Mercasol, maar Re nel is ook dealer van Waxoyl, een spe ciaal merk dat bijvoorbeeld dikwijls wordt toegepast bij de behandeling en bescherming van old-timers. Voor wa gens van het merk Suzuki is er dan nog een speciaal produkt onder de naam Alba. Wie zijn auto bij Renel heeft laten behandelen krijgt overigens elk jaar een (vrijblijvende) oproep voor een perio dieke onderhoudsbehandeling, die minder ingrijpend is en daardoor ook niet al te lang hoeft te duren. Elke zaterdag gratis controle op afspraak Renel haakt op de groeiende belang stelling voor anti-roest-behandeling in met een interessant aanbod voor elke autobezitter: elke zaterdag is er, tussen 9.00 en 16.00 uur, een mogelijkheid om de auto gratis te laten onderwerpen aan een anti-roest-controle. Die controle neemt - afhankelijk van de ouderdom van de wagen - doorgaans ongeveer een half uurtje in beslag en mondt uit in een behandelingsadvies. In principe staat de deur bij het bedrijf aan de Nieuweg- racht 21 elke zaterdag voor iedereen open, maar als spelregel geldt wel dat er éérst een afspraak wordt gemaakt via tel. 20860. Auto's worden duurder en daarom wordt een anti-roest-behandeling steeds interessanter. Bij een 4-deIige set Jeunesse kookpan 16, 18, 20 cm. en steelpan 16 cm. m/d. tijdelijk een Koekepan t.w.v. 149,— Naast het "TEGELEN", heeft onze keuken zich in de loop der tijd gemanifesteerd als een verrassend goede ervaring dus niets staat u in de weg voor een ruime keuze uit onze kaart jeschikt voor partijen tot 70 personen BAR EETCAFE Middelwijkstraat 2 Soest Tel.: 02155-13331 Sinds mei 1991 is aan de Konin- ginnelaan een opmerkelijk Soester bedrijf gevestigd: Varoda Packa ging, onder leiding van H. (Her man) van Rouwendaal. Het bedrijf legt zich toe op golfkartonnen ver pakkingen, bedrukte etiketten en winkeldisplays, en boekt op dat gebied als jonge onderneming gro te successen. Varoda vertegenwoordigt exclusief een aantal grote buitenlandse bedrijven op de snel groeiende Nederlandse markt voor verpakkingen. Geproduceerd wordt er aan de Koninginnelaan overi gens niets, maar wel vinden vandaaruit allerlei soorten kartonnen verpakkin gen hun weg naar afnemers, groot en klein, in het hele land. Directeur Herman van Rouwendaal zit al 25 jaar "in het golfkarton", zoals hij het noemt, en schrijft het succes van de jonge onderneming vooral toe aan de kleine organisatie: "We zijn met z'n vij ven, dus we kunnen snel en slagvaardig opereren." Hijzelf en zijn collega Mar cel bevinden zich meestal in de "buiten dienst"; de gang van zaken op kantoor is doorgaans in handen van de mede werksters Jolanda, Gerda en Petra, zijn echtgenote. Varoda levert dozen in allerlei soorten en maten, al dan niet voorzien van een kleurige merk-opdruk, maar ook de "displays" die men in winkels tegen komt en waarin bijvoorbeeld nieuwe artikelen en produkten onder de aan dacht van de consument worden ge bracht. Het ontwerp wordt altijd in sa menwerking met de klant ontwikkeld. De verpakking kan heel simpel zijn en alleen bedoeld als verzend-verpakking - een bruine kartonnen doos met hoog uit een naatti of een nummer - of een opvallend kleurig "reclame-kunst werk" dat het beeld van het produkt op artistieke wijze uitdraagt en dus als on dersteuning van de "promotie" voor dat produkt werkt. In de etalage van het verkoopkantoor aan de Koninginne laan 9 zijn daarvan allerlei voorbeelden te zien. Varoda verkoopt daarnaast ook pro- dukt-aanduidingen als zelfklevende etiketten en levert desgewenst ook tape en wikkelfolie, eventueel compleet met dispensers, zoals de afrol-apparaten meestal worden genoemd. De grafische verzorging wordt meestal uitbesteed, o.a. aan het Soester ontwerpbureau Free Style aan de Julianalaan. Terug naar het karton Hoewel de verpakkingsindustrie nogal wat kritiek te verduren heeft uit de mi- lieuhoek - verpakkingsmateriaal vormt Het team van Varoda Packaging o.l.v. Herman van Rouwendaal (r.) Foto: Goos van der Wilt. een belangrijk bestanddeel van de "af valberg" - heeft Varoda de milieu-wind juist mee. Van Rouwendaal: "Langza merhand wordt de toepassing van aller lei kunststof verpakkingsmateriaal aan banden gelegd, maar golfkarton is juist volledig recyclebaar, en daar zit dus een enorme groei in. Steeds meer fabrikan ten keren terug naar het karton." Hoewel het klantenbestand van Varoda grotendeels bestaat uit grote afnemers heeft het bedrijf ook de detailhandel iets te bieden. Van Rouwendaal: "Op de Bedrijven Kontaktdagen in Amers foort, waar wij ook stonden, bleek dat er veel belangstelling is voor etiketten in kleinere aantallen, bijvoorbeeld een paar duizend stuks. Daar zit een grote markt in en we zijn dan ook van plan nog dit jaar de produktie daarvan ter hand te nemen. We zijn nog bezig met een marktonderzoek, maar we gaan er zeker meer in doen, en dat is ook inte ressant voor detaillisten." Varoda Packaging, Koninginnelaan 9, is bereikbaar via tel. 20313 of fax 1285 3 in Soest. roeg of laat krijgt iedereen boven de veertig te maken met problemen bij het lezen. Uw armen worden te kort om dichtbij nog scherpte kunnen zien; u heeft een "leesbril" nodig. Het op en afzetten van zo'n leesbril of het steeds wisselen van leesbril en vertebril is lastig en onpraktisch. De nieuwe multifocale glazen van Huileman optiek zijn dan voor u de beste oplossing. Daarmee heeft u met één bril een goed en comfortabel zicht van dichtbij tot veraf zonder hinderlijke overgangen. Wij informeren u graag over de nieuwe multifocale glazen van Huileman optiek. BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometrist O.V. - Contactlensspecialist A.N.V.C. BURG. GROTHESTRAAT10 3761 CM SOESTDIJK TELEFOON 02155-1 38 59 's Maandags gesloten Een fraaie hapjespan voor een spotprijsje. Dat kan de "op brengst" zijn van de spaaractie die deze week begint bij de slagerij-af deling van Super van Doorn, die opnieuw' de aandacht trekt met een leuke actie voor de consu ment. Een maand lang staat de slagerij-afde ling van de grote supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat in het teken van de actie Bakken-Braden-Stoven. De actie begint op woensdag 20 januari en eindigt vier weken later, op woensdag 17 februari. Elke klant krijgt bij de sla gerij een stempelkaart, waarop iedere week - bij aankoop van een telkens wis selend slagersprodukt - een stempel wordt gezet. Met vier stempels is de kaart vol; wie hem dan inlevert heeft recht op een hapjespan voor het spot prijsje van f 19,99! Elke week staat een ander vleesprodukt centraal, waarmee de consument een stempel op de kaart kan "verdienen". De eerste week is dat een kilo verse kip filet voor de prijs van f 12,98. De twee de week (vanaf 27 januari) gaat het om 250 gram pepersteaks voor f 5,98; de derde week (vanaf 3 februari) om 500 gram ribkarbonade voor f 6,95; de vierde en laatste week (vanaf 10 februa ri) wordt het stempel gegeven bij de aankoop van vier stuks rolladeschijven voor de prijs van f 5,96. Dat betekent dus vier weken lang smul len van telkens een ander lekker stukje vlees, en aan het slot een prachtige hap jespan - met glazen deksel - in ont vangst nemen voor nog geen twintig gulden, wat terecht een spotprijsje ge noemd mag worden. De volle stempel kaart moet worden ingeleverd bij de slagerij-afdeling, waar op vertoon van de kaart en na voldoening van het geld bedrag de hapjespan ook wordt over handigd. Vier weken lang besteedt de slagerij-af deling van Super van Doorn extra aan dacht aan consumenten-informatie over het onderwerp Bakken-Braden- Stoven. Al die tijd wordt er ter hoogte van de slagerij in de supermarkt een vi deo opgesteld, waar ook met beelden informatie over dat onderwerp wordt gegeven. Uit een bedrijfspand aan de Nieuwe Gracht is donderdagnacht zeven tienduizend gulden gestolen. Na mens het Installatiebedrijf werd aan gifte gedaan bij de politie. De daders mogen worden gerekend tot de professionele inbrekers. Ze knipten buiten de lijnen van de alarminstallatie door, zodat ze onge stoord het pand konden betreden. TRA! T EU R»C A TERING VANUIT MIJN KEUKEN BIJ U OP TAFEL Naast ons winkel assortiment hebben wij van 21 t/m 26 januari Donderdag Kalkoen =Cajun style= Vrijdag Roodbaarsfilet met remouladesaus of lasagna met sla IJ, Zaterdag Tongfilets met zalm en in hollandaisesaus of t-j Zondag lamsbout met knoflook en diverse paddestoelen Maandag Slavinken Dinsdag Vlaamse stoof (in bier gestoofd rundvlees) Bij alle gerechten kunt u een keuze maken uit 3 soorten groenten of sla en diverse aardappel- of rijstvariëteiten. Dagschotel11,50 Dagschotel met nagerecht 14,50 Weekendschotel 16,50 Openingstijden dagelijks van 10.00-20.00 uur zondag van 15.00-20.00 uur 's woensdags gesloten F.C. Kuyperstraat 3 Soest Tel. 24664 INB Weieens een bad op pootjes gezien? Behalve in films dan. Of een houten handdoekenrekje of een ouderwetse was tafel met zuil? Men ging stijlvol in bad in vroeger tijden. Bij Nijhof in de themaboek kunt u zien hoe dat eruit zag. Wat u daar ook aantreft zijn tal van badaccesoires, deco ratief en praktisch, zoals: badborstel. toillettas, massage spons. nagelborstel, zeepjes...ja wat al niet. Neem een duik in onze themahoek. Heel verfrissend! NUH0 Minervaweg 3. 3741 GR Baarn. telefoon 02154-16246. De gelukkige winnaar krijgt de hotelcheque uitgereikt. (Foto: Roel Schutte) Bij Magnetti in Baarn organiseerde men eind vorig jaar een speciale koop avond voor mannen. Ook werd de zelfde koopavond georganiseerd in de filialen in Nieuw-Vennep, Hoofddorp en Lisse. Middels een bon uit een advertentie in deze krant konden vrouwen hun part ner opgeven voor deze speciale koopa vond, waarna Magnetti Donker Lin gerie er voor zorgde dat een persoon lijke uitnodiging thuisbezorgd werd. Nam de heer in kwestie deze uitnodi ging ook mee naar de winkel, dan maakte hij kans een leuke prijs te win nen. De gelukkige winnaar werd de heer v.d. Linden uit Hoofddorp. Hij won een geheel verzorgd weekend voor twee personen in hotel Oranje in Noord wijk en was afgelopen week present in de winkel om de prijs in ontvangst te nemen. Uiteraard ont brak het niet aan een fraaie bos bloe men bij deze feestelijke prijs uitrei king.

Soester Courant | 1993 | | pagina 9