1 SOESTER COURANT-SPECIAL r Voorwoord WOENSDAG 10 FEBRUARI 1993 71e JAARGANG NO. 25 Speciale uitgave van de SOESTER COURANT en DE NARRE KNOLLEN Carnaval 1993 Troonrede Prins Wasiel de Eerste Het driedaagse feest van de zotheid nadert met rasse schreden en een. beetje van de sfeer is nu al te proeven. De organisatoren van het Soester Carnaval hebben zich opnieuw volle dig ingezet om het festijn te doen sla gen. A Idus bieden zij ons weer de mo gelijkheden om een paar dagen ons zelf te zijn. Voor het scheppen van die mogelijkheden ben ik de betrokke nen zeer erkentelijk. Maar, Soester Knollen, het feest, het gezellig samenzijn, moet u straks tóch zelf maken. Ik weet dat u dat op de juiste, gepaste wijze zult doen, door u te gedragen zoals in de voorgaande jaren. Daarom wens ik u drie hele fijne da gen toe. Dagen die u voor even de da gelijkse problemen, zaken, beslom meringen en prijsstijgingen doen ver geten. Alaaf De Burgemeester van Soest J. de Widf Beste Knollendammers, Het carnaval barst dezer dagen weer in alle hevigheid los. Vanaf 20 februari wordt het boven de grote rivieren gevierd en eronder on dergaan. In deze dagen van uitbundige scherts, humor en gein heeft menig plaats in Nederland tevens zijn tijdelijke regent. De Prins Carnaval. Het is prachtig om te zien hoe ieder onderdeel weer opnieuw wordt opgezet, en er naar nieuwe ideeën wordt gezocht om iedereen die carnaval wil vieren in de juiste stemming te brengen en er een leuk, maar vooral een groot fami liefeest van te maken. Carnaval vieren kun je niet alleen, dat doe je samen met velen. Het carnaval staat weer voor de deur. Ook nu zullen we samen met Prins Wasiel en zijn gevolg, met hun onuitputte lijke inzet en feestvreugde, ons inzetten om het carnaval in Knollendam te doen slagen. Verder wil ik een ieder bedanken die, op welke manier ook, bijdraagt aan het slagen van het carnavalsfeest. Een feest waar je, hoe gek het ook klinkt, veel energie in steekt, maar er ook nieuwe energie opdoet. Henk te Pas, President Na keihard werken en organiseren komt de kroon op ons werk. Vanaf zaterdag 20 februari is Soest een klein weekje Knollendam. Een week lang gaan we feesten, gaan we uit de bol. Het is voor mij een grote eer om als Prins V/asiel 1 de stadssleutel van Soest te mogen beheren. Moppen, gein, muziek, feesten en drinken zitten in het goede recept voor carnaval met de Narre Knollen. De leus Met Prins Wasiel 1 aan de top, gaat heel Knollendam, op z'n kop starten we zaterdag 20 februari. Knollendamers profiteer van de te gekke en dolle dagen, met jullie zal ook dit jaar het Carnaval weerperfekt slagen. Prins Wasiel

Soester Courant | 1993 | | pagina 32