Prins Wasiel de Eerste met zijn gevolg B.V. lOND 1KEN >17 SOEST PAGiNAÏi) WOENSDAG 10 FEBRUAR11993 KNOLLENKRANT PAGINA 11 Leo Saas (Timmer Knol) De stuwend kracht achter de wagenbouwcom missie en is hiervoor het afgelopen jaar ook on derscheiden door de F.E.N. Staat klaar voor de 'acts' die worden opgevoerd door de Raad van Elf. Job Lubbersen (Auto Knol) Job is derde jaars raadslid en bezeten van au to's. Wat hij ook tijdens de act's duidelijk laat merken. Mocht het ergens even stil vallen dan slingert Job de boel weer op. Berend Sieben (Adjudant) Berend zit al vele jaren bij de carnavalsvereni ging. Was zelf het afgelopen jaar Prins van Knollendam. Is door zijn kennis betreffende het carnavalsgebeuren, door Prins Wasiel ge vraagd om dit jaar zijn adjudant te zijn. Marcel Hogeveen (Ondersteunings Knol) Marcel is debutant in de Raad. Wist zich op slinkse wijze (via broer Henk) tussen het gevolg van Prins Wasiel de Eerste te werken. Trouw medewerker van de actcommissie. Rob Pouw (Doordouw Knol) Rob is al enige jaren de "klerenkast" van de vereniging. Is het afgelopen jaar gewaardeerd met een onderscheiding van de F.E.N. voor zijn werk in de wagenbouwcommissie. Is een niet meer weg te denken kracht binnen de ver eniging. Henk van Dorrestein (Voetbal Knol) Henk gaat zijn tweedejaar als raadslid in. Weet veel af van balletjes trappen en is regelmatig langs de sportvelden te vinden. Met zijn motto: werken oké, maar het carnavalswerk is leuker is hij een tevreden mens. Patrick van de Pas (Meubel Knol) Patrick is dit jaar doorgestroomd van de jeugd afdeling naar de Raad van Elf. Zit ook in de wa genbouwcommissie en trekt desnoods alleen de Prinsenwagen door Knollendam. Houdt zich op de been door het drinken van jus d'o- range. - 2 28 34 l 11 98 STRAAT 493 lenk Landaal ■(Adjudant) Een doorgewinterde knol op organisatorisch [gebied. Zat dit jaar in de Prinsencommissie en s er mede verantwoordelijk voor dat Wasiel Steitner Prins van Knollendam is geworden. Is voor de vereniging zijn gewicht in goud waard. Stef van de Pas Computer Knol) Stef is eerste jaars raadslid. Is razend enthou siast geworden van het carnaval door de verha len van zijn zoon Patrick. Is tijdens de polonaise helemaal in zijn element. Henk Hogeveen (Tectyl Knol) Henk is overal te vinden waar de vereniging denkt hem nodig te hebben. Zat dit jaar in de activiteitencommissie, en was mede verant woordelijk voor een grandioze fietstocht. Marchel Klomp (Transport Knol) Marchel is eerstejaars raadslid en heeft zich in gespannen dat de Prinsen wagen op tijd arri veerde op de plaats van opbouw. Is er mede verantwoordelijk voor dat de Prinsenwagen op tijd af zal zijn.

Soester Courant | 1993 | | pagina 42