ER De dansmariekes van Prins Wasiel de Eerste et bestuur de re )llen 12081 an de voorzitter Jeugdafdeling Ere-leden van De Narre Knollen JF BV 1 36 86 Jan Beijer Frans Bosman Hans van Breukelen Wim Butzelaar Toon Butzelaar Wim Schut Henk Steusel Jeroen Vis PAGINA 12 WOENSDAG 10 FEBRUARI 1993 KNOLLENKRANT PAGINA 13 i maag is onont- al plezierig door lat beter verzor- <er? Voor 't lek- bodem. [wikkeling ^64 BH Soest ^60 DD Soest Ellen Steusel Is door haar zusje Claire overtuigd van het leu ke werk van de dansmariekes bij de carnavals vereniging. Is voor het tweede seizoen dansmarieke. Suzanna Elshout Lacht zoveel dat het dansmarieke zijn haar wel moet bevallen. Deze goedlachse danst tot ze sterretjes ziet. Is voor het derde jaar alweer dansmarieke. Diana van Gardingen Loopt alweer voor het derde seizoen mee als dansmarieke. Heeft een sterke band met de andere dansma riekes, dankzij haar spontaniteit. Advertentie!!! niet uit te leggen wat dit is. blij we zijn met al die adverteerders! deze loyale medewerking van heel veel denstanders kunnen wij heel veel goede en doen voor de ouderen en jeugdigen in ■t. pt naast alle moeite en werk die wij steken in aken van een mooie carnavalskrant, is de ndenkbaar zonder advertenties, deze opbrengst goed wordt besteed, dat t u in het bovenstaande lezen, inderen genieten tijdens het kindercarna- 'en de ouderen krijgen een mooie middag geboden, waarin zij tevens worden verwend j heerlijke hapjes en drankjes. natuurlijk een woord van dank aan de nsors die dit mogelijk maken, en de vele illigers die ons altijd terzijde staan, atuurlijk zou ik willen zeggen, doe bij de fi- ciële steunpilaren van onze vereniging uw pen. zullen ons best doen om van carnaval 1993 knalfeest te maken. :erste aanzet is door u reeds gegeven, plezier nu met het lezen van de carnavals- t, en straks met carnaval, waar wij u hopen itmoeten. Henk te Pas Voorzitter Wil Meijer Penningmeester) Wil is al vele jaren actief bij De Narre Knollen. Zij heeft dit jaar de 'knip' open moeten trekken om de vereniging van een nieuwe outfit te voor zien, dit is haar prima gelukt. De vereniging loopt erbij als een plaatje. Sjaak de Vries (Bestuurslid) Sjaak is dit jaar al tien jaar bij de carnavalsver eniging. Heeft zich de laatste jaren veel bezig gehouden met de organisatie van het bejaar dencarnaval. Tevens zorgt hij voor de contrac ten met diverse artiesten en bands. Gert van de Broek (Secretaris) Gert is een oude rot in het vak. Hij is al twaalf jaar aan de vereniging verbonden, en wil er nog wel twaalf aan plakken. Hij is niet meer weg te denken bij de organisatie van het Bejaarden en Kindercarnaval. Rob Joustra (Bestuurslid) Robs derdejaar bij de carnavalsvereniging, zit goed "onder dak" bij De Narre Knollen on danks zijn werk voor een woningbouwvereni- ging. Is tevens verantwoordelijk dat de activiteiten van de vereniging te beluisteren zijn bij Radio Soest. Hij is tevens de man die tijdens het be jaardencarnaval te zien zal zijn in een wervelen- de act. Staand van links naar rechts: SanderSteitner, Richard van de Broek, Freek Bratts en Igor Steitner. Zittend van links naar rechts: Miranda Fugers, André Tolboom en Patrick te Pas. Niet op de foto: Olaf Kroon.

Soester Courant | 1993 | | pagina 44