Spanning troef bij heren Red Stars Smeeing/BDC te laat bij de les Westra en Verhart bowlingkampioen EK-finale rolstoelbasketbal in Soest aans team ISPORTI ïiswerk Van Gerven damkampioen Eemvogels smaakt weer winst Huwelijksaanzoek leidt niet tot overwinning voor SEC Sportuitslagen PAGINA 12 ng naar Malawi WOENSDAG 17 FEBRUARI 1993 SOESTER COURANT Knappe overwinning op koploper New Stars: 75-73 PAGINA 13 BASKETBAL u Handballers laten punten liggen bij degradatiekandidaat HANDBAL Spannende finale op banen van C-drie BOWLING Jeugdnieuws ZWEMMEN ^Strater The Red Stars zit in organisatie internationaal evenement BASKETBAL Scholier van O BS Overhees wint bij D VSB Viking heeft weinig in te brengen: 3-6 KORFBAL Jeugdnieuws Sportprogramma Voetbalstanden end voortgez. Onderw., :ockemalaan 22, Amers- i met vwo-, havo- en ma- •eroepsond., Itd, ito, Idgo, J0-21.00 uur. tpleidingen, Dierenriem 2, voor mavo, havo en vwo Vanaf 19.30 uur. iladijnenweg 611Amers- str./Verk., Dierenriem 11, ndseweg 55, Amersfoort. iverboslaan 15, Bilthoven. gymn., Jan Steenlaan 38, Soest. Van 10.00-12.00 jke ziekenhuis verbonden voet- door Zwart Mul Co, accoun- 1edrijf vsas door de Baarnse arts ■k is via de stichting Memisa ver zijn medische werkzaamheden •ind vorig jaar even in Nederland tbalteam nog tenues nodig had. kjes, shirtjes en kousen. Likuni cit met 4-2. ikel Amersfoort. De stichting is tiatief van 32 erkende Kruis- rganisaties en heeft tot doel een et gehele land verspreide keten uiszorgwinkels op te zetten. De orgwinkel Amersfoort wordt ge it in 'Het Pluspunt' aan het Hof dachten 20 in Kattenbroek, tel. I0899. en van Thuiszorgwinkels stelt op jdse wijze een breed assortiment :n en verplegingsartikelen be- aar en geeft advies over toepas- i gebruik van deze hulpmiddelen verpleging van patiënten thuis, aast willen de Thuiszorgwinkels nt de weg wijzen in de ondoor- e wereld van instanties, instellin- leveranciers, die zich met voor den in de thuiszorg bezighouden, wenst zullen zij de klant verwij- ar de juiste instantie en een coör- nde functie bekleden, chting Thuiszorgwinkels Neder •eedt op als franchisegever voor anderlijke winkels. Verder draagt l voor produktontwikkeling, cen- ïkoop en opleiding van de mede- rs. gezamenlijke kruisverenigingen zich met een gerust hart één van aotste verenigingen van Neder- oemen. Ruim drie miljoen gezin- angeveer de helft van de Neder- bevolking) zijn lid en kunnen uitleen, verhuur en verkoop van :gingsartikelen en -hulpmiddelen, ;ebruik maken van diensten als ïzorg bij thuisbevallingen, jeugd' Jheidszorg en verzorging van zie- luis (waaronder veel ouderen). ig en aanbod uds een vereniging voor leden, n de kruisverenigingen in de loop ren een belangrijk aandeel in de ïring van de maatschappelijke ge- leidszorg. De huidige politieke, chappelijke en demografische kkelingen, met aan de ene kant ich terugtrekkende overheid en e andere kant een kritischer con- (it, het toenemend gezondheids- stzijn en de vergrijzing, leiden tot ïagenoeg vrij marktmechanisme raag en aanbod. itwikkeling van aanbod naar vraag en dat de consument een zorgaan- op maat' wil, wat inhoud dat de ïkten en diensten maximaal toe- dijk moeten zijn en moeten vol- aan de volgende criteria: voor de consument geschikte of zakelijke tijdstippen beschikbaar; t de frequentie en voor de duur pet die de consument wenst; :de kwaliteit; t de juiste service aangeboden; tegen de juiste prijs geleverd, huiszorgwinkels zullen een onder- ende functie vervullen in het uit" :n van deze nieuwe eisen aan het' nkten- en dienstenpakket van hetj iwerk. Spanning vormde zaterdagavond de rode draad in het basketbalduel tussen de heren van Red Stars en New Stars. De beslissing viel pas in de laatste seconden in het voordeel van de Soesters: 75-73. Voor het eerst sinds maanden was Red Stars nagenoeg compleet. Alleen junior Ame Balveres was niet van de partij. New Stars, met drie andere ploegen lijstaanvoerder in de tweede klasse van het rayon, kwam vlot uit de startblok ken. En dat kon bepaald niet van Red Stars worden gezegd. Via 8-17 werd het halverwege de tweede helft 12-24 voor de Nieuwegeiners. Red Stars had vervolgens aan minder dan drie minuten voldoende om de spanning voor het eerst terug te bren gen (24-26) en in de rust leidde de ploeg van Shermon Wilson met 35-34. Het verschil zou daarna nog één keer tot maximaal vijf punten oplopen. Schutter Steenbrink van New Stars mikte drie driepunters op rij raak en zorgde daarmee voor 51-56. Red Stars knokte minuten lang tegen een kleine achterstand aan, maar draaide de rollen via vier scores in de vijftiende minuut om: 70-66. Het werd 70-71, 72-71 en 72-73 en 73-73 met nog ruim één mi nuut te spelen. Red Stars miste een vrije worp, maar kwam opnieuw in balbezit. Willem-Jan Topper, die evenals Jan en Marco van Maanen en Igor Smink in de dubbele cijfers kwam, zette de stand in sporthal Beukendal op 75-73. New Stars kreeg vanaf de vrije worplijn de mogelijkheid een verlenging uit het vuur te slepen, maar miste reeds bij de eerste poging. Dames De dames van The Red Stars blijven in de 'winning-mood'. Rowic, dat enkele plaatsen lager staat geklasseerd, werd zaterdag met 69-28 opzij gezet. Halver wege was de wedstrijd al beslist (34-15). De dames uit Soest ondervonden nau welijks enige tegenstand en konden al snel enigszins ontspannen de minuten volmaken. Reeds na vier minuten was het 10-0 voor Red Stars en in de zeven de minuut stond al 18-1 op het score- Jan van Maanen doet een donatie voor de zege van Red Stars op New Stars. Foto: Goos van der Wilt. bord. De voorsprong werd verder gelei delijk aan uitgebouwd. De heren van Smeeing/BDC heb ben in Amsterdam een goede mo gelijkheid laten liggen om twee broodnodige punten aan het totaal toe te voegen. Tegen het lager ge noteerde OSC werd met een mi niem verschil verloren: 18-17. Smeeing/BDC startte de wedstrijd te gen OSC in de wetenschap dat de Am sterdammers tot nu toe vijf punten min der hadden verzameld en daardoor leek het of enkele spelers deze wedstrijd wat te licht opnamen. De thuisclub daaren tegen startte buitengewoon fanatiek wat al snel tot een tweetal tijdstraffen leidde. Smeeing/BDC profiteerde niet van dit buitenkansje en moest zelfs toe zien hoe OSC met een man minder wel tot scoren kon komen. Binnen tien minuten keek Smeeing/ BDC tegen een 5-2-achterstand aan en in het daaropvolgende deel werd die achterstand nog vergroot tot vier doel punten: 9-5. Pas daarna leek Smee ing/BDC wakker geschud en werd er verdedigend wel aangepakt. Daarbij werden de Soesters in die periode ge steund door enkele uitstekende reddin gen van Edwin Zoetelief, die daarmee zijn ploeg in de race hield. De thuisclub kwam niet meer tot scoren en Smee ing/BDC pikte zijn graantje mee. Op slag van rust was het Arnold Vroege die 9-8 aantekende en daarme was de strijd weer volledig open. Verdedigend trok de ploeg van Piet Diemei de goede lijn van de eerst helft door, maar aanvallend liet de ploeg het afweten. Met name vanuit de tweede lijn werd veel te weinig geboden. Via de snelle tegenaanval en de eerste lijn werd er nog wel regelmatig gescoord, maar van afstand kon er geen doel getroffen worden. OSC kon halverwege de twee de helft uitlopen naar 15-11, alvorens Smeeing/BDC zich weer van zijn goe de kant liet zien. Middels enkele goede snelle tegenaanvallen konden drie tref fers aan het totaal worden toegevoegd. Een doelpunt van OS£ werd onmid dellijk beantwoord met twee doelpun ten van de Soesters, waardoor het voor het eerst sinds de eerste minuten van de wedstrijd weer gelijk stond. Een straf- worp voor OSC betekende vijf minuten voor het einde 17-16. Vanuit de rech terhoek antwoordde Cleem Diemers met een strak laag schot, maar via we derom een strafworp nam de thuisclub met 18-17 de leiding. Bij die strafworp liep Smeeing/BDC een tijdstraf op, waardoor de vijf overgebleven spelers in de laatste twee minuten niet meer in staat waren om nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. Rein Westra en Trudy Verhart zijn zondag uitgeroepen tot bowling- kampioenen van Soest. Dat ge beurde na een dag spelen op de ba nen in C-drie. Bij de heren plaatste Westra zich als eerste voor de finale. Hij kreeg gezel schap van onder anderen Bart Sukel en Peter Brehler. Alle pins uit de voorron den werden meegeteld in de finale. Het zelfde gold bij de dames, waar Anneke van Ede als eerste werd geplaatst, ge volgd door Verhart en Marianne Spronk die voor de hoogste game bij de dames zorgde (202). De hoogste game bij de heren werd neergezet door Bart Sukel met een pinfall van 208. Rein Westra won uiteindelijk de finale met een totale score van 1.654. Sukel volgde op achterstand met 1.552. H. Wijnands werd derde met 1.522 pins. Bij de dames was Verhart ongenaak baar met 1.536 pins. Van Ede werd tweede met 1.494 pins en Marianne Spronk legde beslag op de derde plaats met 1.491 pins. Soester Bowling Vereniging Jeugd: Klootjes - PAS 4-1; Baanbrekers - The Golden Kids 0-5; The Fresch Prince - Turtels 5-0. Senioren maandag: No Name - Big Splitters 3,5-1,5; Bodrum - Bloopers 2-3; Zilveren Ster - Boule d'or 5-0; Arrows - Van EDE 1-4; De Engh - Arko 2,5-2,5; Baanbrekers - Flying Pin Ten 0-5. Dinsdag: Baywatch - Fox Hunters 5-0; Toppers - Gokkers 3-2; The Family - Wings 5-0; Bazuintjes - Funnel 4-1; Hagen - Hep- pie Hoekers 2,5-2,5; Triootje BTG - HAM 4-1; HAMARA - Pin Down 3-2; Cobra's Koffrie Westra's 5-0; SHj Ammer - Strajk 3-2. Zes teams van de Mixed Hockey Club Soest hebben de zaal- competitie afgesloten met een kampioenschap in hun klasse. Het betreft vijf jeugdploegen en het tweede damesteam. De speelsters van dames 2 èn meisjes A 2 ontbreken op de foto. Wel voor de lens staan meisjes Cl (links voor), meisjes B2 (rechts voor), jongens Cl (links achter) en jongens B1 (rechts achter). Foto: Goos van der Wilt. Soest Soest Al voetbalde tegen Hilversum A1De Soester spelers wisten dat voor al inzet en vechtlust nodig zou zijn voor een goed resultaat. De grieperige Pa- trick Snijders moest 40 minuten spelen voordat de reserves van de A2 arriveer den. Met Menno Roozendaal als ver vanger hield Soest A1 verrassend stand en kon de brilstand tot over het eindsig naal tillen. Soest B1 moest in Nieuwe- gein aantreden tegen JSV B2. Door on der andere doelpunten van Paul Dreef en Duncan Stanton werd er met 5-0 ge wonnen. Hees De B-junioren herstelden zich tegen Roda'46. Al na vijf minuten kwam Ro- da'46 via een counter op voorsprong. Hees kwam na een half uur verdiend langszij maar kon niet verhinderen dat Roda met voorsprong ging rusten. In de tweede helft speelde Hees energieker, maar door een misverstand in de verde diging kwam Roda voor de derde maal op voorsprong. De verdiende gelijk maker volgde tien minuten voor tijd en terwijl de toeschouwers zich al verzoen- dén met een gelijkspel, wist Hees in de laatste twee minuten nog tweemaal doel te treffen en daarmee de volle winst in Soest te houden. De Duinkikkers Het regende weer persoonlijke records tijdens zwemwedstrijden in Veenen- daal. In totaal werden 37 records scher per gesteld. Tish Kuiper zorgde op de 100 meter vlinderslag voor een clubre cord van de Duinkikkers bij wie de ster ke opkomst van de tien- tot twaalf-jari gen opvallend is. De meeste Duinkik- kers-leden halen elke wedstrijd weer veel seconden van hun beste tijd af. Op 3 april is de laatste wedstrijd in Hoog land. Ook in Amersfoort kwamen 22 Duin kikkers in actie voor de Ondertopper B-wedstrijd. De Soester club stond drie punten voor op naaste concurrent AZ&PC en presteerde opnieuw goed. Met zeven eerste plaatsen, één tweede stek en zes maal een derde plaats ging het Duinkikkers voor de wind. De wed strijd leverde voor de Duinkikkers 26 records op. ZWEMMEN Duinkikkers 50 meter vrije slag: Bastiaan de Vogel 34.0; Raymond Honderdors 36.4; Rob Zandstra 31.4. 100 meter vrije slag: Jolien Schoo 1.30.8; Hetty van Loenen 1.24.7; Hester Vlaande ren 1.15.6; Inge van Nimwegen 1.13.5; Leontine Laeber 1.16.9; Lize v.d. Berg 1.11.0; Peter Oosthof 1.23.1; Michiel Knip- scheer 1.37.3; Bram Houben 1.36.3;' Mirko van Ede 1.22.4; Raymond Hónderdors 1.25.3. 200 meter vrije slag: Robbert Knipscheer 2.41.6; Ronald Ophorst 2.38.1; Hessel de Vries 2.37.1. 100 meter rugslag: Jolien Schoo 2.01.2; Vi- vian Spronk 1.30.7; Tish Kuiper 1.24.0; Annuska van Drie 1.25.0; Marja de Zoete 1.24.4; Anuschka Spelbos 1.24.4; Jurgen van Nimwegen 1.37.1; Hetty van Loenen 1.37.9; Hester Vlaanderen 1.28.3; Inge van Nimwegen 1.21.8; Robbert Knipscheer 1.31.9; Ronald Ophorst 1.24.5; Hessel de Vries 1.15.4. 100 meter vlinderslag: Bas van Dorresteyn 1.18.0; Xander Bremer 1.14.7; Eric van Walsem 1.12.9; Steven Uyland 1.05.7; Vi- vian Spronk 1.37.5; Tish Kuiper 1.22.8; Anuschka Spelbos 1.43.3; Annuska van Drie 1.32.8; Marjan de Zoete 1.31.4; Lize v.d. Berg 1.29.0. 100 meter wisselslag: Raymond Honder dors 1.30.2; Mirko van Ede 1.33.5; Peter Oosthof 1.34.2; Michiel Knipscheer 1.52.9. 200 meter wisselslag: Bas van Dorresteyn 2.43.1; Xander Bremer 2.42.8; Eric van Walsem 2.33.7; Steven Uyland 2.22.0. Ondertopper - B-wedstrijd 25 meter vrij onder 8 jaar: Aniek Jasperse 28.9; Ilse Vaessen 26.2; Paul Spronk 20.5; Lennart van Dijk 24.3. 25 meter rug onder 10 jaar: Elise Hooft 23.6; Irene Beckers24.8; Sharon Post 25.1; Martijn Maassen 26.4; Vincent Karsten 24.1; Harold Topper 25.5. 50 meter school onder 12 jaar: Sandra Kuyer 42.4; Marijke Persoon 50.6; Rianne van de Hulst 55.6; Jorg van Oostende 54.2; Feddo van Ede 56.0; Marcel Silkens 52.9. 50 meter vrij onder 14 jaar: Pieter Damen 38.1. 50 meter rug boven 14 jaar: Inge Roskam 44.4; Ilse Sneep 52.3; Robin Roskam 44.9; Marco Roskam 43.2; Jeroen Stalenhoef 34.3. 25 meter rug onder 8 jaar: Aniek Jasperse 30.0; Ilse Vaessen 26.0; Paul Spronk 24.0; Lennart van Dijk 26.6. 25 meter school onder 10 jaar: Elise Hooft 25.0; Irene Beckers 25.2; Sharon Post 25.9; Harold Topper 28.6; Martijn Maassen 23.3; Vincent Karsten 21.5. 50 meter vrij onder 12 jaar: Sandra Kuyer 35.9; Marijke Persoon 41.0; Rianne van der Hulst 46.7; Jorg van Oostende 46.1; Marcel Silkens 51.3; Feddo van Ede 49.0. 50 meter rug onder 14 jaar: Pieter Damen 44.3. 50 meter school boven 14 jaar: Inge Roskam 43.1; Ilse Sneep 50.5; Robin Roskam 40.0; Marco Roskam 42.1; Jeroen Stalenhoef 35.2. Makelaardij o.g Soesterbergsestraal 79, Soesl. 02155-16151. Soest krijgt in april een Europese finale op haar grond. In de sport hallen Beukendal en Aqua Indoor wordt van vrijdag 23 tot en met zondag 25 april de finaleronde van de Europa Cup II voor rolstoelbas ketbalclubs verspeeld. The Red Stars zit in de organisatie van het internationale evenement, waar aan acht teams deelnemen. Twee Nederlandse ploegen, RBL Aals meer en BC Antilope uit Utrecht, zijn al verzekerd van deelname. In maart zul len clubteams uit Italië, Engeland, Frankrijk, Ierland, België, Rusland, Denemarken, Duitsland, Nederland en Zwitserland zich proberen te kwalifice ren voor de eindronde om de André Vergauwen Cup, beter bekend als de Europa Cup II. Die voorrondes vinden plaats in Engeland en Frankrijk. BC Antilope heeft The Red Stars en het Bentick Fonds benaderd om te partici peren in de organisatie. Beide vereni- gingen hebben gehoor gegeven aan dat verzoek. Tientallen leden hebben hun medewerking inmiddels toegezegd. Begroting De organisatoren komen in de begro ting nog tienduizend gulden tekort. Danscentrum Slingerland houdt bin nenkort een dansmarathon. De op brengst daarvan komt ten goede van de Europese kampioenschappen rolstoel basketbal in Soest. Rolstoelbasketbal kan leuker zijn om te zien dan basketbal door validen. Vooral op topniveau is het spel van rolstoelbas ketballers snel en spectaculair. Aan de behendigheid van de spelers worden zware eisen gesteld. Overigens is Ne derland met onder andere Israël en de Verenigde Staten al jarenlang één van de toonaangevende landen op het ge bied van rolstoelbasketbal. De finalewedstrijden worden gespeeld in Beukendal en Aqua Indoor. Op vrij dag 23 april worden in beide hallen vier duels afgewerkt. Hetzelfde is het geval op zaterdag. Op zondag 25 april wordt in Aqua Indoor de wedstrijd om de ze vende en achtste plaats gespeeld. De wedstrijden voor de vijfde/zesde en derde/vierde plaats krijgen evenals de finale gestalte in Beukendal. De voorverkoop van kaarten start op donderdag 18 maart. Een passepar- tout, waarmee alle wedstrijden kunnen worden bezocht, kost 12,50 gulden voor volwassenen en vijf gulden voor de jeugd tot en met vijftien jaar. Een dag kaart voor vrijdag of zaterdag kost vijf gulden voor ouderen en 2,50 gulden voor jongeren. Een entreebewijs voor de finaledag kost 7,50, respectievelijk vijf gulden. De kaarten zijn verkrijgbaar in restaurant Beukendal aan de Beu kenlaan. Rick van Gerven is de beste schooldammer van Soest. Hij won het individueel kampioenschap van D VSB door uit negen ronden zestien punten te halen. Erik But- zelaar, van wie hij verloor, werd derde met vijf tien punten. Beide jeugddammers zit ten op de O BS Overhees. RolfOrtlep, eveneens van de O BS Overhees, eindigdeals derde. Het individueel kampioenschap van D VSB was een vervolg op het schooldamtoer- nooi in het Griftland College. Veertig leerlingen meldden zich aan voor het indivi- duele kampioenschap. Foto: Goos van der Wilt. In Wijk bij Duurstede heeft Eem vogels een welverdiende zege ge boekt. De korfballers wonnen van Viking, dat minder in te brengen had dan in het vorige duel in deze competitie. Toen won Viking met een punt verschil. Nu kreeg de thuisploeg geen schijn van kans: 3-6. Bij Eemvogels speelde Linda Bello voor de laatste keer mee, trad 'good- old' Berry Cornelisse een halve wed strijd binnen de lijnen en viel Astrid Doornekamp verdienstelijk in. De ver dediging van Eemvogels zat potdicht. De snelle heren van Viking kwamen niet aan de bak en ook de dames kregen nauwelijks ruimte om tot een aanval of schot te komen. Daarentegen had ook Eemvogels pro blemen tot scoren te komen, al lag dit meer aan het missen van mogelijkhe den. Bij rust was het daardoor slechts 0-2. Beide doelpunten kwamen op naam van Fons Verduin; eerst schoot hij van afstand raak en even daarna scoorde hij vanaf de stip. In de tweede helft had Eemvogels op nieuw het overwicht, maar slaagde er wederom niet in dit om te zetten in een hoge score. De wedstrijd was al 'beslist' bij 1-3 toen Viking een strafworp miste. Eemvogels profiteerde door een fraai schot van Almar Lijfering (1-4). In en kele minuten liep de score op tot 2-6: Kathja Rauch en opnieuw Oldewarris mikten Van ver raak. Uiteindelijk werd het laatste doelpunt gemaakt door Vi king, wat de eindstand op 3-6 bracht. Een goed bevochten overwinning voor Eemvogels, dat de punten goed kon ge bruiken om weg te komen van de on derste plaatsen in het klassement. Nu bestaat de mogelijkheid Viking nog te passeren. Het gebeurt niet elke dag dat tij dens een voetbalwedstrijd een spe ler de bal opraapt, naar de zijlijn loopt en zijn vriendin ten huwelijk vraagt. Cees van de Bilt deed dat zaterdag wel. Willy van Mil ant woordde volmondig 'ja' aan de SEC-speler. Het romantische onderonsje speelde zich af, kort na de aftrap tussen SEC en OSO. De doelpunten volgden elkaar daarna in hoog tempo op. SEC nam twee keer een voorsprong via Razzo van Dam en Ronald Spoor, maar de gasten uit Hilversum kwamen even zo vaak binnen twee minuten op gelijke hoogte. De Soester kregen in het restant nog voldoende mogelijkheden om voor de derde maal om voorsprong te komen, maar die werden niet benut. In de slech te tweede helft slaagde OSO wel erin een doelpunt te maken, zodat de Hil versummers met een 2-3-zege de Bos straat verlieten. Van de Bilt heeft daar waarschijnlijk het minst over wakker gelegen. Soest SO Soest A1 - Hilversum A1 0-0; TOV A1 - SO Soest A2 6-1JSV B2 - SO Soest B1 0-5; SO Soest B2 - Roda'46 B4 4-6; CJW B2 - SO Soest B3 6-1; Zuidvogels Cl - SO Soest Cl 2-0; Amersfoortse Boys Cl - SO Soest C2 2-5; Roda'46 D2 - SO Soest Dl 1-2; CJW D2 - SO Soest D2 4-0; SO Soest El - VVZ'49E1 13-0; SO Soest E3-CJW E2 8-2; Quick E3 - SO Soest E4 1-2; SO Soest E5 - KWA E3 1-6; SO Soest F1 - Eemboys F1 2-3; SO Soest F2 - IJsselmeer- vogelsF3 1-1; SO Soest F3- Quick F2 5-4; SO Soest F4 - Roda'46 F8 2-5; Hooglan derveen F1 - SO Soest F5 1-8; APWC F3 - SO Soest F6 0-2. Hees Hees BI-Roda B3 5-3; Hees El - Amsvor- de E2 4-4; Hees F1 - TOV F4 2-2. TAFELTENNIS Shot Elan 1 - Shot 2 2-8; Shot 3 - Quick 2 5-5; Shot 10 - Succes 3 8-2; Zet a 1 - Shot 5 0-10; Bunshot 1 - Shot 4 7-3; Huizen 5 - Shot 9 10-0; Buna 10 - Shot 10 4-6; ATC 12-Shot 11 7-3. AV Pijnenburg Cross-competitie: Jongens A (6000 meter): Sam Drost 2e. Jongens B (3500 meter): Christian Gijten- beek 2e; Stephan Suiker 6e. Meisjes B (2000 meter): Eva Janssen 2e; Dieuwke Moerman 4e; Monique van Leek 6e; Carine Verhoeven 7e. Meisjes C (1500 meter): Maaike v.d. Molen le; Rachel de Goede 4e; Natascha Bevaart Jongens D (1500 meter): Bo Menning 3e; Matan Hoffman 5e. BASKETBAL Stam/SoVoCo Senioren: dames 1 - Martinus 3-0; dames 4 - AGAVS 13-1; dames 5 - Woudenberg 2 3-0; heren 1 - Almere Haven 1 3-0; heren 3 - heren 5 3-0; heren 4 - Surf 2 2-2; heren 6 - Smash 3 3-0. Smeeing/BDC Welpen -EMM 6-8; Aspiranten B - ASV 5-4; Meisjes aspiranten - Nyenrodes 6-8; Dames - Laren 2 11-11; Heren 3 - Een dracht 22-10; Heren 2 - Shot '73 19-18; Heren 1 - ASC 17-18. AV Pijnenburg Dat de leden van AV Pijnenburg goed konden lopen was eigenlijk al bekend, maar dat er zo goed gepresteerd zou worden tijdens de derde cross-competi tie van Driebergen, had niemand ver wacht. Voormalig judoka Sam Drost legde bij de jongens A beslag op de tweede plaats, terwijl Christian Gijten- beek hetzelfde deed bij de jongens B. Stephan Suiker werd in dezelfde race 6e. De meisjes moesten 2000 meter lo pen. Eva Janssen kruipt steeds dichter naar haar oude vorm en pakte de twee de plaats, op de voet gevolgd door Dieuwke Moerman die vierde werd. Bij de meisjes D was er een eerste plaats voor Maaike v.d. Molen. Rachel de Goede werd 4e, gevolgd door Natascha Bevaart (5e). Ook de jongens deden het goed. Bo Menning kwam als derde over de streep. Matan Hoffman finishte op een fraaie vijfde plaats. WOENSDAG 17 FEBRUARI Zaalvoetbal 21.00 uur Hees-Dorresteyn (Aqua In door) VRIJDAG 19 FEBRUARI Basketbal 20.00 uur The Dragons-The Red Stars (D) (Ridderkerk) Voetbal 14.30 uur EDO (U)-Hees (Utrecht) ZATERDAG 20 FEBRUARI Basketbal 19.30 uur B,OB-The Red Stars (H) (Oud-Beijerland) MAANDAG 22 FEBRUARI Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur Bloemenkwartier-Hees (Beukendal) l.SDO 17-24 2.JOS 17-22 3.ZPC 16-21 4.DRC 17-21 5. Soest 17-21 6. Bijlmer 17-19 7. TOB 17-17 8.NVC 17-15 9. Pancratiutf 17-13 ÏO.OWO 17-11 11Muiderberg 16-9 12. Rapiditas17-9 l.SEC17-27 2.'t Gooi17-22 3. Baarn 17-20 4. Hooglanderveen17-18 5.WOG 17-18 6. Kampong 17-16 7. Batavia17-16 8. LVV17-15 9.CDN 17-15 10. Zeist17-13 11. Hoogland 17-11 12. Victoria 17-11 1. Argon19-30 2. Zeewolde 19-30 3. De Merino's 18-25 4. Rood Wit'58 19-22 5.DOSC 19-19 6. WZ'49 19-19 7. Kockengen 17-16 8. EFC'58 19-15 9. Eemboys'91 18-13 10. Bunnik'73 19-10 11. De Meern18- 7 1.Barnevel d17-25 2.NVC 17-24 3. Bussum 17-22 4. Unicum 16-17 5. Zwart Wit'63 17-16 6.DOB 13-15 7. EDO 15-13 8. Posthoorn16-13 9. SOVA'54 16-12 10.DVSA 14-10 11. Hees16- 7 1.'t Gooi 16-29 2. Hertha18-28 3. sc AH'7817-24 4. Cobu Boys 16-21 5. Radiostad16-17 6. Allen Weerbaar17-17 7. UW 16-12 8. SEC17-12

Soester Courant | 1993 | | pagina 13