■RHAM wmm RN Stam/SoVoCo richt vizier op eredivisie Red Stars wint ook zonder coach Bloemenkwartier zet Hees aan de kant Negatieve spiraal Hees doorbroken 1 DYS komt naast De Lieberg SEC even in de wachtkamer Van der Wal weer op NK RAAT 491, -10264 PAGINA 8 \NKETBAKKEH janbieding: &1EN of .AAI (0 22 cm WOENSDAG 24 FEBRUARI 1993 SOESTER COURANT PAGINA 9 Servaas Klute (33) voor drie jaar trainer/coach van damesteam VOLLEYBAL Weer spanning bij heren (73-74) en zege voor dames BASKETBAL 6,95 6 flessen WATERPOLO Waterpoloërs zijn witheet na gedrag scheidsrechters Puntendeling en nederlaag voor zaalvoetballers ZAALVOETBAL ATLETIEK Dertien prijzen voor Pijnenburg in Amersfoort Zevende trekking van SEC loterij Staken duel kost concurrent twee punten ZAALVOETBAL Volleyballen voor scholieren in sportzaal de Bunt Centrale verwarming ZWEMMEN Records zwemmers Duinkikkers op langere nummers Soesters krijgen sprankje hoop na zege op EDO in Utrecht: 1-3 VOETBAL zaterdag Tuchtcommissie hoort Soesters en LVV VOETBAL zondag Topscorers j Topscorers j 1 LANGLAUFEN Van Rheenen op WK in achterhoede VISSEN Jan van Lambalgen eist winst op in wintercompetitie Judoka verkeert in blakende vorm De voetbalclub in blauw en wit waar je écht gebakken zit! Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar woensdag om 13.30 uur TRAINEN en de kantine is open! Sportorganisatie "SOEST" Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Sportprogramma ,94 >98 ■r- voor f 15.95 p.st. r diabetici ie sortering artikelen! kplein 8 - Tel. 11365 Het vizier van de dames van Stam/SoVoCo wordt weer op de eredivisie gericht. De nieuwe trainer/coach Servaas Klute zal de weg naar de vader landse top moeten plaveien voor de volleybalclub. Klute is vorige week tot overeenstemming gekomen met het clubbestuur over een verbintenis van drie jaar. Hij zal na de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen de technische leiding over nemen van Ad van Woensel. "Het moet wel ge degen en verstandig tot stand komen. Het moet geen korte termijnwerk worden", zegt Klute over de aspiraties van het volleybalteam. Klute wil met Stam/SoVoCo hogerop, zij het op verantwoorde wijze. "Het team moet groeien en de club moet groeien. De club moet gaan werken op de manier, zoals dat in de eredivisie moet. De hele club moet steviger wor den, dan kun je promoveren." Servaas Klute heeft inmiddels twee wedstrijden van Stam/SoVoCo bijge woond. Hij zag de dames met 0-3 ver liezen van Abcoude ("Een ramp") en met 3-0 winnen van lijstaanvoerder Veenman/Martinus ("Een aardig plaatje"). Ineke Remkes en Diny de Kruyf, beiden buitenaanvalster, haken na dit seizoen af. Volgens voorzitter Leo Verver hebben de overige acht speelsters verklaard te zullen blijven. Ook de jonge volleybalsters Esther van der Spek en Heieen Hilhorst, die zich dit seizoen redelijk in de kijker spelen, blijven de club trouw. Spelersmarkt Dat neemt niet weg dat het bestuur zich momenteel oriënteert op de spelers- markt en versterking van de selectie zoekt. Klute: "Dat moet het bestuur doen. Ik ga momenteel liever bij Stam/ SoVoCo kijken om de ploeg te leren kennen dan dat ik ergens anders ga kij ken. De tijd dat een gymnastiekleraar een hele ploeg op sleeptouw nam, is voorbij." De 33-jarige volleybaltrainer is dit sei zoen niet aan een club verbonden. Daarvoor had hij één seizoen de touw tjes in handen van het damesteam van TWEEW in zijn woonplaats Ede. Die ploeg debuteerde toen met een vierde plaats in de tweede divisie. Als speler heeft Klute nagenoeg alles meegemaakt in de volleybalwereld. Hij was spelver deler, hoofdstopper, hoofdpasser en midaanvaller in de eredivisie, knokte daarbij tegen degradatie, maar speelde met Orion/Doetinchem ook Europa Cup-wedstrijden. Klute speelde op het hoogste plan ook voor WC/Vught, E AVVArnhem en SSS/ Barneveld. In het dagelijkse leven geeft hij gymnas tiekles op verschillende basisscholen in Ede. Ambitie Stam/SoVoCo had vier, vijf seizoenen geleden ook de ambitie om met de da mes naar de eredivisie te promoveren. De pogingen om dat doel te bereiken liepen in een vroeg stadium mis. Binnen een jaar tijd stapte tot tweemaal toe be stuursleden op, trainer Werner Paans werd de laan uitgestuurd en speelsters vertrokken. De club slaagde er niet in speelsters aan te trekken en had binnen een jaar twee keer een vacature voor de functie van manager. Het bestuur van Stam/SoVoCo heeft nu voor beleid op de lange termijn ge kozen door een trainer/coach voor drie seizoenen in de arm te nemen. Daarbij is opnieuw de eredivisie ter sprake ge komen. Servaas Klute: "Het is koffie dik kijken om te zeggen of dat lukt. Ie dereen moet daarin meewerken en dat kost tijd en geld. Het belangrijkste is dat er een paar clubgekken lopen die ook vinden datje hogerop moet en die daar bij willen helpen." De heren van The Red Stars kun nen ook zonder coach winnen. Dal bewezen ze zaterdagavond in Oud-Beyerland, waar Shermon Wilson ontbrak tijdens de basket balwedstrijd tegen BOB. Na de 75-73-zege op koploper New Stars bleef Red Stars de tegenstander ditmaal met 73-74 de baas. Twee minuten voor tijd waren de Soes- ters nog geconfronteerd geweest met een 73-68-achterstand, maar de top scorers Igor Smink en Marco van Maa- nen hielpen hun ploeg in de slotfase aan de benauwde zege op de Zuidhollan ders. Red Stars knokte gedurende het eerste kwartier van de wedstrijd bijna voort durend tegen een nadelige marge aan. BOB, dat ruim tien jaar geleden nog in de eredivisie stuiterde, nam één keer een voorsprong van tien punten (17-7), maar kon op dat moment niet door drukken. Red Stars corrigeerde en kwam langzaam terug om vervolgens in de slotfase van de eerste helft een gerin ge voorsprong te nemen: 30-32. Even leek Red Stars verder weg te lo pen (32-37), maar BOB had enorm veel te danken aan Van Eeuwen. Hij scoorde niet minder dan 39 punten, waarvan 26 na de pauze. Van Eeuwen nam twee van de vier geslaagde drie punters voor zijn rekening en daarmee Per fles van èXrtfs voor '3 en zolang de voorraad strekt. dichtte BOB steeds een gaatje van drie, vier punten. Joes Heeregrave ant woordde met twee driepunters en in de dertiende minuut leidde Red Stars met 60-66. En toen vielen de Soesters stil. De thuisclub profiteerde en nam een optie op de overwinning (73-68). Ju nior Smink (17 punten) en Van Maan- en (18) hielden achter de vrije worplijn hun hoofd koel in de spannende eindfa se en hielpen hun ploeg over de streep. Dames Het damesteam van Red Stars ver scheen allerminst compleet binnen de lijnen in Ridderkerk. The Dragons hoefde slechts af te rekenen met zes speelsters, maar kwam bedrogen uit. Vanaf de eerste minuut nam Red Stars het heft in handen en vanaf de eerste score zou Red Stars de wedstrijd leiden. Het verschil groeide voor rust (22-27) tot maximaal negen punten. In de zesde minuut na de hervatting stond de ploeg van John Martin zelfs comfortabel voor met 29-40. Zonder Gaby Kooter, Yvonne Ketelaar, Yvonne Hurenkamp en Antoinette van Eeten stevende Red Stars onbedreigd op een overwinning af. Echt in de foutenlast kwam de ploeg niet. Maar halverwege de tweede helft deelde The Dragons een waarschuwing uit door plotseling terug te komen tot 37-40. Eén van de oorzaken was dat de gasten nauwelijks vanaf de vrije wor plijn scoorden (drie uit dertien). Red Stars herstelde zich en zou daarna re gelmatig scoren, hetgeen een tussen stand van 39-48 opleverde. The Dra gons, dat uit vijftien vrije worpen elf punten had verzameld, mocht in de slotfase drie keer vrij aanleggen, maar telkenmale kon de bal uit de lucht wor den geplukt door Red Stars. De Rid derkerkers lieten daarbij de mogelijk heid op zes punten liggen. Carolien Hil horst en Sandra Verkoyen liepen in de laatste minuut tegen hun vijfde per soonlijke fout aan, waardoor Red Stars de wedstrijd met vier speelsters moest uitmaken. Ook dat leverde geen pro bleem op, want Red Stars kwam in die période van 45-52 op 45-54. Daarmee was de zesde zege in de laatste zeven duels een feit. Marion Geurts en Mi- riam van Tuijl kwamen in de dubbele cijfers met respectievelijk twintig en veertien punten. Zowel de heren als de dames van Red Stars mogen een weekje uitblazen van hun competitie-inspanningen. Op het programma resteren voor beide teams nog vijf wedstrijden, waarvan twee in sporthal Beukendal. Verslagen, verbijsterd, maar voor al witheet. Dat waren de waterpo loërs van de Duinkikkers na de met 7-2 verloren wedstrijd tegen Shell. De woede van de Soesters was gericht op de scheidsrechters die een grote vorm van partijdig heid werden aangemeten. Cees Limper wilde niet zover gaan te veronderstellen dat zijn ploeg bij een neutrale leiding zou hebben gewonnen. "Maar de uitslag zou er wel anders heb ben uitgezien", aldus de waterpolo- co ach. Negen van de tien overtredingen vielen in het nadeel van de Duinkikkers uit. De scheidsrechter trad coulant op tegen de handelingen van Shell, terwijl de Duinkikkers voortdurend werden afge floten. Uitsluitingen en strafworpen waren de straffen die de Soesters om de oren vlogen. De wedstrijd ging aanvankelijk gelijk op. De verdediging van de Duinkikkers zat goed in elkaar en doelman Ron van de Plaats speelde wederom uitstekend. Toen de arbiters halverwege de rit hun stempel op de wedstrijd gingen druk ken, werd het de Duinkikkers teveel: 7-2. Sportief succes zat er maandag avond niet in voor Hees. Bloemen kwartier, tweede op de ranglijst, was in de eerste wedstrijd al beter gebleken en zou ook nu de bloe metjes buiten zetten: 11-3. Hoe wel het een uitwedstrijd van de zaalvoetballers van Hees betrof, werd het duel in sporthal Beuken dal gespeeld. Hees, dat Paul Castein en Peter de Jong in verband met blessures moest missen, hield tien minuten stand tegen de Hil- versumse titelkandidaat. In de ope ningsfase werd snel duidelijk dat Bloe menkwartier sneller en directer combi- Danny Brandenburg valt aan voor Hees. Foto: Goos van der Wilt. neerde, maar dat nam niet weg dat Hees enkele kleine kansen kreeg. Toen Bloe menkwartier in de tiende minuut de score opende, werden de illusies van Hees vlot de grond ingeboord. Zeven minuten later hadden de Soesters al weer vier keer afgetrapt. Via 6-1 werd het uiteindelijk 11-3. Namens Hees scoorde Rob Joustra tweemaal. Top scorer Eric Looijsen nam de andere treffer voor zijn rekening. Looijsen scoorde een week eerder ook al twee keer voor Hees. Dat was in de thuiswedstrijd tegen Dorresteyn. Hees nam toen in de eerste helft een voor sprong van 3-0, maar dacht er vervol gens weer te gemakkelijk over. Binnen de kortste keren werd de stand in Aqua Indoor omgebogen in 3-5 in het voor deel van Dorresteyn. Toch zou Hees een gelijkspel uit het vuur slepen. In de laatste fase werd een 4-6-achterstand goedgemaakt: 6-6. De overige doel punten kwamen op naam van Johan van den Brink, Edwin Lazonder en Danny Brandenburg. Hees heeft dit sei zoen in de zaal tot nu toe 79 doelpunten gescoord. Looijsen is met 29 goals top schutter. Altis uit Amersfoort hield zaterdag de tweede bergcross. Pijnenburg was aanwezig met een sterke delegatie en sleepte dertien prijzen in de wacht. Jeanne Menning (MPB) werd tweede, gevolgd door Marijke van Renswouw en Myrte Hisschemöller. Daarna liepen de 'JPB' waar Bas de Rijke de eerste plaats behaalde. Er was ook goud voor de MPA (10 -11 jaar): Jiske de Goede. Ze heeft dit seizoen nog geen .wedstrijd verloren. Vlak daarachter eindigde haar zus Nadine de Goede op de twee de plaats. Vervolgens kwamen de JPA: Lars van der Broek had een topdag en liep vanaf de start aan kop en stond die niet meer af. Hij werd op de hielen ge volgd door Berend ten Brinke die één jaar jonger is en dus eerste werd in zijn categorie. Paul van Hal werd tweede. Bij de jongens D werd Bo Menning tweede. Ook Maaike van der Molen (meisjes D) werd tweede. Bij de jongens C (14 jaar) werd Robert Scheerhorn derde. Als slot kwamen de meisjes B (15 - 16 jaar) waar Monique van Leek eerste werd. Lizzy de Goede werd der de en Meta Berendse vierde. Voor de zevende keer zal een trekking worden gehouden van de Superloterij van SEC. Dat gebeurt niet op de gebrui kelijke woensdagavond, maar op vrij dag 26 februari. Dit in verband met de interland Nederland-Turkije. In de kantine van SEC aan de Bosstraat begint vrijdag om 20.00 uur de maan delijkse bingoavond. Tijdens die bij eenkomst wordt de zevende'trekking verricht. Hoewel DVS/Knollentuin ander halve week geleden een punt ver speelde tegen De Lieberg, zijn de Soesters op gelijke hoogte geko men met de Hilversummers. De Lieberg kreeg twee punten in min dering in verband met een ge staakte wedstrijd. Die straf is vorige week uitgsproken. Daardoor is het verschil tussen De Lie berg en DVS/Knollentuin tenietge daan. Na twaalf van de achttien wed strijden hebben beide teams negentien punten. Het doelsaldo van de Soesters is iets beter. De Lieberg en DVS/Knollentuin ont moeten elkaar maandag 1 maart in sporthal Beukendal. Het tweede duel tussen de kandidaten voor de titel be gint om 21.00 uur. Een uur eerder speelt SEC een thuis wedstrijd tegen BFC. Voor SEC zijn de mogelijkheden om kampioen te wor den nog groter. De ploeg heeft vier pun ten voorsprong op Tafelberg, de num mer twee van de ranglijst. Mocht zowel SEC als DVS/Knollentuin de titel bin nenhalen en promoveren naar de hoofdklasse, dan kan de competitielei der volgend seizoen niet meer om een Soester derby heen. Voor dit seizoen deelde hij SEC en DVS/Knollentuin in verschillende klasses in, maar rayon 't Gooi telt natuurlijk maar één hoofd klasse. In sportzaal de Bunt wordt vrijdag een volleybaltoernooi voor scholieren ge houden. De organisatie is in handen van Stam/SoVoCo. De wedstrijdenreeks in de Bunt begint om 10.00 uur. Het laatste fluitsignaal is te verwachten rond de klok van twee uur 's middags. De basisscholieren wor den elk jaar in de krokusvakantie in de gelegenheid gesteld te volleyballen. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. &JSI Telefoon (02155) -1 30 14 Ook op de langere afstanden hebben leden van de Duinkikkers persoonlij ke records neergezet. Op de 1.500 me ter vrije slag scherpten Eric van Wal- sem en Steven Uyland hun tijden aan. Uyland finishte na negentien minuten en 32 seconden, Van Walsem werd ge klokt in 20.08. Óp de 400 meter was Li sa van den Berg sneller dan ooit: 5.47.9. Hetzelfde gold voor Xander Bremer op de 200 meter vrije slag (2.18.8). Per soonlijke records op de 100 meter vrije slag werden gerealiseerd door An- nuschka van Drie (1.17.6), Robbert Knipscheer (1.09.5) en Ronald Op- horst (1.09.7). Met 1.06.0 bleef Jelle Sonnevelt boven zijn beste tijd. Hees heeft in Utrecht de strijd aan gebonden tegen degradatie. De Soesters behielden een kans op be houd van het tweede klasserschap door met 1-3 bij EDO te winnen, maar de strijd zal nog lang en uit puttend zijn. Ondanks de overwin ning in het inhaalduel hebben de Soesters veel meer verïiespunten dan de overige ploegen. De opstelling van Hees vertoonde we derom wijzigingen. Luis Hugo nam de plaats tussen de palen in van de gebles seerde Rob van Dorresteijn en aan de linkerkant van het middenveld stond Dirk Jan Huver geposteerd. Het was Hees dat in de beginfase de klok sloeg. Een schot van Paul Castein werd in de zevende minuut ternauwer nood tot hoekschop verwerkt door de Utrechtse doelman. Danny Branden- burg kreeg een kans in de 29ste minuut, maar ook ditmaal stond de keeper in de weg en hield Hees slechts een hoek schop aan de actie over. Aan de andere kant bakte EDO er weinig tot niets van. Een schot in de 38ste minuut was het enige wapenfeit van de thuisploeg in de eerste helft. Ook na rust begon Hees opportunis tisch. Na een overtreding op Castein bracht Eric Looysen de bal voor het doel, waar Edwin Lazonder voor 0-1 zorgde. Lazonder nam in de 65ste mi nuut een vrije trap. De doelman kreeg de bal niet onder controle en Branden burg tikte de teruggekaatste bal in het doel. Gevaar De voorsprong van het hardwerkende Hees kwam nog even in gevaar toen Huver de bal met zijn hand beroerde in het strafschopgebied. De elfmetertrap werd door EDO benut: 1-2. Zeven minuten voor tijd haalde Evert- Jan van den Brink middenvelder Huver naar de kant. Marco Hagelen was zijn vervanger. Vlak voor tijd werd Castein op rechts de diepte ingestuurd. Uit zijn voorzet maakte Brandenburg zijn twee de doelpunt en zat Hees op rozen. Het betekende de eerste overwinning van Hees na de winterstop. De ploeg heeft na zeventien wedstrijden negen punten. DVSA heeft er tien uit veertien. De Soester club die onlangs het contract met Van den Brink verlengde, heeft nog vijf duels voor de boeg om de ach terstand in te halen. Zowel SEC als LW zijn maandag avond gehoord door de tuchtcom missie van de KNVB district West I. De reden van de hoorzitting was het duel tussen beide clubs dat op 24 januari tot tweemaal toe werd gestaakt door scheidsrechter JJ. Kuyer. De uitspraak van de tucht commissie kan nog wel enkele we ken op zich laten wachten. De voetbalwedstrijd werd bij een 2-1-voorsprong voor SEC vijf minuten voor tijd voor het eerst gestaakt. Aan leiding daarvoor was het tumult dat was ontstaan nadat LW-er Leo Roest zijn tweede gele kaart kreeg en moest ver trekken. Volgens verklaringen van SEC-spelers zou de Seccer die bij de overtreding van Roest ten val was geko men, zijn getrapt door een LW-er. Scheidsrechter Kuyer verklaarde maandag dat hij de aanvoerder van LVV al eerder in de wedstrijd had aan geraden Roest te laten vervangen. Op verzoek van beide clubs had Kuyer de wedstrijd alsnog hervat. Hij baarde daarbij opzien door te verklaren dat er nog een kwartier moest worden ge speeld. Beide partijen verkeerden in de stellige overtuiging dat er nog hooguit vijf minuten moesten worden afge maakt. Na tien minuten voetbal hield Kuyer het andermaal voor gezien. Na een overtreding op een speler van SEC, wilde verzorger Evert Fremouw het veld betreden. Daarbij zou hij een knietje hebben gekregen van een LW-er. Fremouw diende hem van re pliek met een trap. Overigens liepen de verklaringen van SEC en LVV over dit voorval nogal uiteen. Niet duidelijk werd of het buiten, op, dan wel binnen de lijnen is voorgevallen. De uitspraak van de tuchtcommissie kan van belang zijn voor het competi tieverloop in de vierde klasse G. SEC staat bovenaan met 27 punten uit ze ventien wedstrijden, 't Gooi heeft een achterstand van drie punten. Bestuurs lid Bert Dekker van SEC verwacht niet dat de tuchtcommissie de clubs zal straffen. "Wat hadden we hier tegen kunnen doen? Ze kunnen hooguit de spelers aanpakken." Voor SEC is het afwachten of de tucht commissie bepaalt dat de resterende minuten moeten worden uitgespeeld of dat de wedstrijd in zijn geheel moet worden overgespeeld. VELDVOETBAL ZAALVOETBAL 1. Guy Dekker (SEC-zo) 18 2. Johnny Brouwer (WZ'49) 16 3. Razzo van Dam (SEC-za)13 4. Peter van den Berg (Soest) 11 5. Cees-Jan de Vries (WZ'49) 10 6. Jeroen van Veenendaal (Soest) 9 7. Abdelhak Belarbi (WZ'49) 7 Ramon Heynen (SEC-zo)7 9. Jeffrey Dorrestein (Hees)6 10. Maurice d'Aquino (Soest)4 Zeki Kurt (WZ'49) 4 Mark Timmer (SEC-zo)4 1Erik Looysen (Hees)29 2. Willem de Vries (SEC) 14 3. Jeffrey van Delden (SEC) 13 Ronald van Dorrestein (DVS) .13 5. René Ribberink (DVS) 11 6. Marco Martens (SEC)10 Hans Peter van Zoelen (SEC) 10 8. Peter de Jong (Hees)9 9. Johan van den Brink (Hees) 8 Gerard van Soeren (DVS) 8 Chiel Struyk (SEC) 8 Gert-Jan van Rheenen is maandag in de achterhoede geëindigd tijdens de WK langlaufen in het Zweedse Falun. Hij kwam uit op de 10 kilometer klas siek. Dat onderdeel werd gewonnen door de Noor Sivertsen in 24.51.6. De Soester- bergse langlaufer doet vandaag mee aan de 15 kilometer schaatsen en maakt vrijdag deel uit van de Nederlandse es tafetteploeg. De wintercompetitie van De Snoek baars is dit jaar gewonnen door Jan van Lambalgen. Na tien wedstrijden, waarvan de twee slechtste resultaten niet worden meegerekend, eindigde hij met 32 punten op de eerste plaats. In de laatste viswedstrijd werd Van Lambalgen derde achter Jan Livestro en John Kasius. Zij eindigden in het eindklassement als respectievelijk der de en vierde. De tweede plaats in het al gemeen klassement werd opgeëist door Gerrit Kasius. Bart van Dijk eindigde als vijfde. Op zaterdag 27 februari wordt de uitge stelde nieuwjaarswedstrijd gevist bij Nederhorst den Berg. Alleen leden van De Snoekbaars mogen daaraan mee doen. Verzameltijd is 6.30 uur. Het ge bruik van een buitenboordmotor is toe gestaan. Opgeven kan nog tot van avond acht uur. tel. 16895 of 02154- 12461. Koen van der Wal is kampioen van Midden-Nederland gewor den in de judoklasse lol 86 kilo gram. Hij kwam uit de in leef tijdscategorie onder 21 jaar. De Soester doet zaterdag mee aan de Nederlandse kampioen schappen. Die worden gehouden in Den Haag. De verwachtingen over de kansen van de judoka zijn hooggespannen. Van der Wal verkeert de laatste we ken in blakende vorm. Hij werd vori ge maand al tweede op een interna tionaal toernooi in Bremen, waar hij namens Jong Oranje mocht deelne men. In Zaandam werd hij anderhal ve week terug ook al tweede tijdens een internationaal evenement dat te boek staat als het sterkste judotoer nooi van Nederland. Op de kampioenschappen van Mid den-Nederland was de sportman van sportschool Budo Ryu onge naakbaar. Van der Wal, die bij de sportverkiezing de aanmoedigings prijs kreeg uitgereikt, kan zaterdag zijn eerste nationale titel in de wacht slepen. Tijdens de NK in 1992 won hij zilver in de klasse 78+ voor judo ka's tot en met achttien jaar. VRIJDAG 26 FEBRUARI Zaalvoetbal 20.00 uur Ton Roelofs-SEC (D) (Maartensdijk) ZATERDAG 27 FEBRUARI Dammen 12.00 uur DVSB-Bennekom (Baarn) Korfbal 14.55 uur Eemvogels-Ter Leede (Aqua Indoor) ZONDAG 28 FEBRUARI Handbal 15.45 uur Sparta'75-Smeeing/BDC (Groningen) Hockey 12.45 uur Kameleon-MHC Soest (D) (Hilversum) 14.30 uur MHC Soest (H)-Kameleon (Koningsweg) MAANDAG 1 MAART Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur SEC (H)-BFC (Beukendal) 21.00 uur DVS/Knollentuin-De Lie berg (Beukendal)

Soester Courant | 1993 | | pagina 9