19 ?8 49 49 Verdwenen Soest O mm De Sprong riwltïwrV Bruidspaar De Graaf in de bloemetjes! iOP SOEST! Verdwenen Soest hervonden Ml PROGRAMMA- U BADHUI OVERZICHT PAGINA 16 - WOENSDAG 24 MAART 1993 SOESTER COURANT Rondje Soest CHINEZEN OP KLOMPEN effirierav PAGINA 17 /f!P\ ui *1 mi) Museum Oud Soest j. cornelisse bv. Loodgieterswerk Laatste Koelewijn uw juwelier - vakman in de regio Koelewijn Week IRU-diploma voor Soester J. Sukel door Arie Wandelaar Een ding moet Arie ze nageven: op lichters, ze worden steeds vindingrij ker. In en buiten Soest. Neem nou het geval van de flessen trekker die onlangs over onbetaalde rekeningen aan de tand werd gevoeld. Met groot sukses was hij er heel lang in geslaagd een regiment tandartsen in Gouda en omgeving met onbetaalde rekeningen te laten zitten. De man liet met grote regelmaat zijn kiezen met cement vol storten. Na af loop van de behandeling peurde hij thuis net zo lang in het metselwerk tot dat de vullingen gingen rammelen, waarna hij vervolgens telefonisch be let vroeg bij zijn volgende slachtoffer. Een geval apart luidt uw eerste, voor lopige conclusie? Klopt. De patiënt in kwestie wendde zijn complete gebit aan ter ontlading van zijn gevoelens. Het ging hem namelijk niet om de kwaliteit van zijn gebit, maar om de tandarts zelf. Dat bleek in alle gevallen namelijk een vrouw. Op het politiebureau over deze zaken aan de tand gevoeld, bleek hij zich in tal van opzichten niet te onderschei den van de doorsnee patiënt die half jaarlijks zijn mond vol tanden ver plicht tentoonstelt. Het geluid van de boor vond ook hij een verschrikking, terwijl ook de peuroperatie in vrije tijd thuis eerder als in- dan ontspanning diende te worden gezien. Al dit onge rief scheen, aldus 's mans verklaring, niet op te wegen tegen de steeds her halende sensatie van die ligstoel, van waaruit zijn ogen in de sensatie zijner hulpeloosheid recht in die van de vrouwelijke tandarts keken. Nadat proces-verbaal was opgemaakt deed hij de toezegging de verschuldig de bedragen alsnog te zullen voldoen, een belofte die inderdaad werd nage komen. Eerder een gestoorde dan een flessen trekker dus. Dichter bij huis, bij ons in Soest dus, zijn echte flessentrekkers op diverse fronten actief. Enige tijd geleden ver leende de Soester politie gastvrijheid aan een dorpsgenoot die er een hin derlijke gewoonte van maakte taxi-rit ten niet af te rekenen. Als iemand dat één keer doet, schijnt dat, naar het geen Arie er van begrepen heeft, niet strafbaar te zijn en moet het gedupeer de taxi-bedrijf aan zijn centen zien te komen door het aanspannen van een civiele procedure. Tel uit je winst als taxi-chauffeur c.q. taxi-ondernemer. Meerdere malen niet betalen voor een taxirit is echter goed voor een straf zaak waarvoor in een later stadium de rekening alsnog wordt gepresenteerd. Bijzonder populair is tegenwoordig je honger stillen op kosten van de Neder landse horeca. De informaties waar over Arie beschikt maken duidelijk dat ongeveer iedere Soester horecaon dernemer een of meerdere keren in deze bij de neus genomen is. Denk vooral niet dat het hier personen be treft die van bijstand of een kale AOW leven, het zijn figuren die deze be drijfstak van de flessentrekkerij als hobby hebben. Nog onlangs meldde zich een dergelijk personage, op klompen nog wel, bij het beste Chinese restaurant dat Soest rijk is, The Four Seasons, in de Toren straat. De niet bepaald onopvallende figuur daalde neer op een stoel aan het laatste onbezette tafeltje, vroeg en kreeg de drank- en spijskaart en plaat ste een bestelling die deed vermoeden dat hij de laatste 48 uur geen hap door zijn keel had gekregen. Een gastronoom van kaliber die het zich uitstekend liet smaken, niet ver zuimde via de serveerster zijn waarde ring aan het keukenpersoneel over te laten brengen en zijn eetmarathon be sloot met het traditionele kopje koffie. Tijd van komen, tijd van gaan, en dus werd een rekening uitgeschreven waarop een totaalbedrag van circa f 60,- stond vermeld. Zo de directie van The Four Seasons de man op zijn kop hadden gezet, er was nog geen dubbeltje naar beneden komen vallen. "Kom maandag afrekenen, dan krijg ik mijn uitkering", luidde de verkla ring van 'de eetpiraat'. Nou zijn Chinezen goed, zeker die j binnen The Four Seasons de scepter zwaaien, maar zelden gek en dus is hun geloof in de etende mensheid aan beperkingen onderhevig. Een afvaar diging van de Soester politie ver scheen na enige tijd ten tonele en deed wat hun te doen stond. Althans. "Hij zal de eerste en de laatste niet zijn 1 die op deze wijze op kosten van ande ren eet", liet de eigenaresse van The I Four Seasons Arie na afloop van het gebeurde weten. "Ze schijnen hem na twee uur echter al weer te hebben vrijgelaten. Dat be- grijp ik niet." Arie ook niet, tenzij ook hier de spel regel geldt dat je meerdere malen de zaak moet flessen alvorens een straf blad te krijgen. Wat zitten we eigenlijk gek in elkaar, wij mensen, vindt u ook niet? ARIE WANDELAAR Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERHUUR VAN Schrijfmachines Rekenmachines Telefoon beantwoorders Inbindapparatuur Overheadprojectoren Plastificeermachines Burgemeester De Widt maakte afge lopen maandag zijn opwachting bij de heer en mevrouw De Graaf in Braain- hage, die hun 60-jarig huwelijksjubi leum vierden. Namens gemeentebe stuur en bevolking van Soest bood hij bruid en bruidegom een fraai bloem- stukje aan. Bruidegom K. de Graaf (85) en bruid A. de Graaf-Holm (84) traden zestig jaar geleden in Rotterdam in het huwe lijk, waar ze elkaar hadden leren ken nen tijdens een bezoekje aan de twee lingbroer van de heer De Graaf, die in het Coolsingelziekenhuis lag. In die tijd was de heer De Graaf lid van het roem ruchte Korps Mariniers, wat hij later verruilde voor de Koninklijke Marine. Het echtpaar had destijds zeven jaar verkering voordat er getrouwd kon worden. De heer De Graaf werd overigens in Utrecht geboren; zijn vrouw is een ech te Rotterdamse. Voor zijn aanmelding bij de mariniers - "mijn vader dacht eerst aan de cavalerie in Amersfoort, maar ik zag me al staan naast zo'n groot paard" -werkte de bruidegom als jong ste bediende in diverse betrekkingen. "We zaten midden in de crisistijd en je was blij als je dan een vaste baan kon krijgen." Zijn mariniers- en marinejaren - waar van hij zijn lotgevallen heeft bewaard in Marieke Kuijer reisadviseuse Star Travel vindt u overal in Nederland. Nu ook bij u in de buurt. Dat is goed nieuws voor u, want Star Travel is niet zomaar een reisburo. Kwaliteit, kennis van zaken en persoon lijke service staan bij ons hoog in het vaandel. Kortom, voor een goed reisadvies kunt u bij ons terecht. U bent van harte welkom vanaf 2 april a.s! Soesterbergsestraat 22 \s#k 3768 EJ Soest Telefoon: 02155-22803 SfiSS Star Travel heeft meer dan 30 vestigingen in heel Nederland. Het bruidspaar kreeg een bloemstukje van de burgemeester. een speciaal geschrift - brachten hem enkele malen naar de tropen: Neder lands Oost-Indië, waar hij zowel voor als na de Tweede Wereldoorlog enkele jaren verbleef. Onder andere door de tropenjaren kon hij op zijn 45e met pensioen, en het echtpaar verhuisde in die tijd van Den Helder naar Soest. De heer De Graaf werkte aanvankelijk nog een poosje als broeder in het sanato rium Zonnegloren. Na hun komst naar Soest woonde de fa milie De Graaf eerst aan de Nieuwe- weg, later aan de Staringlaan en nog la ter aan de Albert Cuyplaan. Sinds 1984 wonen ze in Braamhage, waar ze het goed naar de zin hebben. Het Braamha- gekoor bracht het bruidspaar afgelopen maandag nog een zanghulde, o.a. met "Wat de toekomst brengen moge" en een Frans liedje, op speciaal verzoek van de zangminnende bruidegom, die jarenlang secretaris van het mannen koor Apollo is geweest en actief heeft meegezongen in "Sursum Corda". Te genwoordig is hij penningmeester van het Braamhagekoor. Het echtpaar is ondanks de hoge leef tijd nog heel fit, al heeft mevrouw De Graaf pas nog in het ziekenhuis gele gen. Het bruidspaar heeft twee (ge trouwde) zonen, vier kleinkinderen en inmiddels vijf achterkleinkinderen. De foto van twee weken geleden is door één van onze lezers gelocaliseerd. Wat u zag was, kijkende richting Radema- kerstraat, de Kampweg in Soesterberg. Het witte huis links brandde 6 augustus 1973 af en het moet dus vóór die tijd zijn geweest, - maar dat had u wellicht zelf al geconcludeerd aan de staat, waarin de weg verkeerde en zeker aan die jongen met die bestelfiets. Het is toch wel een tijdje geleden dat zulke transportfietsen regelmatig in het dorp te zien waren! Dat witte huis is destijds vervangen door een dubbel woonhuis. Linksom was (en is) het Van Marenplein en hele maal in de verte ziet u wat toen nog res- tautant Het Zwaantje was en nu omge doopt is tot Oriental Swan. Wie de man van de fiets was, weten we nog niet, maar alvast dank aan de heer Rij nfrank van de Moerbessenweg voor zijn informatie! V A araHaa firn iS El 63 ifflffifi 000 We weten wel wat deze groep ten geho re bracht: Laudate Puueri van Felix Mendelssohn-Bartholdi, uitgevoerd door koor, drie solostemmen en orgel. En afgezien van dat koor moeten er ook nog strijkers aan te pas zijn gekomen plus nog een hoboïst. En het was in de oude kerk van Soest. Wat we niet weten is wannéér het was, wie er meezongen, en vooral wie waren de zangers die we op de foto zien? Kan iemand van onze lezers ons daar nog aan helpen? Alvast bedankt! Installatiebedrijf Telefoon (02155)-1 3014 Lezers die de ontbrekende infor matie over de foto hebben, gezich ten herkennen worden uitgeno digd ons dat te laten weten, onder het motto "Verdwenen Soest", Soester Courant, Postbus 57,3760 AB Soest. Bij voorbaat dank voor de medewerking! Na ruim vijfeneenhalf jaar zet co lumnist Peter Koelewijn een punt achter zijn periodieke pennevruch- ten voor de Soester Courant. De zanger/tekstschrijver/producent uit Soest heeft dat besluit genomen in verband met tijdgebrek. Koelewijn begon in 1987 met zijn columns voor de Soester Courant. Sindsdien ver scheen één keer in de twee weken een verhaal van hem. In 1992 werd een bundel 'Deksels, we hebben panne' uitgebracht. Daarin zijn 21 columns verzameld, die eerder in de Soester Courant zijn gepubliceerd. Koelewijn schreef meer dan hon derd verhalen voor de Soester Cou rant. Vandaag zijn laatste. Onze nieuwe voorjaarscollectie ligt klaar: Eigen ontwerp 14k 18k gouden ringen met I Saffier Robijn Smaragd Brillant y- T- /.-jü gouden armbanden; colliers e.v.a. gouden sieraden in diverse steensoorten Lange Brinkweg 66 - 3764 AN Soest - Tel. 02155-13042 Ik heb een interessante week achter de rug, die begon met een feestje. Het En gelse duo Grant and Forsyth kreeg een gouden plaat voor hun CD Country Lo- ve Songs, deel 3 en aangezien ik al een paar jaar hun platen produceer, kreeg ik uit handen van platendirecteur Tony Berk eveneens een 'gouden jetser', zoals ik die dingen noem. Goud wordt uitge reikt als van een CD, want de oude LP wordt bijna niet meer geperst, meer dan 50.000 stuks zijn verkocht, platina wordt het als de verkoop over de 100.000 stuks gaat. In drie jaar tijd heb ik met Dominic Grant en Julie Forsyth drie gouden en één platina 'jetser' gescoord en aan het eind van het jaar krijgen we er nog één voorde Country Christmas CD. Dat he le country Lovesongsgebeuren is eigen lijk toevallig tot stand gekomen. Vier jaar geleden maakte ik een LP met Frank Mirella samen met de Ker misklanten, de twee virtuoze Soesters die zo wonderbaarlijk goed accordeon kunnen spelen. De titel van die plaat was 'Heimwee naar de zee' en het werd een groot succes. Ook al bijna goud. Ik wil de graag een 'Heimwee' cyclus maken met als tweede 'Heim wee naar het land' met daarop in het Nederlands gezongen bekende country liedjes. Dat project ging niet door, maar het idee bleef maar in mij rondspoken. Dominic en Julie kende ik toen al goed. We hadden al eens samen wat in de studio gedaan en plotse ling zag ik 'Het Licht'. Countryliedjes met die twee (die in hun Guys en Dolls tijd wel eens wat op dat gebied hadden gedaan). Mijn vriend Berk van Dino Records zag het meteen zitten, maar Dominic en Julie zaten er eerst even te gen aan te kijken, want hoewel ze coun try muziek leuk vinden, was, volgens hen, een hele LP wel erg veel van het goede. "Ga je gang Peter", had Tony gezegd "ik bemoei me niet met het artistieke ge deelte, alleen: 'Somewhere between' moet er op En dat nummer zagen nou net de twee artiesten niet zitten, maar na een goed gesprek haalden ze bakzeil. "Als 't maar geen single wordt", zucht ten ze nog en laat die song nou net geko zen worden als eerste single! En het werd nog een behoorlijke hit ook. Vanaf dat moment verkochten hun LP's en nu dus de CD's als kluiven in een honden tentoonstelling. Grant Forsyth gaven vóór de gouden plaat-uitreiking nog een concert in de Maaspoort in Den Bosch. Twaalfhonderd uitgelaten fans in de zaal en toen ik Dominic en Julie zo bezig zag, in prachtige Amerikaanse country outfit, leek het net of ze zó van de Grand Ól' Opry in Nashville waren weggelopen. Prachtig. Het pikante van de zaak is: deze week heb ik de opnamen beëindigd van de nieuwe CD van Frank Mirella samen met de Zusjes Wouterse eveneens een accordeonduoen de titel is.'Heim wee naar de zonmet een stuk of dertig lied jes die allemaal wat met de zon, de zo mer en zuidelijke landen hebben te ma ken. De afgelopen week zag ik René Klijn op de tv. Een tijd geleden was hij in het programma van Paul de Leeuw en vertelde dat hij niet meer zo lang te leven heeft, omdat hij aan Aids lijdt. Ik heb die uitzending niet gezien, maar het moet zeer indrukwekkend zijn geweest en door De Leeuw zeer integer gebrach t. Ik ken René redelijk goed, want een paar jaar geleden heb ik een plaat geprodu ceerd van de groep Bam to Bam Bam. René zat daar in en als je met elkaar een paar dagen in zo 'n studio optrekt, leer je elkander een beetje kennen. Toen was hij als zanger geen hoogvlieger, maar hij bleek een hele zachtaardige gup te zijn. In de Soester Courant van vorige week stond dat op het Kamp van Zeist aan verschillende chaufeurs van de Motor transportgroep van de koninklijke luchtmacht het IRU-diploma is uitge reikt. Dat is niet juist. Het International Road Transport Union diploma (IRU) viel alleen J. Sukel ten deel. De Soester die veertig jaar werkzaam is bij de Motor- transportgroep kreeg bij die gelegen heid tevens een koninklijke onderschei ding. Het IRU-dipoma wordt bij hoge uit zondering uitgereikt. Om in aanmer king te komen voor de hoge internatio nale onderscheiding moet de chauffeur aan veel eisen voldoen. Hij moet ten minste twintig jaar werkzaam zijn als beroepschauffeur en minimaal één mil joen kilometer hebben afgelegd in het internationale vervoer. Daarnaast moet hij tenminste tien jaar bij zijn huidige werkgever in dienst zijn en mag hij in de afgelopen vijftien jaar geen ernstig on geval hebben veroorzaakt. Hij mag de laatste vijfjaar evenmin betrokken zijn geweest bij een ernstige overtreding. Van de chauffeur wordt verder ver wacht dat hij zich in gunstige zin heeft onderscheiden in correct gedrag op de weg en een positieve houding tegenover zijn mede-weggebruikers, collega's en de werkgever heeft ingenomen. V Alle vijf boys van Bam to Bam Bam wa ren homo en een paar van hen waren knap 'wijverig'. Dat bedoel ik niet lullig, maar als je als hetero een paar dagen achter elkaar die knullen onder elkaar kreten hoort slaken als "wat een énige riem heb jij aanen 'nee, die trui staat je niét" dan wordt iemand als ik daar soms knap melig van. Vooral als die conver satie zich afspeelt in een volle kantine waar een paar van je collega 's dat alle maal meesmuilend kunnen aanhoren. Weken later moest ik van die lui nog op merkingen horen over mijn haar dat zo bééldig zat en dat ik zo'n wulps bips je had. René was toen een melancholieke jon gen, bijna weerloos soms, zo'n type waarvan je zag dat 'ie snel van de hemel in de hel, en andersom, kon terecht ko men. Een hele mooie jongen ook met een donkere huid en zeer donkere, af en toe schuchtere ogen. Hij staat nu in de top tien met 'Mr. Blue het liedje dat hij altijd graag heeft willen zingen. Het lot kan wreed zijn. In Bam to Bam Bam speelde hij artistiek een ondergeschikte rol, maar viel hij vooral op omdat hij zo'n mooie knul was. Nu hij fysiek al zwaar getekend is en het noodlot hem op de hielen zit, heeft hij artistiek succes. Of misschien wel daarom, begin van de week ben ik nog naar Eindhoven gesneld, waar mijn jeugd- boezemvriend en bandlid van de origi nele Peter en zijn Rockets, Harry van Hoof, vijftig jaar werd. Zijn vrouw Els had stiekum een gigantisch feest geor ganiseerd in de Stadsschouwburg. Alle ouwe Rockets-boys waren er, dus zijn we, inclusief Harry, de bühne opge klommen om nog eens 'Kom van dat dak af' te spelen. Het klonk weer precies zoals in 1960. Ik hoorde er een prachtig verhaal. In Afrika zaten alle medicijnmannen bij elkaar in vergadering want er was iets mis met hun vak. Zij begonnen hun ge loofwaardigheid te verliezen, want al lerlei rampen voltrokken zich zonder dat zij daar maar iets aan konden doen. Vooral de grote droogte was een pro bleem. "Wij doen iets fout", zei er één "en aangezien we zelf geen oplossing meer kunnen bedenken, moeten we die ergens anders vandaan halen Dus trok één van hen de wereld in en kwam zo ook in Holland terecht. Hij keek goed rond en meldde zich later weer op de grote vergadering. "Ik heb de oplossing voor de grote droogte", meldde hij aan de verzamelde medicijnmannen. "Ik ben overal geweest. Ook in Holland. Ik had er nog nooit van gehoord maar daar het ik 't gevonden. Er was een heel groot weiland met rondom tribunes. Daarop zaten duizenden mensen. Opeens ko men tweeëntwintig mannen in kleurige shirts het veld op lopen met pal daar achter drie heren in 't zwart. Eén daar van heeft een soort grote kokosnoot on der z'n arm. Die legt 'ie op het midden van het véld en blaast vervolgens op een fluitje. Op dat moment lopen die twee ëntwintigman als idioten door elkaar en staan die mensen op de tribunes als gek ken te dansen en te schreeuwen. En tien minuten later begint 't te regenen!" VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG FM 105.9 MHz 97. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 25 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. de VW met Corry v.d. Linde. Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 DE FRANSE SLAG Franstalige liedjes. Presentatie: Piet Schillemans. 11.00 KOFFIE MET ELLI Gevarieerd magazine. Presentatie: Elli Pliester. 13.00 CD'S OUD EN NIEUW Presentatie: Fred v.d. Pol 14.00 GOSPELTRAIN Presentatie: Jack Hoogervorst. 15.00 Sluiting. VRIJDAG 26 MAART 08.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 09.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ger Roos. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conférences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... Loes Voet in gesprek met Goos van Doom, 40 jaar werkzaam bij aanne mersbedrijf Van Asch. 12.00 STUDIO TWEE Magazine. Presentatie: Thys Schle- baum. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten.Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). 15.00 Sluiting. ZATERDAG 27 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. politienieuws en om 9.30 uur bezoek aan museum Oud Soest. Pre sentatie: Thari Schröder. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 ZATERDAG MIDI-MAGA- ZINE Met o.a. het bel-spel, het asiel, het ba- nencentrum en "Kent u uw straat?" Presentatie: Eef van der Horst. 13.00 LICHT VERTEERBAAR Interviews en veel muziek. Presentatie: Ron Bauer. 14.00 MUSICBOX Presentatie: Sander van Zweden. 15.00 RADIO SOEST SPORT Aandacht voor de Soester sportclubs en de sportuitslagen. Presentatie: Loes Voet, Rob Joustra en Elise van de Hel. 17.00 Sluiting. ZONDAG 28 MAART 10.00 MUZIEK ONDER KERKTIJD Samen de bijbel lezen. Presentatie: Rita van Zweeden. 11.00 ZONDAG MINI-MAGAZINE Waarin o.a. sportuitslagen, het gelui- denspel uitgaanstips. Presentatie: Eef van der Horst. 12.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. "Nieuws uit de Kwekerij" met Dick Neuteboom. Presentatie: Joke Vrolijk. 13.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Peter van der Weij. 14.00 SOESTER WEEKENDGE- VOEL Waarin o.a. tips, de stichting Amivedi, de horoscoop en de fïlmvraag. Presen tatie: Fred v.d. Pol. 16.00 HOE VEILIG IS MUN STRAAT? Thema: jeugd en vrije tijd. Samenstel ling en presentatie: Anne van den Hof. 17.00 Sluiting. MAANDAG 29 MAART 08.00 MET FRISSE MOED DE MAANDAG TEGEMOET Samenstelling: Martijn Koning. 10.00 MIJMEREN Presentatie: Con van Hattem. 11.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presentatie: Paul Sparnaaij. 12.00 LUNCHTIJD MET ROB Presentatie: Rob Joustra. 13.00 MUZIEKPALET Kleurig programma. Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 14.00 CONCERT OP MAANDAG MIDDAG Tsjaikovsky - 4e Symfonie en Serenade voor strijkers. Presentatie: Riet Rib- bens. Samenstelling: Jaap Ribbens. 15.00 Sluiting. DINSDAG 30 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Overijssel, deel 18. Presentatie: Con van Hattem. 11.00 C-DRIE Informatie over culturele activiteiten in en rondom Soest. Presentatie: Irma Kramer, Idelette de Nooy en Pim Jon ker. 12.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Samenstelling: Apotheek Overhees. Presentatie: Hemi Wagemakers. 13.00 RADIO SOEST 55 Een programma voor de rijpere levens genieter. Presentatie: Gerda Alders en Els Romkes. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 31 MAART 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ap Kruitbosch. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatierubriek van de gemeente Soest. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. Produktie: Peter van der Weij. 12.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 13.00 HOE VEILIG IS MIJN STRAAT? Thema: jeugd en vrije tijd. Samenstel ling en presentatie: Anne van den Hof. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluitihg.

Soester Courant | 1993 | | pagina 17