Reisbureau Gerth Van Weedestraat in nieuw, reislustig jasje. REISBUREAU GERTH 't zonnigste adres voor al uw reizen 3x Gerth op zijn best Nieu studi OPEN HUIS 2 dagen per bus Maastricht De komplete 'crewvan Reisbureau Gerth in SoestHilversum en Baarn 8-daagse vliegreis f.645, - p.p. (excl.f.40,- lucht havenbelasting) Thalasi 2 dagen per bus Euro-Disney Marian neemt afscheid Ui ANVR SCR rMtk&ÊÊÈ WOENSDAG 24 MAART 1993SOESTER COURANT PAGINA8 WQENSDA Het bekende Gooi- en Eemlandse Reisbureau Gerth, met vestigingen in Soest, Hilversum en Baarn, heeft het kantoor aan de Van Weedestraat in Soest ingrijpend laten renoveren. Niet alleen is de gevel opvallend veranderd; vooral het interieur heeft een ingrijpende wijziging ondergaan. Wie op zijn gemak wil worden geïnformeerd over de talloze reisdoelen, die Gerth in voorraad heeft, kan voortaan aan de Van Weedestraat terecht in een oase van rust en ruimte, die vooral wat de sfeer betreft meer dan geslaagd te noemen is. hoeken zijn her en der in het interieur geplaatst, de materialen- keus is warm en de opstellingen van foldermolens is praktisch, ook voor klanten die 'even in de wachtkamer' moeten. De Van Weedestraat is weer een prachtig verbouwde winkel rijker. Reisbureau Gerth, op de hoek met de Stadhouderslaan, is in de weken die liggen tussen half december en nu, het wat rommelige toneel geweest dat een interne verbouwing nu eenmaal met zich brengt. Maar het resultaat mag er volop zijn. Wie Gerth voor die tijd kende (en wie kent Gerth niet) en de vergelijking met het nieuwe beeld maakt, gelooft zijn ogen niet als het gaat om de gewonnen ruimte die is bereikt. De trap naar de benedenverdieping is verlegd, waardoor een uitermate gezellige hoek in het geheel is ontstaan. Kleine, intieme spreek- Volgende wei maart tot en i viert de Nedc de landelijke kei1'. Ook (Wiardi Beek enthousiast a tuele thema De consument als het ware ge reisje" langs d allemaal een E woordigen. Df met z'n allen feest wordt, r aankleding er speciale artike Vanaf woensd monstraties e consument al' krijgen van d( verschillende Er staat dan gramma bij d< lingen. De slagerij wc toverd tot eei pakken groot se pizza's, las stoverij en groente-afdel Barbara Gerth Zuidpromenade 21, Soest-Zuid ziet, hoe de ligging is, bijvoorbeeld voor wat de afstand naar zee betreft, of het er leuk is voor kinderen of u er ferm kunt wandelen, enz. enz. Uiteraard beschikt ook Gerth over al dat soort onmisbare voorzie ningen. Behalve de reizen die Gerth met zijn twee kantoren in Soest (Zuidpromenade in Hartje- Zuid) en in Baam en Hilversum Moderne apparatuur Moderne reisbureaus beschikken over apparatuur, waarmee, bij wijze van spreken, in één oogopslag in de hele reiswereld kan worden geblikt. Doorgaans weet men onmiddellijk of reizen wel of niet zijn vol geboekt, of er vluchten vrij zijn, hoe de accommodatie er precies uit Reisbureau Gerth zocht ter gelegenheid van het Open Huis drie interessante, korte reizen voor u uit. Voor 'elck wat wils', diverse bestemmingen, per bus of met het vliegtuigaantrekkelijke prijzen. Zoekt u maar uit naar het Griekse eiland KOS 2-kamer appartement Vertrekdata: 11.4 en 18.4.1993 Van Weedestraat 58, Soest Gijsbrecht van Amstel- straat 166, Hilversum Incl. Entree en Hotel (buiten het Euro-disney-terrein). ispsth Marian Out, Van Weedestraat Open Huis Reisbureau Gerth aan de Van Weedestraat was hard aan een verbouwing toe. Half december werd met de pui een aanvang gemaakt en vervolgens werd het interieur 'onder handen' genomen. Men is er vooral in geslaagd meer ruimte te creëren, hetgeen een pluim op de hoed genoemd mag worden van het eigen team, dat de gehele operatie heeft begeleid. Zaterdag 27 maart a.s. houdt Gerth Open Huis in de Van Weedestraat in Soest. Van 10 uur 's morgens tot 4 uur 's middags is iedereen van harte welkom om een kijkje te komen nemen op de plek waar voor zovelen de reis van hun leven begint. Gerth steekt vanaf heden in een nieuw, zéér reislustig jasje. Zaterdag 27 maart a.s. van 10 uur 's morgens tot 4 uur 's middags houden wij Open Huis in de Van Weedestraat, hoek Stadhouderslaan in Soest. Ook u bent van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij de spiksplinternieuwe Gerth. Vertrek: 5 juni Brinkstraat 13-15, Baarn Na 12 jaar trouwe reisdienst zal Marian Out Reisbureau Gerth verlaten. Ze doet dat om per 1 mei a.s. in dienst te kunnen treden bij haar man, Johan van de Water, die in Naarden een eigen tuincentrum runt. Johan kan, als Marian net zo enthousiast te werk gaat als in die twaalf jaren bij Gerth, op een wakkere mede-werkster rekenen. Diegenen die afscheid willen nemen van Mevrouw Out- van de Water, kunnen dat doen tijdens het Open Huis op zaterdag 27 maart a.s. Marian wordt opgevolgd in de Van Weedestraat door Annette Bakker. Ook zij is tijdens het Open Huis aanwezig om kennis met u te maken. voor particulieren verzorgt, kan de zakenwereld er voor elke boeking op de kortst mogelijke termijn, ook terecht. Gerth is niet alleen agent van de KLM, maar behartigt de belangen van bijna alle vooraan staande vliegmaatschappijen in de wereld. Prijsvergelijkingen zijn daarom snel en gemakkelijk te maken. Feestelijk hapje en drankje staan voor u klaar en u weet het: de héle wereld begint bij Gerth, vraagt u er maar naar. Tot zaterdag 27 maart! 22 en 23 mei 1993 incl. Hotel, excl.verzorging. De beke slankstuc Touch" l aantal schoonhi Het is o waarmee Toos var kende re Toos van heidssalo "normale deling oo Naast de het gebn stelde ess lichaam e is een vai so-thera] gen van en arom; hele lich ontspani muleert bloeding zeer effe cellulite therapie produkt merk Th in kuurl Therma Miranda Koopman Van Weedestraat Joke Ekelaar Van Weedestraat ttavTovwen weedestraat Weedestraat Myo-I Daarna de veli Dit is ei operatii zichtsm en spiei ve Iym wordt f genaan medisc verschi luut pi Liesbelh v. Baarn Trudy v.Benthum Hilversum 7nnertdekeT'mSSen Hilversum He\ma van Soest-Zdid Ria Steenbergen Soest-Zuid Carin Gerritsen Baarn

Soester Courant | 1993 | | pagina 8