:os {HANDEL WANDEL I Europa-prijsvraag Super van Doorn: ans op weekendje-Parijs voor twee Nieuwe schoonheidsbehandelingen bij studio 'Body Slink/Body Touch' Inbraakbeveiliging centraal op 'open huis' bij timmerfabriek 't Driftje Zonwering (binnen én buiten) krijgt alle aandacht bij Edskes Tapijt DE KEUZE VAN JAN DES BOUVRIE: BRANDSMA Wim van llowrn PAGINA 8 - WOENSDAG 24 MAART 1993 ireis °/T0 '»*e/ Zet°*r, '"sr, °4ö SOESTER COURANT PAGINA 9 'Week van de Winkel' 29 maart - 4 april van Doorn es Wc' IW*W m Cassandra Mode wordt 'Mango Jeans Fashion' Thalasso-therapie met zeealgen-pakking Veel apparatuur uit woning weg Een inbraak is erger dan u denkt 26 maart 9.00-21.00 uur 27 maart 10.00-14.00 uur Vrijdag 26 en zaterdag 27 maart Magazijn omgetoverd tot nieuwe afdeling FLEXA AMBIANCE, M vtV lucht- 93 iten het j JS re'Ze„ eW, "u» ''"at em, e"ti "r»ati, Zo, "et; '"KU, "Hr*. ■Zen '"tra udjt "Pia. °Urs Na een interne verbouwing wordt zaterdag Cassandra Mode hero pend. De modezaak aan de Konin- ginnelaan zal dan echter onder een nieuwe naam verder gaan: Mango Jeans Fashion. De zaak is in verband met de werk zaamheden momenteel dicht, maar de deuren van de winkel gaan zater dag om 10.00 uur weer open. Aan de collectie kleding die Cassandra Mo de verkocht, is bij Mango Jeans Fashion weinig veranderd. "We hebben nog steeds de betaalbare jeans en andere mode", aldus Fiona de Bree van Mango Jeans Fas hion. E -r-:4 v olgende week - van maandag 29 maart tot en met zaterdag 3 april - Ëviert de Nederlandse detailhandel |de landelijke "Week van de Win kel". Ook Super van Doorn i (Wiardi Beckmanstraat) doet daar enthousiast aan mee, met het ac- tuele thema "verenigd Europa". 6 De consument wordt in de supermarkt lals het ware getracteerd op een "rond- I reisje" langs de diverse afdelingen die I allemaal een Europees land vertegen- Iwoordigen. De medewerkers zorgen er met z'n allen voor dat het een enorm feest wordt, met een heel bijzondere I aankleding en natuurlijk ook allerlei I speciale artikelen uit "hun" land. Vanaf woensdag zijn er uitgebreide de- I monstraties en proeverijen, zodat de consument alvast een voorproefje kan krijgen van de heerlijkheden die al die I verschillende landen te bieden hebben. 1 Er staat dan ook heel wat op het pro- I gramma bij de verschillende vers-afde lingen. De slagerij wordt volgende week omge toverd tot een stukje Italië. De slagers pakken groots uit met bijvoorbeeld ver se pizza's, lasagna, spaghetti, Italiaanse stoverij en nog veel meer. Bij de I groente-afdeling is het Spanje - met zijn keur aan citrusvruchten - dat de klok slaat. Er is uiteraard een enorm assorti ment verse vruchten voorhanden. De afdeling vleeswaren heeft gekozen voor België, dat zonder meer toonaan gevend is op dat gebied: Jambon d'Ar- dennes bijvoorbeeld, en verse patés, Vlaamse metworst - allemaal even lek ker... De kaas-afdeling richt zijn aan dacht deze week naar een heel andere windrichting dan Frankrijk, maar koos voor Denemarken, dat een steeds be langrijker kaas-land wordt; denk maar aan heerlijke kaasjes als Danish Blue, Castello Blue en de verse kazen met gember, perzik en ananas, die allemaal bijzonder populair zijn. De brood-boetiek - met zijn eigen "ba- ke-off'-afdeling - gunt de consumen ten alvast een smakelijk voorproefje van een Franse zomervakantie: allerlei Franse broodjes zijn de hele dag door verkrijgbaar, dampend vers uit eigen oven en met zoveel keus dat het hier niet eens genoemd kan worden. Super van Doorn zet in deze "Week van de Winkel" graag zijn beste beentje voor, en dat geldt ook voor de mede werkers, die al met veel plezier en en thousiasme bezig zijn met de voorberei dingen en het daarom verdienen ook De medewerkers van Super van Doorn zetten ook tijdens de Week van de Winkel hun beste beentje voor. Foto: Goos van der Wilt. eens in het zonnetje te worden gezet. Zij staan altijd borg voor de klantvriende lijke, service-gerichte behandeling van de consument bij Super van Doorn en krijgen woensdagavond - de landelijk dag voor het personeel - een gezellige avond aangeboden. Parijs! Maar wie straks natuurlijk de beste her inneringen overhoudt aan deze bijzon der feestelijke week is vermoedelijk de winnaar van de Europa-prijsvraag, die met een weekendje Parijs (voor twee personen) gaat strijken. Iedereen kan meedoen aan deze prijsvraag, waarbij het erom gaat het juiste antwoord te vinden op een vijftal vragen. De prijsvraagformulieren zijn vanaf 29 maart verkrijgbaar en moeten worden ingeleverd in de speciale bus, die achter de kassa's staat opgesteld. De vragen zijn niet echt moeilijk, maar er moet wel even over nagedacht worden. De for mulieren moeten uiterlijk op zaterdag middag 3 april ingeleverd worden. De winnaar krijgt 's maandags telefonisch bericht. BETER VOOR JE LIJF! Doe nü mee aan ons fitness slimmingprogramma en u krijgt: a) een slimmingkuur voor de halve prijs nlf 195,- b) gratis zonnebad op ons super gezichts-decolletékanon VITALITÉ 2 fitness-systemen cardio-training wintersport-training speciale ouderen-fitness therapeutische fitness voedingsadviezen diverse slimmingsprogramma's ZONNESTUDIO superbruiner incl. 5 gezichtsbruiners snelbruiners incl. 3 gezichtsbruiners zonnebank incl. gezichtsbruiner super-gezichts-decolletékanon zonnen kan al vanaf f 9,- per keer. KERKSTRAAT 86 - SOEST 02155-1 89 90 maar houdt het doorgaans tot wel vijf jaar. De behandeling wordt overigens uitgevoerd door een gast-schoonheids- specialiste, die daarin uiterst bedreven Wie belangstelling heeft voor de nieu we en bestaande behandelingen (o.a. ook harsen en de basisbehandeling van 30 minuten, inclusief huidanalyse, bor stelreiniging, vapozonemeter en dag/ nachtcrème) bij studio "Body Slink/ Body Touch" kan daarvoor kontakt opnemen met Toos van der Wal, Han- nie Schafthof 9, tel. 12153. De behan delingen vinden uitsluitend plaats op afspraak, eventueel ook 's avonds na 18.00 uur. Inbrekers hebben fors toegeslagen in een woning aan de Van Hamelstraat. Ze haalden vorige week een stereo-in stallatie, een videorecorder, een com puter en printer en twee telefoons uit het huis. Ze waren binnengekomen door een keukenraam te forceren. Een 49-jarige'vrouw deed aangifte van de inbraak. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 02155-15073-FAX 17496 NIEUWBOUW VEEBOUW ^VQB RENOVATIE ONDERHOUD Presenteert 't Driftje i.s.m.: Gemeente Politie Soest Triviaal bewaking ESB Alles over de beveiliging van uw huis en/of bedrijf Geen huis of bedrijf is veilig voor TIMMERFABRIEK t driftje Driftje 6, Soest, telefoon 02155-17201 v (achter winkelcentrum Soest-Zuid) Dealer van o.a. Weru, Wessex, Norhtgo, Candoor, Veka Op vrijdag 26 en zaterdag 27 maart houdt de bekende Soester timmerfabriek 't Driftje - gelegen aan de gelijknamige straat achter het winkelcentrum in Soest-zuid - een "open huis" waar alles draait om het thema inbraakbeveiliging. Dat gebeurt onder het motto: "Houd inbrekers buiten de deur, kom naar timmerfabriek 't Drif tje!" In samenwerking met andere instanties - de politie, een bewakingsbedrijf en een alarminstallatiebedrijf - biedt de timmerfabriek die beide dagen alle in formatie over mogelijkheden om zowel woningen als bedrijfsgebouwen beter te beschermen tegen inbrekers. De bezoe kers krijgen een zo compleet mogelijk beeld van alle mogelijkheden op bevei ligingsgebied, compleet met dia's en een videofilm over het voorkomen van inbraken. In de 240 vierkante meter grote show room van de timmerfabriek worden al lerlei kwaliteitsprodukten gepresen teerd, zoals beveiligde buiten- en ach terdeuren, inbraakwerende achterdeu ren en ramen, inbraakveilige serres, zonwering en inbraakwerende rollui ken, inbraakwerend hang- en sluitwerk. Uit het nog altijd groeiende aantal in braken blijkt dat er op het gebied van de beveiliging nog heel gedaan kan wor den. Veel woningen en bedrijven zijn nog altijd inbraak-gevoelig, bijvoor beeld door slecht hang- en sluitwerk of door onverstandig gedrag (de sleutel onder de deurmat!), ondeugdelijke ver lichting, etc. Een analyse van het pand kan "zwakke plekken" aan het licht brengen, waarbij bedacht moet worden dat een inbreker altijd de gemakkelijk ste weg kiest; hij wil zo snel en stil moge lijk binnen komen en doet dan dan langs de minst beveiligde weg: de "zwakke plek". Een zevenpunt-sluiting op de voordeur heeft dan ook weinig zin als de inbreker ongestoord de onbe veiligde achterdeur kan gebruiken. T egenmaatregelen Tijdens het open huis krijgen de bezoe kers duidelijk informatie over de "te genmaatregelen" die zij kunnen treffen. Woningen kunnen bijvoorbeeld vrij simpel beveiligd worden met inbraak werend hang- en sluitwerk, zodat het de inbreker veel tijd gaat kosten. Ook een alarminstallatie kan raadzaam zijn: in brekers voorkomen graag lawaai, waar door ze gesnapt kunnen worden. Ver der behoren eenvoudige schrikverlich- ting en inbraakwerende glassoorten in ramen en deuren tot de mogelijkheden. De bekende schoonheids- en af- slankstudio "Body Slink/Body i Touch" biedt sinds enige tijd een aantal opmerkelijke nieuwe schoonheidsbehandelingen aan. Het is o.a. de Thalasso-therapie, waarmee schoonheidsspecialiste Toos van der Wal inmiddels uitste kende resultaten boekt. Toos van der Wal werkt in de schoon- heidssalon (Body Touch) naast de "normale" gezichts- en lichaamsbehan- deling ook graag met aromatische oliën. Naast deze aroma-therapie, die door het gebruik van individueel samenge stelde essentiële oliën een weldaad voor lichaam en geest genoemd kan worden, is een van haar specialisaties de Thalas so-therapie. Die bestaat uit het opbren gen van pakkingen met diepzee-algen en aromaten, die geschikt zijn voor het hele lichaam. Deze therapie werkt zeer ontspannend en remineraliseert en sti muleert de stofwisseling en de door bloeding van de huid, wat onder andere zeer effectief is bij de behandeling van cellulite-problemen. Bij de Thalasso- therapie gebruikt Toos van der Wal produkten van het gerenommeerde merkThalgo, die ook worden toegepast in kuurbaden als die van het bekende Thermae 2000. Myo-lift Daarnaast behoort ook de Myo-lift tot de vele behandelingsmogelijkheden. Dit is een zeer geschikt alternatief voor operatieve face-liftings, waarbij de ge- zichtsmusculatuur (de talrijke spieren en spiertjes in het gelaat) na een intensi ve lymfe-drainage weer op spanning wordt gebracht. De behandeling is aan genaam en ontspannend, geschiedt op medisch-technische basis, zonder bij verschijnselen, en is bovendien abso luut pijnloos. Schoonheidsspecialiste Toos van der Wal aan het werk in haar studio aan de Hannie Schafthof. Body Slink Ook in de "afslank-afdeling" van de sa lon (Body Slink) boekt Toos van der Wal - als een van de 40 Body Slink-stu- dio's in Nederland - uitstekende resul taten met diverse behandelingen. Ge noemd moet worden de diepte-warm- te-methode (tot 70 graden), waarbij af slanken tot tientallen centimeters per kuur gegarandeerd wordt. Deze me thode is ook een uitkomst voor bijvoor beeld reuma- enfibrolyalgie-patiënten, die goed reageren op de warmte die bij deze behandeling wordt gebruikt. De grote ontspanning die met deze metho de gepaard gaat heeft intussen ook de interesse van de medische wereld ge wekt en Toos vander Wal heeft de laat ste tijd nogal wat "doorverwijzigen" ge kregen van fysiotherapeuten en natuur geneeskundigen. Permanente make-up Een bijzonder effectieve schoonheids behandeling is de permanente ma ke-up, die bijvoorbeeld gebruikt wordt bij littekens in de wenkbrauwen, die het gevolg zijn van veelvuldig epileren. De haartjes groeien dan niet meer terug, maar dat probleem kan tegenwoordig blijvend verholpen worden. Ook het aanbrengen van permanente lipliner, eyeliner en "schoonheidsstipjes" be hoort tot de mogelijkheden. Dat ge beurt uiteraard in overleg met de klant, rekening houdend met haar smaak. Met een uiterst fijn naaldje worden na tuurlijke pigmentstoffen in de huid ge bracht, hetgeen uiteraard op hygiëni sche wijze moet plaatsvinden. Het pig ment bevat een desinfectant en kan eventueel vergezeld worden door een verdovende crème. De behandeling wordt voor twee jaar gegarandeerd, Met een feestelijk open huis heeft de firma Edskes vorige week een geheel nieuwe afdeling toege voegd aan de toch al uitstekend voorziene tapijt- en gordijnenwin kel aan de Soesterbergsestraat. De nieuwe showroom voor binnen- en buitenzonwering biedt een uitge breid assortiment op dat gebied. Aan de buitenkant van de zaak, op de hoek van de Eikenlaan en de Soester bergsestraat, is het niet direct te zien, maar inwendig is er bij de firma Edskes in de afgelopen weken veel veranderd. Het magazijn werd volledig weggebro ken om plaats te maken voor de nieuwe showroom van ruim vijftig vierkante meter. Daarin is de speciale afdeling zonwe ring ondergebracht, waar de bezoekers op hun gemak een kijkje kunnen nemen bij zowel de zonwering voor buiten-ge bruik als de zonwering voor binnens huis. Zonwering is er bij Esdkes in alle soorten, maten en uitvoeringen, zij het vooral in de betere kwaliteiten. Op het gebied van binnenzonwering zijn er veel voorbeelden van (horizon tale) jaloezieën, (verticale) lamellen, duetten (die ook een isolerende wer king hebben), plisé-zonwering (meestal van stof), rolgordijnen en horren. Be kende merken zijn o.a. Luxaflex, Sun- way en Interdrapé. Voor het gebruik buitenshuis is er een groot assortiment zonneschermen, sereens (vlakhan gend) en markiezen. Foto: Goos van der Wilt. Aanvulling Voor de firma Edskes betekent de uit breiding met de speciale zonwering-af deling een welkome aanvulling van het toch al zeer ruime aanbod op het gebied van woninginrichting en wat daar ver der bij komt kijken. De showroom biedt plaats aan de modernste zonwerings- produkten, waarvan het principe in de loop der jaren misschien niet veel ver anderd is, maar waarvan de kwaliteit voortdurend wordt verbeterd, o.a. door toepassing van allerlei technische snuf jes zoals elektrische bediening. Wie, nu de zomer duidelijk in aantocht is, op zoek is naar een fraaie en eigen tijdse vorm van zonwering mag een be zoekje aan de nieuwe showroom van de firma Edskes beslist niet overslaan. TIMMERFABRIEK Voor bedrijven zijn vooral een i alarminstallatie en inbraakwerend hang- en sluitwerk gewenst. Steeds meer ondernemingen vestigen zich op industrieterreinen, waar niet gewoond wordt en dus weinig sociale controle bestaat. Ook kan men de hulp van een bewakingsbedrijf inroepen, dat ver schillende malen controleert of alles nog in orde is. Voor optimale informatie heeft de tim merfabriek kontakt gezocht met de po litie Soest, het Soesterbergse bewa kingsbedrijf Triviaal Bewaking en de Baarnse firma ESB, dat zich bezighoudt met alarminstallaties. Deze instanties zijn eveneens tijdens het open huis pre sent en zullen de bezoekers van alle ge wenste informatie voorzien. Garantie Naast de verschillende beveiligingspro- dukten zullen in de showroom van de Foto: Goos van der Wilt. timmerfabriek ook de andere hout-, kunststof en aluminium-produkten tentoongesteld worden. Op de houten ramen en kozijnen die de timmerfa briek zelf vervaardigt wordt maar liefst een garantie van tien jaar verstrekt. De timmerfabriek is lid van de Neder landse Bond van Timmerfabrikanten ((ook wel genoemd de "Club van Hon derd") en aangesloten bij de Stichting Garantiefonds Timmerwerk. Bij al het "maatwerk" dat bij de timmerfabriek de deur uitgaat wordt een kwaliteitscer tificaat geleverd. Bovendien dealer van bekende merken als Weru, Nohtgo, Wessex, Veka, Velux e.a. Het open huis duurt op vrijdag 26 maart van 's morgens 9.00 tot 's avonds 21.00 uur; op zaterdag 27 maart van 's morgens 10.00 tot 's middags 14.00 uur. De medewerkers van de timmerfa briek staan beide dagen graag klaar om de bezoekers alle informatie te geven. Jan des Bouvrie kiest in z 'n nieuwste interieurs voor de nieuwe naturel- tinten uit de Flexa Ambiance collectie. Nu exclusief bij uw Flexa Ambiance Speciaalzaak. Ja4/? A Am"» „<c Brandsma Behang en Verf, Soesterbergsestraat 52, Soest Telefoon 02155-1 25 63 U vindt ons in het winkelcentrum "Hartje Zuid". Wij hebben volop parkeergelegenheid.

Soester Courant | 1993 | | pagina 9