3 Verdwenen Soest Lente Voordeel 139,- Scnmtemaknj c Militaire Luchtvaartmuseum geopend Verdwenen Soest hervonden nieuws IQPSOESTÏ PROGRAMMA OVERZICHT OOK r cmoior 'Moeders voor Moeders' PAGINA 18 irc van Roon Trio Artishock WOENSDAG 31 MAART 1993 SOESTER COURANT EEN TABOE DOORBROKEN Diverse activiteiten in kader van 25-jarig bestaan PAGINA 19 Projecten op De Driesprong Spijkerbroeken in gymzaal gestolen Museum Oud Soest AiiiiïkWiU Speciale aanbieding: Jacks in marineblauw en groen Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: Oranje-vrijmarkt op koninginnedag j. cornelisse bv. Sanitair Nieuwe openingstijden VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG aan ze altijd aan het sleutelen zijn larmee ze nog eens naar Rome ho- :e reizen. Ze houden zich staande zich vast te grijpen aan de drie i dingen in het leven Heel voor- ig ontstaat er iets moois tussen ar en Sacha... zijn dan wel die drie beste dingen in ■ven vraagt u zich nu misschien af. uppie-vriend Ben (Pierre Bokma) iacha deze uitdrukking hoort, somt icteen op wat voor hem die drie ;n zijn: "Geluk, liefde en geldj', lij vervolgt met: dat is dus één mee hij zichzelf heel doeltreffend oeten uit tekent. Wat de nummer en drie van Caspar en Maarten zijn len we nog even voor ons, maar als mer één staat op eenzame hoogte Coltrane's uitvoering van 'My fa- e things', de improvisatie van meer 20 minuten die hij op het Newport Festival van 1963 maakte op het van Rodgers en Hammerstein uit Sound of Music.' Dit nummer lag de wortels van Poppelaars idee deze film. Het kostte hem twee corresponderen met Coltrane's ïwe en een smak geld voor hij het mer mocht gebruiken. eurs ;t vallen of staan van deze film hing if van een goede rolbezetting. Pop- irs mag gefeliciteerd wordeh met tstekende cast die hij heeft weten te imelen. In bijrollen treffen we be- e gezichten als Pierre Bokma, Ge- Thoolen en Gijs Scholten van As- Voor de rol van Sacha koos hij Wouterson, in 1991 winnares van 3ouden Kalf voor beste actrice haar rol in de tv-serie 'Bij nader in- De twee mannelijke hoofdrollen nieuwkomers: Jack Wouterse als ■ten en Victor Löw, verbonden aan Vlaamse gezelschap De Blauwe ïdag, als Casper. Vooral deze laat- door zijn tomeloze energie een ontdekking. lelaars is er in geslaagd een heerlij- lelancholieke komedie te maken een groepje dertigers. Voorzichtig t hij dat deze film iets algemeens >ver zijn generatie, waarvan hij een ïerk vindt, dat (om Harry Mülisch eren) het de eenzaamheid is die de en samenbindt. In een interview oppelaars al heel tevreden te zijn mensen die naar de film zijn gaan n met een warm gevoel het theater verlaten. Dat zal wel lukken, 'ang: 20.30 uur. Toegang f 7,50; i/CJP/Pas-65 f 5,-. Reserveren 19.30 uur. erdag 3 april Nederlandse jazzwereld wordt lurend verrijkt met nieuw talent. >mt goed tot uiting in de concert en Artishock; in een aanzienlijk an de concerten staan jonge Ne- idse jazz-muzikanten centraal, ook zaterdag a.s. het geval, wan- et Mare van Roon Trio zal optre- t Mare van Roon studeerde aan minklijk Conservatorium in Den -n hij was, voordat hij in 1991 af- :rde, al vaak te horen op de jazz- in binnen- en buitenland. Sinds tijd is hij actief in een duo met ettist en bügelspeler Ack van :n. 58 werd een trio opgericht met Tony Overwater en drummer Kegel. Deze groep, waarvan de stelling sindsdien niet is gewij- rad op met, onder andere, Mi- Jrecker, Bob Berg en Pat Methe- :gin dit jaar verscheen hun CD /on't Forget' (Art in Jazz - 991 glimmende schijfje staat muziek ns doet denken aan pianist Bill (wellicht een van de inspiratie- in?), hoewel de groep van Mare oon inmiddels een eigen geluid erworven. Het gaat hier om licht- -.ingetogen jazz, maar wel met bbele bodem; er gebeurt, mede le opmerkelijke bijdragen van )verwater en Wim Kegel, genoeg luisteraar te boeien. Bijvoor- subtiele veranderingen in de be ug en tempowisselingen die ians vrij natuurlijk klinken, azzstandards krijgen een nieuwe nug, maar vooral de eigen stuk- 1 u"aa' van opbouw. Het lijkt als- i deze muziek nogal het een en s vastgelegd in arrangementen, raar dat nu precies ophoud en e improvisatie begint is moeilijk vijzen. In dit hecht samenspelen lopen compositie en improvisa rend in elkaar over en vormen ;anisch geheel. september vorig jaar studeerde an Roon in New York bij de pia- rry Harris. Kort na zijn terug rit de Verenigde Staten is hij live n in Artishock. acert zal op video worden vast- hetgeen mogelijk is gemaakt firma Van Essen die de daar- enodigde apparatuur beschik- :1de. ig: 21.00 uur. Entree f 5,-. Als Arie ergens een gruwelijke hekel aan heeft dan is het aan dat 'open huis' gedoe. Alleen al het zien van des betreffende advertenties, het lezen van persoonlijke uitnodigingen, be zorgt hein jeuk. 'Open-huis' niks meer of minder dan: wat u in de étalage ziet, hebben wij ook binnen. Om Marie een plezier te doen stapt Arie een enkele keer nog wel eens over de drempel van het 'open-huis', waarna hij kan kiezen uit een glaasje waterige jus, een sherry afkomstig uit een fles met schroefdop, of een lauw biertje. Vervolgens be staat er gelegenheid collectief te graai en in bakjes waarin overjarige pinda's en ander lekkers spartelt. Wie teveel beslag op de tijd legt van de 'open huis' organisatie wordt met een over verhitte bitterbal tot zwijgen gebracht. 'Open-huis', wat er gebeure, laat Arie er buiten, al zijn er natuurlijk uitzon- deringen. Zo ontsnapte een 'open-huis' gebeu ren met een wel zeer bijzonder karak ter enige tijd geleden aan Arie's aan dacht. Het speelde zich af in Bilthoven, waar de exploitanten van huize Romantica, opvangcentrum voor nooddruftige he ren van alle leeftijden, 'open-huis' hielden. Een relatie van Arie, die zich op het standpunt stelt dat een mens al les dient te onderzoeken, keerde zeer teleurgesteld terug. Weliswaar werden er drankjes van voortreffelijke kwali teit geserveerd, maar daar bleef het dan ook bij. In de vertrekken waar de dames zich bevonden waren op discre te wijze passende voorzorgsmaatrege len getroffen. 'Aanraken verboden, kijken toegestaan', luidde de tekst die belangstellenden bij aankomst werd overhandigd. "Het leek Madame Tussaud wel", ver zuchtte Arie's correspondent ter plek ke. Overigens zij hierbij aangetekend dat de bedrijfsleiding van Villa Ro mantica na het 'open-huis' gebeuren er toe is overgegaan naast het kijken ook het aanraken toe te staan. Dit terzijde. Een ander 'open-huis' fenomeen is de afgelopen week niet aan Arie's aan dacht ontsnapt. Terecht niet overi gens, want het betrof hier het doorbre ken van een absoluut taboe; het uit vaartwezen in Soest en regio. Namens de gezamenlijke uitvaartver zorgers ontving de lokale pers een uit nodiging eens kennis te komen maken met de uitvaartwereld. Een uitnodi ging die het 'open-huis' gebeuren op donderdag 1 april a.s. de nodige publi citeit moest geven. Uitvaartverzorgers, Arie kan er niet helemaal blanco tegenover staan. Op een enige jaren geleden gehouden reünie ontmoette hij een vroegere klasgenoot die slechts één klas van de toenmalige HBS had volgemaakt. Een nul in talen, een kei in rekenen, van daar dat hij zijn talent in de bedrijfs sector uitvaartwezen met sukses in praktijk was gaan brengen. De dag van de reünie was Arie jarig. De felicitaties waren gemeend en hartelijk, op één na. Die van het rekenwonder, de uit vaartverzorger. "Nog vele jaren", liet ook hij weten. Het klonk absoluut on geloofwaardig uit de" mond van ie mand die ook in deze branche op om zet is aangewezen. Maar ook dit terzijde. Tijdens de persconferentie die aan het 'open-huis' voor publiek vooraf ging, maakte de woordvoerder van de uit vaartwereld duidelijk dat hij en zijn collega's steeds meer verzoeken ont vangen tot vrijblijvende informatie vóóraf. Naast het toezenden van stijl volle documentatie wordt met genoe gen ook in een persoonlijk onderhoud toelichting verstrekt. Met het organi seren van een 'open-huis', donderdag a.s. in alle uitvaartcentra in Soest en de regio, wil men de laatste drempelvrees van de consument overwinnen. Arie kon zijn oren niet geloven. Bij een uitvaartverzorging op enig niveau kan tegenwoordig alles. Om de strijd tegen mechanische muziek (Mieke Telkamp - Koos Alberts e.a.) met kans van slagen te winnen, kunnen plaatselijke harmonieorkesten wor den geëngageerd. "U doet er natuurlijk wel verstandig aan daarover niet vooraf te spreken met de persoon die het betreft, anders is het geen verrassing meer", meldde de woordvoerder. Arie nog op zijn vingers getikt voor een opmerking die hem zinnig leek. Hij wilde weten hoe het uitvaartwe zen, die van 't Gooi en Eemland in het bijzonder, stond tegenover het serve ren van sterke drank in de condoléan ce-ruimte. Toch wezenlijk iets anders dan uitsluitend koffie na de dood. De woordvoerder keek de vragenstel- Ier ongelovig aan. "Leest meneer geen kranten?", informeerde hij op sarcas tische toon. "Ik consumeer ze als t ware", kon Arie naar waarheid ant woorden. "Dan is er een maaltijd bij ingeschoten", vervolgde de man van het uitvaartwezen. "U had de afgelo pen week kunnen lezen dat een borrel de kans op een hartinfarct verlaagt. U mag toch niet van ons gaan verlangen dat wij een dief van eigen portemon nee worden. Het blijft bij koffie met roombotercake en roken is toege staan." Zo'n antwoord legt je wel even het zwijgen op, zet je zogezegd in de hoek en dus liet Arie zijn collega's de ver dere vragen stellen en beperkte hij zich tot luisteren. Al met al een persconferentie over een niet alledaags onderwerp, met niet al ledaagse informatie. Heel duidelijk werd ook hoezeer het uitvaartwezen het op prijs stelt bij het onvermijdelijke betrokken te zijn. "Tot ziens", sprak een uitvaartverzor ger tot Arie. Kan het duidelijker? ARIE WANDELAAR Openingstijden 'open-huis' 1 april a.s. tussen 9.30 en 16.00 uur. Een vers kopje koffie staat voor u klaar. Het Militaire Luchtvaartmuseum in Soesterberg is sinds dinsdag weer open. De opening werd om lijst door een kunstexpositie van mevrouw F. Mandjes. Het mu seum op het Kamp van Zeist be staat 25 jaar en zal derhalve ver schillende activiteiten ontplooien. In 1992 trok het museum 125.800 be zoekers. Dat is een record sinds de op richting in 1968. In dat jaar werd een bescheiden collectie in een hangar ten toongesteld. Het grote bezoekersaantal is, volgens de directie, voor een groot deel toe te schrijven aan de intensive- Een blik op de motorenstraat, die uniek is in Europa. ring van publiekgerichte activiteiten, een verbeterde informatie-voorziening en een opzienbarende uitbreiding van de collectie. Ook dit jaar zal het Militaire Lucht vaartmuseum verschillende evenemen ten houden. De agenda voor 1993 ziet Op dinsdag 6 april wordt in De Drie sprong een dans-musical gegeven door de leerlingen. Ze worden bege leid door vierdejaars studenten van de Domstadacademie. De uitvoering be gint om 20.00 uur. Op woensdag 7 april kunnen ouders te recht in het schoolgebouw aan de St. Theresiastraat voor een koffieochtend. Tijdens die bijeenkomst kunnen vaders en moeders van gedachten wisselen en nieuwe ideeën opperen voor school projecten. De koffieochtend begint om 10.30 uur. De mogelijkheid bestaat het schoolgebouw te bezichtigen. De Driesprong hield zaterdag een rom melmarkt die 4.500 gulden heeft opge bracht. Na de paasvakantie start de school een luchtvaartproject. De leer lingen zullen dan onder meer een be zoek brengen aan het Militaire Lucht vaartmuseum in Soesterberg, dat dins dag is geopend. Uit de kleedkamer van een gymzaal aan de Paulus Potterlaan zijn zaterdag vijf spijkerbroeken gestolen. Eén meisje van veertien jaar deed aangifte van dief stal van haar broek. Volgens haar waren nog vier broeken gestolen. De diefstal werd zaterdag gepleegd. er als volgt uit: 3 en 4 april: Tweede nationale luchtvaarthobby- beurs. 16 mei: Derde Ital-dag met historische Italiaan se race- en tourmotoren. 11 tot en met 14 juni: Internationale conferentie over vlieg- tuigarcheologie. 1 juli: Viering 25-jarig bestaan met opening expositie D. Shepherd die in 1973 van prins Bernhard de Order of the Golden Ark kreeg als waardering voor zijn inzet ten behoeve van de 'Operatie Tijger'. 3 augustus: Thema-expositie 'Jet versus Jet' met ondermeer een MIG-15 uit Tsjechië en een Sabre uit de Verenigde Staten. 24 augustus: Thema-expositie 50 jaar 322 (Dutch Squadron RAF) 17 tot en met 24 oktober: Elfde nationale modelbouwmanifesta tie. 31 oktober: Tentoonstelling 'Kiek de Klu'. 2 november: Expositie Nederlandse Vereniging van Luchtvaartschilders. 28 tot en met 31 december: Open-Cockpit-dagen. Het Militaire Luchtvaartmuseum is gratis toegankelijk. De openingstijden zijn dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur en zondag van 12.00 tot 16.30 uur. Op Tweede Paas dag, hemelvaartsdag en Tweede Pink sterdag is het museum van 11.00 tot 16.30 uur geopend. Op iedere maan dag en zaterdag, alsmede op Eerste Paasdag, Eerste Pinksterdag en op bei de kerstdagen is het museum gesloten. Hoera, hoera, alweer een foto die in de kortste keren tot duidelijkheid is ge bracht: het kerkkoor. Dank zij Letty van der Pol-van Neerbos en haar schoonzusje Anneke van Neerbos- Oorthuys weten we nu ook dat het niet zomaar een gelegenheidskoortje was, maar een groep die regelmatig optrad, ook buiten de grenzen en die diverse plaatjes heeft gemaakt, plus een aantal LP's en een CD! De foto moet omstreeks 1965 zijn ge maakt, in de oude kerk. En wie u zag waren, beginnend bij de bovenste rij, van links naar rechts van u uit gezien: Gelien de Haan, dochter van de wet houder. Christine Kooy, dochter van Maarten Kooy die als cantororganist de leiding had bij dit gebeuren; Christine trouwde later met de organist Jan Jansen, die Kooy zou opvolgen. Letty van Neerbos, dochter van het hoofd van de ULO in de Kerkebuurt. Ze werkt nu in Zonnegloren/'Molen- dael. Anneke Oorthuys, nu mevrouw Van Neerbos, te Lisse. Ineke Scheele, later Schelland. Dan de middelste rij: Martha Hogeweg. Irene Bangma, van Pieter Bangma, arts. Ineke ten Broeke, haar vader was hoofd van Christelijke Ulo op Soestdijk. Irene Hibbel. Madeleine Ingenhousz; met als meest rechtse op de rij een onbekende. Op de voorste rij: Jan van Barneveld, van de kolenhande laar. Peter Kooy, zoon van Maarten; en Ciska Scheele-Schelland. De organist was Jan Jansen en het Her vormd Jeugdkoor te Soest (want dat was het) werd verder begeleid door hiervoor aangetrokken musici: twee violen, altviool, cello, contrabas en een hoboïst. Solisten waren koorleden Jan van Barneveld, Peter Kooy (jongensso pranen) en Ciska Scheele, alt. Jan Jansen en Christine Kooy, die dus later trouwden, kregen drie kinderen die alle drie heel intensief met muziek zijn bezig geweest en die, met hun ou ders, als familiegroep vaak hebben op getreden, onder meer in Soest. Overi gens was de uitvoering van het koor, hier afgebeeld, bestemd om geld bijeen te krijgen voor het wijkgebouw van de middenwijk van de hervormde ge meente Soest. Eén van onze lezers stuurde ons bij gaande foto, met het verzoek uit te vin den wie de mannen waren die er op staan afgebeeld. Een juniorenelftal lijkt het zeker niet en waarschijnlijk is de fo to midden jaren dertig gemaakt. Wie, wat, waar - we houden ons van harte aanbevolen! Als u ons verder kunt hel pen met dit brokje 'verdwenen Soest' graag uw reactie bij de redactie of bij le den van het museumbestuur, o.a. Boris Berkhout, tel. 16372. effnemy Steen hoff straat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERKOOP VAN Datasafes Inbouwkluizen Kluizen Brandkasten SOESTERBERGSESTRAAT 49A SOEST - TEL. 02155 - 2 35 84 l' !f Ul/VI/EN y CMA«D audio video Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 121 32 Stichting Welzijnswerk Soest organi seert op koninginnedag weer de tradi tionele Vrijmarkt. Die wordt gehouden op het terrein van de Eng, van 9.30 - 15.30 uur. Omdat het ieder jaar weer een pro bleem is het terrein op te. ruimen (veel marktlieden laten hun spullen staan) wordt er dit jaar een borg gevraagd. Die krijgt men weer terug bij het schoon op leveren van de kraam of grondplaats. Men kan dit jaar voor het eerst ook een grondplaats van te voren huren. Alle grondplaatsen worden genummerd en zijn 2x3 meter groot. Op dinsdag 6 en dinsdag 13 april is er van 19.00 tot 21.00 uur de mogelijk heid een kraam of grondplaats te huren buurthuis De Vangrail aan de Nachtegaalweg 8c. Er kunnen geen plaatsen worden gereserveerd. Men is zeker van een plaats na betaald te heb ben op bovengenoemde data. De kosten zijn gelijk gebleven aan vorig jaar: Grondplaats: f 5,- f 10,- borg; Grondplaats voor handelaren: f 50,- +.f 25,- borg; Kraam: f 45,- f 25,- borg; Kraam voor handelaren: f 80,- f 25,- borg. Er mogen geen activiteiten plaatsvin den die in strijd zijn met de wet op de kansspelen en ook zal erop worden toe gezien dat geen alcoholische dranken worden verkocht. Installatiebedrijf Telefoon (02155)-1 30 14 Steenhoffstraat 9\ tel. 12075 Maandag t/m vrijdag: 9.30- 17.00 uur; Zaterdag: 9.00 - 12.00 uur. Evenementen 3 en 4 april: Fietsbeurs, Jaap Eden- hal, Amsterdam. 14 t/m 25 april: Huishoudbeurs Huis Interieur, Attrakrie '93, RAI, Am sterdam; kaarten bij de VVV-Soest. 7 april: Johannes Passion J.C. Bach, Ned. Bach Ensemble, Xaveriuskerk, Amersfoort, 20.15 uur. Exposities J.C. Mandjes, Luchtvaartmuseum Soesterberg. "Gek van hout", vrouwenbeelden Syb Tadema, Slot Zeist. Aquarellen Nel Kooyman, De Be- reklauw, Soest. Keramiek uit Gennip, Goois Mu seum, Hilversum. Theater Musical "Cats", verlengd t/m 29 au gustus, Carré, Amsterdam. Opera "Aida" (Verdi), RAI, Am sterdam, 24 t/m 26 juni. "Young Tsjaikovsky", Ned. Con gresgebouw, Den Haag, 21 oktober. Groot Chinees Staatscircus, Eindho ven, t/m 4 april. Engelbert Humperdinck, Arnhem Rijnhal, 15 april. Bruce Springsteen, Dortmund, West- falenhalle, 3 en 4 april. VW/ANWB-winkel Kampeergidsen; hotels in Nederland; restaurants in Nederland; gidsen met adressen voor uw vakantie in Neder land, vanaf f 3,50; wegenkaarten voor alle Europese landen, Frankrijk, Enge land, Hongariej, Spanje etc, vanaf f 11,95; geschenkbonnen, landelijk te besteden. Sinds jaren zoekt 'Moeders voor Moeders' kontakt met jonge vrou wen die net zwanger zijn. Zij hebben in die periode hormoonstof in hun li chaam, waarvan het overschot via de urine verdwijnt. Met deze hormoon- stof kan een medisch preparaat ver vaardigd worden waarmee bepaalde vormen van onvruchtbaarheid ver holpen kunnen worden. Deze urine is slechts te gebruiken tot de 16e week van de zwangerschap. Het is dus zaak voor de MvM-infor- matrice vroeg in de zwangerschap in kontakt te komen met zwangeren. Daarom deze oproep: Vanaf 1 week tot 5 weken overrijd kun je je aan melden bij 'Moeders voor Moeders'. Er wordt altijd eerst een zwanger schapstest gedaan tijdens het be zoekje dat de informatrice bij je brengt. Je krijgt dan uitleg hoe en wanneer opgehaald gaat worden. Je ontvangt een paar leuke attenties als je meedoet en het geeft je voldoe ning om andere vrouwen te helpen óók moeder te worden. Jammer om je plas zomaar door t spoelen. Voor werkende vrouwen is deelname geen bezwaar, zij kunnen alleen wat min der verzamelen. Over de andere inzameling van vipuwen bpven de 55 jaar kunnen we kort zijn. Er is een grote groep deelneemsters die hieraan mede werking Verleent. 'Moeders voor Moeders'/ is daar erg blij mee en hoeft daarvoor geen nieuwe deel neemsters te werven. Jonge vrpuwen, meld je aan of no teer in ieder geval vast het telefoon nummer voor nu of voor over een poosje, als je zover bent: Voor Soest is dat mevrouw Van Benthem in Baarn, tel. 02154-15802. FM 105.9 MHz 97. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 1 APRIL 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. de VW met Corry v.d. Linde. Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 DE FRANSE SLAG Franstalige liedjes. Presentatie: Piet Schillemans. 11.00 KOFFIE MET ELLI Gevarieerd magazine. Presentatie: Elli Pliester. 13.00 DE MUZIKALE GRABBEL TON Presentatie: Maarten-Jan van Zweden. 14.00 OP DE HOLLANDSE TOER Presentatie: Henk Schouten. 15.00 Sluiting. VRIJDAG 2 APRIL 08.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 09.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Hermi Wagemakers. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conférences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... Peter van der Weij in gesprek met een interessante man of vrouw. 12.00 STUDIO TWEE Magazine. Presentatie: Thys Schle- baum. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten. Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). 15.00 Sluiting. ZATERDAG 3 APRIL 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. politienieuws. Om 9.30 uur bezoek aan museum Oud Soest. Pre sentatie: Thari Schröder. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 ZATERDAG MIDI-MAGA- ZINE Met o.a. het bel-spel, het asiel, het ba- nencentrum en "Kent u uw straat?" Presentatie: Eef van der Horst. 13.00 LICHT VERTEERBAAR Met het videoblok en veel muziek. Pre sentatie: Ron Bauer. 14.00 MUSICBOX Presentatie: Sander van Zweden. 15.00 SOESTER WEEKENDGE- VOEL Waarin o.a. tips, de stichting Amivedi, de horoscoop en de filmvraag. Presen tatie: Fred v.d. Pol. 17.00 Sluiting. ZONDAG 4 APRIL 10.00 MUZIEK ONDER KERKTIJD Presentatie: Herman Spoor. 11.00 ZONDAG MINI-MAGAZINE Waarin o.a. de Uit-agenda, het gelui- denspel en het banencentrum. Presen tatie: Eef van der Horst. 12.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. "Nieuws uit de Kwekerij" met Dick Neuteboom. Presentatie: Joke Vrolijk. 13.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Peter van der Weij. 14.00 SOEST OUD EN NIEUW Presentatie: Piet Ekel en Anton van den Dijssel. 15.00 RADIO SOEST SPORT Aandacht voor de Soester sportclubs en de sportuitslagen. Presentatie: Loes Voet, Rob Joustra en Elise van de Hel. 17.00 Sluiting. MAANDAG 5 APRIL 08.00 MET FRISSE MOED DE MAANDAG TEGEMOET Samenstelling: Alex Lilien. 10.00 MIJMEREN Presentatie: Con van Hattem. 11.00 KLASSIEK MOZAÏEK Presentatie: Richard de Jong. 12.00 LUNCHTIJD MET ROB Presentatie: Rob Joustra. 13.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 14.00 CONCERT OP MAANDAG MIDDAG Brahms - 2e Symfonie; J.S. Bach - de len uit de Matthaus Passion. Presenta tie: Riet Ribbens. Samenstelling: Jaap Ribbens. 15.00 Sluiting. DINSDAG 6 APRIL 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Overijssel, deel 19. Presentatie: Con van Hattem. 11.00 C-DRIE Aandacht voor de culturele activiteiten in en rondom Soest. Presentatie: Irma Kramer, Idelette de Nooy en Pim Jon ker. 12.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Samenstelling: Werknet Uitzendorga nisatie. Presentatie: Els Romkes. 13.00 RADIO SOEST-55 Een programma voor de rijpere levens genieter. Presentatie: Gerda Alders en Els Romkes. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 7 APRIL 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ap Kruitbosch. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatierubriek van de gemeente Soest. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. Produktie: Peter van der Weij. 12.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 13.00 SOEST OUD EN NIEUW Presentatie: Piet Ekel en Anton van den Dijssel. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1993 | | pagina 19