3 vrttw)Et4 14.95 Centrale Technische Dienst Soest bv "Het ruikt nog meer naar sport" rr\evken tJAVCKBti en Uneto Consumenten Elektronica Service >pen dag bij CTD-servicewinkel: veel lanbiedingen en gratis reparaties! Zaterdag 3 april van 9.00 tot 16.00 uur: OPEN DAG. sTOF^GöC BA' U NSERVICE PAGINA lichtelijk en op ;st uitgestald. 31 MAART 1993 SOESTER COURANT PAGINA 9 Al enige weken is Soest-Zuid een unieke service-winkel rijk, een uitgekiende onderdelen-winkel waar u lampen, batterijen, stofzuigerzakken, stofzuigerhulpstukken, electromateriaal, video- en cassettebanden, snoeren en pluggen kunt kopen. Vakmensen verzorgen er de reparatie van televisie, video en geluidsapparaten. Uit de hele regio vinden klanten hun weg. 300100 voor alle klusjes die steeds blijven liggen! !De technische dienst wil u graag trots laten zien waar en hoe zij werkt. (Goede koffie hoort erbij). Op zaterdag zijn alle reparaties GRATIS! (Klaar terwijl u wacht). REPARATIE-REGELS: Reparatie in volgorde van binnenkomst. Alleen op zaterdag 3 april. Reparatie klaar terwijl u wacht. (Dus niet afgeven). Alleen "snelle" reparaties zoals: "krakende" knoppen, defecte stekkers, los se kontakten, videokoppen schoonmaken, video reinigen en smeren, enz. enz. Alle reparaties geheel gratis, (exd. materiaal). Onze monteurs bepalen wat wel en wat niet een snelle reparatie is. Alle andere reparaties worden normaal in behandeling genomen. VIDEOBANDEN 2 X E180. samen 5 TDK cass.banden 25.- SOESTERBERGSESTRAAT 61 - 3768 EB SOEST - TELEFOON 02155 - 1 02 50 >uw (82) valt truipluik in ig van woning wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant rikbeeld van Jeten onder loep Centrale Technische Dienst in Soest-zuid De Soester Duinen Horeca steunt rommelmarkt Piet Hoek maakt doorstart met Active Sports Nic van Dam PEN DAG SERVICE-WINKEL SOEST-ZUID 82-jarige bewoonster van het veld is vrijdag opgenomen in zie ns Eemland in Amersfoort. Dat >dig, nadat ze in de gang van haar g in een kruipluik was gevallen, uipluik was geopend door mede- rs van de PUEM, die werkzaam- in haar woning uitvoerden. De was op de hoogte gesteld van het it het kruipluik bij de voordeur :opend. Ze viel erin toen ze een de op straat wilde begroeten. Ze le over pijn in haar been, heup en 'eling Amersfoort Omstreken Diabetes Vereniging Nederland 3p maandag 5 april haar jaarlijk- :nvergadering. Na afloop daar- ivanaf half negen ook niet-leden VN van harte welkom voor het en van de ongetwijfeld boeiende he voor de rest van de avond op •gramma staat. W. van der Hoeven, arts-assi- P de afdeling interne Genees- van het Eemland Ziekenhuis, zal i over een onderwerp dat nage- ïdere diabeet, inclusief zijn of rekte omgeving welhaast voort als schrikbeeld voor ogen staat, et voluit 'hypoglykemie', maar doorgaans kortweg met 'hypo' uid. Het betekent een toestand simpel gezegd, het bloed in- an een teveel - zoals dat bij dia- ikwijls voorkomt - daarentegen ort aan glucose (suiker) bevat, tuatie kan zich al snel uiten in slagen onbeheerst gedrag, dat itenstaanders wel iets weg heeft ïeloze dronkenschap, t komt, hoe het in zijn werk gaat al wat er zoal tegen en aan te zal tijdens deze avond vast en tierig worden aangeroerd. En de lezing dan ook in het bij- eressantvoor reder die op een re wijze van nabij met diabetes en met diabetes te maken heeft. 's gratis toegankelijk en vindt n Congrescentrum "De Een- op de hoek van de Kon. Wil- laan en Barchman Wuytiers- huin tegenover het station in Dort. Eigenlijk is de zaak al een paar we ken in bedrijf, maar komende za- erdag - 3 april - staan de deuren ^an de nieuwe CTD-servicewinkel in Soest-zuid de hele dag open voor het publiek. Men kan tijdens Jeze "open dag" niet alleen een jtijkje achter de schermen komen nemen, maar ook profiteren van een groot aantal spectaculaire aan biddingen én de mogelijkheid om - Tatis! - reparaties te laten verrich- en. §e CTD - voluit: Centrale Technische pienst - is een nieuw fenomeen in Soest n wijde omgeving. De zaak is een geza menlijk initiatief van drie gerenom meerde detaillisten op het gebied van Jlektrische huishoudelijke apparatuur, Eudio en video en nog zo het een en an- ler: de firma's Schoemaker (Soest), Bolwerk (Baarn) en De Wit (Hilver- lim). y olgens directeur H. Schoemaker heeft Be gezamenlijke opzet vooral een prak- ische reden. "We zijn in Soestdijk wooral met de reparatieservice echt uit gns jasje gegroeid, en zoekend naar een nder onderkomen konden we hier, in het voormalige PUEM-gebouw, uitste kend terecht. De oppervlakte is hier Bubbel zo groot. De firma Schoemaker voerde al gerui- ne tijd reparaties uit voor de beide col lega's uit Baarn en Hilversum, en die sa- nenwerking krijgt met de vestiging van jde gezamenlijke reparatieservice en on- Iderdelenwinkel aan de Soesterbergse straat 61 op unieke wijze gestalte. )nderdelen pn het oog valt in de eerste plaats de 'goed voorziene onderdelenwinkel on der leiding van bedrijfsleider Chris Wil- [lems, waarmee vooral Soest-zuid zich [gelukkig mag prijzen. "Voor veel on derdelen konden de mensen hier in de buurt nergens terecht. Ook voor gloei- Jlampen, batterijen, snoertjes, koffie- ■kannen, stofzuigerzakken en - hulp- Istukken, en allerlei huishoudelijke ap- I paraten en electromateriaal hoevén ze V voortaan niet meer de hele tocht naar I de Van Weedestraat te maken," aldus I de heer Schoemaker. "Voor Soest-zuid I is dat een uitkomst." I Dat geldt eveneens voor het aanbieden I van reparaties (waarvoor men overi- f gens óók aan de Van Weedestraat nog terecht kan). Met de reparatie-afdeling onderscheidt de CTD zich in de wijde regio als een unieke vooziening op dit gebied, want de meeste collega's moe ten noodgedwongen terugvallen op de reparatieservice van de fabrikanten. In de meeste gevallen duurt dat veel langer en is het ook nog behoorlijk duur. Het grote voordeel van de eigen repara tiedienst - de CTD heeft zes monteurs constant aan het werk - laat zich het beste samenvatten in de termen: snel heid, betaalbaarheid en betrouwbaar heid. Het repararen van moderne elek trische/elektronische apparaten is te genwoordig een kwestie van gespeciali seerd vakwerk, en de CTD kan dat bie den met haar hoog opgeleide medewer kers, die bovendien elk jaar op cursus gaan om de nieuwste ontwikkelingen helemaal in hun vingers te krijgen. "Dat is al lang geen kwestie meer van even een stekkertje aanzetten. In deze regio zijn we dan ook een uniek Hi-Tech-be- drijf," aldus de heer Schoemaker. Drie halen, twee betalen De CTD viert de opening van de nieu we zaak in Soest-zuid komende zater dag met een feestelijke open dag, waar iedereen welkom is en onthaald wordt op een kopje koffie. Zo'n bezoek wordt extra aantrekkelijk door een flink aan tal speciale aanbiedingen onder het motto "drie halen, twee betalen". Wat die aanbiedingen precies zijn staat te le zen in de advertentie, elders in deze krant. Daarnaast is er sprake van een wel heel buitengewoon aanbod: het gratis repa reren van apparaten die als gevolg van een of ander klein technisch manke ment buiten gebruik zijn geraakt. "Wat 't ook is, de mensen kunnen het hier de hele dag lanten repareren," aldus de heer Schoemaker. "Onze reparatie- Het team van de Centrale Technische Dienst voor de nieuwe zaak in Soest- ^Ul^'Foto: Goos van der Wilt. ploeg - acht mensen sterk - is de hele dag paraat." Spelregels Omdat het met zo'n aanbod zaterdag wel eens ouderwets storm kan lopen gelden uiteraard enkele spelregels. De te repareren apparaten moeten zélf ge bracht worden en de mensen moeten er ook zélf bijblijven; in de tussentijd kun nen ze met een kopje koffie een blik werpen achter de schermen van de CTD, wat altijd leerzaam en interessant is. Daarnaast moet het - uiteraard - om kléine reparaties gaan, die bij wijze van spreken met één of meer "handom draaien" gefikst kunnen worden. De monteurs bepalen - mede aan de hand van het totale aanbod - of en hoe een reparatie wordt uitgevoerd; te den ken valt aan het aanzetten van stekkers, het vervangen van lampjes, "krakende knoppen", het schoonmaken van vi deokoppen, kleine soldeer-karweitjes aan televisies, radio, stereo's, strijkij zers, stofzuigers en allerlei andere elek trische apparaten. "Minutenklusjes," vat de heer Schoemaker samen. De open dag bij de Centrale Technische Dienst, Soesterbergsestraat 61, begint komende zaterdag om 9.00 uur 's mor gens en duurt tot 16.00 uur 's middags. RESTAURANTS PARTY EN VERGADERCENTRUM NU OOK OOK STEENGRILLEN in de maanden maart en april ter introduktie inclusief voor- en nagerecht onbeperkt smullen voor; Fl. 32.50 p.p. Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739. Fax 02155-25961 Een aantal Soester horeca-bedrijven heeft de Stichting Welzijnswerk Soest op originele wijze een steuntje in de rug gegeven voor het welslagen van de rom melmarkt op 24 april. Voor het Rad van Avontuur is een aantal dinerbonnen ter beschikking gesteld. Deze bonnen (voor twee personen) zijn goed voor een diner dat varieert van een versierde pannekoek tot een uitgebreid diner bij kaarslicht. De bonnen zullen als extra hoofdprijs worden toegevoegd aan het Rad van Avontuur van de rom melmarkt. Ook van andere zijde ontvangt de Stichting Welzijnswerk sympathiebe tuigingen van de Soester middenstand. Er kwamen levensmiddelenpakketten binnen voor het Rad van Avontuur en geld voor het goede doel. Uit alles blijkt dat de Soester bevolking de Stichting Welzijnswerk een warm hart toedraagt. De mensen van Wel zijnswerk werken er enthousiast aan om de rommelmarkt op zaterdag 24 april tot een groot evenement te maken. Bart Kareisen met Paul Haarhuis die zondag met het Nederlandse team ver rassend van Spanje won in de Davis Cup wedstrijd. De zaak is morgen (en dat is geen 1 april-mop) dicht, maar vrijdag morgen om 9.30 uur vindt de feestelijke heropening plaats van Active Sports Nic van Dam. Na enkele maanden van verbouwin gen en voorbereidingen is het as sortiment van de zaak aan de Van Weedestraat nog meer gespeciali seerd in sportartikelen. Piet Hoek, sinds oktober vorig jaar ei genaar van de sportzaak, maakt over morgen een doorstart met Active Sports Nic van Dam. "Nu heb ik het, zo als ik het hebben wil. Het ruikt nog meer naar sport. Er zijn weinig echte sportspeciaalzaken, maar wij zijn dat wel!" De sportzaak richt zich op vijf doel groepen: de racketsport, vrije tijd- en badmode, 'running', de veld- en zaal sporten en de wintersport. Op die ge bieden is Active Sports Nic van I}am compleet. Wat opvalt in de winkel is de uitgebreide collectie tenniskleding van onder meer Ellesse, Australian, Major, Nike en Lutha. Ook hardloopkleding van bijvoorbeeld Karhu, Sub 4 en Asics is in ruime mate aanwezig. Daarnaast is het aantal testrackets toegenomen. Hoek: "De mensen kunnen een racket bij ons lenen en die gratis uittesten. Vandaaruit kunnen ze bewust overgaan tot aankoop. Ook tijdens het seizoen, als er een nieuwe ontwikkeling is op racketgebied, kunnen ze er één meene men om uit te proberen." Als de zomer ten einde loopt, zal Active Sports van Dam extra aandacht vesti gen op aerobic. De nieuwste snufjes op dat gebied plegen tégen het najaar te verschijnen en daar speelt Hoek dan op in. Ook qua apparatuur is Hoek bij de tijd gebleven. Hij beschikt over de nieuwste tennisbespanmachine, waarmee mede werker Bart Kareisen al tijdens het AB- N/Amro Grand Prix-toernooi in het Rotterdamse Ahoy de rackets van de grote jongens bespande. Op de EFD- apparatuur kunnen klanten een gratis voetanalyse laten maken. Op gezette tijden is triathleet Jack Belt aanwezig om naast het deskundige advies van Hoek en co. de klanten praktijkgerichte tips mee te geven. Hoek heeft in de zaak gezelschap ge kregen van zijn vrouw Marion. Zij maakt sinds kort ook deel uit van de 'se lectie' van Active Sports Nic van Dam. 'Aanvoerder' Piet zit twaalf jaar in het team, 'routinier' Henk Voskuilen zelfs al vijftien jaar. Hoek: "De winkel is overzichtelijker geworden, vind ik zelf. En de verschil lende groepen zijn beter te onderschei den", zegt Hoek over het resultaat van de ingrijpende verbouwing, waarbij het interieur en de pui van de winkel een metamorfose ondergingen. Om een overzichtelijkere presentatie te krijgen, heeft Hoek de zaak laten versmallen, zoals aan de voorzijde is te zien. Maar de winkel is daarentegen wel dieper ge worden. Prijzen De eigenaar van Active Sports Nic van Dam pakt de komende tijd uit. Driedui zend klanten van de zaak hebben deze week het viermaandelijkse Sport Maga zine Gold toegestuurd gekregen. In de speciale omslag van Active Sports Nic van Dam staat een prijsvraag. Er zijn De 'selectie'van desportspeciaalzaak Active Sports Nic van Dam staat klaar voor de aftrap op vrijdag 2 april. honderd prijzen te verdienen. De hoofdprijs is een Wilson Pro Staff Clas sic, het racket waarmee ook toppers als Stefan Edberg, Jim Courier en Richard Krajicek de baan opstappen. Verder kunnen de deelnemers sportschoenen en cadeaubonnen winnen. In de winkel aan de Van Weedestraat liggen nog eens zeshonderd exemplaren van Sport Magazine Gold klaar. Die kunnen vrij blijvend worden opgehaald. De deelne mers aan de prijsvraag krijgen bij inle vering van het wedstrijdformulier (ui terlijk op 10 april) sowieso een attentie. Maar daar blijft het niet bij. Open huis Op vrijdag 2 en zaterdag 3 april houdt Active Sports Nic van Dam open huis. Tijdens die twee dagen krijgen de eerste tweehonderd klanten die sportschoe nen kopen, een Nike heuptas of run- ningsokken mee naar huis. Aan de eer ste honderd kopers van een racket wor den tennisballen meegegeven en de eer ste honderd mensen die hun racket met technicfibre laten bespannen, ontvan gen gratis een t-shirt. Daarnaast zijn er hapjes en drankjes voor de bezoekers van de zaak.

Soester Courant | 1993 | | pagina 9