SALADE .LADE 0RN G Invaller' Holwarda zeker van titel SEC relijkspel is (te) duur voor Soest Geen zenuwen bij SEC na nederlaag Volleybalsters moeten plaatsmaken WZ'49 neemt wiskundige in de arm Aanvallend concept helpt MHC Soest Hockeyers ontvangen buitenlanders STRAAT 491, 5-10264 iïmpele klus voor Red Stars Eemvogels: pap in de benen (GILDE thuis erkend NNESCHER1MEN PAGINA OENSDAG 7 APRIL 1993 SOESTER COURANT PAGINA 15 f CHRYSLER &Jeep og twee wedstrijden en twee punten voorsprong voor Soesters VOETBAL zondag ians op 'prijsje' neemt zienderogen af VOETBAL zondag VISSEN Zomercompetitie en clubkampioenschap bij De Snoekbaars barnes winnen ruim van SVO: 92-47 BASKETBAL Voorsprong (0-3) op hekkesluiter niet genoeg \DVSI Knollentuin verspeelt titelkansen (3-3) ZAALVOETBAL TWLEWIELERg Centrale verwarming o* A vero/OS 2 neemt vierde plaats weer over van Soesters VOLLEYBAL Laatste sprankje hoop na 6-0-overwinning VOETBAL zaterdag Trainer Henk Hugen stuurt drie spitsen veld in: 3-2 Hongaren, Engelsen en Duitsers bij MHC Soest IDIJNEN ÏRATIES GSYSTEMEN ikarm .98 eur prijs 'd fl. 10.900,- 'd fl. 5.900,- lauw met. fl. 8.900,- deaux met. fl. 10.900,- 'd fl. 11.900,- fl. 22.900,- art fl. 25.900,- ge met. fl. 22.900,- uw met. f|. 66.900,- uw met. fl. 53.500,- lauwmet. fl. 11.900,- s met. f|. 15.900,- fl. 18.900,- Is 't Gooi één of twee punten verspeelt en SEC wint van YVOG, dan het m het kampioenschapsfeest volgende week zondag losbarsten op de losstraat-West. Maar, als dat niet het geval is, zou SEC wel eens afhan- '■jk kunnen zijn van de laatste uitwedstrijd tegen het in degradatienood rkerende Hoogland. En dat een kat in het nauw rare sprongen kan ma- :n, is algemeen bekend. Toch gaat de nieuwe trainer Bert Holwarda, die mdag in Baarn de zieke Ton van Burik verving, ervan uit dat de titel mderd procent zeker is. i.98 Na de terechte puntendeling met Baarn H-l) staat SEC nog twee punten los van 't Gooi. In de twee resterende duels moet blijken of dat voldoende is. Hol- Jprda die weer plaatsmaakt voor Van Burik, meent in ieder geval van wel. 't Gooi moet nog op bezoek bij Hooglan- ®rveen dat derde op de ranglijst staat en veel behoefte heeft aan de nacompe- titie Mocht SEC de titel toch verspelen, dan kan de ploeg zich als periodekam pioen alsnog een plaats in de derde klasse creëren. Maar of dat lukt, wordt zyvaar betwijfeld. Iedereen roept nu al dat SEC niets te zoeken heeft in de der de'klasse. Bovendien vertrekt één van delsteunpilaren na dit seizoen. Topsco rer Guy Dekker, die zondag in verband met een knieblessure op de tribune zat, komt volgend seizoen uit voor zondag eerste klasser Hilversum en het is maar dë; vraag of de ploeg voor volgend sei zoen versterkingen kan vinden. Die gedachten wegen echter niet mee fjjdens een voetbalwedstrijd en SEC ging natuurlijk voor de overwinning. Die verdiende de ploeg echter niet, net zo min als Baarn. Beide elftallen had den recht op één punt en kregen wat ze ffirdienden. Dat vond ook Holwarda, al Hélde hij dat zijn ploeg pech had gehad. ÉVlet Guy hadden we met drie spitsen Kinnen spelen, maar dat hoefden we iet echt. Saban Aksit was vierde mid- invelder en derde aanvaller. Hij heeft ildoende lucht om dat te kunnen belo- We zouden vanzelf wel met 1-0 ior komen, want Baarn speelt alleen maar op de counter. We hadden daar om, vooral verdedigend, goede afspra ken gemaakt. De dichtsbijzijnde man zou de man met de bal pakken en voor zich houden. Dat is één keer niet ge beurd." Holwarda doelde daarmee op de gelijk maker die Marco van Wilsum in de 56ste minuut inkopte. "Je zag twee, drie man op één man jagen en toen stond 'ie in het strafschopgebied hele maal vrij. Jammer, daarvoor liep het zo lekker." SEC was na de gelijkopgaande eerste helft inderdaad beter uit de kleedka mers gekomen. Mark Boetekees ("Hij heeft het als rechtsbenige speler uitste kend gedaan op links"! en Marcel van Dorresteijn waren dichtbij een treffer die uiteindelijk in de 57ste minuut zou vallen. Ramon Heynen werd diepge- stuurd en scoorde 0-1, nadat scheids rechter R. Seegers terecht het vlagsig- naal van de grensrechter voor buiten spel had genegeerd. Wat Seegers even wel over het hoofd had gezien, was dat Özden Kan (die later zou worden ver vangen door Edwin Luytelaar) een overtreding had begaan, voordat hij Heynen op pad had gestuurd. Naast de pech, waar Holwarda over sprak, had SEC dus ook geluk. Net als in de 26ste minuut toen Alex Poortman in volledig vrije positie het open doel miste. En net als in de 44ste minuut toen dezelfde Poortman van zestien meter Edwin van de Luitgaarden op zijn weg vond. Had SEC een licht overwicht voor de openingstreffer, na de gelijkmaker schroefde Baarn het tempo omhoog en was het vooral de Soester helft die werd" bespeeld. Daarbij mag niet onvermeld blijven dat het sportpark De Geeren veel weg had van Cape Kennedy, waar ook voortdurend projectielen het lucht ruim worden ingeschoten. In het laatste kwartier was SEC weer dichterbij doelpunten. Aanleiding daarvoor was dat Baarnaar Petjo Mole naar in de 74ste minuut een rode kaart kreeg voor natrappen op Heynen en de Baarnse druk wegviel. De blonde SEC- spits zorgde zes minuten later bijna voor het doelpunt van het jaar, toen hij de bal vanaf tenminste dertig meter pre cies in de kruising mikte. Ton Gesgarz kon nog net zijn hand tegen de bal slaan, waarna de eerste van vijf hoekschoppen voor SEC ontstond. Aksit mikte de bal vanuit de hoek éénmaal op de lat, Dase laar miste, evenals in de openingsfase, het doel op enkele meters en Mark Tim mer kopte in blessuretijd rakelings naast. Drie minuten eerder had Baarn in kansrijke positie ook naast gekopt. 'Jan' Satikboga zal er op 18 april tegen WOG weer bij zijn. Zijn schorsing zit erop. Of Dekker van de partij is in de belangrijke confrontatie met de Har derwijkers, is allesbehalve zeker. De goaltjesdief heeft nog steeds pijn in zijn knie als hij kapt, draait of schiet. -'V: Özden Kan landt op de grasmat. Scheidsrechter R. Seegers trapte meestal niet in zijn duikelingen. De aanvaller van SEC zou in de tweede helft worden vervangen door Edwin Luytelaar. Foto: Eloer Geessinck. de voorlaatste thuiswedstrijd kwam oest tot de minste prestatie van de ele serie. Tegen het balvaardige Bijl- ner kwam Soest wel op voorsprong, naar moest het in de tweede helft de elijkmaker incasseren. De met han- len en voeten opererende Amster- lammers slaagden er evenmin in om ich doeirijpe kansen te creëren. n de Soest-aanval was de lichtgebles- eerde Peter van den Berg vervangen loor Gerard Becker, die na zijn Hui- en- avontuur weer terug is op het oude lest. Op de positie van de geschorste „uits Henkes speelde René van den Deyssel en Gerard van Soeren comple- eerde het middenveld. In de aanvang >ntspon zich een felle partij, in vele luels klutste de bal klutste in vreemde ichtingen waardoor er een rommelig ipelbeeld ontstond en er van gerichte ipbouw nauwelijks sprake was. Al na :en kwartier liep de Amsterdammer yamani tegen een gele kaart op we- ;ens vasthouden. Jchel Vlaswinkel kwam tot goede ac- na een geslaagde interceptie schoot hij goed in, maar doelman Gilbert Eij- ber was attent. Met een volgende inzet van Vlaswinkel had hij meer moeite, maar wist de bal over de lat te tikken uit de hoekschop kopte Martijn de Jonge over. Enige schoten van onder anderen Jeroen van Veenendaal en Paul v.d. Grift misten het doel. Met een glanzende actie glipte Becker langs zijn bewaker maar hij werd in het strafschopgebied toch geveld door een te hoog geheven been. Met een flinke wond naast zijn oog, leek hij te moeten uitvallen, maar enige hechtingen aan de zijlijn hielpen hem het spel te hervatten. Scheidsrechter Winkelman had overi gens geen overtreding geconstateerd. Op slag van rust werd een corner door Paul Hilhorst in de doelmond gekruld, en in zijn richting teruggekopt. Nu be reikte Hilhorst het hoofd van Wilfred Janmaat die met precisie de verste bo venhoek benutte om Soest op voor sprong te zetten. Ook na de thee werd de wedstrijd er niet beter op, met onsamenhangend heen en weer getrap. Zelden werden de vleugels bezet en aangespeeld. Vele ho ge ballen daalden voor het Bijlmerdoel, maar werden gemakkelijk prooi voor de doelman. De gasten bleven met hun typische speelwijze de volle aandacht vragen van de Soest-verdediging. Ge lukkig liepen daar mensen rond die wel een voldoende haalden. Na een kwartier werd Daniël Hilhorst in het nauw gebracht bij een hoge bal in het doelgebied. Hij kon de bal slechts ten dele wegwerken, Ludwig Elschot was ter plekke om de bal in te koppen Bij Soest kwamen Kleinegris en Van den Berg voor Van Soeren en De Jonge. Men bleef werken voor een beter resul taat maar bij spaarzame kansen werden zowel Becker als Van den Berg en Vlas winkel van de bal gelopen door de atle tische Bijlmerverdedigers. De getructe, maar ook zeer vervelende Benito Coo- man, kreeg in de slotminuten eindelijk de gele kaart waar hij voortdurend naar solliciteerde. Op zaterdag 24 april gaat bij De Snoek baars de zomercompetitie van start voor haar leden. Deze competitie gaat over tien wedstrijden. Aan het eind worden de twee slechtst geviste wedstrijden in mindering ge bracht, zodat degene die het minst aan tal punten heeft, kampioen wordt. Maar eerst is er op 10 april het Baarn- Soest kampioenschap voor haar leden. Deze spannende wedstrijd, met als in zet het clubkampioenschap Baarn- Soest, wordt gevist op de Melm in Soest aan de Eem. Verzameltijd is 6.00 uur; einde om 11.30 uur. Er is een pauze van 9.30 tot 9.45 uur. De kosten bedragen 10 gul den. Opgeven voor het clubkampioen schap moet uiterlijk 7 april (vóór 19.00 uur). Voor de zomercompetitie kunnen de vissers zich tot 21 maart (19.00 uur) inschrijven. Opgeven kan bij Willem van der Kraats, tel. 16895 en Bert Gie- le, tel. 02154-12461. 3e dames van The Red Stars zijn londagmiddag geen moment in de problemen geweest in de thuis wedstrijd tegen SVO. De gasten liamen weliswaar een 4-6-voor- Iprong, maar zouden vanaf 8-6 voortdurend op achterstand staan. Ked Stars behaalde een regelmati ge 92-47-overwinning. Alle speelsters kwamen in sporthal keukendal tot scoren. Carolien Hil horst ontpopte zich na enige tijd weer eens tot topscoorster met twintig pun ten. Maar ook Marion Geurts (16), Tessa 'driepunter' de Bruin (15), Gaby tCooter en Mirjam van Tuijl (beiden 14) haalden de dubbele cijfers. De achtste overwinning vanaf 9 januari van dit jaar kwam simpel tot stand. De coach van SVO vluchtte in de vijftiende minuut in een time-out. Dat sorteerde even effect, want zijn ploeg kwam terug van 36-14 tot 36-22, maar halverwege was het verschil wederom gegroeid: 45-24. Via 56-26 en 81-41 won Red Stars ruim met 92-47. John Martin en de dames hebben nog een thuiswedstrijd tegen Argus (17 april) en een uitwedstrijd te gen Jumpers (23 april) voor de boeg. Ze nemen komend weekeinde deel aan het internationale paastoernooi van Red Stars deel. De hervatting van de veldcompeti- tie is voor Eemvogels uitgelopen op een drama. Stevig op de tweede plaats staand (nota bene een pro motieplaats!) waren afgelopen za terdag geen problemen te ver wachten tegen het zwakke Miner- va in Nieuwegein. Een maand eerder nog werd in de zaal deze tegenstander volledig wegge spoeld met 4-14. Maar Eemvogels wist het op de grasmat niet te maken. Matig uitgevoerd aanvalsspel, op een veel te laag tempo, en een te weinig doortas tend verdedigend optreden gaven de thuisclub ongedachte mogelijkheden. De start van Eemvogels was nog zoals het hoort: een voorsprong van 0-3 door doorloopballen van Berry Cornelisse, Kathja Rauch en Fons Verduin. Maar in de loop van de eerste helft kwam de pap in de benen en het lood in de ar men. Minerva profiteerde en kon het tot aan de rust aardig bijsloffen: 2-4 (opnieuw doorloop van Kathja Rauch). De tweede helft ging het bergafwaarts met de rood-zwarten. Aanvallend ging Minerva tot eigen verbazing tot een 5-4-voorsprong kwam. Een klein lichtpuntje voor Eemvogels was het derde doelpunt van Kathja Rauch (schot), maar de opleving was slechts van korte duur. Ondanks de onverwachte 8-7-ne- derlaag tegen BVV'31 is er geen nood aan de man voor de zaalvoet- ballers van SEC. Concurrent Ta felberg kan, als het deze week wint, de achterstand tot vier pun ten verkleinen, maar de Soesters zitten zo goed als zeker op rozen. SEC kan zich zelfs verlies permitteren in de komende uitwedstrijden tegen Sint Boys 14 april) en TOV (28 april). In de laatste wedstrijd ontvangt SEC hekkesluiter ZVE'83. Een zege op die ploeg is voldoende voor de titel. Want al zou Tafelberg op gelijke hoogte ko men met de Soesters, dan is het veel be tere doelsaldo van SEC van doorslag gevende betekenis. In Blaricum beleefde SEC één van die wedstrijden, waarin het niet loopt. Dat had voor een deel te maken met de af wezigheid van Marco Martens en Wil lem de Vries. Nadat BW'31 op een 2-0-voorsprong was gekomen, knokte de koploper voortdurend tegen een marge van één, twee doelpunten aan. In de tweede helft liep BVV'31 met één man meer uit naar 8-4. SEC speelde daarom in de laatste tien minuten alles- of-niets. Het leek alles te gaan worden (8-7), maar het werd niets. De paal stond succes in de weg, terwijl teveel combinaties bij SEC op niets uitliepen. Hans Peter van Zoelen scoorde vier keer, Richard de Bruin driemaal. D VS/Knollentuin Het bestuur van DVS/Knollentuin hoeft voor het eerste team waarschijn lijk geen champagne aan te schaffen. De ploeg speelde wederom gelijk (3-3 tegen Eemnes) en heeft nu twee verlies- punten meer dan De Lieberg. Met uitzondering van de eerste zes mi nuten domineerde DVS/Knollentuin. Maar het team moest wel een snelle 2-0-achterstand wegwerken. Daar zorgden Saban Aksit, die weinig ruimte kreeg, en René Ribberink voor. Bij de eerste de beste counter in de tweede helft was het echter alweer 3-2. Aksit produceerde de gelijkmaker, waarna de doelman van Eemnes en de paal een overwinning voor de Soesters voorkwa men. De DVS-ers Luits Houkes, René Rib berink en Ronald de Rooij namen za terdag met het nationale PTT-team deel aan een internationaal toernooi in Veendam. Ze werden eerste door on der andere een 6-0-zege op Duitsland. Van de 31 doelpunten kwamen er ze ven op naam van zowel Houkes als De Rooij en drie op die van Ribberink. VAN DE NIJVERE FIETSENMAKERS ■UrttAntererFetemarectap- BEUKENLAAN 54 - SOEST - TEL. 2 49 40 VERKOOP NIEUWE EN GEBRUIKTE FIETSEN - ONDERDELEN - ACCESSOIRES REPARATIE - SPECIALIST IN ONDERHOUD Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)-1 3014 OllOlGrMakelaardij o.g Soesterbergsestraat 79, Soest. 02155-16151 De volleybalsters van Stam/SoVo- Co hebben moeten plaatsmaken voor Avero/OS 2. De ploeg uit Sneek eiste in een onderling duel de vierde plaats weer op door met 3-1 te winnen. Dat gebeurde in een wedstrijd, waar meer had ingeze ten voor Stam/SoVoCo dat op de ranglijst achter het cijfer vijf kan worden teruggevonden. Gezien de 3-1-zege van de Soesters in de Bunt op de Friezinnen en het feit dat de laatste drie uitstapjes van dit seizoen winst opleverden, ging Stam/SoVoCo op weg met de mogelijkheid om de eer ste overwinning in Sneek te boeken. Als gevolg van de verzwakkingen van de landskampioen, moest namelijk ook het tweede damesteam van Avero/OS inleveren. Maar de missie van Stam/SoVoCo slaagde niet. In de drie sets die de thuis club op zijn conto schreef, verspeelde Stam/SoVoCo steeds een voorsprong. Na twee sets leek het scoreverloop na genoeg op een kopie van de heenwed strijd. Stam/SoVoCo verloor ook nu de eerste set met 15-9 en won daarna met 6-15 (in Soest 15-5). In die tweede set was de licht geblesseerde Monica van der'Wal weer van de partij en de in de eerste set met een enkelblessure uitge vallen Esther van der Spel speelde toen ook weer. Na een bezoek aan het zie kenhuis bleek later overigens dat de en kelbanden van Van der Spek waren in gescheurd. Avero/OS bewaarde in de derde en vierde set de rust die nodig is om een achterstand goed te maken. Dat lukt dan ook tweemaal (15-10 en 15-12). Heren Waar de heren van Stam/Sovoco in Leusden nog één setje weggaven, werd nu in de Bunt met 3-0 gewonnen van Dupac/Leos. In amper een uur tijd werd het 15-9,15-6,15-9 voorde Soes ters bij wie Jan Visser en Ad van Brum- melen jr. ontbraken. Stam/SoVoCo voerde het nieuwe beleid alvast uit door de 'youngsters' Sander Rasker en Jur- riën van Slooten in te passen. Gezien hun verrichtingen mag de club goede hoop koesteren, dat in de toekomst vanuit de eigen opleiding spelers door stromen naar de hoofdmacht. De ploeg hoopt zelf te kunnen doorstromen naar minimaal de derde divisie. Nog steeds heeft WZ'49 een klei ne kans op een periode Argon dient dan de laatste wedstrijd te gen Zeewolde te winnen en Rood- Wit mag niet gelijk spelen tegen de Merino's. WZ'49 moet winnen van Kockengen. Allereerst diende WZ'49 zelf te win nen van Rood-Wit. En deze opdracht werd door de mannen van Visee met glans vervuld. Met een 6-0-nederlaag werd Rood-Wit teruggestuurd naar Putten. WZ'49 begon goed en creëerde zich meteen enkele kansen (met name voor John Brouwer) en was beter dan Rood- Wit. Na een goed begin zakt WZ'49 enigszins terug. Rood-Wit trok het ini tiatief naar zich toe en creëerde enkele goede kansen. Door het missen van de ze opgelegde mogelijkheden zakte de moraal bij de gastei! en kreeg WZ'49 weer grip op de wedstrijd. Vlak voor rust werd dit bekroond door Abdelhak Belarbi, die een rebound van een schot van de goed op dreef zijnde Ton Wolf- sen met een schuiver verzilverde. Na rust was WZ'49 heer en meester. Het zette de gasten vast op de eigen helft en kon naar hartelust combineren. Na ruim een kwartier was het Berlarbi die WZ'49 op een 2-0-voorsprong zette na een schitterende aanval, waar bij Belarbi langs drie man slalomde.' Vanaf dat moment was al het verzet van Rood-Wit gebroken en kon WZ'49 het toch al goede doelsaldo verder op vijzelen. Het werd 3-0 door Zeki Kurt die via het achterste van een tegenstan der het net vond. De 4-0 was een goal uit het boekje. Met een ouderwetse voorzet en een goed in komende Barry van den Berg zorgde Van de Berg met een kopbal voor een onhoudbare goal. Topscorer John Brouwer, die deze wedstrijd niet kon scoren, werd door Visee vervangen door Niels van der Giessen die bij één van zijn eerste bal contacten Ton Wolfsen in staat stelde de mooiste goal van de wedstrijd te sco ren: 5-0. Vlak voor tijd werd het zelfs nog 6-0 door wederom Kurt die van vlak bij kon inschuiven. Hiermee was WZ'49 zelfs nog scheutig geweest voor Rood-Wit want de score had hoger kunnen uitval len. Met name een vrije trap van Joost Overduin, die wederom op een puike partij kon terugzien had meer verdiend. Nu ketste de bal via de paal in de voeten van een Rood-Wit verdediger. WZ'49 oefent donderdag om 19.00 uur tegen Limvio. De wedstrijd vindt plaats aan de Eemweg. Door met drie spitsen te spelen, nam Henk Hugen risico, maar de gedurfde taktiek van de hockey- trainer pakte goed uit. De heren van MHC Soest wonnen na drie opeenvolgende nederlagen weer eens een wedstrijd. Be Fair werd aan de Koningsweg met 3-2 ver slagen. Na dat tweede doelpunt werd Be Fair minder sportief, hetgeen resulteerde in hardèr spel. De scheidsrechter bestrafte één speler van Be Fair acht minuten voor tijd met een rode kaart, nadat hij een Soester had geslagen. Met nog drie minuten voor de boeg kreeg een andere Be Fair-speler een gele kaart, zodat hij het restant van de wedstrijd vanaf de kant kon bijwonen. De overtreding werd ook bestraft met een strafcorner. En uitgerekend die strafcorner vormde de inleiding voor de eerste zege van Soest in 1993. Maarten van de Klink sloeg in en Wallet was wederom attent in de rebound. XTV^y Vm/JRwJlj X. Met drie aanvallers wilde Hugen meer druk op het doel van de tegenstander bewerkstelligen. Soest opende dan ook met enkele aanvallen, maar in de ne gende minuut mochten de gasten reeds de derde strafcorner nemen. De verde diging van Soest kreeg de bal niet weg gewerkt: 0-1. Op inzet knokte Soest zich terug en de eerste strafcorner leverde na zestien mi nuten succes op. Arjen Buijs sloeg goed in en Kasper Wallet zorgde in de re bound voor de gelijkmaker. Op slag van rust rondde Buijs een goede aanval over rechts af: 2-1. In de tweede helft moest David Haver man alle zeilen bijzetten om Be Fair van scoren af te houden.. Eén treffer werd afgekeurd, omdat de bal van buiten de cirkel was ingeslagen. In de 51ste mi nuut werd Haverman, die uitgroeide tot de man van de wedstrijd, echter op le gale wijze geklopt. Behendigheid bij MHC Soest dat de eerste overwinning van 1993 boekte. Mixed Hockey Club Soest houdt op 11 en 12 april een internatio naal toernooi op het terrein aan de Koningsweg. Aan het evenement wordt deelgenomen door onder andere Engelse, Hongaarse en Duitse teams. De naar schatting negentig buitenlanders zullen in tenten op het terrein overnachten. Uit Engeland komt een herenteam van Cambridge. De Duitse clubs Wuppertal en Bielefeld komen met zowel heren als dames en Taban/Budapest stuurt een damesploeg naar Soest. Uit eigen land komen damesteams van Uden en Maassluis en herenformaties uit Mill, Overbosch en Nuenen. Het deelne mersveld wordt gecompleteerd met' vier dames- en vier herenteams van de organiserende vereniging. Op Eerste Paasdag beginnen de wed strijden om 9.30 uur. De wedstrijden reeks wordt rond de klok van 17.00 uur afgesloten, waarna een barbecue met looporkest en een feestavond met een live-band op het programma staan. Om tien uur moeten de hockeyers de vol gende morgen weer het veld op, waarna voorzitter C. Dorresteyn om ongeveei 17.30 uur de prijzen uitreikt. Het derde herenteam van MHC Soesl zal tijdens de paasdagen met het Hon gaarse Taban/Budapest praten over een tegenbezoek. Dat is gepland in au gustus. Daarmee komen de hockeyers dit jaar toch nog in het voormalige Oostblok. Moskou De spelers van het derde team hadden voor dit jaar de tweede uitwisseling mei het damesteam van Spartak Moskou op poten gezet. De Kussen zouden op 29 april in Soest arriveren voor een verblijf van negen dagen. In september zouden de Soesters voor de tweede keer in twee jaar op het vliegtuig naar Moskou stap pen. Spartak Moskou heeft de uitwisseling echter afgezegd. De damesploeg is kampioen van Rusland geworden en de sponsor van de ploeg heeft bepaald dat de dames daarom naar een groot inter nationaal in Birmingham moeten. Er is daardoor geen geld meer over voor een trip naar Nederland. Jos Brink van MHC Soest: "We hebben gekeken of we de vliegtickets voor 22 Russen via sponsoring konden betalen, maar dat bleek te duur. We wachten nu even af en gaan uit van één jaar uitstel. Misschien dat we dan ook topteams uit Nederland uitnodigen voor het toer- SOMFY g specialist X 2,5 m1028,- X 2,5 m1110,- X 2,5 m1151,- voordelig in rolluiken, ezen en binnenzonwering! tejtteQen een scherpe prijs. montagedienst. |U|C Soest ■"W tel. 02155-13342 rijsstraat 145 loten.

Soester Courant | 1993 | | pagina 15