Jeugd TV Soest-Zuid kan nog groeien Bos en Hillen klaar voor de start ISPÜm Zeven nationaliteiten bij Red Stars FDC Eemland debuteert op WK Ballroom met 9de plaats Terug in de tijd met WPE Sabine van Rossenberg pakt 5de plaats NK hoogspringen Basisscholieren uitgenodigd voor EK rolstoelbasketbal Team TV Soest-Zuid (5e klasse) PAGÏNAji VOENSDAG 7 APRIL 1993 "1 kR ■ERD. *82 00 uur; 00 uur) opend. SOESTER COURANT Succesvolle equipe rijdt morgen eerste rally nieuwe seizoen PAGINA 17 AUTOSPORT Internationaal paastoernooi in sporthal Beukendal BASKETBAL 'Head of the River' levert zege op voor BWV De Eem De voetbalclub in blauw en wit waar je écht gebakken zit! Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar woensdag om 13.30 uur TRAINEN en de kantine is open! Sportorganisatie "SOEST" Voor inlichtingen: (02155) 2 49 22 Tussen 23 deelnemers uit dertien landen Ploegwedstrijd op de Eng op 17 april RUITERSPORT Triathleten actief in Beekbergen Dames van WZ'49 behouden na zege kans op handhaving ATLETIEK Trainer Pieter Verbrugh: "Zodra het speelse erafis, zitten hier B-spelers" TENNIS oo rui. :ze interessante samenwerk), nu toe dat tegen alle genome en in en ondanks alle onderzoe formatie en inspraak, er toch eer mpermarkt in het winkelgebiet g komen. En wij vrezen dat he j niet zal blijven. Er zijn nu c op een warenhuis. De PvdA Hema wil dat en een ambtenaa gemeente Soest liet zich ontval de structuurvisie nu toch open een is, met andere woorden: ru oor nieuwe initiatieven. Als je nen en bouwwerken voor de Val jstraat bij elkaar optelt: AH, Va: eden, Lindenhof, het v.m. bevol egister, dan komt er al meer daj m: winkeloppervlakte bij oftewe in de totale winkeluitbreiding vai e situatie is de vraag nadrukkelij) orde wat het gemeentebestuu Dest gaat doen om aan de bevol et vertrouwen terug te geven da ructuurvisie niet het zoveelsti lesluit wordt dat door Jan, Cees en alleman kan worden lekge :n, maar inderdaad de leidraai vvaarlangs Soest zich verder ki kkelen. er zijn nog meer vragen te steller de voorgenomen vestiging Ike maatregelen neemt het ge tebestuur om te voorkomen da ilgengebied tussen Braamhage ei ouderslaan door deze vestigin aangetast? zit het eigenlijk met het uitgangs van het winkelbeleid in de Struc isie, dat de winkels naar de men >uden komen en dat de 5.000 m: :iding gelijkelijk wordt verdeelt de 4 bestaande winkelgebieden? ,e vestiging van AH is het quotum de Van Weedestraat gebruikt en •op! gaat het gemeentebestuur de toe van het verkeer dat met deze ves- gepaard gaat in goede banen lei- En hoe voorkomt het dat winkel- ;k van andere winkelgebieden de Van Weedestraat wordt gezo- hiel Bos start morgen in de Zui- lerzeerally. Het is de eerste rally /an dit jaar die meetelt voor het in- ernationaal Nederlands rally- ampioenschap. Naast Bos zit in Je auto opnieuw navigator Ton -lillen. De equipe werd in 1991 met Ford Nederlands kampioen. V, tw D, fineer worden de parkeerplaatsen rC Kuyperstraat en Korte Brink na het vertrek van AH van de hui locatie) opgeheven en vervangen parkeergelegenheid voor de be- rs van die straten? e laatste vraag: hoe zorgt de ge- te ervoor dat deze vestiging niet erste schaap over de dam is, maai tzondering die de regel bevestigt' H. Koenis. De Groene Driehoek rekenen enmalig n plukt. irtuigen rELEFAXl 03 3 560476 los rijdt nu in een Peugeot 309 TI-16. De 31 -jarige Soester heeft een :ursus van een week achter de rug in Soorwegen. Hij reed daar op ijs en ,neeuw, zodat zijn wapenbeheersing log beter is geworden. Hillen volgt een :ursus voor KNAF-sportcommissaris, waarmee zijn kennis van de reglemen ten toeneemt, an de Peugeot 309 GTI-16 zijn de ersnellingsbak en het onderstel van ren nieuwe constructie. De verwach ting is dat de equipe Bos-Hillen hoge ogen gaat gooien in de categorie voor tweèwielaangedreven auto's. >e Zuiderzeerally wordt morgen en overmorgen gehouden. De volgende rally die meetelt voor het kampioen schap wordt van 14 tot en met 16 mei verreden in Spanje. In juni staat de ELE rally op het programma en een maand later volgt de Deutschland Rally. In september is de Omloop van Vlaande ren en in het najaar rijden Bos en Hillen in de Nacht van Achtmaal en de Gol den Tulip Rally. Bos debuteerde in 1986 en heeft een opmerkelijke staat van dienst opge bouwd. In 1987 werd hij gekozen tot Rookie of the Year (beste nieuweling). In 1988 werd hij vice-kampioen in het nationaal Nederlands rallyklassement n een jaar later won hij in groep N het internationaal Nederlands rally kam pioenschap. In 1990 stapten Bos en Hillen samen in de auto. Dat leverde hen dat jaar de tweede plaats in het nationaal Neder lands kampioenschap op. Bos werd daarnaast winnaar van de Euro Cup. In 1991 werden Bos en Hillen internatio naal Nederlands rallykampioen. In de zelfde klasse werden ze, na de overstap naar Peugeot, derde. Beiden wonnen vorig jaar de Formule 2 in het interna- Chiel Bos (links) en Ton Hillen heb ben zich terdege voorbereid op hetrally- seizoen dat morgen begint. tionaal schap. Nederlands rally kampioen- Zeven nationaliteiten zijn verte genwoordigd tijdens het jaarlijkse paastoernooi van The Red Stars. Het basketbalevenement wordt van 10 tot en met 12 april in sport hal Beukendal gehouden. Aan het toernooi wordt tevens meegedaan door een team van oud-internatio nals. Onder de voormalige oranje-klanten bevinden zich onder meer Cock van de Lagemaat, die enkele seizoenen gele den voor The Red Stars uitkwam, en Kees Akerboom. De laatste was jaren lang topschutter op de Europese bas ketbalvelden. Hij kon thuis blijven en toch raak schieten. Ook Argon/Veen- land verschijnt met ex-sterren in Beu kendal. 'Good-old' Hank Smith, T. Marrioneaux en Eric van Woerkom spelen al geruime tijd voor de ploeg uit Wilnis. Een jaar of tien geleden waren zij nog bepalend voor het verloop van de vaderlandse competitie. Tijdens het herentoernooi komen ook buitenlandse ploegen in actie. Uit Bel gië is BBC Falco aangetrokken, Wild- ford Storms steekt vanuit Engeland de Noordzee over en het Amerikaanse basketbalteam van vliegbasis Soester- berg (Wolfhouds) is ook ingeschreven. Naast The Red Stars doet een aantal topteams uit de eerste divisie en de pro motiedivisie mee. Ook bij de dames is de 24ste editie van het paastoernooi internationaal getint. Het Zweedse Visby Aik, het Deense Sankt Annae en BC'70 uit de Duitse zusterstad Soest zullen van de partij zijn. Het dames- en herentoernooi wordt op zondag 11 en maandag 12 april afge werkt. Op zaterdag 10 april wordt een toernooi voor de jongens junioren afge werkt, alsmede een wedstrijdenreeks voor heren 2 en 3 van The Red Stars. Dunckwedstrijd In elke afdeling wordt een driepunts wedstrijd gehouden, waaraan per team maximaal twee spelers mogen deelne men. Het meeste spektakel biedt waar schijnlijk de dunckwedstrijd bij de he ren. Die begint maandag 12 april om 17.45 uur. In elk toernooi wordt verder de meest waardevolle speler of speel ster aangewezen. Tijdens het toernooi worden in Beukendal doorlopend bas ketbalfilms vertoond. Het paastoernooi van The Red Stars staat altijd in het teken van buitenland se gastploegen. De basketbalvereniging ontvangt het komende weekeinde vijf tig tot zestig buitenlanders. De meesten vinden onderdak bij leden van de club, anderen overnachten in een hotel. Alle teams uit het buitenland spelen op zon dag en maandag. Op zaterdag zal een aantal gasten een dagtocht naar Am sterdam ondernemen. Programma - Zaterdag 10 april: To.00-16.00 uur Jongens Junioren. 16.00-21.00 uur Heren (reserves). Zondag 11 april: 10.00-14.30 uur Dames Senioren. 15.00-19.30 uur Heren Senioren. Maandag 12 april: 10.30-14.00 uur Dames Senioren. 14.45-19.00 uur Heren Senioren. De dames veteranen van BWV De Eem hebben voor de derde keer de 'Head of the River' gewonnen. De roeisters, on der wie verschillende Soesters, legden de 5,5 kilometer op de Amstel het snelst af. Ze waren 22 minuten en 36 secon den onderweg. Dat leverde hen de Head-blikop. Met een negende plaats heeft de Formation Dance Company Eem land goed gescoord tijdens de WK Ballroom in München. De dansers hielden zich onder leiding van trai ner Harry Gerth prima staande in het deelnemersveld van 23 teams. Wereldkampioen werd titelverde diger Braunschweiger TSC im Post SV. In de Olympiahalle in de Beierse hoofdstad volgden zesduizend mensen de verrichtingen van de teams uit der tien landen. FDC Eemland begon goed en plaatste zich voor de halve finale. De uitstraling, choreografie en de muziek werden goed ten uitvoer gebracht, het geen de vorm van de ploeg onder streepte. Uniek voor Nederlandse be grippen is dat de muziekband van FDC Eemland in eigen beheer is gemaakt. De Duitse organisatoren bestempelden de band als één van de beste van de WK. Dat leidde evenwel niet tot een finale plaats. Maar de negende plaats wordt door FDC Eemland beschouwd als een uitstekende prestatie. Als de stijgende lijn van het dansteam kan worden voortgezet, verwacht FDC Eemland volgend jaar tijdens de WK wèl door te dringen tot de finale. De Soester Eng vormt op zaterdag 17 april het strijdtoneel van leden van de Warmbloed Paardenfok- vereniging Eemland. Zij gaan die dag terug in de tijd en houden van af 12.00 uur een ploegwedstrijd. Die vindt plaats op het terrein van een lid, naast 'het Enghenbergje'. Van oudsher is Eemland, zoals de naam reeds doet vermoeden, een fokvereni- ging. Omdat de fokkerij in Soest en om geving afnam, zochten de leden naar een andere vorm van paardensport. Be kend in dat verband zijn de wedstrijden van aangespannen rijden. Die tak van paardensport neemt in Nederland steeds grotere vormen aan. Een betrekkelijk nieuwe vorm van paardensport wordt beoefend in de ploegwedstrijden. Voor de uitvinding van landbouwmachines, trokken de boeren met hun paard het land op. De agrariërs bleven soms dagenlang met hun paarden op de akkers. Verschillen de leden van de WPE Eemland zijn nog steeds in het bezit van een ouderwetse ploeg en zodoende kwamen ze op het idee een ploegwedstrijd te organiseren. Tijdens de wedstrijd wordt gebruik ge maakt van een zogenaamde slofploeg. Die wordt achter het paard gespannen. De deelnemer loopt weer achter de ploeg. De leden van de WPF Eemland zijn al druk aan het oefenen, omdat de paarden dit soort werkzaamheden niet meer gewend zijn. Het gaat er niet om wie de meeste meters aflegt. De afstand van het traject wordt van te voren be paald. Van belang zijn de techniek die de deelnemer hanteert en de precisie waarmee wordt geploegd. De jury wordt gevormd door een boer die zijn hele leven met paarden heeft geploegd en dus deskundig is. Er zal zowel met enkelspannen als dubbelspannen wor den geploegd. De ploegwedstrijd op zaterdag 17 april begint om 12.00 uur. Het terrein is te bereiken via de Kolonieweg en de Eng- henbergsteeg. Vijf leden van triathlonvereniging de Schieter verschenen zondag aan de start van een wedstrijd over 30 kilometer in Beekbergen. Bert den Breejen bleek goed in vorm in zijn aanloop naar de triathlon van Al- mere. Hij was de snelste van het Soester gezelschap met een persoonlijk record van 2.09.50. Gijs van Korlaar, terugko mend van een blessure, legde de afstand afin 2.16.56. De dames van WZ'49 hebben een beslissingswedstrijd uit het vuur ge sleept in de strijd tegen degradatie. Dat werd bereikt door een 1-2-over- winning in Montfoort. WZ'49 moest winnen van Montfoort om een kans op handhaving te houden. Na twintig minuten kwamen de Soes ters op een 0-1-voorsprong die een kwartier voor tijd door Montfoort werd weggewerkt. Vijf minuten laten scoor de Corien Verrips de winnende treffer. Sabine van Rossenberg heeft op zien gebaard door tijdens de NK indoor als vijfde te eindigen bij het hoogspringen. De eerstejaars A-juniore bereikte een persoon lijk record met een hoogte van 1.65 meter. Van Rossenberg is tijdens een training al eens over 1.70 meter gekomen. De verwachting is dat zij die hoogte ook zal halen tijdens buitenwedstrijden. Het lid van AV Pijnenburg traint al geruime tijd met de districtsselectie en wil tijdens de NK jeugd in Groningen goed voor de dag komen. De titelstrijd vindt in ju ni plaats. Senior Mark Hilberts van AV Pijnen burg is in Schoonhoven als vijfde geëin digd op de 9,6 kilometer (29.45). Vete raan Hariy van Brummelen werd in zijn klasse zesde in 33.15. Hilberts is maandag met zijn clubgeno ten Marion van den Broek, Dick van den Broek en Paul van den Brink voor een trainingsstage naar de Algarve in Sabine van Rossenberg heeft geen vliegticket nodig om van de grond te ko- Portugal afgereisd. Dick den Oude heeft in Beekbergen een goede 'come-back' gemaakt op de 30 kilometer. De veteraan eindigde als vijfde in een tijd van één uur, 52 minu ten en 25 seconden. Gerrie den Oude had op de 20 kilometer 1.24.26 nodig om over de finish te komen. Dat par- coursrecord leverde haar de eerste plaats op. Jaap van den Berg werd tiende op de Spanderswoudloop in Hilversum. Op de 10 kilometer was hij 32 minuten en 56 seconden onderweg. Van den Berg zal op 25 april deelnemen aan de mara thon van Parijs. Namens AV Pijnen burg verschijnen ook Gerard Boeren en Elly Moerman aan de start. Alle basisscholieren van Soesf zijn uitgenodigd om getuige te zijn van de opening en de eerste wedstrijd van het EK voor rolstoelbasket balteams. De leerlingen en de schoolteams kunnen het openings duel in sporthal Beukendal gratis bijwonen. De basisscholen hebben een brief van het organisatiecomité ontvangen, waarin ze een plaats op de tribune wordt aangeboden. Sommige scholen hebben al laten weten op de uitnodiging in te zullen gaan. Het EK rolstoelbas- ketbaltoernooi om de André Vergau- wencup wordt georganiseerd door BC Antilope, het Bentinck Fonds en bas ketbalvereniging The Red Stars. Be stuurslid Rinus Valk van Red Stars heeft de scholieren namens de organi satoren uitgenodigd. De eerste wed strijd begint om 14.00 uur. De leerlin gen moeten dan eigenlijk nog naar school, maar de organisatoren hopen dat een bezoek aan Beukendal in het rooster kan worden ingepast. "Mis schien vindt u het eveneens van belang dat de kinderen in aanraking komen met deze vorm van sport." De organisatoren hopen dat de tribune van Beukendal vrijdagmiddag vol zal zitten. Gezien het tijdstip worden die dag minder toeschouwers verwacht dan op zaterdag en zondag. De wedstrijden vinden plaats in zowel Beukendal als in Aqua Indoor. Op vrijdag wordt er tussen 14.00 en 22.00 uur gespeeld, zaterdag van 10.00 tot 18.30 en zondag vanaf 9.45 uur. De finale wordt gespeeld in Beukendal en begint om 13.30 uur. Drie Nederland se, drie Italiaanse en twee Franse teams hebben zich gekwalificeerd voor het driedaagse eindtoernooi. Kaarten zijn verkrijgbaar in restaurant Beukendal. De prijs varieert van 2,50 gulden voor een jeugddagkaart tot 12,50 gulden voor een passepartout- kaart voor volwassenen. Vertegenwoordigers van danscentrum Slingerland hebben overigens zondag middag ongeveer zestienhonderd gul den overhandigd aan de organisatoren van het toernooi. Het geld was bijeen gebracht tijdens een dansmarathon in maart. Van de opbrengst zullen de prij zen worden betaald. L)e keuze van de technische commissie van tennisvereniging Soest-Zuid om het 'gouden' jeugdteam te bevorderen tot eerste zondagteam is een bewuste geweest. Het is ook een keuze geweest, waar Pieter Verbrugh volledig achter staat. Volgens de nieuwe trainer van TV Soest-Zuid heeft de jonge ploeg uitstraling: "Het team kan groeien en de club kan er jaren mee verder. Je had ook wat B-spelers van de zaterdag kunnen halen, maar dan is het moeilijk om de boel bij elkaar te houden." (ander de Groot, Maarten Zoetelief, kachel Beyer en Floortje Brouwer heb- )en bewezen dat ze talent hebben. In 1992 werden ze Nederlands kampioen rij de jeugd. Naar het oordeel van Ver brugh is het viertal al helemaal rijp voor de vijfde klasse bij de senioren.. De ten- nistrainer verwacht zelfs dat de club aan dé Bosstraat voor de eerste plaats mee draait, maar loopt te lang mee om voor de start van het seizoen een kampioen schap aan te kondigen. "Je kan een vaanzinnig sterk team heben, maar er can net één tegenstander bij zijn, die ïog sterker is. En dan promoveer je liet." Niettemin is Verbrugh, vijf maanden nadat hij werd gevraagd het eerste team e komen trainen, ervan overtuigd dat Je eerstejaars senioren er klaar voor :ijn. Mentaal 'Ik ken ze vrij goed, omdat ik ze al eer der privé-training heb gegeven. Zodra bet speelse eraf gaat en ze taktisch/ nentaal groeien, dan zitten hier alle- naal B-spelers in. Ik verwacht dat som migen dit seizoen al uitgroeien tot J-speler. Of ze A-speler worden, is af hankelijk van de motivatie. Er moet irogressie in blijven zitten. In Doorn ïeb ik een aantal A-spelers op de trai ning. Het enige verschil is, dat ze hier taktisch en mentaal onder het gewenste niveau zitten. Technisch hebben ze het allemaal voor elkaar, conditioneel ook." "Ik ben van mening dat de mentale ont wikkeling voor veel trainers onbekend gebied is. Bij jonge spelers moet je veel meer de nadruk leggen op het mentale vlak, maar de aandacht wordt teveel ge vestigd op de technische aspecten. Ten- nistrainers maken daardoor de creativi teit van de spelers kapot. Natuurlijk moet je een goede basistechniek heb ben, maar je moet snel je aandacht op je tegenstander richten. Teveel spelers zijn echter met zichzelf bezig. Wij letten maar op één ding: je hebt continue met een tegenstander te maken. Een speler moet weten wat de positie van de ander is, wat voor een bal hij slaat, hoe het met zijn conditie is, wat zijn zwakke plekken zijn. Dat leer je door wedstrijdsituaties te creëren. Daar besteed ik veel aan dacht aan. Ik weet dat de nadruk bij an dere clubs op het technische en condi tionele vlak ligt." Tot voor kort trainde Verbrugh het eer ste team van TV Soest-Zuid twee keer per week. Éénmaal per week kwam de ploeg dan naar Doorn, waar Verbrugh een tenniscentrum heeft. Inmiddels is hij nog maar één keer in de week met de groep bezig, al hebben sommigen daar naast ook nog les van hem. Ondanks dat de trainingsintensiteit niet optimaal is, bespeurt Verbrugh vooruitgang bij zijn spelers. Creatief "Rachel Beyer heeft voor een dame ontzaglijk veel in huis. Ze is handig met de bal en zó creatief. Dat zie je maar bij weinig dames. Als zij gedisciplineerd gaat spelen, wordt ze één van de beste speelsters van het district. Rachel en ook Xander de Groot pakken dat men tale aspect goed op. Floortje Brouwer had bij bepaalde slagen nog niet vol doende vertrouwen. Met name bij de back-hand, de service en de volley. Zij heeft door veel technische trainingen dat vertrouwen moeten krijgen. Ik ben van mening dat ze nu wel veel vertrou wen heeft. Ook Maarten Zoetelief is een jongen met ontzaglijk veel moge lijkheden, maar hij speelt te opportu nistisch. Hij doet waar hij zin in heeft. Hij slaat een drop-shot als hij dat wil, niet als hij dat moet om een punt te sco ren. Dat is moeilijk om aan te leren. Je moet hem er continue op wijzen. Maar ten kan heel verrassend partijen win nen, maar hij kan ook partijen laten lig gen door verkeerde keuzes te maken. Het is ook moeilijk voor jonge spelers. Ze hebben al zoveel trainers versleten." Verbrugh zal op 18 april, wanneer de competitie begint, zijn discipelen niet kunnen bijstaan. Al voor dat hij door Soest-Zuid werd benaderd, was hij door Groenekan als coach aangetrok ken. Hij begeleidt die ploeg in de eerste klasse en zal ook eind juli in de eredivi sie als coach fungeren. "Het is jammer datje het team, waar je druk mee bezig bent, niet aan het werk ziet. Dan kun je niet zoveel terugkoppe len naar de training. De technische commissie is nog met een coach bezig." Verbrugh had graag gezien dat zijn as sistent Berry Opperhuizen als coach met de ploeg op pad zou gaan. Opper huizen werd evenwel te laat gestrikt. De B-speler heeft nog verplichtingen in het eerste team van LTC Soestdijk dat dit seizoen in de tweede klasse uitkomt. Verbrugh blijft optimistisch gestemd. Hij liet zijn jonge tennissers al tweemaal oefenen tegen ploegen die ervaring in de vijfde klasse hebben. Beide wedstrij den werden gemakkelijk door TV Soest-Zuid gewonnen. Het aardige ge val doet zich voor dat de wegen van Maarten, Xander, Rachel en Floortje zich dit seizoen zullen kruisen met die van Martin Jonkheim en Stella Meer- ding. Zij kwamen enkele jaren geleden nog voor het eerste team van TV Soest- Zuid uit, maar spelen nu in Baarn 2. Op 6 juni moeten de jonge Soesters op be zoek bij hun voorgangers. Verbrugh: "Ze zijn er absoluut klaar voor. Ik zie in dit team vier vaste punten per wed strijd. We scoren in ieder geval met een damessingle, een herensingle, het da- mesdubbel en één mix. Verder hebben we best een sterk herendubbel." De tennistrainer zegt niet zomaar wat. Daarvoor vertoeft hij te lang in de ten niswereld. Een jaar of achttien geledén speelde hij in de toenmalige Over gangsklasse die tegenwoordig te verge lijken is met de tweede klasse. Van 1983 tot 1991 was hij trainer van LTC Soestdijk, waarna hij met beide handen de kans greep om in Doorn een tennis centrum over te nemen. In oktober werd hij benaderd door Soest-Zuid om Jeroen Schuur op te volgen. Verbrugh: "Ik vond het leuk dat ze me vroegen, omdat ik de affiniteit met tennis wil houden. Ik heb geen zin om de hele dag achter een bureau te zitten en boven dien ken ik veel spelers uit de omge ving." Het is echter niet zo dat Verbrugh voortdurend op kantoor zit. Ook in zijn centrum in Doorn geeft hij privé-trai- ningen en hij is tevens actief als trainer van het Tennis Instituut Nederland (TIN). In die hoedanigheid begeleidt hij semi-profs, onder wie Wibo Pleinaar en Rishi Panday, die in het Satelite-cir- cuit spelen en hopen door te breken tot de top. Verbrugh: "Het ideaal van elke trainer is om één speler groot te maken. Maar die tijd komt nog wel, daar ben ik van overtuigd. Of dat bij Soest-Zuid lukt? Misschien zit er één-in-de-dop. Rachel is een meisje dat in de dubbels best goed kan worden. Maar kunnen en doorbreken is afhankelijk van de spe ler." Xander de Groot, Rachel Beyertrainer Pieter Verbrugh, Maarten Zoetelief en Floortje Brouwer (v.l.n.r.) zijn klaar voor het karwei in de vijfde klasse. "Wij letten maar op één ding: je hebt continue met een tegenstander te maken zegt Verbrugh. Hij traint de jeugdige ploeg al enige maanden, maar kan de tennissers in verband met verplichtingen bij Groenekan niet begeleiden tijdens wedstrijden. De tennis- competitie begint op zondag 18 april. Volgens Verbrugh maakt Soest-Zuid kans op een hoge klassering. Foto: Goos van der Wilt. Xander de Groot 16 jaar, Cl, aanvoerder Maarten Zoetelief 17 jaar, Cl Rachel Beyer 17 jaar, Cf Floortje Brouwer 16 jaar, Cl 18 april 10.00 uur Lockhorst 2 - Soest-Zuid 1 25 april 10.00 uur Soest-Zuid 1 - Eemslag 2 2 mei 10.00 uur Lelystad 2 - Soest-Zuid 1 9 mei 10.00 uur Soest-Zuid 1 - Nijkerk 2 16 mei 10.00 uur Soest-Zuid 1 - Alta 4 23 mei 10.00 uur Hoogland 2 - Soest-Zuid 1 6 juni 10.00 uur Baarn 3 - Soest-Zuid 1 Inhaaldagen op 30 april, 20 en 31 mei en 13 en 20 juni. Bosstraat) (Lelystad) (Bosstraat) (Bosstraat) (Hoogland) (Baarn)

Soester Courant | 1993 | | pagina 17