A. WEERD m VARIAÏ De Westra's winnen bowlingtoernooi Harskamp-waterval trekt veel bekijks OPHEFFINGSUITVERKOOP Expositie in Mayindra Soest Narre Knollen bedanken sponsors en adverteerders Koninginnedag in Soesterberg Drukte bij open huis P E Sportuitslagen Jeugdnieuws WOENSDAG 7 APRIL 1993 SOESTER COURANT PAGINA i. WOENSD/ Spannende strijd in finale bij SB V in C-drie BOWLING Mandala's, yantra's en chakra's Brandje in oude pand burgerzaken snel geblust Geld gestolen uit kluis Molendael Rampenstaf Soest oefent op papier Een kleine greep uit een grote collectie. HORLOGER JUWELIER OPTIEK SOESTERBERGSESTRAAT 26 - SOEST - TEL. 02155-12982 Zeeverkenners geven kijkje achter schermen GOS krijgt geld van Julianafonds voor groepsruimte m Topscorers EÜ219HB Zwemdiploma TURNEN Goed turnwerk van Willem Strijbosch Puzzelrit voor auto's bij RAC Amersfoort e.o. Het team van Westra's heeft het toernooi van de Soester Bowling Vereniging gewonnen, dat zater dag en zondag in C-drie werd ge houden. De winnaars eindigden op een totaal van 2.028 pins, negentig meer dan de Engh dat tweede werd. De strijd op de banen in C-drie was spannend. Zes teams plaatsten zich tij- dens de voorrondes voor de finale. Be halve de Westra's en de Engh mochten Team Hagen, Flying Pin Ten, Cobra's en de Bazuintjes aan de eindstrijd deel nemen. Na de Westra's en de Engh ein digde Team Hagen op de derde plaats. Flying Pin Ten werd vierde, gevolgd door Cobra's en de Bazuintjes. Door de knieën tijdens het bowling- toernooi. Foto. Bger Geessinck. In de voorronde zette M. Iris de hoogste score neer met een pinfall van 229. Bij de dames zorgde Peggy Bertus voor de hoogste game (200). Tijdens de regu liere wedstrijden op dinsdagavond had Peggy Bertus al'voor opzien gebaard met een game van 214. Daarmee staat ze tweede bij de dames. Sinds vorige week prijkt bij het achter terras van De Harskamp - het bekende tennis- en squashcentrum aan de Dor- resteinweg - een heuse waterval. Het is geen natuurverschijnsel, want de fraaie waterpartij is volledig met men senhanden gemaakt. De waterval is zo'n 2,5 meter hoog en volgens ingewijden daarmee tegelijk ook de grootste - zo al niet de enige - waterval van Soest. Voor de aanleg te kende het bekende Soester hoveniers bedrijf Boshuizen en Ko, van de Burge meester Grothestraat, bestaande uit Erik Boshuizen en Mare Koper. Op verzoek van John van Harskamp, eigenaar van het populaire tennis/ squashcentrum en volgens eigen zeggen "een beetje gek van watervallen", bouwden zij de waterval van Franse ro de breuksteen in drie weken tijds. Vori ge week - juist voor het begin van het tennisseizoen, dus dat kwam mooi uit - was hij klaar. Het tenniscentrum aan de Dorrestein- weg, dat vorig jaar werd uitgebreid met een aantal fraaie squashbanen, beschikt aan de achterzijde over een schitterend terras met uitzicht op de tennisbanen. Wie tussen de sportieve verrichtingen door even wil uitblazen kan op zijn ge mak genieten van het buitenzijn, op een plekje van bijna on-Nederlandse allure. De waterval, die 's avonds verlicht wordt, past daar uitstekend bij en biedt de bezoekers een stukje romantiek, waar men verder in Soest tevergeefs naar zal zoeken... John van Harskamp, Erik Boshuizen en Mare Koper bij de waterval achter het tennis /squashcentrum. Vanaf heden exposeren Marga Walburg en Ton Penders met prachtige mandala's, yantra's en chakra's. Met gebruikmaking van verschillende symbolen zijn er wa re kunstwerken ontstaan. Mandala's zijn schilderingen met een geometrische opzet. Ze zijn veelal twee-dimensionaal, soms drie-dimen sionaal. Het zijn symbolen die door de strak geometrische opbouw de orde ning van de kosmos willen tonen. Ze komen als het ware uit één centraal punt, van waaruit het hele beeld ge vormd wordt. Een yantra is een teken-schilderwerk waarbij speciaal voorgeschreven af beeldingen en kleuren gébruikt wor den, die daardoor een bepaalde uitwer king hebben op degene die de yantra gebruikt als meditatiemiddel en op de gene die de yantra tekent en schildert. De chakra-schilderingen zijn gebaseerd op de diverse chakra's (energiepunten) iri het lichaam. De mandala's en yantra's zijn te bezich tigen in de winkel van Mayindra. De chakra's hangen in de nieuwe ruimte, die deze week in gebruik is genomen voor cursussen en vergaderingen; ze is prachtig gelegen, met uitkijk over de tuin. Het is de moeite waard om even te gaan kijken, dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur (behalve op zondag) bij Mayindra, Kerkstraat 3-5, tel. 25599. Op zaterdag 10 april start het eerste deel van de massagecursus, die gegeven wordt door Roos Vilé. In de cursus worden verschillende massagetechnie ken behandeld, maar vooral ook het zelf beleven en ervaren zijn een belang rijk onderdeel van de cursus. Daarnaast wordt er veel aandacht besteed aan het gebruik van de juiste oliën tijdens een massage. Aan de orde komen polari- teits-, intuïtieve en helende massage. De cursus is heel praktisch gericht, er wordt veel geoefend, ondersteund dooi een goede begeleiding en ondergrond. Wie geïnteresseerd is kan meer infor matie vragen bij Mayindra, waar de cur sus ook gegeven wordt. Cursussen Cursussen in de nabije toekomst: 10 april (zaterdagen): Polariteit-, intuï tieve- en helende massage, door Roos Vilé. 21 april: Voetreflexmassage, doorTil- lie Hoog. Langs deze weg wil de carnavals vereniging De Narre Knollen haar dank uitspreken aan de sponsors en adverteerders, die het mogelijk hebben gemaakt de kinderen en de bejaarden een onvergetelijke mid dag te bezorgen. Alweer enkele weken geleden verstomden de laatste carnavalskrakers in Bos en Duin, de Knollenburcht van De Narre Knollen. Namens jong en oud, die plezier heb ben beleefd aan de carnavalsmiddagen, bedankt het bestuur de volgende be drijven en personen die daaraan - o.a. als adverteerders in de Knollenkrant - hebben bijgedragen: DAVO Ijzerwa ren; ING-Bank; Loodgietersbedrijf V.d. Kerkhof; Fa. Bosman B.V.; Nic van Dam B.V.; Restaurant Darthuizen; Machinefabriek M.A. Rademaker, Cu- lemborg; Fa. Daatselaar groente en fruit; Banketbakkerij W. Rademaker; Bakkerij Rademaker B.V.; Gebr. v.d. Pouw Kraan; Fa. Grundig B.V.; Ver huurbedrijf C. Werkhoven; Banket bakkerij Bouman; Slagerij Van Asch; K. Hilhorst, groente en fruit; Hoka Snacks B.V.; Smit en Dorlas Koffie- branders, Amersfoort; Kat B.V.; Elec- trobedrijf C. Jensma; Comag B.V.; H. Poot; S. Opmeer; 't Vishoekje; Smeeing Beheer; Metselbedrijf B. Kuij- er; Fa. Binnen en Buiten; Provak Hooi- jer B.V.; Petit Restaurant Bos en Duin; Café de Kuil. Een brandje in het voormalige pand van de afdeling burgerzaken aan de Van Weedestraat is maandagavond snel ge blust door de brandweer. Het vuur is door onbekenden aangestoken. Ze leg den enkele brandende kranten in het le ge gebouw, waarna een vloerkleed vlam vatte. De politie en de brandweer wer den even na half acht ingeseind. In het weekeinde is vijftienhonderd gul den gestolen uit een kluis van Medisch Centrum Molendael. De inbraak vond plaats in één van de vertrekken van de afdeling administratie. Ook werden en kele deuren opengebroken. De inbraak kwam maandagmorgen aan het licht. Burgemeester J. de Widt heeft vorige week samen met zijn rampenstaf (be leidsteam) geoefend. Woensdag j.1. zijn door de rampenstaf van Soest het ram penplan en deelplannen beproefd. De burgemeester, die tijdens een ramp is belast met de leiding over de rampen bestrijding, had voor de oefening het management van de gemeentelijke or ganisatie, de commandant van de brandweer, de rayonchef van de politie en de directeur van de GGD-Eemland opgetrommeld. De oefenopzet was in handen van de Regionale Brandweer. Onderwerp bij de oefening was een op de Beukenlaan gekantelde tankwagen met gevaarlijke stoffen. Ontsnapping van deze stoffen zorgden voor direct gevaar voor de omliggende woningen. Vanuit deze (op papier) in scène gezet te situatie werden de plannen voor 'alarmering', 'waarschuwing bevol king', 'ontruiming/evacuatie', 'opvang en verzorging', 'voorlichting' en 'regi stratie' beoefend. Alle deelnemers vanuit de rampenbe strijdingsorganisatie (Brandweer, Poli tie, GGD en gemeente) hebben deze oefening als zeer zinvol ervaren. Burge meester de Widt kondigde na afloop dan ook aan om samen met zijn ram penstaf nog dit jaar een tweede maal te oefenen. Zilver speelgoed; Tekkel zwaar, van 610,- voor 305,- Postkoets mooi, van 780,- voor390,- Old-timer Opel, van 884,- voor442,- Zilveren vaas 18 cm hoog, van 695,- voor 348,- Zilveren vaas 16 cm hoog, van 665,- voor 332,- Plate theeservies met blad, van 645,- voor 325,- Zilveren manchetknopen 50% KORTING Seiko bureauklok met dag/data/mnd., van 460,- voor359,- Seiko reiswekkers, van 98,- voor83,- Seiko herenpolshorloge staal, van 195,- voor150,- Royal Albert kop schotels 20% KORTING Royal Albert suikerschep, van 19,95 voor-10,- Royal Albert taartvorkjes, van 17,95 voor 9,- Royal Albert lepeltjes, van 16,95 voor 9,- Maandlepeltjes en vorkjes 50% KORTING Zoetwater parelsnoer getwist, van 310,- voor160,- Zoetwater parelsnoer getwist, van 295,- voor150,- Metalen buiten-thermometer, van 69,- voor 55,- Metalen buiten-thermometer klein, van 35,- voor28,- Barometer stuurwiel, van 225,- voor185,- Contra barometer, van 545,- voor475,- Bloedkoraal snoeren Diverse paren-trouwringen Zilver, goud, dasklemmen, dasspelden, broches, hangers, bedels, plaatjes enz Diverse gouden en zilveren ringen 50% KORTING 25% KORTING 20% KORTING 50% KORTING Het Dorpsplein zal evenals vorig jaar het middelpunt zijn voor de viering van Koninginnedag in Soesterberg. Al op 29 april zal er 's avonds een stratenloop zijn voor scholen en individuele lopers, ge volgd door een lampionoptocht en een dropping voor de jeugd (vanaf 12 jaar). Op 30 april om plm. 08.00 uur zal mu ziekvereniging Odeon de bevolking op roepen om naar het Dorpsplein te ko men, om gezamenlijk het Wilhelmus te zingen. Burgemeester De Widt zal evenals voorgaande jaren de Soesterbergers toespreken. Voor het startschot van de zeskamp zullen de ballonnen het lucht ruim kiezen. Vanaf 08.00 uur zullen de ballonnen in het Dorpshuis worden uit gereikt. (Voor die kinderen die geen deelnamekaartje hebben gekregen via de school bestaat de mogelijkheid deze af te halen op 15 april van 14.00 tot 16.00 uur in de Drie Eiken). Tijdens de zeskamp zal om 09.30 uur in het Dorpshuis een poppentheater zijn voor de allerkleinsten, 's Middags is er natuurlijk weer de zwarte markt en zijn er springkussens voor de jeugd, 's Avonds is er een groots opgezet War- me-Hammen-Feest, met vanaf 18.00 uur muziek van Drie Hinterfelder Tiro- ler Muzikanten en Go Yellow. Om 20.00 uur zal in het Dorpshuis een Pantoffeldisco voor de jeugd van 12 t/m 16 jaar worden gehouden. Tijdens het avondfeest op het Dorpsplein zullen ook mooie prijzen te winnen zijn bij het rad van avontuur. Oranje-boekje In de week van 12 t/m 18 april zal het Oranje-boekje huis-aan-huis worden aangeboden, waarbij tevens een collec te zal worden gehouden om het finan ciële plaatje geheel rond te krijgen. In dit boekje staat het volledige program ma voor Koninginnedag, alsook voor 4 en 5 mei. Als het weer ook nog mee werkt kan Soesterberg uitzien naar een fantastische Koninginnedag! De Soester zeeverkennersgroep "Paltz en Eemgeuzen" hield zater dag open huis. De opkomst was groot en de vele bezoekers konden genieten van diverse activiteiten. De jongere gasten konden met de welpen (jongens van 7 t/m 11) meedoen met het kompaslopen, hutten bouwen, een hindernisbaan maken of broodjes bakken. De verkenners (jongens en meisjes van 11 t/m 16 jaar) lieten zien waar zij zich zoal mee bezighouden. Ze hielden juist hun vooijaarskamp, dus tenten en kampvuurtjes ontbraken niet. Verder bouwden ze van touw en houten palen een grote piramide en hielden ze een droge vlootschouw. Men kon de boten bewonderen in verschillende stadia van onderhoud. Iedere winter ondergaan de lelievletten een verrassende meta morfose, waarna ze in het voorjaar keu rig in de verf te water worden gelaten en opgetuigd. Verder gaf een kleine tentoonstelling van foto's, prijzen en kranteknipsels een aardig overzicht van de historie van de groep, die begint in 1970 met de fu sie van Paltz-scouts en Eemgeuzen. De ze combinatie verenigde Soests sterke punten in één groep, zoals ook later wethouder Mieke Swinkels betoogde. Zij bracht halverwege de middag een kort bezoek aan het terrein op de hoek van Bosstraat en Den Blieklaan. Ze vond de naam van de groep bijzonder goed gekozen en tekenend voor een Soester scoutinggroep. Waar de Utrechtse Heuvelrug (met het land goed 'De Paltz') overgaat in het Eem- dal, hoort een groep met deze naam, zo betoogde zij. Daarom liet zij weten zich in te spannen voor het vinden van een ligplaats dicht bij Soest, zoals de P E die enkele jaren geleden nog had. Na het uitwisselen van enkele passende ge schenken besloot wethouder Swinkels met de woorden' "P E, ik doe met jul lie mee!" Daarna gaf ze met een stoot op de scheepstoeter het startsein voor het overtrekken. Bij dit spel werden de oudste welpen via een kabelbaan 'over getrokken' naar de verkenners. Daar staan hun, en iedereen die lid wil wor den, veel nieuwe uitdagingen te wach ten. De Vereniging Groepswonen Oude ren Soest (GOS) heeft 7.500 gulden gekregen van het Juliana Welzijn Fonds. Het geld wordt benut voor de inrichting van de gemeenschappelijke ruimte van het woonproject Konings- dael. Het project is momenteel in aanbouw in Klein Engendaal. Waarschijnlijk wor den de woningen voor 33 leden van de GOS in oktober opgeleverd. De GOS had een financiële bijdrage aangevraagd bij het Juliana Welzijn Fonds. Jaarlijks wordt uit dit fonds twintig miljoen gulden geschonken aan ongeveer duizend grotere en kleinere projecten op het gebied van maatschap pelijk welzijn. Op de afdeling welzijn van de gemeente Soest ligt een folder van het Juliana fonds. Daarin staat wie in aanmerking kunnen komen voor financiële steun en' op welke wijze die kan worden aange vraagd. Soester Bowling Vereniging Maandag: BigSplitters- Bodrum 1-4: Bou- le d'Or - Bloopers 1,5 - 3,5; Zilveren Ster - No Name 4-1De Engh - Arrows 3-2; AR- KO - Flying Pin Ten 3-2; Van Ede - Baan- brekers 0-5. Dinsdag: Wings - Foxhunters 1-4; The Fa mily - Toppers 4-1; Gokkers - Bayvvatch 2-3; Funnel - Heppie Hookers 4-1; HAM - Hagen 3-2; Bazuintjes - Triootje BTG 2-3; Pin Down - Koffrie Westra 0,5-4,5; Strajk - Cobra's 2-3; Hamara - SHJ Ammer 2-3. Hees Hees BI - SCH'44 3-5; IJsselmeervogels C3 - Hees Cl 9-0; SEC E2 - Hees El 9-1. SEC SEC A1 - Jonathan A2 2-2; SEC C1 - Ach terveld Cl 9-4; SEC Dl - s.o. Soest Dl 2-1; SEC D2 - Spakenburg D3 7-4; Spakenburg D4 - SEC D3 5-7; SEC D4 - Quick D4 8-1 SEC El -CJWE1 8-1; SEC E2-Hees El 9-1; SEC Fl-CJVV F2 0-8. Soest Spakenburg Al - Soest Al 5-0; De Kieviten Al - Soest A2 12-5; Soest BI - GWV BI 7-1; Spakenburg Cl - Soest Cl 3-0; Hoeve laken C2 - Soest C2 1-3; CJVV C2 - Soest C3 5-1; SEC Dl - Soest Dl 2-1; Soest D2 - Quick D2 0-6; Soest El - VVZA E2 5-2; KWA E2 - Soest E2 0-12; Spakenburg E3 - Soest E3 3-1Roda'46 E13 - Soest E4 4-7 Soest E5 - Quick E3 5-3; CJW F1 - Soest F1 3-5; Soest F2 - Roda'46 F3 4-0; Soest F3 - Hoevelaken F2 7-2; IJsselmeervogels F5 - Soest F5 4-1; Soest F6 - WZA F6 2-0. VOLLEYBAL Stam/SoVoCo Senioren: Heren 1 - Leos 3-0; heren 2 - AGAVS 2 3-0; heren 5 - Dupaco - Leos 4 3-0; heren 6 - DEVU 2 3-0; Avero O/s - dames 1 3-1. Junioren: meisjes A2 - Woudenberg A2 2-1. MHC Soest Jongens: Laren A3 - Soest A1 2-3; - Baarn BI 2-3; Gooische B6 - Soest B;. 3-4- Soest Cl - Hilversum Cl 0-8; Soest 1% - Maarssen Dl 1-2; Maarssen D2 - Soest Dl Meisjes: Be Fair Al Soest Al 2-2; Soet A2 - Almere Al 1-2; Soest A3 - IJsseloe\ A~> 1-5; Kampong B2-Soest BI 0-3;Sot B2 - SCHC B3 5-0; SCHC C2 - Soest C 0-0; Soest C2 - IJsseloever Cl 1-1; So. D1 - Gooische D2 5-2; Phoenix D2 - S D2 7-0. Heren: Soest 1 - Be Fair 3-2; Soest 2 - HB«: 2 4-0; Soest 4 - Maarssen 3 2-1; Hilversi? 6 - Soest 5 4-6; HDM B - Soest A 2-( Phoenix B - Soest B 0-0; Soest C - Hoevel; ken B 1-2. Dames: Rood Wit - Soest 1 0-0; Soest 2 Shinty 3 1-2; Soest 3 - Kameleon 4 2-1; Hj versum 5 - Soest 4 0-1. ZWEMMEN De Duinkikkers 50 meter vrije slag: Natalie van Wijnbergetl 39.3; Hetty van Loenen 36.0; Nicole v Eete'n 35.9; Hester Vlaanderen 33.8; I; van Nimwegen 33.2. 100 meter vrije slag: Bram Houben 1.32.21 Pieter Daamen 1.23.7; Bastiaan de Vogl 1.14.8; Robbert Knipscheer 1.09.8; RonalJL frans Kingr Ophorst 1.10.4; Jelle Sonnevelt 1.05.0; L Mpp(WOol Hen Schoo 1.27.3; Astrid Buxtorff F Tish Kuiper 1.13.0. 200 meter vrije slag: Mirjam v.d. W| 3.00.2; Leontine Loeber 2.48.8; Lize v#| Berg 2.41.2. jr 100 meter schoolslag: Natalie van Wijnberjl gen 1.43.8; Hetty van Loenen 1.42.7; Nico# le van Eeten 1.39.8; Inge van Nimwegetf 1.36.5; Hester Vlaanderen 1.35.9; van Nimwegen 2.03.5 Jurgei 100 meter rugslag: Bram Houben 1.42.51 Peter Oosthof 1.36.8; Raymond HonderT dors 1.22.5; Jurgen van Nimwegen 1.33.M (clubrecord); Bas van Dorresteyn 1.14.8J Eric van Walsem 1.14.1; Pieter Daameqj 1.31.4; Bastiaan de Vogel 1.21.1; Mirjan v.d. Wal 1.29.0; Leontine Loeber 1.24.9;'| Lize v.d. Berg 1.23.7. 100 meter wisselslag: Ronald Ophora 1.21.1; Jelle Sonnevelt 1.18.7; Jolien Schoc 1.37.2; Astrid Buxtorff 1.34.8; Tish Kuipe' 1.20.2 (clubrecord). VOETBAL SEC Het Al team van SEC speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen Jo nathan. Een gelijkopgaande wedstrijd leverde een aardige wedstrijd op die het aanzien waard was. Dat tenslotte de punten gedeeld werden, was terecht. Het Dl-team van SEC was gastheer van s.o. Soest Dl. Zoals al eerder in de ze competitie levert dit een hele goede wedstrijd op tussen twee teams die aan elkaar gewaagd zijn. Ook zaterdag weer was het voetbal van beide kanten goed alleen had SEC wat beter de kansen moeten benutten. Dat het 2-1 voor SEC bleef, lag niet alleen aan het feit dat SEC wat kansen liet liggen, maar ze ker ook aan het goede verdedigen van hun gasten. Soest Een week voor Pasen wordt er nog steeds volop gevoetbald. Zaterdag was SEC D1 - s.o. Soest D1 de absolute kra ker. SEC Dl heeft al 21 punten uit 14 wedstrijden gehaald en was de absolute favoriet. De pupillen van s.o. Soest ver loren met 2-1, maar het was een span nende wedstrijd. Op het hoofdveld van s.o. Soest werd 's middags de wedstrijd s.o. Soest BI - GWV BI gespeeld. Trainer René Kaats haalde met z'n team een 7-1-overwinning, s.o. Soest Al moest uit tegen Spakenburg voetballen. De Soesters konden geen vuist maken te gen het betere Spakenburg. Keeper Rot Kuyer moest vijf tegengoals incas seren en aan de andere kant konden spitsen Jeroen Kok en Jan-Simon Nij- meijer niet scoren. Hees De C-junioren verspeelden zaterdaj jj hun laatste kans op het kampioenschap In Spakenburg leed Hees een zware ne derlaag tegen IJsselmeervogels dat op alle fronten domineerde. De eerste 20 minuten werd nog knap partij gegeveo l maar daarna was het alleen maar IJssel-1 meervogels wat de klok sloeg. Via 4-01 met de rust werd uiteindelijk met 9-0 verloren. ZWEMMEN De Duinkikkers Een sterk gehavende wedstrijdploej van de Duinkikkers moest zaterdag ic I Hoogland zijn laatste competitiewed-1 strijd zwemmen. Deze handicap leek dt I andere meisjes en jongens extra te sti- muieren, want er werden 34 persoonlij- Willem Bla ke records scherper gesteld. Of deze Point. prestatie van de hele ploeg genoeg is voor een hoge plaatsing in de competi- tie is de vraag, want door de afwezigeo moest er danig geschoven worden in de J jaarindeling. Een grote verrassing wa ren de prestaties van Pieter Daamen, I die voor het eerst in de wedstrijdploef meezwom, maar zich profileerde als I een ervaren zwemmer met verrassend I sterke tijden. De goede trainingsinsteh ling van Leontine Loeber bleek uit haai tijdsverbetering op de 200 meter vrije slag. Ze bleef maar liefst 10 volle secon den onder haar enkele weken oude re-; cord. Ook Raymond Honderdors diej; viermaal uit moest komen zwom sterk. Tish Kuipers zwom op de 100 meteii wisselslag een clubrecord (1.20.2)1 Hetzelfde deed Jurgen van Nimwegeis, op de 100 meter vrije slag (1.33.2). w»M»]*nra 1. Guy Dekker (SEC-zo) 19 2. Johnny Brouwer (WZ'49) 16 3. Razzo van Dam (SEC-za)15 4. Peter van den Berg (Soest) 13 5. Abdelhak Belarbi (WZ'49) 10 Cees-Jan de Vries (WZ'49) 10 7. Jeroen van Veenendaal (Soest) 9 8. Ramon Heynen (SEC-zo) 8 9. Richard De Bruin (SEC-za)7 10. Jeffrey Dorrestein (Hees)6 1. Erik Looysen (Hees)31 2. Saban Aksit (DVS) 16 Hans Peter van Zoelen (SEC) 16 4. Marco Martens (SEC)15 5. Jeffrey van Delden (SEC) 14 Ronald van Dorrestein (DVS) .14 Willem de Vries (SEC) 14 8. René Ribberink (DVS) 12 9. Richard de Bruin (SEC) 11 Chiel Struyk (SEC) 11 Bij SZHW de Wieksloot hebben de volgende zwemmers het A- of B-exa men met succes afgelegd. A: Douglas Beeren, Marlies van Brugstede, Richard van Doezelaar, Dusjko v.d. Eyn- den, Annemieke v.d. Graaf, Edwin Hagers, Roy Harskamp, Madelinde Jansen, Eric Kok, Denise Kooy, Dijanna Kroon', Rob Nieuwint, Kennard Rompelman, Laurence Schrijvers, Jessica Smeekes, Manouk Tiche ler, Maarten Troost, Joep Westerhof, Indra v.d. Broek, Maarten van Setten, Stephan van Wijke. B: Armando Arlar, Amanda Beljaards Dianthe v.d. Biezen, Joris Dijkkamp, Sa- mantha van Es, Mark Hofstede, Boy Lok- hoff, Annemarth Vos, Martine Vrakking, Irene Koorn, Nanne Iflé, Hetty Vermeulen! Gwendolien van Reeuwijk, Brechtje Nieu- Cees Verh Tijdens de tweede voorwedstrijd voor B/C-niveau in de landelijke lijn heef! Willem Strijbosch C5) van de Spring- bokken een goede prestatie neergezet. Na zijn 22ste stek in de eerste wed strijd, werd hij ditmaal twaalfde in St. Nicolaasga. In het totaal klassement staat Strijbosch nu zestiende. Dat is twee plaatsen hoger I dan Oran Hoffman die na het optredenl van zaterdag drie plaatsen steeg en uit-, eindelijk zestiende werd. Beide Spring-i bokken bleven de overige deelnemers uit de regio voor. Bart Eichholtz legdej beslag op de derde plaats. In de C4-lijn. j kwam Rudy van Schaffelaar als 23ste uit de strijd. In het eindklassement was hij de derde turner uit de regio. De Springbokken turnden vrijdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen Amersfoort'67. In de dualmeet werden Jan Piete de individuele prijzen eerlijk verdeeld. Namens de Springbokken wonnen Ji" Dorrestein en Esther van Oest zilver en verdiende Sanneke Kokelaar brons. In totaal behaalde Amersfoort'67 171,30 punten tegen de Springbokken 166,20. J Op maandag 12 april (Eerste Paasdag) noudt RAC Amersfoort e.o. een puz zelrit voor auto's. Ook niet-leden kun nen daaraan deelnemen. De start is tus sen 12.30 en 13.30 uur bij 't Houtveen aan de Van Tuyllstraat in Hooglander-' veen. Het inschrijfgeld bedraagt 12,50 gulden. De lengte van de rit is ongeveer veertig kilometer. De deelnemers kun-, nen kiezen uit een rit voor beginners en gevorderden. Pasfotoi L

Soester Courant | 1993 | | pagina 18