0=00 A. WEERD R.0UD Vernuur ZONNEBRIL OP STERKTE ©l Wildschut Optiek Meningen van lezers Trouwplannen? XióhOCK Nieuwe directeur patiëntenzorg woont bij Molendael-Soest om de hoek 1 ACTUEEL r Verpleeghuiszorg thuis volwaardig alternatief voor opname WIN JE EIGEN PASFOTOSTEMPEL OPHEFFINGSUITVERKOOP Geen subsidie voor salaris van Springbokken-trainers Unicef krijgt 6.800 gulden FOTO SWAGER pagina, f Raff' Dr. E.K.J. Kreutzer benoemd per 1 mei ire bibliotheek 2 bibliotheek deling E.C. Kooyman Geslaagd experiment in Soest en Baarn s&èiA mi bij aankoop van een set pasfoto's Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Kortingen van 20 tot 60%. o.a. op goud, zilver, doublé, horloges, klokken, wekkers, tin, keltumpleet. Royal Albert Porselein enz. SOESTERBERGSESTRAAT 26 - SOEST - TEL. 02155-12982 Opvang Man valt ruim vier meter tijdens werk 'VogelmanHenk de Ridder: 'Vogels hebben 't op de vliegbasis rustiger dan daarbuiten' Molenstraat (2) Bloemenhuis Jasmijn organiseert de jaarlijkse bruidsboekettenshow op zaterdag 17 april a.s. van 10.00 uur tot 15.00 uur. Op deze dag demonstreren onze bloembindsters op vakkundige wijze de diverse mogelijkheden van bruidsboeketten, corsages, autoversieringen en al les wat verder met bloemen te maken heeft voor de mooiste dag van je leven! Kom langs en laat je uitgebreid informeren. BLOEMENHUIS Eieren op De Haanschool co V <z> - co Actie van de Achtbaan levert veel geld op ihoffstraat 46, tel. 19577 ferdag 15 april- >else regisseur Ken Loach 2aa, roten door met het maken va„ ,e je met zou verwachten in H» hstische en egoïstische jaren ne Dat zijn documentaires en ms over de sociaal zwakkeren en den toch gewaardeerd worden it "Riff Raff' dat in 1991 wem i met de Fehx (de Europese Os or de beste film. Het Filmhuis vertoonde eerder van Loach lidden Agenda." ctl oschrijver Bill Jesse - vlak voor mere van de film overleden - wa, t schoolverlater uit Glasgow die twakker in Groot-Britannie on ■rbarmelijke omstandigheden verken. Zijn ervaringen werden s van "Riff Raff', dat noodse in in vijf weken moest worden men. Het ongelikte uiterlijk list een van de grote charmes de ruwe vorm en de inhoud el- iderzijds versterkten, weet het harde bestaan van een bouwvakkers overtuigend in e brengen. Hij werkte met ac- e er perfect in slagen - vaak van- n ervaring - 'echte' bouwvakkers zetten. In een flitsend tempo en id ritme laathij zien hoe paupers ik grove humor en haast instinc- ameraadschap hun lot door- Je sterkste troef van de film is e verschoppelingen geen 'losers' ar vitale overlevers i Charles ifdpersoon is Stevie, een stille die net uit de gevangenis van w is ontslagen en in Londen een even hoopt te beginnen. Samen tselaars, loodgieters en timmer- ïit het door de recessie getroffen nd en Noord-Engeland wordt igenomen om het voormalige Charles Hospitaal te verbouwen lartementcn voor superrijken, iject wordt niet door de vakbond oleerd en het verleden van de rs is niet altijd brandschoon. :schot' ('riff-raffis een gemak prooi voor de aannemer en de ontwikkelaar die - met dank aan er en Major - de vroeg-kapitalis- litbuitersmethoden in ere her- De bouwvakkers zijn versto- i sociale zekerheid en riskeren et ontbreken van veiligheids- iriften hun leven. Wie protes- ordt op staande voet ontslagen, liders weren zich echter met hu- sche methoden. Voor Stevie re- ij een kraakpandje waar hij de an zijn leven ontmoet. ïg: 20.30 uur Toegang f 7,50; TJP/Pas-65 f5,-. Reserveren 9.30 uur. WOENSDAG 14 APRIL 1993 SOESTER COURANT k I- Ik 1 i*. .J'i n rvs anlon hatol PAGINA 5 Als het ware 'om de hoek' heeft Molendael zijn nieuwe directeur patiëntenzorg gevonden. Dr. E.KJ. Kreutzer (50), die als zoda nig per 1 mei is benoemd, woont in Soestduinen, dus op loopafstand van het voormalige Zonnegloren. Tot halverwege deze maand is hij nog directeur patiëntenzorg van het ziekenhuis Rivierenlanden in Tiel. Kreutzer woont sinds twee jaar in Soestduinen, een besluit dat vooral is ingegeven door het feit dat zijn vrouw als antiquair in Amersfoort gevestigd is. Ook Kreutzer kent de omgeving rede lijk goed: hij werd geboren in Sittard maar woonde tot zijn 14e in Hilversum. "Op en neer reizen ging best, maar het was toch leuker om hier naartoe te ver huizen. Van de klei terug naar het zand: Soest wordt nu echt m'n woon- én werkplaats." De nieuwe directeur is "van huis uit" wis- en natuurkundige, maar studeerde ook farmacie. Zijn diensttijd bracht hij door bij het Marine-hospitaal en hij 4 TW Soest ior baby's en peuters: hard- itenboekjes, versjesboeken, kunt u puzzles lenen voor eken (12 jaar en ouder voor een matijosjka, van Els )en gaat met tegenzin mee naar 'd, waar haar moeder als jour- kunstenaars wil interviewen, rig leert ze Joelia kennen, de r van een verbannen toneel- er. Joelia en Linda blijven el- het geheim schrijven, over de eringen tijdens de perestroj- tnnend en informatief verhaal ;t leven in Rusland in de jaren 1989. ice O'Malley: het avontuur- ven van een Ierse pirate, van Terhart sch verhaal over Grace ley die leefde van 1530-1603. in meisje deed ze al van alles ïsjes in die tijd niet behoorden i. Haar hele leven ging ze haar weg, zoals zij dacht dat het as. Ook nu nog eren de Ieren s een strijdster tegen de En- )verheersing. Een strijd die eds doorwerkt in Noord-Ier- matieve boeken 'is; het kasteel, uit de serie: reld op zak - Start or niets kregen deze informa- boeken voor kleuters de van de Maand". De transpa- toverblaadjes' zorgen voor verrassingen: achter een di- as kunnen zich wel veertien :n verschuilen, en je kunt ook Je muren van het kasteel kij ktijden 'a ®jbIiotheek Albert Cuyplaan 4 TW Soest, tel. 02155-15210. üfiJSn®1 met VriJdagmorgen 'u-iz.ju uur. g- tot en met vrijdagmiddag van '•30 uur. en vrijdagavond van 1.00 uur. e bibliotheek Overhees Wil- J3 3766 CP Soest, tel. 2468. en donderdagmorgen van :.30 uur. woensdag- tot en met vrij- ag van 14.00-17.00 uur. f" en vrijdagavond van 1.30 uur. e Bibliotheek Soesterberg fin 17b, 3769 DA Soesterberg, 3-52017. igraorgen van 10.00-12.30 uur. j- woensdag- en vrijdagmiddag 0-17.00 uur. vond van 18.00-20.00 uur. De fabrikant van kwallteltsgazonmaaiers SABO 43-4 TH SAGO 43-4 TH lurbostar Machinehandel K. Melmweg 15,3761 EA Soest promoveerde tot doctor in de klinische chemie op een proefschrift over de be paling van het schildklierhormoon. "Maar daar ligt tegenwoordig een hoop stof op..." Sinds 1973 is hij verbonden aan het Ri vierenland-ziekenhuis in Tiel, aanvan kelijk als hoofd van het laboratorium, maar sinds een jaar of zes als directeur patiëntenzorg. "Klinische chemie is een boeiend vak, maar ik wilde wel eens wat anders en ik heb een uitgesproken hekel aan routine. Gaandeweg kreeg ik ook meer belangstelling voor het manage ment." Een mens is geen nummer Molendael - zelfs Soest en Baarn samen - is een stuk kleiner dan Rivierenland. Kreutzer heeft daar geen enkel pro bleem mee, in tegendeel. "Een kleine organisatie is directer, opener, flexibe ler. Je kent elkaar en de manier waarop mensen met elkaar omgaan is normaler. Een mens is geen nummer, en dat moet je er in een grotere organisatie altijd weer inpompen." Kreutzer komt naar Molendael zonder vastomlijnde ideeën. "Zo'n ziekenhuis is een rijdende trein. Ik heb wel ideeën over patiëntenzorg, maar hoe ik die kan vertalen in de bestaande organisatie moet ik nog bekijken. Als directeur zet je alleen een lijn uit, samen met de me dische staf en de medewerkers, en hier vooral ook met de 'eerste lijn'." Dat hij Molendael in een woelige fase komt versterken - de naderende sluiting van het oude Zonnegloren en de inte gratie in Baarn - deert hem niet. "Dat is juist interessant. Dan warrelt er van al les op en er ontstaan nieuwe dingen. Een beetje chaos is wel mooi. Aan vast geroeste structuren heb je in dit vak weinig." Wat hij intussen van Molen dael heeft opgesnoven is dat er veel "drive" te bespeuren is. "Er is een brede staf met veel jonge mensen, en die sfeer proefje meteen als je binnenkomt. "De ontwikkelingen in de gezondheidszorg volgt hij met grote belangstelling, maar voor hem staat vast dat die niet mag lei den tot minder aandacht voor de men sen. "Die tendens bespeur je hier en daar, dat er steeds maar meer waarde wordt gehecht aan de technologie en wat er allemaal moet kunnen. Dat is jammer, want in de toekomst zullen we meer kwalitatieve dan kwantitieve stap pen moeten doen, anders zal de wal het schip keren." Niet te lang ach en wee roepen Meer daadwerkelijke aandacht voor de mensen betekent misschien wat minder doen dan vroeger, vindt Kreutzer, maar dat is niet slechter. Mensen vragen meer om aandacht dan om allerlei technolo gie. Twee-derde van het ziekenhuis budget gaat al op aan personeelskosten. "Dat zijn maatschappelijke ontwikke lingen, waaraan de overheid meer zorg zou moeten besteden. Steeds maar weer bezuinigen, telkens weer een stap je terug - daar wordt de gezondheids zorg wel eens moedeloos van. Aan de andere kant moetje ook niet te lang ach en wee worden geroepen. Als je com petent bent sta je voor je klus, ook met minder centen.... In de patiëntenzorg gaat het in de eerste plaats om het resultaat: het vertalen van ideeën, normen en waarden in prakti sche zin. "Dan moet je je niet fixeren op starre regels. Het hóe is net zo belang rijk als het wat. Dat merken de patiën ten ook. Als je ontevreden medewer kers hebt, heb je ook ontevreden pa tiënten..." Een directeur patiëntenzorg kan daarop een belangrijke invloed uit oefenen, "maar ik praat liever niet over 'ik' maar over 'wij'," aldus Kreutzer. Zijn functie bestaat grotendeels uit pra ten, maar spreken is minder belangrijk dan horen, vindt hij. "Het oor is wat dat betreft het belangrijkste orgaan. Je be reikt het meest als je de mensen het ge voel geeft dat aan hun belangen recht wordt gedaan. Dat betekent in de prak tijk meestal geven en nemen, zoeken naar oplossingen, maar in elk geval zorgvuldig en integer met mensen om gaan." Hele goeie zaak De nieuwe directeur van Molendael kijkt nog fris tegen zijn nieuwe job aan. Hij heeft alle begrip voor mensen die het betreuren dat Soest op termijn zijn "eigen" ziekenhuis kwijtraakt, maar denkt dat de gevolgen wel meevallen. "Laten we eerlijk zijn: er komt straks een nieuwe polikliniek, waar de patiën ten voor 90 procent van hun 'bood schappen' terecht kunnen, midden in het dorp! Dat is toch een hele goeie zaak." In de afgelopen weken heeft Kreutzer zich al een beetje warm kunnen lopen en op 3 mei gaat hij echt aan het werk, nadat hij afscheid in Tiel heeft geno men. "Het is een hele uitdaging en ik heb er veel zin in. Het is in elk geval een heerlijk idee om iets nieuws te begin nen. Met de mensen die ik hier intussen heb leren kennen zal het prima lukken. Ik voel me hier snel thuis..." Mensen die aangewezen zijn op verpleeghuiszorg hoeven niet per se in het verpleeghuis te worden opgenomen. Zij kunnen die zorg ook thuis krijgen, zo blijkt uit een evaluatie-onderzoek van het Na tionaal Ziekenhuisinstituut. Voor veel mensen is deze vorm van zorg aantrekkelijk en ook nog betaal baar. In Baarn Soest loopt sinds 1989 een uniek experiment. Óm in de behoefte aan verpleeghuiszorg te voldoen is niet een verpleeghuis gebouwd, maar zijn de middelen aangewend om de zorg thuis in te zetten. Vooralsnog gaat het om 40 plaatsen, waarvoor het verpleeghuis Birkhoven te Amersfoort verantwoor delijk is. Behalve verpleging en verzorging, kun nen mensen ook fysio- en ergotherapie, logopedie en activiteitenbegeleiding krijgen. De medische zorg wordt door de huisartsen gegeven, maar ook de verpleeghuisarts kan worden ingezet. Tevens behoren dagbehandelng of dag opvang tot de mogelijkheden. Voor waarde is echter dat de zorg die gegeven wordt goed is afgestemd en dat hulp verleners in principe dag en nacht be reikbaar zijn. Om een breed zorgaan bod te kunnen leveren, wordt nauw sa mengewerkt met eerste- en tweede lijnsinstellingen. De evaluatie van het project Thuiszorg Baarn Soest wijst uit dat veel meer men sen dan tot nu toe wordt aangenomen thuis kunnen blijven wonen. Slechts een gering aantal patiënten is alsnog over geplaatst naar het verpleeghuis, waarbij de behoefte aan langdurig 24-uurs-zorg de belangrijkste reden vormde. Voor sommige groepen patiënten is ver pleeghuiszorg thuis beter mogelijk dan voor anderen. Vooral mensen met een chronisch lichamelijke handicap lijken het meest profijt te hebben van deze vorm van zorg. Öok een deel van de de menterende ouderen kunnen op deze wijze thuis goed begeleid en verzorgd worden. Vooral patiënten die samen wonen met een partner of familielid, maar ook alleenwonenden kunnen met behulp van een dergelijk project thuis blijven. Een groot voordeel is dat patiënten en hun partners veel meer hun eigen le vensstijl kunnen behouden, terwijl zorgverleners meer tijd en ruimte heb ben om op hun persoonlijke wensen in te gaan. De tevredenheid is daardoor bijzonder groot. Alle betrokkenen bij het project zijn het er over eens dat deze vorm van ver pleeghuiszorg een waardevolle variant is op de bestaande zorgvormen. De zorgverlening is niet alleen uitvoerbaar gebleken, maar wordt ook zeer gewaar deerd. De kosten en de kwaliteit van zorg vor men geen beletsel om het produkt ver pleeghuiszorg ook thuis aan te bieden. In vergelijking met de kosten voor nieuw te bouwen verpleeghuisplaatsen is het bieden van verpleeghuiszorg thuis zelfs goedkoper. 'anrie AA /9! XTa ?fA XTAMERs AKTIE GELDIG T/M 30 JUN11993 FOTO-VIDEO VAN WEEDESTRAAT 85 3761 CD SOEST TEL. 02155-13917, NA 18.00 UUR 13875 De E.K.J. Kreutzer: "Het oor is het belangrijkste orgaan... Zie etalages en winkel. HORLOGER - JUWELIER - OPTIEK Het bericht dat er behoefte bestaat aan nachtelijke kinderopvang heeft mij bij zonder verbaasd. Het lijkt wel of er steeds meer ouders kinderen nemen om er vervolgens mee in de maag te zitten. Er zou een bond moeten zijn die de be langen van baby/peuter/kleuter/kind behartigt. Die arme schapen kunnen het niet leuk vinden om, vanuit hun eigen snoezige kinderkamerbedjes, baby-aan-baby- aan-baby op een crèche-zaaltje gelegd te worden. Babies worden niet geboren met de behoefte aan luxe en merk-kle- ding, en aan status hebben ze vast ook geen boodschap. Ouders zouden de belangen van hun Tijdens werkzaamheden in een bedrijf aan de Koningsweg heeft een jongeman een smak van vier meter gemaakt. Hij viel in één van de gaten, die normaal ge sproken zijn afgedekt met pallets. De zeventien-jarige Soester had de pal let weggehaald, omdat hij een ijzeren rol moet wegrollen en de pallet in de weg lag. De jongeman tuimelde vier meter en kwam tegen een trapje terecht. Hij stond daarna op om door te lopen, maar zakte tien meter verder in elkaar. Gevreesd werd voor een bekkenfrac tuur. Hij werd naar ziekenhuis De Lich tenberg gebracht, maar mocht na on derzoek weer naar huis. De functie van "Vogelman' op de vliegbasis Soesterberg bestaat sinds 1976. Vanaf 1985 verricht de voormalige vliegtuigmonteur Henk de Ridder (49) uit Soest deze taak bij het bureau Bedrijfsveiligheid van de vliegbasis. Zijn specialisa tie: vogel-aanvaringspreventie. Driemaal in de week telt de Soester "vogelverschrikker" het aantal vogels en brengt hij per kavel het jaarlijks ver loop van de vogels in kaart. Volgens De Ridder hebben de vogels (kraaien, kau wen, houtduiven, torenvalken, kievit- "Vogelman" Henk de Ridder houdt maandag een lezing in het gemeente huis. ten, kramvogels, spreeuwen, (witte) buizerds, bosuilen, meeuwen, boom klevers, mezen, wilde eenden, sper wers, wulpen, enz. enz.) het op de vlieg basis rustiger dan daarbuiten. Hij kan aan de hand van dia's zeer boeiend vertellen over de flora en fauna van zijn werkterrein. Daarom is hij uit genodigd een lezing te houden op maandag 19 april a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. De toegang is gratis. kinderen op de eerste plaats moeten la ten komen'. Aan de ene kant roepen ze dat ze recht hebben op werk om hun kinderen een kwaliteits-opvoeding te geven en zelf niet in de versukkeling te raken (meedoen is duur), en dan zijn er de bijstandsmoeders die niet verplicht willen worden betaald werk aan te ne men, omdat ze hun kinderen zelf willen opvoeden. Aangezien veel grootouders ook al zo geëmancipeerd zijn dat zij de kleine kinderen alleen in geval van nood wil len opvangen en er geen vast werk aan willen hebben, zijn er veel spruiten let terlijk het kind van de rekening. Vrouwen hebben m.i. in hun emancipa tiestrijd de mannen te veel als tegen stander gezien. Met de man als bondge noot is veel meer te bereiken. E.G.Timmer-Geerlings Naar aanleiding van de open brief in de Soester Courant van woensdag 7 april over de Molenstraat, die geschreven is door de bewonerscommissie, geef ik deze reactie om een aantal dingen recht te zetten. Als deze zogenaamde bewonerscom missie (bestaande uit 3 personen) het stukje in de Soester Courant van 24 maart goed gelezen had, had zij kunnen zien, dat er "vanaf de Molenweg tot voorbij de rotonde" stond, en niet "vanaf de Molenweg tot de rotonde". Als je dan de woningen gaat tellen, kom je wel degelijk tot de 45. Bovendien staan er vanaf de Molenweg tot de ro tonde maar liefst 30 woningen en geen 22! Hier komt nog bij, dat de handteke ningen vóór het parkeerverbod en vóór het blijven rijden van de bus ook zijn opgehaald in het gedeelte van de Mo lenstraat waar de woningen dichter aan de straat staan. Als de mensen van de bewonerscom missie 's morgens van half acht tot on geveer tien uur de bushaltes in de gaten houden, zullen zij zien dat er wel dege lijk kinderen op de bus stappen, bij voorbeeld diegenen die buiten Soest naar school gaan. Ook zijn er veel oude re mensen, die gebruik van de bus ma ken. Het voorstel van de bewonerscommis sie om de groenstroken rond de roton de te benutten als parkeerhavens is ei genlijk overbodig. Iedere bewoner heeft voldoende ruimte om z'n auto op de eigen oprit te zetten. De parkeerha vens zouden dan alleen nodig zijn voor eventuele bezoekers, maar deze kun- nèn hun auto's ruimschoots kwijt aan de overkant van de straat, waar het par keerverbod niet geldt, en in het over kant van de straat, waar het parkerver bod niet geldt, en in het steegje, dat bij de rotonde aan de Molenstraat grenst. Als de groenstrook rond de rotonde in derdaad benut wordt als parkeerha- venn, betekent dit, dat deze bewoners continu auto's van andermans bezoe kers voor hun deur hebben staan. Bo vendien voert de gemeente van Soest toch al jaren een campagne voor "Groen Soest", dan kunnen ze het toch niet maken om dit groen op te offeren aan parkeerhavens? Nu ben ik overigens altijd van mening geweest, dat de bewonerscommissie opkomt voor de belangen van alle be woners en niet slechts voor het eigenbe lang. Misschien is dit iets om over na te denken... Verdere reacties laat ik ach terwege. Mevr. Van Oostruin Zuidpromenade 9, Tel.: 02155-16877, Soest Fax:02155-28649 I W De Springbokken hebben tever geefs aangeklopt bij de gemeente voor subsidie op de salarissen van de selectietrainers. Volgens de al gemene subsidieverordening wel zijn Soest kan voor dergelijke doeleinden geen geld worden ver strekt. Dat heeft het college dan ook per brief meegedeeld aan het bestuur van de gymnastiekvereniging. De Springbok ken hebben eveneens nul op het request gekregen op het verzoek de tarifering voor oudere gymnasten aan te passen of zpifs niet in rekening te brengen. Het clubbestuur had dat verzoek ingediend voor het geval de subsidie-aanvraag voor de selectie-trainers niet zou wor den gehonoreerd. Volgens de subsidieverordening kan de gemeente de tarifering aanpassen. De gemeenteraad moet dan wel dat geld beschikbaar hebben gesteld via een be grotingswijziging. En dat is niet het ge val. Het beschikbare budget van de ge meente is niet toereikend om nieuwe aanvragen, zoals die van de Springbok ken, te honoreren. Ook dat is schrifte lijk meegedeeld aan de gymnastiekver eniging. De Wethouder de Haanschool heeft vorige week in het teken van Pasen ge staan. De hal van de Soesterbergse Openbare School was omgetoverd in een prachtige expositieruimte, waarin paasdecoraties, gemaakt door kinderen en ouders werden tentoongesteld. De meest uiteenlopende zaken waren te zien: versierde kronkelwilgtakken, eie ren, hazen, kuikens, brooddeegfiguren enz. Op donderdag volgde de afsluiting. Het Oudhollandse spel eiertikken werd ge speeld en als klap op de vuurpijl: de ver kiezing van 'Het ei van de school'. Voor een De Haanschool een bijzondere prestatie. Aan de verkiezing namen 56 leerlingen van de groep een t/m acht deel. De ou ders hadden vele vondsten in hun als ei verklede kind verwerkt. De prijswin naars in de verschillende categorieën waren: Knettergekste ei: Loek Vermeulen; Eiïgste ei: Patricia Twigt; Flitsendste ei: Jürgen van Schuppen; Origineelste ei: Sjors van 't Hoender- Gaafste ei: Ineke Smith; Mooiste ei: Galith Tesser. Alle andere kinderen kregen een oor konde als herinnering aan hun deelna me. De ochtend werd afgesloten met een paasbrunch, waarin uiteraard ook eieren waren verwerkt. Een zeer ge slaagd festijn, Verkoop - Verhuur - Reparaties van |VM| gereedschappen en gsg LsjBS machines voor de vakman en de doe-het-zelver Industrieweg 37b - Tel. 19589 De actie van de Achtbaan voor Unicef heeft 6.800 gulden opge bracht. Dat bedrag was het uitste kende resultaat van het inzamelen van lege flessen en een sponsor wandeltocht en wedstrijden over 5 en 10 kilometer van de roomskat- holieke basisschool. Het geld werd donderdagmiddag in de vorm van een reuze-cheque overhan digd aan de heer Stroper van de kinder organisatie van de Verenigde Naties. Aan statiegeld haalde de school ruim driehonderd gulden binnen, het actieve deel van de actie leverde ongeveer zes duizend gulden op. Voor elke minuut dat de lopers onder het halfuur (5 kilometer) of het uur (10 kilometer) zouden finishen, kregen de deelnemers een bepaald bedrag van hun sponsors. Bo Menning (groep 8) liep de 5 kilometer in twintig minuten en oud-leerling Job Calis had voor de 10 kilometer 46 minuten nodig. Het tweetal verdiende daarmee tezamen 650 gulden voor Unicef. De opbrengst van de actie komt ten goede aan de straatkinderen in Nicara gua. Unicef zet daar projecten op MONTUUR COMPLEET MET GLAZEN IN UW EICEN LEES- OF AFSTANDSTERKTE S+/-V-CZI. VOOR EEN ZEER PLEZIERIGE PRIJS. 98; ZUIDPROMENADE 14 - SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (02155) 2 22 12

Soester Courant | 1993 | | pagina 5