s- <HAM MS- ORN Collectiviteit helpt SEC aan titel O i Het blinkt aan de horizon voor Soest "oetbalkampioenschap onder voorbehoud Heren Smeeing/BDC wacht heksenketel Geen koninginnedag voor tennissers Welles/nietes bij basketbalsters STRAAT 491, 155-10264 CT STULIC AiAKA lanbiedingü Aanvoerder Mark Timmer: "In het veld zijn we er voor elkaar" mmsa m PAGINA 12 LITER FLES ise- ant - Reclamekrant WOENSDAG 21 APRIL 1993 SOESTER COURANT PAGINA 13 VOETBAL zondag Ploeg kan derde periode van ZPC overnemen VOETBAL zondag V Ut i JdALi zaterdag Teus Kommer voor één seizoen als trainer bij Hees In april en mei wedstrijden tussen Soest, SEC, VVZ'49 en Hees VOETBAL ZAALVOETBAL Hees heeft geen moeite met SSOH en wint met 9-2 Dakwerken Smeeing/BDC en drie teams knokken in Arnhem om twee tickets HANDBAL Regen spelbreker tijdens seizoensstart Soestdijk en Soest Zuid TENNIS Nieuwe pogingen voor behoud van rayonniveau Red Stars BASKETBAL W~*mÊi SJ8 n van kunstnagels urgingsset kado t.w.v. f 34,50 manicuren, een vijl of een mooi do van voor SALON MARIE-CLAIRE ioest - Telefoon 02155 - 19991 Bert Kanters werd door Jos Kramer bij zijn lurven gepakt en met behulp (an enkele teamgenoten gedeeltelijk onder een douchekop geduwd. De lfde Kanters besproe.de kort daarop Edwin van de Luitlaarden met bantpagne. De geblesseerde -goalgetter' Guy Dekker voegde zich in uirger bij zijn feestende makkers en in de bestuurskamer, waar het in- ens verkeer z? dïuk was als normaal, hief Ton van Burik het glas. "Ik dnd dat ik een leuke erfenis achterlaat", zei de trainer van SEC droog, tort na de 3-2-zege op VVOG èn nadat het nieuws van de nederlaag van t Gooi was doorgekomen en de flessen konden worden ontkurkt. Iedereen die in september vorig jaar 5EC als titelkandidaat zou hebben ge- lombardeerd, zou ongetwijfeld het ad- nies hebben gekregen zich onder be- ïandeiing van een psycholoog te laten stellen. Kanters durfde in december niettemin Van Burik toe te vertrouwen, dat hij ervan overtuigd was dat SEC campioen zou worden. En zowaar, op zondag 18 april werden de groenwitten voor de derde keer in acht jaar ge croond tot de nummer één van de vier de klasse. Dat lang niet iedereen SEC de beste iloeg uit 4G vindt en dat een WOG-er :elfs beweerde dat de slechtse club campioen is geworden, kon de stem ming van Van Burik niet bederven. 'Dat zegt genoeg over hun eigen kwali- eiten", smaalde de Nieuwegeiner die ntens blij moet zijn geweest, mmers, toen hij in 1989 een contract Tij SEC ondertekende, ging hij ervan uit dat hij de leiding zou krijgen over een kampioensformatie. Maar toen in mei van dat jaar zeven spelers over schrijving aanvroegen, vocht hij tegen de bierkaai en degradeerde SEC naar de vierde klasse. Daarin hielden Van Burik en co vorig seizoen ternauwer nood het hoofd boven water. En zie daar, in zijn laatste jaar bij SEC stond lij toch aan het roer van een kam- pioensploeg. Niet in de laatste plaats tot zijn eigen verbazing, overigens. "Hier had ik niet op kunnen rekenen. Na een moeilijk seizoen wilden we dit jaar niet praten over degradatie, maar proberen om in de middenmoot te rom melen. En als dat goed zou uitpakken, zouden we misschien aan een periodeti- tel kunnen denken. En op een gegeven moment kom je bovenaan te staan. Toen begon iedereen te zeggen dat 't Gooi daar en daar heen moest. Ik zei al tijd, laten we eerst zelf maar gaan spelen en daarna zien we wel wat 't Gooi heeft gedaan." De concurrent van SEC investeerde dit seizoen tienduizenden guldens in het kampioenschap. Maar het waren de Soesters die zondagavond in de open vrachtwagen mochten klimmen voor een feestelijke rit naar een plaatselijk restaurant. Eén ploeg "Het was niet altijd perfect, maar wij zijn het regelmatigst geweest. Wij heb ben geen ploeg om een 4- of 5-O-over winning neer te zetten, 't Gooi kon dat als enige, 't Gooi heeft individueel bete re spelers, maar als collectief waren wij beter." Aanvoerder Mark Timmer, 'die kon terugzien op een sterk optreden te gen WOG, onderstreepte de woorden van Van Burik van harte. "In het veld zijn we één ploeg. Iedereen staat er voor iedereen. Buiten het voetbal zie ik de jongens nooit, maar dat hoeft ook niet. Op het veld zijn we er voor elkaar. Dat is onze klasse ten opzichte van 't Gooi." Fraai was het lang niet altijd, wat SEC zijn toeschouwers voorschotelde. Ook tegen het uitgerangeerde WOG kwam het elftal niet tot heldendaden. Van Bu rik weet dat aan de belangen die erop het spel stonden. "Je zag het wekelijks toenemen, ze waren gespannen als een snaar. Achterin zie je dan jongens een bal wegtrappen in plaats van dat ze een medespeler aanspelen." SEC kreeg geen enkele kans in de eerste helft. Het gevaarlijkste moment ont stond zelfs uit een vrije trap vanaf eigen helft, waarbij de bal over de kletsnatte grasmat tot dichtbij het doel rolde. Bij WOG, dat lange tijd de overhand had, verzuimde André Stavorinus de ope ningstreffer in te koppen. Na de rust startte SEC iets doelmatiger en dat re sulteerde in de dertiende minuut in een doelpunt. Saban Aksit krulde de bal vanuit een vrije trap laag in de hoek: 1-0. Vier minuten later was het alweer gelijk, nadat Jos Kramer een onnodige overtreding had begaan en WOG van af de stip scoorde. Weer drie minuten later rondde Ramon Heynen een aardi ge combinatie koel af. In de laatste mi nuut heerste er een grafstemming op de Bosstraat-West, toen Richard Kelder man keihard inknikte (2-2), maar een minuut later vergat iedereen de regen, nadat Aksit met enige hulp van de stun telende Beert Karsen andermaal vanuit een vrije trap scoorde. En toen vijf mi nuten later het bericht van de 2-1-over- winning van Hooglanderveen op 't Gooi werd doorgebriefd, omhelsde ie dereen, paraplu of geen paraplu, elkaar uitbundig. Vertrouwen Van Burik had er niet op gerekend dat 't Gooi een handje zou meehelpen door van Hooglanderveen te verliezen, waardoor het verschil opliep naar vier punten en SEC met nog één duel niet meer te achterhalen is. Maar de laatste weken had hij wel vertrouwen in het lonkende succes gekregen. Van Burik wist toen inmiddels ook dat Van de Luitgaarden zich als een voortreffelijk opvolger van de gestopte Jack Nagte- gaal had ontpopt. "Jack viel weg als een persoonlijkheid binnen het elftal. Maar de klasse van Edwin is er ook uitgeko men. Er staat nu weer een persoonlijk heid", aldus de trainer die komend sei zoen bij Brederodes onderdak heeft en wordt opgevolgd door Bert Holwarda. Ook Guy Dekker verlaat SEC. De spits, dit seizoen goed voor negentien van de 44 doelpunten, gaat het in de top van het amateurvoetbal bij Hilversum proberen. Aan Saban Aksit, die dit sei zoen meer voetballend vermogen aan de ploeg toevoegde, schijnt aan alle kanten te worden getrokken. De pessi misten voorspellen dan ook een uitzon derlijk zwaar seizoen voor SEC in de derde klasse, dat vermoedelijk met de gradatie wordt afgesloten. Timmer ziet de toekomst zonniger te gemoet. "We hebben nu een jongere groep dan drie jaar geleden en die jon gens spelen al vier, vijf jaar met elkaar. Het is alleen jammer dat Guy weggaat, maar ik denk niet dat er nog meer ver trekken. Ik blijf in ieder geval. Ik ben wel oud, maar niet te oud. Ik weet niet of er andere spelers komen. Ze moeten dan wel graag willen komen, anders mogen ze wat mij betreft wegblijven." Alsof het buiten niet nat genoeg was, zorgen Jos Kramer, Antek Wojtkowski(5)en Doelpuntenmaker Ramon Heynen (rechts) en Mark Boetekees spuiten met de 'grens' De Bruin ervoor dat Kanters een nat pak haalt. Foto: Elger Geessinck. champagne, nadat bekend is geworden dat SEC kampioen in 4G is geworden. |Het is niet uitgesloten dat Soest l voor de derde keer in vier jaar een I periodetitel opstrijkt. Na de [0-1-zege op NVC heeft de ploeg I aan een gelijkspel tegen koploper IZPC voldoende. Zelfs een geringe [nederlaag zou enventueel moge- I lijk zijn. IDe slotwedstrijd aan de Bosstraat-Oost ■hoeft zondag niet de laatste te zijn. ■Soest revancheerde zich overigens voor ■de 1-2-nederlaag, eerder dit seizoen, [tegen NVC. In de gestaag neerdalende [regen en gure wind kende het eerste half uur weinig hoogtepunten. Daarna brak daurice d'Aquino de ban met een ge klaagde actie over rechts. Zijn scherpe Ischot werd door Van de Wint in de ui- [terste hoek gepakt. Enige schoten van VlVC-aanvallers misten het doel ruim schoots, terwijl Albert Berends zijn ischot over de kruising zag gaan. Kort voor de thee werd d'Aquino in kansrij ke positie gebracht en kon alleen op het doel afgaan. Inplaats van te schieten gaf jiij de bal breed, zodat die op de gladde [grasmat over de achterlijn rolde. Jeroen van Veenendaal worstelde zich door de verdediging, maar ging te gemakkelijk naar de grond. Na rust kopte Van den Berg na een in gooi goed door, de bal schampte echter van de voet van d'Aquino. Bij een vol gende aanval schoot Van den Berg in eens, maar de bal ging over. Levendig De wedstrijd kreeg ondanks het slechte weer een levendig karakter. Er volgden felle duels en aan weerszijden werd de buitenspelval gehanteerd. De arbitrage was in deze fase niet altijd gelukkig in haar beslissingen, wat bij vele vrije trap pen de nodige irritatie opriep. Na een half uur wist de NVC-achterhoede een Soest corner van Paul Hilhorst niet goed weg te werken. De opgerukte en uitstekend spelende Luits Houkes ont fermde zich over de knikker en de bal ging als een streep naar de linkerboven hoek en sloeg als een granaat in: 0-1. Uit een van de vrije trappen schoot Al- bert Berends over. Gerard Becker werd bij een uitbraak hardhandig van de bal beroofd en raakte zodanig geblesseerd, dat hij vervangen moest worden door ■Ferenc Kleinegris. Deze lepelde een vrije trap goed voor het doel waar Wil- fred Janmaat rakelings naast kopte. Di verse voorzetten werden door de goed keepende Van de Wint onderschept. Soest hield de druk op de ketel, Michel Everts kwam na een solo in kansrijke positie, maar zag zijn schot afge schampt tot corner. Bij Soest kwam Mi chel Vlaswinkel erin voor d'Aquino en ook hij kwam met een actie tot heel ver. Het ontbrak aan kracht bij het afron dende schot. In de slotminuten drong NVC, dat nog één punt nodig heeft om veilig te zijn, ver op. Een bevrijdende trap uit de Soest achterhoede werd op de middelijn goed aangenomen door Veenendaal. Enkele meters verder werd hij door Jan-Willem v.d. Wint grof onderuit gehaald, hetgeen door scheidsrechter Schenk terecht met rood werd bestraft. Teus Kommer is de nieuwe trainer van Hees. De Scherpenzeler was ruim tien jaar geleden al drie seizoe nen actief als trainer van de roodwit- ten. In die periode promoveerde hij met Hees naar de eerste klasse. De club van de Kooiweg degradeerde vorige maand naar de derde klasse van de zaterdag-afdeling. Kommer heeft voor één seizoen getekend. Kommer is dit seizoen verbonden aan Amersfoortse Boys en maakte daarvoor deel uit van de technische staf van Valleivogels. Hij volgt Evert van den Brink op, die enige tijd geleden te horen kreeg dat de mondeling toegezegde contract verlenging niet doorging. Het be stuur van Hees is met Van den Brink in conclaaf over een schadevergoe ding. 993 en zolang de voorraad strekt. }p donderdag 29 april, maand ag 3 nei en donderdag 6 mei voetbal den Hees, SEC, Soest en WZ'49 onder voorbehoud om het kam- j pioenschap van Soest. Alle ploe gen ontmoeten elkaar één keer in j een halve competitie. De organisa- l tie is in handen van de Soester Courant en de vier clubs. De plaat selijke titelstrijd is evenwel afhan kelijk van Soest dat nog in de race t is voor een periodekampioen schap. Als de blauwwitten in de nacompetitie moeten uitkomen, wordt de strijd om het Soester voetbalkampioenschap uit gesteld tot eind mei of wellicht zelfs tot 1 volgend seizoen. Bij een gelijkspel met of een overwinning op ZPC kan Soest de derde periode in de schoot geworpen krijgen. In dat geval moet de ploeg in ie der geval op 9 mei nog in actie komen. Of Soest het haalt, is zondagmiddag om kwart voor vier bekend, als de laatste competitieduels in de derde klasse C zijn gespeeld. Mocht Soest worden uitgeschakeld, dan begint het Soester voetbalkam pioenschap op donderdag 29 april op het terrein van WZ'49 aan de Eem- weg. Op maandag 3 mei wordt de strijd voortgezet bij Hees aan de Kooiweg en op 6 mei worden de laatste wedstrijden bij SEC aan de Bosstraat-West afge werkt. Winnaar van de halve competitie is de ploeg met de meeste wedstrijdpun- ten. Brengt dat geen beslissing, dan telt het doelsaldo, daarna het hoogste aan tal gescoorde doelpunten. Mocht ook dan nog geen beslissing zijn geforceerd, dan worden er strafschoppen genomen tussen de ploegen die gelijk zijn geëin digd. Neutraal De wedstrijden worden geleid door neutrale KNVB-scheidsrechters. De grensrechters zijn evenmin aan één van de vier Soester clubs verbonden. Het arbitrale hanteert de reglementen van de KNVB. Het Soester voetbalkampioenschap werd eindjaren zeventig afgeschaft. Op initiatief van de Soester Courant zijn de yier clubs weer om de tafel gaan zitten om te bekijken of het toernooi nieuw le ven kan worden ingeblazen. Om prakti sche redenen is de eerste editie afhan kelijk van deelname van Soest aan de nacompetitie. Eventuele uitwijkdata zijn 18,25 en 27 mei öf 25 en 27 mei en 2 juni. Begin volgende week wordt in overleg met de clubs besloten of het kampioen schap doorgaat indien Soest aan de na competitie deelneemt. Indien blijkt dat de wedstrijdenreeks dit seizoen niet meer kan plaatsvinden, wordt het voetbalkampioenschap van Soest tenminste één jaar uitgesteld. De meeste clubs zien het niet zitten om voor aanvang van de competitie het toernooi af te werken. Programma Donderdag 29 april (Eemweg) 19.00 uur WZ'49-Soest 19.00 uur SEC-Hees Maandag 3 mei (Kooiweg) 19.00 uur Hees-Soest 19.00 uur SEC-WZ'49 Donderdag 6 mei (Bosstraat-West) 19.00 uur SEC-Soest 19.00 uur WZ'49-Hees Tijdens de 'uitwedstrijd' in Aqua In- door tegen SSOH heeft Hees weinig moeite ondervonden. De zaalvoetbal lers uit Soest wonnen het duel met 9-2. In de rust was het al 4-0. Peter de Jong was de grote man bij Hees met goed spel en vier doelpunten. Jo- han van den Brink nam twee treffers voor zijn rekening. Edwin Lazonder, Danny Brandenburg en topscorer Eric Looijsen brachten het totaal op negen. De meeste doelpunten ontstonden uit combinaties. SSOH trachtte enigszins tegengas te ge ven, maar slaagde daar nauwelijks in. De formatie van Reijer Looijsen voelde zich dan ook geen moment benauwd en speelde de wedstrijd kien uit. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (02155)-1 3014 u Het wordt zondag hectisch in Sportcentrum Valkenhuizen in Arnhem. Paul van den Deijssel voorspelt chaotische omstandig heden tijdens de beslissingswed strijden van Smeeing/BDC, waar in de handbalformatie met drie an dere teams moet knokken om twee tickets voor de eerste divisie. Volgens de trainer/coach van Smeeing/BDC kunnen de handballers een heksenketel verwachten. "Valken huizen is een groot centrum. Er liggen drie handbalvelden achter elkaar. Wij spelen de eerste wedstrijd op veld drie en daar heb je geen accommodatie voor toeschouwers. Het publiek komt dus op de lijn van het veld,staan. Daarnaast heb je op drie velden scheidsrechters flui ten. Dan krijg je de situatie dat iemand alleen op de keeper afkomt, een fluit signaal hoort en gaat twijfelen of dat voor hem is bestemd. Ik kan de spelers instrueren dat ze in iedere situatie moe ten schieten, maar als het toch één van onze scheidsrechters was, die floot, wordt misschien een straf gegeven voor doorschieten op de keeper." Smeeing/BDC begint de reeks om 11.10 uur met een wedstrijd tegen De Griffioen. Van de ploeg uit Wolvega werd in de reguliere competitie twee maal verloren. Om 13.30 uur spelen de Soesters tegen Groene Ster uit Zeven bergen en om 15.50 staat de ontmoe ting met NOAV uit Susteren op het programma. De wedstrijden duren twee keer 25 minuten en kennen een onderbreking van tien minuten. Conditieslag "Het wordt een conditieslag en wij heb ben geen brede selectie. We moeten dus in de eerste twee wedstrijden toeslaan. Het resultaat van de eerste wedstrijd zou wel eens van doorslaggevende be tekenis kunnen zijn", aldus Van den Deijssel die in ieder geval over twee doelverdedigers (Edwin Zoetelief en Dennis de Rijk) kan beschikken. Beslissend voor de rangschikking is het aantal wedstrijdpunten. Het doelsaldo speelt geen rol als twee teams gelijk ein digen. Als dat het geval is, volgt op zon dag 2 mei een extra beslissingswed strijd. Indien drie of vier ploegen elkaar in evenwicht houden, wordt op 2 mei een extra toernooi afgewerkt. In Sportcentrum Valkenhuizen, dat te vinden is aan de Beukenlaan, worden zondag in totaal vier beslissingstoer- nooien afgewerkt. Er lopen derhalve zestien teams met hun supporters rond. Van den Deijssel werkte de afgelopen twee seizoen met eredivisieclub Schoonderbeek/ESCA de thuiswed strijden in het Arnhemse centrum af. Hij kent de mensen en zal van die con tacten trachten te profiteren. "Ik zal proberen om tussen de wedstrijden rus tiger oorden te regelen voor de spelers, zodat we ons kunnen voorbereiden op de volgende wedstrijd. Het wordt heel hectisch." Wellicht dat ze 's avonds nog het vuur werk in hun woonplaats(en) kunnen bekijken, maar de tennissers van LTC Soestdijk en TV Soest Zuid hebben geen vrije dag op 30 april. Op konin ginnedag moeten ze op herhaling om de wedstrijden tegen respectievelijk Zutphen 2 en Lockhorst 2 af te maken. Regen was zondag de grote spelbreker tijdens de seizoensopening. Op het tennispark aan de Schrikslaan werden zondag vier partijen afgewerkt. Eerste heer Berry Opperhuizen had weinig in te brengen tegen Bas Coulier (2-6, 4-6) en ook Sanne de Mets, die eén set won, en Linda Morssink moes- ten door de knieën. Freddy Forger, dit seizoen aan de hoofdmacht toege voegd, sloeg het enige Soester puntje binnen voor het team van trainer/coach Harold Wemsen. Het duel in de tweede klasse tussen LTC Soestdijk en Zut phen 2 wordt op koninginnedag voort gezet. Dat geldt ook voor de ontmoeting tus sen Lockhorst 2 en TV Soest Zuid die na vijf partijen werd afgebroken. De jeugdige Soester ploeg leidt met 1-4, dank zij overwinningen van Xander de Groot, Floortje Brouwer, Rachel Beijer en winst in het damesdubbel. Maarten Zoetelief leverde zijn single in. Trainer Pieter Verbrugh, die als coach van Groenekan fungeert, kan op konin ginnedag zijn team bijstaan in het res tant van de wedstrijd tegen Lockhorst. Groenekan hoeft, op een stand van 5-2, nog maar één partij uit te spelen en dus kan de Doornaar volgende week mee naar Amersfoort voor de resterende drie partijen van Soest Zuid. Hij ver wacht dat de ploeg de wedstrijd win nend kan afsluiten, gezien de 1-4- stand. De ontwikkelingen bij de dames van The Red Stars zijn nauwelijks nog te volgen. Het ene moment kondigden zes speelsters het ver trek aan, later zouden sommigen toch weer blijven en enige tijd daarna ontving het bestuur een brief van de basketbalsters, waarin ze meedeelden dat ze er na dit sei zoen alsnog een punt achter zetten. Voorzitter Adri van Rouwendaal meld de vrijdagavond dan ook dat de club volgend seizoen nog maar één dames team op de been zal brengen, dat op kernniveau gaat acteren. Daarmee zou Red Stars bij de dames voor het eerst sinds begin jaren zeventig uit het rayon verdwijnen. Maar een dag later kwam Gaby Kooter van dames 1 alweer met ander nieuws. Zij blijft toch, evenals Marion Geurts, Sandra Verkoyen en wellicht ook Mi- riam van Tuyl. Voorwaarde is dat er een team staat dat het rayonniveau aankan en daarvoor lijkt een, enigszins om slachtige, formule te zijn gevonden. Het genoemde viertal moet dan tijdens de thuiswedstrijden worden versterkt met de oud-speelsters Linda van Rou wendaal en José van der Hammen- Koster. Dick van der Hammen van de technische commissie noemde in dat verband ook nog de naam van Sonja Mulder-Out. Verder zouden Yvonne Hurenkamp, die nu al bankspeelster is, en Nancy de Kruijf uit dames 2 voor rang moeten geven aan het eerste team. Beiden zijn daartoe bereid. Daarnaast zou een aantal junioren, onder wie Tes- sa de Bruin, de selectie als bankspeel- sters moeten verbreden. Wie de coach wordt, is officieel nog niet bekend. Van Rouwendaal heeft de naam van oud-coach Harry van den Heuvel laten vallen. Van den Heuvel staat, aldus Kooter, ook bovenaan het verlanglijstje van de basketbalsters. Hoe dan ook, de dames bewezen zater dagavond dat ze ook met een smalle se lectie uit de voeten kunnen. Zonder Jacqueline van Gaaien, Miriam van Tuyl, de kadetten Tessa de Bruin en Antoinette van Eeten en senior Huren kamp klopte Red Stars het Haagse Ar gus met 68-41. Waar de gasten over vijf wissels beschikten, moest coach John Martin het met vijf speelsters doen. Wisselmogelijkheden had hij niet. Maar Red Stars kwam, ondanks dat halver wege de tweede helft twee speelsters op vier fouten stonden, geen moment in de problemen. Na 8-12 bouwden de Soes ters vlot aan een voorsprong (30-18) Overleg bij de dames van The Red Stars, die wel/niet blijven. Foto: Elger Geessinck. die zou resulteren in een 68-41-over- winning. Carolien Hilhorst en Yvonne Ketelaar (beiden zouden in elk geval stoppen) scoorden 22, respectievelijk achttien punten. Kooter kwam tot vijf tien punten. Heren Het herenteam van Red Stars krijgt vol gend seizoen leiding van Hans de Bruin. Hij is reeds jarenlang lid van de club en eerder al actief als trainer/coach van de heren. Onder leiding van de huidige coach Shermon Wilson trok Red Stars zaterdag in sporthal Beukendal aan het kortste eind tijdens de ontmoeting met Blue Drakes: 68-84. De afwezigheid van Jan en Marco van Maanen kostte de ploeg veel rebounds èn punten. Achteraf gezien kan worden gesteld dat Red Stars de wedstrijd in de beginfase verloor. De Woerdense bezoekers na men binnen vier minuten een 0-13-voorsprong, waarna Red Stars voortdurend tegen een nadelige marge opbokste. Wilson zag zijn manschap pen wel naderen tot 12-15,33-39 (rust) en 63-55), maar Blue Drakes hield de voorsprong vast. Dick van der Hammen nam de hon neurs van de Van Maanen-broers ver dienstelijk waar door 23 punten te sco ren. Junior Arne Balvers droeg ook een steentje bij door, onder andere via vier driepunters, achttien punten te laten opschrijven.

Soester Courant | 1993 | | pagina 13