3»5 Yoor elke moeder een CD 1 ACTUEEL r >pen Hof vertrouwt op succes van jrote actie voor verbouwingsplan w/: mmmmm 32,50 35,- The Orchestral Sampler 37,50 10,- 32,95 i n iQ TOLMIEA Aantal verkeersslachtoffers 1992 hoger, vooral bij bromfietsers De huwelijksnacht? Hoek van Walsern FOTO SWAGER pagina WOENSDAG 5 MEI 1993 SOESTER COURANT PAGINA 5 (.erken moeten zelf f 150.000 op tafel leggen DE TROMSLAGER 02155 - 22871 Steenhoffstraat 58 r""ü Julio Iglesias Calor Eric Clapton Unplugged Rene Froger Sweet hello's Sad goodbyes Richard Clayderman 2-CD Box Steenhoffstraat 13a-15, Soest, telefoon 02155 -12 1 32. Bij Bloemenhuis Jasmijn vind je voor MAdeliefste: het grootste assortiment rozen en de mooiste boeketten! Moederdagaanbieding: "kindje op Moeders schoot" vrijdag en zaterdag a.s BLOEMENHUIS li Gemeente loopt rijkspremie mis Bruidsreportages vraagt uw aandacht voor: Gratis* Jungle Boek figuren. Bij kleurenfoto's van Kodak. Kleurenfoto's van Kodak gewoon beter! Of de helft van de waarde - Tel. 02155-18613 nariepietje. me PvdA worstelt met een for- 'i en dat laat ook de "dapp'rc 5 met levenslust en stervens- in Soest niet onberoerd. Leden )ijna niet meer, de kiezers ne- assaal de benen naar D66 of lekker thuis, en de stembus- zichten van de rode broeders ïrs in onze gemeente zijn dan ïrst somber. Volgens sommige iwers mogen ze volgend jaar ndjes dichtknijpen als ze nog :ltje halen in de gemeenteraad, omt goed uit, want de Soester straks niet alleen van haar ze- lar tegelijk ook van een hoop :he problemen verlost. Een itenlijst hoeven ze bijvoor- liet meer te maken, en dat is n geluk bij een ongeluk, want ie keer konden ze ook al nau- mensen krijgen en er is in Soest nu vermoedelijk helemaal d meer te vinden die nog in het; ar durft te zeggen dat-ie "van 4 is", want volgens sommigen1 it ernstiger zijn dan schurft of lie ene rooie zetel die ze mis- iog net overhouden kan de •Jstaan met KingmaBoerkoel lenburg, de Lambiek, Sidonia bolleke van de Soester poli- t scheelt dan ook weer allerlei m een wethouderspost, want .'1 heeft 't natuurlijk veel te et z'n eigen zaakje, wat ook ratiever is dan zo'n politiek Laat Kees niaar schuiven in pio... Blijft als concurrent van dus over: Wil Stekelenburg, ens ingewijden best in is voor ege. a - ik moet het eerste raadslid van de andere partijen nog te en die in staat van gepassio- opwinding geraakt bij het icht om überhaupt iets samen te doen, laat staan in één Col- aan zitten, want dat loopt ach- »ar en zonder mankeren uit op 'Béste meid hoor, daar-niet- >or je in de wandelgangen over ze tenminste d'r klep houdt." sén ding staat vast: dat doet ze kunt makkelijker een schaap m dat er wol aan groeit, tij van de Arbeid is allang geen n arbeiders meer, hoor je vaak en dat klopt, want arbeiders niet meer en voor zover ze wél dragen ze tegenwoordig alle- i net pak met een stropdas, en larom al lopen ze opeens met achter Van Mierlo aan. En of bedoeld was met de "zege- n het zwoegend volk..."? Van end morgenrood is ook weinig P.r ".f1^ ro°d we nog zien is ijnlijk het avondrood, vooraf- ian de duisternis van de nacht. maar een keer de Internatio- citeren: het "Sterft gij oude en gedachten" heeft voorlopig t resultaat gehad dat de PvdA beetje op sterven na dood is, et her-ontwaken der slaaf- ge- is nog niets te bespeuren, die PvdA. Als je voor je der- én socialist was had je geen b ik wel eens iemand horen en als je het daarna wél was een verstand. Ik weet niet of is, en of het iets met leeftijd te leeft, maar van al die gearri- urgers waaraan Soest zo rijk is PvdA het in elk geval niet i, wat zullen we ze straks mis- e gemeenteraad, die PvdA. pijn. A.P- >est, 2.5.93 De salade- en koud buffet specialist voor particulieren en bedrijven! V (voorheen slagerij Duwel) f f Jtfefc ÊHÊÊÊÊM 'v "Bouwzondag" is het aanstaande I zondag in de Open Hof. In de ■kerkdienst wordt extra aandacht ■besteed aan de plannen voor de I verbouwing van het hervormd en igereformeerd ("Samen op Weg"-) ■kerkelijk centrum in het Veen, en I vooral aan de financiële actie die i de plannen mogelijk moet maken. Ieder hervormd of gereformeerd kerklid van Soest krijgt binnenkort neen persoonlijke brief, met een j antwoordkaart en een machtiging voor een financiële bijdrage. Als het even kan moet de actie [150.000 gulden opbrengen. I De plannen voor de uitbreiding zijn niet fi helemaal nieuw, in zoverre dat er in de Open Hof al sinds 1988 "geplust en ge- l mind" wordt over een oplossing van het j ruimtegebrek en een aanpak van de an- I dere gebreken: een beroerde akoestiek J en het gemis van licht-en-lucht in de I kerkzaak Destijds was er nog sprake van samenwerking met de (katholieke) Joannes-parochie, die ook haar onder- I komen - welsiwaar met een aparte I kerkzaal - onder het oecumenische dak 1 van de Open Hof zou kunnen vinden. Die plannen strandden, vooral op het gebrek aan medewerking van de ge- I meente Soest, die voor de "uitkoop" l van het kerkje uit C-drie niet het ge- vraagde miljoen, maar slechts een paar ton op tafel wilde leggen. I Daarna leek het even stil te worden, maar de problemen verminderden niet; zeker niet toen de - eertijds gescheiden - hervormde en gereformeerde diensten werden gecombineerd, waardoor het aantal kerkgangers nagenoeg verdub belde. Twéé diensten achter elkaar is in de Open Hof feitelijk onhaalbaar, want de bezoekers van de eerste dienst laten voor hun "navolgers" nauwelijks vol doende zuurstof over en veel kerkgan gers klaagden dan ook over de benauw de atmosfeer in het lage gebouw, waar volgens experts op dat gebied inder daad onvoldoende lucht-per-ziel aan wezig was. Het kerkbestuur pakte in 1991 de draad weer op. Het jaar daarvoor was een demografisch onderzoek verricht, waaruit eveneens naar voren kwam dat de Open Hof aan uitbreiding toe was. Vanuit Soest werd mede op basis daar van kontakt gezocht met de bouw-in- stanties van de landelijke kerken en die gaven - zij het met enige slagen om de arm - gehoor aan de Soester wensen. "Ga eerst maar 's tekenen," was de reactie. 'Dakkapel' En getekend wérd er, o.a. door J. Bas- sie, lid van de beheersraad en de bouw technische commissie. Onder zijn han den ontstond de laatste versie van het verbouwingsplan, dat niet alleen voor ziet in een uitbreiding van de "platte grond" - de achterwand van de kerkzaal wordt zes meter verplaatst en er komen twee extra lokalen op de plek van de pa tio - maar ook naar boven: het dak van de kerkzaal gaat 1.30 meter omhoog en krijgt o.m. een soort dakkapel, waar door er veel meer licht naar binnen valt. Het aantal zitplaatsen (440) blijft vrij wel gelijk, omdat de ontmoetingsruim- Een zonnige zomer-CD met de hit Milonga Sentimental normaal 42,50, nu De met vele onderscheidingen bekroonde acoustische CD normaal 44,90, nu Al zijn hits op een CD normaal 42,95, nu O.a. Schubert Symp. nr. 8 Mendelssohn Midzomernachtsdroom, le klas uitvoeringen slechts Ballade pour Adeline en vele andere melodieën slechts Op de foto het kerkgebouw zoals het er nu uitziet, gezien vanaf de Dalweg. te - die nu meestal bij de kerkzaal wordt getrokken - zijn oorspronkelijke functie terugkrijgt. Het orgel krijgt ook een an der plekje en verhuist naar de zuid westkant. De plannen werden vorig jaar al goed gekeurd, zij het met een voorbehoud voor de financiële kant van de zaak. Er was intussen wel wat geld, maar niet ge noeg om de totale kosten van de ver bouwing - zo'n 800.000 gulden - te dra gen. Het spaarpotje reikte niet verder dan 450.000 gulden, dat wil zeggen: 225.000 gulden was toegezegd door zo wel de hervormde als de gereformeerde kerk van (heel) Soest. Wat de hervormden betreft was dat trouwens heel bijzonder, want de her vormde gemeente Soest beleeft finan cieel moeilijke tijden. De gereformeer den hadden intussen al een poosje kun nen sparen. Gelukkig bleef het "won dertje" niet uit: met een legaat van twee ton kon de hervormde kerkvoogdij uit eindelijk ook haar toezegging doen, zo dat er van de 8 ton in feite al zo'n 4,5 ton binnen is. De landelijke kerkbouwinstanties zeg den intussen ook toe dat zij bereid wa ren de helft van de rest van het bedrag voor hun rekening te nemen (elk maxi maal een ton), mits hervormd en gere formeerd Soest de andere helft op tafel zouden leggen, en dat is de 150.000 gulden - liefst een beetje meer - waar voor op 17, 18 en 19 mei een legertje van meer dan 140 vrijwilligers de (her vormde en gereformeerde) deuren van Soest afgaat. De antwoordkaarten wor den een week later opgehaald. Grote klap Wat die actie moet gaan opbrengen staat niet in harde cijfers vast. Het hoeft niet in één keer 150.000 gulden te zijn - "maar het moet natuurlijk wel een grote klap worden, met uitzicht op het streef bedrag," aldus penningmeester R. Kracht van de kerkvoogdij, die samen met tekenaar J. Bassie, predikant J.P. Schouten en mevrouw H. Hogewoning veel tijd steekt in de "commissie geld werving". "Laat het een ton zijn," aldus Schouten, "dan komt de rest ook wel. Maar als we blijven steken op zeg 50 mille, dan hebben we een probleem..." In die zin is de actie van 17,18 en 19 mei een "testcase" voor het enthousiasme waarmee het kerkvolk de verbouwings plannen ondersteunt. De commissie is vol vertrouwen; ze be gint gelukkig ook niet met nul, want in middels is er op de bankrekeningen al zo'n 20.000 gulden bijgeschreven, het voorlopig resultaat van kleinere acties en oproepen in het kerkblad, en er staat wat dat betreft ook nog wel het een en ander op stapel. Zo zal de Open Hof op de Oude Ambachtenmarkt (Hemel vaartsdag) present zijn met een kraampje waar exclusieve broodjes worden verkocht, en er is ook al een standplaats geclaimd op de Kerstmarkt in de Kerkebuurt. En eind oktober komt er een grote bazar en vindingrijke geesten zullen in de komende maanden vast nog wel wat verzinnen dat ook geld in het laatje brengt. Orgel Die 150.000 gulden komt er wel, ge looft de commissie, en als er nog wat overblijft is dat al helemaal geen pro bleem, want de Open Hof kijkt intussen ook alvast aan tegen de renovatie en verplaatsing van het orgel. De kosten daarvan worden begroot op 60 a 70.000 gulden en volgens ingewijden is het heel hard nodig dat er aan het in strument fors gesleuteld gaat worden. Het geld wordt dus altijd goed gebruikt. Voor een goed begrip: de financiële ac tie van 17, 18 en 19 mei wordt in heel hervormd en gereformeerd Soest ge voerd, want de uitbreiding van de Open Hof is niet een zaak van de Open Hof- parochie-alléén. In elk geval rekent de Open Hof ook op de steun van heel sa- men-op-weg-Soest, en als het éven kan zelfs van mensen buiten de hervormde en gereformeerde kerk, die de Open Hof op een of andere manier ook een warm hart toedragen. "Er zijn heel wat mensen die zich met ons verbonden voelen, ook al zijn ze geen lid en komen ze bijvoorbeeld alleen maar naar de Kerstnachtdienst. Misschien vinden ze het belangrijk dat ze dan óók een beetje licht en lucht hebben..." aldus Schou ten. Wie - "van de buitenkant" - zijn betrok kenheid wil tonen en ook een bedrag wil afstaan voor de verbouwing van de Open Hof, kan een bijdrage storten op Postbank 40.15.550 of ABN-Amro 55.36.10.880, ten name van "Fonds De Open Hof'. De tekening laat, van dezelfde kant, zien hoe groot de uitbreiding wordt. - voor binnen en buiten - zolang de voorraad strekt Zuidpromenade 9, Tel 02155-16877, Soest Fax: 02155-28649 ^URO? In 1992 is het aantal verkeers slachtoffers in Soest (146) hoger uitgevallen dan het jaar daarvoor (123). De stijging deed zich vooral voor bij het langzaam verkeer, met name onder de bromfietsers. Daardoor loopt de gemeente de rijkspremie (de actie - 25%) dit jaar mis. Het aantal gewonden bij verkeersonge vallen nam bij het snelverkeer licht af (-6), maar nam bij het langzaam ver keer fors toe (+23). Met name is geke ken naar de bromfietsers, waarvan er 15 meer dan in 1991 slachtoffer werden. De bromfietsongevallen blijken voor namelijk op de hoofdwegen plaats te vinden, vooral op de N221 (de door gaande weg door Soest), en dan vooral op het stuk Burgemeester Grothe- straat-Steenhoffstraat en op de Birk- straat buiten de bebouwde kom (13). Opmerkelijk is dat het hier voorname lijk om wegen met vrijliggende fietspa den gaat. Hoofdoorzaak is het niet-ver- lenen van voorrang. De Amersfoortsestraat is ook niet echt veilig voor bromfietsers (8), evenals de route Koningsweg-Ossendamweg- Vondellaan (7) en de Nieuweweg-Bec- keringhstraat (5). Op de Soesterbergse- straat werden 2 slachtoffers geteld, evenals op het kruispunt Bannings- traat/Montgomeryweg en de Laan straat. Er vielen vorig jaar trouwens ook bij de fietsers en voetgangers meer slachtof fers, resp. 9 en 6. Bij de voetgangers gaat het in het algemeen om onvoor zichtig oversteken. Die fotograferen we niet, maar van uw huwelijksdag maken wif 'n schitterende reportage! en fotografie Telefoon: 02155-18071 Raadhuisplein 1, tel. 93411 Verleende vrijstelling ex art. 19 w.r.o. Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling verleend voor het:1 aanleggen van 36 parkeerplaatsen a/d Bosstraat nabij de Nieuweweg. Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen een termijn van 30 dagen te re kenen vanaf 6 mei 1993 bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Monumentenzaken De burgemeester maakt bekend dat: I. het college van Burgemeester en Wet houders voornemens is, om op voorstel van de monumentencommissie de R.K. begraafplaats op de gemeentelijke mo numentenlijst te plaatsen. De gegevens over de inventarisatie van de Soester begraafplaatsen en het be treffende advies van de monumenten commissie liggen gedurende twee we ken vanaf 6 mei 1993 ter inzage bij het gemeentelijke Informatiecentrum aan het Raadhuisplein 1 te Soest en bij de dependance van de gemeente aan het Dorpsplein 17 te Soesterberg. II. de gemeenteraad bij besluit van 15 april 1993, nr. RB 93-52, het gebied dat wordt begrensd door Egghermonde, de Oude Tempel en het Kontakt der Kontinenten zoals aangegeven op de bij dat besluit behorende kaart, heeft aangewezen als beschermd dorpsge zicht. Met ingang van 6 mei 1993 ligt het be treffende raadsbesluit met de bijbeho rende kaart, een maand ter inzage bij de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie bouwzaken), Raad huisplein 1 te Soest en in de dependan ce van de gemeente aan het Dorpsplein 17 in Soesterberg. Gedurende de hiervoor genoemde ter mijn kan de natuurlijke of rechtsper soon, die door de aanwijzing van het be schermde dorpsgezicht rechtstreeks in zijn belang is getroffen, bij de gemeen teraad een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Voorbereidingsbesluiten De Burgemeester van Soest maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluiten van 15 april 1993, nrs RB 93-41 en RB 93-54, bestemmingsplan nen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden die op de bij deze be sluiten behorende tekeningen in grijs zijn aangegeven en welke als volgt kun nen worden omschreven: 1. perceel grond gelegen aan de Krom- meweg, sectie K, nr 230; 2. gronden gelegen in het noordelijke gedeelte van Soest, die globaal be grensd worden door de Biltseweg, Praamgracht, spoorlijn Baarn-Soest, Kerkpad NZ, Raadhuisstraat, Steen hoffstraat, Talmalaan, Albert Cuyp- laan, Pr. Bernhardlaan, Waldeck Pyr- montlaan, Laanstraat en Beckeringh- straat. (Soestdijk) Dit besluit treedt in werking op 6 mei 1993 Verleende bouwvergunnin gen De volgende bouwvergunningen/mel dingen zijn verleend/geaccepteerd op de verzenddatum. De Paltz 2 (93046): plaatsen van een garage/berging, 22-4-93; Inspecteur Schreuderlaan 3 (93156): plaatsen van een blokhut, 21-4-93; Laanstraat 89 (93030): uitbreiden van een woonhuis, 22-4-93; Laanstraat 91 (93029): uitbreiden van een woonhuis, 22-4-93; Lange Brinkweg 56 (92189): bou wen van een woonhuis met garage, 22-4-93; P.C. Hooftlaan 22 (93022): uitbrei den van een woonhuis, 22-4-93; Turfstreek 179 (93027): uitbreiden van een woonhuis, 22-4-93; Valeriaanstraat34 (93177): bouwen van een schuurtje, 22-4-93; •Vosseveldlaan 36 (93028): uitbrei den van een woonhuis, 22-4-93. Op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen kunnen belanghebbenden tegen deze beslissingen een bezwaarschrift indie nen. Als u een bezwaarschrift wilt in dienen, dan moet dat bezwaarschrift gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen dertig dagen na de ver zenddatum van de beslissing worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie bouwzaken), ge opend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Aangevraagde bouwvergunningen De volgende bouwaanvragen/meldin gen zijn ingediend op de aangegeven datum. A.P. Hilhorstweg (ong.) (92514): aanvragen van een bedrijfswoning met agrarische bedrijfsgebouwen, 20-4-93; Albert Hahnweg 22 (93033): uit breiden van een garage, 19-4-93; Cimbaal 13 (93204): uitbreiden van een huis, 21-4-93; Cimbaal 15 (93205): uitbreiden van een woonhuis, 21-4-93; Cimbaal 17 (93206) uitbreiden van een woonhuis, 21-4-93; Duinweg 2a (93210) bouwen van een berging, 23-4-93; Goudwesp 1 (93208) vergroten van een dakkapel, 22-4-93; Hildebrandlaan 20 (93195) plaatsen van een dakkapel, 19-4-93; Honingbij 7 (93199) uitbreiden van een woonhuis, 20-4-93; Honingbij 47 (93211) bouwen van een garage, 23-4-93; Industrieweg 9 (93014) uitbreiden van een bedrijfshal met een verdieping, 22-4-93; Koningsweg 20 (93193) veranderen en vernieuwen van een lakopslag, 20-4-93; Korte Brinkweg 11 (93196) bouwen van een garage, 19-4-93; Lange Brinkweg 22 (92260) wijzi gen van een te bouwen dubbel woon huis, 20-4-93; Noorderweg 87 (93209) vergroten van een carport, 22-4-93; Van Weedestraat 139 (92477) bou wen van een gezinsvervangend tehuis, winkels en woningen, 19-4-93; Weegbreestraat 32 (93200) plaatsen van een prefab tuinschuurtje, 20-4-93; Wiardi Beckmanstraat 382 (93184) plaatsen van een kippenren, 22-4-93. Deze aanvragen kunt u inzien in het ge meentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie bouwzaken), geopend elke werk dag van 8.30-12.30 uur. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver zoek met toepassing van het daarbij ge noemde voorschrift, vergunning te ver lenen voor: het bouwen van een dubbel woonhuis met garage, Wieksloterweg WZ 39 (ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 6 mei 1993 eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling ruimtelijke ordening van bouwzaken (balie bouw zaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Ontwerp-Hinderwet- vergunning Bij de afdeling milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27, ligt vanaf heden op werkdageh van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren ter inzage het ontwerp van de beschikking op de ver zoeken van: a. M.F.M. Koot, Eemweg 7, voor het oprichten van een glastuinbouwbe drijf op het perceel Eemweg 7. b. Roac b.v., Dorresteinweg 58, voor het oprichten van een magazijn en werkplaats op het perceel Dorre steinweg 58a. c. G. Kareisen, Veenzoom, voor het oprichten van een autobanden-ser vice op het perceel Veenzoom 1. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werp-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen die daartoe redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De be zwaarschriften moeten bij het gemeen tebestuur worden ingediend vóór 20 mei 1993. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Hinderwetvergunning Bij de afdeling milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27, ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren ter inzage de be schikking op de verzoeken van: a. Installatie- en dakbedekkingstech nieken Van der Meer B.V., Becke- ringhstraat 3, voor het oprichten van een loodgietersbedrijf op het perceel Beckeringhstraat 3. b. Installatie-Service B.V., Kostverio- renweg 4c, voor het oprichten van een loodgietersbedrijf- en verwar- mingsbedrijf op het perceel Kostver- lorenweg 4c. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige ander belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijze niet i (tijdig) in staat is geweest eerder be- I zwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht J aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin- 1 nen een maand na de dagtekening van deze kennisgeving. Zij die beroep instellen kunnen over- eenkomstig artikel 107 van de Wet op i de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Dit verzoek moet worden ge richt aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzamel alle zes figuren uit Jungle Boek. Dan beleef je thuis zelf het leuke avontuur van de Walt Disney film. Je vindt ze bij ons in de winkel. Je krijgt steeds één figuurtje kado bij ontwikkelen en afdrukken van een kleurenfilm. Kom snel kijken, ze staan voor je klaar. senvicts by dak FOTO - VIDEO VAN WEEDESTRAAT 85 3761 CD SOEST TEL. 02155-13917, NA 18.00 UUR 13875

Soester Courant | 1993 | | pagina 5