'cholten "Schillenboer, mag ik meerijden, vroegen ze dan" bus-net Breemeentje schrijf je met vijf E's 1 ACTUEEL r GERANIUMMARKT 'Bestemmingsplan Soestdijk-noord hoort niet in plan Soestdijk' Stichtse Milieufederatie: 'Groei autoverkeer moet stoppen!' A.A. VAN BREUKELEN B.V. Fietspad tussen Soest en Baarn geopend op Landelijke Fietsdag Jieuw busboekje 'kenhuisfilms: )kter! Dokter!' Bij Bloemisterij Scholten en Bloemenhuis Jasmijn vrijdag en zaterdag a.s. door gezamelijke inkoop op diverse bloemen veilingen, dagelijks een grote keuze in gerani ums, fuchsia's en diverse andere tuinplanten SPECIALE AANBIEDING: Diverse soorten geraniums vanaf 5 voor - alleen op vrijdag en zaterdag a.s. - zolang de voorraad strekt. BLOEMEN EN PLANTEN BLOEMENHUIS Brandweer blust brandje trapveld DE TROMSLAGER De salade- en koud buffet- specialist 02155 - 22871 Steenhoffstraat 58 Installatie uit auto gestolen Koninginnelaan Actie Comité: Openbare discussie op 13 mei Showavond PVO in Griftland College Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Vertrouwd straatbeeld 't Hart verdwijnt met stoppen van A. Beemer en Sonja PAGINA 4 WOENSDAG 12 MEI 1993 SOESTER COURANT PAGINA 5 HYPOTHEKEN - VASTGOED - ASSURANTIËN Koninginnelaan 40, adviseurs in...3762 DG Soest r htpoltaüien ««goed csnanMn Tel. 02) 55 - 17962 23789 plaats adres ligging woning indeling Soest PIJPERPAD rustige woonomgeving modern geschakelde middenwoning met inpandige berging hal, toilet, meterkast en garderobekast, woonkamer (ca. 32 m2), half open moderne hoekkeuken verdieping royale overloop met c.v.-ruimte en bergkast, 3 slaapkamers waarvan 1 met ingebouwde bergkast algemeen bodkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasmachine Gevraagde koopsom f 189.000,- MODERN GESCHAKELDE MIDDENWONING HOEKVILLA MET 6 SLAAPKAMERS Gevraagde koopsom f 329.000,- plaats adres woning Soest VANGOYENLAAN /^GV> 3-KAMER APPART^jvC^Usg;3e etage xJ^X^evraagde koopsom f 107.000,- Dorp - Ziekenhuis Gooi Noord it trajectgedeelte gaat een kleine nder lijnnummer 132 rijden. ;t traject Gooi Noord - Laren tes wordt opgeheven. ioest - Soesterberg rajectgedeelte Utrecht CS - Soes rg komt te vervallen. Daarvoor in iats komt tijdens de spitsuren een re spitslijn onder het nummer 95 ekst onder lijn 92). natieve reismogelijkheid voor het :t Soesterberg - Utrecht: tijdens de en van maandag t/m zaterdag :iet lijn 52 in de verbinding Soes- rg - Utrecht CS. In de avonduren i zondag rijdt lijn 52 niet. Dan kan ijn 56 naar Zeist en vandaar met 3 naar Utrecht gereisd worden ijndeel Soest Overhees - Winkel- um Soest-Zuid wordt vervangen het traject Soestdijk-Noord/Sta- ioest-Zuid via deJulianalaan, Van lestraat en Kerkstraat met aanslui- p station Soest-Zuid van/naar al en van Soest. In Soest-Zuid rijdt IviadePlaswegende Dennenweg de Soesterbergsestraat en verder e bestaande route naar Soester- In Soesterberg wordt aansluiting ■en op lijn 52 naar Utrecht, indag rijdt lijn 73 tussen Soest en erberg drie ritten in beide richtin- ïwe: 74 Soesterbus Oost nieuwe lijn rijdt van Soestdijk- d via Nieuwerhoekplein, Van lestraat, Dalweg, Nieuweweg naar n Soest-Zuid. Lijn 74 rijdt van dag t/m zaterdag overdag ieder lur. ioesterberg - Utrecht nieuwe lijn onderhoudt van dag t/m vrijdag gedurende de lerioden een busverbinding tussen erberg en Utrecht als alternatief lijn 73. Laatstgenoemde lijn rijdt mei alleen tussen Soest en Soes- rg en geeft aansluiting op lijn 5 2 bij Ite "t Zwaantje'. Lijn 92 rijdt in erberg de route van lijn 73/56 met -eindhalte 'Soesterberg, Oude lellaan' en verder Amersfoortse- Utrechtseweg - Biltsestraatweg '2 komt om 7.05, 7.35, 7.55, 8.35 n 16.35, 17.35 en 18.05 uur op ht, Streekbusstation aan. In de tig Soesterberg worden 's och- geen ritten gereden. In de mid- 'itsperiode worden drie ritten naar erberg gereden. De vertrektijden trecht van deze ritten zijn: 16.55, en 18.25 uur. nieuwe busboekje van Centraal erland is vanaf heden verkrijg- Behalve bij de chauffeurs is het •oekje ook te koop (f5, -) op bus ons, postkantoren, bij enkele /'s en in een aantal boek- en tijd- iftenwinkels. ?nhuis Eemland in Amers- organiseerf van 20 tot en met ei a.s. het eerste ziekenhuis- ïstival. Het festival, dat de ti- 'okter! Dokter!' draagt, is een nenlijk initiatief van een I ziekenhuizen in Amster- Nijmegen, Deventer, Har- ijk, Amersfoort en Veldho- n is bedoeld voor alle geïnte- erden in gezondheidszorg en stivalprogramma biedt een selec- de betere publieksfilms, cinema- isch interessante films en films ictuele zorgthema's. De zieken- i willen met dit festival zichzelf en ondheidszorg op een andere ma tten zien: meer toegankelijk en Het festival moet de ziekenhui- lieuwe stijl' onder de aandacht sn van huisartsen, potentiële emers in de gezondheidszorg en bevolking in het verzorgingsge- stival is georganiseerd onder de :nte voorwaarden dat géén be- jocht worden gedaan op zieken- Iden. Alle kosten verbonden aan stival dienen gedekt te worden opbrengsten van advertenties, >ring en kaartverkoop, ie organisatie in Amersfoort te- Ziekenhuis Eemland en het De Lieve Vrouw. Het program- t er als volgt uit: dag 20 mei: 'Dekaloog II', 20.30 21 mei: 'Hospital', 20.30 uur; 21 mei: 'Corpus Inc.', 20.30 21 mei: M.A.S.H.', 23.00 uur; •g 22 mei: 'The Waterdance', ïur; g 22 mei: 'Dead Ringers', 23.00 23 mei: 'Near Death', 14.30 ig 24 mei: 'Dr. Jekyll Mr. Hy- 30 uur; 25 mei: 'Roodbaard', 20.30 ^ag 26 mei: 'Onderaards ge- 14.30 uur; ag 26 mei: 'Levensberichten', iur. Inc. (21 mei) is een theater- Hing en werd mogelijk gemaakt janciële steun van het ministerie C ten behoeve van de publieks- e Keuzen in de zorg'. Op 26 ir s avonds aansluitend moge tot discussie met documentai- r Cherry Duyns. ;st voorkomende prijs van de is f 8,50. Tevens kan van de cheid gebruik worden gemaakt strippenkaart a f 70,- te kopen, kunnen worden besteld bij De Lieve Vrouw in Amers- In aanwezigheid van de voltallige colleges van Soest en Baarn is za terdag, op de Landelijke Fietsdag, het. Breemeentje officieel ge opend. Het rijwielpad in de polder zal in het najaar in de Eemland- route van de ANWB worden op genomen. Breemeentje schrijf je overigens met vijf E's, zo bewees wethouder Mieke Swinkels aan de hand van enkele gemeente-archie ven. In Baarn heeft de gemeenteraad al be sloten een vijfde E aan het Breemeentje te voegen. Swinkels gaf te kennen dat de gemeenteraad van Soest binnenkort een voorstel van het college kan ver wachten om hetzelfde te doen. Het Breemeentje kan dan voortaan volgens de juiste spelling worden opgenomen op plattegronden. De bewijsstukken die Swinkels zater dagmiddag in de rustieke omgeving aanvoerde, zijn afkomstig uit het ge meentelijke archief. Het ging om onder andere schouwstukken en wegenleg gers uit de zestiende, zeventiende en negentiende eeuw. Daaruit blijkt onte genzeggelijk dat Breemeentje met vijf E's geschreven dient te worden. Kort voor haar bewijsvoering had Swinkels de ontbrekende E aan een ge legenheidspoort op het onlangs open gestelde fietspad gehangen. Daarmee was de nieuwe verbinding voor (brom-)- fietsers officieel geopend. Aan de besluitvorming is jarenlang po- Onder luid applaus voegt wethouder Mieke Swinkels de vijfde etoe aan Breemeentje. Foto: Goos van der Wilt. Middelwijkstraat 28, Soest Tel. 02155-12336 Zuidpromenade 9, Tel,: 02155-16877, Soest Fax:02155-28649 litiek gekronkel voorafgegaan. Baarn wilde wel, maar in Soest hield een meer derheid van de raad aanvankelijk de boot af. De Baarnse wethouder G. van Rossum, evenals Swinkels afkomstig uit D66-kringen, memoreerde daar nog even aan. Sinds 1990 voerde hij overleg met zijn ambtscollega Swinkels en vorig jaar werd besloten het Breemeentje door te trekken. ANWB-woordvoerder Ekel stelde dat het aanleggen van fietspaden altijd al problemen heeft opgeleverd. Niet voor niets werd in 1883 de ANWB opge richt, toen twee rijwielverenigingen el kaar onderweg tegenkwamen en af spraken een bond op te richten, die voor hun belangen zou opkomen. In middels telt Nederland achtduizend ki lometer aan fietspaden. Ekel zegde toe dat het Breemeentje in de Eemland- route van de ANWB zal worden opge nomen. Om dat te omlijsten overhan digde hij de burgemeesters Hans de Widt (Soest) en J. Miedema (Baarn) al vast een bord van de ANWB-route. Hoewel ze niet de enige was, schitterde de fractie van Gemeentebelangen Groen Soest (GGS) zaterdag door af wezigheid. De fractie had per brief al la ten weten niet van de partij te zullen zijn, omdat ze tegen het fietspad is. Vol gens GGS verstoren de fietsers en de bromfietsers het milieu en leggen ze een nog grotere druk op de polder. Kort voordat een bromfietser het feestelijke gezelschap passeerde, stelde Swinkels dat je best met zijn allen een democratisch genomen besluit kunt vieren. "Bij onze politieke daad moes ten we beslissen of we de natuur of de fiets zouden laten prevaleren. Ik heb duidelijk gekozen voor de fiets", aldus de wethouder van milieu en verkeer. De brandweer van Soest is vorige week dinsdagavond uitgerukt naar het trap veldje achter het Pillenpad. Het vuurtje werd snel geblust. De politie kon niet melden hoe de brand is ontstaan. De melding kwam om half twaalf binnen. voor particulieren en bedrijven! (voorheen slagerij Duwel) Op de Amnestylaan is een complete ge luidsinstallatie uit een auto gestolen. De dief nam de autoradiocassetterecorder uit het dashboard weg en nam ook de hoedenplank met twee boxen mee. Een 21-jarige inwoner van Soest deed aan gifte bij de politie. Ook op de Koninginnelaan werd een radiocassetterecorder uit een auto ge stolen. Dat meldde een 25-jarige vrouw uit Soest. Bewoners van de Koninginnelaan, verenigd in het Koninginnelaan Actie Comité, hebben bij het ge meentebestuur officieel bezwaar aangetekend tegen de voorgeno men grensvaststelling voor het nieuwe bestemmingsplan Soest dijk. Ze vinden dat het oude plan Soestdijk-noord gehandhaafd moet blijven. Het oude plan bestaat nog niet zo lang; het werd in november 1991 goedge keurd door de Kroon. Met het oog op de ontwikkelingen als gevolg van de Structuurvisie wordt het echter opge nomen in het nieuwe bestemmingsplan Soestdijk. Het comité - dat zich eerder al heeft verzet tegen de aanwijzing van het gebied aan de Jachthuislaan als toe komstige woningbouwlokatie - is het daarmee volstrekt oneens. In de eerste plaats is het oude plan nog veel te "vers", aldus het comité. "Het dient een op zichzelf staand bestem mingsplan te blijven. Herziening is, ze ker gezien de tijd dat het plan rechts kracht heeft, niet nodig." Daar komt nog bij dat het oude plan als hoofdkenmerk "agarische grond met landschappelijke waarde" heeft. Het overige gebied wordt gekenmerkt door bestaande bebouwing, en het comité heeft tijdens de informatieavond in fe bruari uit de mond van wethouder Jan Visser vernomen dat het plan hier een consoliderend karakter heeft: de be staande situatie wordt dus vastgelegd, met hooguit wat aanvullingen en wijzi gingen om onnodige artikel 19-proce- dures te voorkomen. Dan is een herzie ning over (maximaal) tien jaar, zoals in de wet is voorgeschreven, vroeg ge noeg, vindt het comité. Planologisch vindt men de samenvoe ging van de gebieden tegenstrijdig, om dat de ruimtelijke eisen die aan agrari sche bedrijven worden gesteld volko men tegengesteld zijn aan die van be stemmingen met 90 procent woonbe bouwing. Volgens het comité kan het bestemmingsplan Soestdijk-noord be ter worden opgenomen in het nieuwe bestemmingsplan Landelijk Gebied, dat in voorbereiding is voor nagenoeg het hele "buitengebied" van de ge meente, omdat daarmee de belangen van de agrarische bedrijven op de beste manier veilig gesteld worden. De Stichtse Milieufederatie belegt op donderdag 13 mei een openba re discussie over de groei van het autoverkeer in de provincie Utrecht. Dan brengt de provincia le milieu-organisatie naar buiten hoe volgens haar de constante toe name te stuiten is. Vertegenwoordigers van de provincie, van de Kamers van Koophandel en van de Verroerregio Utrecht geven hun commentaar. Voor het publiek zal er volop gelegenheid zijn met de sprekers in discussie te gaan. De avond vindt plaats in de Volksuniversiteit, Nieuwe Gracht 41 te Utrecht van 20.30 tot 22.30 uur. Het overheidsbeleid is gericht op een beperkte groei van 25% in de Randstad in het jaar 2010 gerekend vanaf 1986. Maar al in 1991 bleek het autoverkeer met 34% te zijn toegenomen. Als deze trend zich voortzet zal dat in 2010 80% zijn. Met alle gevolgen vandien voor leefbaarheid, bereikbaarheid en be houd van natuur en milieu. De Stichtse Milieufederatie wil de over heid concrete mogelijkheden aanrei ken, haar falende beleid bij te stellen, zowel in de steden als in het landelijk gebied. Op 15 mei houdt PVO haar jaar lijkse showavond in het Griftland College aan de Noorderweg. De avond, die geheel in het teken zal staan van de showgroepen, begint om 20.00 uur. De showgroepen, bestaande uit de drumband, mini- en majorettes, zijn druk in de weer geweest om nieuwe mu ziek en shows in te studeren. De shows worden uitgedacht door de instructeur van de drumband en instructrice van mini- en majorettes. Als uitzondering hierop wordt een aantal muziekstukken en shows ten beste gebracht, die geheel door de leden van de groepen zijn be dacht. Tevens zullen leerlingen van de drumband laten zien en horen wat zij al kunnen. Ter ondersteuning van de showgroepen is ook het harmonie orkest aanwezig. Samen met de drumband wordt een aantal werken gespeeld. Er staan ook twee nieuwe werken op het program ma, die op de showavond voor het eerst ten gehore worden gebracht. Hierbij is onder andere 'Dance Film Highlights', een compilatie van bekende filmmu ziek. PVO zal zaterdag een gevarieerd en verrassend programma brengen. De toegang is gratis.Interesse in muziek en/of show? Bijna elke avond wordt er in het PVO-gebouw aan de Rem- brandtlaan gerepeteerd, tel. 22268. De jongste generatie is nauwelijks bekend met het verschijnsel schil lenboer. Ook in Soest, waar enkele decennia terug het aantal schillen boeren niet op de vingers van één hand waren te tellen, zijn weinig kleu ters die er één in levende lijven hebben gezien. Zij krijgen ook niet meer de gelegenheid daartoe, althans niet in Soest. Want vrijdag verdween een vertrou wd straatbeeld in de wijk 't Hart. A. Beemer trok er toen voor het laatst op uit met de kar en Sonja, de 23-jarige merrie die hem zeventien jaar trouw diende. Om gezondheidsredenen heeft de vrien delijke veehouder van de Koninginnelaan een punt moeten zetten ach ter een veertig-jarige carrière. De Soester Courant trok met de laatste schillenboer van Soest door de 'vogeltjesbuurt'. Even vreesde Beemer voor zijn wijk, toen de gemeente enkele jaren gele den de gft-container introduceerde. Maar de ongeveer 250 klanten bleven de Soester trouw. "Als je blijft komen, bewaren we het voor je, zeiden ze toen tegen me." Beemer bleef komen. Elke woensdag en vrijdag haalde hij schil len van aardappels en fruit, groente en oud brood op. "Kijk, dit is voor de hond, dat houden we apart", zegt Beemer, terwijl hij en kele plakken ongenuttigd broodbeleg in zijn hand houdt. Teruggekomen bij de kar, pakt hij een boterham die hij aan Sonja voert. De viervoeter staat gedul dig te wachten en weet dat hij af en toe wat toegestopt krijgt. Aandacht krijgt het dier volop. Op de Leeuwerikweg staan een moeder en twee kinderen al te wachten om de bles op zijn hondstrou we hoofd te liefkozen. Even daarvoor schraapt Sonja met haar hoef over het asfalt. Ze weet al dat één van de bewo ners in de keuken op zoek is naar een suikerklontje en ook ditmaal wordt ze niet teleurgesteld. De dikke lippen rol len smakelijk over elkaar. Intussen torst Beemer een oude, witte emmer mee, zoals hij dat al veertig jaar doet. Eieren "Neemt u een doosje eieren voor me mee", roept een vrouw. Beemer knikt en opent de houten kist, waarin hij de kippe-produkten bewaart. "Kijk, dat ga je toch missen, dat soort dingen", zegt de schillenboer als hij bij een woning aan de Beetzlaan een leeg eierdoosje van de grond heeft geraapt. Hij weet dat het geld voor tien nieuwe eieren in de holle verpakking is gelégd.Beemer slaat geen klant over en zal ook geen erf be treden waar hij geen afval hoeft op te halen. De route langs de huizen in 't Hart is hem net zo eigen als z'n woning. Overal weet hij de etensresten met pre cisie te vinden. Daar staat een doosje met sinaasappelschillen in een schuur tje, daar ligt geld onder een matje voor eieren, daar vindt hij de emmer met niet-geconsumeerde aardappels die met hun nieuwe, grillige kiemen veel weg hebben van verschrompelde mars mannetjes. Af en toe vist Beemer een plastic zakje tussen het gft-afval van daan. Na een klein uurtje begint de kar al aardig vol te raken. Zo doet Beemer dat al veertig jaar. De start werd gemaakt met een handkar. Beemer woonde toen nog bij zijn vader. De ene keer trok hij de wijk in, de ande re dag ging één van zijn broers op pad. De handkar werd al snel te klein en dus investeerde Beemer in een bakfiets. Kwajongens "Soms kwam je bij de bakfiets terug en dan lag 'ie op z'n kop en dan kon je de schillen van de straat rapen. Dat had den de kwajongens gedaan. Je ging wel eens achter ze aan, maar ik deed ze nooit wat en ik zei het nooit tegen hun ouders. Maar als de ouders het zagen, kregen ze wel op hun kop, weetje wel." Na enkele jaren verdween ook de bak fiets van het toneel. Beemer schafte zich een paardekar èn Corrie aan. Veel Hart-bewoners herinneren zich nog steeds het paard, waarmee Beemer ne gentien jaar schillen ophaalde. "Ze was zesentwintigeneenhalf. Ze heeft toen nog een paar maanden in het weiland gelopen, maar op het laatst kon ze niet meer overeind komen." Sonja heette de vervangster van Corrie, een paard dat net zo rustig en ongestoord de onaf scheidelijke partner van Beemer werd. De kar is nog steeds dezelfde. "Ik heb 'em één keer opgeknapt en nieuwe ban den er onder gezet. Het houtwerk is ook een keer vernieuwd." Heel wat kinderen hebben op de bok van de kar gezeten. "Schillenboer, mag ik meerijden, vroegen ze dan. Dat mocht alleen op de bok. Als ze op de rand van de kar zouden gaan zitten, krijgen ze een schok als het paard begint te lopen en dan vallen ze d'r af. Als je zei dat ze niet naast de kar mochten lopen, omdat ze dan onder het wiel kunnen komen, keken ze je aan. Sommigen zijn door schade en schande wijs geworden, maar gelukkig heeft nooit iemand wat gebroken. Vroeger wilden de kinderen Emmers vol gft-afval verdwijnen in de kar. Ruim 250 gezinnen waren ervan ver zekerd dat Beemer langskwam om de etensresten op te halen. ook nog wel eens helpen, maar tegen woordig is dat niet meer zo." Veestapel De kar raakt voller en voller. Veel brood verdwijnt in een speciale teil. Per week haalt Beemer grote hoeveelheden afval op, die gretig aftrek vinden bij zijn veestapel. "In de zomer zijn ze wat kies keuriger, omdat ze dan voldoende gras hebben." Beemer ontwaart zijn kleindochter. "Ga je fietsen, goed zo!" Opa wordt lang nagekeken met een glimlach. Opa heeft een moeilijke dag, want hij weet dat hij voor de laatste keer langs de hui zen trekt om de mensen van hun schil len af te helpen. Overal laat hij een briefje achter, waarop hij zijn klanten meedeelt, dat hij genoodzaakt is te stoppen. Het valt ook de mensen zwaar, want iedereen kent hem. En uit de reac ties blijkt, dat ze hem waarderen als schillenboer, maar vooral ook als mens. "Bedankt voor alle goede zorgen", zegt een vrouw. "Ik ga je missen hoor, ik kom wel bij je thuis aan", belooft een ander. "Doe maar rustig aan", geeft een man als advies mee. Een andere klant vraagt of hij zijn gft-afval voortaan bij Beemer mag brengen. "Dat is goed", zegt de schillenboer. Cor Lieverse komt aanlopen met een volle emmer. Liever se helpt Beemer al zes jaar op de vrijdag als hij de 'vogeltjesbuurt' intrekt. Op woensdag kan Beemer het alleen af, als hij de Groen van Prinstererstraat, de Troelstrastraat en de Schaepmanstraat doorkruist. "Ik ben begonnen toen ze de woningen op de Schaepmanstraat gingen bou wen. Die huizen zijn inmiddels al een keer gerenoveerd. Ik ben altijd gegaan, weer of geen weer. Soms zeiden ze, man plaats Soest adres KERKSTRAAT woning HELFT VAN DUBBEL^^^^O]*Xnet garage r^vJ^^Xevraagde koopsom f 198.000,- Elke woensdagen vrijdag: Schillenboer Beemer spant Sonja in voor de zoveelste tocht door de wijk 't Hart. Foto. Goos van der wm was toch thuis gebleven, weet je wel, maar ik ging toch. Eén keer was het zo erg, dat we terug moesten, maar toen lag er zo'n laag sneeuw. Het paard kon de kar niet meer vooruit krijgen." Sonja heeft overigens de goede eigen schap nooit een 'hoop' op straat achter te laten. Corrie had zo haar favoriete plekjes, maar Sonja houdt de straat schoon. "Mama zegt dat Sonja niet meer komt", lispelt een meisje als Bee mer bij een klant is. "Dit zijn allemaal dingen die de mensen gaan missen, en ik zelf ook natuurlijk. Ik moet nog even terug naar die woning voor eieren. Dat is soms net even teveel met een emmer lopen sjouwen, maar ik doe alles rustig in mijn eigen tempo." "Wanneer komt het in de krant", vraagt hij bij het afscheid. Even later loopt hij tussen Sonja en de kar in, de teugels in zijn stevige knuisten. Met regelmatige tred baant hij zich een weg door de la nen en straten, waar de gemeente nog geen drempels heeft laten aanleggen. Een dikke trui, een overall en een jas, de pet op zijn hoofd, op weg naar de vol gende klant in de wijk. In zijn wijk. plaats Soest (nieuwbouw) adres KLINKVELD (HEETAKKER) ligging achter nieuw gemeentehuis woning helft van dubbele villa met garage indeling hal, toilet, meterkast, woonkamer (46 m2), ruime keuken (t.w.v. ca. f 30.000,-), bijkeuken verdieping 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en extra hobbyruimte (12 m2) zolder zolder met vaste trap en 4e slaapkamer algemeen ca. 300 m2 grond, optimale warmte-isoiatie, luxe staat van afwerking, opleveringsdatum ca. 01-05-1993 CENTRAAL GELEGEN Gevraagde koopsom f 495.000,- KARAKTERISTIEKE WONING plaats adVes ligging woning indeling verdieping zolder Hollandsche Rading SPOORLAAN rustige woonomgeving helft van dubbel woonhuis met garage hal, toilet, grote woonkamer (ca. 55 m2), moderne keuken, bijkeuken 3 slaapkamers en douchecel te bereiken via vaste trap en 4e slaapkamer algemeen deze woning verkeert in goede staat van onderhoud en ligt op ca. 500 m2 grond. Gevraagde koopsom f 369.000,- plaats Soest adres WILLEM DE ZWIJGERLAAN woning HOEKVILLA MET SOUTERRAIN, garage en tuin indeling entree, hal, toilet, woonkamer, keuken, overdekt terras verdieping 3 slaapkamers, douche, toilet en wastafel zolder met vaste trap, 1 slaapkamer, c.v. en bergruimte algemeen souterrain: 2 ruime kamers, hal

Soester Courant | 1993 | | pagina 5