FEEST Sophia v^n Amersfoort. 5 JAAR!! Verdwenen Soest igbokken kermans li vroeg in ien van start 1 OP SOESTr Veertigjarige Nederlandse Cantorij keert voor één keer terug naar 'startplaats' Verdwenen Soest hervonden Prima showavond van PVO nieuws PROGRAMMA- overzicht SDESTDUK OPEER. I AUG. 194B ZONWERING*** M DE BADI PAGINA 1; len goud WOENSDAG 19 MEI 1993 üby afgerond AJDMINTON ïgsgenoeg DFTBAL naars lauw en wit akken zit! af 6 jaar woensdag SOESTER COURANT PAGINA 13 Rondje Soest i EENS IETS ANDERS effuemv 'jiu'/Miii Jubileumconcert op 23 mei, Oude Kerk INTERSOL b'J EDSKES ZONWERING installatiebedrijf j. cornelisse bv. Sanitair Co Koninginnelaan 22 3762 DE Soestdijk Tel.: 02155 - 25996 Afscheid van voorzitter Henk Reulen Gezinsbingo bij w.v. Overhees Nieuw busplan op Radio Soest Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: Marieke Koch uit Sint Petersburg op Radio Soest Museum Oud Soest lichiel van Schaffelaar van de xgbokken twaalf jaar. Jan-Jaap Bootsman, van Zandwijk, Rob Demmenie en Egberts plaatsen zich op het laat- oment èn voor de eerste keer voor nale. Daarin deden de nieuwko- het bijzonder goed. De progressie Ie jongensploeg was vooral waar- ibaar aan de brug. Met 23.20 pun- erden de Springbokken op dit on iel zelfs eerste. vierde plaats was nog weggelegd ie ploeg van de junioren turnsters, i Beernink (vijftiende), Monique >rst (zeventiende) en Suzanne van )en (negentiende) vielen als ploeg pech net buiten net podium, de turnsters eindigde Angela im op de twaalfde plaats. In het in- uele klassement werd Jan-Joost >man als elfde op de eindlijst ge ven, Eric van Zandwijk als negen- 3 en Rob Demmenie als twintigste. X)k uitslagen). t damesdubbel had Van Kooten succes. Met haar partner Renate idt stapte ze als winnaar uit de fi- Anouk Tervoorn en Sylvia Ver /erden opzij gezet. umuii - □bbels bij de heren leverde een 'inning op voor Henk de Boer en Jongerius. In de eindstrijd bleken ter dan Wim van Schaffelaar en an Scheerhoorn. Het clubkam- schap bij de gemengde dubbels een prooi voor Marcel Pas en e van Kooten. Jongerius en Ver- /erden daarvan het slachtoffer in ale. ;t verschil reeds tien punten, zo- strijd werd afgeblazen. thuiswedstrijd tegen VIP's had- e dames wel succes. Met 16-7 m ze een overwinning die het sverschil goed tot uiting bracht. :t terrein van De Knicks aan de gsweg wordt morgen de tweede onde verspeeld. De wedstrijden- op hemelvaartsdag begint om uur. Een dag later ontvangt het eam om 19.00 uur Blue Soeks. •illen uit de veelgeprezen jeugd- ingen van Sparta, Feyenoord en »rd Ajax. Ajax trainer Co mse, verantwoordelijk voor de 'Pleiding bij de Amsterdamse eeft tegenover organisator Theo rveld verklaard met zijn beste pu- te komen. Het toernooi staat n aanzien in den lande, en het is inse alles waard om als beste uit te komen. Je eerder genoemde Nederland 3ers zullen ook de jeugdspelers t Duitse Borussia Dortmund en dit Frankfurt en van het Belgi" V Mechelen aanwezig zijn. Het internationale toernooi terdag om 10.30 uur van start. door Arie Wandelaar I Op een vroege zomerse avond, de krant was leeg gelezen, de televisie waren we zat, vroeg Marie belet bij Arie. "Ik wil eens serieus met je praten", luidde de inleiding. "Steek van wal", antwoorde Arie aan moedigend. Marie's monoloog maakte duidelijk dat de gezamenlijke toekomst wat van vrije tijd betrof een andere, meer zin volle invulling diende te krijgen. Ze stuurde aan op een gemeenschappelij ke hobby. "Wat dacht je ervan om samen te gaan kantklossen. Schijnt hartstikke leuk te zijn, als je de smaak te pakken hebt." "We kunnen ook een cursus drie ban den gaan volgen", stelde Arie daar te genover. De patstelling waarin wij vervolgens terecht kwamen leidde tot enige tijd van stilzwijgen, die beide partijen in herinneringen deed graven. Arie liet de gezamenlijke hobby's in een periode van 34 jaar de revue pas seren. De blauwe maandag dat we sa men een Soester tennisbaan onveilig hadden gemaakt was geen sukses ge weest. De schuld lag daarvan, althans volgens Marie, bij Arie. Helemaal ongelijk had ze destijds niet. Hij behoort niet tot de categorie part ners die seizoenen lang geduldig losjes uit de pols spelend hun echtgenotes aanspelen, en daarbij zeer onoprecht "goed zo schatje" roepen als er bij toe val een bal op de juiste wijze wordt ge retourneerd. Zo is het dus gekomen dat onze ten- nisuitrusting in vergeelde staat is ko men te verkeren. Vervolgens werd besloten een sterk koppel te gaan vormen binnen het hui selijke klaverjascircuit. U raadt het, het is er helaas, niet van gekomen. Marie vond klaverjassen slechts een kwestie van geluk, Arie daarentegen was van mening dat de in ieder mens opgeslagen grijze massa ook van in vloed is op de uitslag. De patstelling die daar destijds uit voortvloeide leidde zelfs tot partner ruil. Ter voorkoming van ieder mis verstand: niet wat daaronder door sa menstellers van obscure blaadjes wordt verstaan. Een bevriend echtpaar bemiddelde. Met ieder een nieuwe partner zijn we sinds vele jaren van maatjes in tegen standers veranderd. Een oplossing die door alle betrokkenen als een bijzon der gezellig tijdverdrijf wordt gezien, maar door Marie niet als een gemeen schappelijke hobby wordt beschouwd waarin man en vrouw naast elkaar staan. De patstelling waarin wij waren te recht gekomen werd door Marie weg gehaald. Ze deed het met wat onder een shockeffect wordt verstaan. "Wat dacht je ervan om samen te gaan paardrijden? Als jij nu eens als eerste een les gaat nemen, dan kom ik kij ken." Arie nog allerlei handremmen aan trekken, maar het voorstel kreeg de vrije loop. Op een zeer afgelegen boerenhoeve te Soest onderging Arie de laatste verne dering uit zijn sportieve loopbaan. Ma rie had daarvoor een uurtje op een vroege zondagmorgen gereserveerd. Niet direct een tijdstip dat Arie zou hebben uitgekozen, maakt het maakt wel goed en vroeg wakker. De amateurinstructeur leek even te schrikken toen hij zijn leerling mon sterde. "Hoeveel geeft de weegschaal aan?", wilde hij weten. Met grote openhartigheid, wellicht met de kans om als leerling te worden buiten geslo ten, bekende Arie dat de wijzer zich rond de 100 kg bewoog. "Dat kan Els wel hebben", veronder stelde de leraar, zonder daarover vooraf met het slachtoffer rugge spraak te hebben gehouden. Els bleek een 9 jaar oude merrie te zijn, die onmiddellijk in de gaten had wat haar het komende uur te wachten stond. Ze draaide bij het horen van haar naam verongelijkt haar hoofd naar Arie toe, keek hem zwijgend aan om goed te laten voelen dat ze hem in de gaten zou houden. Het experiment nam drie kwartier in beslag. Vijf en veertig minuten hob belen, er samen proberen er het beste van te maken. In tegenstelling tot Arie's instructeur stond Marie achter de afrastering aanmoedigende opmer kingen te plaatsen. Het heeft niet tot het gewenste resultaat mogen leiden. "U zit niet in een Tipo of een Tem- pra", riep de leraar Arie onderweg toe. "U zit op de rug van een paard. Uw kont moet in beweging zijn." Na bijna een uur maakte de onderwij zer een eind aan de voorstelling. "Weet u wat het met u is", deelde hij Arie mede nadat deze op de aarde was teruggekeerd, "U denkt, zo het is zon dagmorgen, ik zit, maar dan bent u hier aan het verkeerde adres." Els liet na deze opmerking een luid gehinnik horen. "Wat zijn paarden toch intelligent", voegde Marie als laatste waardeoor deel er die vroege zondagmorgen aan toe. ARIE WANDELAAR Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERKOOP VAN Datasafes Inbouwkluizen Kluizen Brandkasten De Stichting de Muziekkring de Nederlandse Cantorij organiseert op zondag 23 mei om 15.00 uur 's middags een jubileumconcert in de Oude Kerk te Soest, waar zij 40 jaar geleden haar activiteiten start te. Zij hoopt dat velen in Soest en omstreken van deze gelegenheid gebruik maken en dit bijzondere concert zullen bezoeken. Solisten en instrumentalisten van interna tionale faam, waarvan enkelen vroeger deel uit maakten van de Cantorij, zullen aan dit unieke concert meewerken. Het programma is met opzet in de goe de zin "populair" gehouden. Zo wordt de prachtige solocantate voor bas en or kest "Ich habe genug" van Johann Se- bastian Bach door Peter Kooy gezon gen. Eveneens van Bach is de Tweede Suite voor fluit en orkest met de beken de "Badinerie". Hierin is Martine van der Grinten soliste. Tot slot het prachti ge "Exsultate Jubilate" voor sopraan en orkest van Wolfgang Amadeus Mozart, uitgevoerd door Monika Frimmer uit Hannover. Het orkest van de Neder landse Cantorij bespeelt instrumenten uit de barokke en klassieke periode en staat onder leiding van Maarten Kooy. Veertig jaar In 1953 veertig jaar geleden, verzamel den zich enkele musici om vocale en in strumentale muziek uit voeren o.l.v. de toenmalige cantor-organist van de Ou de Kerk te Soest, Maarten Kooy. Be spelers van vedel, gamba, blokfluit en clavecimbel - die ook vocaal musiceer den - vormden de kern van de Muziek kring De Nederlandse Cantorij. In 1959 werd besloten dit ensemble on der te brengen in een Stichting. De Stichting "Muziekkring De Nederland se Cantorij" is opgericht op 24 decem ber 1959. Eén van de stimulatoren en eerste donateurs was de befaamde gra ficus M.C. Escher uit Baarn. De artis tiek leider bleef de cantor-organist van de Oude Kerk, Maarten Kooy, die tot op heden de leiding heeft. Aanvankelijk werden de repetities van koor en orkest in Soest gehouden. In de Oude Kerk werden veel concerten ge geven. Niet alleen waren kerkelijke lo caties het werkterrein van de cantorij. Solisten, koor en instrumentalisten ga ven concerten o.a. in het Concertge bouw te Amsterdam en in de Concert zaal van Haarlem. Als eerste in Nederland beschikte de cantorij over een groep bespelers van barokkoperinstrumenten. De bespelers waren vakmusici uit diverse radio-or kesten. Met deze barokkopergroep werden wekelijks radio-opnamen in de Oude Kerk te Soest gemaakt. Ook, in het buitenland bestond belangstelling voor deze groep. Er werden o.a. opna men voor het Süddeutsche Rundfunk in de Stiftskirche te Stuttgart gemaakt. Barok-instrumentarium De Nederlandse Cantorij beschikte als eerste in ons land over een uitgebreid orkest met een barokinstrumentarium en gaf hiermee concerten om zodoende het "barokke" musiceren te stimuleren. Op een concert als afsluiting van een di rigentencursus van de toenmalige Ne derlandse Radiounie, waar o.a. Jean Fournet doceerde, verzorgde het ba- rokorkest van de Nederlandse Cantorij het muzikale gedeelte. We spreken over de zestiger jaren. De Hohe Messe van J.S. Bach werd voor het eerst in een zeer kleine bezet ting met jongenssolisten voor de NCRV opgenomen. Max van Egmond was de bassolist in deze opname. In uitgebrei de projecten, eveneens voor de NCRV, werden de componisten Matthias Weckman en Michael Praetorius be licht. Misschien herinneren sommigen zich nog de gewaardeerde reeks "De canto rij op bruiloft en partij", waarin veel feestmuziek uit diverse perioden uit de muziekgeschiedenis werd uitgevoerd. Dat deze stimulans niet tevergeefs is ge weest getuigt een onnoemelijk aantal barok-orkesten en groeperingen in de laatste jaren. Platen en cd's De cantorij kan op belangrijke gram mofoonplaten- en cd-produkties bo gen. De Brandenburgse concerten van J.S. Bach werden opgenomen door "Studio 33", weliswaar niet met een ba rokinstrumentarium maar wel in een uitvoering in een kleine bezetting. Het Requiem van Mozart met een "klas siek" instrumentarium met o.a. jon genssolisten (Peter Kooy was hiereen van. Het hobo- en het fagotconcert van Mozart met de gebroeders Victor en Arnold Swillens, beiden solo-instru mentalisten uit de radio-orkesten. Deze grammofoonplaten vonden hun weg over de gehele wereld. De laatste opna me die door het initiatief van de Neder landse Cantorij in het voorjaar van dit jaar tot stand is gekomen is een cd waar op twee wereldlijke cantates, de Koffie- cantate en de Boerencantate van Jo hann Sebastian Bach, worden uitge voerd. Het zij nog eens benadrukt dat al deze opnamen in Soest plaatsvonden. Ook voerde de cantorij moderne com posities uit, o.a. een mis en "Blossom songs" van Joep Straesser. Van Hogo Distier het clavecimbelconcert en het Möricke-Chorliederbuch. Toen Maar ten Kooy zijn werkzaamheden aan de Domkerk in 1992 afsloot zag het be stuur mogelijkheden de Nederlandse Cantorij frequenter te laten concerte- DE BETERE VOOR EEN VOORDELIGE PRIJS knikarm- en uitvalschermen sereens lamellen (rol) horren rolluiken markiezen Soesterbergsestraat 28, Soest BZUZZID Tel. 02155-24294 dé trend voor het juiste accent Maarten Kooy, destijds cantor-orga nist van de Oude Kerk, leidt de Neder landse Cantorij vanaf het begin. ren dan gedurende de periode dat haar dirigent in de Domkerk zijn bezigheden had. Solisten Monika Frimmer werd in Marburg aan de Lahn geboren. Zij studeerde aan de Hochschule für Musik und Theater in Hannover, waar zij cum laude slaagde voor de examens opera- en concert zang. Vanaf 1981 is zij als lyrische so praan verbonden aan de Staatsoper Hannover en maakte naam door haar Mozart-vertolkingen. Reeds tijdens haar studie begon zij haar loopbaan als lied- en oratoriumzangeres en was zij te gast op vele festivals in Europa. Monika Frimmer specialiseerde zich eveneens op het gebied van de barokmuziek en werkt samen met dirigenten als Ton Koopman, Gustav Leonhardt, Philippe Herreweghe en Peter Neumann. Zij maakte talrijke radio- en televisie- en cd-opnamen. Peter Kooy begon zijn carrière op zesja rige leeftijd in het koor van zijn vader. In deze jaren was hij op vele concerten als jongenssopraan te horen en maakte hij enkele plaatopnamen. Hij begon zijn muziekstudie met viool als hoofdvak, maar koos later voor het hoofdvak solo zang. In 1980 behaalde hij het diploma solozang aan het Sweelinck Conserva torium te Amsterdam, waar hij bij Max van Egmond studeerde. Peter Kooy so- lieerde op vrijwel alle belangrijke festi vals voor Oude Muziek in West-Euro pa. Daarbuiten trad hij in Israël, Zuid Amerika en Japan op. Hij maakte vele radio-, televisie- en cd-opnamen van o.a. de solocantates voor bas van Jo hann Sebastian Bach en werken van Monteverdi, Mendelssohn, Fauré en Kurt Weill. Hij werkte met vele dirigen ten, onder wie Philippe Herreweghe, Ton Koopman, Gustav Leonhardt, Ro- ger Norrington en Michel Corboz. Als docent solozang is Peter Kooy tevens werkzaam aan het Hilversums Conser vatorium. De prijzen kunnen dank zij giften en een gemeentesubsidie zeer laag worden gehouden. De toegang is f 20,- per per soon. Voor kinderen, cjp-houders en 60+ers is de toegangsprijs f 15,-. Ge zien de te verwachten toeloop is het raadzaam zich tijdig voor het begin van het concert bij de kaartverkoop aan de kerk te vervoegen. Ook kan men telefo nisch nu reeds een plaats bespreken: tel. 13181 in Soest. V - - - V - Was de foto van 12 mei te moeilijk, of juist te makkelijk, misschien? Er moeten vele lezers zijn die, toen het er nog stond, (en zo onmoge lijk lang geleden is dat niet ge weest!) er langs zijn gereden of er iets hebben gebruikt. De kiosk aan de Van Weerden Poel manlaan, tegenover het petit restaurant 't Hoogt, heeft er gestaan van 1963 tot 1974, hoorden we van de heer Baars uit Soesterberg en hij is niet alleen degene geweest, die de kiosk heeft laten bou wen, maar hij was ook de enige van wie we informatie hebben gekregen. Baars had van de vereniging Utrechtse Heuvelrug, die toen het beheer had óver dit stuk terrein, toestemming 't Hoogt te bouwen (eerst alleen in hou ten elementbouw, later in steen) en aan de overkant, vanwege het mooie uit zicht, de kiosk. In de beginperiode moet deze foto zijn genomen, dus 1963, 1964, en u ziet er de heer Baars op met zijn vader. U ziet ook hoe wijd het uit zicht was. Nu, dat mooie uitzicht zou niet lang blij ven. Defensie, die het omringende ter rein vast in handen had, deed er niets aan, aldus de heer Baars, en in 1974 was er nauwelijks een glimp meer te bespeu ren, noch van het vliegveld, noch van de wat verder gelegen bijzonderheden als Utrecht, Zeist en de Leusder hei. Baars trok zich in 1974 terug uit de ho reca en met de kiosk was het toen ge beurd. Het 'Petit restaurant' is er nog al tijd, zij het onder andere leiding, maar ook daarvandaan is het uitzicht niet zo als het is geweest. Maar van de gastvrij heid bovenop Soesterhoogt valt nog steeds te genieten! c Telefoon (02155)-1 3014 IN - WEAR CLAIRE PART TWO RAVENS P.T.A. GARDEUR MARC O'POLO MONIQUE BROUNS BIJ WIJ BESTAAN DAAROM ONTVANGT U DEZE WEEK EEN LEUKE ATTENTIE. INE BERENS GERDA KUIJPER Op zaterdag 15 mei werd door PVO de jaarlijkse showavond ge geven. Voor een volle zaal werd een gevarieerd programma afge werkt. De avond stond met name in de belang stelling van de majorettes, minirettes en drumband. Het was vanaf het begin al duidelijk dat door de showgroepen hard gewerkt is om zich zo goed moge lijk te presenteren. Vlotte shows ia steeds weer wisselende kleding waren het resultaat. Ook werden enkele so lo-optredens verzorgd, die zeer in de smaak van het publiek vielen. Ook de drumband liet van zich zien en horen. Niet alleen de solistische, maar ook de gezamenlijke optredens waren prima verzorgd. Met name in het stuk 'Duo Drums', uitgevoerd door Ruben Smeets en Peter Johansen, werd het pu bliek getrakteerd op een geweldig stuk slagwerk. De harmonie was er deze avond voornamelijk ter ondersteuning en begeleiding van de showgroepen. Drie werken werden echter solo uitge voerd, hetgeen een prima resultaat op leverde. Met name het stuk 'Dance Film Highlights', met bekende filmmelo dieën werd door het publiek zeer ge waardeerd. Afscheid Na tien jaar penningmeester en zestien jaar voorzitter te zijn geweest, werd af scheid genomen van Henk Reulen. Door te drukke werkzaamheden heeft hij de voorzittershamer ter beschikking moeten stellen. Lesgeven en in de har monie spelen blijft hij in ieder geval doen. Ter gelegenheid van dit afscheid werd een leuke herinnering, met bijbe horende oorkonde overhandigd door secretaris Smeets. Namens heel PVO werd dank gezegd voor al het werk en de inzet voor PVO. De wijkvereniging Overhees organi seert op zaterdag 22 mei een gezins bingo-avond, die om 20.00 uur begint. Voor elke leeftijd zijn er leuke prijzen te winnen. De kaarten kosten f5,- voor leden/donateurs en f 10,- voor niet-le- den. Tevens is er een loterij. De bingo avond wordt gehouden in de Vijverhof, Klarinet 39. Het nieuwe busplan heeft, vanaf 22 mei, de eerstkomende weken een pro minente plaats in het radioprogramma 'Goedemorgen Soest' van de zaterdag op Radio Soest. Doel is de gebruiksmo gelijkheden van het bussysteem zoveel mogelijk te verduidelijken. Het pro gramma wordt uitgezonden tussen 9.00 en 10.00 uur. Presentatrice Thari Schröder ontvangt gemeente-ambtenaar Marcel Vosse- stein om onderdelen van het busplan toe te lichten. In de uitzending is ook een quiz gepland: het lijnenspel. Inzet is daarbij de snelste reismogelijkheid voor een bepaalde openbaar-vervoerverbin- ding. Voor het juiste antwoord is een redelijke kennis van de nieuwe busver bindingen vereist. Iedere inwoner van Soest heeft de mini-dienstregeling in middels ontvangen. Het eerste goede antwoord zal beloond worden met een leuke prijs, die iets met het openbaar vervoer te maken heeft. Radio Soest is te ontvangen op FM 96.0 op de kabel en FM 105.9 op de ether frequentie. hEfAB Ék Ék ff9audio «HlHMfl video Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 1 21 32 Steenhofstraat 9A, tel. 1 20 75 Evenementen Hemelvaartsdag, donderdag 20 mei: Oude Ambachtenmarkt in de Kerke- Ibuurt. Extra attractie van de VW: be klimming toren Oude Kerk, 11.00- 17.00 uur; volwassenen f 2,-; kinderen f 1,-. Informatie bij de VW-stand op de Ambachtenmarkt. Zondag 23 mei, Oude Kerk: jubi leumconcert Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy; werken van Bach en Mozart. Aanvang 15.00 uur. Kaar ten: f 20,-/15,-. Theater North Sea Jazzfestival, 9 t/m 11 juli, Congresgebouw Den Haag; kaarten bij VW-Soest. The Young Tsjaikovsky van Tom Parker, m.m.v. Gordon Neville en Ma- rilyn David, 13 juni, RAI Amsterdam; 21 oktober, Den Haag. Modeshows, kleding ontworpen door Rietveld Academie, 6 juni, Rijks museum, f 10,-. World Games 1993 powerlifting, bo dy building, karate, etc. 22 juli - 1 au gustus, Houtrusthallen, Den Haag. Popconcerten U2, Metallica, Half way-festival, Prin- ce, Faith no more. Alle concerten zijn te boeken bij de VW, ook op zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur geopend. VW-winkel Heden en verleden van Soest, nieuw boekje, mooi uitgevoerd, f 12,90; wan delen en fietsen rondom Baarn (nieuw); vakantie- en vrije tijd-gids, ideaal en onmisbaar bij het plannen van uw vakantie in Nederland, vanaf f 3,-. VW-Soest, Steenhoffstraat 9A, tel. 12075. Marieke Koch uit Soest, die sinds 1,5 jaar Russisch studeert aan de Vrije Uni versiteit in Amsterdam, loopt momen teel stage in St. Petersburg Rusland. Voor Radio Soest zal zij regelmatig ver slag doen van haar ervaringen in dat land. Op zaterdag 22 mei a.s. zal Eef van der Horst tussen 11.00 en 13.00 uur in het programma 'Lokaal Totaal' contact met haar opnemen. Tijdens dit telefonisch onderhoud zal Marieke vertellen over haar eerste in drukken in het voormalige Leningrad en aandacht besteden aan het dagelijks leven in deze stad. Tevens zal zij de luis teraars inlichten over opmerkelijke ver schillen tussen Soest en St. Petersburg. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG FM 105.9 MHz/97. Een vriendelijke lezer deed ons de vlag toekomen die u hierbij ziet afgebeeld. De vlag is een meter hoog en zo'n kleine anderhalve meter lang, en netjes in de Soester kleuren: groen-wit-groen. De met geel (goud) ingenaaide tekst luidt: Toneel cabaret gezelschap "Ons Ge noegen" Soestdijk opger. 1 aug. 1948. Zij n er nog lezers die ons kunnen vertel len hoe het verder met dit gezelschap is gegaan? Wie waren de mensen die bij de oprichting waren? Is er vaak opge treden? Waar werd gerepeteerd. Wie deed de regie? Misschien zijn er nog wel foto's van optredens? We houden ons warm aanbevolen! Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 20 MEI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 OUDE AMBACHTENMARKT Live reportages, interviews en verschil lende prijsvragen. Produktie: Fred v.d. Pol. 17.00 Sluiting. VRIJDAG 21 MEI 08.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 09.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Hermi Wagemakers. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conferences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... Heieen Cramer in gesprek met Mar- greet Kleyne-Floor, paardenfokster. 12.00 STUDIO TWEE Magazine. Presentatie: Thys Schle- baum. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten.Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). 15.00 Sluiting. ZATERDAG 22 MEI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. politienieuws en om 9.30 uur bezoek aan Museum Oud Soest. Pre sentatie: Thari Schröder. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 TOTAAL LOKAAL Presentatie: Eef van der Horst, Ron Bauer, Sander van Zweden en Fred v.d. Pol. 17.00 Sluiting. ZONDAG 23 MEI 10.00 MUZIEK ONDER KERKTIJD Samen de bijbel lezen. Presentatie: Rita van Zweeden. 11.00 ZONDAG MINI-MAGAZINE Waarin o.a. de Uit-agenda, nieuws van de Kinderboerderij, het geluidenspel (14100), de stichting Amivedi en het fax-spel (16086). Presentatie: Frank Verhoeven. 12.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Presen tatie: Joke Vrolijk. 13.00 AKTIE-REAKTIE Met o.m. preventie-actualiteiten. Pre sentatie: Anne van den Hof. 14.00 Sluiting. MAANDAG 24 MEI 08.00 MET FRISSE MOED DE MAANDAG TEGEMOET Samenstelling: Ben Verschoor. 10.00 MIJMEREN Presentatie: Con van Hattem. 11.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presentatie: Paul Sparnaaij. 12.00 LUNCHTIJD MET ROB Presentatie: Rob Joustra. 13.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 Sluiting. DINSDAG 25 MEI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 ROMANTISCH GALA Presentatie: Con van Hattem. 11.00 C-DRIE Aandacht voor culturele activiteiten in en rondom Soest. Presentatie: Irma Kramer, Idelette de Nooy en Pim Jon ker. 12.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Samenstelling: personeel banketbak kerij Verkley. Presentatie: Gerda Al- ders. 13.00 RADIO SOEST-55 Een programma voor de rijpere levens genieter. Presentatie: Gerda Alders en Heieen Cramer. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 26 MEI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ron Bauer. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatierubriek van de gemeente Soest. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 13.00 AKTIE-REAKTIE Presentatie: Anne van den Hof. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1993 | | pagina 13