ZONNEBOILER SYSTEEM BOSMAN R Verdwenen Soest DE POSTHOORN G thal eldheer Verdwenen Soest hervonden fl.3875,- nieuws 10P SOEST! Tante Jen op Radio Soest PROGRAMMA OVERZICHT *1 Gevraagd VASTE-, en INV AL- LOPERS PA§]NAl< WOENSDAG 9 JUNI 1993~ SOESTER COURANT PAGINA 15 Hondje Soest RAPPORT Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: Géén vodden naar Spullenhulp! Soester Courant Laat de zon uw water opwarmen: MET HET INVENTUM Uw voordeel: - een beter milieu - financieel voordeel door zuiniger stoken - subsidiemogelijkheden tot Werkend te zien op ons bedrijf 2 jaar all-in garantie op al onze werkzaamheden LOODGIETER ilTF-m Museum Oud Soest Sanitair De Achtbaan wint milieuprijs van gemeente Soest KRUISWIJK FUGERS £71 RADIO Nieuwe (radio)serie 'Bij ons op Soest' njffiïïföpimi" VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG 10 uur een wedstrijd ge eugdspelers van SEC ei 13.00 uur ontvangt SE( len. Zij komen eveneen. het duel tussen twee el •leden. Die wedstrijd be uur. Binnen de lijnen ko, nderen ex-internationa iel, Evert van der Hors Jan Hoefman, Leo va ■ouwer, Nico van Ginke! ;tegaal. De Eemlande geit de muzikale omlij lere schoolmaand. Thuiskomen met I denkt nog steeds met warmte terug iet tussentijdse maandrapport van de J *tan het Toneel en Cabaretgezel" jramma leert dat tusse; 0 uur een receptie worc le feesttent. Daarop aan een borreluurtje en ee m buffet. Om 20.15 uu; ïitende feestavond met d< ce formatie Push uit he en. door Arie Wandelaar angf heel lang geleden, had Arie als ,nd tien maanden per jaar de bibbers. im precies te zijn rond de 25e van ie- Harten op hol' was ons eerste stuk, met bal na. Het was meteen een groot succes." Co Kamerbeek agere school, voorloper van onheils- loodschappen die met Kerstmis, Pa- en en de 'grote zomervakantie' in intvangst werden genomen. 'Siet willen en niet kunnen, dan sta ik nachteloos", luidde de aantekening an de klassebroeder die jaarlijks een oorwaardelijke overgang naar de een ,f andere klas tenslotte adviseerde. Iteevast kreeg de opwekkende mede- leling van de opvoeder thuis een ver- elhausen overweegt een zt wrronde voorde NK Strate Foto: Goos van der Wi al uitgeschakeld zijn. Han maar hij had ook tegen eei Je deelnemer kunnen uitko idien is iedereen te kloppen raar." Edelhausen had ove niet kunnen meedoen aai ant de medewerker van h( /an defensie wordt in oktc >nden naar het voormalig Edelhausen oefent in zijl gelmatig met een computet t altijd wel een fout, mense, tanders niet. Ik heb vanmor -'t eerst een Stratego-spel gei •ren won André Pols uit Rotj or Eefting die twee jaar gele a stel vrienden het eerste Nej Kampioenschap Stratego oj en wederom in de organisa- als plaats voor de voorrondij ionder te spreken. Ook dnemers (34 senioren nioren) was debet aan zijl ïeur. In Nijmegen, het bol- rategen waren meer deelne- srkdriel vee] minder. "So< lijk centraal en volgend j; e waarschijnlijk weer eei in het nieuwe gebouw va -rk (De Molensoos-red. ;bben ook een optie om de fi- st te houden", aldus Eefting. Als dat zo doorgaat zie ik jou in de oekomst nog eens met ciosetrollen angs de deur lopen", stelde Arie's va- er teleurgesteld en grimmig vast. Arie's moeder daarentegen hield haar erw achtingspatroon voor zichzelf. Ze weeg en keek d'r zoon na de zoveelste nislukking aan op een manier zoals al- een moeders dat kunnen die, soms te len beter weten in, vasthouden aan de roostvolle strohalm die buigt voor de evenswijsheid: "zij die geloven haas- en niet." oen Arie op een leeftijd was geko- len dat huis-aan-huis-verkoop van Josetrollen uit het straatbeeld ver- lwenen was, de jaren van willen en unnen zich aandienden, heeft hij met :ichzelf afgesproken zijn rol als vader in het gedoe rond rapporten anders te ipelen. "et heeft hem weinig moeite gekost, liet dat zijn kinderen op de lagere ichool helderzienden waren, maar lantekeningen op schoolrapporten ivaarmee je als kind en leerling onge veer werd afgebrand is hij als opvoe der in de loop der jaren niet meer te- >en gekomen. !n tegenstelling tot Marie was hij een ipaarzame bezoeker van ouderavon- len. De laatste keer dat hij hieraan ge ïoor gaf ging hij meteen zwaar in dis- :ussie met een merkwaardig geklede rijer, die bij nadere kennismaking het choolhoofd bleek te zijn. De discussie ging over het fenomeen lat onze kinderen destijds de naam Van de minister van onderwijs feilloos Konden spellen. Een verrijking die te lanken was aan de wijze waarop de ewindsman aan het jeugdig volkje oorgesteld. Als een krent na- die alsmaar bezuinigde, waar- loor de aankoop van een tv-toestel oor klassikaal visueel onderwijs dien- Ie te worden uitgesteld. Via Marie, die met andere gedrevenen urken vervaardigden die tijdens een aarlijkse fancy-fair voor de aanschaf /an Nederland 1 en Nederland 2 wer- ien verkocht, is het apparaat er zon- ler die krent toch nog gekomen. Verder heeft Arie zich, van wege de samenstelling van zijn aard, reeds vroeg aan het strijdgewoel op school onttrokken. Achteraf toch wel wat spijtig, want wanneer je in dit opzicht :enmaal op achterstand staat valt er liet veel meer in te lopen. .Neem nu bijvoorbeeld rapportcijfers i de omschrijving van de vakken, rie heeft zijn laatste maandrapport de zesde klas van de lagere school nog eens op na geslagen. Afgezien an het matige moyenne een buitenge woon overzichtelijk en vooral duide lijk leesbaar verhaal. Lezen 8 - Neder landse taal 9 - Rekenen 5 - Vaderland- Geschiedenis 8 - Schrijven 5 - Teke- Jnen 4 - Aardrijkskunde 5 - Kennis der atuur (blanco) maar dat heeft Arie [veel later ruimschoots ingehaald - Zingen 8 - Lichamelijke Opvoeding 5 [- Gedrag 6 - IJver 6 - Orde 5. dan waren er door de drukker vak- vrij gehouden voor pijnlijke bood schappen zoals: "Arie bezocht deze maand slechts 5 keer de schoolmis." Van een buurmeisje van onze laan jkreeg hij onlangs ook een rapport jjaargang 1993 ter inzage. De vakken: begrijpend lezen - technisch lezen - hoofdrekenen - cijferen - taalontwik keling - zinsbouw - woordenschat - verstandelijke ontwikkeling - moto riek - netheid - emotionele ontwikke ling - werktempo - zelfstandigheid - omgaan met symbolen - werkhouding - concentratie en dan nog een aantal van die zijstraten. Arie beklaagt de vaders, moeders en opvoeders die zich in de tegenwoordi ge tijd met zoiets als overhoren van het huiswerk bezig houden. Een bezigheid die een beetje in ongebruik is geraakt, Op zichzelf niet onlogisch. In tegenstelling tot vroeger schijnen de kinderen, dankzij regeringsingrepen in het onderwijssysteem, met meer succes de ouders te kunnen overhoren. ARIE WANDELAAR schap Ons Genoegen, dat hij mee heeft helpen oprichten en waarvan hij alle twintig jaar voorzitter is ge weest. Hij is wel verrast geweest, dat die vlag, die vorige maand in deze rubriek was afgebeeld, opeens boven water is geko men. "Die vlag is ons bij een jubileum, ik dacht toen we 12'/2 jaar stonden, aan geboden, dat moet dus in '61 zijn ge weest. Waar komt die nu zomaar van daan?" Nu, die vlag is gevonden in een rom melhoek van de Kardinaal Alfrink Ma vo en is daarna bij Museum Oud Soest gebracht. Het toneelgezelschap bestaat al lang niet meer en ook de buurtvereni ging waar het een onderdeel van was, is ter ziele: we hebben nu televisie. Dat was in 1948 dus heel anders. Zowel de buurtvereniging als de toneelvereni ging hebben jaren van bloei gekend. Wat de laatste betreft, elk jaar werden er drie stukken opgevoerd en elk stuk werd twee maal gebracht. Dat was in Hotel Eemland (nu verdwenen) waar 330 toeschouwers in konden. Het was altijd uitverkocht! Zelfs toen het stuk 'Dorp in onrust' in het Openluchtthea ter (nu buiten gebruik) werd opge voerd, was dat uitverkocht: 1300 men sen! Een tweede opvoering zat-er toen uiteraard niet in. En altijd was er bal na, met muziek van de Soester groep de West Boys, soms met De zingende Broertjes (en zusjes) onder leiding van Willem Daatselaar. Ons Genoegen speelde zeker niet al leen maar vlotte amusementsstukken, aldus Co Kamerbeek. Rebecca heeft op het programma gestaan, Onder Een Kir r Dak, en ook Het Woord van Kai Munk. "Hooggegrepen stukken." En er werd ook goed gespeeld. Onder leiding van de NATU (Nederlandse Amateur To neel Unie) werd wel eens een toneel concours gehouden van de Soester to neelverenigingen, en daarbij heeft Oris Genoegen drie maal de eerste prijs ge wonnen. In het begin heeft voorzitter Co zelf de stukken geregisseerd, later deed Rinus ter Hoeven uit Amersfoort dat. Hij was er heel goed in. "Ik heb ook wel meege speeld, maar alleen kleine rollen." In het algemeen werd er éénmaal per week gerepeteerd, veelal bij één van de leden thuis. Tegen het eind, vlak voor een uit voering, was dat vaak tweemaal. In de jaren '60 kreeg het gezelschap repetitie ruimte in De Lichthoek aan de Parklaan - ook al verdwenen, er staat nu een bun galow. Toneelvereniging Ons Genoegen zo'n dertig jaar geleden bezig met de uit voering van Dorp in Onrust, in hei openluchttheater aan de Soesterbergse- straat. Ons Genoegen is, na twintig jaar, ten onder gegaan aan de nieuwe vormen van ontspanning. Kamerbeek: "We hebben dat jubileum nog wel zo'n beetje gevierd, maar 't ging niet meer. De televisie kwam, alles kwam. Ons laatste stuk was De Vlam. We zijn nog met een ander stuk begonnen maar de spelers kwamen niet meer op de repeti ties, leerden hun rollen niet meer. Re peteren met vijf mensen als het er der tien moeten zijn - we hebben er maar een punt achter gezet." Kamerbeek zelf heeft zijn organisatie vermogen nog kunnen uitleven bij de postduivenvereniging De Vriendschap, waar hij nog dertig jaar voorzitter is ge weest. Maar ook dat is nu voorbij - ook een stukje Verdwenen Soest. inrki IW Ut/Ul/CIV C'ffkff Mk A O audio /i affiMMn video Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 1 21 32 Veel mensen weten het kringloopcen trum Spullenhulp aan de Parallelweg 7 te vinden voor het brengen van hun overtollige spullen en kleding. Voor beide geldt: het moet her-bruikbaar zijn. Dat wil voor kleding zeggen: géén vodden. Vieze, gescheurde of versleten kleding kan hoogstens nog als poetslap gebruikt worden. Spullenhulp heeft er niets aan en kan het aan de straatstenen niet kwijt. Het belandt daar dus ook in de af valcontainer. Integendeel zelfs: de vod den nemen ruimte in voor opslag, en ruimte komt Spullenhulp juist tekort. Daarom dus het verzoek: alleen bruik bare kleding naar Spullenhulp. Nieuwe bus Spullenhulp is trots op zijn eerste enigen vervoermiddel, dat onlangs is aange schaft van de vermeerderde opbreng sten. De bus is een verlengde en ver hoogde Fiat Dukato-bestelwagen. De ruimere openingstijden en de nieuwe organisatie, met enthousiaste vrijwilli gers, werpen hun financiële vruchten af. Er wordt veel verkocht en de resulta ten zijn sinds januari verdubbeld! Tijden Brengen (en opbellen: tel. 18730): maandag-vrijdag 9.00-17.00 uur. Winkel open: dinsdag, woensdag, don derdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 10.00-14.00 uur. 'Ons Genoegen' tijdens de bloeitijd: in 1961 vierde het gezelschap het 12 A-ja rig bestaan. De vlag, die op de foto te zien is, werd bij die gelegenheid ge- voor de Aanmelden: tel. 1 41 52 schonken dóór de gelijknamige buurt vereniging, waaruit de toneelvereniging was voortgekomen. De leden die u op de foto zjet, wéren, steeds van links naar rechts: Bovenste rij: Rijk van Soest; Ceès Burgstede. Middelste rij: Lou Wortel; Wim Ver woerd; Willem Daatselaar, de leider van de Zingende Broertjes; Eb van Geijtenbeek; Femi. Roelofs; Ab Gaas beek (ging naar Canada); Nel van Geij- tenbeek-Meesters; Ans van Geijten- beek-Hofman; Door Zeggelaar, de souffleuse; Jan Zeggelaar; Gerrit Wes- terveld ('Gart Hit'); Henk van den Broek ('de Kater'); Co Kamerbeek, op richter en eerste regisseur. Zittend: Willem Sukel; Tineke Hoger- vorst, nu in Canada; Anneke Hoger- vorst; Annie Westerveld; Ingrid den Beste; Mien Sukel-Dijkman. Sjaantje Praag, later Weeman-Praag en een van de belangrijke speelsters, was er in 1961 nog niet bij. Ze zou jaren secre taresse van Ons Genoegen zijn. Oude Utrechtseweg 31 Soest Tel. 02155- 20844 M E T D E VAN BETER Postagtntsehap Soest-Zuid Novemb»r 1950 No. 3 Installatiebedrijf j. cornelisse bv WQm op naam van het tweede rdt gevormd door Bart Karei' ~>thuizen en Milou van KlooS' en kreeg tevens het eerste rni' tsje toebedeeld. De competitie 'svol, omdat geen één team df' Foto: Goos van der Wilt- Telefoon (02155) -1 30 14 De Achtbaan krijgt vrijdag de batterij bokaal van de gemeente Soest uitge reikt. De school krijgt de milieuprijs in verband met de diverse milieuprojec ten. De Achtbaan was één van de eerste scholen die de wegwerpbekers uit het gebouw verbande en composteert gft-afval. De school heeft de prijs voor een deel te danken aan de twee bomen- kranten die werden gemaakt in het ka der van de Boomfeestdag. Wethouder Mieke Swinkels zal de bat terijbokaal vrijdagmorgen overhandi gen. DE POSTHOORN, met een oplafe v«n 4500 ex., nu huis aan hui» in geheel Soest. Soest-Zuid en Soest dijk. De Posthoorn is in Soest-Zuid geen onbekende meer, Reikhalzend werd er weer naaf uitgave 3 uit gezien. waann overzichtelijk de meest voorkomende en thans geldende posttaneven zijn vermeld. Soestdijk voelde zich achteruitgesteld, verscheidene malen werd ik opgebeld, waarom De Posthoorn ook niet in Soest dijk verscheen. Tja. dat betekende een uitgave van ruim honderd gulden meer en waren er winkeliers in Soestdijk genegen deze extra kosten voor hun reke ning te nemen' Immers. De Posthoorn werd in Soest-Zuid gratis rerspreid. maar een tiental winkeliers betaalde deze uitgave Na overleg werd besloten. Soestdijk er in te be trekken. Eer. paar winkeliers zegder. direct hun mede werking toe. Dus, Soestdijkers. ze wordt U hierbij gratis aangeboden. Weest er zuinig mee, zodat U haar voortdurend kunt raadplegen. De Posthoorn verschijnt alleen, wanneer er weer belangrijke tariefswijzigingen hebben fluts gehad. Waardeer de uitgave, door nota te nemen van de inhoud der advertenties. Soest-Zuid ziet weer de oude adverteerders vande vorige uitgave terug. Dit getuigt waardering vairbeMe lt*BWn' J. W. QUELLE, Postagent Soest-Zuid. J3a»ketbakherij Levert U de grootste sortering gebak en koekjes Croquetten en Pasteitjes Huzaren- en Zalmsalade Bonbons en Chocolade (ook in I u e doren) Soesterb.straat 28 Soest - Tel. 2532 TMMERBEPRU VOOR UW TAXI Garage Klomp - Soestdijk Speciaal ingaricht voor ziekenvervoar, ook per ambulance KoiiagUnl. 4. TtL 2984 - Hoofdag.Fotgers Rijwielen Reparatie Nieuwbouw Onderhoudswerken Metselwerken Timmerwerken E. G. Eagelëo - Cartl Higler Duinweg 14 KwiatrMt 50 f.WWi 2103 WAAR GEBEURD. Enige weken geleden komt er een knaapje van zeven "jaar" voor het loket van Soeet-Zuid en zei heel par mantig: „Ut wou even telefoneren met Baarn". De postagent vroeg het gevraagde nummer aan en ver bond „meneer" door met de telefooncel, waar hij eigener beweging ia was gaan staan roet de deur wijd open en de taoom aan z'n oor. Het talrijke aanwezige publiek hoorde lachend het gesprek aan. „Meneer" droeg zijn oom, die hij aan de andere zijde van de lijn kreeg, op, aan tante Leentje te zeggen, dat ze 's middags thuis moest blijven, want hij en zifii broertje zouden komen. „Niet vergeten, hoor oom, daaag!" (Langdurig gesprek, verkort weergegeven. Red.) Hij kwam weer naar het loket en zei: „wat zijn de kostaoT" Het publiek brulde. „Meneer" haalde zijn schoudertjes minachtend op, liep kwaad naar de deur, draaide zich daar om, riep luid: ,3espottelijk. om te lachen, als iemand staat te telefoneren'", en weg was hij. Hij keek buiten niet eens door de ruiten, of het publiek nog stond te lachen. En dat was wel het geval, Juiiina-il KERKSTRA TEL2764 Een solide kinderledikantje, in blank hout, kostte 14,50 gulden. U moest het dan nog wel zelf schilde ren; Gelderse rookworst (grof of fijn) kon u krijgen voor 1,80 gul den per pond; en een Mercedes 170 V Sedan ('de Oersolide Mer cedes Benz') was 'op zeer korte termijn leverbaar' voor een bedrag van f 7.785,-. Het was dus wel al weer even geleden: november 1950, om wel te zijn. En de advertenties stonden in De Posthoorn, uitgave van het Postagentschap Soest- Zuid. Ruim veertig jaar geleden was het, en niet iedereen hoeft dus (meer) te weten hoe het zat met dat blad. Uit het exem plaar dat ons werd toegespeeld (zes pa gina's A4) blijkt dat het met een oplage van 4500 exemplaren, huis-aan-huis werd bezorgd iri geheel Soest, Soést- Zuid en Soestdijk. Dit meldde de post agent J. W. Quelle, en even verder in het blad blijkt Quelle degeen te zijn die ook 'Minerva' runde, 'erkende kantoor boekhandel en leesbibliotheek', geves tigd aan de Gallenkamppelsweg 9a. Quelle was zijn eigen grootste adver teerder, samen met Middelman aan de Torenstraat, die bereid was voor 32 cent per stuk dameszakdoeken te ver kopen. We melden u dit allemaal om u even te laten proeven dat veertig jaar geleden misschien geen geschiedenis is met een grote G, maar dat er sindsdien toch wel wat veranderd is. Wat we graag zouden weten is hoe het verder met het blad is vergaan. Is er ook nog een nummer 4 uitgekomen en mis schien nog wel een nummer honderd? Hoe vaak verscheen het blad eigenlijk? Zijn er nog mensen die andere exem plaren in hun bezit hebben? En hoe is het met Minerva gegaan? Als u het weet - we houden ons aanbe volen! Vast bedankt! Steenhofstraat 9A, tel. 1 20 75 Theater Robeco Zomerconcerten, Concert gebouw, Amsterdam; vanaf 1 juli, prijs f 25,- f15,-. Drum Rhytm Festival, Beurs van Berlage, 1 t/m 3 juli. Nigel Kennedy Band, Tania Maria e.a. Dionne Warwick, 2 juli, Rai, Amster dam. •Wereld Volleybal, Nederland, China, 26 en 27 juni. Sporthallen Zuid, Am sterdam. Flevo Sound, 30 juli t/m 1 aug. Bid dinghuizen, Flevohof. Circus Plume (Frans circus), 6 aug. t/m 15 aug, Den Bosch. Circus van Moskou, 14 en 15 sept. Huizen. Duitse Grand Prix, Mobil I Autora ces, 23 t/m 25 juli, Hockenheim, Duit sland. North Sea Jazz Festival, 9 t/m 11 juli. Den Haag. Jesus Christ Superstar, 29 t/m 11 juli A.T.T. Danstheater, Den Haag. Alle concerten te reserveren bij VVV Soest. tel. 12075. VW- en ANWB-winkel; - Kastelenfiestocht f 3,50; - Hotels, motels, restaurants Neder land; - Nieuwe VW-magazine met evene mentenkalender voor dagjes uit f 6,95 - Vakantie- en vrijetijdgidsen per pro vincie vanaf f3,-; - Reis- en kredietbrief ANWB; - Reisverzekeringen; - Internationaal Kampeercarnet; - Kampeerbewijs; - Kadobonnen VW, landelijk te beste den, verlopen niet; - Reisgidsen en wegenkaarten; - Recreatiekrant Utrecht (gratis). VW-Soest, Steenhoffstraat 9a. Open maandag t/m vrijdag 9.30 - 17.00 uur, zaterdag 9.00 - 12.00 uur. "Bij ons op Soest" is een nieuwe serie radioprogramma's van onze lokale omroep, waarbij Jan Visser in het Jaar van Ouderen praat met Soester burgers die niet zo jong meer zijn. Zijn eerste gast op zondag 13 juni (om 13.00 uur) is mevrouw A.C. de Groot-v.d. Mark (95) uit Molenschot, die in Soest beter bekend is als de zin- jende tante Jen. Landelijke bekend- ïeid kreeg zij in 1982 door het NCRV-televisieprogramma "Show room" van Jan Fillekers en Henk van der Horst. "Bij ons op Soest" begint elke keer om de veertien dagen met een song van Barbra Streisand "Peoplè. Daarna leidt programma-directeur Peter Ensdorff het gesprek in met de woorden: "Jonge ren hebben weinig tijd en aandacht voor oudere mensen en de dingen die voor bijgaan. Zelden vragen moderne lieden aan en bejaarde man of vrouw: wat deed u toen, wat gebeurde er precies, hoe vindt u dat nou?" De techniek van dit onthullende ge sprek is in handen van Wout van Hout, terwijl het programma steeds van tevo ren wordt opgenomen in de studio van het gemeentehuis aan het Raadhuis plein. Oude Soesters, die voor "Bij ons op Soest" uitgenodigd willen worden voor een radiogesprek over toen en nu, kun nen zich opgeven via telefoonnummer 20420 van Radio Soest of schriftelijk bij de redactie en secretariaat van de A.R.O.S.: postbus 3062, postcode 3760 DB in Soest. Het is ook mogelijk een dergelijke op name in de studio bij te wonen. Ook dan even een telefoontje. effiriBKy Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 KANTOORMACHINES Copieermachines Kasregisters Schrijfmachines Rekenmachines Microcomputers Dicteermachines Inbindapparatuur Plastificeermachines FM 105.9 MHz/ 97. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 10 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 DE FRANSE SLAG Franstalige liedjes. Presentatie: Piet Schillemans. 11.00 DE MUZIKALE GRABBEL TON Presentatie: Maarten-Jan van Zweden. 12.00 CARROUSSEL Presentatie: Con van Hattem. 13.00 BREEDUIT Presentatie: Ap Kruitbosch. 15.00 Sluiting. VRIJDAG II JUNI 08.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 09.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Hermi Wagemakers. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Presentatie: Thari Schröder. 11.00 ONTMOETING MET... Geen opgave. 12.00 STUDIO TWEE Magazine. Presentatie: Thys Schle- baum. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten. Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). 15.00 Sluiting. ZATERDAG 12 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Thari Schröder. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met Eef van der Horst, Ron Bauer, Sander van Zweden en Fred v.d.Pol. 17.00 Sluiting. ZONDAG 13 JUNI 10.00 MUZIEK ONDER KERKTIJD Presentatie: Herman Spoor. 11.00 ZONDAG MINI-MAGAZINE Waarin o.a. sportuitslagen, het kran- tenspel, het banencentrum en Uit- nieuws. Presentatie: Eef van der Horst. 12.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Presen tatie: Joke Vrolijk. 13.00 BIJ ONS OP SOEST Ontmoeting met "Tante Jen". Presen tatie: Jan Visser. 14.00 Sluiting. MAANDAG 14 JUNI DE 08.00 MET FRISSE MOED MAANDAG TEGEMOET Samenstelling: Ben Verschoor. 10.00 MIJMEREN Presentatie: Con van Hattem. 11.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presentatie: Paul Sparnaaij. 12.00 LUNCHTIJD MET ROB Presentatie: Rob Joustra. 13.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 Sluiting. DINSDAG 15 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Flevoland, deel 3. Presentatie: Con van Hattem. 11.00 C-DRIE Presentatie: Irma Kramer, Idelette de Nooy en Pim Jonker. 12.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Samenstelling: autoschadebedrijf Jan van Zal. Presentatie: Micky van Ger- ven. 13.00 RADIO SOEST-55 Een programma voor de rijpere levens genieter. Presentatie: Gerda Alders en Leen Cramer. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 16 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ap Kruitbosch. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Informatierubriek van de gemeente Soest. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 13.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1993 | | pagina 15