R.OUD Vernuur IVMWl Erkenning voor Nieuw-Guinea-ganger @oois Modehuis 25 TOT 50% KORTING @oois [^Jodehuis Tweedehands bus voor Spullenhulp Geslaagden 1993 Ge VAI BE2 WOENSDAG 23 JUNI 1993 SOESTER COURANT PAGINA 4 Henk van Dorresteijn krijgt na 32 jaar Herinneringskruis v o - co vraagt uw aandacht voor: Bekendmaking Vergaderingen raadscommissies Verleende bouwvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen Verleende vrijstelling ex art. 19 W.R.O. Ontwerp-hinderwet- vergunningen Meningen van lezers Mieke's ego-trip Breemeentje WIJ RUIMEN ONZE ZOMERKOLLEKTIES OP TEGEN SCHERPE PRIJZEN!! Tevens vele topjes en T-shirts, ook in klassiek. Griftland College Vraag voor ophalen van spullen neemt enorm toe I ^"slospmttum Soe V O mc r Ruim dertig jaar nadat hij weer in Nederland terugkwam, heeft Henk van Dorresteijn het Nieuw- Guinea Herinneringskruis ontvan gen. De erkenning werd hem on langs opgespeld door de comman dant der marine in Doorn. De 51-jarige Soester is één van de honderden Nederlandse marine mensen die tot de zogenaamde Vergeten groep' hoort. In januari 1960 moest de toen achttien jarige Van Dorresteijn naar Nieuw- Guinea. De Nederlandse Staat voerde daar oorlog met Indonesië om Nieuw- Guinea. Op het overzeese rijkdom wis ten de Nederlanders eigenlijk nauwe lijks wat er aan de hand was. Als medewerker van de marine lucht vaartdienst werkte hij in het magazijn, waar hij belast was met de uitgave van benzine, olie en smeermiddelen voor lucht- en landvoertuigen. Van Dorres teijn werd terzijde gestaan door tien tot twaalf Papoea's. "Als de infiltranten, zoals we de Indo nesiërs noemden, in de buurt kwamen, moest ik achter een luchtafweerge- schutkanon plaatsnemen. Het gebeur de regelmatig datje vier, vijf dagen in de buurt van zo'n kanon, een Oerlikon, moest zitten. Je wist maar nooit wat de toenmalige president Soekarno van plan was. Voor hetzelfde geld had hij vijftigduizend man gestuurd en ons ver pletterd." Oertijd Op Nieuw-Guinea deed Van Dorres teijn ervaringen op, die hij zijn leven niet meer zal vergeten. "In een Kam pong reed onze chauffeur een meisje aan. Ik zat naast hem in de wagen. De Papoea's leefden toen nog in de oertijd. Een meisje was een bruidsschat. Oog om oog, tand om tand, was het toen. De chauffeur vluchtte niet in de richting van ons kamp, maar verder de Kam pong in. Hij struikelde in een slootje en met een groot hakmes werd zijn hoofd afgehakt. Toen ik later aan de leider vroeg wat er was gebeurd als ik het meisje had aangereden, kreeg ik te ho ren dat ik dan aan de beurt was ge weest." Psychische hulp was er destijds niet. Contact met het thuisfront was alleen mogelijk via correspondentie. Van Dorresteijn: "Op een gegeven moment kwam er een tweede lichting. Die jon gens hadden een radiootje meegekre gen, zodat ze zich niet zouden vervelen. Daar hebben we toen wel om gela chen." "Je wist maar nooit wat de toenmalige president Soekarno van plan was. Voor hetzelfde geld had hij ons verpletterd. Van Dorresteijn keerde in augustus 1961 terug in Nederland. Ongeveer an derhalfjaar later droeg de Nederlandse regering Nieuw-Guinea over aan Indo nesië. De Soester verliet in 1966 de ma rine, trad in dienst van de douane en is sinds 1974 werkzaam als rechercheur van de Belastingdienst. "Het Herinneringskruis is natuurlijk toch wel een erkenning. Als ik zie dat jongens, die drie maanden naar Duit sland gaan, al een onderscheiding krij gen, werd het voor ons ook wel eens hoog tijd." D CO 111 Verkoop Verhuur - Reparaties van JBMBgereedschappen en Eiïn LaJHi machines voor de vakman en de doe-het-zelver Industrieweg 37b - Tel. 19589 Raadhuisplein 1, tel. 9 34 11 De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toe passing van de daarbij genoemde voor schriften, vergunning te verlenen voor het: 1. inrichten van een afvalstoffenpark aan De Schans; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. bouwen van een berging, Duinweg 2a; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 6 van de Woningwet). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 17 juni 1993, eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling ruimtelijke ordening en bouw zaken (balie bouwzaken), Raadhuis plein 1, ter inzage. Donderdag 24 juni: Financiën, economische aan gelegenheden en sport Agenda o.a.: sportaangelegenheden, voorstel tot verkoop van het clubge bouw aan de Sterrenbergweg aan G. van Buuren Beheer B.V. te Soest, voor stel tot verkoop van vier percelen grond bij de Smitshof aan de N, V. Levensver zekering Maatschappij De Nederlan den van 1870, voorstel tot aankoop en gedeeltelijke doorverkoop van agrari sche percelen t.b.v. de aanleg van bie zenvelden aan de Peter van den Bree- merweg. Maandag 28 juni: Algemene bestuurszaken Agenda o.a.: voortgang regionalisatie politie, verzoek geldelijke bijdrage Na tionaal Vrijheidscarillon. Dinsdag 29 juni: Gecombineerde vergadering! van de commissie ruimtelijke ordening en de commissie j welzijn Agenda o.a.bouwhoogte in plan Nieu we Gracht II, herontwikkelingsplan Centrum Soest-Zuid, notitie 'Golfen, in Soest natuurlijk', afronding herin richting Soesterberg-Kom (Dorps plein), verhuur folly Dalweg. Woensdag 30 juni: Welzijn, volksgezondheid en volkshuisvesting Agenda o.a.: ontwerp-begroting 1994 regionaal Werkplaatsschap, ontwerp begroting 1994 Muziekschool RMA, Eerste lezing Wel/zorg - concept - be leidsplan 1994-1997, Tussentijds Be richt 1993, voorstel tot vaststelling van de categorie-indeling van het beleid niet behorend tot welzijn en de toetsing van deze activiteiten aan de hand van die indeling, voortgang/coördinatie so ciale vernieuwing, voortgang planning kalender, terugmelding gemeenschap pelijke regelingen. Donderdag 1 juli: Milieu-aangelegenheden en onderwijs Agenda o.a.: uitbestedingskrediet voor fietsplan, gemeentelijk rioleringsplan, aankoop grond en regeling t.b.v. bie zenveld, aansluiting onrendabele ge bieden, stand planningkalender. De vergaderingen beginnen om 19.30 uur (behalve de commissie milieu c.a., hiervan is de aanvang om 19.00 uur) en worden gehouden in het gemeentehuis. Publiek kan meepraten Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang van een commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter of secre taris van de commissie melden voor het stel len van vragen of het geven van een toelich ting bij een bepaald agendapunt. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de ge legenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. In het gemeentelijk INFOrmatiecentrum kan men de stukken van de commissie in zien. N.B.Om zeker te weten of een bepaald on derwerp tijdens één van bovenge noemde commissies zal worden be handeld, iS het verstandig om eerst het gemeentelijk INFOrmatiecen trum te bellen (tel.nr. 93777). De volgende oouwvergunningen/mel dingen zijn verleend/geaccepteerd op de verzenddatum: Hartweg 56 (93084): uitbreiden van een woonhuis, 7-6-93; Koninginnelaan 75 (93116): uitbrei den van een woonhuis en bouwen van een garage/studio, 7-6-93; Koninginnelaan 95 (93059): uitbrei den van een woonhuis, 7-6-93; Koperwiek 21 (93078): bouwen van een woonhuis, 7-6-93; Sterrenbergweg (ong.) (92272): bouwen van een bedrijvencentrum, 10-6-93; Van Weedestraat/Pr. Bernhardlaan (92262): bouwen van 28 appartemen ten, 16-6-93. Op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen kun nen belanghebbenden tegen deze beslissin gen een bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift gericht worden aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen dertig dagen na de verzendda tum van de beslissing worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Ruimtelijke Or dening en Bouwzaken (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 -12.30 uur. De volgende oouwaanvragen/meldin- gen zijn ingediend op de aangegeven datum: Amnestylaan 44 (93279): uitbrei den van een woonhuis, 8-6-93; Amnestylaan 46 (93280): uitbrei den van een woonhuis, 8-6-93; Dorresteinweg (93222): bouwen van een kantoor met bedrijfsruimte, 11-6-93; Eemweg 2-A (93093): plaatsen van een clubgebouw, 7-6-93; Gentiaanlaan (ong.) (93286): bou wen van een woonhuis, 9-6-93; Goudvink 34 (93264): plaatsen van een houten tuinhuisje, 9-6-93. Deze aanvragen kunt u inzien in het ge meentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling verleend voor: het wijzigen van de sportbestemming van een voormalige kantine in een be- drijfsbestemming, Sterrenbergweg 25 te Soesterberg. Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen een termijn van 30 dagen te re kenen vanaf 24 juni 1993 bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Bij de afdeling milieubeheer van de ge meente Soest, Raadhuisplein 1, kamer 2.27 ligt vanaf heden op werkdagen van 8.30 - 12.30 uur, alsmede in de biblio theek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren ter inzage de ontwerp beschikkingen op de verzoeken van: N.V. Waterleidingbedrijf Midden Nederland, Reactorweg 47, 3542 AD Utrecht voor een districtskantoor -f op slagruimte -I- oudheidskamer en ont vangstruimte op het perceel Van Weer den Poelmanweg 2; Maatschap Blom-Hilhorst, Lange Brinkweg 35b voor een agrarisch be drijf op het perceel A.P. Hilhorstweg, kadastraal gemeente Soest, sectie B, nrs. 821-863. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont werpen van deze beschikkingen kun nen door een ieder gedurende een maand na dagtekening van deze ken nisgeving schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur. De ingeko men bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Een ieder kan ook mon deling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling. U ge lieve daartoe desgewenst vóór 16 juli 1993 een afspraak te maken. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de advi seurs, slechts worden ingesteld door de gene die binnen de gestelde termijn be zwaren heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Sinds kort wordt ons dorp van over heidswege opgesierd met teksten als 'Soest massaal aan de lijn' en 'Soest - Amersfoort met de bus. U bent er ge woon sneller'. Gaat Soest nu echt mas saal aan, de lijn of worden we massaal aan 't lijntje gehouden? Zelf ben ik in dit opzicht inmiddels een ervaring rij ker, maar ook een illusie armer. In verband met mijn beroep reis ik met enige regelmaat door het hele land. Veelal per auto, soms per trein. De laat ste tijd probeer ik steeds meer per trein te reizen. Op donderdag 17 juni j.1. had ik al vroeg in de ochtend een afspraak in het oosten van het land. Met gebruik making van openbaar vervoer zou ik niet op tijd kunnen zijn. Om die reden besloot ik de avond daarvoor reeds te vertrekken. Om 19.05 uur vertrok ik - heftige re genbui ten spijt - van huis teneinde de bus van 19.15 uur vanaf de Vrijheids- weg naar station Amersfoort te nemen. Deze bus arriveerde (na enkele merk waardige omzwervingen door Soest) om 19.42 uur bij het station Amers foort. Jammer voor mij, maar de snel trein naar Hengelo was precies één mi nuut daarvoor vertrokken. De volgen de trein vertrok om 20.12 uur. De totale tijd tussen huis- en treinaansluiting te Amersfoort bedroeg derhalve 1 uur en 7 minuten. De totale reistijd van Amersfoort naar Hengelo bedroeg nauwelijks langer, namelijk 1 uur en 13 minuten. De volgende dag vertrok ik per sneltrein uit Hengelo om 17.36 uur. Na precies 1 uur en 16 minuten arri veerde ik om 18.52 uur te Amersfoort. De bus naar Soest (nog steeds die snelle van die gele borden) was precies 1 mi nuut daarvoor vertrokken. De volgen de bus zou om 19.50 uur (bijna een uur later) vertrekken en om ca. 20.15 uur op de Vrijheidslaan aankomen. Reke ning houdend met een looptijd van de bushalte naar huis van ca. 5 minuten zou de tijd tussen de aankomst in Amersfoort en de aankomst thuis dit keer 1 uur en 23 minuten bedragen heb ben. De reistijd tussen Hengelo en Amersfoort was dit keer derhalve zelfs aanmerkelijk korter dan de reistijd tus sen Amersfoort en Soest (1.23 uur)! Ik heb uiteindelijk maar een taxi geno men! Mijn eerste conclusie is dat de reistijd tussen Soest en de aansluitende treinen - naar zowel het oosten, als het noorden van het land - beslist niet in verhouding staat tot de reisafstand. Dus moet de slogan luiden: 'U bent er gewoon hele maal niet sneller'. Mijn tweede conclu sie is dat de bestuurders van Soest - zo als wel vaker het geval is - zichzelf weer eens een broek hebben aangemeten die vele maten te groot is. Mijn derde con clusie is, dat zij die, inzake dit busplan, protesteerden tegen de verhouding tus sen kosten en baten, wellicht groot ge lijk hebben. Mijn vierde conclusie is dat ik - aange schafte raiiactiefkaart en strippenkaart ten spijt - voortaan maar weer per auto reis. Mijn vijfde conclusie is dat ik dan - net als mevrouw Swinkels - ook geen modder op mijn schoenen krijg. Mijn slotconclusie is dat Soest niet massaal aan de lijn zal gaan, maar dat Mieke be zig is met - alweer - een egotrip! Jan Poortman Al twee maanden geniet ik van de paar honderd meter fietspad dat de laatste schakel vormt tussen Soest/Amers foort en Baarn. Dus dacht ik: Laat ik mijn buren eens bedanken... Al vele jaren hebben Baarnaars op de dijk bij de Praamgracht staan turen naar dat weggetje een eindje verderop in de polder dat via een bocht in de weide doodliep. Wat zou het leuk zijn, de Praamgracht over, de polder in te wan delen of fietsen. Maar je kon daar slechts komen via een omweg van twee kilometer over de Stadhouderslaan en Lange Brinkweg. Via de Baarnse gemeenteraad bereik ten deze wensen het Soester gemeente bestuur. Daar was intussen een 'natuur'- lobby vaardig geworden. De vrees was toenemend verkeer in een weidevogel- gebied. Ook de boeren zaten niet op meer indringers te wachten. Zo was er een hechte weerstand in Soest gevormd die vele jaren de Baarnse aandrang af wees. Wethouder Teeling van Baarn waagde zich enkele malen in het hol van de leeuw, tevergeefs. Als bewoner van het Eemdal, de zuid punt van Baarn, waar je alleen maar in westelijke richting uitkon, en als jogger naar Amersfoort, een paar maal per week, was ik zeer betrokken bij het Breemeentje, zoals dat stukje weg zou heten. Ik zond brieven naar Soest, de provincie en de landinrichtingscom missie die de herverkaveling ter plekke regelde. Bij die herverkaveling haalde Soest de hand over 't hart: 't mocht. En nu ligt het Breemeentje (Bremeen tje, met één e, zegt het bordje aan de Soester kant nog steeds) te schitteren. Ik maak er, door mijn werk in Soest, bij na dagelijks gebruik van. Elke keer dat UW KLANTVRIENDELIJKE MODEHUIS UW KLANTVRIENDELIJKE MODEHUIS BAARN - BRINKSTRAATPROMENADE10-12 - TELEFOON 02154 -155 44 ik naar Soest moet, denk ik: 'Ha, leuk, Breemeentje, ik neem de fiets.' Het is een prachtige route. En met mij zie ik vele anderen genieten: de bankjes langs de A.P. Hilhorstweg zijn vaak bevolkt met van het panorama genietende fiet sers. Er is een ontbrekende schakel ge legd in de Eemland-fietsroute. Ik kom mensen uit Baarn tegen die in Amers foort werken en daar nu met de fiets naar toe peddelen. Ik kom bosjes scho lieren tegen op de terugweg uit Amers foort, keuvelend over de gebeurtenis sen van de dag. Ja, brommers rijden er ook wel, maar slechts een enkele maakt te veel lawaai. Het bezwaar daartegen weegt niet op tegen de grote voldoening en het enthousiasme dat het Breemeen tje bij fietsers in Baarn teweeggebracht heeft. Kom in het weekeinde maar eens kijken welk een trekker het is. Ik heb nooit iets begrepen van het ver zet in Soest. Is het niet te waarderen als meer fietsers van de mooie polder ge nieten? De energie die in het verzet te gen het Breemeentje gestoken is, had een beter milieu-doel waard geweest. Is er genoeg invloed uitgeoefend bij de totstandkoming van het herverkave lingsplan in 1990? Daarin hebben vooral agrarische belangen gezege vierd, met verlaging van het grondwa terpeil en een kleine reservering als na tuurgebied, met verbreden en verdie pen van sloten. Wordt er kritisch geke ken naar de mest-uitrijdende, spuiten de en maaiende landbouwers? Worden zij gestimuleerd tot bescherming van nesten van broedende weidevogels? Als dagelijkse waarnemer heb ik m'n twijfels. Maar nu geen kinnesinne meer. Het Bremeentje ligt er en zelfs bij regen is het mooi. Dus bedankt Soest! Karei de Lange Baarn Mavo 4: Alice van Beest, Viola Bremmer, Co- riske Breunesse, Eva Buijtendorp, Ju liette Degenhart, Eveline Eilander, Lauren Gelijsteen, Wytske Huneman, Tjardo Leutscher, Annemije Melse, Nadine de Quillettes, Reinder Replo, Astrid Veldhuis, Lisette Verwoerd, Jan Wiersma, Robin van der Wolk, Wyt- sche Zwart, Rutger Nagel, Rolf van As- selt, Rob van Beek, Meta Berendse, Charmagne Beszelzen, Jeroen Beumer, Edwin Bikker, Jeroen Blaauw, Sakina Bouhamza, Annemarie Bouhuis, Vin cent van den Broek, Daniël van Brum- melen, Natalie Corsmit, Toon Coster- mans, Antoine Demmers, Nancy Don kervoort, Rianne Druijff, Joris Egt- berts, Rosamint Faas, Jeroen Fennema, Diana van Gardingen, Tineke Geb- bink, Wim Geul, Lizzy de Goede, Sabi- ne Goudriaan, Gerdi Groothuis, Ra- mona Hagenaar, Dennis van Heteren, Bart Hoogland, Angelique van Horns- veld, Esther Izeboud, Roland de Jong, Christiaan Kamphorst, Niels van Ke ken, Tamara Kuijt, Niels Kuiper, Je roen Kuipers, Lucas Kuiphof, Viktor Kuit, Cindy van Lit, Marije van Luijte- laar, Bas Meister, Luuk Niels, Jan-Si- mon Nijmeijer, Marleen Noordergraaf, Bernice Nuijten, Dirk Ooijevaar, Ro nald Ophorst, Dong Paans, Tim Rade maker, Ellen Renes, Rozemarijn de Rooij, Dagmar Ruiter, Suzanne Sam- plonius, Marcel van Schalkwijk, Barba- ra Smedema, Yovanka Stegeman, Pau- line Stolk, Jolien van Tol, Remco van Veenendaal, Michel Veldhuizen, Ger- da Venema, Judith Visser, Rogier Vis ser, Laetitia van der Vlies, Mark de Vos Burchart, Christiaan Wattel, Marleen Wessels, Danielle Wilms, Wendy Wu- ring, Mariska van Zanten, Petra Zetze- ma, Maarten-Jan van Zweden. Havo 5 Patrick van den Berg, Daniël Beukema, Willem Birkhoff, Aijan Brienen, Sabi- ne de Coo, Louise van Dijen, Marinda Doekemeijer, Liselotte Dutscher, Josje Hees, Steven Hermes, Marije Hune man, Angèle Koppen, Bram de Kruijff, Anouk Kruseman, Bram de Lange, Te- rence La Lau, Maurice Luimes, Diana van de Meent, Ernest van der Meijde, Goosje Meulémans, Suzanne van Reeuwijk, Chantal Ros, Miranda de Ruijter, Mare de Witt, Gwendolyn Wit te, Suzanne, van 't Zand, Nico-Jan Scholte, Joyce Aalders, Marike Aarts, Niels Boontjes, Karen Helen Boots man, Corrie van den Brink, Marjolein Brons, Karina de Bruin, Stephanie Car- ton, Richard Dam, Michiel Dorrestein, Dorinde van Dorrestein, Simone van Es, Pauline Fernandes, Christian Gij- tenbeek, Wouko van de Haar, Ilone van der Heiden, Daniëlle van den Heuvel, Dennis Hilhorst, Jonne van Hunen, Bas Jacobus, Patrick Kalshoven, Bart Ka reisen, Corina van de Kemp, Jeroen ten Kleij, Danielle Koldewijn, Mirjam Koole, Gerben Korten, Susan van de Kraats, Christian Kraima, Michiel Krij- nen, Jeannette Kroner, Jan-Peter Kui per, Hans 't Lam, Mirapda 't Lam, Een hoge, lange bestelbus. Zo'n vervoermiddel had de Stichting Spullenhulp nu juist nodig. De aanvragen voor het ophalen van spullen is de laatste maanden enorm toegeno men, dat particuliere auto's en aanhangers niet meer toerei kend waren. Omdat de inkomsten uit verkoop van spullen ook zijn gestegen, was Spullenhulp in staat een tweedehands be stelbus aan te schaffen. De bus wordt ingezet als Spullenhulp grote goederen en kle ding gaat ophalen bij mensen. Soesters die spullen hebben voor de Stichting, kunnen telefonisch contact opnemen, tel. 18730. Medewerkers van Spullenhulp komen dan langs om de spullen op te halen. Het brengen van spullen kan elke dag van 9.00 tot 17.00 uur. De openingstijden van de winkel zijn: dinsdag, woensdag en donderdag van 13.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Op dejotu ut nieuwe tweedehands bus van Spullenhulp voor het gebouw aan de Parallelweg met van links naar rechts de vrijwilliger Chris Turksma, bedrijfsleider Erik van Burken en banenpooler Pieter Roukes. Georgette Ledegang, Klara Leighton, Roger van der Linde, Mathijs van Log- ten, Eric Los, Joost Maertens, Kimber- ly van Meel, Corrieke van der Meulen, Adriaan Muts, Krista Nederstigt, Joris Nolens, Dennis Onwezen, Ad van Oos trum, Sylvia van Os, Menno den Oude, Jeroen Overbeek, Ilse Overeem, San- der Rasker, Sandra Reinders, Cynthia Roedelof, Chantal Roest, Jeroen Schil der, Bianca Schimmel, Jonieke ten Sel- dam, Julie Smith, Mirella van der Spek, Natasja Sprengers, Debby Steginga, Tjerk Stroband, Arthur Suiker, Mar- loes Tielens, Inge Verhoeve, Bertina Versteeg, Sebastiaan Visch, Marloes Visser, David de Vries, Koen van der Wal, Eric van Walsem, Bart Werkho ven, Ank Wiegmans, Femke van der Zande. VWO 6 Mark Beentjes, Marjon van den Berg, Marco Betist, Tom de Boer, Martijn Bot, Jeroen Hartogensis, Sjors van den Heuvel, Michiel Houtman, Barbara Jongerden, Nienke Kerkhoven, Koen Klijn, Luella Koops, Marco Muntz, Joost Rebel, Anke Tollenaar, Mark Ar- ling, Georgette van Beinum, Reni Brouwer, Pieter Bernhard Dijkstra, Hanneke Gebbink, Tamara van de Graaf, Ralph Hamaker, Evert-Jan van den Hengel, Oene Huizinga, Paul Ja cobs, Sander Klokman, Wilbert Men- ne, Silvia van Oostrum, Mirjam de Pa ter, Rebecca Pelupessy, Jolanda Pol, Selina Roskam, Hermione Schepen, Egbert-Jan Schutte, Ruben Smeets, Igor Smink, Paulien Sonneveldt, Esther van der Spek, Koos Steenbakkers, Mandy Visser, Christel van der Weij, Lianne Weitzel. Mavo Soest Leila Belarbi, Annelies Berghuis, IJja v.d. Bosch, Julien van Brederode, Lie- ke Brouwer, Uona van Burgsteden, An- toniètta Carta, Kim van Egmond, Re- nate Elstrodt, Rob Gabriel, Merijn Giebels, Dagmar van Ginkel, Mieke ten Haaf, Naomi Hardorff, Dennis Hup, Dilek Ilbay, Judith Kappelle, Marco Klop, Aslan Kurt, Celine de Lange, Wiebke Lauckner, Maarten Noordhoff, Pamela Olsem, Albert van Paddenburg, Laura Prins, Jorik Rade- maker, Christel van Rijswijk, David Schoneveld, Wessel Sennef, Vera Ta len, Mariska Tolboom, Sjerk Volger, Mare Weehuizen, Laurens v.d. Weij, Annette v.d. Werk, Neil White, Dennis Wijnands en Anita Willems. Kardinaal Alfrink Mavo Cindy v.d. Berg, Liesbeth Biolcati, Ro- bert Boetekees, Wladimir Croes, An- nemieke Fennis, Mariska van Groenin- gen, Suzanne de Groot, Daphne van Hal, Steven van Halen, Sita Hartman, Irene Hilhorst, Patrick te Pas, Irma Plasmeijer, Bram de Ruiter, Esther Schoemaker, Barbara Timmer en Ro nald de Vries. Christelijke Scholengemeenschap voor voorbereidend beroepsonderwijs: Senol Baskaya, Mark van den Bedem, Saduman Biter, Sandra Bos, Patrick Buurmans, Rudy van Essen, Sander Fonken, Danny van der Hoeven, Roy Hollander, Rene van Homoet, Chris Jorna, Rudy Krol, Sebastiaan de Kruyf, Tim van Rijthoven, Cornelia Ruizen- daal, Rogier van Schagen, Fatma Uy- sal, Arnold Vogel, Diana Vorderhake en Marco de Wit. SG De Koppel/VBO Afdeling: Consumptieve techniek: Sylvia Dazelaar, Arne Maijoor. Afdelig: Elektrotechniek: Abdoul- krim Ayoubi. Afdeling: Mode en kleding: Wendy Roeten, Claudia Stigter. Het Nieuw Eemlandcollege Mavo 4: DebbieCoert, Antoinette van Eeten, Marcel Roels, Simone Rolvink, Joris de Schepper, Patrick Schafer, Carmen Spelbos, Dennis Tammer en Esther Waterreus. Havo 5: Stephanie Eijpe, Mark Haars- ma, Bart Jonkman, Sylvia van Leeu- wenstijn, Michelle Leijs, Jurriaan Struijk en Claudia van Zijtveld. VWO 6: Pepijn Bosman, Sandra Eng- berink, Joost Jongerius, Michiel Moon- en en Esther Uijlings. Ensaid modevakschool Modinette: Lilly Verwey, Elma Gijten- beek en Astrid de Vos. Costumière: Ria Oskam en H. van den Bedem. OSG Schoonoord Zeist Mavo Cees Pranger, Florus van Remmerden, Nicole Russo en Chantal Gijsbertse. VBO: Sharon Kap (verzorging). Wethouder woensdag ii de nationale het slakkehi genover hel Dalweg wo beurde omt dels het hoe De bouw eind august Na het hijsen ser, samen mi vel, een afsch ter een steen ommuring. Ii houder even wendige had ser het gebou teloos bouwA en hij vergele folly ter wen van Babel. Die was in o< geweest van grip, machts Visser hoopt symbool zou mogen, be£ creativiteit", wetenswaarc tellen. Sierhermi Elders in Nei ly's als de C heim, de klu Moorse kio staat er eent Soest staat e waard geble Paltz (in Soe Engeland, S' meer dan du ook een Foll Nederland z genootschap die zich inzei het tuinhuisj Deken, dat vc ji EX Aann Maandai MC IV heen tus: terug 10 Dinsdag MC IV heen tus: terug 16 ZH D heen tus terug 14 Woensdi MC IV heen tus terug 10 VanW heen tus terug 12 MC IV heen tus terug 16 Donder Smits heen tui terug 11 heen tu: terug 1( Vrijdag VanV heen tu: terug II MC I heen tu terug 1(

Soester Courant | 1993 | | pagina 4