BERD R.OUD VërfiüuF SHEU BEACH /Tl Wegens vakantie gesloten t/m 17 augustus. amóhocK im&Micnp.. 50% kortingI IVARlAi v PROGRAMMA-" DRTING. 30% KORTING 50% KORTING Bloemkunst in Groeneveld tischeid van de zomer' - bibliotheek Kunstenaars exposeren bij Nijhof ^THC^ 'O solo trio' in Artishock OVERZICHT PAGINA ifOENSDAG 11 AUGUSTUS 1993 SOESTER COURANT PAGINA 11 m! m ui/ui/e ■w cai m ii n A ^IIHHn Onderhuis van het kasteel als Lusthof •re bibliotheek j Vier weken Jazzconcert met 'La Blusa' in Amersfoort Laatste oproep voor dropping Inbraak met grof geweld in huis Valeriaanstraat Computer gevonden na inbraak Trema V olksuniversiteit Soest/Soesterberg Discussie- en vergadertechnieken Aquarellen van Fred Kramer Patiënten centraal in collecte voor Kankerbestrijding Thuishulpcentrale ./H Eemland Thuishulpcentrale zoekt vaste vrijwilligers in Soest u co - co Nieuwe cursussen home decorating 1963 1993 Wim van lloorn RENOVATIE f tyVOB EN ~D NNereldI/1/inkel Thee van weedestraat 87 3761 cd soest 02155-17120 Muzikale voorstelling op 15 augustus Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Ba I Licht- en krachtinstallaties Filmhuis: 'Utz' Zomerprogramma Artishock-films 'Ontdekkingen' op taxatiedagen in kasteel Groeneveld VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG kandelaars, pillendoosjes, le ringen zowel dames als heren I ren colliers, plaatarmbanden van 1895,- nu 1327 -1 1210,- nu847-1 van 1700,- nu ggg' I 30 tot S0% KORTING s geautoriseerd Denon dealer bieden wl| u, naast en deskundig advies een uitstekende service, 2 |aar ofliciele importeursgarantie. mi Steenhoffstraat 13a-15 Soest - Telefoon 02155 -12132 PROFESSIONAL AUOIO SOEST-TEL. 02155-1298P e heerJ.C. Wilte schreef: "De man oi voorgrond is belastingambtenaar e ntroleert de papieren o.a. de wegen art zoals deze indertijd heette. In dii d had men ook de zogenaamdi i-dagenkaart (kenbaar aan een numl rrplaatje '60' op de voorruit). De 'rij gen' moesten worden ingevuld, maal ar werd zeer vaak niet aan vóldaai taarde uiteraard geld uit). Ik denl fs dat het hier een 60-dagenkaarti ntrole betrof, gezien het grotere pa :r (de normale wegenkaart was klei rl. Het jaar zal naar alle waarschijn neid ca. 1935/36 zijn geweest. Da e zien aan het 5-cijferige nummer o[ nummerplaat. Dat was zeer hoog il provincie Gelderland." In Gelder d was de Chevroletvrachtauto vai^uw„t va., uu .aa.aiu nuuuuauuou oto t uis, gezien de Ietter M vóói mandenvlechterijen, zullen honderden nummer. c vallend is dat beide lezers de datum :a. 1935 stellen: de heer Aad Baars n van de commies rijksbelasting die aan het werk zagen, heeft genoteerd het 15 april 1933 was, dus toch even Ier. J. Baars woonde in die tijd npweg 16 te Soesterberg, later Ban straat 72. ijdens de grootse en feestelijke loemkunsttentoonstelling "Af- jheid van de zomer" zal het on- rhuis van kasteel Groeneveld [orden omgetoverd tot een waar sthof. Dit jaar wordt deze groots gezette manifestatie voor het ierde achtereenvolgende jaar ge- -ganiseerd, van zaterdag 4 tot en et zondag 12 september in alle Ealen en gebouwen van het kas- jeel. )e karakteristieke kruidige geur van lollandse nazomerbloemen, fruit en roenten zal het eerste zijn dat de be oekers aan Bloemkunst '93 opsnuiven ls ze kasteel Groeneveld binnengaan, jeschikt op en in prachtig mandwerk an naturel, wilgensteen, vervaardigd loor één van de laatste Nederlandse bloemen en kilo's appeltjes, noten en groenten het onderhuis van het Kasteel veranderen in een nazomertuin. Vol groeid en met een overvloed aan warme verzadigde kleuren en materialen. 4 TW Soest idense zanger/muzikant Ja Kaye. hawks - Hollywood town- ji fascinerende CD met toe e'ijke popmuziek voor een 3t publiek. «sand, Barbra - Back tot adway. ^ra Streisand zingt op deze nummers uit diverse musi- deze week (maandag 9 au- gelden weer de normale termijnen voor de romans heboeken: 4 weken. Ook gdboeken worden weer weken uitgeleend. Ijstijden Bibliotheek Albert Cuyp- 5210 S°est' 'el' K2°30numur.,Vriida8n,Or8en 0-n'/o uur! vr^daginiddaS i Arfn vr'jdagavond van 1-Uü uur. van 10.00-12.30 uur. e bibliotheek Overhees Wil- 2468* Soest, tel. en donderdagmorgen van •30 uur. woensdqg- tot en met vrij- 'g van 14.00-17.00 uur. en vr>jdagavond van 30 uur. Bibliotheek Soesterberg i2Ui' 3769 DA Soester- J3463-52017. jmorgen van 10.00-12.30 |Wnneni?^g"en vr'jdagmid- 00-17.00 uur. >nd van 18.00-20.00 uur. Op zaterdag 21 augustus treedt "La Blusa" op in een jazzconcert op de Groenmarkt in Amersfoort. Aanvang 21.00 uur. De toegang is gratis. La Blusa" is een uit vijf man bestaande formatie met als grote inspiratiebron de cajun en zydeco uit Louisiana. Deze muzieksoort is ontstaan in de 16e en 17e eeuw toen Franse boeren en vissers naar Amerika vertrokken. Een deel be landde in Nova Scotia bij Canada en noemde zich "acadiens' of 'cajuns'. In een later stadium werden zij door de Britten uit dit gebied verdreven en stre ken een honderdtal families neer in de "swamps" (moerasgebieden) van Louisiana. Na 1820 ontstond er, mede door een wisselwerking met de muziek van de negerslaven, een levendige, vro lijke dansstijl m.et als kenmerkend in strument de accordeon. Tegenwoordig kent deze muziek twee hoofdstromin gen: de traditionele cajun en de zydeco als modernere uiting. "La Blusa" maakt iets eigens van deze muzieksoorten met een groot aantal zelf gecomponeerde franstalige zyde- co-nummers. Daarnaast heeft "La Blu sa" een reeks traditionals voorzien van nieuwe arrangementen. Het resultaat is een uniek repertoire dat loopt van blue- sy wals tot funky zydeco en van intogen ballad tot cajun-rock. Muziek om uren op te swingen en zo afwisselend dat ook de stille genieter er geboeid naar zal blij ven luisteren. "La Blusa" is goed ingevoerd in de jazz-scene. Zo speelden zij op de grote re jazz-evenementen zoals het North Sea Jazzfestival, de Amsterdamse Jazz- dagen, het Heineken Festival in Rotter dam en het Jazz Mecca in Maastricht. Internationaal werkten zij mee aan fes tivals in België en Duitsland. Bezetting: Aart de Bruin, Tenor- en alt saxofoon; Ronald van Drunen, Drums, wasbord; Henk de Kat, accordeon, zang, kabaza; Leo Nijenhuis, gitaar, basgitaar, zang; Henk Roberts, gitaar, basgitaar, mondorgel, zang. De Vangrail, Het Kruispunt, De Praatpaal, tel. 17615 tel. 21987 tel. 19546 Op zaterdag 21 augustus organiseert de S.W.S. een dropping voor jongens en meiden tussen de 13 en 17 jaar. We ver trekken vanaf "De Praatpaal waar liefhebbers van nachtelijke wandelin gen tussen 22.00 uur en 22.45 uur ver wacht worden. Daarna worden de deel nemers vervoerd naar een onbekende bestemming. Als je nog meer wilt doen aan deze nachtelijke wandeling, dan moetje heel snel reageren! Het belooft namelijk heel gezellig te worden, want bij terug komst word je verwend met broodjes en soep en er is een echte beloning voor de snelste wandelaars! Voor verdere infor matie kan je bellen met "De Praatpaal", tel. 02155-19546, vragen naar Kirsten, Barbara of Pieter. Niet vergeten Aanmelden doe je als volgt: Je komt persoonlijk naar "De Praatpaal" aan de Smitsweg 311 en je neemt meteen f 3,00 mee (f 2,50 voor leden, denk wel om je pasje!). Je kan nog langskomen óp 11/8 en 12/8, zowel 's middags als 's avonds. De sluitingsdatum is 13 augustus. Tuinbeelden en geschilderde stillevens van fruit en groenten zullen de ruimte completeren. Bloemkunst '93 - Afscheid van de zo mer. Kasteel Groeneveld, Baarn, tel. 02154-20446, van 4 t/m 12 september 1993. Dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Op zondag 5 en 12 september verzor gen diverse muziekensembles prome nadeconcerten in de tuin van het kas teel. Bewoners van een huis aan de Vale riaanstraat werden in de nacht van za terdag op zondag omstreeks 03.00 uur opgeschrikt door een hoop lawaai. Toen ze een kijkje gingen nemen bleek er een trottoirtegel door de ruit van de voordeur të zijn gegooid, met zoveel kracht dat de tegel achterin de hal te recht was gekomen. Aanvankelijk dacht men volgens de politie aan een "wraakactie", maar later ontdekte men de diefstal van een handtas, die aan de kapstok had gehangen. Daarin bevon den zich wat geld en persoonlijke pa pieren, maar ook de sleutels van de auto die voor de deur geparkeerd stond. Om te voorkomen dat de inbreker ook de auto nog zou meenemen werd de wagen aan het politiebureau neergezet. Bij een inbraak in het gebouw van Tre ma '87 aan de Klaarwaterweg zijn vori ge week een computer, een laserprinter, een telefoon en een antwoordapparaat buitgemaakt. De daders waren binnen gekomen door een ruit in te slaan. De inbraak werd pas ontdekt nadat de Amersfoortse politie de directeur, een 55-jarige Soesterse, telefonisch mee deelde dat een deel van de apparatuur - de computer en de printer - in Amers foort was teruggevonden. Steenhoffstraat 9A, tel. 22195 Opzet van deze cursus is bestuurders en/of aankomend bestuurders e.d. te helpen bij het beter hanteren van eigen vaardigheden in situaties die vragen om standpunten en meningen helder uiteen te zetten, iets kort en bondig samen te vatten en beslissingen te durven nemen. In acht lessen wordt men gewezen op houding, zelfvertrouwen in eigen mo gelijkheden wat betreft spreekvaardig heid in discussies en vergaderingen. Praktische zaken komen ook aan de or de d.m.v. theorie en oefening en er wordt aandacht besteed aan verslagge ving (notulen). Aanvang cursus: maandag 25 oktober, 19.30-21.30 uur. Docente: mevr. M. de Brouwer. Cursusadres: Mavo Soest, Valeriaanstraat 167a. Aantal lessen: 8. Cursusprijs: f 110,-. Elektriciteitsklusjes in en om het huis Niet iedereen voelt zich zeker als er elektriciteitsklusjes binnen of buiten verricht moeten worden. Wat wel en wat niet veilig is als u zelf elektriciteits karweitjes wilt uitvoeren wordt u ge leerd in deze cursus die de Volksuniver siteit in samenwerking met de firma Schoemaker georganiseerd heeft. Aan de orde komen: aanleggen en repara ties van stopcontacten, stekkers, deur bellen, buitenlampen. Verder eenvou dige reparaties aan huishoudelijke ap paraten zoals: stofzuigers, strijkijzers, wasautomaten, wasdrogers, fornuizen en het aansluiten van audio-appara- tuur. De laatste cursusavond zijn vra gen van uw kant welkom. Aanvang cursus: dinsdag 26 oktober, 19.30-21.30 uur. Docent: dhr. H. Krol. Cursusadres: Centrale Technische Dienst Soest b.v. (firma Schoemaker), Soesterbergsestraat 61. Aantal lessen: 3. Cursusprijs: f 50,-. Volksuniversiteit Soest/Soesterberg, Steenhoffstraat 9a. Tel.: 22195. Het kantoor is geopend voor inlichtingen, en inschrijving op donderdag 12 augustus van 10.00- 13.00 uur. Vanaf maandag 16 augustus gelden weer de normale openingstij den: maandag en woensdag van 13.00-16.00 uur; dinsdag en donder dag van 10.00-13.00 uur. Zes keer per jaar exposeren beel dende kunstenaars hun werk ge durende twee maanden bij Nijhof in Baarn. In de ontspannen sfeer van het gezellige restaurant kun nen de klanten kennis nemen van het werk van kunstenaars uit de re gio Baarn en omstreken. Tot en met vrijdag 27 augustus expo seert de aquarellist Fred J. Kramer uit Baarn. Hij is nog nietzo bekend, ten on rechte. Want wie van het fragile karak ter van aquarelleren houdt mag het Aquarel van Fred Kramer. werk van Fred Kramer niet missen. Na een arbeidzaam leven op z'n 60ste met deze vorm van schilderkunst begonnen, is Fred Kramer nu, op z'n 71ste, nog im mer aktief. Fred kreeg zijn opleiding bij de Ewykshoeve, vervolgens bij atelier 'de Tuin' en het ICC 'de Speeldoos', al le drie te Baarn. Het werk van Fred Kramer is twee maal per jaar, gezamenlijk met het ICC, te zien in het Koetshuis van Kasteel Groe neveld, en nu dus in de Kunsthof van Nijhof. De jaarlijkse collecte van de Neder landse Kankerbestrij ding/ Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) wordt dit jaar gehouden van 30 augustus tot en met 4 september. Ook dit jaar is het col lectethema: 'Een beter leven voor kan kerpatiënten'. Het gevoel niet alleen te staan, actief te kunnen meepraten, toe gang te hebben tot meer en betere be- handelmogelijkheden, is bijzonder be langrijk voor patiënten en hun naaste omgeving. Daarom steunt het KWF patiëntenbe geleiding en wetenschappelijk onder zoek. Dankzij dit onderzoek komt nu onder meer een oplossing in zicht voor het probleem dat veel kankercellen op den duur ongevoelig worden voor anti- kankermedicijnen. Prof.dr. P. Borst, Wetenschappelijk directeur van het Antoni van Leeuwenhoekhuis in Am sterdam, is dit jaar door het KWF on derscheiden voor zijn baanbrekend on derzoek op dit terrein. In de folder die men een dezer dagen in de bus krijgt, is het verhaal te lezen van ex-kankerpatiënt Stan Teurlings. De TROS-televisie zendt op maandag 30 augustus, vroeg in de avond, een uit voerige documentaire uit over Hetty van Dongen, ex-borstkankerpatiënte. Deze patiënten komen ook aan het woord in de Socutera-uitzendingen op zondag 29 augustus en woensdag 1 sep tember op Nederland 3. De Nederlandse Kankerbestrijding/ Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) rekent ook dit jaar weer op ieders royale 'steun. Het geld wordt goed besteed. En tenslotte nog even dit: iedere collec tant zet zich geheel belangeloos in. Goed om te weten! Het plaatselijke comité in Soest heeft nog steeds behoefte aan collectanten. Maak een klein beetje tijd vrij voor deze collecte. Men kan zich opgeven bij: Mw. E. Plomp, ir. Menkolaan 9, tel. 14146, of Mw. C. Burgerman, ir. Menkolaan 5, tel 14945. tel. 033 - 63 13 34 De Thuishulpcentrale Eemland (THC) zoekt vaste vertrouwde vrijwil ligers, die enkele uren per week on dersteuning willen geven in gezinnen of situaties waarin ouders/verzorgers/ kinderen/buren de dagelijkse zorg hebben voor een gehandicapte, de menterende of chronisch zieke. De vaste verzorger kan op die manier even weg, vrij zijn in zijn/haar eigen huis, iets voor zichzelf doen of iets met de andere kinderen of de partner on dernemen. Voor de volgende situaties in Soest wordt deze week een vrijwilliger ge zocht. Klaarwater Voor een lichamelijk gehandicapte heer zoekt de THC een gezellige en ver trouwde vrijwilliger, die op dinsdag avond aanwezig wil zijn zodat zijn echt genote naar bridge kan. Meneer houdt van tv-kijken en rummycub en moet zo nodig geholpen worden met naar bed gaan. Soestdijk De TftC zoekt ook een vrijwilliger die met veel tact en respect het vertrouwen kan winnen van een alleenstaande, ver geetachtige dame. Zij houdt van wan delen en fietsen en gaat er graag op uit. Liefst op vrijdag ca. 2 uur, of in het weekeinde, of op een avond. Vrijwilligers ontvangen begeleiding en een onkostenvergoeding van f 2,50 per uur. Wie ervoor voelt hulp te geven kan bellen voor een vrijblijvend kennisma kingsgesprek bij de THC, Kleine Haag 1-3, 3811 Amersfoort, tel. 033- 631334, of bij contactpersoon Erica Stan ton in Soest, tel. 19226. - 11 I Verkoop Verhuur Reparaties van •Ml gereedschappen en kaaas machines voor de vakman en de doe-het-zelver Industrieweg 37b - Tel. 19589 Alweer voor het 5 e seizoen gaan in sep tember de cursussen home decorating van start. Natuurlijk ook nu weer de lampekappen op aslan, maar dit jaar te vens voor het eerst lampekappen met- de-hand-gemaakt! Een primeurtje dus. Verder de zeer trendy footstool en niet te vergeten de log-cabin cursussen, die erg in trek zijn. Geheel nieuw is de schitterende kinder fauteuil, een juweeltje in de woning! Vraag het gratis cursusboekje aan en re serveer tijdig. Cinthia van den Tempel, tel. 23663, Soest. BOUWBEDRIJF SOEST UITVOERING VAN: NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST TEL. 02155 - 15073 - FAX 02155 - 17496 V^^Stichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 Zoekt u wel eens naar een apart 'aardig heidje' om mee te nemen als u ergens op bezoek gaat? Wat denkt u van het vol gende: Een klein kistje met losse Oran- ge Pekoe-thee, high grown uit Sri Lan ka. De thee is van bijzonder goede kwa liteit. Op het kistje wordt vermeld: 'Orange Pekoe'; dat houdt in dat alleen de twee jongste topblaadjes van de theestruik ervoor worden geplukt. 'High grown' betekent dat de thee in de hooglanden wordt verbouwd. Door de koelere tem peratuur die daar heerst groeit de thee- plant langzamer uit en krijgt de thee een extra zacht aroma. Maar het bijzondere van het 'aardig heidje' is de verpakking. Deze Orange Pekoe-thee uit Sri Lanka wordt in het land zelf verpakt; gewoonlijk gaat de thee in grote kisten het land uit. JHet verpakken van thee in deze kleine houten kistjes geeft werk, en dus inko men, aan een groep gehandicapte tim merlieden in het dorp Banderawela. En het kistje met schuifdekseltje zelf is na het gebruik van de thee een handig ge bruiksvoorwerp. Misschien een goed idee als u eens om een klein zinvol ge schenk met een verhaal verlegen zit. De Wereldwinkel is, met uitzondering van de maandag, de gehele week ge opend van 9.30 tot 17.00 uur, plus op vrijdag-koopavond van 19.00 tot 21.00 uur. Gerda van Bokhorst en Marcel Schol ten waren als duo 'Trui Uit' eerder in Artishock te zien op zondag 1 en zon dag 15 november 1992. Het duo staat er inmiddels om bekend dat hun optre dens vooral bij kinderen uitstekend in de smaak vallen, terwijl het voor vol wassenen doorgaans niet eenvoudig is om een goede kindervoorstelling voor het voetlicht te brengen. Ditmaal treedt Marcel alleen op in 'O solo trio', waarin hij vier personen zal uitbeelden. Hij begint als de presenta tor en voorts als het 'trio', drie muzikan ten. De presentator kondigt het concert aan van dit drietal, maar door hun nogal uiteènlopende karakters zorgt dit voor de nodige verwikkelingen. Aanvang: 14.00 uur. Geschikte leeftijd: vanaf 7 jaar. Duur: ongeveer 50 minuten. Toegang: f 2,50. Telefoon (02155) -1 30 14 Marcel Scholten in O solo trio Steenhoffstraat 46, tel. 19577 Donderdag 12 augustus 'Een elegante film met een knipoog' Wie het literaire werk kent van de op jonge leeftijd gestorven Bruce 'Patago- nia' Chatwin, zal aangenaam verrast zijn met de verfilming van UTZ, een korte roman uit 1987. Hierin komt een Engelse Schrijver tijdens de Praagse Lente van 1968 in contact met een oude baron, Kaspar Joachim von Utz. Deze verzamelt Meissen-porselein en koes tert een collectie met een waarde van Vele miljoenen. Met de communistische autoriteiten onderhoudt Utz een merk waardige relatie, waarbij samenwer king en afkeer samengaan. Het omvangrijke privé-bezit wordt ge tolereerd, op voorwaarde dat het na de dood van Utz aan de staat komt. Op de ze basis mag Utz een keer per jaar naar het Westen om veilingen te bezoeken. Vele jaren later keert de schrijver terug naar Praag. De baron is inmiddels over leden en de collectie op geheimzinnige wijze verdwenen. De sleutel tot het raadsel ligt vermoedelijk bij Marta, de trouwe huishoudster van Utz... "Utz" is de onderneming van twee, in Engeland werkende producenten, een Ier en een Oostenrijker. Op basis van een Brits/Duits/Italiaans en een alge meen Europees budget organiseerden zij een even internationale crew en cast. Een Engels scenarioschrijver, een Ne derlandse cameraman en een Tsjechi sche ontwerper maakten er deel van uit terwijl de vier voornaamste hoofdrollen door een Duitse, een Ierse, een Engelse en een Amerikaanse acteur werden vervuld. Voor de regie werd 'onze' George Slui- zer benaderd vanwege zijn succes, met "Spoorloos". Al met al mocht "Utz" geen Europudding worden en Sluizer is daar ten volle in geslaagd. Hij wist zijn stempel op de film te drukken door niet na te laten waar hij goed in is: het neer zetten van personages, het vaststellen en duiden van hun kenmerken en het observeren van hun gedrag. Aanvang 20.30 uur. Entree f 7,50; c.j.p./65-t- f 5,00. Reserveren vanaf 19.30 uur, tel. 19577. Donderdag 12 augustus: Utz' Een elegante film met een knipoog. Donderdag 19 augustus: 'Glengarry Glen Ross' Huizenverkopers op leven en dood. Donderdag 26 augustus: 'Bewogen koper' Briljant vierluik over koperblazersmu- ziek. Aanvang telkens om 20.30 uur. Film huis Artishock, Steenhoffstraat 46, tel. 19577. Sinds een aantal weken worden er in de weekenden taxatiedagen gehouden tij dens de schilderijententoonstelling van kunst uit de 19e en 20e eeuw in het Koetshuis van kasteel Groeneveld te Baarn. Tijdens deze succesvolle taxa tiedagen hebben honderden mensen hun schilderijen laten zien. Daarbij werden een aantal belangrijke ontdekkingen gedaan, zoals een 19e-eeuws schilderij van de schilder J. van der Stok, (1795-1864) een promi nent kunstenaar uit de tijd van Leickert, Spohler en Springer, van welke laatste hij de leermeester was, met een waarde tussen de f 15.000 en f 20.000. DU tot grote verrassing van de eigenaar, bij wie het schilderij jarenlang in de garage had gestaan. Tevens kwam de taxateur werk tegen van de schilders Bern. Anton van Beek, Anton Smeerdijk, D. Smorenberg, An ton Mauve en Albert Neuhuys, allen bekende kunstenaars uit de vorige eeuw en begin deze eeuw, die woonden en werkten in Laren en Kortenhoef. Het klapstuk tot nu toe was de ontdek king van een schilderij van Isaac Israëls, voorstellende een vrouwenfiguur, ter waarde van f 40.000. Dit schilderij had bij de eigenaar op zolder gestaan en de ze had er geen flauw idee van dat hij in het bezit was van een kapitaal doek. De meeste schilderij enbezitters op de taxa tiedagen hadden geen idee van de be langrijkheid en de waarde van hetgeen zij lieten zien. De taxatiedagen worden nog gehouden elk weekend in het Koetshuis van kas teel Groeneveld te Baarn, t/m 15 au: gustus 1993. De taxaties zijn kosteloos. FM 105.9 MHz 107.9 (kabel). Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 12 AUGUSTUS 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Leen Cramer. 10.00 DE FRANSE SLAG Franstalige liedjes. Presentatie: Piet Schillemans. 11.00 DE MUZIKALE GRABBEL TON Presentatie: Maarten-Jan van Zweden. 12.00 GOSPELTRA IN Presentatie: Jack Hoogervorst. 13.00 BREEDUIT Presentatie: Ap Kruitbosch. 15.00 Sluiting. VRIJDAG 13 AUGUSTUS 08.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 09.00 GOEDEMORGEN SOEST Met o.a. Erica Stanton van de Thuis hulpcentrale en gemeentevoorlichter Ben van Os. Presentatie: Hermi Wage- makers. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conferences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presentatie: Paul Sparnaaij. 12.00 ZOMERMIX Magazine vanaf een vakantiebestem ming in Nederland met prijsvraag en centraal een Nederlandse artiest. Pre sentatie: Frank Verhoeven. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplaten. Presentatie: Ties van Veelen. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). 15.00 Sluiting. ZATERDAG 14 AUGUSTUS 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Leen Cramer. 10.00 HET HITMUSEUM Hits uit de jaren '50, '60, '70 en '80. Uw hitgids: Coen Pater. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het asiel, het Bel-spel, regionieuws, het banencen- trum en actualiteiten. Presentatie: Eef van der Horst, Ron Bauer, Sander van Zweden en Fred van de Pol. 17.00 Sluiting. ZONDAG 15 AUGUSTUS 10.00 MUZIEK ONDER KERK TUD "Samen de bijbel lezen". Presentatie: Rita van Zweeden. 11.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Presen- jtatie: Joke Vrolijk. 12.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Presentatie: Thari Schröder. 13.00 AKTIE REAKTIE Presentatie: Anne van den Hof. 14.00 Sluiting. MAANDAG 16 AUGUSTUS 08.00 MET FRISSE MOED DE MAANDAG TEGEMOET Samenstelling: Ben Verschoor. 10.00 MUMEREN Presentatie: Con van Hattem. 11.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presentatie: Paul Sparnaaij. 12.00 RONDJE SOESTERBERG Presentatie: Anneke Vestering. 13.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 Sluiting. DINSDAG 17 AUGUSTUS 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Ties van Veelen. 10.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Overijssel, deel 5. Presentatie: Con van Hattem. 11.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 12.00 ZOMERMIX Samenstelling: Coen Pater. 13.00 1 DAME IN DE ZOMER Presentatie: Leen Cramer. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 18 AUGUSTUS 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 BLOKUUR Presentatie: Ron Bauer. 11.00 BIJ ONS OP SOEST Jan Visser in gesprek met mevrouw Wouters (tante Annie). 12.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 13.00 AKTIE REAKTIE Presentatie: Anne van den Hof. 14.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: Postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1993 | | pagina 11