iars ïne zone Bang en Olufsen Roadshow bij Schoemaker Bang &0lufsen Roadshow 1993 |v B&O ROADSHOW BANG&OLUFSEN ONBETAALBAAR? ïieuw Mikimo nu aan de Van Weedestraat Bang Olufsen Roadshow komt naar Soest Stam Autobedrijven organiseren occasionshow in Studio Baarn Winkelcentrum 'Overhees' gaat tienjarig jubileumfeest vieren I 20?s 'AMPARI BRUIDS REPORTAGE ['De mooiste kindermodezaak van Nederland' Occasionshow: korting tot f 2500! Woning verandert bijna in zwembad Maandag 30 en dinsdag 31 augustus Verkoopbeurs van 2 t/m 5 september Elke week gratis attracties Nassauplantsoen, Soest Uw gastheer: B&O-centrum Schoemaker Voor alle zekerheid! SOEST lizeninde quizenkrant. iie krant! 1455 UITNODIGING y 0 fcoillN~BCUK\$&Z wilte zitten. Henkes Foto-Video Herman van Dam P. de Hooghlaan 2 3761 AR Soest Tel. 02155 - 1 75 52 Met ingang van vandaag is Miki mo, de bekende kinderniodezaak van Soest, gevestigd aan de Van Weedestraat. Tussen Middelman Mode en "Steps" is aan de drukste en belangrijkste winkelstraat van Soest een ruime plek ingeruimd voor een nieuwe winkel die met een gerust hart "de mooiste kin dermodezaak van Nederland" ge noemd kan worden. Mikimo is al een lange reeks van jaren een begrip en zonder twijfel het be kendste adres voor kindermode in de wijde omgeving. Vele duizenden jeug dige Soestertjes zijn er "in de kleren" gezet door ouders die vooral de kwali teit van Mikimo en het ruime assorti ment hebben leren waarderen, maar ook de persoonlijke, vriendelijke ma nier waarop de medewerksters met hun jonge klantjes weten om te springen. Mikimo is deze week verhuisd van het vertrouwde adres aan de Kerkstraat - in de schaduw van de Oude Kerk - naar de Van Weedestraat, maar het is in vrijwel alle opzichten nog hetzelfde Mikimo als vroeger: "Hetzelfde team, hetzelfde en thousiasme en dezelfde collectie, maar dan iets uitgebreider," zegt mevrouw E. Westerbeek. Mikimo is intussen gegroeid van 120 naar 150 vierkante meter en beschikt op de nieuwe plek dus over aanzienlijk meer ruimte. Dat komt goed uit, want de collectie is een behoorlijk stuk "ver breed". Het vanouds hoge niveau en de kwaliteit blijven gehandhaafd, maar Mikimo heeft in de toekomst nog meer interessante aanbiedingen in petto. "Voor elk wat wils qua collectie en prijsklasse, leuke 'meenemers' bijvoor beeld, maar móde blijft 't," aldus me vrouw Westerbeek, waarmee Mikimo zich duidelijk onderscheidt van andere kinderkledingzaken waar alle aandacht wordt gericht op een populair prijsje en de kwaliteit op de achtergrond ver dwijnt. Mikimo heeft vooral combinatiemode in het programma, van internationaal bekende en toonaangevende merken als Oilily, Ikks, Mexx, Oilily Jeans, Pe- pe, MacGregor, Pointer, Barbara Far- ber, Cakewalk, Spetter, Lapagayo en nog een aantal gerenommeerde namen. Filosofie: jong en meegaand De filosofie van Mikimo is even doel treffend als eenvoudig: jong en mee gaand, met alle aandacht voor het kind. Het Mikimo-team - naast mevrouw Westerbeek bestaande uit de mede werksters Simone, Paula, Rini en Ma- rian - is uitstekend op elkaar afgestemd. "Ze hóuden van kinderen," aldus me vrouw Westerbeek. "Dat heeft lang niet iedereen, daar moetje gevoel voor heb ben. Naar een kind moet je net zo goed kunnen luisteren als naar een volwasse ne. Bij Mikimo kiezen we voor het kind. Als dat iets niet leuk vindt, moet je 't niet kopen, vinden wij." De inrichting van de nieuwe zaak is af gestemd op de kinderen, met een aparte hoek voor zowel de jongens als de meis jes, evenals de "kleintjes". Mikimo richt zich op de doelgroep van 0 tot 14 jaar, en daarbinnen is er een enorme ver scheidenheid, die tegemoet komt aan de soms zeer uiteenlopende voorkeu ren van de jongste generatie. De Neder landse consument staat bekend als de meest kritische van Europa als het om Mikimo-medewerksters Rini, Simo ne en Paula in de nieuwe kindermode zaak. Foto: Elger Geessinck. mode gaat, en dat geldt ook al voor de aanstormende jeugd. De verschillende stijlen en de merken zijn in de nieuwe zaak wat meer bij elkaar gebracht, zodat er een duidelijk beeld van de mode wordt gegeven. Ook aan de allerkleinsten wordt bij Mi kimo gedacht. Daarom is het "baby vak" uitgebreid en aangevuld met een speciale cadeauhoek - een beetje afge stemd op vaders en opa's en oma's - die op zoek zijn naar iets leuks voor de nieuwe wereldburger. "Soms zeggen ze: zoeken jullie maar iets moois uit, en dat geeft niets, want dat doen we graag." Verder is er een speciale jeans- hoek en een uitrust-plek, en in het inte rieur vallen verder vooral de ronde vor men op, die speciaal voor de nieuwe Mikimo-winkel zijn ontworpen. De De occasionshow van Stam Autobe drijven wordt nog interessanter voor potentiële kopers, nu besloten is de maximale korting te verhogen van f 1000 naar f 2500. Die verhoging geldt niet alleen voor Renaults, maar vooralle auto's die worden aangeboj- den. Alle auto's, jonger dan vijfjaar, krijj- gen het label "Top Occasion". Dat betekent dat ze een veiligheidskeu ring hebben ondergaan, voor 100 zijn nagekeken en gegarandeerd worden tot twaalf maanden. winkel is verder zo gebouwd dat hij ook met rolstoelen en kinderwagens mak kelijk toegankelijk is. Speelhoek en grabbelton Dat Mikimo ook gewoon een hele leuke winkel is, waar kinderen heel graag ko men, mag blijken uit het féit dat ook in de nieuwe zaak de speelhoek weer een belangrijke plaats heeft gekregen, evenals de grabbelton. Voor de tieners is er een eigen leeshoek met stripboe ken, en vermoedelijk zullen ook heel wat vaders daar wel eens neerstrijken. Bij Mikimo vinden ze het heel leuk als er een vader alleen met z'ri kind komt binnenstappen. Kinderen die helemaal alleen kleren komen kopen zijn nog zeldzaam, maar ze komen wel steeds vaker even voor-kijken, en dat kan bij Mikimo allemaal zonder bezwaar. De nieuwe zaak is intussen - na de nodi ge verbouwingen en vertimmeringen - klaar, en het moet gezegd: het is een lust voor het. oog. Bij Mikimo zullen ze on getwijfeld nog wel eens terugdenken aan de zaak op dat pittoreske plekje in oud-Soest, maar vandaag starten ze met frisse moed en nieuw enthousiasme in de nieuwe winkel aan de Van Weede straat, waar het deze hele week natuur lijk een beetje feest is. Alle kinderen krijgen daarom een gezonde tractatie. De moeite waard dus om er een dezer dagen eens binnen te stappen. Parkeren hoeft aan de Van Weedestraat geen probleem te zijn: er is voor de klanten een ruime parkeerplaats achter de win kel, bereikbaar via het poortje naast "Steps". Een woning aan de Weegbreestraat is vrijdagmiddag bijna in een zwembad veranderd. Op een moment dat de be woners weg waren, knapte de slang van de wasmachine met als gevolg dat het water het huis in stroomde. De politie en medewerkers van de Woningstich ting Soest verhielpen het euvel. Een complete woning, opgebouwd in twee containers en volledig in gericht met de nieuwste audio- en video-systemen. Dat is op maan dag 30 en dinsdag 31 augustus te zien aan het Nassauplantsoen, waar Bang en Olufsen in samen werking met B O-Center Schoe- maker de Roadshow presenteert. De Deense fabrikant van audio- en vi deosystemen Bang Olufsen heeft de reputatie een geheel eigen weg te kiezen als het gaat om de wijze van gebruik en bediening. Volstrekte integratie van al le componenten is al vele jaren de ge woonste zaak van de wereld. De distri butie van geluid en beeld door het hele huis - bij de meeste andere fabrikanten nog in een heel aarzelend beginstadium - is bij Bang Olufsen een volledig ont wikkelde realiteit. Het is dan ook altijd interessant om zo'n systeem nu eens in optima forma in werking te zien. In Denemarken heeft men daarvoor een Roadshow opge bouwd, die in twee containers een com plete woning bevat van 88 vierkante meter. Op deze show zijn niet alleen de bijzondere vormgeving en techniek van Bang Olufsen te bewonderen, maar kan de bezoeker ook aan den lijve erva ren hoe het is om in de keuken, de slaapkamer of op de zolder alle functies en kwaliteiten van de centrale audio/ video-installaties in de woonkamer met één enkele toetsdruk op te roepen. De op het oog zo simpele afstandsbedie ning Beolink 1000 regelt, indien ge wenst, zelfs de verlichting in elk ver trek! Nieuw concept Bijzonder op deze show is het Beosys teem AV 9000. Daarmee introduceert Bang Olufsen een nieuw concept: de authentieke geluidsbeleving var) het bioscooptheater en de concertzaal in de De Renault-dealers van de Stam Autobedrijven organiseren van donderdag 2 tot en met zondag 5 september een verkoopbeurs voor gebruikte auto's in Studio Baarn. Tijdens deze beurs kunnen aan trekkelijke occasions worden ge kocht met een korting tot 1.000 gulden. Behalve Renaults worden in Baarn ook andere merken aangeboden. Beurs- coördinator Jan Stam verwacht zelfs dat van de honderdvijftig auto's veertig procent van een "vreemd" merk zal zijn. Alle auto's jonger dan vijfjaar worden voorzien van het label "Top Occasion". Dat betekent dat deze auto's een veilig heidskeuring hebben ondergaan, voor honderd procent zijn nagekeken en ge garandeerd worden voor twaalf maan den. Kopers in Baarn kunnen rekenen op een korting van zeker 250 gulden. Door te draaien aan een Rad van For tuin kan de korting nog oplopen tot 1.000 gulden. Het is overigens voor het eerst in vier jaar dat de Stam Autobedrijven weer een dergelijke occasionshow organise ren. De goede verkoop van nieuwe Re naults leidt nog steeds tot een ruim aan bod van aantrekkelijke, gebruikte au to's. De organisatie van de verkoopbeurs koos voor Studio Baarn omdat deze ac commodatie dicht bij de A1 ligt en mid den in het afzetgebied van de Stam- dealerbedrijven. Kopers uit de regio kunnen zo gemakkelijk één van de ze ven bedrijven uitkiezen om hun auto daar verder te laten onderhouden. De Stam Occasionshow wordt gehou den in Studio Baarn, Hermesweg 12 in Baarn (vlakbij de firma Nijhof). De openingstijden zijn: donderdag 2 en vrijdag 3 september: 12.00-21.00 uur; zaterdag 4 september: 10.00-17.00 uur; zondag 5 september: 11.00-16.00 uur. huiskamer, zónder overigens die huis kamer in een high-tech-studio te veran deren. Als eerste heeft Bang Olufsen een audio/video-systeem voor de huis kamer voorzien van een Dolby ProLo- gic TM Surround decoder, die vijf ac tieve luidsprekers aanstuurt voor een werkelijk verbluffend ruimtelijk geluid. Bang Olufsen Center Schoemaker brengt deze boeiende manifestatie op De B 0-specialisten van Schoema ker: Rob Krijnen (l.) en Harry Thijssen, zijn present tijdens de Roadshow. maandag 30 augustus (van 14.00 tot 21.00 uur) en dinsdag 31 augustus (van 10.00 tot 18.00 uur) naar Soest. Het Bang Olufsen-huis zal worden opge steld aan het Nassauplantsoen. De toe gang is gratis. Op 29 november is het al weer tien jaar geleden dat de officiële ope ning plaatsvond van het winkel centrum 'Overhees' Soest. Van zelfsprekend willen de winkeliers dat jubileum niet ongemerkt laten voorbijgaan. Zij hebben gemeend van dit tweede lustrum een bijzon der evenement te maken wat niet alleen plaatsvindt op of rond de ei genlijke datum, maar al op 4 sep tember begint. Vanaf die datum kan niet alleen het winkelende publiek gebruik maken van vele speciale aanbiedingen die de ver schillende winkeliers in petto hebben, maar is er elke woensdag een attraktie aanwezig voor de jeugd, waarbij afwis selend zowel de hele kleintjes als de wat ouderen aan hun trekken zullen komen. Alleen elke eerste woensdag van de maand verhuist de attraktie naar de daaropvolgende zaterdag, in verband met de aktiviteiten van de in Overhees zeer aktieve wijkvereniging. De verzorging van alle aktiviteiten is opgedragen aan het in Soest gevestigde erkende organisatie-, advies- en thea- terburo triple R productions, dat eerder voor de winkeliersvereniging de intocht van Sint Nicolaas verzorgde en tevens regelde dat de jeugd gefotografeerd kon worden met de Kerstman. Op het programma staan de volgende attracties, waaraan de deelname uiter aard geheel gratis is. Zaterdag 4 september: kinderdraai molen voor de kleinsten; Woensdag 8 september: limonade boom; Woensdag 15 september: buttons maken; Woensdag 22 september: suikerspin: Woensdag 29 september: stoeikus- sen; Zaterdag 9 oktober: ballenbad; Woensdag 13 oktober: piwi-baan; Woensdag 20 oktober: kindersch- minken; Woensdag 27 oktober: kinderdraai molen voor de kleinsten; Zaterdag 6 november: luchtkussen; Woensdag 10 november: ballonnen clown; Woensdag 17 november: spijker broek hangen; Woensdag 24 november: super wip +jf een gezellig looporkest. scliociiuilccr VAN WEEDESTRAAT 78 TEL. 02155 - 1 72 53 TECHNISCHE DIENST - TEL. 02155 - 1 03 44 PAGINA 6 WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1993 SOESTER COURANT 1 HANDEL WANDEL I PAGINA 7 ihof met groot dakterras, eigen lift alsmede parkeerplaats en luterrain. Oppervlak apparte- 2, uitgevoerd met veel extra's, tg met 51 m2 met open haard in 'oering en schuifpui naar dak- litzicht en optimale zonligging. etkeuken met inbouwappara- >adkamer en aparte douche eren wand- en vloertegels, 2 rs en riante hal. rgsestraat 120b zing ligt deze fraaie halfvrij- 5 villa, in perfecte staat met tuin dicht gelegen bij winkel- L-vormige woonkamer met rbinding met groot terras en rdieping: 2 slaapkamers waar- Ikon. leverdieping: studieka- fs en 2 badkamers met toilet, net aparte entree is een prak rit2) bestaande uit 3 kamers, ging met c.v.-gas. Verder treft garage met berging, carport tuten tuinhuis met electra. 3 Maandag 30 augustus van 14.00 tot 21.00 uur, dinsdag 31 augustus van 10.00 tot 18.00 uur komt de Roadshow van B&O naar Soest. Een unieke manier om met de fantastische produkten van B&O kennis te maken. Hebt u dat ook, dat u bij een demonstratie van HiFi, TV of Video denkt: hoe zou dat dan klinken in een huiskamer? Hoe ervaar ik daar Surround Sound? En dat Beolink systeem - audio en video door het gehele huis - hoe werkt dat nu precies? Dan krijgt u nu antwoord op al die vragen want Bang&Olufsen, de Deense fabrikant van audio- en video systemen, komt met een reizende show in een huis van bijna 100 m naar u toe. Mogen wij u uitnodigen voor deze unieke reizende expositie? OOIT KIEST U VOOR MOOIST Campari Bitter Nog nooit was het zo eenvoudig en betaalbaar om een vol waardig Bang&Olufsen audio-systeem aan te schaffen. De BeoSound Century, dit staaltje van hoogwaardige techniek en tijdloos design, herbergt binnen z'n bescheiden afmetingen een cassettedeck, tuner/versterker en CD speler. Het geheel aan beide zijden geflankeerd door twee krachtige aktieve speakers. De BeoSound Century laat zich eenvoudig bedienen, zowel met de hand als op afstand. De BeoSound Century van Bang&Olufsen bewijst onomstotelijk dat het mogelijk is om uniek design, optimaal gebruiksgemak en sublieme geluidskwaliteit met elkaar te verenigen, tegen een zeer gunstige prijs - prestatie verhouding. Maar waarom komt u niet eens bij ons langs. Dan kunt u de BeoSound Century "live" aan het werk zien en horen, m Leverbaar in 4 kleuren. J Va4t/3jB 3 JAAR GARANTIE OOIT KIEST U VOOR MOOIST 3 JAAR GARANTIE OOIT KIEST U VOOR MOOIST

Soester Courant | 1993 | | pagina 7