jVMAt Plantenbonnen voor basisscholen Indrukwekkend concert in de Oude Kerk Bruid takelt bruidegom over de drempel Danscentrum Gerla opent deuren voor nieuw seizoen R van ERBO zit weer in de maand WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 20 Noordhollands Jeugdorkest uitstekend op dreef Basiscursus voor voetreflexmassage Vredestaken... Nederlanders werken aan een ideaal Enquête onder 2000 bedrijven in Eemland Fotocursussen van Stichting Statief Recent werk van Marjolein Schiffers in 'Korte Duinen' Jochie (7) beroofd van kinderfietsje NNereldI/I/inkel Wereldwinkel op het Raadhuisplein Najaarsprogramma Ver. Huisvrouwen Inbreker neemt valuta mee Carolusschool en Van der Hucht Valeriaanstraat winnen Floralia Dief moet auto achterlaten door lekke achterband Motorrijders botsen op kerende auto Insluiper rooft apparatuur uit huis aan Varenstraat Reeks concerten 'De Onderlinge van 1975' Nieuwe praktijk voor hypnotherapie Gemeengoed-opmerkingen als: 'het orkest speelde op bijna pro fessioneel niveau', wil ik achterwe ge laten, hoewel dit best op zijn plaats zou zijn. Het Noordhollands Jeugdorkest presenteerde zich af gelopen vrijdagavond op indruk wekkende wijze in de Oude Kerk te Soest. Het programma werd geopend door de ouverture 'Prins Igor' van Alexander Borodin, waarin direct al de hechtheid van spelen van het ensemble bleek, zo wel wat ritmisch samenspel, als wat klankschoonheid betreft. Opvallend in de rustige inleiding was de afgewogen klank en de gelijkheid van inzetten van de blazers, terwijl hier de strijkers blijk gaven van duidelijk inzicht in de toon- vorming - zoals je dat in een strijkorkest moet doen - hetgeen resulteerde in een warme, gloedvolle strijkersklank. Na deze inleiding barstten de strijkers los en bleken ze ook technisch een, voor een provinciaal jeugdorkest, zeer hoog niveau te kunnen bereiken. De klank werd hier helder en glanzend, terwijl de blazers zich als een vis in het water toon den. Vervolgens konden de strijkers zich verder profileren in de 'Kuhnau-varia- ties' van Hendrik Andriessen. Met ver bazing luisterde ik naar de warme klank, verrijkt met een smaakvol vibra to. De blazers konden in Igor Strawinsky's 'acht instrumentale miniaturen zich van hun beste kant laten zien. Een enig stuk met een glansrol voor fluiten, ho bo's en klarinetten, fagotten, hoorn en enkel bezet strijkorkest. In 'Menuet Antique' van Maurice Ra- vel toonde het koper zich van hun beste kant; met name genoot de hoorngroep duidelijk van hun eigen voortreffelijke spel, terwijl een compliment aan hobo's en klarinetten op z'n plaats is. Topper 'I opper van het programma was 'sym fonie nr. 2Antar" van Nicolai Rimsky- Korsakov. Het gehele orkest kon laten zien over een virtuoze orkest-spel-be- heersing te beschikken. Zonder uitzon dering lieten de blazers een prachtige toonvorming horen, terwijl het strijkor kest een imponerende strijkersklank produceerde. Dirigent Pieter Jan Olt- hof kan trots zijn op hetgeen hij met z'n Noordhollands Jeugdorkest tot stand heeft gebracht. Onwillekeurig moet ik de vergelijking maken met de grote internationale jeugdorkesten die de grote orkestpodia momenteel bespelen; zo zijn daar het Mahler orkest, het Europees Jeugdor kest en ons eigen Nationaal Jeugdor kest. Uiteraard zijn dit streng geselec teerde, professionele ensembles met een hoog niveau, maar op zijn terrein kan het Noordhollands Jeugdorkest trots zijn op zijn prestaties en de ko mende tournee met een gerust hart te gemoet zien. Het Noordhollands Jeugdorkest geeft nog concerten in o.a. Haarlem op 19 september om 14.30 uur in het Con certgebouw aldaar. R. van R. Het cursuscentrum Eemland start half september met een basiscursus voetre flexmassage voor beginners. De voeten zijn volgens de theorie van de voetrefle- xologie de spiegel van het lichaam. Re flexzones zijn kleine plekken in een be paald gebied (handen, voeten, gezicht bijvoorbeeld), waar het lichaam zich in afspiegelt. Er is een relatie tussen een dergelijk reflexzonegebied en het be treffende orgaan of lichaamsdeel. Een reflexzone is waarneembaar en voelbaar. Bij druk van de duim zal er bij problemen van het betreffende orgaan een reactie op het bijbehorende reflex zonegebied optreden. Dit gebied kan dan gevoeliger zijn, of zelfs heftige pijn veroorzaken. Bij de cursus wordt een uitgebreid werkboek verstrekt. De cursus bestaat uit acht avonden of ochtenden en is be doeld als eerste kennismaking met re- flexzonemassage of uit preventief oog punt: een goede zorg en aandacht voor je lichaam. De lessen staan onder lei ding van een gediplomeerd natuurge neeskundig massagetherapeute. Aanmelding en informatie: Tiilie de Hoog, tel. 16112 in Soest. Meer dan 6000 Nederlandse dienst plichtigen en vrijwilligers worden dit jaar voor zes maanden uitgezonden naar crisis- en oorlos gebieden: Liba non, Namibië, Angola, Cambodja, het voormalige Joegoslavië en diverse an dere landen. Zij worden door het Ne derlandse volk uitgezonden en werken daar namens het Nederlandse volk aan een ideaal: een rechtvaardiger wereld met hoop op een betere toekomst. Zij hebben recht op de steun van het Ne derlandse volk. Het Protestants Interkerkelijk Thuis front organiseert daarom van 6 t/m 11 september de landelijke collecte van de Gezamenlijke Thuisfronten (voorheen PIT-collecte). De opbrengst van deze collecte, die in ongeveer 750 plaatsen wordt gehouden, is bestemd voor blij ken en medeleven o.a. bij vertrek en tij dens de kerstdagen. De opbrengst van de collecte is ook be doeld voor de onafhankelijke geestelij ke verzorging, militaire tehuizen en vormingscentra. In de uitzendtijd van Socutera, zondag 5 september om 18.35 uur Nederland 3, wordt dieper ingegaan op het belang van steun uit de kerken en de samenle ving voor de Nederlandse militair. In de eerste week van september valt bij ruim 2000 bedrijven in de regio Eemland weer het enquête formulier van de Enquête Regio nale Bedrijfsontwikkeling in de bus. De ERBO-enquete, die jaar lijks door de Kamer van Koophan del wordt gehouden, gaat hiermee haar 20e jaar in. Via deze enquête krijgt de Kamer van Koophandel een beeld van de economi sche ontwikkeling van het regionale be drijfsleven. De informatie die verza meld wordt heeft betrekking op een aantal bedrijfs-economische variabelen als omzet, export, investeringen en werkgelegenheid. Door een vergelij king te maken van de ontwikkeling in 1992 en 1993 is een beeld te krijgen van het reilen en zeilen van de diverse bran ches in Eemland. Omdat tegelijkertijd zo'n 100.000 bedrijven in de rest van Nederland dezelfde enquête in de bus krijgen, is er de mogelijkheid de ont wikkeling in Eemland af te zetten tegen de landelijke ontwikkeling. Om op een goede manier de belangen van het regionale bedrijfsleven te kun nen behartigen richting de diverse over heden, is het noodzakelijk dat de Ka mer van Koophandel beschikt over be trouwbare, actuele informatie. Daar naast is het voor een ondernemer in de regio mogelijk op basis van de door de Kamer gepubliceerde branche-gege- vens, de ontwikkeling van de onderne ming te vergelijken met die van de tota le branche. Actuele onderwerpen De laatste pagina van de enquête wordt jaarlijks ingenomen door enkele vragen die inspelen op de actualiteit. Zo heb ben de ondernemers dit jaar de moge lijkheid aan te geven of men problemen heeft met de aansluiting van het (be roeps) onderwijs en de arbeidsmarkt. Gëinventariseerd wordt om welke be roepen en opleidingen het gaat. Ook wordt gepeild of bedrijven gëinteres- seerd zijn in de recent opgerichte Be- drijfsmilieudienst. Deze BMD onder steunt bedrijven bij het oplossen van milieuproblemen en aanvragen van mi lieuvergunningen. Reeds vele jaren blijkt een groot deel van de ondernemingen het enquêtefor mulier ingevuld terug te sturen. Alleen daarom lukt het de Kamer jaarlijks te rapporteren over de economische ont wikkeling in de regio. Wellicht ten overvloede dient te wor den vermeld dat alle informatie ver trouwelijk wordt behandeld. Dit bete kent dat in gepubliceerde gegevens nooit enige informatie van een indivi dueel bedrijf te herkennen is. Naar ver wachting kan reeds eind december een beeld gegeven worden van de gang van zaken bij het Eemlandse bedrijfsleven in het economisch turbulente jaar 1993. Stichting Statief organiseert weer een fotocursus voor beginners. Deze cursus start op 13 september en duurt vijf les- avonden, die om de 14 dagen op maan dagavonden worden gehouden. De volgende onderwerpen komen aan bod: uitleg van de camera, objectieven, scherptediepte, belichting en verlich ting, flitsen, filters en foto-opdrachten. Op maandagavond 6 september start er een fotocursus voor gevorderden, be staande uit 9 lesavonden. In deze cursus worden veel opdrachten gegeven, die met de drie onderstaande hoofdstuk ken te maken hebben: compositieleer, belichten en verlichten en modelfoto grafie. Op zaterdag 4 september houdt Stich ting Statief een open dag, van 13.00 tot 16.00 uur. Lokatie; Van der Bosch straat 2, Utrecht. Daar kan men kennis maken met de docenten en hun pro gramma's. Alle fotografie-cursussen staan uitvoerig in een folder beschreven die in Soest is aan te vragen bij: Fred Vermeulen, Hartweg 20, 3762 SE Soest, tel: 18105. Marjolein Schiffers, geboren te Hilver sum in 1945, erfde het talent om zich op een beeldende wijze te uiten van haar vader, Nicolaas J. Schiffers, die bekend werd door zijn portretten en landschap pen. In haar vroege werk is de invloed van de rustieke sfeer die het werk van haar vader kenmerkte, terug te vinden. De orthodoxe manier van schilderen werd steeds vrijer en expressiever. In haar werk is nu haar uitbundige karak ter duidelijk terug te vinden. In levendige composities zet ze met een vaak zeer apart kleurgevoel, maar op altijd harmonieuze wijze de figuren neer die haar boeien. Haar voorliefde gaat daarbij uit naar vooral figuratieve naakten, waarbij haar drang naar het niet geëigende, fantasievolle en het on afhankelijke, abstrakte invloeden op de voorstellingen loslaat. Reeds jaren is zij lid van de Gooise Aca demie voor Beeldende Kunsten waar haar vrijere stijl en werkwijze sterk werd gestimuleerd door leermeester Igor Kucsmirak. Sinds 1990 heeft zij verschillende malen geëxposeerd, o.a. in Laren, Amsterdam en Utrecht. Recent werk van Marjolein Schiffers is te zien op de expositie die van zaterdag 4 september tot en met zondag 17 okto ber 1993 wordt gehouden in Restau rant De Korte Duinen aan de Birkstraat 108 te Soest. Bezoekers zijn elke dag welkom van 10.00 uur 's morgens tot sluitingstijd. De expositie is tot stand gekomen in samenwerking met The Gallery te Laren. De politie is op zoek naar een onbe kende man, die vrijdagmiddag in het bos tussen ziekenhuis Molendael en de van Beuningenlaan een 7-jarig jongetje uit Soest van zijn kinder fietsje heeft beroofd. Volgens het knaapje reed hij op het fietspad door het bos in de richting van de Maar- schalkersteeg, toen er - op ca. 100 meter van de Soesterbergsestraat - plotseling een onbekende man uit de struiken opdook, die hem van zijn fietsje duwde en er vervolgens mee vandoor ging. De jongen was zo overstuur dat hij van de man geen bruikbaar signalement kon geven. X^Stichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 Ook dit jaar is de Wereldwinkel zater dag a.s. present met een kraam op de seizoensmarkt. Vanuit stand 36 vindt niet alleen de verkoop plaats, maar wordt ook voorlichting gegeven over het werk van de Wereldwinkel, over de produkten en over de producenten uit de vele verschillende Derde Wereldlan den: het aardewerk uit Peru; het glas uit Guatemala; het speelgoed uit Thai land; de panfluiten uit de Andes; de thee uit Sri Lanka; en zoveel meer, te veel om te noemen. Dicht bij huis Voor de bewoners van het Smitsveen, Klaarwater en Overhees dé gelegen heid om het grote assortiment dat de Wereldwinkel voert eens uitgebreid te bekijken. Dicht bij huis. Nu het weer nog! Vanzelfsprekend is de Wereldwinkel aan de Steenhoffstraat a.s. zaterdag ook normaal geopend. De afdeling Baarn-Soest van de Neder landse Vereniging van Huisvrouwen heeft voor het tweede halfjaar 1993 weer een uitgebreid activiteitenpro gramma samengesteld. Dinsdag 7 september: lezing dia's Engelse uithangborden; 14.00 uur, de Prom. Vrijdag 10 september: fietsen. Donderdag 16 september: gewestelijke wandeling in De Bilt. Dinsdag 21 september: excursie Yerse- ke en Goes. Dinsdag 28 september: lezing over Sel- ma Lagerlöf, 14.00 uur, Honsbergen. Dinsdag 5 oktober: lezing medische astrologie, 14.00 uur, de Prom. Vrijdag 15 oktober: fietsen. Dinsdag 19 oktober: lezing -F dia's over Zuid-Afrika, 14.00 uur, Honsbergen. Dinsdag 2 november: lezing dia's over wandtapijt, 14.00 uur, de Prom. Vrijdag 12 november: wandelen. Dinsdag 16 november: excursie Prin senbeek en Moergestel. Dinsdag 23 november: discussie "Grenzeloos", 14.00 uur, Honsbergen. Donderdag 2 decemer: Sint-Nicolaas- bingo, 14.00 uur, de Prom. Vrijdag 10 december: wandelen. Woensdag 15 december: kerstspel, da meskoor, diner in de Prom, 15.00 uur, Brandpunt. Naast deze bijeenkomsten zijn er de we kelijkse clubaktiviteiten: bridge, bad minton, kegelen en handwerken. Infor matie: mevr. C. MoII, tel. 16721. Een inbreker heeft vijf verschillende soorten buitenlandse valuta meegeno men uit een woning aan de Birkstraat. Het geld heeft een waarde van ongeveer honderd gulden. Aan de Parklaan werd ook ingebroken in een woning. De dader kwam binnen door gaatjes in het raam te boren. Zijn buit bestond uit een bankpasje, twee paspoorteft, een jas en een onbekend geldbedrag. Zowel de St. Carolusschool uil Soesterberg als de Van der Hucht- school aan de Valeriaanstraat is woensdag in de prijzen gevallen. De basisscholen kwamen als win naar uit de bus van de planten- kweekwedstrijd Floralia die Groei en Bloei jaarlijks in samenwerking met de gemeente organiseert. Op kinderboerderij De Vrije Teugel werd aan vertegenwoordigers van bei de scholen een plantenbon ter waarde van vijftig gulden aangeboden. De ne gen overige scholen die hadden meege daan, kregen de beschikking over een gieter. In april van dit jaar hadden de elf scho len wilde planten gekregen. Ze moesten die naar eigen inzicht verzorgen op het terrein rond de klaslokalen. In de daar opvolgende maanden stelden vrijwilli gers van Groei en Bloei en Linda Si beijn (die de prijzen overhandigde) van de gemeente Soest zich op de hoogte van de ontwikkelingen. Sibeijn: "Het was niet alleen een plan- tenk week wedstrijd, maar ook een com binatie met het vlinderbeheersplan. Daarom hebben we de scholen wilde planten gegeven, die vlinders aantrek ken. De Carolusschool en de Van der Huchtschool hebben dat goed opge pakt. Ze lieten bijvoorbeeld de brand- Op woensdagmorgen deed een be woonster van De Akkeren aangifte dat haar auto in de voorafgaande nacht was gestolen. Een etmaal later had de 44-ja- rige vrouw haar voertuig weer terug, zij het met een lekke achterband. Dat eu vel was er waarschijnlijk de oorzaak van dat de dief de auto had achtergelaten. De politie vond de wagen, na een tele fonische melding, achter bejaardencen trum Molenschot. Bij een verkeersongeval op de Steen hoffstraat zijn zondagmorgen twee mo torrijders gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde toen een aüto, bestuurd door een 49-jarige inwoner van Bussum, op de weg wilde keren. Hij gaf daarbij geen voorrang aan de motorrijders, van wie er een - een 25-jarige Alkmaarder, met been- en rugklachten, per ambulance naar de Lichtenberg gebracht moest worden. De ander, een 23-jarige inwo ner van Almere, raakte minder ernstig aan de knieën gewond. Een 25-jarige bewoner van de Varen- straat ontdekte vorige week dat hij tij dens zijn afwezigheid ongenood bezoek had gehad. Omdat er geen braaksporen werden aangetroffen gaat de politie er van uit dat de insluiper gebruik heeft gemaakt van een valse sleutel. De buit bestond uit een complete stereotoren met boxen, twee videorecorders, twee kleurentv's, een cd-speler en een paar fotolijsten. Verder worden er 77 cd's en 20 videobanden vermist. netels staan en hebben niet alleen maar onkruid gewied. Ze hebben er ook fo to's en werkstukken van gemaakt. Dat sprong er uit." Het is de bedoeling dat de 'tuintjes' op de scholen in stand worden gehouden. De gemeente heeft op de elf scholen vlinderwaarnemingsformulieren uitge reikt, waarop kan worden aangegeven welke vlinders op de planten zijn afge komen. Op het gemeentehuis hoopt Foto: Elger Geessinck. Hoe wankel het huwelijksbootje kan zijn ondervond Ro nald Christiaans toen hij op het gemeentehuis net in de echt was verbonden met zijn uitverkorene, Diana den Ouden. Zijn collega 's van de Soester brandweer - Ronald is daar hoofd brandwacht - hadden hem een aardige poets gebakken. Na het verlaten van de trouwzaal bleek de door het bruidspaar bestelde auto verdwenen te zijn. Het kersverse bruidspaar kreeg, na de zeer kwistig met rijst omspringende brandwee r-erewacht te zijn gepasseerd, een opdracht mee die haast moest uitlopen op een letterlijk "Hals- und Beinbruch Dia na werd geacht de takel van de brandweerwagen te bedienen, om haar nieuwbakken echtvriend in een symbolisch huwe lijksbootje min of meer over de drempel te hijsen. Ze deed dat met verve en liet het bootje vervaarlijk dicht over de raadhuisvijver scheren. Het kostte Ronald enige halsbre kende toeren om weer behouden "aan land" te geraken, waar bruiden bruidegom elkaar met opvallend enthousiasme weer in de armen sloten. men op die wijze volgend jaar meer in zicht te krijgen in welke vlindersoorten zich laten zien. Ook in 1994 zullen Groei en Bloei en de gemeente de scholen benaderen voor het plantenproject. Maar volgens Sibeijn zal er dan geen sprake meer zijn van een wedstrijd. "Het is de bedoeling dat de scholen er zelf aandacht aan blij ven geven." Van 5 tot en met 12 september geeft 'De Onderlinge van 1975' drie concer ten in de omgeving van Soest. Het or kest geniet grote bekendheid in vooral jazz-kringen. Het staat onder leiding van Soester Frank Muyser en speelt op zondag 5 september vanaf 16.00 uur in het Oude Raedhuys aan de Wakkerendijk in Eemnes. Een dag later brengt De On derlinge van 1975 in de Jonge Graaf van Buuren (Laanstraat in Hilversum) vanaf 21.30 uur diverse dixie-, soul-, jazz- en bluesmuziek ten gehore. Grand Café De Kerkbrink aan de Brink in Baarn is zondag 12 september het decor voor het derde concert. Dat begint om 16.00 uur. Soester Joop van Tol valt wel eens in bij De Onderlinge van 1975. Tijdens de komende concerten zal Tim Wellman, leerling van Toots Tielemans, zijn me dewerking verlenen. Met ingang van 1 september heeft José Bosman-Brouwer zich gevestigd als hypnotherapeute te Soest. De praktijk bevindt zich in de voormalige Maria- school aan de Koninginnelaan 37a. In dit gebouw is ook de praktijk voor fy siotherapie Soestdijk gevestigd. Hypnotherapie is een vorm van thera pie, waarbij gebruik wordt gemaakt van hypnose om persoonlijke groei te bevorderen en geestelijke en psychoso matische klachten te verminderen of op te heffen. Behandeling vindt plaats volgens af spraak. Telefonisch spreekuur op maandag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. Ook voor vrijblijvende informatie kan dit nummer worden gebeld: 02155-17205. José Bosman-Brouwer heeft haar op leiding gevolgd bij het Instituut voor Toegepaste Hypnose en is aangesloten bij de Nederlandse Beroepsvereniging voor Hypnotherapie. Na een fantastisch eerste seizoen in het nieuwe danscentrum aan de Albert Cuyplaan in Soest zijn Frits en Karin Gerla van het gelijknami ge danscentrum weer van start ge gaan met de voorbereidingen en inschrijvingen voor het nieuwe dansseizoen. "Wij zijn nog steeds dolblij met onze schitterende ac commodatie,' aldus Frits. "Alles is exact zo geworden als wij ons voor de bouw hadden voorgesteld. Wij hebben altijd al met veel plezier ons vak uitgeoefend, maar nu is het natuurlijk helemaal perfect en dan werk je uiteraard nog lekker der." Vooral qua vloeroppervlakte en barge- deelte is het dag-en-nacht verschil met het vorige onderkomen, maar ook het stijlvolle, moderne en comfortabele in terieur maken het voor Frits en Karin, - maar belangrijker nog: voor de leerlin gen - een schitterende ambiance, waar het tijdens èn na de lessen goed toeven is. Danslessen zijn tegenwoordig veel meer dan alleen het leren van alle Ball- room en Latin-American dansen. Het is ook een echt avondje-uit, een ont moetingsplaats voor veel vrienden en vriendinnen en een uitstekende manier om nieuwe vrienden en kennissen op te doen. Er is voor iedereen ook wel iets naar zijn of haar zin te vinden bij Gerla. Uiteraard zijn er clubs voor de jeugd en de (echt)paren en er is een ruime keuze qua lesavond, van beginners tot wed- strijddansers! Ook voor de vrije blije jonge mensen van 20 tot 35 jaar is er bij Gerla een spe ciale club. Al sinds de oprichting van dit danscentrum in 1986 is er rekening ge houden met het feit dat ook deze leef tijdscategorie graag wil leren dansen met gelijkgestemden en niet op paren ofjeugdclubs. Gewoon lekker alleen op dansles gaan, zonder eerst een partner te hoeven opduikelen, is in deze tijd toch de normaalste zaak van de wereld. "Wij proberen het voor elke leeftijds groep aantrekkelijk te maken," haken Frits en Karin in. "Voor de paren zijn er eigen clubs, zodat men zich met leeftijd genoten het dansen eigen kan maken, op muziek die men leuk vindt, en gezel lig wat kan babbelen in de pauzes. Ook voor de jeugd zijn er speciale clubs. Na tuurlijk vragen de jongelui weer om to taal andere zaken, maar ook daar is vol op rekening mee gehouden. Uiteraard leren zij de danspassen op muziek uit de top-40 en is er ook een behoorlijke hoe veelheid discoverlichting aanwezig hoewel wij duidelijk stellen beslist géén discotheek te zijn." De fraai ingerichte bar en zithoek zullen er zeker toe bijdragen dat iedereen zich ook voor of na de lessen, danwel in de pauze, onder het genot van een drankje of een hapje uitstekend kan vermaken. Ook buiten de lessen om is er in het danscentrum van Frits en Karin nog veel meer te beleven. Feestavonden zo als het Sinterklaasbal, het Kerstbal en de play-backwedstrijd zijn alom ge liefd! Natuurlijk is er ook het z.g. vrij- dansen. Op zaterdag is het de beurt aan de jongeren: lekker uitleven op muziek van deze tijd. Het vrijdansen voor paren is op de laatste zondag van de maand. Het spreekt uiteraard vanzelf dat er op deskundige wijze dansonderricht wordt gegeven. Alle lessen worden door Frits zelf gegeven. "Natuurlijk' is een uitste kende wijze van lesgeven van levensbe lang," beaamt Frits. "Wij .zijn NDA (Ned. Dansleraren Ass.) gediplomeerd en ook aangesloten bij deze bond, die op haar beurt weer deel uitmaakt van de overkoepelende organisatie FND (Fed. Ned. Dansbonden)."Dat men bij dans centrum Gerla aan de Albert Cuyplaan 198B aan het goede adres is voor het volgen van een prima danscursus en zich tevens verzekerd weet van 25 we ken lekker gezellig een avondje uit mag dus duidelijk zijn. De inschrijving voor het seizoen 93/94 is alweer in volle gang. Bel dus gerust even op of ga een kijkje nemen... een kopje koffie staat beslist klaar! A-bO( Kleine Doris C De acht met haa moedei ten het is daar vrouw Anneli' gen, z droom kat, ze wordt lies en Infoi Hel ei Mama ren pr< vens. seksue weten maakt nen slï de kin ken! B-bi Apek Cora': Cora buurv ra tec gel ei zegt 2 Engel een ai na ve< ra oc diefst De B mans De r met i

Soester Courant | 1993 | | pagina 20