IRm/v Im/v MET HET OOG OP UW BRIL. 13.98 9.98 Visser schorst inspraak Lindenhof na veel tumult tot 13 september scliocmnkcr Bart Krol (29) voert CDA-fractie aan insen over Opfriscampagne hondepoep niet zinvol, menen b en w CDA wil alsnog onderzoek brengplaats in Soesterberg Brinkman opent expositie Ontwerp ontmoetingsplaats voor jongeren Soesterberg gratis oogdrukmeting iACTUEEL :RDIENEN? iNTEN- ORGERS DEALER VOOR DE STERREN Wildschut Optiek PAGINA 2 WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 3 RUNDER DELAPPEN OENFILET op de woensdag een uurtje over? Soester Courant wij: ivallers. ïlichtingen tel. 14152 'an Weedestraat 227 Vahstal zet wethouder voor joker De eindeloze lijst SCHOEAAAKER technische dienst ALTIJD KEUS UIT 150 MERCEDESSEN MET ERVARING Actie is niet tien mille waard Lindenhof-plan, aflevering zoveel Gestolen fiets van 2.200 gulden voor 300 gulden verkocht Kees Verheus stapt na 32 jaar op In Militaire Luchtvaart Museum College wil dertigduizend gulden bijdragen Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Ook voor uw 4 v) donderdag sn extra stukje aandacht en; igen voor een optimale 'entie maar ook pas- len bij geconstateerde loort tot uw taak. Nijhof is een bijzonder bedrijf, i en dynamisch. 10 mensen. Allemaal op hun eigen terrein, a sfeer zo apart. Wij aar. Wij vormen een Nijhof voert een ge- n sociaal beleid met arimaire en secundaire vaarden, zoals bijvoor- nstdelings- en studie- ng- één van beide functies oor ons de geschikte zijn, stuurt u ons dan ken een sollicitatiebrief, e (die wij vertrouwelijk met een c.v. kunt u rneelszaken, 3, 3741 GR Baarn. ende informatie voor de rimmerman/Parketteur misch terecht bij de heer tel.:02154-16246 02155-26428. ende informatie voor de assa Medewerker is de <etel telefonisch ,tel.:02154-16246 02154-12431. 2154- 16246. Wethouder Jan Visser moet de in spraakavond over het zeer omstre den Lindenhof-plan nog eens dun netjes overdoen. Op dringend ver zoek van de opgekomen omwo nenden schorste hij vorige week de bijeenkomst in het gemeentehuis, die (opnieuw) een tumultueus ver loop had. Het publiek viel massaal over Visser heen toen hij geen ant woord kon geven op vragen die o.a. bestemd waren voor project ontwikkelaar Vahstal. Die schit terde echter door afwezigheid. Zo'n veertig omwonenden van de Lin denhof verzamelden zich woensdag avond in de kantine van het gemeente huis, waar ze geacht werden hun me ning te geven over het (gewijzigde) bouwplan voor het gezinsvervangend tehuis en het geprojecteerde complex van winkels, kantoren en appartemen ten op de lokatie tussen de van Weede straat, het Nassauplantsoen, de Bea- trixlaan en de Dillenburglaan. Na eer dere stormen van kritiek heeft Vahstal het plan op onderdelen aangepast. Zo blijft in de laatste versie de monu mentale kastanjeboom aan de Van Weedestraat gespaard. Het zeer om streden "penthouse" op het dak is ge schrapt, maar in plaats daarvan is het hele gebouw zo'n veertig centimeter "opgekrikt", waardoor er onder de bal kons nu wel ruimte is om vrachtwagens te laten laden en lossen. Ten behoeve van het vrachtverkeer is gekozen voor openstelling van de Dillenburglaan, zo dat de wagens vanaf de van Weede straat links-om en achter het complex langs bij de laad- en losplek aan het Na ssauplantsoen kunnen komen. "De te keningen kloppen, de welstandscom missie is ook akkoord, het College is van mening dat het bouwplan - na de in stemming van de raadscommissie R.O. - de procedure in kan. Ik ben benieuwd naar uw reactie," aldus Visser. De wethouder verontschuldigde zich voor de verrassende afwezigheid van Vahstal, met wie nadrukkelijk was af gesproken dat hij zou komen om even tuele vragen te beantwoorden. Pas vijf minuten voor de bijeenkomst werd dui delijk dat de project-ontwikkelaar ver hinderd was. Ook Vahstals toegezegde plaatsvervanger bleek niet op te komen dagen en Visser voelde zich onmisken baar voor joker gezet. Minachting Vahstals ontstentenis wekte ook de ver ontwaardiging van het publiek. "Bui tengewoon onzorgvuldig," klonk het. "Het is een schande dat Vahstal niet eens de politesse (beleefdheid, red.) heeft om hier te komen." "Een vorm van minachting," stelde een ander vast en volgens een van de sprekers liet de gemeente veel te veel over aan de Stibaz (eigenaar van het terrein) en de project ontwikkelaar en hij wilde precies weten op grond van welke overwegingen de welstandscommissie haar instemming aan het plan had gegeven. Visser kon daar niets over zeggen - "ik ben er niet bij geweest" - en ook de secretaris van de commissie, ambtenaar Van Asch (die toevallig als belangstellende burger aanwezig was) kon weinig anders op merken dan: "Tsja, 't is goedgekeurd, en verder eigenlijk niks."Visser pro beerde de avond nog te redden door er op te wijzen dat het nü ging om het oor deel van de omwonenden - "ik wil ho ren wat ervan vindt" - maar die namen geen genoegen met zijn toezegging dat hij het precieze standpunt van de Wel standscommissie - met motivering en al - nog eens zou opvragen. Dat werd nog erger toen Visser op detail-vragen over de verkeersafwikkeling ook alleen maar kon beloven dat hij het nog eens aan de verkeers-ambtenaren zou voorleggen. "U noteert alleen maar!" klonk het ver- De politie is ook in de afgelopen week weer overspoeld met een serie aangif ten van autokraken. In het merendeel van de gevallen ging het om diefstal van de autoradio, al dan niet met toebeho ren, waarvoor meestal een raampje werd ingeslagen of het portierslot ge forceerd. Er kwamen o.a. meldingen van de Pau- lus Potterlaan, Waldeck Pyrmontlaan, Haverweerd, Weegbreestraat, Zuid promenade, Frans Halslaan, Coligny- laan (2x), Gerrit van der Veenstraat, Soester Engweg, Clauslaan (2x), Julia- nalaan, Varenstraat en Johannes Post- straat. Eigen vakmensen verzorgen snelle reparatie van: kleuren televisies video's camera's geluidsapparatuur wasautomaten koelkasten magnetrons Voor alle zekerheid! Van Weedestraat 78 - Soest - Tel. 02155-17253 TECHNISCHE DIENST TEL. 02155-10344* wijtend. "U hebt 't vanavond aardig in gericht door niemand aanwezig te laten zijn...!", wat op fel protest van de wet houder stuitte. Alom bleek dat het bouwplan volgens de omwonenden nog niets aan de verf oeide "massaliteit" had ingeboet. "Er gaat een stuk natuur weg en we krijgen een parkeerdek voor 25 auto's voor on ze neus," aldus een bewoner van de Dil lenburglaan, die weigerde de openstel ling van zijn (nu afgesloten) straat als een detail-kwestie te beschouwen en z'n twijfels had over Vissers eigen prin cipes. Bovendien had hij ontdekt dat ook de aanwezige raadsleden "nergens van wisten". 'Klanten' De geplaagde wethouder legde nog eens uit dat het Lindenhof-plan niet van de gemeente is, maar van de Stibaz en Vahstal, die door het gemeentebestuur als "klanten" volgens de regels van de wet moeten worden behandeld. "Als wethouder móet ik laten bekijken of het plan aan de voorwaarden voldoet; dan pas is de raad aan zet en eventuele be zwaren komen dan aan bod in het ver loop van de verdere procedure. Of wij het mooi vinden of niet doet er niet toe, de 'klanten' hebben recht op een cor recte behandeling, net als u." Visser liet en passant wel weten dat hij zich vreselijk opgelaten voelde nu zo wel Vahstal als de Welstandscommissie en de ambtenaren niet geraadpleegd konden worden. "Het is absoluut geen opzet," hield hij de insprekers voor, maar die toonden voor Vissers positie niet het geringste begrip. "U moet als bestuurder een compromis zoeken en de raderen oliën, zodat de machine loopt. We mogen van u eisen dat u des kundig en kordaat optreedt." Volgens een van de aanwezigen was het uiter mate schrijnend dat er in Soest al acht of negen jaar wordt gesoebat over het plan, en dat de gehandicapte bewoners van de Lindenhof zo lang aan het lijntje worden gehouden." De wethouder verwierp dat verwijt en maakte duidelijk dat het oponthoud niet aan de gemeente te wijten was, maar aan Vahstal. "Wij hebben Vahstal keer op keer gevraagd of-ie een plan wilde maken waarin iedereen zich zou kunnen vinden. We hebben steeds ge zegd dat het op de millimeter moest kloppen, en dan was 't weer niet zo..." Vissers omschrijving van het begrip "klanten" viel evenmin in goede aarde. "Wij zijn uw klanten niet, u bent klant van óns! U moet gewoon doen wat wij willen, want wij betalen u," meende een van de aanwezigen met een wel zeer ori ginele opvatting Over de werking van de democratie op lokaal niveau, waarop Visser het woord onmiddellijk inslikte. W elstandscommissie Vooral de rol van de welstandscommis sie oogstte een storm van kritiek, nadat Visser nog eens had uitgelegd dat het College domweg geen esthetisch oor deel over welk bouwplan dan ook mag vellen, omdat dat juist de taak van de commissie is. Een discussie tussen de commissie en het publiek was volgens hem ongebruikelijk. "Dus we laten het uiterlijk van Soest over aan drie mensen met wie je niet eens in discussie mag!" constateerde een van de insprekers, die in dat verband niet naliet te wijzen op een aantal "ruïnes" in Soest. Visser pa reerde dat verwijt met de opmerking dat hij eraan twijfelde of er iets zinnigs uit zou komen als over elk bouwplan 40.000 meningen gevraagd zouden worden. Op de vraag of hij het bouw plan persoonlijk wel aanvaardbaar vond hield hij wijselijk zijn mond. Opmerkelijk was nog het optreden van Gert Beijen, oud-raadslid voor de WD, die aanvankelijk constateerde dat het bouwplan de eigendomsgrens wel met drie a vier meter overschreed en om zijn woorden kracht bij te zetten met een maatlatje op de tekening af stapte, om vervolgens te constateren dat het verschil "toch wel zo'n tachtig centimeter a een meter" was. Volgens Beijen had Visser intussen met Vahstal moeten afspreken wie aansprakelijk zou zijn voor de te verwachten plan schadeclaims van de omwonenden. "Dat zoeken we uit," aldus de wethou der. Hij wimpelde alle verwijten dat het College het bouwplan mooi vindt af. "Ik zeg alleen dat de procedure goed is; daar zit ik hier voor." Pittige discussie Het VVD-raadslid Willem Blaauw - ook onder de toehoorders - sprak ver volgens een tikje demogogisch zijn diepe teleurstelling over de gang van zaken uit. Hij vond het irritant dat Vis ser te rade ging bij een toevallig aanwe zig ambtenaar die het allemaal ook niet kon helpen. "U moet er maar voor zor gen dat alle ambtenaren van de afdelin gen die erbij betrokken zijn, hier aan wezig zijn," aldus Blaauw, die vaststel de dat het College het bouwplan kenne lijk al heeft geaccepteerd: "U probeert het alleen nog aan ons te slijten." Hij kondigde nog een "pittige discussie" in de raadscommissie aan. Oud-ambtenaar S. Brunekreef - aan wezig namens zijn schoonmoeder - constateerde dat het penthouse geluk kig uit het plan verdwenen was, maar dat met alle andere bezwaren niets was gedaan. "Het is verbazend dat het Col lege zo ver meegaat met een commer cieel bedrijf. Volgens hem krijgen bur gers die een dakkapel willen bouwen zoveel medewerking niet, "maar tegen Vahstal zegt u: ga maar door." Uit het publiek kwam tenslotte het voorstel om de discussie maar te stop pen en de bijeenkomst te schorsen tot een tijdstip nadat de raadscommissie haar oordeel gegeven zou hebben. "U geeft geen klantenservice, deze avond heeft geen enkele zin." Visser hakte na enige aarzeling de knoop maar door e'n sloot de bijeenkomst af met de belofte dat het allemaal nog een keer over mocht. "U hoort nog van ons." Wie Mercedes kiest, kiest Van Kooy: de dealer voor de sterren. Zonder daarvoor prijzen te berekenen die de hemel inschieten. Kom langs en maak kennis met de auto en de dealer. Nijverheidsweg 65N Amersfoort, telefoon 033-635174 Het advies van de afdeling groen- beheer om ruim tienduizend gul den te besteden aan een opfris campagne voor de bestrijding van de overlast van hondepoep is door het college naast zich neer gelegd. Burgemeester en wethouders ach ten de actie niet zinvol. Volgens het college kan worden vol staan met het duidelijk bekend maken van de geactualiseerde zones, waar honden wel of niet mogen worden uit gelaten. Volgens de afdeling groenbeheer ver slapt de aandacht van de burgers voor dè problematiek rond de hondepoep. Daarom zou het nodig zijn een voor lichtingscampagne te houden, die als opfrisser zou moeten dienen. De amb tenaren wilden dat via advertenties in de lokale (dag-)bladen doen. Voor het ontwerpen en plaatsen van de adver tenties zou 10.280 gulden nodig zijn. B en w, vorige week voor het eerst weer voltallig bijeen na het zomerreces, heb ben echter gemeend het advies ter zijde te moeten schuiven. Een beperkte en goedkopere manier van voorlichting is in hun ogen ook mogelijk. De CDA-fractie wil dat de ge meente alsnog onderzoekt of er in Soesterberg een brengplaats voor grof huisvuil kan worden gereali seerd. Dit naar aanleiding van het sluiten van de brengplaats aan de Anthonie van Leeuwenhoeklaan. In een initiatief-voorstel, dat de fractie heeft ingediend, worden vier locaties genoemd. Het CDA wil dat de gemeen te de on-)mogelijkheden daarvan be kijkt. Het gaat om een strook grond aan de Banningstraat, het terrein aan de zuidkant van TNO in Mercury, het ter rein achter de Banninghal en een strook ten westen van de wijk Steenbergen. Een nadeel van die laatste locatie is, dat die op Zeister grondgebied ligt. De gemeente Soest heeft de breng plaats in Soesterberg deze week geslo ten. Ter compensatie heeft de gemeen te regelmatiger een ophaalwagen voor het grof huisvuil in Soesterberg be schikbaar gesteld. Dat besluit viel, on geveer een jaar nadat over de mogelijke sluiting van de brengplaats was gespro ken. De WD-fractie gaf dit jaar te kennen met een alternatief plan op de proppen te komen. Burgemeester en wethou ders stelden daarop het besluit uit, maar toen het WD-plan uitbleef, ging de brengplaats dicht. Het CDA stelt dat er onder de Soester- bergse bevolking groot ongenoegen is ontstaan over de sluiting. "Van diverse kanten hebben ons signalen bereikt, dat de mensen de brengplaats aan de An thonie van Leeuwenhoeklaan willen handhaven", aldus het CDA. Dat was voor de christen-democraten aanleiding vier nieuwe locaties op een rijtje te zetten. De gemeenteraad zal de ze maand beslissen of het college de op ties moet onderzoeken. Op maandag 13 september wordt in de kantine van het gemeentehuis een nieuwe inspraakavond georgani seerd over het Lindenhof-plan, aan vang 20.00 uur. Schriftelijke in spraakreacties zijn tot 17 september welkom bij het gemeentebestuur. Het bouwplan is door de schorsing afgevoerd van de agenda voor de raadscommissie R.O. van dinsdag avond en wordt nu doorgeschoven naar de R.O.-vergadering van 28 september (19.30 uur). Een 49-jarige Soester vertrouwde het toch niet helemaal. Hij had zojuist voor driehonderd gulden een vrij wél nieuwe fiets gekocht. Om zijn geweten te sus sen, trapte hij woensdag toch maar even naar het politiebureau. De politie kwam er snel achter dat de tweewieler twee dagen eerder op de Park Vredehof was gestolen. Volgens de eigenaresse, een 41-jarige vrouw, is de eigenlijke waarde van de fiets 2.200 gulden. De man deed direct afstand van de fiets en bracht de politie in contact met de Baarnaar van wie hij de fiets had gekocht. Die werd aangehouden en bekende even later de diefstal van de fiets. "Broekie'' Bart Krol, met zijn 29 jaar een van de jongste raadsleden in Soest, is sinds vorige week de nieuwe fractievoorzitter van het CDA in de Soester gemeenteraad. Hij neemt de leiding over van Kees Verheus, die het raadslidmaat schap na de verkiezingen van 2 maart volgend jaar voor gezien houdt. De wisseling van de wacht werd vorige week officieel bekend gemaakt tijdens een persconferen tie, waarbij de gehele Soester CDA-top present was. Voor (zelfs maar een beetje) ingewijden in de Soester politiek komt Krols pro motie niet echt als een verrassing. AI sinds zijn aantreden, drie jaar geleden, was duidelijk dat de jeugdige en goed- gebekte CD A-er - die een aantal jaren geleden zelf het CDJA-Soest (de jonge renafdeling) oprichtte - hoge ogen gooide voor een snelle carrière in de plaatselijke politiek. Opmerkelijk is wél dat de fractie Verheus reeds nu - een halfjaar vóór de verkiezingen en de di rect daarop volgende onderhandelin gen over de samenstelling van het nieu we College van B. en W. - het leiders chap uit handen heeft genomen en overgedragen aan "nieuwkomer" Krol. De beslissing daartoe is overigens al voor de vakantie genomen. De burge meester en de andere fractievoorzitters Het Paradepaardtje voor de Sprookjesweek Zuiver scheerwollen PULLOVER diverse tin ten) 9"^ natuurlijk laanstraat 67 baarn 02154-15588 Elco Brinkman heeft vorige week woensdag de expositie 'Neder landse Spitfires onder Engelse vlag' geopend. De fractievoorzit ter en komende lijsttrekker van het CDA deed dat in het Militaire Luchtvaart Museum in Soester berg. Brinkman voelde zich nauw betrokken bij de tentoonstelling. Een oom van hem vloog tijdens de Tweede Wereld oorlog in een Spitfire. Hij werd in 1945 neergeschoten door de Duitsers. Brink man noemde de expositie ook 'leer zaam'. Uit de getoonde beelden valt volgens hem op te maken wat aan de be vrijding in 1945 is voorafgegaan. De expositie in het Militaire Luchtvaart Museum is gratis te bezichtigen. De openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur en zon dag van 12.00 tot 16.30 uur. De gemeente heeft een ontwerp gemaakt voor een ontmoetings plaats voor de Soesterbergse jon geren. De kosten van die voorzie ning worden geraamd op 33.000 gulden. In oktober moet de ge meenteraad beslissen of dat geld beschikbaar wordt gesteld. Het college wil maximaal dertig mille bijdragen. De ontmoetingsplaats moet komen te bestaan uit een schuilgelegenheid, een basketpaal en een voetbalveldje. Er komt tevens een pleinverharding. Voor een dergelijke eenvoudige voorziening hebben de jongeren uit Soesterberg hun voorkeur uitgesproken. Bij'de planvorming waren niet alleen de jongeren en de gemeente, maar ook de Stichting Welzijnswerk Soest, Stichting leugdwerk Soesterberg en Soesterbergs Belang betrokken. De schuilplaats krijgt, volgens het ont werp, een overkapping met zijden van drie meter lengte. De jeugd heeft liever zijden van vier meter. Om dat te realise ren, is negenduizend gulden extra no dig. De jongeren en enkele ouders zijn bereid gevonden om een deel van de aanlegwerkzaamheden uit te voeren. De gemeente is daar voorstander van, omdat het goedkoper is én omdat het verantwoordelijkheidsgevoel van de jongeren daarmee groter wordt. Voor de meerkosten is echter nog geen dek king gevonden. De Vereniging van On dernemers Soesterberg (VOSj heeft in middels wel een bijdrage van 1.500 gul den t zijn vorige week officieel op de hoogte gesteld. Het was Verheus zelf die de uitkomsten van deze paleisrevolutie-zonder- bloedvergieten vorige week opgewekt aan de verzamelde pers meedeelde. Hij liet weten dat hij, inmiddels 66, eigen lijk vorig jaar al had willen opstappen als fractievoorzitter, maar dat de dis cussie over de Structuurvisie dat op dat moment ongewenst maakte. Volgens Verheus is het met het oog op de conti nuïteit goed dat hij nu al zijn plaats in ruimt voor Krol, "zodat we in de nieuwe raad kunnen starten met iemand die het klappen van de zweep kent en het roer kan overnemen". Verheus blijft voorlopig als "gewoon" raadslid zitten en houdt het per 2 maart volgend jaar - na een onafgebroken raadslidmaatschap van 32 jaar! - defini tief voor gezien. "Maar je moet in de politiek nooit nooit zeggen, dus als er een beroep op me worat gedaan leg ik dat niet zomaar naast mij neer," aldus de Soesterberger, die daarmee liet doorschemeren dat hij best nog "in" is voor een voortzetting van het raadslid maatschap. Duidelijk is echter dat de animo daarvoor in brede CDA-kring nagenoeg afwezig is. Opvallend was ook het uitblijven van enig woord van waardering voor de afgetreden fractie voorzitter. Vernieuwen "Tsja, wat moetje zeggen?" verzuchtte zijn opvolger, die om te beginnen vast stelde dat er - vooral ook gezien zijn jeugdige leeftijd - wel naar hem geke ken zal worden. "Er zullen ongetwijfeld mensen zijn die zich afvragen: kan-ie dat wel?" Krol hoopte het unanieme vertrouwen van cfe fractie en het be stuur waar te maken en stelde vast dat het CDA steeds meer jonge mensen een kans geeft. "Het toont aan dat de partij over de kracht beschikt om zich te ver nieuwen." Volgens afdelingsvoorzitter Henk Strietman - die blij was dat de machtswisseling "geruisloos" verlopen was - wordt de nieuwbakken fractielei der omringd door ervaren adviseurs. Als-ie er niet uitkomt doen we het met elkaar." Volgens Strietman maakt Krols uitverkiezing de kiezers duidelijk dat er "progressie" in het CDA zit en dat de fractie aan de weg wil timmeren. Ook de nieuwe fractievoorzitter zelf onderstreepte dat het in de politiek aan- V. r. n. I. Bart Krol, Henk Strietman en Kees Verheus. komt op "teamwork". "Zonder een team ben je niks, als dat functioneert gaat 't goed." Wat hem betreft zag hij geen aanleiding voor veranderingen. "Ik ben een ander mens dan Verheus, maar het is dezelfde partij. Misschien verandert de presentatie, maar niet de politiek." 'Trots en zorg' Krol liet verder weten zijn nieuwe func tie als een uitdaging te zien, waarvan hij overigens ook wel nadelen zag. "Je bent jong en je wilt de klus zo goed mogelijk klaren, maar het is wel een plek waar je wind vangt." Zijn gevoelens omschreef hij als een mengeling van "trots en zorg". Volgens hem wil het CDA een brug slaan naar de jongere kiezers in Soest, "maar misschien ben ik om die reden destijds al op de lijst terechtgeko men." Hij beschouwde zichzelf overi gens niet als een "lok-eend". Of Krol lijsttrekker van het CDA wordt bij de komende verkiezingen staat in derdaad allerminst vast. Volgens Striet man zal dat pas blijken op 7 januari, als bet CDA een grote nieuwjaarsreceptie geeft en het nieuwe verkiezingspro gramma en de kandidatenlijst zal pre senteren. Dat het fractievoorzitter schap Krol al bij voorbaat uitsluit voor een eventueel wethouderschap be streed Strietman. "Dat hangt af van de onderhandelingen, maar als we een be roep op hem doen heeft hij alle gelegen heid om ook die functie te aanvaar den." Krol is evenals zijn voorganger Verheus van gereformeerde huize. In het dage lijks leven is hij docent maatschappij leer aan het (katholieke) Eemland Col lege in Amersfoort. Namens de fractie zit hij in de raadscommissies voor Ruimtelijke Ordening en Welzijn, en daar komt de commissie Algemene Be stuurszaken nog bij, want ook daaruit trekt Verheus zich nu al terug. Verheus is, naast wethouder Jan Men- ne, het tweede CDA-fractielid van wie al zeker is dat hij na de verkiezingen niet meer terugkeert in de raad. Menne kon digde direct na de vorige verkiezingen al aan dat dit zijn laatste raadsperiode zou zijn en bevestigde dat desgevraagd vorige week nog eens. Bij Wildschut is een bril een kwestie van passen en meten. Zuiver vakwerk met behulp van verfijnde apparatuur. Bij Wildschut kunt u rekenen op de deskundigheid van de gediplomeerde opticien/optometrist. Die neemt de tijd vooru, adviseert u met smaak. U hebt recht op die bekwame en persoonlijke begeleiding. Met het oog op uw bril. GROOTSTE COLLECTIE BIJ: ZUIDPROMENADE 14 - SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (02155) 2 22 12

Soester Courant | 1993 | | pagina 3