Natuur Nabij Nek- of Rugklachten? d.sLk ü§r^~ Dansschool Dcllum Balgoo 85.- =.VEERKAMB= Gelezen? 1 CULTUUR WELZIJNI SPORTr Internationaal Yrouwencentrum zoekt dringend nieuwe vrijwilligsters Willem I slaat d'Oude Enghe met 14-6 SO PM-ki/o DeLbwesiiMlf.ZS; ZHdo Z.S6 RocJg- Pnpfti'to's Nie Cursus bronsgieten volgens de verloren was-methode Bij: Bas van de Hoef Aksel wedsti Sterk Voor huiswerkbegeleiding, fietslessen en sport 5 Samenwerking C-drie en De Hazelaar IVN-wandeling in 't Hooge Erf Turkse kookcursus in Yrouwencentrum Vrouwen in de WAO weer aan het werk! Fotocursussen bij Stichting Statief Sportprogramma Jeugdnieuws |j Sportuitslagen Topscorers Horeca-damtoernooi groots gestart Firtina '93 er Y Het Speeldooskoor gaat weer zingen - Soester met slok op achter stuur Pijnlijke schouder voor fietser na botsing met auto Nog steeds Niet meer Het verschil is een Latex kussen van BEDDEN SPECIAALZAAK /f\ bU-Füns slunlpnijs Soesterbergsestr. Eikenlaan Verzekeringen Schade afhandeling Aouwendaal En hoe zit het met uw gebit? Problemen? A. W. EERLAND Nieuwenhuis erkend Zonweringsystemen SOMFY ROLLUIKEN LAMELGORDIJNEN RAAMDEKORATIES ZONNESCHERMEN tJe Azvp^it At At (fitrpvti, bj... Softbali Eiker. WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINAWOENSDAG Het Internationaal Vrouwencen- trum organiseert al meer dan 10 jaar cursussen en activiteiten voor migrantenvrouwen en -meisjes. In hef begin van het bestaan van het IVC bestonden de activiteiten uit taallessen, naailessen en voorlich ting. Naast de activiteiten in het centrum werden migrantengezin nen bezocht door Nederlandse vrijwilligsters. Het IVC was toen een vrijwilligersorganisatie en een dertigtal vrijwilligsters waren met elkaar aktief om vorm te geven aan het werk. De huidige organisatie bestaat uit vijf beroepskrachten die allen, weliswaar parttime, een specifieke taak hebben. Hawa Zihni, de Turkse vrouwenwerk- ster, begeleidt het Turks Vrouwenco mité en organiseert activiteiten gericht op onderwijs, gezondheid en werk. Ook stimuleert zij kontakten tussen Neder landse en migrantenvrouwen. Mimount Elallati, de Marokkaanse vrouwenwerkster heeft als belangrijk ste taak: Marokkaanse vrouwen weg wijs te maken in de Nederlandse sa menleving. Daarnaast stimuleert zij de deelname aan taalcursussen en organi seert activiteiten die vrouwen onder steunen bij de opvoeding van de kinde ren. Belgin Gokalp, de meidenwerkster is sinds 1 mei werkzaam en organiseert vormende en recreatieve activiteiten voor migrantenmeisjes. Haar belang rijkste'taak is meisjes te begeleiden bij het onderwijs en de beroepskeuze door het geven van voorlichting en organise ren van vormende activiteiten. Alle medewerksters worden admini stratief ondersteund door Miranda de Waal. Zij is werkzaam in het kader van het Jeugd Werkgarantieplan; zij doet ook een deel van de kinderopvang. Vrijwilligsters Een aantal cursussen wordt gegeven door betaalde docenten, maar de mees te activiteiten worden uitgevoerd door de beroepskrachten en vrijwilligsters. Zowel buitenlandse als Nederlandse vrijwilligsters hebben een belangrijke plaats in de organisatie van het IVC. Een aantal activiteiten kan zonder hulp van vrijwilligsters niet uitgevoerd wor den. Voor de huiswerkbegeleiding aan de meisjes, de fietslessen aan de vrouwen en sportactiviteiten voor vrouwen en meisjes zijn nog dringend vrijwilligsters nodig! De huiswerkbegeleiding is op dinsdag en donderdag van 16.00-18.00 uur, de fietscursus is op maandag van 13.00- 14.30 uur en de sportactiviteiten zijn op de zondag. Vrouwen die meer informatie willen hebben, kunnen bellen of langs komen tussen 9.00-12.00 uur in het centrum aan de Smitsweg. Een programma overzicht met alle cursussen en activi teiten en het jaarverslag 1992 ligt klaar. De tweede woensdagmorgen van de maand is de interculturele koffie-och- tend. Vrouwen van verschillende natio naliteiten zijn op deze ochtend van har te welkom! (9.30-11.30 uur). Speelgoed Tijdens alle activiteiten is er voor kinde ren van 0-4 jaar kinderopvang. Helaas is het budget ontoereikend om ieder jaar nieuw speelgoed aan te schaffen. Heeft u speelgoed dat geschikt is voor Van 11 september t/m 16 oktober organiseert de Hermen Molendijk Stichting tentoonstellingen op ver schillende lokaties in Soest. Deze tentoonstellingen gaan over de ge schiedenis van het a cire perdue- bronsgieten in Nederland. In het kader hiervan wordt een cursus bronsgieten georganiseerd door Cultureel centrum c-drie en De Hazelaar. Het is een basiscursus bronsgieten die wordt gehouden van maandag tot en met vrijdag. De techniek waarin wordt les gegeven heet 'de verloren was-me- thode'. De week wordt begonnen met een dia-serie die op duidelijke wijze het hele gietproces toont. Achtereenvol gens worden besproken de aangiet- en ontluchtingskanalen, het invormen, het uitstoken, het gieten, de afwerking en het patineren. Na deze introduktie gaan de deelne mers zelf aan de slag, waarbij aan het eind van de week elke deelnemer een volledig afgewerkt en gepatineerd beeld mee naar huis neemt. Uitgebreide informatie over het gietproces en de historie van het bronsgieten staan in een bij de cursus behorend werkboek. Uitgangspunt van deze cursus is het kennis maken met de techniek van het bronsgieten. Het is uiteraard niet moge lijk om in één week volleerde bronsgie ters op te leiden, toch kun je met de op gedane kennis goed zelf aan de slag gaan. Zoals wel duidelijk mag zijn is deze ba siscursus geen boetseercursus. Toch zal er worden ingegaan op de vormgeving in was en worden de mogelijkheden van dit materiaal belicht. Denk hierbij aan: wat is te dik of wat te dun om te gieten, hoe breng je struktuur aan, hoe werkje met platen was, etc. Deelnemers dienen aan het begin» van de week een wassen beeld mee te ne men. Het formaat van de beelden mag niet groter zijn dan 25 cm. Na inschrij ving volgen hier nog nadere instrukties over. De docent is Hans Nijhof. Na zijn studie aan de Academie in Amersfoort heeft hij jarenlang ervaring opgedaan in de bekende Soester gieterij van Jan Haze laar. Sindsdien heeft hij voor zowel pro fessionele- als amateurkunstenaars werk gegoten (o.a. Anton Heyboer, Sylvia Willink, Lotty van de Gaag, Dia na Kortbeek, Jos van Vreeswijk). Daar naast heeft hij een ruime ervaring in het geven van cursussen in binnen- en bui tenland. Datum: maandag 13 t/m vrijdag 17 september 1993. Prijs: f 395,- f 80,- materiaalkosten. Cursusnummer: 1046. 'Cursusplaats: De Hazelaar, Bosstraat 2 te Soest, tel. 02155-12825. Inschrijving: Cultureel centrum C-drie, Willaertstraat 49 te Soest, tel. 02155-22188. IVN Eemland, vereniging ter bevordering van het natuur- en milieubesef. Afdeling van het landelijk Instituut voor Natuurbeschermingseducatie IVN. Zondagmiddag 12 september houdt IVN-Eemland in Baarn een natuur wandeling in het bosgebied 't Hooge Erf aan de HilversumsestraatWeg in het bosgebied 't Hooge Erf aan de Hilver sumsestraatWeg. Om 14.00 uur staan natuurgidsen klaar bij restaurant "Groot Kievitsdal". Dit punt is bereik baar met CN-lijnen 70 en 59. 't Hooge Erf (de spelling is van de topo grafische dienst) is een bosgebiedje te gen de westflank van een 20 meter hoge heuvel in het noordelijke gedeelte van de Utrechtse heuvelrug. Aangezien we starten op 5 m. hoogte hoeft u nauwe lijks te klimmen. Het behoort tot het landgoed Pijnenburg en valt onder Bos- wachterij de Vuursche, hier begrensd door twee vrij drukke verkeerswegen. Er staan voornamelijk lariksen en zwar te dennen, met hier en daar een ver dwaalde eik en een beukenlaan. Ook is er nog wat hei te vinden. In het terrein zie je nog duidelijk de stuwwallen uit de ijstijd en er zijn zelf nog grafheuvels te vinden uit het stenen tijdperk (ca 1700 voor Chr.) Die grafheuvels zijn in 1926 opgegraven en van 1977 tot 1979 is er nogmaals gegraven, waarbij een tweetal urnen zijn gevonden. Het verschijnsel "wegen door de natuur" is één van de onderwerpen van deze wandeling. Hiermee wordt bedoeld dat versnippe ring van gebieden tegengegaan en zo isolatie voor planten en dieren voorko men moet worden. Deze verbindings wegen zijn van belang voor tal van die ren om elkaar te treffen, want als uitwis seling tussen individuen en eenzelfde soort bemoeilijkt wordt, dan wordt in teelt in de hand gewerkt. Daarnaast spelen verbindingswegen een rol in de vorm van zgn. "wissels". Dit zijn vaste paden die bijv. door das sen worden aangehouden bij het voed sel zoeken. Of in het geval van jonge vossen, die wegtrekken uit hun oude gebied op zoek naar een eigen territo rium. Dit moet natuurlijk mogelijk blij ven zonder dat er teveel dieren aan het verkeer ten offer vallen. Dit zijn maar een paar aspecten die aan de orde kunnen komen bij deze wande ling. Inlichtingen: tel. 02153-11985 (na 19.30 uur). Van tijd tot maken deelneemsters en medewerkers van het Vrouwencentrum een gezellig uitstapje. deze leeftijdsgroep en in de kast staat te wachten op een goede bestemming, dan kunt u overwegen of u de kinderen van de crèche blij wilt maken met het speel goed. Bestuur Het bestuur van het IVC bestaat uit vrouwen van verschillende nationalitei ten, waaronder ook Nederlandse vrou wen. Eind 1993 treedt Greet Greive, de huidige secretaresse uit het bestuur. Het bestuur doet een oproep aan vrou wen die affiniteit hebben met migran tenvrouwen zich kandidaat te stellen voor deze functie. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met mevr. Greive, tel. 24196. Wie informatie over het centrum en de activiteiten wil, of belangstelling heeft voor bovengenoemd vrijwilligerswerk of een bestuursfunctie, of speelgoed be schikbaar heeft, kan contact opnemen met de coördinator, Nel Koning. Zij is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag in het Internationaal Vrou wencentrum, Smitsweg 313, Soest. Te lefoon 23549. "Sis kebab" en "Dóner kebab" zijn vleesgerechten die bij veel mensen be kend zijn. Minder bekend zijn vleesge rechten die met groenten worden klaar gemaakt. Een voorbeeld hiervan is 'karni yarik", gehakt dat in een uitge rolde aubergine gegrilleerd wordt. Au bergine wordt in een veelheid van ge rechten verwerkt. Ze wordt gebakken met uien en koud geserveerd, gefri tuurd en geserveerd met yoghurt of to matensaus, in salades, warm geserveerd met geroosterd lamsvlees enz. Een voortreffelijke Turkse specialiteit is "pilav". Dit is de verzamelnaam voor de rijstgerechten. "Pilav" is voor de Tuflcse keuken even belangrijk als spaghetti vor de Italiaanse. Druive- en koolbladeren gevuld met gekruide rijst, gebakken aubergines of courgettes en "börek", opgerolde dunne deegvel letjes gevuld met vlees of witte kaas zijn specialiteiten van de Turkse keuken. Evenals i?Ii köfte, sini köfte, 91'g köfte, mercimekli köfte, patates köfte die ook als borrelhapjes geserveerd kunnen worden. Het Internationaal Vrouwencentrum organiseert voor Nederlandse vrouwen die geïnteresseerd zijn in de Turkse keuken een kookcursus van 10 lessen, kosten f 75,00 (exclusief ingrediënten). De kookcursus wordt gegeven door mevr. Taber op maandagavond van 19.30 tot 21.30 uur. De cursus begint eind september. Inlichtingen: Interna tionaal Vrouwencentrum Smitsweg 313, tel. 23549. Omdat het een hele stap is om weer aan het werk te gaan en omdat men bang is voor de consequenties, organiseert de Vrouw Werkwinkel regio Oost-U trecht voor de negende keer een Banen- en beroepenoriëntatiecursus voor vrouwen met een ziektewet of WAO- uitkering. Het doel van de cursus is om een steun in de rug te zijn voor vrouwen die een nieuw beroep zoeken, die gaan sollici teren of een werkervaringsplaats nodig hebben. In de cursus wordt onder andere aan dacht besteed aan de volgende onder werpen: - Kan of wil ik nog terug naar mijn oude werk? - Wat zijn mijn kwali teiten en mogelijkheden? - Hoe maak ik een haalbaar plan op maat voor terug keer naar de arbeidsmarkt? De cursus gaat van start op maandag 27 september en duurt 15 weken, 1 och tend per week. Belangstellenden kun nen zich opgeven voor een oriënterend gesprek, waarin wederzijds gekeken wordt of deelname aan de cursus wen selijk is. Opgave is mogelijk tot 15 sep* tember. Informatie en/of aanmelding: Sia Ma- ris of Joke Goslinga, Vrouw Werk winkel regio Oost-Utrecht, Breestraat 59-61, Amersfoort, tel. 033-614737. Bij Stichting Statief start 13 september de cursus fotografie voor beginners. Daarbij komen verschillende onder werpen aan bod, zoals uitleg over de ca mera, de objectieven, het belichten en verlichten en ontwikkelen en afdruk ken. De vijf lessen zijn van 19.30 tot 22.00 uur en worden om de twee weken gegeven. Belangstellenden wordt aan geraden een fotocamera, objectieven en zelfgemaakte foto's mee te nemen. Voor meer informatie, tel. 18105 (Fred Vermeulen). WOENSDAG 8 SEPTEMBER Zaalvoetbal 21.00 uur Hees-Bloemenkwartier (Aqua Indoor) 21.00 uur LW-D VS/Knollentuin (Blaricum) ZATERDAG 11 SEPTEMBER Korfbal 15.30 uur Eemvogels-Wolderwijd (Staringlaan) Voetbal 14.30 uur WZ'49-SVMM (Eemweg) 14.30 uur Hees-Kamerik (Kooiweg) 14.00 uur sc AH'78-SEC (Huizen) ZONDAG 11 SEPTEMBER Handbal Smeeing/BDC (D)-TOG (H. Blaek- weg) Hockey 12,45 uur Alliance-MHC Soest (D) 14.30 uur MHC Soest (H)-HBS (Ko ningsweg) Voetbal 14.00 uur SEC-Houten (Bosstraat west) 14.00 uur Diemen-Soest (Diemen) SEC Zaterdag startte de competitie voor bij na alle jeugdteams van SEC. Alleen het nieuw ingedeelde C3 team moest nog een weekje wachten. Van de tien wed strijden werden er vier gewonnen, één gelijk gespeeld en de overige verloren. Voor de jongste teams volgt over vier wedstrijden een herindeling. De Al speelde thuis tegen WZA A2. Voor rust was het al 5-1 door doelpunten van Richard Steensma (3) en Jasper Gren del (2). Na rust werd de score opge voerd naar 11-2 door doelpunten van Richard Steensma (2), Jasper Grendel, Remco van Veenendaal, Olaf Hop en Ad van Oostrom. Het regionale BI-team verloor (2-5) in een zeer span nende wedstrijd van Nijenrodes BI uit Breukelen. Hier werd gescoord door Salih Uyat en Levent Des. Soest Het is bij de opening van het seizoen al tijd de vraag wie het eerste competitie- doelpunt maakt. In Leusden speelde zaterdag vanaf 9.30 uur SO Soest D2 tegen Roda'46 D6. Hoewel SO Soest de mindere ploeg was, maakte Wouter Mooij het eerste Soester doelpunt. Uit eindelijk was de uitslag 11-3 voor Ro- da. Bij de junioren stond de opening in het kader van de reserves. Zowel SO Soest A2, B2 als de C2 won. Voor de B2 was dit een overwinning in een heu se derby tegen WZ'49 B2. De tegen stander van de Eemweg valt al een aan tal jaren op door uitzonderlijk sterke C-junioren. De eindstand was 2-1, waaruit blijkt dat het weer zo'n leuke spannende jeugdwedstrijd was. Het Soester vlaggeschip (Al) speelde tegen OSM'75 Al en stond na vijf minuten met 2-0 achter. Soest kon niet meer te rugkomen en verloor met 3-0. Hees De Hees-jeugd trapte zaterdag, soms nog wat onwennig, de eerste ballen in de nieuwe competitie. De E- en F-pu- pillen deden het verrassend goed door respectievelijk Quick Amersfoort en Baarn met ruime cijfers te verslaan. Minder goed verging het de junioren. De C-junioren scoorden in Amersfoort tegen de Amersfoortse Boys maar vijf maal, maar dat bleek toch onvoldoende voor de overwinning. De A-junioren speelden tegen de IJsselmeervogels een prima, tweede helft, maar waren on zorgvuldig bij het benutten van de kan sen en lieten de punten in Spakenburg achter: 5-4. VOETBAL SEC SEC Al - WZA A2 11-2; SEC A2 - Eem- dijkAl 1-12; SEC BI-Nijenrodes BI 2-5; Roda'46 - SEC Cl 3-3; Amsvorde C2 - SEC C2 0-12; SEC Dl - WZ'49 Dl 7-2; Quick D2 - SEC D2 7-3; De Glind El - SEC E1 0-4; SEC E2 - IJsselmeervogels E5 1-12; SEC F1 - IJsselmeervogels F2 0-9. Soest OSM'75 Al - SO Soest Al 3-0; SO Soest A2 - Roda'46 A3 6-3; OSM'75 BI - SO Soest BI 10-1; SO Soest B2-WZ'49 B2 2-1; SO Soest Cl - Amsvorde Cl 2-3; WZA C4 - SO Soest C2 5-6; GWV Dl - SO Soest Dl 10-0; Roda'46 D6 - SO Soest D2 11-3; SO Soest D3-Roda'46 D8 10-1 KWA D3 - SO Soest D4 2-4; Spakenburg E2 - SO Soest El 4-6; TOV E2 - SO Soest E2 5-5; SO Soest E3 - Roda'46 E7 1-13 SO Soest E4 - Eemdijk E3 12-1; SO Soest E5 - Roda'46 Eli 0-15; SO Soest F1 - TOV F1 6-4; Eemdijk F1 - SO Soest F2 0-3; APWC F2 - SO Soest F3 0-17; SO Soest F4 - Roda'46 F6 1-6; SO Soest F5 - Quick F3 10-0; DOB djb - SO Soest djb 5-3. Hees IJsselmeervogels A2 - Hees Al 5-4; Amersfoortse Boys Cl - Hees Cl 7-5; AFC Quick E2 - Hees El 2-8; Hees F1 - Baarn F2 5-0. Na één speelronde is er nog nauwelijks een stand van topscorers op te maken. Zoveel doelpunten vielen er ook niet. Soest, SEC-zondag, WZ'49 en Hees juichten één keer, SEC-zaterdag pas seerde de doelman van de tegenstander tweemaal. Tot dusver scoorden zes ver schillende spelers één maal. Dat zijn Michiel van de Hoeven (Soest), Saban Aksit (SEC-zondag), Cees-Jan de Vries (VVZ'49), Rein Westra (Hees), Richard de Bruin en Razzo van Dam (beiden SEC-zaterdag). De reguliere competitie voor zaalvoet ballers begint op maandag 20 septem ber (met DVS/Knollentuin-SEC om 21.00 uur in sporthal Beukendal. Dat het damspel nog springlevend is werd afgelopen maandagavond bewezen tijdens de eerste kracht meting in het Horeca-damtoer nooi van de DVSB. In café d'Oude Enghe was het een drukte van be lang. Het team van Willem I sloeg de thuisploeg overtuigend met 14-6. De organisatoren van het toernooi, Evert van Brummelen en Hans Schuur man van de Damvereniging Soest- Baarn (DVSB), konden tevreden zijn. De eerste editie van het nieuwe evene ment, waarmee de club de belangstel ling voor de damsport wil stimuleren, trok veel belangstellenden. Zij zien daarin ook een compliment aan het adres van de drie horeca-ondernemers die hun ruimte ter beschikking hebben gesteld: Aalt Ploeg (d'Oude Enghe), Willem Dorrestein (Willem I) en Ben van Laar ('t Juk). Opmerkelijk was de grote opkomst van de jeugd én de aanwezigheid van enkele dames, die eveneens aan de wedstrijd deelnamen. "Een prettige bijkomstig heid," aldus de organisatoren, "die als zeer positief werd ervaren." De sfeer was ongedwongen, ondanks de enorme concentratie-inspanningen die aan de borden werden geleverd. Er werd zeer gemotiveerd gespeeld. De uitslag was: winst voor Willem I (14 punten) tegen 'd Oude Enghe (6 pun ten). Het team van 't Juk mocht nog niet uitkomen, maar was eveneens aanwe zig om de komende tegenstanders (Wil lem I) te observeren. Morgenavond - donderdag 9 sèptem- ber - wordt de strijd om 20.00 uur voortgezet in café Willem I aan de Ko- Op de voorgrond Ben van Laar, Wil lem Dorrestein en Aalt Ploeg, de hort ca-'ondernemers die het damtoertm mogelijk maken. jiinginnelaan. Het team van Willem i treedt dan op eigen terrein aan om dt bezoekende dammers van 't Juk te be strijden. Het Speeldooskoor in Baarn is aan een nieuw zangseizoen begonnen. Nieuwe zangers en zangeressen zijn hartelijk welkom, ook als men- al in een ander koor zingt. Bij het koor o.l.v. Kees van Zuylekom wordt speciale aandacht be steed aan de juiste stemvorming. De re petities worden elke donderdagmorgen van 10.00 tot 11.45 gehouden in de Speeldoos, Rembrandtlaan, Baarn. Op de SoesterBergsestraat ontstond maandagmiddag ter hoogte van de Denneweg en de Van Beuningenlaan een zogenaamde kop-staart botsing. Een automobilist kon niet snel genoeg reageren, toen de auto voor hem afrem de en stopte. De achterste automobilist, een 39-jarige Soester, moest de blaas- test doen van de politie. Daarbij werd vastgesteld dat hij volgens de wet onder invloed van alcoholische drank was. De andere man kwam uit Hendrik Ido Am bacht. Niemand raakte gewond. Op de Eikenlaan zijn vorige weel woensdag een automobilist en een fiet ser met elkaar in botsing gekomen. Dt fietser, een 24-jarige man uit Soest klaagde daarna over een pijnlijke schouder. De man was via de busbaai bij station Soest-Zuid de Eikenlaan op gereden. Daarbij had hij de naderendt automobiliste (19) over het hoofd ge zien, omdat het zicht wetd belemmerd door geparkeerde bussen. Laanstraat 91Baarn Telefoon 02154 -1 35 21 BEDDEN EN TEXTIEL de groenten- en fruitspecialistf! op d^Tekende hoek van de van. Advies en Bemiddeling Koninginnelaan 16A, 3762 DE Soest Tel.-. 02155 - 22292, Fax: 02155 - 17525 o»ïer Ne4eri*»4«« Neem dan eens vrijblijvend kontakt op met TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK Utrechtseweg 50 - Amersfoort Tel. 033-632567 Lid ONT (Spoedreparaties plm. 2 uur.) Perfekt in specialist Showroom. Ereprijsstraat 145, Soest. Telefoon 13342. 's Maandags gesloten. Laatste week om in te schrijven Aparte clubs voor jongeren en (echijparen Geen massa systeem Persoonlijke aandacht Inschrijving: Maandag t/m Vrijdag van 19.00-21.00 uur, waarbij u kunt bezk;hügen!'an "n dra"kie "W Da"^hooi De Dansschool voor. Stijldansen, Aerobic Callanetics bel of vraag geheel vrijblijvend de Rademakerstraat 24, Soesterberq. eumm Telefoon 03463 - 52213/52590 S&v 'jt tc C4W "te, Dat kan nog gen seizoenals Fir komt. De Turks gaven maandag! proefje van hun t teiten in de ee Daarin werd Toi vool voetbal opa veel meer kunnei De gasten werden dal suf gespeeld, s stonden na tien mij ter door drie doelp die nog twee keer s ge doelpunten kv Veysel Ersahin ei Aksit die op het v van NAC speelt. Het zwakke punt dige zaalvoetballe De balverliefdheic balvaardigheid en naties niet altijd te ook Saban Aksit, na'93. In plaats v! bal te vaak aan d< Indegymzai van Soest gewi ders te verslaat sen met vijf ot In de tweede ki ren. Daarvoor Ook de recrea, Karei Wiss. Met een 9- dóor de Kni ter de coir softballers t ning toe, to werd omg Yunderink drie slag. Tevreden w die dank zi Quick een t naam schrei eveneens w rard de Clip de inning n het einde v; drang. Quic 9-5, maar aan. Nadat Soest is e< Club Soe staan uit ouderen In novemt tele basis t dat gelijke boules, m gespeeld t maakt var daartoe k' meente Si ten entho king en hun parti Dat heef Club Soe

Soester Courant | 1993 | | pagina 14