ER- VLEES 6 OW. ke maand de'Soesterbergse Courant' en straks misschien iedere week! Nog 6 units vrij in bedrijfsgebouw Grofvuil blijft problemen geven Geslaagde informatiemarkt Soesterberg KRINGLOOPWINKEL 03463-51530 De Soester Courant ook in Soesterberg op woensdag! Agenda voor Soesterberg PAGil^ WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1993 Krijgt Soesterberg zijn 'spreekbuisterug Geachte inwoners van Soesterberg... Pïoef-op-de-som Proef-nummer Nieuws van de bibliotheek Soesterberg Odeon rommelt erop los EL. 02155-24294 Ruim 200 handtekeningen voor treintaxi-aktie Kans van slagen Kerkdiensten Soesterberg Medische dienst Soesterberg Huisarts Tandarts HULPVERLENING Kruiswerk Maatschappelijk werk Het wapen van Soesterberg? Informatie van het Mil. Luchtvaartmuseum Nieuws van de Drie Eiken Versterker uit auto gestolen Cd-speler en cd's uit auto gehaald Luchtmachtsquadron ongewenst Gat van Uyland moet dicht GADVRRSCRRRRRJENEEEBRRRRRPZZIJNZENUHELEMAALKGRPTSJER KGRPRRRRRRYAKKESNOGESANTOEZEGRRRSSSPLOFYAKYAK... Probleempjes met uw autol BEL AUTOBEDRIJF B&S: Hoogste punt bereikt, oplevering in december Met ingang van vandaag: Info 55+ Soesterberg Weer beurs met tweedehands kleding en speelgoed Esberg-koor op stap soesterbergseSIcourant een uitgave van de Soester Courant Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1. 3769 EN Soesterberg, tel./fax (04363) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21848 ons aan het juiste tie komt u uitslui ten. Aristo, in en Sunside zijn r in onze show- >ij deze grote schrikken. Want 19,- per meter ntastische keuze ■t meter kunnen gordijnen vervullen, ons een royale Hoe lang is het geleden dat het laatste nummer verscheen van het "Soes- terbergs Nieuws- en Advertentieblad"? Voor heel wat Soesterbergers lijkt dat al jaren terug, maar in werkelijkheid was het op woensdag 25 maart 1992. Nog maar anderhalf jaar geleden dus. Wat vaststaat is dat bijna iedereen in Soesterberg het verdwijnen van "ons krantje" wel heel jammer vond, maar dat er maar weinigen waren die het echt zouden missen. Er waren in de regio immers bladen genoeg, die een redelijk alternatief zouden kunnen bieden? 9.98 Nu, zo'n anderhalfjaar later, blijkt het bijna legendarische Soesterbergs Nieuws- en Advertentieblad wel dege lijk een lege plek te hebben achtergela ten. De Soesterbergse nieuwsvoorzie ning verloopt niet optimaal. Het "suf ferdje", zoals veel inwoners van het vliegdorp hun krantje noemden, wordt gemist. Soesterberg is z'n spreekbuis kwijt, en vooral in het verenigingsleven wordt dat gemis soms pijnlijk gevoeld. Vooral uit die hoek van de Soesterberg- setsamenleving is de afgelopen maan den hard nagedacht over het verlangen om weer een "eigen" blad terug te krij gen. Dé mogelijkheden werden van voor naar achter bekeken, maar het onder zoek liep uit op de constatering dat het organisatorisch en financieel niet haal baar meer is om in. Soesterberg een gra tis huis-aan-huis blad te verspreiden. Ook bij de Vereniging Soesterbergs Be lang was het gemis van een Soesterbergs blad een steeds terugkerend aandachts punt, tot een van de leden de gedachte tónceerde om met de Soester Courant - dië ook bij heel wat Soesterbergers in de loop der jaren inmiddels een graag ge ziene wekelijkse gast is geworden - in zee te gaan. De Soester Courant is al een lange reeks van jaren dé krant voor de inwoners van :st, en Soesterberg hoort daar (nog {eds, zegt men wel eens) gewoon bij. .oudelij k is de Soester Courant een itekende en gewaardeerde bron van brmatie over allerlei zaken die ook inwoners van Soesterberg best kunnen gebruiken. Denk bijvoorbeeld maar aan al het gemeentelijke nieuws, in de ruimste zin van het woord, waaraan we kelijks ruime aandacht wordt besteed. Qf de berichtgeving van en over allerlei ^renigingen, zaken en instellingen die ook voor Soesterberg interessant zijn. Maar ook aan de bekende Seniorenpa gina, die net als de gemeentelijke voor lichtingskrant "Op 't Hoogt" eenmaal per maand samen met de Soester Cou rant wordt verspreid. Met de Soester Courant zijn in de afge lopen weken intensieve gesprekken ge voerd over het idee om - m de krant - ook ruimte te maken voor een "Soester bergse Courant". Natuurlijk: het voor stel werd niet een-twee-drie met vlag en wimpel verwelkomd, want vandaag de dag moet ook een goedlopende krant in de eerste plaats rekening houden met de economische omstandigheden. Toch bleek de directie van de Soester Courant gevoelig voor de Soesterberg se pleidooien en na rijp beraad werd be sloten de proef-op-de-som dan maar eens te nemen. Dat leidde tot het plan om een aantal proef-nummers van de "Soesterbergse Courant" in de maan delijkse huis-aan-huis-editie van de krant op te nemen. Op die manier kun nen de lezers een goede indruk krijgen van de mogelijkheden die zo'n "eigen" Soesterbergs medium anno 1993 te bie den heeft. Vandaag houdt u zo'n eerste proef nummer in uw handen. Er komen er trouwens nog drie, want de bedoeling is dat er ook op 13 oktober, 17 november en 22 december een "Soesterbergse Courant" in de Soester Courant wordt opgenomen. U kunt dan zien en "proe ven" wat de initiatiefnemers en de di rectie van de krant voor ogen staat: een Soesterbergs blad dat interessant is voor Soesterbergse lezers en adverteer ders. Per 1 september werd de stort- -plaats voor grofvuil aan de Ant. van Leeuwenhoeklaan gesloten. Op de zaterdagen 4 en 11 septem ber werden diverse auto's gesigna leerd om grofvuil op die plaats te storten. Natuurlijk had men kun nen weten dat het voorbij was. Maar als je het niet weet, sta je voor een probleem. - Dat geldt voor heel veel inwoners in J Soesterberg. Men is niet alleen ver baasd, maar ook boos over een stuk on wil van de gemeente. Waarom heeft men alles ineens weggehaald? Waarom bleef er bijvoorbeeld elke zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur geen container voor tuinafval staan? Het zijn maar een paar van de vele opmerkingen die men hoort. De Soester CDA-fractie heeft te ken- ien gegeven een initiatief-voorstel in te lienen. Zoals velen in Soesterberg zijn j™aj van mening dat er alternatieve loca- ties binnen het dorp aanwezig zijn. j Intussen zitten de Soesterbergers met hun grofvuil. Wil men de troep kwijt, dan dient men eerst de gemeente te bel len (02155-93666). Daar vertellen ze precies hoe het vuil aangeboden moet worden, waar en wanneer. Het pakket mag niet langer/groter zijn dan anderhalve meter en niet zwaarder dan dertig kilo. Kan men daar niet op wachten, dan kan men dit zelf naar de brengplaats in Soest vervoeren, aan de Schans (Lange Brinkweg achter het REMU-gebouw). Die is elke dinsdag, donderdag en vrijdag geopend van 13.00 tot 18.00 uur en elke zaterdag van 9.00 - 12.00 uur. De Soesterbergers zien ook op dit ge bied 'die bult' niet zitten. Ze hopen dat de gemeente binnen korte tijd zal kun nen voorzien in een andere grofvuil- plaats in Soesterberg. Van 13 tot 23 oktober 'kinderboeken week'; met een mobile-wedstrijd voor tinderen van 8 tot 12 jaar. Voor de drie Origineelste mobiles zijn er prijzen te ^Tinnen, die op vrijdag 20 oktober om 13.00 uur in de bibliotheek worden be- Kendgemaakt. Vervolgens het 'dribbel-feest' voor de Soesterbergse peuters. Hiervoor zijn litgenodigd de peuters van de Pruttel- pot met hun vader en/of moeder. In de bibliotheek is het dan video kijken van Dribbel, een Dribbelboek voorlezen, puzzelen, ranja drinken, een kleurplaat kleuren en zelf boeken bekijken, reuters die nog geen lid zijn, kunnen ^en pasje krijgen en boeken mee naar huis nemen. Tegelijk met de Informatiemarkt hield de Soesterbergse muziekvereniging Odeon haar rommelmarkt. In en om het repetitielokaal tegenover de katho lieke kerk was het een drukte van be lang. De in het dorp opgehaalde spul letjes vonden bij velen gretig aftrek. In een vlot tempo werden prijzen betaald, met hier en daar pittige afdingpogin- gen. Heel wat Soesterbergers kwamen niet alleen kijken maar ook kopen en daar was het om te doen. Secretaris Helm hout was dan ook best tevreden, vooral vanwege het gunstige weer. Het batig saldo heeft de vereniging dringend no dig vanwege hoge kosten vaninstru menten en gebouw. "Dan moet je nog meer doen dan een rommelmarkt orga niseren," aldus dhr. Helmhout. Om die reden houdt Odeon binnenkort een speciale aktie ten nutte van zowel de vereniging als de inwoners van Soes terberg. Hij wilde niet kwijt wat dat gaat worden. De Soesterbergers zullen dat zeker nog horen...! [Zaterdag 11 september stond het Dorpshuis bol van Soesterbergse ver enigingen en organisaties die hun infor matie aan de man verstrekten. Na het bemoedigend openingswoord van wet houder Kingma was het direct een ge zellige drukte, al kon men niet zeggen l dat heel Soesterberg was uitgelopen om dit alles te zien. Mogelijk dat andere dorpsactiviteiten daar debet aan waren. In de sportzaal gaven Laetitia, Badso en AGAVS om beurten hun sportieve aanbiedingen zoals gymnastiek, bad minton, tafeltennis en volleybal. Een afvaardiging van de provinciale dam- bond trachtte jong en oud te winnen voor de oprichting van een damclub in Soesterberg. In de hal van het Dorpshuis voerde mw. Kamphuis haar solo-aktie voor de treintaxi als verbinding tussen Amers foort en Soesterberg. Met de slagzin 'Ik wil een treintaxi, u ook?' trok ze veel aandacht voor haar handtekeningenak- tie. In de loop van de middag telde ze al ,ruim tweehonderd handtekeningen, en dat is voor Soesterbergse begrippen vrij veel. Daaronder waren er ook van ge meentelijke autoriteiten en daar was mw. Kamphuis trots op. Ze gaat door met haar aktie en men mag haar daar voor thuis bellen onder 03463-52529. Radio Soest was ondanks haar open dag ook vertegenwoordigd en klampte standhouders en bezoekers aan voor een gesprek op de band. Omstreeks 16.00 uur was ook deze informatie markt weer geschiedenis. Aan de ge zichten was te zien dat men tevreden was over deze reclame-dag. Een krant dus die aandacht heeft voor wat er echt leeft in Soesterberg, oog heeft voor de dorpsbelangen, voor de activiteiten die er op zoveel terreinen plaatsvinden, voor de mensen die er wonen, werken en hun vrije tijd beste den. Die attent is op belangrijke ge beurtenissen in de gemeenschap van Soesterberg en dingen die de gemoede ren bezighouden. Die het nieuws van Soesterberg - als het even kan - bij el kaar zet, zodat de Soesterbergse lezer zijn eigen "plek" in de krant herkent. Met een eigen aanspreekpunt in Soes terberg, in de persoon van Piet Taai, die als vast correspondentie-adres zal gaan fungeren. Een proef, inderdaad. Want aan de hand van uw reacties wordt beslist of het nieuwe initiatief kans van slagen heeft, en of het mogelijk is Soesterberg op deze manier weer aan zijn eigen we kelijkse "nieuws" te helpen. De vraag is nu: Willen wij dat, als Soesterbergers? Wensen we inderdaad opnieuw een stukje 'eigen' informatie? En hebben we daar, nu een gratis verspreid blad definitief tot de onmogelijkheden be hoort, met z'n allen ook iets voor over? Tot 1 januari 1994 kunt u op dit positie ve signaal ook een positief antwoord geven: door abonnee van de Soester Courant te worden voor f 13,- per half jaar, zeg maar: twee kwartjes per week en optimaal gebruik te maken van de advertentiemogelijkheden. De maan delijkse "proefnummers" bieden daar toe alle kans. En als op 31 december van dit jaar blijkt dat Soesterberg - dus ook u - hierachter staat, komt de "Soes terbergse Courant" elke week op woensdag ook bij u in de bus. Het vitale Soesterbergse verenigingsle ven - niet in de laatste plaats de Vereni ging Soesterbergs Belang - wordt dank gebracht voor dit initiatief. Het is een uitdaging die alleen met hulp van velen - dus ook u - kans van slagen heeft, met andere woorden: Het woord is aan u! ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor HEftVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. Ouwendijk, Alphen a.d. Rijn; gez. dienst GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie hervormde kerk STERRENBERG Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 51700. Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: J. v.d. Poll (Zeist,) Nijenheim 64-07, tel. 03404-59489. Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht: 24 uur per dag bereikbaar onder tel: 06-8344* (20 ct. per minuut). Stichting Centrum voor Maatschappe lijke Dienstverlening Soest-Baar- n-Eemnes, Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. (03463) 52606. Spreekuren: Gezinsverzorging en bejaardenhulp: elke dinsdag en woensdag 9.30- 10.30 uur. Maatschappelijk werk: elke woensdag 9.30-10.30 uur. Voor de betere gebruikte en nieuwe meubelen en kado-artikelen. Heeft u iets op te ruimen? Bel ons dan! Dorpsplein 4, Soesterberg - Tel. 03463 - 5 45 74 Het logo in de kop van deze pagina is vervaardigd door de Soesterbergse tekenaar E. de Jong. Het laat het wa pen van de gemeente Soest zien, met voorop een stukje Soesterbergse his torie. Dit vliegtuig, genaamd 'de Brik', werd omstreeks 1911 voor het eerst in Soesterberg gebruikt door de vermaarde burgervlieger Marinus van Meel. Hij presteerde het om non-stop van Soesterberg naar Tiel en terug te vliegen. De Soesterber gers noemden het vliegtuig 'de Hei- devogel' en die bijnaam heeft het al tijd gehouden. Met de tekening van de Brik is getracht een stukje identi ficatie vaft Soesterberg binnen de ge meente Soest gestalte te geven. Naast de vele historische vliegtuigen, foto's, documenten, kunstwerken, uni formen, enz. is er tot 13 oktober een tentoonstelling van het beroemde '322 (Dutch) Squadron', bestaande uit fo to's, voorwerpen en vooral unieke kleu renfilms. De kinderfeestarrangementen zijn van wege het grote succes helemaal volge boekt. Tot 1 januari is het museum geopend van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur en zondags van 12.00 tot 16.30 uur. De beheerscommissie van de Drie Ei ken te Soesterberg organiseert voor dinsdag 28 september a.s. een busreis naar het Openluchtmuseum in Arn hem. Voor slechts f 15,- ontvangt men deze busreis, een pannekoekenlunch met koffie en de bezichtiging van het Openluchtmuseum. Alle 55-plussers uit Soesterberg kunnen zich hiervoor opgeven bij de administratie van het Dienstencentrum, tel. 51402. Op woensdag 6 oktober is er om 13.30 uur 'bridgen' in de Drie Eiken. Ieder die van dit spel houdt, is dan van harte wel kom. Op de Farman is een autokraker vrijdag actief geweest. Hij vernielde een ruit van de wagen en nam vervolgens een versterker mee. Dat werd aangegeven door een twintig-jarige Soesterberger die eigenaar van de auto is. Door het slot van de kofferbak te ver nielen, heeft een onbekende een auto kunnen openbreken. Uit de koffer ruimte nam hij een cd-wisselaar en tien cd's mee. Dat gebeurde op de Gemini. De gedupeerde is een 22-jarige vrouw. Vorig jaar vertrok het 334 Transports quadron van de Koninklijke Lucht macht van- de Vliegbasis Soesterberg naar de Vliegbasis Welschap. Het ge luid en het beeld van de Fokker Friendships zijn ons nog bekend. Wa ren deze grote vogels hier welkom, in Welschap denkt men daar anders over, vooral nu de Friendships worden ver vangen door transport-helikopters en DC-10 Troopships. Nu het zeker is dat de Amerikanen vol gendjaar terugkeren naar de Verenigde Staten, eisen actiegroepen in Welschap en omgeving dat dit squadron weer te rug moet naar Soesterberg. In lucht machtkringen is dit gegeven onbekend. Dat is het streven van vooral de bewo ners aan de Postweg. "Maar ja, we wo nen in een afgesneden gebied van Soes terberg dus ziet de gemeente ons hele maal niet zitten," was één van de veel gehoorde opmerkingen. Ze zijn het beu dat dit gevaarlijke gat open en bloot ligt met alle mogelijke gevolgen vandien. "Nu de vuilbrengplaats weg is zullen ze het wel hier storten," merkte een bitter gestemde bewoner op. Even was er hoop toen gedeputeerde staten van Utrecht besloten geen ver dere toestemming te geven om vuil te storten. Tot hun grote verbazing zagen de bewoners dat men ondanks dit ver bod, toch door ging met storten. Na in formatie bleek dat nota bene de ge meente Soest en projectontwikkelaar Uyland Gedeputeerde Staten van Utrecht zover hadden gekregen dat de zen het verbod weer introkken. "Het kan dan allemaal wel eerlijk zijn gegaan, maar het staat haaks op de mi lieuhygiëne en de vurige wens van de bewoners van de Postweg," was een te leurgestelde reactie van een van de be woners. Zij hopen dat het gezonde ver stand zal zegevieren en zij eindelijk zijn verlost van die overlast. De Ver. Soes terbergs Belang willen ze vragen om ook voor dit belang op te komen. Wij houden nog van ons vak. Kwaliteit en snelle service staan voorop. Bij ons blijft autorijden betaalbaar, zakelijk interessant en dus gewoon leuk voor u. Rademakerstraat 31a - Soesterberg Op 1 december van dit jaar zal het bedrijfsverzamelgebouw in Soes terberg worden opgeleverd. Dat is meegedeeld tijdens het bereiken van het hoogste punt van het pand aan de Sterrenbergweg. Twaalf van dé achttien units zijn inmid dels verhuurd aan jonge bedrijven. De werkzaamheden aan het gebouw worden uitgevoerd door bouwbedrijf Hoffmann uit Amersfoort. In die stad is ook de vestiging van Kamerbeek be drijfshuisvesting te vinden, die de units verhuurt. Op dit moment staan nog twee kleine units (80 vierkante meter) en vier grote units (288 vierkante me ter) te huur. Foto: Elger Geessinck. Goed nieutvs voor alle Soesterbergse lezers van de Soester Courant, en voor hen die hét willen worden: Vanaf vandaag wordt de Soester Courant ook in de bebouwde kom van Soesterberg al op de dag van verschijning - woensdag - bezorgd. De verzen ding per post, waardoor de krant altijd pas een dag later bij de abonnees ar riveerde, behoort daarmee tot het verleden. De Soester Courant weet met deze nieuwe service veel van haar Soesterberg se lezers een groot plezier te doen, en doet dat graag! Elke woensdag mag u, net als in Soest, als vaste abonnee ervan uitgaan dat de krant 's middags uiterlijk om 18.00 uur bij u thuis in de brievenbus ligt. Met de bezorgers zijn daarover sluitende afspraken gemaakt. In het begin zal het mis schien een bèetje wennen zijn, en mocht de krant u niet op tijd bereikt hebben, dan is een telefoontje naar C. van Barneveld in Soest - tel. (02155) 21848 - voldoende om de krant nog diezelfde dag te laten nabezorgen. Enkele leden van de beheerscommissie van de Drie Eiken hebben een boekje uitgegeven onder de titel 'Info 55+ Soesterberg'. De bedoeling is dit boekje minimaal driemaal per jaar uit te geven. Het geeft een duidelijk overzicht van de vele activiteiten die in en vanuit de Drie Eiken plaatsvinden. Indien een 55-plusser dit boekje nog niet heeft ontvangen kan hij/zij dit ver krijgen in het kantoor van de Drie Ei ken. Het dienstencentrum is elke dag geopend van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Op zaterdag 9 oktober zal in Soester berg de traditionele kinderkleding- en speelgoedbeurs plaatsvinden. Van 10.00 tot 12.00 uur opent het Dorps huis aan het Dorpsplein hiervoor haar deuren. Inbreng van kleding en speelgoed is mogelijk op vrijdag 8 oktober van 18.00 tot 20.00 uur, eveneens in het Dorpshuis. Van de ingebrachte artike len wordt verwacht, dat zij schoon zijn en in redelijke staat verkeren. De beurs biedt rpimte aan kleding vanaf maat 86 tot en met 176. De ervaring heeft inmiddels geleerd, dat eigentijdse kleding, vriendelijk ge prijsd, uitstekend in de markt ligt. Wat betreft het tweedehands speelgoed is vooral het kwalitatief betere speelgoed een zeer geliefd artikel. Aan koper en verkoper wordt over het af te rekenen bedrag 10 procent onkos tenvergoeding gevraagd. Ophalen van niet verkochte artikelen en afrekenen met de verkopers vindt zaterdag plaats van 13.30 tot 14.30 uur. Niet opgehaal de artikelen worden geschonken aan diverse projecten. Voor inlichtingen, tel. 03463-52295/ 51269/52961 of 03404-24552. 1 - sncniing Jeugdwerk Soesterberg tel. 02155-19546 Stichting Jeugdwerk Soesterberg begint op 15 septe/nber het nieuwe seizoen. Modelbouw Voor kinderen vanaf 8 jaar op woens dagavond van 19.00-20.15 uur. Houtbewerken Voor kinderen vanaf 8 jaar op donder dagavond van 18.30-20.15 uur. Vliegtuigmodelbouw Voor kinderen vanaf 10 jaar op vrijdag avond van 19.00-20.15 uur en voor gevorderden van 20.30-23.00 uur. Ook op zaterdagmiddag is er mogelijkheid voor vliegtuigmodelbouw van 14.00- 16.00 uur. De Instuif Voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar vanaf woensdag 22 september van 14.00 tot 15.30 uur. Deelname aan een activiteit kost f 1,00 per keer. Stichting Jeugdwerk Soest heeft een ei gen opgang naast de hoofdingang van het Dorpshuis. Informatie is in te win nen bij: Barbara Bunte, tel. 02155- 19546 of 03463-53411. Het Soesterbergse Esberg-koor gaat woensdag 22 september een dagje uit naar het Limburgse land. Ze willen zo nieuwe krachten op doen om hun stem daarna nog beter te laten horen. In de bus zijn nog enkele plaatsen vrij. Voor f 80,- krijgt men een prachtige reis met een lunch, warme maaltijd en de nodige aperitieven. Opgave via tel. 54499 of 52288. Kunt u zingen, zing dan met dit koor mee. Elke maandagavond repeteert het in het Dorpshuis. Bij de verhuur van de bedrijfsruimten heeft de gemeente de voorwaarde ge steld, dat in eerste instantie alleen Soes ter bedrijven in aanmerking komen voor een unit. Vanaf 1 oktober dit jaar mag Kamerbeek de ruimten ook aan bedrijven van buiten Soest verhuren. In dat verband heeft Kamerbeek al enkele opties binnen. De gemeente zal een beperkte subsidie verstrekken in de vorm van een hüurge- wenningsbijdrage. Ook de provincie heeft voor het project geld opzij gelegd. Het gaat om 70.000 gulden. In ieder geval zullen zich straks twaalf Soester ondernemingen in het gebouw vestigen. Het gaat om onder meer een electrotechnisch bedrijf, een opslag voor cosmetica-produkten, een polij - sterij en een firma die handelt in keu kens. Wethouder Jan Menne van economi sche zaken kwam vorige week dinsdag middag letterlijk en figuurlijk pools hoogte nemen bij het gebouw. Hij ver richtte de feestelijke handeling ter gele genheid van het bereiken van het hoog ste punt en toonde belangstelling voor de vorderingen. Bedrijven die belangstelling hebben voor een unit in het bedrijfsverzamelge bouw, kunnen contact opnemen met de Amersfoortse vestiging van Kamer beek, tel. 033-622034. Ook W. Huls bergen, bedrijfscontactfunctionaris van de gemeente Soest, kan inlichtingen verstrekken. Hij is bereikbaar onder nummer 93449. 15 september: VSB, Dorpshuis, 20.00 uur. 16 september: PCOB, Drie Eiken, 9.45 uur. 16 september: Promotie Dammen, Dorpshuis, 20.00 uur. 17 september: Soesterberg, Radio Soest, 9.00 uur. 22 september: Begin van de herfst. 22 september: Esberg-Koor, busreis Limburg. 24 september: Soesterberg, Radio Soest, 9.00 uur. 27 september: ROB Gem. Soest, Dorpshuis, 19.30 uur. 1 oktober: Soesterberg, Radio Soest, 9.00 uur. 3 oktober: Pastor Ypma 40 jaar pries ter. 4 oktober: Soesterberg, Radio Soest 12.00 uur. 5 oktober: Warme maaltijd, Drie Ei ken, 12.30 uur. 5 oktober: NCVB, Hoeksteen, 20.00 uur. 6 oktober: Bridgen, Drie Eiken 13.30 uur. 8 oktober: Soesterberg, Radio Soest 9.00 uur. 8 oktober: Bingo, Drie Eiken, 20.00 uur. 9 oktober: Klaverjassen, Drie Eiken 12.30 uur. 9 oktober: Kinder-kledingbeurs Dorpshuis. 12 oktober: Zangmiddag, Drie Fi- ken, 14.00 uur.

Soester Courant | 1993 | | pagina 15