R. WEERD Studio Karla Karwoczik Deze bon is al gauw honderden guldens waard! 0X0 r Jong elan in modeshow Studio Van Beek ontwikkelt zich 1 HANDEL WANDEL f eemdeaiw Autoshow voortaan weer in voorjaar emonstraties hortensia's OPHEFFINGSUITVERKOOP SOEST Instituut voor gezichts- en lichaamsverzorging Uitslag prijsvraag van Soester Onderlinge Brandverzekering V V,\X y (WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 21 Ten OPnov\\ f^^e^ru^te wa8ens trekken minder publiek 6 flesse STRAALBEDRIJF v. Rouwendaal v.o.f. STRALEN SCHOPEREN t FIJNSTRALEN t ij Bloemenhuis Jasmijn in Hartje-zuid 20 tot 60% korting. HORLOGER JUWELIER - OPTIEK Clown komt naar winkelcentrum Overhees Collectiewisseling in Retoerboetiek 1963 1993 Wiui van Hoorn Katrijntje laat zich van zijn beste kant zien Reclame-, lucht-, mode- en produktfotografie en reportages fideo Auto's ontdaan van radio's Autodief slaat slag op terrein van autobedrijf Schoonheid is de aangename combinatie van je fijn voelen en je op de juiste wijze verzorgen. Burg. Grothestraat 25 Telefoon 02155-2 04 88 Alarminstallaties van M. Kocer naar pand Nieuwstraat ZONWERING Wé Prijswinnaars van sprookjeswedstrijd bij Glass - Baarn Lengte brandslang: 25,08 meter Jé' ~'7 /-JJ ïT/^j t Soester Onderlinge Brandverzekering U.A. Ziektekostenverzekeringen voor mensen met gezond verstand Prima Premie Polis Offerte-Bon A we veel su gekregen, in bijzonder RodeKruis-y willigere", een van vluchtelingen, "Waar we J meest van om ■de indruk zij, in de hulpvaardigheid van st. vrijwilligers, en van g- Nederlandse bevolking. Je krijgen veel liefde en me< in leven van iedereen." •A, »2f* J SAMEN STAAN WE STERK van 5+^ffvo De jaarlijkse autoshow op het eve nemententerrein de Eng zal vol- nd jaar weer in het voorjaar wor- in gehouden. Dat hebben de ster autodealers besloten na de show die vorige week van donder- tot en met zaterdag werd ge iden. Het aantal bezoekers was minder dan vorig jaar en viel derhalve tegen. De dealers wijten dat aan de tijd van het jaar. Er was in de eerste week van sep tember veel concurrentie van andere evenementen en in de avonduren was het buiten minder lekker dan in de len te. De kopers van een occasion met garan- Veel wagens op de autoshow die de Soester dealers vorige week op de Eng hielden. Foto: Elger Geessinck. ieuwegracht 23 - 3763 LP Soest - Telefoon 02155 - 2 20 50 1993 en zolang de voorraad stre wij kiezen met elkaar als rs de politieke partijen die Als we het met het ge- id niet eens zijn, dan moe- politieke partijen daarop kt et er ook komt, de thuis- ren groeien. Dat is Tjassings trtuiging. Voor de instel- nspelen op de mogelijkhe- 2 thuiszorg dan ook enorm n, concludeert Tjassing. om een groeimarkt gaat, >pig nog werk te over is en s nieuwe zorg'produkten' twikkeld. 'Ik denk dat je rdrijving kunt zeggen dat le thuiszorg een uitdaging zitten twee kanten aan: het e baan, je moet tegen zelf- :rken kunnen, want in de 5a je alleen op pad. Daar over da t onze mensen vaak dankbaarheid en waarde- i. Je kunt in extreem moei- es terecht komen. Dan moet en inzichten afgaan en ei- voordelijkheid dragen. Als 1 houdt, is het een schitte- e 'Een heel gewone dag. verhalen uit de thuiszorg" ;llen via de boekhandel, 2081-25-0, uitgave Lande- miging voor Thuiszorg, Voor de vierde maal in successie organiseert Bloemenhuis Jasmijn in winkelcentrum Hartje-zuid haar jaarlijkse hortensia-demonstra ties. Al jaren is rond dit jaargetijde de hor tensia zeer populair als snijbloem, mede door de vele gebruiksmogelijkheden en ichitterende kleuren. Doordat de hor- ensia als plant veel voorkomt in de "in, kan men nu ook zelf de hortensia jan snijden voor eigen gebruik. Uiter- d is de hortensia bij Bloemenhuis [smijn ook dagelijks veilingvers ver- rijgbaar als snijbloem. De bloembind- sters van Bloemenhuis Jasmijn demon streren de diverese mogelijkheden met de hortensia's, o.a. in boeketten, bie dermeiers en kransen. Ook worden di verse 'draadtechnieken' gedemon streerd om de hortensia-bloem nog ge makkelijker te verwerken. Ook voor alle vragen over het drogen van hortensia's kan men bij de bloem- bindsters terecht. De demonstraties vinden plaats op vrijdag 17 september van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag 18 september vanaf 10.00 uur tijdens het Muziek-festival in winkelcentrum Har tje-zuid. 6 Stuks zilv. theelepels in etui, puntfile, van 396,- nu198,- 12 Stuks zilv. theelepels in etui, bloem, van 790,- nu395,- 6 Stuks idem, biedermeier, van 366,- nu183,- Seiko bureauklok dag/data/maandaanduiding, van 460,- nu 325,- Wandklok met slinger (batterij), van 495,- nu249,- Zilveren armbanden, ringen, oorbellen enz50% KORTING Zilveren sigaren/sigarettenkist, van 1743,- nu870,- Zilveren geboortelepel, van 315,- nu158,- Gouden fantasiecollier, bi-color, van 960,- nu 670,- Gouden fantasiecollier met 2 brill. 0.037, van 723,- nu498,- Gouden armband met collier (set), van 1380,- nu690,- Royal Albert porselein30% KORTING Een kleine greep uit een grote collectie, zie etalage en winkel! SOESTERBERGSESTRAAT 26 - SOEST - TEL. 02155-12982 tie konden op de Eng de aanschafprijs omlaag laten schieten door voetballers van SEC en SO Soest. Per gekochte wa gen werden vijf schoten op een voetbal muur afgevuurd. Voor elke bal die door één van de twee gaten ging, kreeg de nieuwe eigenaar van de auto honderd gulden korting. De clubs krijgen van de dealers tien procent van het bedrag dat ze bij elkaar hebben geknald. In winkelcentrum Overhees zal woens dag 22 september een clown rondlo pen. Hij zal tussen 13.00 en 16.00 sui kerspinnen uitdelen aan de kinderen. De komst van de clown is één van de festiviteiten in het kader van het tien-ja rig bestaan van winkelcentrum Over hees. Het is volgende week opnieuw feest en wat is een feest zonder clown. Bij de Retoerboetiek (Rebo Kringloop, Dahliastraat, Baarn) vindt binnenkort de wisseling plaats van de zomer- naar de wintercollectie. In verband daarmee is de boetiek tot en met 16 september gesloten (de Retourbeurs is wel open). Vanaf vrijdag 17 september kan er weer volop keus worden gemaakt uit de nieuwe collectie huishoudtextiel en schoeisel. BOUWBEDRIJF SOEST UITVOERING VAN'. NIEUWBOUW VERBOUW ÏM11A14 RENOVATIE f NV0 EN V ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST TEL. 02155 -15073 - FAX 02155 - 17496 Met veel elan hebben jonge man nequins en dressmen vrijdagavond de wintercollectie van Katrijntje getoond. Dat gebeurde in één van vooral mensen met de laagste 1 Gespecialiseerd op het gebied van architectuur- en luchtfotografie en professioneel ingericht voor het vastleggen van de meest uiteenlo pende zaken. Dat is Studio Van Beek aan de Van Mechelenstraat in Amersfoort. Van huisdieren tot fotomodellen, van panden tot grote transporten, van een portret tot een reportage en van recla- mewerk tot produktopnamen, alle denkbare objecten zijn door Studio Van Beek op de gevoelige plaat vastge legd. Studio Van Beek is in eerste instantie gericht op fotografie voor bedrijven en instanties. Maar om ook aan dp particu liere markt tegemoet te komen, is beslo- en op een frisse en creatieve wijze bruidsreportages te gaan maken. De ja- 'enlange ervaring van Van Beek in de eclame-fotografïe garandeert een ge heel andere kijk op dit fenomeen. De nogelijkheid om een deel van de repor- age in zwart/wit te laten maken, s daar een goed voorbeeld van. fotograaf Hendrik-Jan van Beek heeft tinds anderhalf jaar tevens de beschik king over een volwaardige video-afde ding voor zowel opnamen als montage, jln dat verband is het aardig op te mer ken, dat Van Beek oude S8-films op vi- ueo zet. Op die manier blijven oude, waardevolle beelden behouden. Video- De kwaliteit is in tegenstelling tot de prijs hoog bij Studio Van Beek. Datgeeftfoto- graaf Hendrik-Jan van Beek zwart-op-wit. reportages worden voorzien van geluid en titels. Ze zijn professioneel en de kwaliteit is in tegenstelling tot de prijs hoog. Hendrik-Jan van Beek (35) startte ne gen jaar geleden zijn studio in Amers foort, nadat hij al geruime tijd voor on der meer verschillende reclamebureaus had gefotografeerd. In die tijd heeft het bedrijf zich sterk ontwikkeld. Sinds 1989 is Van Beek gevestigd aan de Wil lem van Mechelenstraat in Amersfoort (tussen de Stadring en het Sportfond- senbad), maar met zijn camera's is de uit Soest afkomstige Amersfoorter overal te vinden. Omdat visuele onder werpen als fotografie en videofilms moeilijk onder woorden zijn te bren gen, laat hij in zijn historische pand graag zien wat de mogelijkheden zijn. Studio Van Beek is natuurlijk ook tele fonisch te bereiken, tel. 033-621037. de ruimten van kinderboerderij De Vrije Teugel. Zowel gebruikte (tweedehands) als nieuwe kleding passeerden de revue. Katrijntje begon tien jaar geleden als winkel voor tweedehands kinderkle ding. Het initiatief sloeg aan, omdat kinderen groeien en voortdurend uit hun kleding groeien. Kenmerken van de kleren zijn een goede kwaliteit en een schappelijke prijs. Sinds begin dit jaar heeft Katrijntje in het atelier aan de Nieuwstraat ook een eigen confectie-lijn. De kleding van het label is ontworpen door medewerkers van Katrijntje. De mode voor jongeren werd vrijdagavond getoond door kin deren van twee tot en met twaalf jaar. Het was de vierde modeshow van Ka trijntje dat van dinsdag tot en met vrij dag elke ochtend is geopend van 10.00 tot 12.00 uur. Op dinsdag, woensdagen donderdag is de winkel ook van 14.00 tot 16.00 uur open. Katrijntje is geves tigd aan de Nieuwstraat 66. Zowel op de Kolonieweg als de Jan Thijssenhof is vorige week een auto opengebroken. De dader nam in beide gevallen de radiocassetterecorder mee. Aangifte werd gedaan door twee Soes- ters van 21 en 40 jaar. Bij een automobielbedrijf aan de Laan straat is vorige week een auto gestolen. De wagen werd van het terrein wegge haald. Het betreft een Mazda hatch- back met het kentekennummer YJ-43- RY. Namens het bedrijf werd woens dagmiddag aangifte gedaan. M. Kocer heeft van de gemeente toe stemming gekregen om zich met zijn bedrijf in een pand aan de Nieuwstraat te vestigen. Het gaat om een installatie bedrijf in perceel 24. Sinds 1990 voert Kocer zijn bedrijf van uit de garage bij zijn woning aan het Fa zantpad. Maar die is inmiddels te klein geworden voor het alarminstallatiesbe- drijf. Het pand aan de Nieuwstraat biedt uit komst en burgemeester en wethouders zijn bereid medewerking te verlenen. Het perceel heeft weliswaar de bestem ming woonhuizen,maar er mogen ook café's of winkels worden gevestigd. ïAzfaan 24a - Soest - Telefoon Meer dan 500 kinderen hebben meege daan aan de sprookjeswedstrijd bij Glass, de bekende cadeauwinkel in de Baarnse Laanstraat. Zij probeerden te raden welke drie sprookjes in de etalage waren uitgebeeld en bovendien hoe zwaar de marsepeinen kikker was, die in het sprookje van het prinsesje en de kikker met de gouden bal te zien was. Zes jeugdige inwoners van Baarn en Soest vielen in de prijzen, omdat ze de drie sprookjes - Assepoester, Bambi en Zwaan-kleef-aan - raadden en heel dicht bij het gewicht van de kikker uit kwamen (dat was precies 620 gram). De prijswinnaars zijn: Mariëtte Wester (Baarn), Toes Verbeek (Baarn), Nelle- ke Raaemaker (Baarn), Janneke Ver beek (Baarn), Joyce Jonker (Soest) en Jaimy Hoogerhout (Soest). Zij kunnen aanstaande vrijdag na 13.00 uur hun prijs - een cadeaubon - ophalen in de winkel aan de Laanstraat 4 IA in Baarn. De poedelprijs ging naar Judith Giele uit Baarn, die serieus dacht dat de mar sepeinen kikker wel 300 pond woog. Ze -mag het beestje mee naar huis nemen. ss»£5>Sf De Soester Onderlinge Brandver zekering was met een leuke prijs vraag ook present op de Seizoens- markt van 4 september. De prijs vraag bestond uit het raden van de lengte van een brandslang. De deelnemers kwamen uit diverse de len van Nederland, van Limburg tot Friesland, Amsterdam etc. en zelfs twee deelnemers uit Polen! Voor wat betreft de lengte van de brandslang liepen de meningen nogal uiteen. De gissingen varieerden van 4,85 meter tot 85 meter, maar de juiste lengte van de brandslang was 25,8 me ter. Er waren 20 deelnemers die 25 meter geraden hadden. Na loting kwamen de Zelfs de koningin van de Gildef eesten, Ilse Smeets (L), is geïnteresseerd in de prijsvraag van de Soester Onderlinge Brandverzekering. volgende prijswinnaars uit de bus: le prijs: WV-bon van f 75,-, G.P. de Jong, Birkstraat 118-b; 2e prijs: WV-bon van f 65,-, G. Ware- man, Klaarwaterweg 68; 3e prijs: WV-bon van f 50,-, F. Geerds, Steenhoffstraat 73; 4e prijs: auto-brandblusser, R.E. Nijs- sen, Gemshoorn 23; 5e prijs: calculator, S. Kroes, Dr. de Voslaan 2. De prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en de prijzen worden thuis uit gereikt. Geen enkele andere ziektekostenverzekering is tegelijkertijd zó compleet en zó voordelig als de Prima Premie Polis van 2HV. Een overstap naar ZHV levert u per jaar al gauw honderden guldens op: Uiterst lage premies Volwassenen al vanaf ƒ51,- per maand. Na acceptatie nooit meer leeftijdstoeslag Alleen bij toetreding gelden pas vanaf 45 jaar tot de acceptatiegrens van 64 jaar leeftijdstoe slagen. Unieke korting! Korting bij niet declareren kan oplopen tot 30% van de totale gezinspremie. Zeer volledige dekking Omvat o.a. ook second opinion, preventieve behandelingen, alternatieve geneeswijzen, thuis verpleging en orthodontie (tot 4000,- per ver zekerde). Snelle vergoedingen Declaraties als regel al binnen 10 dagen ver goed. Onze offerte bewijst, het! Vul daarom nu de bon in en verstuur hem vandaag nog. U ontvangt dan een offerte met alle 6 eigen risico-moge lijkheden. U kunt informatie opvragen bij: J.H. Isingserf 61 - 3766 HC Soest Tel. 02155-1 60 11 Zend mij uitvóerige informatie en een vrijblijvende offerte voor de Prima Premie Polis op basis van de gegevens die ik hieronder heb ingevuld Geboortedatum man Geboortedatum vrouw Geboortedatum kind(eren) Naam: Voorletters Adres Postcode: Woonplaats Telefoon: Ik ben op dit moment verzekerd bij: Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan- Soester Onderlinge Brandverzekering UA Antwoordnummer 2319 - 3760 WB Soest

Soester Courant | 1993 | | pagina 21