Europese titel voor Renske Peters Overw Offem Sonja 1 SPORT! Pijnenburg loopt op rolletjes De buitengewone kracht van mensenhanden Fysio Fitness Promotions bundelt krachten voor actie Duivenberichten korf: WOENSDAG 22 SEPTEMBER 1993 SOESTER COURANT Soestse wint met Nederlandpleintjesbasketbaltoernooi Weer sportinstuif op woensdagmiddag in Beukendal De Zandlopers gaan weer lopen in de bossen van Soest Rineke Hurenkamp 'masteres' van De Gemshoorn Zwakke start van Selby: 2-6 Badmintonners moeten wennen BADMINTON Twaalfde plaats op estafette ATLETIEK Magnetiseur Paul Sparnaaij: Waterleiding gesprongen Ontruimingsoefening op gemeentehuis Botsingen op parkeerplaats Populaire radiozender op Holland FM ook 96.9 MHz in Soest op kabel Fa. Haringsma steekt derde team zvv Hees in het nieuw Sportscholen helpen Prinses Beatrix Fonds FITNESS Sportschoenen van balkon weg PAGINaVOENSDAG - Hockeyers k Sportuitslager^lj Open snelschaak kampioenschap op vrijdag 1 oktober Sportprogramma !<fntie ?est°pt- 4 anvallenc Promover, Jeugdnieuws Verlies Soest is een Europees kampioen rijker. Renske Peters, woonachtig in Soest en voormalig lid van bas ketbalvereniging The Red Stars, werd in het afgelopen weekeinde met Nederland Europees kam pioen pleintjesbasketbal. Dat ge beurde in Milaan. Pleintjesbasketbal is een nieuwe vorm van drie-tegen-drie op één basket. Renske Peters vormde met Nynke Kuindersman uit Dokkum, Rianne Swinkels uit Eindhoven en Mirca Raay- makers uit Groningen het Nederlandse team in de categorie meisjes tot en met achttien jdar. In de poule werd alleen van Italië A ver loren (6-8), maar alle overige duels te gen Italië B (13-6), Ierland (11-7), Noorwegen (15-7) en Frankrijk (7-3) leverden wel winst op. Ook in de play-off werd met 15-7 van Frankrijk gewonnen. In de kwartfinale voelde ook Frankrijk wat het is om tegen Rens ke Peters en consorten te spelen. De Hollandse meiden wonnen met 13-5. Daarna kon Nederland zich in de halve finale revancheren op het gastland. En dat gebeurde door middel van een 9-5-overwinning. Ook in de finale was Nederland oppermachtig, getuige de 14-7-zege. Aan de Europese kampioenschappen pleintjesbasketbal deden achttien lan den mee. De prijzen werden zondag uit gereikt door Shaquille O'Neal, 'rook- ie-of-the-year' (beste nieuweling) in de Northern Basketball Association (NBA). Voor zevenduizend mensen gaf O'Neal een demonstratie basketbal en 'rap' weg. Renske Peters keerde zondagavond te rug in ons land. Ze landde 's avonds op Schiphol en trainde maandag alweer bij Prisma College in Utrecht. Met die ploeg komt het oud-lid van The Red Stars uit in de eredivisie. Ze werd ont dekt tijdens jeugdselectietrainingen en al snel opgesteld in vertegenwoordi gende teams. Renske heeft sinds kort gezelschap van Tessa de Bruin, even- In Milaan werd eredivisiespeelster Renske Peters met Nederland Europees kam pioen pleintjesbasketbal voor meisjes tot en met achttien jaar. eens afkomstig van The Red Stars. In het tweede team (eerste divisie) van de Utrechtse club spelen Gaby Kooter en Sandra Verkoyen. Zij droegen daar voor jarenlang het shirt van The Red Stars. De gemeente Soest heeft vandaag weer een sportinstuif gehouden in sporthal Beukendal. De jeugd kan daar voortaan elke woensdagmiddag terecht. Van 14.00 tot 15.30 kunnen kinderen tot en met twaalf jaar meedoen aan di verse spelletjes en sport vormen. De kosten bedragen één gulden per keer. Ter gelegenheid van de eerste keer mochten de kinderen vanmiddag gratis naar binnen. Ze kregen bovendien een glaasje limonade en in de hal stond een luchtkussen. Iedere dinsdag- en donderdagmorgen gaat de vrouwentrimgroep De Zand lopers weer het bos in. De dames ver zamelen elke keer om 9.15 uur op de parkeerplaats aan de Foekenlaan. De Zandlopers begint aan het twaalfde seizoen. Er wordt gewerkt aan de op bouw van de conditie door middel van spierversterkende oefeningen, stret chen, hardlopen en spel. De trimgroep voor vrouwen doet dat in de Lange Dui nen. Iedereen kan zich bij de groep voe gen. Voor informatie, tel. 18036 (na 18.00 uur). Tijdens het jaarlijkse clubkampioen schap van jeu-de-boulesvereniging De Gemshoorn is Rineke Hurenkamp 'masteres' geworden. Ze had na de sessies één punt meer dan Justin Wu- ring die tweede werd. Het was de vijfde keer in successie dat Wuring beslag legde op de tweede plaats. Achter hem eindigde Bruno Ghironi als derde. Gerrit Hurenkamp sloot de strijd af met de vierde plaats, terwijl Cees Jansen debuteerde met een vijfde stek. Selby ontving thuis de eerste te genstander van het nieuwe sei zoen, K.O.Flyers uit Naarden. De wedstrijd liep uit op een teleurstel ling voor de Soesters die niet meer dan twee partijen wonnen. In het herenenkelspel begon Marcel Pas wat onnauwkeurig. Hij sloeg te veel uit. De winst was voor Michel Langenberg. In de tweede game kwam Pas beter op dreef. Mede dankzij zijn goede back handslagen en betere uithoudingsver mogen won hij de tweede en derde ga me. Tweede heer Johan Veltman kon het tempo nog niet volgen. In de eerste game ging mede hierdoor te veel uit waardoor de winst verdiend naar de be zoekers ging. In de tweede game moest Johan helaas opgeven wegens conditie gebrek. De beide damesenkelpartijen waren ronduit teleurstellend. Gerdie van Kooten werd door tegenstander Petra de Vries uit de wedstrijd gespeeld; bij Jeanette Westerveld liet haar service het afweten. Tevens speelde ze te wei nig langs de lijnen. In het herendubbel- spel was duidelijk te merken dat de mannen van Selby nog niet op elkaar zijn ingespeeld. Beide games gingen weliswaar verloren, maar er waren toch enkele momenten, met name in de tweede game, die perspectief boden. Het damesdubbel ging terecht naar de dames van K.O.Flyers. De vrouwen van Selby kwamen er niet aan te pas. In de eerste mix-partij bleek ook weer dat de nieuwe combinatie Veltman-Van Kooten nog niet op elkaar is ingespeeld. Af en toe was er wel een opleving die gelijk wat punten opleverde, vooral in de tweede game. Maar dat was onvol doende voor de winst. In het tweede mix-spel kwamen Pas en "Westerveld wat laat op gang. De eerste game moes ten zij aan de tegenstanders laten. De tweede en derde game gingen aanvan kelijk gelijk op. Doch werden vooral door het goede spelen van Marcel Pas in het voordeel van Selby beslist. De eind stand kwam hierdoor op 2-6. In het Groningse Winschoten stond zaterdag het Europese kam pioenschap over 100 kilometer op het 'RUN '83 - programma'. Ruim 200 solo-lopers, 25 wheelers als mede 136 estafetteteams waren aan de start van dit unieke sport evenement verschenen. De entourage in de lokale evenemen tenhal De Klinker, waar de lopers elke 10 kilometer langs het massaal toege stroomde publiek kwamen, was ronduit overweldigend. Dit inspireerde ook de estafetteploeg van AV Pijnenburg. Gedurende de wedstrijd werkten de Pijnenburgers zich van de vijftiende naar een verdienstelijke twaalfde plaats op en aan de meet liet slotloper Douwe Tijsma (die en passant de snelste tijd namens de Pijnenburgploeg neerzette: 36-18) een eindtijd van zes uur, 34 mi nuten en vier seconden noteren. De prestaties van AV Pijnenburg: Etappe 1 - Wim van Dorresteijn 40.29; etappe 2 - Hans de Goede 38.21; etap pe 3 - Rob Jansen 40.08; etappe 4 - Hans de Goede 38.45; etappe 5 - Ge- rard Roest 40.09; etappe 6 - Paul Jan sen 41.39; etappe 7 - Berend Drenth 37.52; etappe 8 - Henk Wallet 37.46; etappe 9 - Henk van Hal 42.38; etappe 10 - Douwe Tijsma 36.18; Totaal: 6.34.04. Winnaar werd de ploeg Runners uit Groningen in 5.35.21. Hiermee bleef de ploeg ruim binnen de haarzelf gestel de limiet van 20 uur en veertig minuten. Winnaar over de 100 kilometer solo werd de Rus Konstatin Santalov, die de Belg Peter Hermans met ruim negen minuten versloeg. Santalov kwam tot een tijd van 6.25.52. In Oldenzaal liep Dick den Oude zon dag een prima halve marathon, die hem in de Veteranen I-klasse de derde plaats opleverde. Op het bochtige parcours waren snelle tijd niet haalbaar, maar desondanks mocht zijn eindtijd van 1.18.34 er zijn. NK overheid Tijdens de Nederlandse kampioen schappen voor overheidspersoneel, die vrijdag in het Drenthse Rolde plaats vonden, gaven namens AV Pijnenburg op de 10 Engelse Mijlen (ruim 16 kilo meter) Douwe Tijsma en Berend Drenth acte de présence. Op een zeer selectief parcours hielden beide lopers zich goed staande tussen de Nederland se toplopers. Diouwe Tijsma kwam tot 59.22 en legde daarmee beslag op de negende plaats, terwijl Berend Drenth met 1.00.14 de twaalfde plaats bezette. Dam tot Dam Tijdens de Van Dam tot Damloop kwam Dick van den Broek niet tot zijn beste tijd op de tien Engelse mijlen. Ge plaagd door een oogblessure kwam hij ha 52 minuten en 45 seconden over de finish.' Harry van Brummelen kwam wel tot een goede tijd (56.40) en werd vierde bij de veteranen 45-49 jaar. Dezelfde positie werd bekleed door Adrie van Zon bij de dames. Zij werd geklokt in 1.10.20. Sinds een aantal jaren is Paul Sparnaaij zich bewust van een bui tengewone paranormale kracht om mensen die lichamelijke of psychische pijn hebben te helpen om die te ovenvinnen. In het begin wist hij niet hoe hij hiermee moest omgaan, maar door het volgen van cursussen en trainingen in para normale geneeswijzen is dat be wustzijn gegroeid naar de toepas sing van deze kracht in de praktijk, waarbij ook voor de behandelde personen een goed resultaat wordt bereikt. Zijn opleiding kreeg hij van een ervaren magnetiseur uit Heiloo. Wat is magnetiseren nu precies? In het kort is het het omschrijven als het sturen van de energie-huishouding in het men selijk lichaam. Dat niet-zichtbare deel wordt ook wel het energielichaam of etherisch lichaam genoemd. Bij het stu ren van energie wordt voornamelijk ge bruik gemaakt van de handen. Als we ons beperken tot de term 'energie-huis houding', kun je bij magnetiseren grof weg twee verschillende aktiviteiten on derscheiden: het instralen van energie en het verplaatsen van energie. Bij het instralen van energie concen treert de magnetiseur zich vaak op be paalde chakra's (energie-centra), die niet goed funktioneren. Bij het ver plaatsen van energie wordt een plaatse lijk teveel aan energie overgebracht naar een plaatselijk tekort. Magnetise ren kost natuurlijk ook energie. "Ik maak gebruik van de energie uit de aarde en van de kosmische energie om deze op een helende wijze door te geven aan de te behandelen persoon", zegt Paul Sparnaaij. Bij een gezond mens stroomt de energie vrij door het lichaam, maar door nega tieve gedachten, depressies/stress of door het psychisch uit balans zijn kun nen blokkades ontstaan, waardoor de energiestroom wordt verstoord, het geen uitmondt in lichamelijke klachten, zoals verkramping van spieren, hoofd pijn, rugpijn slapeloosheid, etc. Paul geeft aan, dat hij door het sturen en be geleiden van positieve energie de be handelde persoon een ontspannen ge voel geeft, zodat deze weer 'goed in zijn of haar vel' komt. Drempel overwinnen Er moet natuurlijk een drempel worden overwonnen door degene die kontakt zoekt met de magnetiseur, niet alleen vanwege de negatieve publiciteit die over alternatieve geneeswijzen de ron de doet, maar zeker ook door de onbe kendheid met wat nu precies een mag netiseur doet. Daarom, zegt Paul, vindt eerst een gesprek plaats, indien moge lijk bij de persoon thuis, met de partner erbij, zodat hij aan beiden uitleg kan ge ven wat hij doet en hoe hij te werk gaat. Er onstaat op deze wijze een band van wederzijds vertrouwen en duidelijk heid. Men moet ook zeker de controle door'de dokter niet uit het oog verlie zen. "Ik neem als magnetiseur niet de plaats in van de arts", aldus Paul. In het begin (een periode van vijfjaar) heeft hij het magnetiseren alleen toege past bij zijn gezinsleden en kennissen kring. Mede door de gevolgde opleidin gen en de bereikte resultaten en door de overtuiging dat hij nu meer mensen mag en kan helpen, heeft hij samen met een muzieklerares een praktijkruimte op de Weegbreestraat 32. Deze ruimte is ex tra geïsoleerd, waardoor de privacy nog meer wordt gegarandeerd. "Geheim houding van informatie staat hoog in mijn vaandel als magnetiseur", zegt Paul. Door het werk als magnetiseur hoopt hij mensen weer levensvreugde te kun nen geven, zodat ze op plezierige wijze in hun omgeving kunnen functioneren. Er zullen wellicht nog vragen onbeant woord zijn. Daarom kunnen inlichtin gen worden verkregen of afspraken worden gemaakt bij Paul Sparnaaij., magnetiseur, tel. 10623 te Soest. Medewerkers van het Waterleidingbe drijf Midden-Nederland zijn zondag nacht naar de Wieksloterweg gegaan om een gesprongen waterleiding te re pareren. Op maandag 27 september wordt om 14.15 uur in het gemeentehuis een 'Ontruimingsoefening' gehouden. Mensen die die middag een bezoek brengen aan het gemeentehuis moeten dus niet schrikken, wanneer plotseling vanwege een zogenaamde brandmel ding het alarm afgaat en een ontruiming van het gemeentehuis volgt. Op een parkeerplaats aan de Wiardi Beckmanstraat zijn donderdag drie au to's beschadigd bij aanrijdingen. Er ontstonden twee botsingen. Een 86-ja- rige man reed achteruit een parkeervak uit en botste toen tegen'de auto van een Soester (37) die eveneens achteruit reed. Ze hadden elkaar niet gezien. De man van 86 schrok en trapte op het gas pedaal in plaats van op het rempedaal. Het gevolg was dat hij ook tegen de auto van een 38-jarige Soester reed. Het populaire radiostation Hol land FM is sinds kort ook in de ge meente Soest te ontvangen. Via de kabel zendt de familiezender uit op 96.9 mhz. Holland FM over schrijdt hiermee de 4,2 miljoen ka belaansluitingen in Nederland. Holland FM, "De Nationale Muziek zender", draait gemiddeld 75% Natio naal Produkt; op zondag is dit 100% muziek van Nederlandse bodem. Het radiostation richt zich op de hele familie en zendt 24 uur per etmaal rechtstreeks uit. Dagelijks zijn op vaste tijden dezelf de presentatoren te horen. Holland FM heeft bekende presentatoren in dienst als Chiel Montagne, Eddy Becker, Krijn Torringa en Pierre Kartner. Holland FM zendt uit vanaf de Astra 1b satelliet en is in Nederland momenteel via de kabel te ontvangen in meer dan 4,2 miljoen huishoudens. Tevens wor den de programma's doorgegeven in de ether via zo'n 40 lokale radiostations. Met een satelietschotel kan Holland FM ontvangen worden in geheel Euro pa: van Scandinavië tot de Canarische Eilanden. - Efer Presentator Krijn Torringa. Holland tivi stelt een gezellige presen tatie en een hechte band met de luiste raar voorop. De zender draait nooit nonstopmuziek maar komt altijd recht streeks vanuit de studio in Rotterdam of rechtstreeks vanaf lokatie met bij voorbeeld het grootse showprogramma "Hollands Glorie". Veel bekende Ne derlanders zijn kind aan huis bij het ra diostation. (Advertentie) SfiHBWI SKUNK j&KÉMtf In sporthal Aqua Indoor overhandigde de heer Haringsma van de gelijkna mige firma een nieuw tenue aan het derde zaalvoetbalteam van Hees. De spe lers van het derde team zijn hem daar dankbaar voor en als blijk van dank overhandigde voorzitter R. Looijsen hem een presentje. Heb je zin om als lid mee te zaalvoetballen? Geef je dan op bij R. Joustra, tel. 02155-13709 (na 17.00 uur). Fysio Fitness Promotions doet mee aan de actie 'Sportscholen bundelen krachten'. Die wordt van 19 tot en met 25 september gehou den en heeft als doel geld in te za melen voor het Prinses Beatrix Fonds. Het fonds wil van het geld een aangepaste bungalow voor ge handicapten financieren. Tijdens de actieperiode hangt er in de deelnemende sportscholen een poster. Sportliefhebbers die hun spieren gaan trainen, kunnen in een collectebus geld doneren voor mensen die niet al hun spieren kunnen gebruiken. Het gaat om mensen die lijden aan bijvoorbeeld po lio, spierziekten, de ziekte van Hun- tington, de ziekte van Parkinson, spasti- citeit of multiple sclerose. Deze ziekten brengen vaak ernstige handicaps met zich mee. De actie van de sportscholen valt samen met de nationale collecteweek van het Prinses Beatrix Fonds dat zich al 37 jaar inzet voor mensen met een aandoening in het centrale zenuwstelsel of de spie ren. In Nederland heeft één op de twee honderd mensen hiermee te maken. OOK. iij ut apui ujcuuul Vdii i ysiu üc i ii- ness Promotions aan de Van Weede- straat wordt geld ingezameld voor de actie. Het Prinses Beatrix Fonds hoopt van de opbrengst het aantal van negen vakantiebungalows te kunnen uitbrei den. Die uitbreiding is hard nodig, want in het hoogseizoen moet het fonds de patiënten vaak teleurstellen met de me dedeling dat alle bungalows vol zitten. En dat terwijl een vakantie voor gehan- didcapten en hun familie juist veel bete kent, omdat ze dan even de dagelijkse sleur en hun handicap kunnen verge ten. Daarom bundelt ook Fysio Fit ness Promotions alle krachten. Zes paar sportschoenen zijn vrijdag op klaarlichte dag van een balkon (één hoog) van een flat aan de Rubenslaan gestolen. De schoenen hebben een ge zamenlijke waarde van 1.500 gulden. In SI 'hislain werden zaterdag honderden duiven gelost. Daar zaten M uit de Overga, InSt. Ohislainwera g [)e dieren begonnen aan radeerde Ede wat postdu.ven van innende duit van .1.1'. S,am fedstrijddag de te toch over ongeveer 218 k. onieter De kj|ometer ,HC Soesl. Op gr Zwaluw) bere.kte een gemiddelde snelhe ,de sne,hei(J jke van Ede wind. J.P. Stam: 1 2 3 4 5; H. de Bree: 6 14 29 33 34; J. de Jong: 9 26 28 41 89; J. v.d. Brakel Zonen: 10 13 16 21 23; T. Klomp: 15 24 40 51 67; R. van Egdom: 27 49 91 93 114; A. de Bes: 38 39 5266 73; H. van Es: 43; MHC Soest Jongens: Kampong A2 - Soest Al 0-1; Soest BI - Woerden BI 1-5; Gooische C2 - Soest Cl 5-1; Soest C2 - Baarn C2 0-15; Soest Dl - Hilversum Dl 2-1. Meisjes: Soest A1 - Gooische A2 0-1Hoe velaken Al - Soest A2 7-0; Woerden BI - Soest BI 1-5; Soest B2 - Spitsbergen BI 3-1; SCHCC2- Soest Cl 1-0;SCHCC5- Soest C2 8-0; Soest Dl - Gooische D3 3-1. Heren: Ede - Soest 1 3-0; Hurley 3 - Soest 2 1-2; Amersfoort 3 - Soest 3 4-1; Spitsber gen 2 - Soest 4 0.-5; Soest A - Voordaan B 1-0; Weesp A - Soest B 1-0; Soest L - Be Fair L 0-2. Dames: Soest 1 - Kameleon 1-0; Soest 2 - Schaerweijde 4 1-0; Soest 3 - Voordaan 8 0-0; Kampong 21 - Soest 4 0-3. Clubkampioenschappen Soest-Zuid Senioren: DE-Comp. R Beijer - F. Brouwer 6-3/6-2; HE-Comp. B. Opperhuizen - A. Jellema 7-5/6-2; DE-Recr. H. Wantenaar - E. Vink 6-3/6-1/7-5; HE-Recr. J. Oostveen - K.J. van Mamaeren 6-1/6-4; DE-Vet. H. van Klooster - J. van Dijk 6-1/6-3; HE-Vet. W. Roorda - O. Zoetelief 6-1/6-7/6-4; DD-Comp. F. Brouwer/R. Beijer - J. Wes terveld/ G. van Kooten 6-4/6-3; HD-Comp. P. Verburg/X. de Groot - M. Jonkheim/ A.J. Smid 6-3/6-3; GD-Comp. R. Beijer/A. Jellema - F. Brouwer/X. de Groot 6-2/5-7/6-2; DD-Recr. M. Hil- horst/B. de Leede - S. Hooijer/B. v.d. Dijs- sel 1-6/7-6/6-3; HD-Recr. J. Oostveen/F. v.d. Linden - E. Visser/F. Mulder 6-3/6-4; GD-Recr. J. Dolstra/S. Uijland - H. Pels- Rijcken/K.J. van Mameren 7-6/7-5; DD-Vet. H. van Klooster/A. Verrips - E. Huizing/A. van Groningen 6-2/6-0; HD-Vet. W. de Beer/W. Roorda - P. Hui- zinga/O. Zoetelief 6-4/6-0; GD-Vet. H. van Klooster/W. Roorda - J. Moons/B. Moons 6-2/6-2. Junioren ME-lOjr. N. Reems - S. Rouwendaal 7-5/4-6/6-4; JE-10 jr. A. Swart - R. de Groot 7-6/4-6/6-3; ME-12 jr. E. Bos - S. Jansen 6-3/6-2; JE-12 jr. E. van Dijk - K. van Zijtveld 7-5/6-1; GD-12 jr. E.Bos/K. van Zijtveld - S. Jansen/S. Krijger 6-2/6-2; JD-12 jr. K.van Zijtveld/M. Zandhuis - L. Manden/G. Huurneman 6-1/6-2; MD-12 jr. E. Bos/S. Jansen - M. van Hall/C. de Groot 6-1/7-5; ME-15 jr. L. Hilders - T. Visser 6-1/3-6/6-1; JE-15 jr. P. Sevinga - S. Roorda 7-6/3-6/6-4; GD-15 jr. A. Brinkman/I. Sluis - P. Sevinga/' D. Huis man 6-2/6-1; JD-15 jr. P. Sevinga/A. Brinkman - M. Rempt/J. van 't Zelfde 6-1/6-7/7-5; MD-15 jr. I. Sluis/ M. van Klooster - D. Huisman/M. Dorrestein 4-6/6-3/6-2; ME-17jr. L. Hilders-T. Vis ser 6-1/3-6/6-1; JE-17 jr. S. Roorda - P. Smid 6-4/6-4; GD-17jr. A. Eggink/B. v.d. Geer - T. Visser/R. Huisman 7-6/4-6/6/3; MD-17 jr. T. Visser/I. Pelt - M. Sevinga/'M. van Klooster 6-4/6-4; JD-17 jr. P. Smid/R. Huisman- S. Roor- da/I. Bekkers 7-6/6-2. Poule winnaars MD-lOjr. E. Hooft/J. Huurneman; GD-10 jr. N. Reems/R. de Groot; JD-10 jr. N. Zandhuis/R. de Groot. Hees Hooglanderveen Fl-HeesFl 6-1; Hees E1 - Hoevelaken E3 11-0; Achterveld Cl - Hees Cl 4-6; SO Soest A2 - Hees Al 4-5. SEC Quick A2 - SEC Al 0-6; Achterveld Al - SEC A2 6-2; SEC BI - Roda'46 B2 4-2; SEC Cl - Amsvorde Cl 7-4; SEC C2 - Ro da'46 C5 4-7; Hoogland C4-SEC C3 6-3; SEC Dl - TOV Dl 6-0; IJsselmeervogels D2-SECD2 11-1; AmsvordeDl -SECE1 8-2; SEC E2 - Quick E3 3-2; SEC F1 - WZ'49 F1 0-17. Soest 't Gooi Al - SO Soest Al 2-2; SQ Soest A2 - Hees Al 4-5; CDW BI - SO Soest BI 10-2; SO Soest B2-De Glind BI 1-6; SO Soest Cl - Quick Cl 2-9; FAK Cl - SO Soest C2 9-1; Elinkwijk Dl - SO Soest Dl 6-0; VVZA D5 - SO Soest D2 7-1; SO Soest D3 - CJW D4 17-1; Quick E2 - SO Soest E2 3-5; SO Soest E3 - Amersfoortse boys E2 1-10; SO Soest'E4 - Roda'46 E9 6-2; SO Soest E5 - Hoevelaken E5 3-1; SO Soest F1 - Eemboys F1 8-1; Amsvorde F1 - SO Soest F2 1-5; SO Soest F3 - IJsselmeer vogels F3 9-0; SO Soest F4 - TOV F3 2-0; IJsselmeervogels F5 - SO Soest F5 1-5; BFC djb - SO Soest djb 6-9; Achterveld djc - SO Soest djc 9-1. VVZ'49 Quick B2- WZ'49 5-2; VVZ'49 - CJW C4 5-4; Roda D2 - VVZ'49 Dl 1-2; VVZ'49 D2-Cobu Boys Dl 2-2; De Glind El-WZ'49 El 1-2; WZ'49E2-KVVA E2 6-4; CJW E3 - VVZ'49 E3 0-4; SEC F1 - WZ'49 F1 0-18; CJW F2 - VVZ'49 F2 1-9. Op vrijdag 1 oktober houdt de Soester Schaakclub het open snelschaakkam- pioenschap van Soest. De titelstrijd vindt plaats in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg. Voor de jeugd beginnen de eerste wed strijden om 18.30 uur, de senioren vol gen om 19.45 uur. Iedereen kan mee doen. Voor informatie kan contact worden opgenomen met Bert Bouw meester (tel. 23193) of Rob van Aurich (tel. 035-247929). oest zich op de >e. De hockeyers [el bedrogen uit H Huisman: 14 11 12 16; A. Teuf^* sen: 232344041; R. van •tNet:35;de bleek een fysie 9; A. vanHornsveld. 7 ^5 3039:1.^^^ Niettemin 1 sn overwicht, waar jks kansen ontstonc ouding in scoorde xafcorner (1-0). De gel: 20 35. 'eggewerkt door de ^;and brak de rust a; 3>aarna ontspon zich Zaalvoetbal e strijd, waarin het s 21 00 uur Firtina'93-Helios (Aqua e. ™dcienlijn afep, v M nn een van de schf Indoor) ZATERDAG 25 SEPTEMBER Basketbal 16.45 uur Deca Eagles-Red Stars (Maassluis) 18.45 uur Eem'78-Red Stars (D) (Eemnes) Korfbal 15.30 uur SVMM-Eemvogels (Maarn) Voetbal 14.30 uur WZ'49-EFC'58 (Eemweg) 14.30 uur Hees-Cobu Boys (Kooiweg) 14.30 uur EMM-SEC (Hilversum) ZONDAG 26 SEPTEMBER Hockey 12.45 uur Leiden-MHC Soest (D) (Leiden)' 14.30 uur MHC Soest (H)-Reigers (Koningsweg) Voetbal 14.00 uur SEC-PVCV (Bosstraat-West) 14.00 uur AS'80-Soest (Almere) Veldhandbal 13.15 uur Smeeing/BDC (D)-BSV (H. Blaekweg) 14.30 uur Smeeing/BDC (H)-Zeeburg (H. Blaekweg) Zaalhandbal 13.15 uur Smeeing/BDC (H)-Volendam (Beukendal) De overwinning iet Dolderse D waar bevochten /VZ'49 altijd e jenstander. Voi peelden de Soe: egen deze oppoi DOSC beschikt ove 'erdediging en heel :nkele handige sp lesondanks met bi eizen naar Soest weerbaarheid van Rood Wit bovenaf De nieuwe speelwi »int er steeds beter Sjirk Bajeman vir lanvallende gedee ?este en vanuit WZ'49 dus ook lijk. Dit was ook bij voorste linie stoor lijkte de opbouw 1 MAANDAG 27 SEPTEMBER Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur Hees-Firtina'93 (Beukendal) Sonja Pappc bokalen vormi tjervanDeDu terpolotak in ti rigseizoen het strijd van dit s Met haar tean nieuwe seizoe, strijd in Aqua Op het einde eind: 6-8 (0-1 VOETBAL Hees De A-junioren speelden aan de Bos straat een derby tegen de A-2 van Soest. Met goed verzorgd voetbal toon-- de Hees zich in de eerste helft de betere ploeg en leek het met een 4-0-voor- sprong met een gerust hart aan de her vatting te kunnen beginnen. Soest kwam in de tweede helft furieus uit de startblokken en binnen tien minuten keek een gezapig Hees tegen een 4-4-stand aan. Daarna hervatte Hees zich en wist tien minuten voor tijd als-; nog de volle winst binnen te halen. SEC Alle jeugdteams kwamen in actie, met uiteenlopende resultaten. Opmerkelijk waren de uitslagen van de regionale Bl-junioren en de Cl-junioren. Beiden wisten na een achterstand verdienste lijk terug te komen. Na twintig minuten rpinvAnPk h keken de B-junioren tegen een 1 0-2-achterstand aan. Maar nog vóór s,n'd rust werd het 2-2 door de doelpunten eerste seizot van Mark Schenderling en Salik Kyar l'ggen- voor Na rust werd hun tomeloze inzet be- ren de Soest loond door nog twee treffers van Cees lijk de beter Dorresteijn en Leon Des. De D1-pupil- minuut of tw len zetten hun zegereeks verder door uit was, kwaï Na twee gewonnen wedstrijden werd tot scoren: 1 ook TOV verslagen: 6-0. Ook de ploeg Snpct vuist maken, h p Fortis nietten rupillenvoetbal op halve velden en op twee doelpun een vroege zaterdagmorgen blijft een strjjd met 7-8 aangenaam moment voor sportliefheb- Eemvogels sts bers. Zo speelde SO Soest F4 een sterke wedstrijd, stc partij tegen TOV F3. Keeper Reinier 2-0-voorsproi Sijtsma kreeg niet veel te doen, omdat i00pbal van E SO Soest net iets sterker was. Er werd standsschot vj met 2-0 gewonnen en beide goals waren gendoelpunt van Paul van Logtenstein. Ook meisjes Kraaikamp n voetballen op zaterdagmorgen. Met sc^ot de mar^ 6-9 werd er in Bilthoven van BFC ge- in de rust wei wonnen. SO Soest Al moest tegen 't stactiek te ver Gooi proberen de eerste punten binnen renkoppel, zc te halen. Met veel inzet werd tegen de gaan worden koploper een gelijkspel behaald: 2-2. meer kansen Om onverkla dit echter nie fehoèweD nodige foute jonge Montfc vorm verkeer 1. Ferenc Kleinegris (Soest3 'j redelijk gelijl Frank Baars (WZ'49)3 ®en 3"?"v° Abdelhak Belarbi (WZ'49)3 dul" s*J00t 4. Razzo van Dam (SEC-zaterdag) -2 "ak' Na ea" Gabriël van Gastel (SEC-zaterdag) 2 Doornekam] Ramon Heynen (SEC-zondag) .-2 aanval n,ats Paul Hilhorst (Soest)2 '4 opnieuw het Cees-Jan de Vries (WZ'49)2 „l VELDVOETBAL

Soester Courant | 1993 | | pagina 14