ïïnmrq Files op de Rademakerstraat a/r bij: Open Dag bij scoutinggroep Merhula Najaarsexpo bij Galerie Mondi Expositie Dorpshuis Soesterberg SOESTER COURANT PAGINA WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1993 5 tot en met 29 okt. tot en met 24 okt. lijk tot 11 oktober. ilver, horloges n papieren uit oning gestolen Agenda voor Soesterberg Bestemmingsplan Soesterberg-Noord Korte, vriendelijke inspraakavond 'Is dit alles?' ("speciaalzaak, ijs. incl. Zaterdag 2 oktober 02155-11004. 0 - Deventer Groenvoorziening of groen-afbraak? Prof. Lorentzlaan in herstel Nog een keer grof vuil CAI-klachten Samen eten Dienstverlening Activiteiten-kalender Jeanne-Marie Schuddeboom en Ans Bus Tennisfinale Rode Kruis-Welfare in Soesterberg VlOS-bingo C-drie cursussen in Dorpshuis 'De Drie Eiken' Parochiefeest Laetitia Sport Dammen? Laatste ronde! Volksdansen Korfbalvereniging Oranje (KVO) Agenda Banninghal bon U kunt mij noteren als abonnee van de Elke week op woensdag in de bus graag, op adres: Naam Adres: Postcode: Handtekening ZADELHOFF VEILING' 29 OKTOBER. olgende veiling kunt t inbrengen Bent u de goederen te lan komen wij e.e.a. Ien. Uiterste datum lieding van veiling- 11 okt. a.s. De kijk- jordeze algemene aan gepland op net 24 oktober, van harte welkom in ibouw op de versum T DESGEWENST VEILING 25% VAN NTANTJE. renst, voordat de ir ons getaxeerde p de Rademakerstraat in Soesterberg het de laatste tijd dringen geblazen, 'ooral op de woensdagmorgen met de ,en doosje met zilveren theelepels, een lames en een heren horloge, een porte- lonnee en bankpapieren zijn vorige eek uit een woning aan de Veldmaar- ichalk Montgomeryweg gestolen. De inbraak werd in de vroege ochtend ge- >leegd. De daders kwamen binnen via ien raam van het huis. Een 85-jarige nan heeft aangifte gedaan van de dief- tal. 'onderdag 30 september: 119.00 uur: RK Kleuterschool Carolus- 10.00 uur: Dorpshuis dammen, laatste, onde. rij dag 1 oktober: |14.00 uur: Drie Eiken, spel en panne- oeken. '20.00 uur: -Hoeksteen, bingo (VIOS). jDorpshuis: expositie. Zaterdag 2 oktober: Soester Tenniskampioenschappen. 9.00 uur Dorpshuis, judo. Dorpshuis: expositie. Zondag 3 oktober: Finale Soester Tenniskampioenschap pen. Dorpshuis: expositie. [Maandag 4 oktober: 11.00 uur: Rondje Soesterberg (Radio Soest) 17.30 uur: Dorpshuis; Samen eten. Dorpshuis: expositie. Dinsdag 5 oktober: 12.30 uur: Drie Eiken, warme maaltijd. 19.00 uur: RK Kleuterschool, RK Da meskoor. 20.00 uur: Postiljonschool, Alg. Le denvergadering. Woensdag 6 oktober: Dorpshuis: expositie. markt is er zelfs sprake van 'filevorming en vertraging'. Grote machines nemen heel wat ruimte in om de bouwactivitei ten aan het medisch centrum en de nieuwe winkel de nodige steun te ge ven. Langzaam maar vooral zeker worden deze nieuwe gebouwen in hun jasje ge hesen. 'Over 10 weken opening', geeft een groot bord duidelijk te kennen. Het lijkt net of de beide gebou wen een wed strijd houden wie het eerst klaar is. Aan de Rademakerstraat wordt mo menteel fors gebouwd. Foto: Goos van der Wilt. Tussen deze drukke werkzaamheden tracht het overig verkeer een vrije door gang te vinden. Soms met een beetje passen en meten en uitkijken voor fiet sers en voetgangers, gaat dat vrij goed. Ook hier geldt het spreekwoord 'wie mooi wil gaan moet eerst pijn door staan'. Het straatje Rademaker krijgt zo een facelift die haar goed zal staan. Gevechtsklaar opende wethouder Visser afgelopen maandagavond de inspraakavond over het be stemmingsplan Soesterberg- Noord. Ondanks het slechte weer hadden 34 personen de stap naar het Dorpshuis gemaakt. Een in spraakavond in Soesterberg gaat vaak gepaard met vuurwerk. Of de regen er debet aan was is niet be kend, maar het werd een kort en heel vriendelijk samenzijn; Dhr. Galjart gaf namens de gemeente een toelichting en deelde mede dat sinds 1985 geen nieuw bedrijfsterrein in de gemeente Soest voor handen was en dus nu dringend nodig. Het terrein van de voormalige voetbalclub en het ter rein van Tammer, ten noorden van de BP-pomp, dienen zich hiervoor aan. In dien de verkeersintensiteit dit nodig maakt, kan een aansluiting van de Ster renbergweg op de Amersfoortseweg gerealiseerd worden met ook de moge lijkheid om richting Amersfoort te gaan. Dhr. E. v.d. Dikkenberg (namens de Postweg) en dhr. A.G.Th. Rietveld (namens de Veldm. Montgomeryweg) waren de vragenstellers van de avond. Vooral Van de Dikkenberg had een goede studie gemaakt en kon het het college achter de tafel behoorlijk moei lijk maken. Zo wees hij op de fouten in het bestemmingsplan en wilde hij be paalde vage omschrijvingen duidelijk hebben. Men was heel gul achter de ta fel: "Alles nemen we mee" en "Dit zul len we schriftelijk bevestigen". Dhr. Rietveld en anderen maakten zich zor gen over de huidige verkeersintensiteit, laat staan als er nog meer bedrijven ko men. Ook over de soms kris-kras gepar keerde aanhangwagens was men niet tevreden. "Ik zal dit aan mijn burge meester vertellen, want die is hoofd van de politie;" was het lakonieke antwoord van wethouder Visser. Ook dhr. Putman, namens de Soester- bergse Ondernemers, en dhr. Uyland mengden zich in het gesprek. Op al die vragen werd een bevredigend antwoord gevonden, waarop wethouder Visser tegen kwart voor negen uitriep: "Jullie willen toch niet beweren dat dit alles is?" Het was inderdaad alles en om ne gen uur dankte Visser de aanwezigen om kort daarvoor op een rijtje te zetten hoe het verder zal gaan. Tot 8 oktober kan men schriftelijk be zwaar indienen. In november buigt het College zich over het plan. Vervolgens gaat het in januari '94 naar de provincie en in februari ligt het weer bij de ge meente om het eventueel aan te passen. Dan volgt in september '94 weer een in spraak en bezwaarperiode. In januari 1995 kan dan de gemeentelijke vast stelling volgen. De bewoners hebben dan nog mogelijkheden van bezwaar. Uiteindelijk zal mogelijk eind 1995 de beslissing over het plan juridisch vast gesteld worden. Bewoners, gemeente en andere betrokkenen hebben nog een lange weg te gaan. CHERMING Wie op zoek is naar avontuur moet op zaterdag 2 oktober beslist van 10.00 uur tot 15.00 uur op de Open Dag van Scoutinggroep Merhula koman. Die vindt plaats in het clubhuis naast paleis Soest- dijk. Bij Merhula komen al 25 jaar met veel genoegen kinderen uit Baarn, Soest en Omgeving. Er zijn drie meisjesgroe- pen:bevers (5-7 jr.), kabouters (7-10 jr.) en padvindsters 10-14 jr.). Elke za terdag komen die, ieder met hun eigen leiding, bij elkaar om eens lekker uit te waaien en met veel plezier in en om het gezellige clubhuis allerlei dingen te doen. Lekker broodjes bakken boven een kampvuurtje, maskers maken, een hoorspel schrijven, spoken zoeken in het bos, boerenkool met worst met Kerst, je eerste nachtje slapen in een boshut, samen een speurtocht maken of zelf uitzetten, bij heel slecht en koud weer heerlijk bij de kachel in het grote houten clubhuis spelletjes doen, choco lade drinken, liedjes leren, knutselen, eigen krant of affiche maken en nog een massa meer. En dan niet te vergeten Op Kamp, met een hoofdletter. Iedereen kijkt daar verwachtingsvol naar uit. Prachtig toch in een (ver)afgelegen bos met z'n allen in een grote groene tent, een keuken van houten palen en een dekzeil, je was sen met een teiltje en thee met een grondsmaak. Ouders die dat gevoel van vroger her kennen, onthouden hun kinderen de kennismaking met Merhula niet. De Opan Dag is daar een uitstekende gele genheid voor. Het clubhuis staat in de bostuin van prinses Juliana, een mooie lokatie aan de Amsterdamsestraatweg, achteraan de inrit van de Marechaussee naast Paleis Soestdijk. Voor de kinderen die zaterdag 2 okto ber op de Open Dag van Merhula ko men zijn er allerlei aktiviteiten. Voor koffie, thee en limonade wordt ge zorgd. Natuurlijk zijn er ook op het kampvuur gebakken pannekoeken en broodjes. Natuurlijk mogen ouders die De afdeling groenbeheer van de ge meente Soest heeft na een besluit van B W veertig bomen verwijderd aan de Ant. van Leeuwenhoeklaan. Waar eens berken, dennen en veel groen stond werd omgetoverd in een kale vlakte. Dat leverde nogal wat negatief com mentaar op van enkele omwonenden. "Dit is pure kaalslag en groen afbraak," was de reactie van dhr. Aalders. "We woonden prachtig in het bos en nu kijk je bij de overbuurman op tafel, en dat noemen ze dan groenbeheer." Dhr. Klandermans, hoofd groenbeheer van de gemeente Soest: "Het is een te voren door ons aangekondigde werk zaamheid in verband met de herinrich ting kom-Soesterberg. Dit werd toege licht in een openbare informatie-avond in Soesterberg en vervolgens werden al le omwonenden schriftelijk hierover geïnformeerd. Ook de pers en kabel krant werden in kennis gesteld. Het gaat om bomen en struiken met proble men. Voordat ze schade aanrichten, moet je die verwijderen. Dat wil niet zeggen dat het een kale vlakte blijft. Op deze plaatsen worden bomen, struiken en bodembedekkers geplant, zoals men die ook elders in deze straat kan zien. De meeste bewoners zijn daar zeer te vreden. De sociale controle is daar gro ter geworden. Ook is dit een positief punt ten aanzien van bijvoorbeeld buurtpreventie en het illegaal storten van tuinafval." Hij voegde daaraan toe dat bij wijze van uitzondering de kriti sche omwonenden voor een evaluatie gesprek zullen worden uitgenodigd. In onze krant van de vorige week werd geklaagd over het uitblijven van her stelwerkzaamheden aan de Prof. Lo rentzlaan. Met plezier mogen we nu vermelden dat de werkzaamheden weer zijn opgepakt en men een snelle vooruitgang kan constateren. Een goe de waarnemer kan zien dat de weg iets wordt gewijzigd om meer parkeerruim te te krijgen aan de kant van 'de Oude Bakkerij'. Een dank-u-wel aan de ge meente voor deze snelle reactie mag ook wel eens gezegd worden. Het blijkt dat nog niet iedereen in Soes terberg weet dat de brengplaats van grof vuil aan de Anth. van Leeuwen hoeklaan gesloten is. Daarom nog eens deze informatie, want de herhaling is de moeder van het weten: Grof vuil dat vanwege afmetingen te groot is voor uw container kunt u naar de brengplaats aan de Schans (Lange Brinkweg) in Soest brengen. Grof vuil (geen bouwafval of puin) kan worden opgehaald, mits het goed verpakt of ge bundeld is. Het mag niet langer zijn dan 1.50 meter en niet zwaarder dan 30 ki logram. Tussen 8.00 en 16.00 uur kunt u via de grof-vuil-lijn tel. 02155-19666 een af spraak maken. "Het radio-geluid en de tv-beelden van de CAI zijn in Soesterberg zeer slecht," aldus dhr. Wels. "Zo zijn de Belgische tv-zenders 'gestoord', om maar niet te spreken over de slechte kwaliteit van de kabelkrant." Het is bekend dat dhr. Wels bij herhaling ,de REMU hierop heeft geattendeerd. Volgens hem zon der succes. Dhr. Jonkman van de REMU, belast met de CAI voor onder andere Soester berg, deelde desgevraagd mee dat de beeldkwaliteit afhankelijk is van de af stand die de kabel heeft. De afstand Soest naar Soesterberg is vrij lang en moet ongeveer acht keer worden ver sterkt. En elke las betekent een ver zwakking van beeld en geluid. Dat kan wel veranderen, maar dan moet een enorme financiële ingreep plaatsvin den. Opvallend was voor hem dat ook de kabelkrant onscherp is; die moet scherp zijn. Om die reden zullen techni ci van de REMU alles in het werk stel len om beeld en geluid ook in Soester berg optimaal te krijgen. "De storingen die onlangs 's avonds plaatsvonden wa ren een gevolg van een technische sto ring in Soest," aldus Jonkman. Tien jaar bestaat het al: Samen eten in het Dorpshuis. Maandag 4 oktober gaan ze weer van start. Nieuwe mensen (en gezinnen) zijn daarbij welkom. Het Dorpshuis biedt voldoende ruimte, de gezelligheid brengen de gasten zelf mee. Op maandag om 17.30 uur wordt geserveerd. Wilt u daarover meer we ten? Bel dan Catrien van Woudenberg, tel. 51768. Het Amersfoorts Ziekenfonds heeft el ke dinsdag van 8.30 - 9.30 uur zitting in de Drie Eiken. De Maatschappelijke Dienstverlening kan men ook in de Drie Eiken vinden, maar dan op donderdag van 10.00 - 11.30 uur en elke vrijdag van 14.30 - 15.30 uur. Onder de naam 'verenigingsoverleg', kwamen begin van dit jaar nagenoeg al le verenigingen op uitnodiging van de Vereniging Soesterbergs Belang bijeen. Getracht werd zodanige onderlinge af spraken te maken dat men elkaar bij te houden activiteiten niet in de weg zou lopen. Op zaterdag 11 september waren er drie activiteiten, met andere woorden: het liep ondanks alle goede voorne mens voor geen meter. Om onnodig vergaderen en extra geld uitgeven te voorkomen, verzoekt de Ver. Soesterbergs Belang alle vereni gingen en instanties in Soesterberg hun activiteiten door te geven naar het cor respondentieadres van de Soesterberg- se Courant. Deze krant verstrekt per uitgave een activiteiten-agenda en men kan daar vragen of een bepaalde datum ook vrij is. Het is uiteraard wel zaak de geplande activiteiten zo vroeg mogelijk door te geven en graag schriftelijk. Bij Galerie Mondi in Soesterberg hangen vanaf 2 oktober tot begin december lyrisch-abstracte schil derijen van Paula Evers uit Am sterdam. De expositie is dagelijks te zien op werkdagen van 9.30 tol 17.30 uur, behalve op maandag. Paula Evers schildert al geruime tijd en heeft haar opleiding gevolgd bij het Van Gogh-atelier voor Beeldende Vormge ving in Amsterdam, onder de bezielen de leiding van docent Peter Schenk. Haar werk is abstrakt. De contouren openbaren een beeld dat vragen op roept die ieder- voor zich kan beant woorden. De kleuren en lijnen zijn een produktie van haar snel wisselende ge moedsrust op de vele momenten die zij in haar atelier aan het werk is. Vrij grote doeken, acryl of olieverf op linnen afgewisseld met acryl op papier, beheerst vorm gegeven met vele vlak ken in helle kleuren, geven de expositie een fantastisch aanzicht. Aangezien de ze expositie prachtig aansluit bij de in richting van de meubeltoonzaal is een bezoek meer dan de moeite waard. "De verhalen-verteller" van Paula Evers. Mondileder-Stoutenbeek is gevestigd aan de Amersfoortsestraat 76 te Soes terberg. daar zin in hebben meedoen met het programma. Wie een andere keer wil komen om scouting-lol te beleven: elke zaterdag van 9.30 uur tot 11.30 uur de meisjes in de groepen padvindsters en kabouters bijeen en de bevers van 13.30 tot 15.00 Het Dorpshuis te Soesterberg heeft twee enthousiaste kunste naars uitgenodigd om in de maand oktober hun merk te exposeren. Hun werk zal vanaf 1 oktober te zien zijn tijdens openingstijden van het Dorpshuis, alleen op werk dagen. Als eerste Jeanne-Marie Schudde boom- van Irsen. Zij werd op 17 maart 1945 geboren te Rotterdam en woont sinds 1974 in Lelystad. Op het Centrum voor Kunstzinnige Vorming in Lelystad heeft ze les gekregen van verschillende docenten. Vijfjaar geleden sloot ze zich aan bij de Lelystadse Amateur Kunste naarsvereniging (L.A.K.). Binnen de vereniging maakt zij deel uit van een kunstkring die zelfstandig naar thema werkt. De leden experimenteren met materiaal, verdiepen zich in het thema of onderwerpen en evalueren de resul taten na zes weken. Een gevecht tegen en met de geldende normen, met als doel de kwaliteit van het werk te verbe teren. Jeanne-Marie zoekt in haar aquarellen naar mogelijkheden buiten het traditio nele. Zij experimenteert met papier, water en verf in vörm en kleur. In haar acryl-schilderijen uit zij haar tempera ment in primaire kleuren en zoekt zij te gelijkertijd naar harmonie in vorm en vlakverdeling. Door zichzelf te dwin gen met meer geduld te werken, komt zij tot een steeds beter resultaat. Ans Bus-Hageman (Sassanheim, 1948) maakt eveneens deel uit van de kunst kring binnen de L.A.K. Vanaf eind zeventiger jaren heeft zij zich, on der begeleiding van diverse kunste naars, ontwikkeld tot een veelzijdig kunstenaar. Zij werkt o.a. met krijt, acryl en aquarelverf, met voorkeur voor aardkleuren. Zij tekent en schildert het liefst portretten en modellen in oliekrijt of acrylverf. De samenhang van com positie en harmonie in kleur zijn voor haar werk heel belangrijk. Beide kunstenaars zijn verbonden aan kunstuitleen De Veste, waar zij samen ongeveer tachtig werken hebben uitge leend aan diverse bedrijven, overheids instellingen en particulieren. Eerdere exposities o.a. in Amsterdam, Den Haag, Zwolle, Almere, Ermelo, Har derwijk, Urk en uiteraard regelmatig in Lelystad. Jeanne-Marie exposeerde eerder succesvol in Toscane Italië. Bei den streven, door middel van het naar buiten treden met hun werk, naar een stukje erkenning. De Soester tenniskampioenschappen kent op zaterdag 2 en zondag 3 oktober de finaledagen. Zaterdag 2 oktober de finale van de verliezersronde en zondag 3 oktober de grote finale van de beste overgeblevenen. Omstreeks 18.00 uur zal de hoofdprijs worden uitgereikt door niemand min der dan Herman van Veen. Handwerken thuis Roswita Jolink wil nu eenmaal graag bij mensen thuis haar diensten aanbieden om lekker te handwerken. Dat lijkt haar weer eens wat anders, dan dat de men sen van huis weg moeten. Met dat idee is zij naar Nel Pelzer, coördinator van het Rode Kruis-Welfare werk in Soest en Soesterberg, gegaan. Welfarewerk in de verschillende plekken buitenshuis, prima voor mensen die dat kunnen. "Maar", zo meent deze vrijwilligster, "er zijn vast en zeker ook mensen die wel willen handwerken en knutselen, maar die niet meer van huis kunnen." Zeker in deze tijd van het jaar. Lijkt U dat wel iets? Zoek dan gerust kontakt met Roswita' en kijk samen eens waar de mogelijkheden liggen. Het materiaal wordt verstrekt door het Ro de Kruis. Dus voor de kosten hoeft nie mand het te laten. Bel: Roswita Jolink, hier in Soester berg: tel. 53766, of Nel Pelzer, even eens in Soesterberg: tel. 54006. Vrijdag 1 oktober start voor VIOS het bingo seizoen 93-94. Ze zijn te vinden in een zaal van de Hoeksteen, aanvang 20.00 uur. Ouden en jongen, dikken en dunnen, ze zijn allemaal van harte wel kom. Bent u er één keer geweest, dan blijft het ook voor u 'bingo'. Volgende week starten in het Dorps huis van Soesterberg twee nieuwe cur sussen die georganiseerd zijn door C-drie. Boetseren/beeldhouwen Op dinsdag 28 september is er een gra tis introduktieles waarin men kennis kan maken met de docente Inge Fore- man en alvast een voorproefje kan ne men van de lesstof. Wanneer men denkt langs te komen, graag even telefonisch doorgeven aan de administratie van C-drie, tel: 02155-22188. Kalligrafie Op woensdag 29 september start de eerste les van de cursus kalligrafie/In vier lessen krijgt men te maken met de kunst van kalligraferen, waarbij er één alfabet behandeld wordt en de cursist te maken krijgt met het hanteren van de pen, de opbouw van letters en de vak verdeling van de tekst. Inschrijving voor deze cursus is nog mo gelijk bij de administratie van C-drie. Dienstencentrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Het weekprogramma luidt als volgt: maandag: 14.00 uur handwerken; 19.30 uur klaveijassen en jokeren; dinsdag: 20.00 uur bridge; woensdag: 10.15 uur volksdansen; 14.00 uur jeu de boules; 19.30 uur sjoe len; donderdag: 19.30 uur volksdansen en jeu de boules. Elke morgen en middag is er koffie en thee met een spelletje, kaarten, biljarten etc. Vrijdag 1 oktober kan men vanaf 14.00 uur mee doen aan spelletjes met als knaller vanaf 17.00 uur pannekoeken eten voor slechts één gulden per stuk. Dinsdag 5 oktober is de start van de 'warme maaltijden'. Deze keer staat op het menu: tomatensoep, gehaktschotel met gemengde salade, rijst met fruit dessert toe, en dat voor f 7,50 per per soon. Opgave vóór 4 oktober 12.00 uur in het Dienstencentrum, tel 51402. Zondag 3 oktober viert de plaatselijk RK-parochie feest. Pastor Ypma is dan veertig jaar priester. Hij wordt om kwart voor tien van zijn huis op het Kontakt der Kontinenten opgehaald en in een feestelijke optocht naar de kerk gebracht. Daarna volgt om half elf een bijzondere kerkdienst, met daarna een feestelijk vervolg in het Kontakt der Kontinenten. Correspondentie-adres: P. Taai. Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg. tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841 Deze vereniging verzorgt onder des kundige leiding in zalen van het Dorps huis de volgende activiteiten: Gymnastiek: voor moeder en kind, 1,5-4 jaar, samen met moeder of vader, baby-opvang is mogelijk; recreatieve gymnastiek voor meisjes en jongens vanaf 4 jaar; wedstrijd-gymnastiek voor meisjes en jongens vanaf 6 jaar; Ballet (klassiek/modern) voor meis jes vanaf 4 jaar (geen jazz-ballet) en voor dames 'keep-fit' training; Judo voor meisjes en jongens vanaf 5 jaar; Zweminstructie diploma A en B voor meisjes en jongens in het zwembad 'De Geiser' in Zeist. Inlichtingen bij mw. Hagmeijer, Kop penlaan 22, tel. 51705. Donderdag 30 september gaat 's avonds om 20.00 uur in het Dorps huis de bel voor de laatste ronde dam men. Het bestuur van het Dorpshuis heeft getracht om ook deze mooie tak van sport in ons dorp te introduceren. Een zestal heeft zich hiervoor opgege ven, maar dat is een te smalle basis om verder te gaan. Daarom de laatste op roep: kom over de brug en geef het dammen een kans. Elke woensdag van 10.15 tot 11.30 uur (voor 55+ dames en heren) en elke donderdag van 19.30 tot 20.30 uur (huisvrouwengroep) wordt de schone kunst van volksdansen in de Drie Eiken beoefend. Vooral de woensdag-groep ziet uit naar dames en heren die hen in aantal wil versterken. Wilt u hierover meer weten, bel dan mw. Van Dijk, tel. 52322. of mw. Mos- tert, tel.51419. KVOl-SGVl 21-11 (ruststand 12-6) KVO speelde tijdens slecht weer een goede en regelmatige wedstrijd. In de eerste helft, met de wind mee, icon SGV na een kwartier spelen een vlot scorend KVO niet bijbenen. De score werd zelfs uitgebouwd naar een voorsprong van 12-6 bij rust. In de tweede helft kwam de voorsprong geen moment in gevaar. Een zelfs goed en slim spelend KVO gaf SGV door snel roulatiespel geen enkele kans. De eindstand werd 21-11. Top- scores waren Folko de Raad (5x), Jaap van de Hoek (5x) en Rob de Peuter f4x). Overi iverige uitslagen: KVO 2 - SKF 11-15; KVO 3-SKF4 21-3; KVO 4- SDO 4 8-8; KVO 5 - Woudenberg 7 4-11; SKF A2 - KVO Al 5-2; Antilo pen A3 - KVO A2 7-3; KVO BI - Din- doa B2 3-7; KVO Cl - Woudenberg C2 0-9; KVO Dl - Soesterkwartier Dl 1-0; SDOE2-. KVO El 1-0. Zaterdag 2 oktober bent u welkom bij: KVO 3 - Hemer Enge 3, 15.30 uur; KV04-Victum 3,15.30 uur; KVO Al - Vikink Al, 12.00 uur; KVO BI - Meeuwen B3, 13.15 uur; KVO Cl - Telstart Cl, 14.15 uur. Zaterdag 2 oktober Volleybal (AGAVS) 13.15 uur: Dames 1 - Oberon 1; Dames 4 - Spirit 7Heren 3 - Spirit 6B1 - Voll- kei B2. 14.45 uur: Dames 3 - Spirit 5; Heren 1 - Spirit 2 en Heren 4 - Spirit 7. Zondag 3 oktober Badminton (BAD- SO). 10.00 uur: jeugdcompetities. 13.15 uur: Badso 4 - Inside 4; Badso 6 - Inside 6; Badso 8 - Eemnes 7; Badso 10 - Eemnes 9; Badso 11 - Amev 5. Uitslagen zondag 26 september: Baso 1 - 't Pluimpje 6-2; Badso 2 - Rap- tim 1 4-4; Leusden 1 - Badso 3 1-7; Badso 4 - Leusden 2 5-3; Badso 6 was vrij; Selby 5 - Badso 7 2-6; Badso 8 - Loosdrecht 3 6-2; Triag 6 - Badso 9 af gemeld; Badso 10 - Amev 4 8-0; Leus den 6 - Badso 11 2-6. Dan even iets over het vlaggeschip Bad so 1. Dit team speelt voor het tweede jaar 3e klasse landelijk en werd vorig jaar 2e in deze klasse. Badso 1 bestaat uit de spelers Morten Hjort, Tim de Lange, Nicole Beekman, Claudine Schussler. Nicole raakte geblesseerd voor aanvang van de competitie. Zij hoopt over enkele weken weer te kun nen spelen. Myriam de Lange viel in. De eerste competitiewedstrijd was vori ge week uit tegen 't Veen 1 in Veenen- daal. Deze wedstrijd werd met 8-0 ge wonnen door Badso 1. Zondag 26 sep tember speelde B^dso tegen 't Pluimpje 1. Er werd een damesenkelspel en een damesdubbelspel verloren. Invalster Myriam de Lange wist nog met Morten Hjort de 2e GD te winnen. Zenden in open envelop aan de Soester Courant, Antwoordnummer 136, 3760 AB Soest (postzegel niet nodig). Telefoon 02155 - 14152 bellen gaat nog vlugger. uur.

Soester Courant | 1993 | | pagina 11