toen onze Bob een Bobje was Beste Bob, weet je wel datje Soest ook een goede gastvrouw ontneemt! WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1993 PAGINA 24 SOESTER COURANT Open Brief aan Bob Sluis: Beste Bob, Vandaag, woensdag 29 september 1993, is een gedenkwaardige dag. Jouw (denk je) laatste dag als 'horeca-man'. En onze laatste dag met De Knollentuin in Soest. Je hebt gegeven en je neemt weer. Je ontneemt ons 'onze' Knollentuin. Jammer, stil, onthutst, f verbaasd, maar dankbaar voor de vele leuke momenten. Wij wensen je verder veel geluk, enthousiasme en gezondheid. Tot ziensin Soest. Namens een aktief van Soest. 5 Dit afsluitgebaar voor Bob Sluis (en Marian!) van De Knollentuin is mogelijk gemaakt door: mw. van Dijk-Hommes Oud Loosdrecht, Maureen Sluis Hilversum, Wil en Gerrit Stekelenburg Soesterberg, Gré en Gijs van Brummelen Soest, Otto Lenselink Wijnimport Hilversum, Hocras Horeca Grootverbruik Bussum, Walet Bouw- en Onderhoudsbedrijf Soest, Jos en Henk (grote broer) Vermeulen Hilversum, Jan Meta Strietman Soest, G. van den Pol Loodgieters- en Verwarmingsbedrijf Soest, Autoschade P. Stalenhoef Soest, G(errit) van Buuren Beheer Soest, Frans en Wil Broerze Soest, Bert en Barbara de Graaf Soest, fam. PW. van 't Veld Soest, Bartho Anderson Soest, N.N. Soest, Hans en Mieke Braam Soest, W.M. van Weelden Hoogland, Jan en Gerda Beijer Soest, Lucas en Andrina Middendorp Soest, Wout en Leni van Logtestijn Soest, Jan Hartog('s Vleescentrum) Soest, Ben en Marjan Onwezen Soest, Huub en Wilma van Oevelen Soest, Amusement Totaal Sjoerd Radsma Amersfoort, familie Rondhout Soest, Wilma en Tineke Versteeg Nijkerk, Taxi Tak Soest, Cora en Nico Ortlep, fam. Heeremans Soest, Belasting Adviesburo Soest-Zuid, Tonny Haars en Aart van Ginkel Soest, Cor en Lia van den Heuvel Soest, Bert en Bea Krijger Soest, fam. J. de Bruyne Soest, Armando Marilou Virgilliis Utrecht, fam. Niek Hoebe Soest, Sjaak en Corrie Balk Soest, Ruud en Ria Slot Verhuur Centrum Soest, Ankie Nolen Soest, Frans van Dusschoten Soest, fam. Hilhorst Baarn, Gerard en Mieke van den Heuvel Soest, Aad Post Soest, Gebr. Higler Bouwbedrijf Soest, Herman van Rouwendaal (Varoda Packaging) Soest, N.N. Soest, Glasservice van Ede (Jan en Jolanda) Soest, Drankenhandel Toon van der Linden Soest, Dorotha en Jarek Soest, Co en Jeanne van 't Pad Soest, Sandra en Aad Demage Soest, Joost en Hetty Bos Eemnes, pedicuursalon D. van der Velden Soest, Peter van der Weij Soest, fam. G. van der Meulen Soest, Adriaan en Mia Pothuizen Soest. 601 KB® 29septenftt in i Knop®11

Soester Courant | 1993 | | pagina 24