W- PttóhOCK d I Horizontale programmering maakt van Radio Soest 'herkenbare' zender ~tOP SOESTt Verdwenen Soest hervinden BOSMAN 1.450,- nieuws PROGRAMMA ag te gast bij hoek EN HEEFT DAAROM EEN GEWELDIGE JUBILEUMAKTIE Radio Soest geeft politiek alle ruimte bij raadsverkiezingen RAOIOw-y OVERZICHT f PAGINA 20 teveld isemble Quink the Soup' rcht m WOENSDAG 6 OKTOBER 1993 SOESTER COURANT Rondje Soest EEN TRIEST GEVAL Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant 'Soest Aktueel' bepaalt gezicht lokale omroep PAGINA 21 Veel spullen weg uit kapsalon Verdwenen Soest eventjes niet terug te vinden BESTAAT liII L Uw voordelen: Makkelijk schoon te houden Hygiënisch Moderne uitstraling Ruimte besparend Alle werkzaamheden door één monteur uitgevoerd *2 jaar all-in garantie Compleet geplaatst incl. BTW voor VRAAG VRIJBLIJVEND ONZE DOCUMENTATIEMAP AAN. Uitzendingen in februari effirieKv ANWB Cécile Dreesmann bij Radio Soest tal ensemble Quink. ihoffstraat 46, tel. 19577 ierdag 7 oktober errukkelijke geschifte komedie Immaken in New York zaal vol filmfreaks doet "In the van Alexander Rockwell het uit- i Op het Rotterdams filmfesti4 13 was dit één van de meest ge- ;erde films. Igen Adolpho Rollo (Steve Bus een jonge scenarioschrijver die ote schulden en een vijfhonderd 's dik scenario over Dostojevski ;tzsche rondloopt. In de krant hij een advertentie, waarin hij 1 producent vraagt. Dan duikt de rstaanbare gangster Joe (Sey4 rassel) op, die zijn leven eindelijk an de kunsten wil wijden. Deze eft zo zijn eigen methoden van fi- ren en sleept Adolpho mee in de vereld. Bovendien helpt hij de dige en verlegen Adolpho om uurvrouw, de mooie Angelica fer Beals), het hof te maken, verder raken de verheven film- in uit het zicht, en Adolpho con- t ten slotte dat hij beter een hele 5 film kan maken. "Het hoeft •erfecte film te zijn, gewoon een /er ons." /ell heeft bewust gekozen voor art/wit film omdat het zo puur is: u van zwart/wit. Het laat de per4 :s sterker naar voren komen." ader Rockwell (1956) maakte in :n 1976 enkele korte films en de- de in 1981 met de no-budget ktie "Lenz". Toen hij tijdens het 1 van deze film geen geld meer aod hij zijn saxofoon te koop aan. :kere Frank, een kleine gangster, belangstelling en raakte gefilte rd in de film. Frank betaalde zon- rzelen het resterende bedrag dat /ell nodig had voor zijn film en o zijn producent. "In the Soup" is 2 moeite van het bekijken waard, on, omdat het zo'n leuke en ver4 ijke film is. ing 20.30 uur. ngf7,50/C.J.P.-65+f5,00. 1 met de in 1989 overleden trom Nedley Elstak. gen jaren voorbij waarin de jaz' d weinig of niets vernam van Piller. Toch bleef hij muziek ma4 0 was hij korte tijd bezig met free4 ïin of meer een uitstapje) en volg1 een hernieuwde samenwerking Vlisha Mengelberg. Inmiddels lij ook aansluiting gevonden bij ?ere generatie en speelt nu in een met onder andere Juray Stanik efl erman. Verder is hij in Den Haag n een trio met het begeleiden van ssions. Piller heeft een voorkeur voo'r me nummers en hij bespeelt het tel graag met brushes (i.p.v. stok- Deze manier van spelen wordt ijn mening de laatste tijd nogal gewaardeerd. Als een van zijn fa^ drummers noemt hij Kenny 1 iemand die1 altijd een zeer we' e bijdrage leverde aan de muf 'onder daarbij zichzelf op de ond te plaatsen. agavond speelt Harry Piller met 1 5B, een niet alledaagse muzika- moeting: Harry Piller - drums, Prinsen - tenorsaxofoon, Peter arle - piano, Gerco Aerts - bas is Miedema - drums. Aanvang uur; Toegang: gratis. door Arie Wandelaar indelaar I Het gebeurde donderdag 30 septem ber 1993. Rumoer en iets van op schudding aan de Banningstraat in Soesterberg. Ontruiming van het huis "van de familie Zuring en de naar bui ten gesleepte schamele huisraad, zijn de oorzaken van de niet alledaagse commotie. De deurwaarder voert met •frisse tegenzin het werk uit waarvoor hij is ingehuurd. ''De buurt' neemt het gebeuren voor kennisgeving aan en lijkt er, op een enkele uitzondering na, niet emotio neel door geraakt te worden. Vera en Cees Zuring verdwijnen vervolgens uit beeld, de troep achterlatend voor de mannen van de grofvuildienst. Soest Natuurlijk verdient immers be ter dan een puinhoop langs de weg waar zelfs het Leger des Heils geen 'soldaat op afstuurt. .Vera en Cees Zuring, voorzichtig uit gedrukt een paar apart, ook een ver haal apart. Niet direct het type mensen zoals u en Arie. Vera en haar partner Cees zijn, daar over bestaat bij bevoegd en onbe voegd niet de minste twijfel, ieder zwaar gehandicapt. Cees is half ver lamd, Vera leeft met een defecte rug. Een situatie die bij de bevoegde in stanties niet onopgemerkt is gebleven. Het echtpaar ontving een aangepast autootje en een electrisch te bedienen rolstoel. Eerste conclusie: men heeft ze niet in de kou laten staan. De afdeling huisvesting van de ge meente Soest deed dat evenmin. Het paar apart, dat ooit per kruiwagen kratjes bier bij de grootste grutter van ons land afhaalde en in turbulente tij den elders in Soest een paard aan het huiselijke verkeer liet deelnemen, kreeg, ook al weer op medische indi catie, een vrijstaande woning, aange past en wel, aan de Banningstraat toe gewezen. Onbevestigde verhalen ver tellen dat er voor meer dan een halve ton vooraf aan is verspijkerd. Dat er aan, ze leefden nog lang en ge lukkig, een eind kwam had met exter ne factoren te maken. Aan het geduld van de belasting kwam een einde, het gegeven dat er in ruim anderhalf jaar geen huurpenningen aan de gemeente Soest waren betaald kwam ook in de daarvoor bestemde boeken tot uit drukking. Vandaar dus het gebeuren op 30 september jl. Dikke bult - eigen schuld - einde ver haal. Lees desondanks toch nog even ver der. In tegenstelling tot een ambtenaar die, nadat zijn huiswerk was verricht, ver klaarde officieel niet te weten waar Vera en Cees verblijf hielden, maar er ondanks de drastisch gewijzigde situa tie toch vanuit ging dat twee erkend zwaar gehandicapte mensen wel in staat zouden zijn voor zichzelf te zor gen, bleek zowel het een als het ander op een beperkt gezichtsvermogen en op een verkeerde inschatting van za ken te berusten. Je moest vrijdag, zaterdag en zondag ongeveer met een bord voor je hoofd hebben gelopen om niet te kunnen ontdekken dat het invalide echtpaar de dagen en de nachten, in gezelschap van twee honden, doorbracht op een parkeerplaats naast de hoofdingang van het gemeentehuis, gehuisvest in hun autootje. De geruststellende zelf- zorggedachte bleek allerminst aan mi nimale verwachtingen te beantwoor den. Soldaten van de basis Soester berg hielden, wat de naaste zorg be treft, er andere opvattingen op na. Op de situatie geattendeerd door een arti kel in de Amersfoortse Courant brachten ze vers belegde broodjes. De honden waren die dagen in de kost bij Albert Heijn. Ze kregen restjes brood ter beschikking gesteld die, met getapt water van het kerkhof, door Vera tot maaltijden werden bereid. Leuk is anders. Een constatering die Arie deed'toen hij in het weekend bij t^era en Cees even langs kwam. Zoals eerder, geheel voor rekening •jan Arie vastgesteld, aparte mensen. Ijïr een gesprek mee voeren waarbij de "zaken en ontwikkelingen van de laat ste tijd op een rijtje kunnen worden gezet is practisch onmogelijk. jOe inhoud van het autootje doet je ■kokhalzen, de zeer alerte honden heb ben afgaande op hun reacties het ver trouwen in de mensheid geheel verlo ren. ■Als Arie de toekomst van Vera en Cees ter sprake brengt volgt een won- aderlijke reactie. Over zichzelf makeii ze zich het minst zorg. "Hoe moet het met de honden," klinkt het angstig. "Wij komen wel terecht, maar nie mand wil die honden hebben," luidt de veronderstelling van het echtpaar. ''Laat ze dan los in het bos," is ons ge adviseerd, maar dat mag je je kinderen toch niet aandoen. Ja het asiel, maar hoe moeten wij dan zonder ze ver der?" Dikke bult - eigen schuld, mag Arie zijn conclusie wat afzwakken. Op Vera en Cees na staan alle bij deze zaak betrokkenen formeel volledig in hun recht, maar in de schakel van sa menwerkende zorginstanties ont breekt een aansluiting die op dit soort aparte gevallen is afgestemd. Vera en Cees, zijn ze a-sociaal, recal citrant, profiteurs, geestelijk ge stoord? Wie 't zeker weet, of er nog een andere invulling aan wil geven, moet het maar zeggen. Een ding is zeker: het zijn mensen. Mensen met een gebruiksaanwijzing waarin onze zorgzame samenleving niet voorziet. Wie haalt ze alsnog uit de vernieling? ARIE WANDELAAR De oplettende luisteraar zal het niet ontgaan zijn: sinds 3 oktober is Radio Soest nagenoeg volledig "horizontaal" geprogrammeerd. Dat betekent dat iedere dag op hetzelfde tijdstip hetzelfde soort programma wordt uitgezonden. De lokale omroep van Soest hoopt daarmee een (nog) meer "herken bare" zender te worden. Volgens Radio Soest-directeur Peter Ensdorff biedt de planmatige aanpak duidelijk voordelen boven de "lappen deken" die het programma van de loka le omroep tot dusver was. "De luiste raars weten voortaan tamelijk precies wat voor programma ze kunnen ver wachten." De nieuwe programmering is intussen ingegaan. De meest in het oog springende veran dering is de introductie van het actuali teiten-programma "Soest Aktueel", dat voortaan elke (werk)dag wordt uit gezonden van 9.00 tot 10.00 uur, en van 12.00 tot 13.00 uur wordt her haald. "Mensen die het programma 's morgens niet gehoord hebben krijgen op die manier een herkansing," aldus Ensdorff. Volgens hem was daaraan een duidelijke behoefte. De plaatselijke actualiteiten werden tot dusver behandeld in het programma "Goedemorgen Soest". Dat blijft welis waar bestaan, maar krijgt een geheel ander karakter. Het programma wordt elke werkdag-ochtend uitgezonden en zal voortaan uitsluitend gevuld worden met muziek, per week gepresenteerd door één vaste presentator. Gezichtsbepalend "Soest Aktueel" wordt het gezichtsbe palende programma van Radio Soest. Het wordt gebracht door een team van vaste presentatoren, die inmiddels hun sporen bij de lokale.omroep hebben verdiend: Thari Schröder (maandag), Els Romkes (dinsdag), Eef van der Horst (woensdag), Leen Cramer (don derdag), Loes Voet (vrijdag) en Rob Joustra (zaterdag). Op de achtergrond wordt veel werk verzet door een redaktie, die voorlopig is samengesteld uit Peter Ensdorff, Piet Taai en Jean Faay. Deze redaktie gaat coördinerend optreden en eventueel ook onderwerpen aanleveren. "De pre sentatoren hoeven het programma dan niet meer op eigen houtje te vullen," al dus Ensdorff, "en dat maakt het alle maal wat overzichtelijker." "Soest Ak tueel" zal, meer dan tot dusver, ook aandacht kunnen besteden aan impres sies van evenementen in Soest. In elk geval zal het lokale aspect veel sterker benadrukt gaan worden. 'Inhoudelijk' Na "Soest Aktueel" is op de doorde weekse dagen ruimte voor een muziek programma ("Muziekinjectie") of iets van dien aard, om 11.00 uur gevolgd door een "inhoudelijk" programma over Soest, bijvoorbeeld "Ontmoeting met..." (donderdag), de gemeentelijke rubriek "Van het Raadhuisplein" (woensdag, met een herhaling op zon dag), de rubriek van C-drie of "Rondje Soesterberg" (tweemaal per maand op maandag, gepresenteerd' door Piet Taai, Anneke Vestering en Sonja Prins). In de middaguren staan voorna melijk magazine-achtige programma's genoteerd met een ontspannend karak ter: verzoekplaten (met Ties van Veel- en/Jap van Vuuren en Maria Drost), Soest-55 (met Gerda Alders), "Van daag Ellie-Ellie Vandaag (met Ellie Pliester)" etc. Op zondag biedt de nieuwe program mering om 14.00 uur afwisselend het programma "Soest Oud en Nieuw", De presentatoren van "Soest Aktueel"; v.l.n.r. Thari Schröder (ma), Els Rom kes (di), Eef van der Horst (wo), Leen Cramer (do), Loes Voet (vrij) en Rob Joustra (za). waarin Piet Ekel en Anton van den Dijssel hun licht over (oud) Soest laten schijnen, of het interview van Jan Visser met een al dan niet gewone Soester: "Bij ons op Soest". Deze veel beluister de progamma's worden op woensdag herhaald. Informatief Op vrijdag om 11.00 uur is een uur in geruimd voor informatieve program ma's. Eenmaal in de maand zal daarin bijvoorbeeld het Soester journalisten forum te beluisteren zijn; op andere vrijdagen het programma Aktie-Reak- tie van Anne van den Hof. Ook de plaatselijke Raad van Kerken krijgt eenmaal per maand dit uur zendtijd toegewezen en voor de rest is het de be doeling om eenmaal per maand een Soester vereniging zichzelf te laten voorstellen. Uiteraard is er ook veel in het program ma dat hetzelfde blijft. Het succesvolle sportprogramma op zaterdag - gepre senteerd door Loes Voet en Rob Jou stra - blijft dan ook op de oude voet' doorgaan, evenals het zondag-pro gramma "Ommetje in natuur en mi lieu", met Joke Vrolijk. Ensdorff heeft hoge verwachtingen van het nieuwe "format", zoals de pro gramma-indeling wordt genoemd. Ra dio Soest begint het nieuwe omroepsei- zoen dan ook met nieuw élan, niet het minst gesterkt door de grote toevloed van nieuwe medewerkers (31die zich tijdens de succesvolle open dag van vo rige maand meldden en die nu worden "klaargestoomd" om binnenkort aan de slag te gaan. Dank zij mevrouw Addy Delwel-van der Grint weten we nu een heleboel meer over die groep kinderen die be gin september in de krant stond. Dat zit zo. Addy haar moeder heette als meisje Mien de Bruin en werd geboren op 25 september 1895. Ze trouwde later met Co van der Grint en ging wonen aan de Beetzlaan, nr. 55. Haar school was de Mariaschool en zodoende staat ze ook op deze foto en wel helemaal links bo venaan. En één van de andere meisjes op de foto (u ziet haar in het midden van de foto, met een geruit jurkje aan) heeft ooit voor haar een lijstje met de namen opgeschreven. Dat was de latere me vrouw Hilhorst-de Ruigt die aan de Braamweg woonde (ze is helaas een paar jaar terug overleden). We geven u het lijstje namen, zoals zij ze heeft opgeschreven, waarschijnlijk van links naar rechts per rij, boven begin nende. Het zijn dan: Mien de Bruin, G. Logtestein, Nel Beu ken, Jo Pas, Marietje van Zuilen, Henet van Zuilen, Hentje Gerritsen, Eef Hil- horst, Jans v.d. Berg, Anna v.d. Berg, Nel de Ruigt, Mietje Hilhorst, Geertje Voskuilen, Mietje Hilhorst, Cornelia Huigen, Truus van Ginkel,'Aaltje Wan- sing, Jaantje Wansing, Nel Dorrestein, Berta Zegelaar, Jaantje de Bruin, Stien Logtestein, Berta de Ruigt, Nel de Ruigt, Martje de Cruyf, Jaantje de Cruyf, Sien van Fulpen, Mietje de Ruigt, Grietje de Ruigt, Jaantje van Hengstum, Eef Onwezen, Kee van Klooster, Trui Onwezen, Jop Logte stein, Van Brummelen, W. Logtestein, J. Logtestein, Martje Dorrestein, Aal Schimmel, Geertje Schimmel. Mevrouw Delwel schat dat de foto om streeks 1905 is gemaakt, en dat lijkt heel aannemlijk. Dank aan haar voor de informatie over een stukje Soest van bijna negentig jaar geleden! Bij een inbraak in een kapsalon aan de Dillenburglaan is in het weekeinde een groot aantal spullen gestolen. De da ders namen föhns, tondeuses, twaalf flessen shampoo, een doos met flessen shampoo, drie krultangen, permanent vloeistof en een aantal kammen mee. De inbraak werd zondagmiddag ont dekt. De inbrekers zijn binnengekomen door een ruit uit de toegangsdeur te ha len. De wekelijkse rubriek 'Verdwenen Soest' zal enige tijd niet in de Soester Courant te vinden zijn. De draad wordt echter over vier weken opge pakt. Boris Berkhout van Museum Oud Soest, die verantwoordelijk is voor deze rubriek, is gedurende deze pe riode niet te bereiken. Schriftelijke reacties op reeds gepubliceerde arti kelen kunnen naar de Soester Cou rant worden gestuurd: Van Weede- straat 227, 3761 CD Soest. De redactie van de krant zal ervoor zorgdragen dat de reacties bij Boris Berkhout terechtkomen. De rubriek 'Verdwenen Soest Her vonden' wordt gewoon voortgezet, al is het mogelijk dat die straks ook één of twee keer ontbreekt. LOODGIETERS D E V/1 N BETER Deze aanbieding bestaat uit: WISA 2000 inbouw-element WISA 2000 afdekplaat (wit) Sphinx wandcloset (wit) Pressalit bril met deksel (wit) Benodigde WISA systeem-elementen Complete montage inclusief betegelen van de watervaste systeemplaten U hoeft alleen de benodigde tegels toe te leveren Bosman Loodgieters b.v. - Oude Utrechtse weg 31 - 3768 CA Soest - Telefoon 02155 -20644 In de maand februari zal Radio Soest veel aandacht besteden aan de naderende gemeenteraadsver kiezingen, die op woensdag 2 maart gaan plaatsvinden. De ze ven plaatselijke politieke par tijen krijgen hun eigen zendtijd en de lokale omroep organiseert ook interviews en een debat met de lijsttrekkers. Op 2 maart zélf doet Radio Soest uitge breid verslag van de gebeurtenissen in het gemeentehuis, waar de uitslagen vanaf 19.00 uur worden verwacht. In dat programma wil de omroep de politi ci hun commentaar laten geven. Burge meester Hans de Widt en gemeentese cretaris Wim de Kam zullen hun licht laten schijnen op de bestuurlijke gang van zaken en de politieke consequen ties, met name voor de vorming van het nieuwe College van B. en W. Op zaterdag 26 februari - een paar da gen voor de verkiezingen - organiseert de lokale omroep ook het lijsttrekkers debat. Dat gebeurt vanuit C-drie in een rechtstreekse uitzending, waarbij ook publiek aanwezig zal zijn. In de daaraan voorafgaande weken krijgen de politieke patfijen die aan de verkiezingen deelnemen ruimschoots Steen hoff straat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERHUUR VAN Schrijfmachines Rekenmachines Telefoonbeantwoorders Inbindapparatuur Overheadprojectoren Plastificeermachines Steenhoffstraat 9A, tel. 1 20 75 Tot eind oktober organiseert de VW nog torenbeklimmingen en korte rond leidingen op de woensdagmiddag (start 13.30 en 14.00 uur, zijkant toren Oude Kerk); volwassenen f 3,50; kinderen f 2,-. Theaterinfo Musical "Cyrano", vanaf 15 maart in Carré, Amsterdam; Bubbling Brown Sugar, oktober en november, Den Haag en Rotterdam; John Hiatt, oktober, o.a. Utrecht; Musical "Hair", 14 november, Con gresgebouw, Den Haag; Fats Domino, 6 en 13 november, Rotterdam, Barneveld; Bruidsmodefestijn '94, 28 en 29 ok tober, Maashal, Rotterdam; Groot Circus van Azië, t/m 17 okto ber, Malieveld, Den Haag; Walt Disney on Ice, 1 t/m 8 decem ber, Congresgebouw, Den Haag. VW ANWB - winkel Leuke gidsen over lange-afstands wan delpaden in Nederland, met uitgebrei de routebeschrijving en informatie over natuur, landschap en overnachtings mogelijkheden: Pieterpad, Zuiderzee pad en diverse andere, v^naf f 18,90; boek "Nederland Tuinenland", f 24,90; "Er-Op-Uit": NS-dagtochten, trips, evenementenkalender, f 4,50; ANWB-reisgidsen (buitenland, Zee land, Amsterdam, Zuid-Limburg); VW-magazine evenementenagen da (herfstnummer), f 6,95, met de 10 mooiste boswandelingen, spannendste avonturen en leukste dierendagjes; ANWB-fiets- en autokaarten; ANWB/VW-waterkaarten; landelij ke fietsroutes (setje kaarten -f boekje): Noord- of Zuid-Nederland, f 29,50; setje 20 kaarten Nederland, f 22,50; ANWB-autoroutes, f 3,50 en f 4,95. de gelegenheid zich tot de luisteraars te richten. Van 2 tot en met 23 februari wordt er in het programma "Soest Ak tueel" (9.00-10.00 en 12.00-13.00 uur) dagelijks een kwartiertje zendtijd afgestaan, die de partijen zelf mogen/ moeten vullen. Elke groepering komt in die periode drie keer aan bod. "Tekst, produktie en regie zijn geheel ter ver antwoording van de afzonderlijke poli tieke partijen," aldus Radio Soest. "Zij dragen ook de eventuele onkosten." Alsof dat allemaal nog niet genoeg is worden de lijsttrekkers ook nog uitge nodigd in een serie "Ontmoeting met... waarin "de mens achter de lijst trekker" een uur lang voor het voetlicht komt, en tevens de vraag wordt gesteld wat iemand beweegt om in de politiek te gaan en waarom zijn/haar partij de moeite waard zou zijn om op te stem men. De "ontmoetingen" worden op woensdag en maandag uitgezonden. De enige vrouwelijke kunstenares die een eigen museum heeft heet Cécile Dreesmann, en dat museum staat nota bene ook nog in Soest. In de serie "Ontmoeting met..." op Ra dio Soest is op donderdag 7 oktober tussen 11.00 en 12.00 uur een gesprek te horen dat Leen Cramer met Cécile Dreesmann had. Radio Soest: FM 105.9 (kabel) of FM 107.9 (ether). VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG FM 105.9 MHz 107.9 (kabel). Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 7 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Leen Cramer. 10.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ria Schlebaum. 11.00 ONTMOETING MET... Leen Cramer in gesprek met Cécile Dreesmann n.a.v. de opening van haar atelier in het Anna Paulownahuis. 12.00 SOEST AKTUEEL Herhaling van 09.00 uur. 13.00 SPECIAL ERIC CLAPTON Presentatie: Peter Ensdorff. 15.00 Sluiting. VRIJDAG 8 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Loes Voet. 10.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Thari Schröder. 11.00 PITTIG GEKRUID Presentatie: Con van Hattem. 12.00 SOEST AKTUEEL Herhaling van 09.00 uur. 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Gevarieerd verzoekplatenprogramma. Presentatie: Jap van Vuuren. (Aanvra gen: Postbus 3062, 3760 BD Soest). OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND Presenttie: Paul Sparnaaij. 15.00 Sluiting. ZATERDAG 9 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Ron Joustra. 10.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST Nederlandse liedjes en conferences. Presentatie: Thari Schröder. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het asiel, het Bel-spel, regionieuws. Presentatie: Eef van der Horst en Sander van Zweden. 15.00 LOKALE SPORT-INFOR- MATIE Presentatie: Loes Voet en Rob Joustra. 17.00 Sluiting. ZONDAG 10 OKTOBER 09.00 MUZIEK VOOR KERKTIJD "Samen de bijbel lezen". Presentatie: Rita van Zweeden. 10.00 KLASSIEK MOZAÏEK Presentatie: Richard de Jong. 11.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Presen tatie: Joke Vrolijk. 12.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Herhaling van 29 september. 13.00 DE FRANSE SLAG Presentatie: Piet Schillemans. 14.00 SOEST OUD EN NIEUW Presentatie: Piet Ekel en Anton van den Dijssel. 15.00 Sluiting. MAANDAG 11 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Thari Schröder. 10.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Ben Verschoor. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Verzoekplaten, aangevraagd door het personeel van een Soester bedrijf. Pre sentatie: Gerda Alders. 12.00 SOEST AKTUEEL Herhaling van 09.00 uur. 13.00 MIJMEREN Presentatie: Con van Hattem. 14.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 Sluiting. DINSDAG 12 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Els Romkes. 10.00 ONTDEKKINGSREIS DOOR NEDERLAND Overijssel, deel 13. Presentatie: Con van Hattem. 11.00 C-DRIE Informatie over culturele activiteiten in Soest. Presentatie: Pim Jonker en Ide- lette de Nooy. 12.00 SOEST AKTUEEL Herhaling van 09.00 uur. 13.00 RADIO SOEST 55 Een programma voor de rijpe levensge nieter. Presentatie: Gerda Alders en Jeannette van Tol. 15.00 Sluiting. WOENSDAG 13 OKTOBER 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL Presentatie: Eef van der Horst. 10.00 MUZIEKINJECTIE Samenstelling: Thari Schröder. 11.00 VAN HET RAADHUIS PLEIN Gemeentelijk voorlichtingsmagazine onder verantwoordelijkheid en redac tie van de Staf Voorlichting. Presenta tie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 SOEST AKTUEEL Herhaling van 09.00 uur. 13.00 GRAAG GEDAAN Verzoekplaten voor zieken en ouderen. Presentatie: Maria Drost. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 14.00 SOEST OUD EN NIEUW Herhaling van 10 oktober. 15.00 Sluiting.

Soester Courant | 1993 | | pagina 21