BLADBLAZERS! PROVAK ItHOOUERjJ KORTING Kom eens horen waar ze bij De Gouden Snaar nogal trots op zijn: HANDEL WANDEL I /alkracht tstikke leuk! j KORTING KORTING KORTING 0RTING >e Tromslager kan alle feestjes aan >oester bloemisten in de prijzen Wortmann Mode al dertig jaar een begrip gêbrTvan ENSDAG 13 OKTOBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 11 leciaiist y0K meer meubelen na ingrijpende verbouwing winkel ^Roestbehandeiinggej^r> yan Woerkom breidt zaak uit ant - Rectamekra| ZATBRfr/\ Cr uitverkoop KORTING. MIDDAGS te NT/ Gr 'BN. STRAALBEDRIJF v. Rouwendaal v.o.f. i STRALEN SCH0PEREN FIJNSTRALEN t rroot of klein, thuis of buitenshuis: Sterke punt ')p Vleutense bloemenveiling Alles zelf maken AURA m m B&W LUIDSPREKERS TECHNICS VOOR MENSEN MET KRITISCHE WENSEN Geeft u een feest!iel? Laat het verzorgen door DE TROMSLAGER PARTY-SERVICE De salade- en koud buffet specialist Steenhoffstraat 58 Inbrekers vinden niets interessants Twee mannen nemen drie paar schoenen mee uit winkel Ruime maar exclusieve keus voor dames en heren Naar Soest Kwaliteit Inbraakpoging aan Vondellaan strandt Zaterdagopvang De Blauwe Vogel zoekt vrijwillig(st)ers v,of V.O.f. ,nvegracbI21-3?63LP soes, ifoon: 02155 - 2 08 60 op zoek naar mgeving, waar goed en verken met verstandelijk seling opgeroepen te inze leefgroepen of onze van onze zorg. Ook als wij ig! kun je contact opnemen Briët of mevrouw ilefoon (030) 29 96 25/ sf kun je richten aan de eel en Organisatie van derseweg 170, older. ndicapten een ingrijpende verbouwing, i ongeveer vijf maanden in be- j heeft genomen, is de zaak van s Gebr. Van Woerkom twee keer I groot geworden. De winkel aan I Steenhoffstraat biedt daardoor Bats aan nog meer meubels, van ken tot grenen en van klassiek t modern. ■iet alleen hebben we een groter as- Ttiment, ook de presentatie is aan- nlijk verbeterd. Zo staan de klein- lubelen nu op een eigen afdeling bij 1 kelder." Daarmee noemt de heer hn Woerkom één van de nieuwe ver gokken die bij de winkel is betrokken. p de begane grond en op de eerste en tweede etage is de winkelvloeropper vlakte uitgebreid. Op de begane grond en de eerste etage vindt de klant de woonmeubelen voor in de huiskamer. De slaapkamermeu belen, waaronder ook kinderledikan ten, staan één etage hoger. In alle geval len heeft de meubelzaak een gevarieerd aanbod, zodat elke klant iets van zijn gading kan vinden. Van Woerkom is daarnaast nog steeds hét adres voor mensen met bijvoor beeld rug en/of heupklachten. Met be hulp van een electrische stoel kan Van Woerkom bijvoorbeeld exact bepalen welke zithoogte het meest ideaal is voor de betreffende klant en hoe de leunin- HeeNtzHT* iNieuwegracht 23 - 3763 LP Soest - Telefoon 02155 - 2 20 50 De verbouwde voorgevel van de Gebr. Van Woerkom aan de Steenhoff- straat. Fot(J. Goos van der wm gen moeten worden afgesteld. Ook in het type stoel bestaat een ruime keuze, want op alle fronten is het assortiment uitgebreid. Overigens is ook het front van de zaak vernieuwd. De heropening vond al twee weken ge leden plaats, maar Van Woerkom heeft de gehele woonmaand oktober nog tal van aanbiedingen. Dat moge een extra reden zijn om een kijkje te komen ne men bij de gerenommeerde zaak. Maar Van Woerkom is altijd een bezoek waard, want de meubelzaak is al jaren lang een begrip voor kwaliteit en service met daaraan gekoppeld een betaalbare prijs. De zaak van Gebr. Van Woerkom is te vinden aan de Steenhoffstraat 61 en is telefonisch bereikbaar onder nummer 13280. Vat we niet aankunnen moet nog brzonnen worden: een groot feest het honderden gasten, party's (oor een klein gezelschap, een ver- pardag-thuis, een bruiloft - het an allemaal." Dat zegt Rob Ei bers van de bekende Soester cate- nng- en partyservice de Tromsla- eevestigd aan de Steenhoff- jtraat 58. Vooral sinds de verhuizing naar de «eenhoffstraat is de Tromslager wijd jen zijd bekend als degene die elk feest tot een succes kan maken. Dat bleek llangs weer toen hij in Soest een party Iganiseerde voor enige honderden Eisten. De Tromslager regelde dat alle- jaal tot in de puntjes: niet alleen het len en drinken, maar ook de totale en- lurage, zoals een volledig ingerichte lesttent van meer dan 40 vierkante |eter, compleet met tafels, stoelen, ser- ssgoed, bloemen, planten, verwar- aing, vloerbedekking, verlichting, ge lidsinstallatie en zelfs een speciale toi- (voorziening. "Het was eigenlijk Doier dan een restaurant," aldus Rob jmers. let succes van deze party maakt duide lijk dat de Tromslager zich thuisvoelt in |et organiseren van complete feest ponden, zowel in het groot als in het [lein. Dat beperkt zich niet tot de en- turage en het eten en drinken, maar rekt zich uit tot het totale amusement bor de gasten. "Desgewenst zorgen we .-7; fêWÊffïïêjt- ook voor het feestprogramma zelf, met levende muziek van bekende bands en artiesten als Anita Meijer of Lee To- wers..." De Tromslager draait dus zijn hand niet om voor een groot evenement met 50, 100 of zelfs een paar honderd gasten, maar ook niet voor een feestje op klei nere schaal. "Wie thuis een tuinfeestje of een veijaardag wil vieren, en er zeker van wil zijn dat het vlekkeloos verloopt, kan ook bij ons terecht. Maar we heb ben ook goede kontakten met zalen in Soest, dus thuis of buitenshuis: het kan Het inwendige van de feesttent doet niet onder voor een goed restaurant. 'wee bekende Soester bloemisten H. van Oest (Eigendomweg) en H. Scholten ("Jasmijn", Zuidpro menade) zijn vorige week in de prijzen gevallen bij wedstrijden op onderdelen van hun vakgebied. De wedstrijden vonden plaats op de veiling Utrecht e.o. in Vleuten. De wedstrijden stonden in het teken van de kwaliteitsbewaking, waaraan ook in de bloemisterij alle aandacht wordt besteed. Bloemist van Oest be haalde de tweede prijs bij de wedstrijd om de titel ','schponste bloemist van midden-Nederland", o.a. vanwege de frisheid van het bloemenwater. Hij kreeg o.a. een oorkonde aangeboden. Bloemist Scholten kwam uit in de voor ronde bij de veilingklokwedstrijden, waar hij beslag legde op de derde prijs. Hij won daarmee een beker. Volgende week wordt in Bleiswijk de landelijke fi nale gehouden. De Tromslager kan desgèwenst zor gen voor een feesttent met grote capaci teit. allemaal. Ons sterke punt is dat we alles in één hand hebben, zodat de mensen niet voor elk onderdeel weer naar ie mand anders hoeven te stappen. Wij re gelen alles: voor twee of voor duizend mensen, dat is geen punt." De Tromslager maakt het allemaal net zo uitgebreid of zo simpel als de klant het wil. Dat gaat uiteraard in goed over leg, waarbij ook rekening wordt gehou den met de portemonnee van de op drachtgevers. De klant kan zich uitge breid laten informeren over de moge lijkheden die er zijn, en die zijn feitelijk, talloos: Wie tevreden is met een schaal hapjes voor een veijaardag kan bij de Tromslager evengoed terecht als ie mand dié een groot feest organiseert en geen omkijken wil hebben naar de af zonderlijke details. Die zorg neemt de Tromslager de klant helemaal uit han den. Rob Eimers: "We zijn net zo blij met ie mand in een bejaardencentrum die 80 wordt en dat een beetje feestelijk wil vieren, als met iemand die een party houdt en graag wil dat wij alles verzor gen, tot en met de bediening toe. Des gewenst zorgen wij ook voor meisjes in eigentijdse outfit, die alles serveren." De Tromslager beschikt over een uitge breid netwerk van kontakten die een feest tot een succes kunnen maken, zo wel voor particulieren als bedrijven, want ook het bedrijfsleven doet graag een beroep op hem. Uiteraard speelt de Tromslager zelf de hoofdrol bij de ver strekking van eten en drinken. Rob Ei mers: "Onze grote kracht is dat we alles zélf maken - en we gebruiken alleen verse ingrediënten," De Tromslager verzorgt naast feesten, evenementen e,n bedrijfspresentaties ook voor de particuliere opdrachtgever feestelijke koude buffetten, salades, hapjes, ontbijten, brunches, barbecues. "Voordat de mensen iets organiseren doen ze er goed aan even met ons te bel len," aldus Rob Eimers. Desgewenst wordt dan de (vernieuwde) folder toe gezonden met foto's die een goed beeld geven van de talrijke mogelijkheden die er zijn. Wie belangstelling heeft moet maar eens langsgaan aan de Steenhoff straat 58 of een afspraak maken via tel. 22871. Audio apparatuur die z'n weerga niet kent. Om te zien; de eenvoud zelf. In plaats van toeters en bellen sublieme slanke vormgeving. Om te horen; krachtig, transparant en ruimtelijk. Dat moet u horen en dat kan alleen maar bij de Gouden Snaar. De Aura-versterker: 2 x 70 watt(8 ohm) *op alle in-en uitgangen vergulde connectoren Bi-wiring gaat probleemloos door 4 paar vergulde luidsprekerklemmen De Aura-cd-speler vormt samen met de (VA-100) versterker een unieke combinatie PDM Bitstream supersnelle servo schakeling foutloze aftasting hoge signaaldynamiek de VA-100 kost 1299,- de CD-50 kost f1499,- De befaamde 600-lijn van het merk onder de luidsprekers is kritisch te beluisteren bij De Gouden Snaar. Deze B&W 600-lijn is klankmatig perfect en u kunt kiezen uit 5 modellen: DM 600 f299,- per stuk, DM 610 f499,-per stuk, DM 620 f799,-per stuk, DM 630 f999,-per stuk, DM 640 1399,-per stuk. Een klinkend alternatief; de Impact 404 van Technics. Een topmodel dat geheel is opgebouwd uit losse componenten met een zeer eigentijdse vormgeving De Technics Impact 404 bied u het volgende: 30 voorkeuzezenders 70 Watt versterker new class A dubbel autoreverse cassettedeck automatische opname (CCRT) cd-speler met mash 4 bit techniek regelbare microfoonaansluiting met "KARAOKE" funktie systeem compleet met 3 weg luidsprekers complete afstandsbediening voor besturing van het systeem. Steenhoffstraat 15 - 3764 BH Soest Telefoon 02155- 12 1 32 De Technics Impact 404 kost 1499, voor particulieren en bedrijven! Kom vrijblijvend langs voor onze feestelijke nieuwe folder! 02155 - 22871 Op de achtste verdieping van een flat aan de Johannes Poststraat is donder dag op klaarlichte dag ingebroken. De inbrekers kwamen binnen, nadat ze het cilinderslot van de voordeur hadden vernield. Dat moet zijn gebeurd tussen 8.30 en 17.15 uur. Toen de 35-jarige bewoonster 's middags terugkeerde, merkté ze dat de hele woning was door zocht. Ze vermist echter niets. In een schoenenzaak aan de Soester- bergsestraat zijn vrijdag drie paar schoenen gestolen. De vermoedelijke daders zijn twee onbekende mannen die erin slaagden te ontkomen. De dief stal werd rond half één gepleegd. Een vrouw uit Soest raakte in een nabij gelegen supermarkt haar portemonnee kwijt. De dader heeft de beurs uit de tas in haar winkelwagentje gegrist en werd daarmee negentig gulden en enkele strippenkaarten rijker. Deze maand viert Wortmann Mo de, de bekende heren- en da meskledingzaak in Soest en Baarn, het zesde lustrum. Een jubileum dat niet ongemerkt voorbij mag gaan en dat dan ook wordt gevierd met feestelijke aanbiedingen. Dertig jaar geleden - 1 oktober 1963 - nam Jos Wortmann de hoedenzaak van de firma Kleisen aan de Baarnse Laan straat over. Hij besloot meteen een compleet pakket herenkleding te voe ren. Acht jaar later werd het winkeltje van 50 vierkante meter verruild voor het aanzienlijke ruimere filiaal aan de Laanstraat 65. Bladblazer benzinemotor Mc.Culloch2999^ Bladblazer/zuiger benzinemotor Mc. Culloch 3999° Bladblazer/zuiger benzinemotor ALKO 4999° Bladruimer electrisch Black Decker3499° Soesterbergsestraat 4 Tel. 26900 Met de komst van dochter Monique in 1977 wordt al snel begonnen met een dames-afdeling. Die is bij Monique in zeer goede handen, want ze heeft als parttimer en vakantiehulp al de nodige ervaring opgedaan. De dames-afdeling is dan ook al gauw niet meer weg te den ken uit het souterrain van de zaak, waar een complete winkel is ingericht. Het Wortmann-team wordt in 1983 versterkt met de komst van zoon Emile, die inmiddels zijn opleiding aan de Ho gere Textielschool heeft afgerond. Vanaf dat jaar dekt de oude naam "Jos Wortmann Herenkleding" de lading niet meer en tegelijk met een nieuw logo wordt de nieuwe naam - "Wortmann Mode" geïntroduceerd. In 1986 slaat de firma haar vleugels uit naar Soest, waar de bekende modezaak van René Borgts aan de Burgemeester Grothestraat 7 wordt overgenomen. Emile leidt de zaak in Soest (waaraan ook een dames-afdeling wordt verbon den), en Monique die in Baarn, waarna vader Jos Wortmann - die enige jaren de supervisie houdt - begin 1992 met pensioen gaat. Hoewel jong kunnen Emile en Monique samen bogen op een exclusieve mode-ervaring van meer dan 25 jaar. "Klassiek-sportiefdat is de beste om schrijving voor het kledingassortiment dat Wortmann Mode al 30 jaar brengt. De basis van de collectie zou men de "Engelse" stijl kunnen noemen, maar een flink deel van de collectie is van Duitse oorsprong. De collectie bevat een aantal gerenommeerde merken, maar Wortmann Mode is niet bang om oude merken in te ruilen voor nieuwe, die doorgaans exclusief voor Soest en Baarn gevoerd worden. Het assortiment is internationaal geo riënteerd. Herenconfectie (19 maten!) komt uit Nederland en Duitsland, pul lovers komen uit Engeland, sokken uit Frankrijk en dassen uit Italië. De da meskleding komt vooral uit Duitsland, Engeland en Oostenrijk. In alle gevallen wordt gekozen voor hoogwaardige kwaliteit, maar om de Foto: Goos van der Wilt. keus ruim en toch exclusief te houden worden veelal kleine series ingekocht. Ondanks de exclusieve uitstraling van Wortmann Mode is het prijsniveau bij zonder redelijk. Omdat een modezaak nu eenmaal niet alles in huis kan hebben biedt Wortmann Mode overigens ook talrijke mogelijkheden op het gebied van "maatconfectie", met een zeer ruim scala aan modellen en stoffen. Vakkundige, persoonlijke bediening en ver-gaande service staan bij Wortmann Mode hoog in het vaandel. De zaak heeft dan ook al dertig jaar een uitste kende reputatie, die tot ver buiten Baarn en Soest reikt. De toekomst ziet Wortmann Mode dan ook met vertrou wen tegemoet. Bewoners van de Vondellaan ontdek ten vorige week dat er in hun huis was ingebroken. De achterdeur bleek gefor ceerd te zijn en de woning was door zocht. Er werd overigens niets vermist. Een keer per 14 dagen vindt er op zater dag (10.00-16.00 uur) op dagverblijf De Blauwe Vogel aan de Bosstraat re creatieve opvang plaats voor verstan delijk en meervoudig gehandicapte kin deren en volwassenen. Er worden acti viteiten gedaan als knutselen, zwem men, wandelen, spelletjes. De zaterdagopvang is op zoek naar en kele enthousiaste vrijwillig(st)ers, die het leuk vinden om één keer per 14 da gen te helpen bij het begeleiden van een groepje bezoekers. Eventueel is een maal per 4 weken ook mogelijk. Wie interesse heeft kan schrijven naar k.d.v. De Blauwe Vogel, t.a.v. Karin van Rooijen, Bosstraat 77, 3766 AD Soest, of bellen: tel. 22284.

Soester Courant | 1993 | | pagina 11