«sïsss"' S/llie Hair ;:I§ïW V 1 HANDEL WANDEL f Chef-kok toont bij Super van Doorn de kunst van het biefstuk bakken Het Avéro Eigen Huis Spaarplan Advisie boort nieuwe markten aan i/OENSDAG 13 OKTOBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 9 EN HOUTEN Ford weet wat u beweegt. BabybUss IO ,ange 1 voor veilig bruinen thui i UVA buizen.- J inclusief 2 bnWen Voor alle zekerheid! nnehetnels SS»^' 'uin,n9 1 35 "^1998.- EUROPESE ELECTRO SPECIALISTEN RRRN Morgen van 10.00 tot 17.00 uur •omg Kinderschminken in winkelcentrum van Overhees Open huis bij Dima op 27 oktober Kristalheldere uitnodiging voor wie van Swarovski Silver Crystal houdt De LAAGSTE PREMIE en toch UITGEBREID VERZEKERD! natuurlijk bij: SOESTER ONDERLINGE N BRANDVERZEKERING U.A. Wist u dat wij uitermate goede herencoupes maken? Nu ook met 25% feestkorting. Syllie Soester Onderlinge Brandverzekering introduceert: Open huis in pand aan Koningsweg van 1 tot en met 5 november UI^P°SÏÏSIEVE Swarovski houdt open huis f 0P WOENSDAG 27 OKTOBER Vraag dima om meer informatie EN WORDT DE STER VAN DE AVOND! SILVER CRYSTAL van de Weedestraat 54a - Soest 3AR-EETHUISJE MOLENSTRAAT/ hoek Steenhoftstraat Soest voor informatie 2 29 67 ■an 12 t/m 23 oktober! zelf te beoordelen. Wis/was op de achterruit Wijzigingen voorbehouden. LEKKER BRUIN DE WINTER IN Een lekker kleurtje-geeft een mens zelfvertrouwen en een goed gevoel Kijk en kies bij Schoemaker. met 6 buizen ;eu.nin9sve^- 27x21 cm- Êchermbrilien w*. voor het hete Ge5chï 185*75 crrr Schaard te 8ru\ron9 «r 9 phiüPs ComPa«® opvouwbare "tuil body UPA bruinet Zonn^v- phi\ips me -uv cleo buizen. Pf \s ai een gezicbtsbrumer voor pa\mbeacn - scliocmakei VAN WEEDESTRAAT 78 - TEL. 17253 TECHNISCHE DIENST - TEL. 10344' Morgen, donderdag 14 oktober, heeft Super van Doorn (Wiardi Beckmanstraat) een echte chef kok in huis. Hij komt de consu ment laten zien hoe vlees het best - en dus het smakelijkst - bereid kan worden. Van 10.00 tot 17.00 uur is chef-kok H. Duker te gast bij de supermarkt. De heer Duker is verbonden aan het be drijfschap Slagersbedrijf en het voor lichtingsbureau Vlees, en weet dus wel hoe het smakelijk bereiden van vlees in zijn werk gaat. Bij Super van Doorn komt hij dat, net als vorig jaar, laten zien. De succesvolle bereiding van biefstuk, bijvoorbeeld, kan op vele manieren. Vooral de jonge consument is vaak op zoek naar nieuwe snufjes en andere sauzen, en gebruikt daarbij graag mo derne keuken-apparatuur. De Super slager van Doorn wil de keukenprinsen en -prinsessen daarbij graag helpen en heeft daarom de heer Duker kunnen uitnodigen. Chef-kok Duker is all-round en kan op de meeste culinaire vragen een goed antwoord geven, en niet alleen op vleesgebied. Het spreekt vanzelf dat er morgen bij Super van Doorn ook heel wat te proeven is. Bovendien heeft de chef-kok ook allerlei gratis recepten bij zich. Ter gelegenheid van het bezoek van de chef-kok heeft de slagerij van Super van Doorn morgen een heel speciale aan bieding: 250 gram malse biefstuk voor slechts f 5,98! Nieuwe vers-actie De slager van Super van Doorn heeft trouwens nog meer pijlen op zijn boog. Deze week begint een nieuwe vers-actie van de supermarkt, die in totaal vijf we ken gaat duren. (Inmiddels is in heel Soest het nieuwe "versboekje" ver spreid, dat weer een aantal interessante bonnen bevat die het leven Aanzienlijk voordeliger kunnen maken.) De slagerij-afdeling is de eerste van de vijf vers-afdelingen van Super van Doorn, die voor het voetlicht treedt. In /N 'J de komende weken komen ook de groente/fruit-, kaas-, vleeswaren- en brood-afdelingen aan de beurt, telkens met scherpe aanbiedingen voor de con sument. R van rundvlees Bij de slagerij staat deze week alles in het teken van rundvlees. "De R van rundvlees zit in de maand," aldus slager van Doorn. Dat houdt bijvoorbeeld in dat het rundvlees-assortiment - toch al niet klein - nog een stukje wordt uitge breid met o.a. Amerikaanse rollade, Provencaalse rollade, bouillonschijven (met prei en wortels erin, voor de soep), maar ook Provencaalse rosbieflapjes, grill-entrecötes, peppersteaks en echte Amerikaanse hamburgers. De speciale aanbiedingen van de ver schillende vers-afdelingen zijn in de eerste week: 150 gegrillde achterham f 2,29; 1 kilo Maasdammer f 10,98; 4 krentebollen f 0,73; een halve liter ci troenvla f 0,58; 1 kilo rundergehakt f 6,98; een half pond champignons f 1,29. Let wel: uitsluitend op inleve ring van de bonnen uit het vers-boekje! In het kader van het tien-jarig bestaan komen woensdag 20 oktober twee clowns naar winkelcentrum Overhees. De kinderen kunnen zich door hen la ten schminken en laten omtoveren tot bijvoorbeeld tijger, vlinder of misschien wel een clown. De kinderen mogen zelf bestemmen hoe ze eruit komen te zien. De clowns zijn van 13.00 tot 16.00 uur in het winkelcentrum aanwezig. Goed nieuws voor iedereen die van het befaamde Swarovski Silver Crystal houdt, waarvan het gehei me procédé werd ontwikkeld door de beroemde Boheemse kristalslij per Daniël Swarovski. Op woens dag 27 oktober houdt Swarovski open hnis bij Dima, van Weede- straat 54. VOOR AL UW VERZEKERINGEN, Inlichtingen: tel. 02155 - 1 60 11. Ja, we hebben ook een herenafdeling bij Syllie Hair! Als u liever niet wachten wilt, maak dan een afspraak van te voren en wilt u spontaan binnenkomen dan kan dat ook. (geldig t/m november) Tot ziens, Kapsalon Zonnestudio Soesterbergsestraat 39a - 3768 EB Soest - Tel. 02155-10706 Nederlanders vormen een spaar zaam volkje. Als het even kan leg gen we wat opzij. Op een spaarre kening of deposito, desnoods in oude sokken al is die spaarvariant zacht gezegd achterhaald, maar bijna allemaal hebben we wel iets achter de hand. Vragen we onszelf af waarvoor, dan zijn de antwoorden legio: voor later, voor nood, voor de kinderen, de kleinkinde ren enzovoort. Bij spaarders wordt uit eindelijk veel van het gespaarde kapi taal aangewend voor de aankoop van hét leven: het eigen huis. De Soester Onderlinge geeft het huis van uw dromen een solide fundament met het Avéro Eigen Huis Spaarplan. Een spaarplan dat u verzekert van be lastingvrij sparen, gekoppeld aan de hy potheekrente en aantrekkelijke moge lijkheden om het spaartegoed straks zonder fiscale problemen in een hypo theek in te brengen. Hierbij kan men kiezen uit de volgende voordelen: een hypotheek met lagere lasten; een hypotheek met een kortere loop tijd; een duurder huis. Mocht men geen huis aankopen, dan kan men op de einddatum de uitkering gewoon vrij besteden. Ook voor groot ouders en ouders is het Eigen Huis Spaarplan een premievorm van sparen, om zo voor hun (klein)kinderen een aardig kapitaal op te bouwen. Het op gebouwde kapitaal kunnen de (klein kinderen later gebruiken voor de aan koop van een eigen huis. Een veilige manier van sparen omdat een uitkering bij overlijden is inge bouwd en het arbeidsongeschiktheids risico is mee te verzekeren. Kortom, hiermee introduceert de Soester On derlinge een ideaal spaarplan voor wie straks een eigen huis wil kopen of als huisbezitter een droomhuis in gedach ten heeft. Voor meer informatie kunt u bellen met de Soester Onderlinge tel. 16011 De economische recessie Iaat hier en daar zijn sporen na. Veel bedrij ven moeten de broekriem strakker aantrekken of hebben meer moei te om de eindjes aan elkaar te kno pen. Dat gaat evenwel niet op voor Advisie Automatisering dat sinds mei vorig jaar aan de Koningsweg is gevestigd. In het afgelopen jaar steeg het aantal medewerkers van vijftig naar 65 en het bedrijf boort telkens nieuwe markten aan. Een zichtbaar bewijs voor de groei van Advisie is de tweede etage van het representatieve pand. Ook die verdie ping is inmiddels door Advisie 'in be slag genomen'. Loek Bart, die met Jaap Pronk de direc tie van Advisie vormt, kan wel uitleg gen waarom het de Soester onderne ming voor de wind gaat. "Het is waar, de markt staat onder druk. In juni is de prijzenslag ingezet, de markt vertoont recessie. 1993 is een moeilijk jaar, maar je moet niet bang worden, je moet door gaan. Het heeft geen zin om bij de pak ken neer te gaan zitten. Je moet nieuwe markten aanboren en verder gaan dan alleen maar de gebruikelijke orders bin nenhalen." Dat deed Advisie dan ook en het bedrijf werd uitgeroepen tot Exact-dealer van het jaar. Bart: "Exact is marktleider op het gebied van administratieve pakket ten. Wij zijn nummer één bij Exact, om dat we het meeste hebben verkocht. Maar we hebben meer gedaan. Exact levert ook automatiseringspakketten in de industriesfeer. Dat zijn produktie- administraties. Daarmee heb je een hele andere doelgroep en daar zijn wij op in gesprongen. De Data-banken zijn ook een nieuwe doelgroep van ons gewor den. We hebben daarnaast bijvoor beeld ook Air Holland en Food Express in Soesterberg geautomatiseerd." Advisie Mulfi Media Daarnaast is Advisie een compleet nieuwe weg ingeslagen. Onder de noe mer Advisie Multi Media bv zal de Soester onderneming de markt opgaan met een beeld-ontsluitingssysteem, de zogenaamde 'Image-tinder Het be treft een systeem, waarmee elk denk baar foto-archief kan worden beheerd. Met behulp van verschillende appara tuur en simpele drukken op de knop van de computer kunnen foto's in een bestand worden opgeslagen. Die foto's zijn vlot op te vragen en terug te zien op het beeldscherm en kunnen vervolgens via een printer worden uigedraaid. Het resultaat is verbluffend. Bart laat in dat verband een haarscherpe foto van uit- stekende kwaliteit zien. "Deze foto is afgedrukt zonder gebruik van chemicaliën. Hier ligt echt een gi gantische markt voor open. Denk maar aan bedrijven, musea en instanties die een foto-archief hebben. Ze hoeven niet meer te zoeken of zich af te vragen of ze een bepaalde foto nog hebben. Ik heb nooit geweten, dat we op die ma nier nog dealer van Kodak en Sony zou den worden." Open huis Advisie Automatisering houdt van maandag 1 tot en met vrijdag 5 novem ber weer open huis. Gedurende vijf da gen laten directie en medewerkers zien hoe alles in zijn werk gaat. Tijdens de open huis-week wordt een aantal semi nars gegeven. Een woordvoerder van Compaq doet op 2 november de visie van dat bedrijf uit de doeken over auto matisering. En op 3 en 4 november kunnen medewerkers van bedrijven ko men luisteren naar een medewerker van Exact Software, die onder andere zal vertellen over het nieuwe 6.1-systeem. Tijdens de open huisweek komen de ac tiviteiten van Advisie Multi Media nog niet aan de orde. Die zullen tijdens an dere seminars, vermoedelijk later in no vember, onderwerp van gesprek zijn. Tijdens dit evenement is men niet alleen in de gelegenheid om het complete Swarovski-assortiment te bewonderen, ook het speciale decoratie-team kan men in aktie zien. Deze vakmensen op het gebied van de fijne fonkeling zullen demonstreren hoe men zijn eigen kol- lektie met eenvoudige middelen thuis briljant kan presenteren. En dit alles onder het genot van een kopje thee of koffie, zoals fijnproevers onder elkaar betaamt. Het sCs lidmaatschap De toegang voor deze show is gratis. Ie dereen, lid of geen lid, kan zó een gratis entreekaart halen bij Swarovski-dealer Dima in Soest. Maar de leden van de Swarovski Collectors Society kunnen wel rekenen op een paar extra aangena me verrassingen. Onder hen wordt een prachtige hoofdprijs verloot: Een totaal verzorgde ski-vakantie voor 2 personen in het hartje van Swarovski land, Tirol, Oostenrijk. Daarnaast zijn er, ook voor de niet-leden, vele andere prijzen te vergeven, waaronder diverse artikelen uit de Silver Crystal-collectie. De lidmaatschapscontributie is voor het eerste jaar f 50,00 en voor de daar op volgende jaren f 30,00. Maar daar krijgt men ook wat voor. Alleen als lid kan men bijvoorbeeld in het bezit ko men van het aktuele sCs-jaaritem, een gelimiteerd collectors item dat door zijn exclusiviteit alleen maar in waarde kan stijgen. Maar ook niet-leden worden op dit open huis in de watten gelegd. Bij het bestellen van Silver Crystal-artike- len uit bepaalde thema-groepen ont vangt iedereen een letterlijk schitterend kado. Flonkerende kans De gastvrouw tijdens dit Swarovski evenement is Sheila Harte, die boven dien de aktiviteiten van de Swarovski Collectors coördineert. U kunt met haar kennismaken en via haar de totale Silver Crystal-collectie. Mis deze flon kerende kans i?iet. Ga meteen naar Di ma en haal zo'n gratis entree-kaart. Er is echter een beperkte toegang. Per kaart mag men één introducé meene men, want er zijn vast wel meer mensen die de schitterende Silver Crystal-col lectie met verzamelwaarde in ogen schouw willen nemen. s5SS2S^ Swarovski Silver Crystal is een kollektie voor verzamelaars. Logisch, de exclusieve jaaritems die in gelimiteerde aantallen alleen voor de leden van Swarovski Collectors Sociëty worden uitgebracht, kunnen alleen nog maar in waarde stijgen. Dat maakt Swarovski Silver Crystal tot een gewild artikel. Het belooft een avond te worden die u niet licht zult vergeten. Niet alleen kunt u lid worden van de exclusieve Swarovski Collectors Sociëty, het is meteen een unieke gelegenheid om ons decoratie-team in aktie te zien. Zij zullen u demonstreren hoe u met eenvoudige middelen ook uw eigen kollektie op zijn voordeligst thuis kunt presenteren. Bovendien kunt u er, als sCs-lid, nog een geheel verzorgde skivakantie voor twee personen in Tirol aan overhouden ook. En zelfs voor de niet-leden zijn er de prachtigste prijzen te winnen. Kom nu bij ons langs en vraag zo'n gratis entreekaart. Doe het snel, want op=op. Per toegangskaart kunt u 1 introducé(e) meenemen. Kom nu bij ons langs voor een GRATIS toegangskaart! SWAROVSKI

Soester Courant | 1993 | | pagina 9