gbt EK. tON tegin van het einde van 'Royal 32 ighter Squadron' 1SP0RTI SOESTER COURANT zit kom fort, :ook nog DN""" Hawker Sea Fury: de snelste (schroefjager ter wereld lu°* Fanfare Odeon Soesterberg wordt Harmonie Soesterbergse kinderen nemen een kijkje achter de schermen 3QI LD pier N ADRES, T AUTORIJLES! SOEST -2 12 58 WOENSDAG 20 OKTOBER 1993 eerste vijf F-15 Eagles namen afscheid m spakenburg! Helicopter- detachement terug uit Cambodja Nieuwe sticker Kon. Luchtmacht i Meer muzikale mogelijkheden Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening Jongens gooien eieren tegen ruiten woning Kol. Ansink nieuwe chef vliegbasis Inbraak woning aan Bakkeneslaan Houtbewerken Reorganisatie politie: nooit van gehoord...? Zotteklap? Inbrekers laten apparatuur achter Rode Kruis Welfare in Soesterberg Gevelminiaturen in De Hoge Vuursche AGAVS op tijd weer bij de les VOLLEYBAL KORFBAL Animo-KVO 7-11 (ruststand 6-6) Roefeldag met bijna tweehonderd schoolkinderen Agenda vpor Soesterberg BON ng. Niet alleen als iken. Als element- t draaibare hoeker. "Long Life" ieder. telling 9.995,-. 995,-. Bijpassende arte glassalontafel I i vrijdag koopavond van 7.00 - 9.00 u. ?r natuurlijk nog niet. aakt, worden. Vaak goed confectioneren JW keuze. Natuurlijk naken van uw gordij- e confectie van uw teliers van Europa, uitsland gemaakt. En iland vervaardigd. U telijke gordijnen is >howroom) BIJ UW aankoop van een leuksier- kussen e showroom) F. 3.000,- OF S EEN ELECTRO- PRUS VAN LIEFST tIJS VAN Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel(02155)21841 Iln een prachtig opgaande zon ■stonden de vijf Mc Donnell IDouglas F-15 Eagles woensdag 13 I oktober te wachten op vertrek. [Een bus vol "persmuskieten" I mocht bij hoge uitzondering het "hot centre" van de USAF van ICamp New Amsterdam betreden. |"U mag alleen opnames maken en foto's nemen als ik dat zeg. Doet u I dat niet, dan is alles over!", was de I strenge waarschuwing van een I grote donkere Amerikaan. De ietwat onder de indruk geraakte I persmensen volgden hun gids gedwee. I Met argwanende blikken werden hek- Iken door Amerikaanse schildwachten I geopend. En daar stonden ze dan, de I vijf Eagles, voorzien van de nummers 103, 104, 109, 1Ó7 en 163. Opvallend was dat ze ontdaan waren van hun sier- I lijk embleem, waardoor het nu sombere toestellen waren geworden. I Als de gids toestemming geeft on te Vgaan filmen en te fotograferen, stort de meute zich op de roerloze stalen mon- I sters. Om en nabij de vlakbij gelegen hangar staan een vijftigtal in camoufla- I ge uniformen geklede Amerikaanse militairen met familie. De stemming is gelaten, sommigen lachen nerveus. Het is immers het begin van het vertrek. An deren halen hun schouders op. 'Het is verboden met Amerikaanse militairen te spreken. Een interview wordt alleen door de waarnemend commandant ge geven, wordt ons door de grote gids bij het verlaten van de bus toegevoegd. De echtgenote van één van de Ameri kaanse vliegers valt hier niet onder en bijna onopvallend vertelt ze dat "dad- dy" nu vertrekt en zij zaterdag ook naar de States terugkeert^ 'Nee, geen namen noemen, gewoon mijn mening zeggen, mag dat?' Uiteraard. Ze heeft hier een mooie tijd gehad en zou dolgraag nog willen blijven wonen. "Ik weet zeker dat ik straks heimwee naar Holland zal krij gen", zégt ze en zwaait naar haar man die juist in de cockpit van zijn toestel is geklommen. Op dat moment klinkt een heldere stem over al die mensen: "Hay Dad". Het kleine meisje herhaalt het, maar "dad- dy" is bezig met de startprocedures. Op commando wordt alles precies gelijk gedaan. Remklappen omhoog en om laag, cockpit sluiten en starten. Gelukkig hebben we oordopjes gekre gen, want een intens geluid overvalt ons allen. Een tv-verslaggever doet ver geefse pogingen zich verstaanbaar te maken. En dan taxiën ze naar de start baan, een laatste groet. Om precies 10.25 uur gaan ze de lucht in. Nog één keer davert hun geluid over De eerste Amerikanen op weg naar huis. Soesterberg, waar mensen op de markt niet eens omhoog kijken. Vlak voor de start sprak een legerpredikant een kort gebed. Dank voor het verblijf hier en "breng hen veilig thuis". De Eagles gaven een donderend start schot bij het vertrek van de Amerika nen uit Soesterberg. Mil. Luchtvaartmuseum is vliegtuig rijker I Overste Botma, directeur van het I Mil. Luchtvaart Museum stak I woensdag 13 oktober zijn vreugde lniet onder stoelen of banken. In I zijn welkomstwoord aan een der- itigtal genodigden gaf hij toe dat I een langdurige wens was voltooid: [de Hawker Sea Fury. I De presentatie van het vliegtuig werd verricht door de bijna zeventigjarige 1 Commandeur-vlieger b.d. H.J.E. van Ider Kop. "Eigenlijk hoor ik hier hele- Imaal niet te staan. Anderen hebben I veel langer in deze kist gevlogen. Of het moet zijn dat ik altijd veel te laag I vloog", aldus de toenmalige vliegenier. I Hij memoreerde dat in 1936 werd ge- I zocht naar de opvolger van de Hurrica- 1 ne en gaf een exacte opsomming van de starthandelingen: 'Niet teveel gas, want I dan willen de (opklapbare) vleugels wel [eens omhoog gaan." Hij wist zijn I toehoorders te boeien met zijn beleve- nissen, alsof zij ook even met hem star- I ten, vliegen, duiken en landen. Ook destijds klaagde men over geluid- overlast. Van der Kop: "Een wethou- I der in Wassenaar stelde voor ons door middel van luchtafweer uit de lucht te schieten. Daarop reageerde de toenma lige commandant van het Vliegkamp Valkenburg, dat hij de vliegtuigen dan met bommen en raketten zou uitrus ten". Hij besloot zijn toespraak met de woor den: 'Ik ben blij dat dit vliegtuig nu hier staat. Het is nu een museumstuk gewor den en'met dit vliegtuig allen die er in vlogen." Ook de directeur van Aviodome, de feitelijke eigenaar van het vliegtuin, was blij dat "één van zijn dochters" nu een goed huis heeft gekregen en beloofde het als de eigenlijke vader vaak te zullen opzoeken. Tot slot dankte generaal-majoor b.d. H. Dieters, voorzitter van de Stichting Vriendelijk van het Mil. Luchtvaart Museum, allen die het mogelijk ge maakt hebben dat de Sae Fury nu in Soesterberg staat. Ook hij riep herinne ringen op: Toen zes van deze vliegtui gen ergens waren geland, werden de au toriteiten begroet met het opklappen van de vleugels. Op dat moment vielen drank en sigaretten uit de vleugel van één toestel. Het werd kennelijk voor meer dan één doel gebruikt. Het Cambodja-detachement van de groep Helicopters van de Koninklijke Luchtmacht is gisteren dinsdag 19 ok tober teruggekeerd van zijn vredesope ratie in Cambodja. Sinds april 1992 was men daar met vier heli's, type Alouette III, waar zij samen met de Nederlandse mariniers vanaf hun Cambodjaanse thuisbasis Sisophon opereerden. De heli's werden per schip naar Neder land vervoerd. De militairen kwamen met een Boeing 747 op Schiphol aan. Vandaar ging het per bus naar de Vlieg basis Soesterberg. Het laatste deel van deze rit werden ze begeleid door enkele helicopters van het 298 Squadron. Op de vliegbasis vond de hereniging met de familie plaats. Sinds kort is er een nieuwe sticker van de Koninklijke Luchtmacht uitgeko men, die speciaal voor de Vliegbasis Soesterberg is gemaakt. De jarige luchtmacht geeft hierbij alle eer aan haar bakermat Soesterberg. Daarom is het ook een mooie sticker voor inwoners van Soesterberg en om geving. U zult even in de benen moeten, want u kunt hem gratis verkrijgen bij Bureau Voorlichting van de Vliegbasis Soester berg aan de Paltzerweg, een paar hon derd meter naast de hoofdingang. Ruim 65 jaar geleden werd de mu- I zjekvereniging Odeon opgericht I met als belangrijkste doel: de festi- I viteiten in eigen dorp op te luiste ren. In de loop van de jaren heb ben vele Soesterbergers als muzi kant of als toehoorder, plezierige herinneringen aan de muzikale op tredens van het orkest beleefd. Vanaf de oprichting speelde men in wisselende bezettingen, dan weer met klarinetten, dan weer met koperen blaasinstrumenten. Een groot pro bleem was altijd voldoende finaiiciële middelen te vinden om de juiste instru menten aan te schaffen. Zo'n 25 jaar geleden besloot men om in een vaste fanfare-orkest bezetting te gaan spelen. Tevens begon men met het opleiden van nieuwe leerlingen via de Amersfoortse Muziekschool. Met een nieuwe dirigent begon Odeon aan een succesvolle periode. De in die tijd ook opgerichte drumband en majorette- groep groeiden uit tot belangrijke pij- I Iers van de vereniging. Bij het fanfare- orkest nam het ledental flink toe, even ais het muzikale peil. Op landelijke mu ziekconcoursen promoveerde Odeon twee keer binnen een paar jaar en werd de afdeling "uitmuntendheid" bereikt. In Soesterberg waren vanouds de voor jaarsconcerten in het Officierscasino bij de vele muziekliefhebbers zeer in trek. Ook de muziekuitwisseling met de Duitse muziekkorpsen uit Stammheim en Hofbieber, verliepen succesvol en trokken veel belangstelling Hedendaagse problemen Deze succesvolle lijn begint bij Odeon de laatste tijd om te buigen: een aantal hedendaagse problemen worden merk baar. Zo is er een verminderde popula riteit om een koperen blaasinstrument te bespelen, met als gevolg een afne mend ledental. Hoewel nog een tiental jeugdige muzikanten in opleiding is, wordt de oudere, ervaren muzikant no de gemist. Odeon wil deze ontwikkeling doorbre ken en ombuigen naar éen orkest dat meer kansen heeft in kwantiteit en kwa liteit. In overleg met de dirigent, Gerrit de Weerd, is besloten de fanfareorkest bezetting om te zetten naar een har monie-orkest-bezetting. De grootste verschillen zijn dat de melodielijn in een fanfare-orkest uit bugels en trompetten bestaat, terwijl bij een harmonie-orkest de klarinetten de belangrijkste stem vertolken. De muzikale mogelijkheden van een harmonie-orkest zijn vele ma len groter; ze geven instrumenten als fluit, hobo, piccolo en fagot meer mo gelijkheden en bevorderen de klankkleur. Ook is de keuze uit te spe len muziekstukken groter en is de po pulariteit van bijv. de klarinet en dwars fluit groot. Privéles Bij de muziekscholen is een leerlingen stop en om die reden heeft Odeon een privé-leraar aangetrokken om dit pro bleem het hoofd te bieden. Twee erva ren muzikanten zorgen voor een goede opvang en begeleiding van de leerlin gen. Odeon gaat ledenwerf- en financiële akties organiseren en hoopt het voor jaarsconcert 1994 voor een deel in de harmoniebezetting te kunnen geven. Wie Odeon ook als koperblazer ofslag- werker wil versterken, kan informatie inwinnen via tel. 52498 of 52143. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 23 oktober, 19.00 uur: viering met cantores. Zondag 24 oktober, 10.30 uur: Viering met het Caroluskoor. Zondag 24 oktober: HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 zie Geref. Kerk. GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 Samen op Wegdienst (SoW); 10.00 uur: ds. P. van Breugel, Scher- penz'eel. STERRENBERG 'de Lichtpunt' 10.30 uur: dhr. J. Stap. Huisarts W. Brandt, Dolderseweg 57a, Bilt- hoven, tel. 030-29 31 00. Tandarts Eigen tandarts bellen; dan hoort men welke arts dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en mw. P.B.E. Toni- no-van Schieveen, Kampweg 50, spreekuur volgens afspraak, tel. 52467. Stichting Hulpdienst Soesterberg Dagelijks hulp aanvragen-tussen 09.00 en 10.00 uur; tel. 15789, b.g.g. 51658 of 51437. Stichting Centrum Maatschappelijke Dienstverlening Soest: Gen. Winkelmanstraat 103, (geref. kerk), elke dinsdag en woensdag van 09.30-10.30 uur, tel. 52606. Ouderenbus Elke werkdag van 09.30-13.00 uur: tel. (02155)19190. Grof vuil Tel. 02155-93666. Twee bewoners van een woning aan de Albert Plesmanstraat zijn zondag overstuur geraakt, nadat twee jon gens eieren tegen de ruiten hadden gegooid. Het lukte de politie later twee jon gens van veertien en vijftien jaar aan te houden. Zij bekenden de eieren te hebben gegooid. Na overleg met de ouders moesten de boosdoeners de ruiten van de woning schoonmaken en hun excuses maken aan de ver schrikte bewoners. Kolonel H.R. Buffart geeft vrijdag 22 oktober het commando van de Vliegba sis Soesterberg over aan kolonel J.B. Ansink. Kolonel Ansink is afkomstig van de Vliegbasis Twente, waar hij plaatsvervangend commandant was. In die funktie volgde hij in 1991 kolonel Buffart op, die toen naar Soesterberg vertrok. Voor beide heren dus een "herhalingsoefening", maar nu op een andere plaats en in een andere funktie. Kolonel Ansink is gehuwd en heeft drie kinderen. Kolonel Buffart vertrekt naar Boedapest, waar hij de funktie van mili tair attaché gaat bekleden. Soester Courant in Soesterberg Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (03463)51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841. Met een breekvoorwerp heeft een in breker een keukenraam van een woning aan de Bakkeneslaan in Soesterberg opengebroken. Hij baande zich vervol gens een weg door de wonirfg, waar hij zijn oog in ieder geval liet vallen op een videorecorder. De bewoners moeten nog nagaan of er meer is weggehaald. Stichting Jeugdwerk Soesterberg tel. 02155-19546 03463-53411 Verleden week konden jullie lezen dat er voor de meiden op dinsdagavond een meidengroep is gestart. Deze week is het de beurt voor de jongens in Soester berg. Op donderdagavond van 18.30 uur tot 20.15 uur kun je leren hout bewerken. Deze avond is bedoeld voor alle jon gens vanaf 8 jaar. Lijkt het jou wel wat om met een stel an dere jongens de donderdagavond door te brengen? Kom dan naar het Dorps huis en neem een gulden mee, daar staat de rest van de jongens op jullie te wach ten... Een belangrijke datum voor alle leden van de rijks- en gemeentepolitie in de provincie Utrecht was zaterdag 3 april, nu ruim een halfjaar geleden. Sinds die tijd kennen we het nieuwe korps: 'Poli tie Regio Utrecht'. De provincie is verdeeld in 11 distric ten, waarvan het 'District Eemland- Noord' er één is. Dit district bestaat uit de gemeenten Baarn, Bunschoten, Eemnes en Soest. Met elkaar is dat een oppervlakte van 142 km, met ongeveer 92.000 inwoners. De gemeente Eem nes met 7500 inwoners is de kleinste en Soest met 41.000 inwoners de grootste gemeente. Het district is verdeeld in twee rayons: Soest (Soest en Soesterberg) en Eemdal (Baarn, Bunschoten en Eemnes). Elk rayon 'is weer verdeeld in twee wij ken; voor Soest zijn dat: Soest en Soes terberg. In elk rayon is er 24 uur per dag en 7 dagen per week 'assistentiesurveil lance'. Deze surveillance wordt naar die plaatsen gedirigeerd waar om politie wordt gevraagd. De resterende tijd wordt besteed aan het wijkgericht toe zicht en andere aspecten van de politie- zorg. Voor Soesterberg kennen we de politie post, Dorpsplein 17a, tel. 51555. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 12.00-13.00 uur, elke donderdag avond van 19.00-21.00 uur. Op de overige tijden moet men bellen: 02155-19444; en als elke seconde telt: het alarmnummer 06-11. ,In de krant van 13 oktober stond een verslag over de carnavalsvereniging "De Zotteklappers". Het gesprek vond plaats in de woning van mw. Fenny Gramser, maar werd gevoerd door dhr. Thony van Oeveren, de pr-man van de carnavalsvereniging. Helaas werd dat toen niet gezegd, vandaar de miskleun of was het zotteklap? Dus waar Fenny Gramser staat, moet men lezen: Thony van Oeveren. Een oplettende Soesterberger heeft za terdagavond de politie gewaarschuwd, toen hij in een tuin een onbekende man met een stereotoren zag sjouwen. De Koninklijke Marechaussee was als eerste ter plekke en trof in de tuin een televisietoestel aan. Ook de stereotoren werd even later teruggevonden. De in brekers hadden een bovenlicht van de woning vernield om het huis binnen te komen. Omdat ze werden betrapt, slaagden ze er niet in spullen van de 47-jarige bewoner mee te nemen. Handwerk thuis in de knoop! Roswita Jolink komt graag bij u thuis langs om samen de oplossing te vinden. Ze doet dat in samenwerking met de Welfare-afdeling van het Rode Kruis en'Soesterberg. Die zorgt voor de mate rialen. Soesterberg heeft het maar weer getroffen met zo'n fantastische dorps- genote. Mevr. Jolink werkt namelijk al leen in Soesterberg. O ja, het aanbod om even te helpen geldt natuurlijk zo wel voor dames als voor heren. Hand werken en creatief bezig zijn is toch iets waar iedereen zijn voordeel kan doen. Meer weten? Bel Roswita Jolink (53766) of Nel Pelzer (54006). Jantje Beton Roefeldag Op zaterdag 23 oktober wordt door het Nationaal Jeugd Fonds voor de eerste keer 'de Jantje Be ton Roefeldag' georganiseerd. In meer dan honderd gemeenten zul len talloze bedrijven, instellingen en particulieren hun deuren ope nen om duizenden kinderen tussen 6 en 12 jaar een kijkje te laten ne men achter de schermen van de 'volwassen-wereld'. Deze aktiviteit wordt gelanceerd ter ge legenheid van het 25-jarig bestaan van het Nationaal Jeugd Fonds. Het is de bedoeling om van de Roefeldag een jaarlijks terugkerende gebeurtenis te maken in een toenemendaantal ge meenten. 'Roefelen' is een Vlaams woord en kan in het Nederlands ver taald worden met: snuffelen aan het on bekende, het nieuwsgierig maken van kinderen en hen stimuleren tot onder zoek. In Soesterberg wordt de Roefeldag ge organiseerd door de Stichting 'Vrien den van het Vliegdorp'. Terecht is men er trots op dat het in ons dorp is gelukt voldoende bedrijven en personen en thousiast te maken voor dit initiatief. Op 23 oktober zal men tientallen kin deren bezig zien bij Van Es Recycling, Groentehandelaar van Dasselaar, Ga rage Hijmering, het Karweihuis, de Ko ninklijke Marechaussee, Oriëntal Swan, de politie, Schepershof, de fam. In hotel kasteel De Hoge Vuursche is tot en met Kerst een unieke expositie te zien van gevelminiaturen, gemaakt door kunstenaar Jerry Harberink uit Voorthuizen. Het gaat om miniatuu r-impressies van Hollandse en buiten landse gevels in het reliëf en het mate riaal van de oorspronkelijke gebouwen: statige grachtenpanden, eenvoudige boerderijtjes en nog veel meer. De mi niaturen zijn afgewerkt in authentieke kleuren of in een dromerige pastel. m Een gevelminiatuur van Jerry Harbe rink. Na eerder een oefenpartij tegen Gemini I heel gemakkelijk te heb ben gewonnen, dachten de heren iets te luchtig over de partij tegen Gemini. In de eerste set werd dat duidelijk door de achterstand. Dat was iets teveel en daarom wer den de tanden op elkaar gezet. De set werd met 15-8 gewonnen. In de tweede set nam AGAVS gas terug, hetgeen resulteerde in een verlies Van 9-15. AGAVS was gewaar schuwd en de derde set werd op pure inzet met 15-6 gewonnen. De vierde set was echt zoals het moet. Een grote dosis inzet en goed blok keren: 15-5. Bij Animo in Geldermalsen won KVO met 7-11. De Soesterbergers staan mede-door deze vierde opeenvolgende zege, op de tweede plaats. Het was geen gemakkelijke wedstrijd, bij de rust was het nog gelijk (6-6). Maar na de rust werd de winst binnen gehaald. Invaller Richart Jaspers Faijer, vervanger voor de geblesseerde Jaap van de Hoek, maakte bij zijn debuut in het eerste team gelijk twee treffers. De overige doelpunten werden gescoord door Petra Blaauwendraat (2x); Mien Driessen (2x); Folko de Raad (2x); Sity Vissia; Wietze Hoekstra en Rob de Peuter. De overige uitslagen zijn: Altius 3 - KVO 2: 10-9; KVO 3 - Exakwa 3: 16-5; SVMM 2 - KVO 4: 11-9; KVO Al- Minerva Al: 7-11; Meeuwen A4 - KVO A2: 7-3; ODIK BI - KVO BI: afgelast; HKC Cl - KVO Cl: 4-0; KVO El - Woudenberg E3: 0-0. Na de mooie overwinning van vorige week tegen Huizen 1, moesten de da mes 1 het zaterdag thuis tegen Dupaco Leos 2 opnemen. De eerste set werd AGAVS nog al overrompeld door De- paco Leos, waardoor het met 1-9 achter kwam. Maar het was weer de vechtlust in dit dames-team, waarmee de set nog met 15-12 werd gewonnen. In de tweede set was de tegenstander geraffineerder. Zo speelden ze veel 'prikballen, waarop AGAVS geen grip had. Daarom werd deze set met 13-15 verloren. In de derde set knokte AGAVS weer terug: 15-13. De vierde set was spannend. Alles werd uit de kast gehaald, maar helaas werd met 13-15 verloren, waardoor het 2-2 werd. De overige uitslagen zijn: AGAVS He ren II - Switch II: 2-2; AGAVS Heren 3 - Switch 4: 3-1. Schroote en op de Vliegbasis Soester berg. Er worden voor die dag enkele volwas senen gezocht die de kinderen willen begeleiden. Misschien iets voor u? Inlichtingen en opgave: J.E. van Epen, Gen. Winkelmanstraat 153. De Roefeldag van zaterdag 23 okto ber lijkt nu al een groot succes te wor den. Van de 310 Soesterbergse schoolkinderen, hebben zich 190 voor deze dag opgegeven. Zaterdag komen de kinderen om 9.30 uur in het Casino aan de Kampweg bij elkaar. Van daar gaan ze lopend naar de Vliegbasis Soesterberg. Een helicopter gaat vlak voor de kinderen landen en de brandweer van de vliegbasis gaat een crash te lijf. Daarna gaan ze naar de be drijven en instellingen in het dorp om daar te 'roefelen'. Soesterberg is door het landelijke comi té 'Jantje Beton' uitgekozen als hun VIP-plaats. Zo worden de kinderen be zocht door de heer Hofstede, oud voorzitter van het CNV, mevrouw Vos, oud burgemeester van Utrecht, de heer Buitendijk, secretaris van het Nationale Jeugdfonds en anderen. Bij de Konink lijke Marechaussee mogen ze op een echte politiemotor zitten en wordt van hen een foto gemaakt. Woensdag 20 oktober 14.00 instuif (St. J.werk/Dorpshuis) 14-00 spottersdag (vlb. Soesterberg) 18.00 badminton (Badso/Banninghal) 19.30 volleybal (Laet+AGAVS/Dorps- huis) 20.00 Ver. Soesterbergs Belang (Dorpshuis) Donderdag 21 oktober Vanaf 13.00 badminton (Badso-F AGAVS/Banninghal) 17.15 gymnastiek (Laetitia/Dorps- huis) 19.00 Caroluskoor 19.30 volksdansen en jeu de boules (Drie Eiken) 20.00 ballet (Laetitia/Dorpshuis) Vrijdag 22 oktober 09.15 moederen kind (Laetitia/Dorps huis) 19.00-20.30 vliegtuigmodelbouw (St. Jeugdwerk/Dorpshuis) 19.00 badminton (Badso/Banninghal) Zaterdag 23 oktober 09.00 judo (Laetitia/Dorpshuis) 09.00-13.00 badminton (Badso-F AGAVS/Baninghal) 13.00 korfballen (KVO-terrein) 14.00 vliegtuigmodelbouw (St. Jeugd werk/Dorpshuis) Zondag 24 oktober 10.00 badminton (Badso/Banninghal) Maandag 25 oktober 18.00 volleybal (AGAVS/Banning- hal) 19.00 EHBO (St. Jeugdwerk/Dorps huis) 19.30 Esbergkoor (Dorpshuis) 19.30 klaverjassen (Drie Eiken) 20.00 tafeltennis (AGAVS/Dorpshuis) Dinsdag 26 oktober 14.00 diapresentatie Floriade (Drie Ei ken) 18.00 ballet (Laetitia/Dorpshuis) 19.00 RK Dameskoor 19.00 meidenavond (St. Jeugdwerk/ Dorpshuis) 20.00 bridge (Drie Eiken) Woensdag 27 oktober 14.00 instuif (St. Jeugdwerk/Dorps huis) 14.00 ballet (Laetitia/Dorpshuis) 18.30 gymnastiek (Laetitia/Dorpshuis) 19.00 vliegtuigmodelbouw (St. Jeugd werk/ Dorpsh uis) 19.30+21.00 volleybal (Laetitia+ AGAVS/Dorpshuis) De vaste wekelijkse agenda-activiteiten zijn nu een paar keer genoemd. Daarom zult uur die in het vervolg niet meer te genkomen en worden alleen niet-weke lijkse aktiviteiten vermeld. Opgave daarvan schriftelijk op het adres: Van Maarenplein 1. U kunt mij noteren als abonnee van de Elke week op woensdag in de bus graag, op adres: Naam Adres: Postcode: Handtekening Zenden in open envelop aan de Soester Courant, Antwoordnummer 136, 3760 AB Soest (postzegel niet nodig). Telefoon 02155 - 14152 bellen gaat nog vlugger.

Soester Courant | 1993 | | pagina 12