Weer gouden wissel van Dick Schinkel d SEC mist teveel kansen en verliest jMHC Soest neemt optie op herstel Verliezend Stam/SoVoCo oogt beter Hees heeft de smaak weer te pakken Leidersrol weer in handen WZ'49 WOENSDAG 20 OKTOBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 13 eldaken TOCOLOR IMichel Vlaswinkel helpt Soest op kaartmiddag aan zege VOETBAL zondag 1 Handgemeen Gepasseerd Situatie na zes duels allesbehalve rooskleurig VOETBAL zondag Eerste zege in duel met concurrent Huizen HOCKEY Dames HANDBAL Loting koppelt Aalsmeer 3 aan Smeeing/BDC DAMESVOETBAL Voetbalsters van WZ'49 raken aan verliezen gewend Dakwerken ^Strater Makelaardij o.g Volleybalsters moeten hoog niveau langer leren vasthouden VOLLEYBAL Heren Ploeg wint na 7-0 zege met 6-1 VOETBAL zaterdag Soesters na 4-1 -zege op Bussum op gelijke hoogte met Rood- Wit VOETBAL zaterdag ATLETIEK Mare Hilberts weer vooraan efoon 1101 ZEKERHEID DOOR VAKWERK Die hield zeven minuten stand. Van der Grift maakte toen tientallen meters en verstuurde de bal recht door het cen trum. Peter van den Berg liet de bal gaan voor Gerard Becker die voor het eerst en het laatst de bal goed zou ra ken: 2-2. Het zwakke optreden van Becker, in de basis vanwege de absentie van Michiel van der Hoeven, werd door Schinkel geaccepteerd. "Becker heeft iDick Schinkel, de nieuwe trainer van Soest, lijkt een Vonden' hand te hebben als het gaat om wissels. Voor de derde opelnvoTgënde ke r I ','"Kv C V0°r de hveede achtereenvolgende maal was If ft rinknntelT^ n T"' V°°r 1-1 'orSde e" l:"« beslissende W l' ,p, -s T na de pauze he« veld ingekomen voor I f t LfLh nf Dorrf,e'Jn d,e «verigens naar behoren functioneer de. Maar Schinkel moest wel wisselen vanwege de averij die Soest in de 135ste minuut had opgelópen (0-1). J "Vorige week was het in de slotfase al- ■les-of-niets, toen we met 3-2 achter ■stonden. Nu lag de wissel duidelijk voor Ide hand. Je moet in die situaties ook ge- luk hebben", zei Schinkel na afloop. ■Nou, Vlaswinkel stond amper twee mi- Inuten in het veld of Soest Mond weer op ■gelijke hoogte met de tien man van ■TOB. Luits Houkes speelde de lange ■spits aan, die met een mooie lob de bal lin het doel werkte. Op dat moment had het publiek, op Igoed voetbal na, alles al gezien. ■Scheidsrechter J.A.F. Droffelaar zou in I totaal acht gele kaarten trekken, waar- I van zeven keer voor TOB. AndréMetz- ger (die 0-1 maakte en de strafschop versierde, waaruit TOB op 1-2 kwam) I kreeg er twee, evenals aanvoerder Ed- I win Bruidzman. De laatste verdween na 141 minuten van het toneel, Metzger I halverwege de tweede helft. I Bij Soest ontsnapte Paul van der Grift I aan rood. Hij kreeg geel, toen hij een I handgemeen met een speler van TOB I had. Nog geen minuut later vloerde hij I een Amsterdammer in het strafschop- I gebied. De overtreding was te horen bij I het scorebord, rriaar in plaats van naar Ide stip te wijzen, gaf Droffelaar de I Soesters een vrije trap mee. ".Dat was I een breekpunt, anders hadden we niets I meer te zeggen gehad", merkte Schin- I kei later op. In de 54ste minuut maakte Droffelaar I zijn fout goed, al moest hij na afloop on der begeleiding naar de kleedkamer worden gebracht. Metzger liét zich zo maar vallen en nu rende de scheids rechter wel naar het beruchte gekalkte i rondje. Vanaf elf meter kwam TOB via Marcel Busink voor de tweede maal op voorsprong. twee gekneusde ribben. De pijn was draaglijk, maar dan zijn er nog genoeg spelers die niet willen spelen." Na de gelijkmaker kreeg Soest tegen de negen overgebleven Amsterdammers nog zeven grote en kleine kansen. Al leen Vlaswinkel benutte er één. Uit een vrije trap van Jeroen van Veenendaal kopte hij de bal zeven minuten voor tijd in de hoek: 3-2. "Slechte wedstrijden moetje ook win nen", bevestigde Schinkel het feit dat Soest geen flitsende combinaties had la ten zien. "Je moet de bal rond laten blij ven gaan. Als je op links vast komt te zitten, moet de bal naar de rechter kant worden getransporteerd. Die techniek en beweging is het sterkste punt van Soest. Dat heb ik maar twee keer ge zien. Ze speelden de bal te vroeg diep. Ja kijk, en die spelers van TOB hebben altijd hun bordje goed leeggegeten. Die gooien dan de beuk erin." Gerard Becker in een duel met een Amsterdammer die de meeste overtre- Foto: Aldo Allessie dingen maakte, maar tot dezes TOB-ers behoorde die geen geel kregen. Maar de Amsterdammers waren ook niet op hun mondje gevallen. Vanaf de eerste minuut mouwden ze op Droffe laar. Maar of dat nu terecht was of niet, met praten win je geen wedstrijd. Daar entegen hielden de Soesters zich netjes door geen harde overtredingen te ma ken. "Daar heb ik ze nog voor gewaar schuwd. Ik heb gezegd: maak geen on nodige overtredingen, want dan krijg je een kaart", aldus Schinkel. De trainer heeft doelman Robert Ha gen gepasseerd, waardoor Gerard van de Bedum op doel is komen te staan. "We zitten niet fantastisch in de kee pers. De drie jongens die we hebben, zitten op hetzelfde niveau. Robert zit in een dalende lijn en daardoor geeft hij geen leiding meer. Hij kwam zijn goal niet meer uit, terwijl we achterin ook al geen koppers hebben. Daarom heb ik nu gekozen voor Gerard. Met hem had den de verdedigers weer het gevoel, dat er iemand achter hen stond, want hij praat de hele tijd." Van de Bedum be hoedde zijn ploeg vlak voor tijd voor puntverlies, toen hij de bal na een vrije trap uit de hoek tikte. Omdat de geblesseerde René van den Deijssel voor de komende uitwedstrijd tegen Bijlmer geschorst is, zal Sander Dorresteijn in de basis blijven. Van der Hoeven keert zaterdag van vakantie te rug, maar zal niet bij de eerste elf wor den opgenomen, zodat Becker zal star ten. Wie de plaats van de eveneens ge schorste Ferenc Kleinegris inneemt, is nog niet zeker. Schinkel hield het zon dagmiddag voorlopig op Gerard van Soeren. "Maar misschien tover ik deze week nog wel wat anders uit de hoed", aldus Schinkel die Droffelaar niet over tuigend vond fluiten. Dat bleek ook nog eens op het wed strijdformulier, waar niet de naam van Van der Grift, maar die van Paul Hil- horst stond vermeld als degene die een gele kaart had ontvangen. In de be stuurskamer werd dat rechtgezet. En even verderop lieten de gefrustreerde Amsterdammers in de kleedkamer en de doucheruimte een grote puinhoop achter. SEC begon tegen AP WC voortva rend en creëerde in de eerste twin tig minuten zeker vijf doelrijpe kansen, zonder er één te benutten. Na zes minuten brak Marcel Dor- restein op rechts door en ging al leen op de keeper af, maar faalde jammerlijk. In de negende minuut was het Jeffrey Dorrestein die al leen op de keeper afging. Door hands te maken verijdelde hij de kans. SEC zou uiteindelijk met 4-2 verliezen. De handsbal leverde Rob van Iderkigen wel geel op. De vrije trap van Saban Aksit werd door de keeper uit de rech ter hoek gehaald. De daarop volgende corner leverde niets op. In de tiende mi nuut werd APWC voor het eerst ge-5 I vaarlijk door een schot van spits Hatze- ma, dat rakelings naast ging. Weer was j het SEC dat klok sloeg. Spits Jozef Al- I tuntas ging alleen op de keeper af, die wederom redde. In de vijftiende minuut was het Jeffrey Dorrestein, die naast 1 schoot. En twee minuten later schoot APWC-er Derrek Flemming rakelings over. Ronnie Daselaar brak op links goed door, maar de goede pass werd door Jozef Altuntas gemist. Bij een snelle uitval scoorde APWC via spits Hatzema heel simpel: 1-0. SEC ging door n\et aanvallen en na een pass op links van Altantus miste Dennis Brons voor open goal. APWC deed het beter, want na een dieptepass van Flemming was het Hatzema, die tegen de verhouding in 2-0 scoordè. SEC gaf de moed niet op en bleef aanvallen en na een goede aanval over rechts scoor de Jeffrey Dorrestein koppend 2-1. SEC werd steeds sterker en kreeg het middenveld goed in handen. In de 35ste minuut was het wederom Pennis Brons, die een niet te missen kans ver prutste. Vlak voor rust ging Hatzema van APWC nog één maal op de goal van Maarten van Dalen af, maar deze redde subliem. In de tweede helft begon SEC wederom furieus aan te vallen. In de vierde mi nuut schoot Aksit een vrije trap over. APWC kwam goed onder de druk van daan en Flemming schoot van dichtbij keihard in. Maarten van Daalen redde. In de achtste minuut werd er een vrije trap, genomen door de APWC-er Bert van den Brom (broer van John), van richting veranderd en zo kwam APWC op 3-1 te staan. SEC liet de moed.niet zakken en na een prachtige voorzet van Aksit kopte Mark Timmer net naast. APWC kreeg in deze fase het betere van het spel en Alex de Hope gaf een droge knal, die door Maarten van Daal; en tot corner werd verwerkt. In de twin tigste minuut werd Aksit vlak voor de 16 meter onderuit gehaald. Hij benutte de genomen vrije trap op sublieme wij ze, waardoor de stand op 3-2 kwam. Mark Boetekees schoot rakelings over en ook Oscan Satiboga had nog een doelrijpe kans, maar de gelijkmaker ging er niet in. Maar ih de 43ste minuut kon Flemming keeper Van Daalen pas seren en werd de eindstand op 4-2 ge bracht. Scheidsrechter Klaas Neutel uit Weesp leidde deze wedstrijd' perfect. Ronald Smeele en Rob Iderkigen van APWC en Mark Boetekees van SEC kregen een gele kaart. In de wedstrijd tegen Huizen, met als 'inze't de laatste plaats, trad Soest in een gewijzigde opstelling aan. Met Martijn Simoons als laat ste man, diens broer Jeroen in de basis en Wouter van Rensen en Laurens Ros, wilde coach Henk Hugen kennelijk zijn bankzitters eens volledig aan de bak laten ko men. Het bleek achteraf een goede keuze te zijn. Soest behaalde de eerste overwinning: 2-1. I Soest kwam al na vijf minuten op ach- I terstand, maar de thuisclub maakte kort 1 daarna gelijk uit een bijzonder fraaie combinatie van Aijen Buijs en Laurens Ros, waaruit Ros scoorde. Soest bleef aanvallend spel op de mat brengen het- geen nu en dan paniek in de achterhoe- de van Huizen veroorzaakte. Een goe- de kans van alweer Laurens Ros werd door correct keeperswerk verijdeld. Een kort daarna gescoord doelpunt van f Herman Stam werd terecht afgekeurd. Ook een fraaie solo-actie van Maarten van der Klink smoorde op de keeper. Tot de rust bleven verdere doelpunten uit, vooral ook omdat uit kansrijke si tuaties de scheidsrechter niet echt op de hand van Soest was. Ook in de tweede helft bleef Soest ster ker. Door onnodig balverlies van Hilko Krook kreeg de centrumspits van Hui zen een dot van een kans, maar de ach terhoede van Soest kon redden. Aan de andere kant passeerde Laurens Ros een man of drie en kon hij slechts door een overtreding van Huizen wor den gestopt. In plaats van een strafbal leverde deze actie slechts een strafcor- ner op. Het aanvallende Soester spel werd door hard ingrijpen van de tegen partij herhaaldelijk ontregeld, iets waartegen de scheidsrechters onvol doende optraden. Voor een minder ernstige overtreding aan Huizer kant werd wel geel getrokken. Tien minuten voor het einde volgde een schitterende solo van Peter van Kessel die op tijd afgaf aan Laurens Ros waar- door deze speler wederom kon scoren (2-1). De coaches Anthony Willems en Peter Heemskerk gingen in de uitwedstrijd tegen Rood-Wit in Aerdenhout wat voorzichtiger te werk dan de week tevo ren. De vrije verdedigende rol van Ilon- ka Slis werd nu gedeeld met Carolien van der Meer, hetgeen goed werkte. Nieuw in het team was Ingeborg Blaauw die Valerie Vermeulen Win- sandt verving. Ingeborg moest kenne lijk nog even wennen, want kort na het begin van de wedstrijd wist zij, alléén voor de keeper, niet te scoren. In een min of meer gelijkopgaande strijd kreeg Soest bij een aanval van Rood-Wit een strafbal tegen, door "bolle kant" van de keepster. Deze werd benut (0-1). De tweede helft gaf een aanvallend Soest te zien met veel - acties op de helft van Rood-Wit. Het te rechte tegendoelpunt kwam op naam van Yvette Stavenuiter, die ter hoogte van de strafslagstip, doeltrof. Met wat meer doortastendheid had Soest beide punten mee naar huis kunnen nemen. De hockeyers herstelden zich van een schamele seizoensopening door op eigen veld van hekkesluiter Huizen te winnen. Foto: Aldo Allessie De loting voor de tweede ronde van de NHV-beker heeft Smeeing/BDC gekoppeld aan Aalsmeer 3. Die ploeg degradeerde afgelopen sei zoen van de eerste naar de tweede divisie. Trainer/coach Paul van den Deijssel is blij met deze 'handballende' te genstander, waarvan vorig seizoen twee keer werd gewonnen. Daarén- tegen vindt hij het minder prettig dat het bekerduel vóór de competitie wedstrijd tegen Aalsmeer 2 staat ge programmeerd. Die wedstrijd vindt op zondag 14 november in Aalsmeer plaats. Voor de bekerwedstrijd moet Smeeing/BDC op donderdag 28 oktober naar Aalsmeer, Dat duel be gint om 20.30 uur. De dames van VYZ speelden in en tegen Huizen. In de eerste helft speelde de thuisploeg geconcen treerd en kreeg VVZ weinig kan sen. Na twintig minuten spelen bracht de spits van Huizen de stand op 1-0. Tot de rust hadden de gastvrouwen nog enkele goede kansen, maar de achter hoede en de keepster van WZ waren alert. In de tweede helft speelden de Soesters met meer inzet en overtuiging en de dames van Huizen werden dan ook goed onder druk gezet. Verder dan kleine mogelijkheden kwam WZ niet en ook Huizen kwam niet meer tot sco ren. De eindstand van de wedstrijd bleef dan ook 1-0. Installatiebedrijf t j. cornelisse bv. I Telefoon (02155) -1 30 14 Soesterbergsesfraaf 79, Socsf. 02155-16151 Servaas Klute is erachter waarom de dames van Stam/SoVoCo in uitwedstrijden minder presteren dan in Soest. Het ligt niet aan het publiek of de douches, maar aan de omvang van de hallen in den vreemde. Die zijn over het alge meen veel groter dan sportzaal De Bunt. Volgens de volleybaltrainer is die ruimte bepalend voor het spel van Stam/SoVoCo. "Ruimte geeft richting aan je gedrag en je spel. We zijn gewend aan de knusse De Bunt, in Sneek stond een hal zo groot als half Europa. Daar heb je te maken met een hele andere akoestiek, waardoor het moeilijker is met elkaar te praten. En ze zijn die ruimte niet ge wend. Dat is het probleem van de uit wedstrijden, daar ben ik nu achter. We trainen nu in Aqua Indoor in de ruimte en dat gaat steeds beter." Beter verging het Stam/SoVoCo ook in Castricum in vergelijking met de week daarvoor in Sneek. Hoewel de ploeg met 3-1 van Bosta/The Smash verloor, had Klute vooruitgang gesignaleerd. "We hebben nog wel teveel persoonlij ke fouten gemaakt. Maar er waren veel momenten, waarop het heen en weer ging. Wie dan het langste kan spelen, zonder fouten te maken, loopt met de set weg." Klute had de pech dat Monica Zeven boom-van der Wal niet haar beste dag had. De hoofdpasser en buiten-aanval- ster werd in de eerste set reeds vervan gen door Jolanda Sluys. "Ze heeft het goed overgenomen, maar ze kan dat nog niet zo lang. Zij viel ook weg." De eerste twee sets waren voor Bosta/ The Smash (15-8,15-9). "Maar ze heb ben het niet zo gemakkelijk gekregen als het lijkt. Het heeft allemaal vrij lang geduurd, alleen scoorden zij eerder een puntje erbij dan wij. Daar komt bij dat de scheidsrechter in ons nadeel floot. Hij heeft ons zeker zeven punten ge kost, maar daar hebben we de wedstrijd niet op verloren." In de derde set kwam Stam/SoVoCo terug. De ploeg won met 10-15, onder meer doordat de service beter lukte en het geluk in deze slagenwisselingen aan Soester zijde was. In de vierde set kwam Stam/'SoVo'Co nog met 0-3 voor en werd het stil in Castricum. Toen de thuisploeg naar 6-3 sprong, werd het alsnog vrij snel 15-5. Klute noemde het onbegrijpelijk dat Bosta/The Smash vorig seizoen is gedegradeerd. De ploeg mocht echter in de één-na-hoogste di visie blijven, omdat Homestyle/Olym- pia zich terugtrok. Inmiddels staat Bos ta/The Smash met negen punten uit drie duels fier aan de leiding. "Een hoog niveau neerzetten, doen wij nog te incidenteel. Doorgaan op dat ni veau moet je leren. Maar het was al be ter dan tegen Flexa/Animo. Daar zijn we aan de kant gezet, nu zeker niet." Het herenteam speelde zaterdag de slechtste wedstrijd tot nu toe en dan re kent Theo Remmerswaal ook de voor bereidingsperiode mee. Vollkei won enigszins verrassend met 1-3 in De Bunt. "Het was een hele slechte wed strijd. Individuele fouten maken, dat kan altijd. Maar als je dat niet als ploeg oppakt, sta je met zes individuele spe lers te zwemmen. Er was geen leider die opstond. Op het mentale vlak hebben we het laten liggen. Dan wordt het coa chen ook moeilijker. De ploeg is geen geheel, bovendien teleurgesteld en dan heb je te weinig tijd om dat in een ti- me-out recht te zetten", aldus Rem merswaal over de verloren wedstrijd. Vollkei had voldoende ervaring in huis om het geklungel van de Soesters af te straffen: 9-15, 17-15, 11-15, 6-15. De volleyballers bereikten maandag avond overigens de tweede bekerronde door Set Up met 0-3 te verslaan. De wedstrijd in Scherpenzeel duurde am per een uur. "We hebben 'm vanuit een fauteuil gewonnen. Het niveauverschil was te groot. Alleen in de tweede set was er even concentratieverlies, maar daarna was het snel gebeurd." Stam/ SoVoCo won met 4-15,13-15, 3-15. Na de 7-0-overwinning op UW In Utrecht heeft Hees in de thuiswed strijd tegen Automaterialen van Rijn de stijgende lijn weten vast te houden. Een over alle linies heer send Hees won verdiend met 6-1. Trainer Teus de Kommer heeft het team op een aantal plaatsen gewijzigd, waardoor er een evenwichtig viermans middenveld is ontstaan. Doordat het middenveld beter draait, komt de ver dediging minder onder druk. Voorts worden de spitsen steeds van bruikbare ballen voorzien waarmee de overwin ning op Van Rijn grotendeels is ver klaard. Na een aarzelend begin kwam Hees reeds na tien minuten aan de leiding. Op aangeven van Robert Schadee ver scheen Marco Hagelen alleen voor doelman Rijkeren schoof beheerst bin nen 1-0. Hierna was het nog uitsluitend Hees wat de klok sloeg. Na een goed uitgevoerde tackle van Tjeerd Altena zette Altena Edwin Lazonder met een bekeken pass alleen voor Rijker en dat betekende 2-0. Nadat enkele kansen niet verzilverd konden worden, was het de uitblinken de Marco Hagelen die de score verder uitbouwde. Na een pass van Robert Joustra, kopte Hagelen verdediger Sa- refoe uit en de doelman en dit beteken de op slag van rust 3-0. Daarna bouwde Hees opnieuw een overwicht op en het uitbouwen van de voorsprong leek slechts een kwestie van tijd. Een voorzet van Brandenburg werd door de opkomende René ten Haaf laag over de grond binnengekopt: Marko Hagelen heeft de bal beroerd en zal enkele tellen later zijn armen in de lucht kunnen steken, vanwege het eerste doelpunt van Hees. Foto: Aldo Allessie 4-0. De voor de geblesseerde Robert Joustra ingevallen Johan van de Brink stond vervolgens aan de basis van het mooiste doelpunt van de wedstrijd. In eigen strafschopgebied ontfutselde hij Sarefoe de bal en passte snel op Altena. Altena bediende vervolgens de zich aanbiedende Lazonder die de op snel heid liggende Brandenburg in de diepte wegzond. De voorzet op maat bereikte opnieuw Ten Haaf en met een geweldi ge kopstoot betekende dit 5-0. Hees verviel vervolgens in te noncha lant spel en soms werd er te zelfzuchtig gespeeld. In plaats van de score verder uit te bouwen, slaagde Van Rijn er nu in de eer te redden. Na een leuke aanval door het midden pikte Methos zijn doelpuntje mee (5-1). Brandenburg te- kende voor de eindstand: 6-1. WZ'49 is na een onderbreking van drie wedstrijden weer terug aan kop. Door de ruime overwin ning op Bussum (4-1) en de neder laag van Rood-Wit tegen het Dol- derse Dosc zijn de Soesters weer daar, waar ze wezen willen. Een prettige bijkomstigheid is dat WZ'49 ook de ranglijst van de eerste periode met één punt voorsprong op datzelfde Rood-Wit aanvoert. Marcel de Graaf was weer hersteld en Edwin Brouwer nam de plek van de ge schorste Niels van der Giessen over. Daarnaast was Abdelhali Belarbi ver vangen door Barry van den Berg. Al de ze wijzigingen deden WZ'49 goed. Van den Berg is een actiever voetballer dan Belarbi en De Graaf en Brouwer brachten verdedigend wat meer rust. WZ'49 begint steeds beter voor de dag te komen. Het mankeert eigenlijk nog aan één ding: van alle kansen die er ge schapen worden, blijven er te veel on benut. En dat wil in de verder zo homo gene ploeg van trainer Sjirk Bajema nog wel eens onrust geven. Zaterdag was dat het geval. Niet dat alle kansen wer den verzilverd, maar als men het net niet kon vinden bleven de kaken stijf op elkaar. Iets wat dan ook goed uitpakte. WZ'49 nam in de vijftiende minuut de leiding. Na een fraaie actie van Frank Baars bij de achterlijn werd zijn voorzet voor de grabbelende Bussumse doel man ingetikt door van den Berg. Nog geen tien minuten daarna werd het zelfs 2-0 door Willem de Vries die na een combinatie met wederom Baars het zestienmeter gebied inging en met een geplaatst schot doel trof. Hierna begon WZ'49 wat gas terug te nemen hetgeen Bussum de gelegenheid gaf om terug te komen in de wedstrijd. Knullig balverlies op het middenveld gaf Bussum balbezit en stelde de links buiten in staat een venijnig schot op Mare Brouwer los te laten, die de bal al leen maar kon tegenhouden. Een in stormende spits deed de rest. Nog voor het rustsignaal was het Cees J. de Vries die door Baars vanaf de achterlijn in staat werd gesteld te scoren. Het over stapje van van de Berg was fraai. Na rust deed WZ'49 het wat rustiger aan. Bussum was drukker met de scheidsrechter bezig dan met voetbal len en was zodoende geen moeilijke te genstander meer. En Bussum verloor het niet alleen van WZ'49 maar ook van de scheidsrechter, die met vier gele en één rode kaart het duel met de praat grage Bussumers volledig in zijn voor deel besliste. Met nog twintig minuten te spelen liet WZ'49 alle twijfel volle dig verdwijnen. Een voorzet van Peter van de Munt belandde bij de tweede paal op het hoofd van Van den Berg die fraai inkopte. De mooiste kans van de tweede helft was voor Ton Wolfsen die, na drie verdedigers in de luren te heb ben gelegd, via de vingertoppen van de keeper de bal net naast zag gaan. Mare Hilberts blijft, bij de aanvang van het cross-seizoen, goed presteren. De Pijnenburger werd tweede in Waalwijk. Tijdens de Lidocross moest hij John van de Wansum, die hij vorige week klopte, nog voor zich dulden. Maar opnieuw voegde Hilberts een ereplaats aan zijn verzameling toe.

Soester Courant | 1993 | | pagina 14