DtfKR KOK nieuws 'Luxaflex' Silhouette Gordijn: een nieuw en uniek raambekledingsprodukt Goedkoopste auto in Soest Lancaster's 'Beauty Vision' bij drogisterij-parfumerie Kok Syllie Hair: meer aandacht voor de jeugl en dames met lang haar Afscheid van arts JJ. Vial r 1 HANDEL WANDÉLf LANCASTER Bij Nieuwenhuis Zonweringssystemen in Soest Marbella 900 i Fun bij Auto van Doorn m ui/ui/cii Vernielingen en poging tot inbraak bij jeugdherberg ANWB Korting in uitgebreide heren-afdeling W. Blanken nieuwe revalidatie-arts De Narre Knollen presenteren hun prins carnaval Ontdek de mogelijkheden van uw gezicht! DROGISTERIJ - PARFUMERIE MNGASTER WOENSDAG 3 NOVEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA Luchtig als zijde. Sierlijk als een gordijn. Praktisch als een jaloezie. Zo karakteriseert Hunter Douglas. een wereldwijd concern met een reputatie op het gebied van design en interieur, haar nieu- we produkt "Luxaflex* Silhouette Gordijn. Dit raambekledingspro dukt met zachte zwevende textiel lamellen tussen transparante stof. wordt geloerd in een skala van tinten: wit, roze. blauwgroen, lila. beige etc. Er is keus uit 30 kleuren. De firma Nieuwenhuis in Soest heeft naast de 6 bestaande Luxaflex produk- ten dit produktenprogramma nu in zijn assortiment en kan de consument het produkt tonen en volledig voorlichten. 'Luxaflex' Silhouette Gordijnen laten een interieur iets heel bijzonders uit stralen. Ze zorgen voor een ongekende dimensie in sfeer. De 30 kleuren van de zacht zwevende lamellen zijn afgestemd op de andere zes produkten uit de 'Luxaflex' Raam- bekledingskollekties. Dat wil zeggen dat vrijwel al deze produkten verkrijg baar zijn in dezelfde tint en hetzelfde dessin. Men kan dus in huis naar harte lust combineren met verschillende pro dukten. Unieke pluspunten Met "Luxaflex' Silhouette Gordijnen kan de lichtval in huis optimaal worden geregeld. De lamellen kunnen worden gekanteld. Gesloten zorgen ze voor pri vacy. Naarmate ze verder worden ge opend laten ze meer zacht gefilterd licht toe. Het zicht naar buiten wordt boven dien niet belemmerd. Schadelijk licht wordt met het nieuwe produkt vrijwel geheel -98%- geblok keerd. Een interieur wordt dus be schermd tegen verschieten. De lamel len zijn behandeld tegen het aantrekken van stof en vuil. De stof is bovendien te demonteren en te reinigen. Alle funk- ties worden bediend met één koord. Zoals alle 6 verschillende 'Luxaflex' SEAT MARBELLA FUN 1993 Auto Pon bv, Volkswagen/Seat, introduceert een bijzonder actie model, de Marbella 900 i Fun. Dit actiemodel is gebaseerd op het ba sismodel van de populaire Marbella Special en biedt naast de standaard uit rusting, zoals vijf versnellingen, tra ploos verstelbare rugleuningen, spie gels in beide zonnekleppen een aantal extra's waaronder een rechterbuiten- spiegel, in carrosseriekleur gespoten grille en dakdragers. In Soest krijgt dit Marbella-actiemodel van Seatdealer Auto van Doorn tijdens de actie-periode nog meer verkoopsti- mulerende bijzonderheden toege voegd. Zie daarvoor de advertentie el ders in dit blad. Ronduit verrassend en sensationeel mag de uitkomst van de verkoopprijs worden genoemd. Voor een all-in prijs, inclusief o.a. de afleve- ringskosten, betaalt u voor deze exclu sieve Auto van Doorn-aanbieding slechts een bedrag van f 14.000,-. Een aanschafsprijs waarmee de Marbella 900 i Fun zich de goedkoopste in Ne derland en Soest verkrijgbare perso nenauto mag noemen. Ideale make-up kleuren per video Prachtig opgemaakt zien de foto modellen in de vrouw enbladen en de "glossy* magazines eruit. In sub tiele of 'shocking colours', maar al tijd benijdenswaardig attractief. Tja, zij zijn dan ook opgemaakt door top-visagistes, die voor die ene foto de allermooiste make-up kleuren selecteerden en die in har monie met de gezichtsvorm heb ben opgebracht. Wilt u ook uw meest flatteuze maquilla ge en de make-up kleuren die u het mooist staan leren kennen? Dat kan nu snel, voordelig en dicht bij huis! Hoe? Met de professionele Beauty Vision van Lancaster! Via dit geavanceerde sys teem wordt u op het beeldscherm hoogst individueel opgemaakt door de vakkundige Lancaster-visagiste, die van 16 t/m 20 november in de parfu merie-speciaalzaak Kok (Smitsweg) aanwezig zal zijn. Nog een voordeel van Beauty Vision: u ziet duidelijk 'step by step' op het beeld scherm uw allermooiste gezicht ont staan, zodat u later precies weet hoe de verschillende kleuren zijn aangebracht. Normaliter ziet u daar bij de schoon heidsspecialiste niets van, want dan ligt u heerlijk met gesloten ogen achter over... Natuurlijk hebt u inbreng. Vraag de vis- agiste dus gerust: gebruik eens een pur peren oogschaduw of: staat de kleur groen me ook? Kan de blusher wat fel ler misschien? En: hoe staat een zwarte kohlpotlood-lijn rondom m'n ogen? Zij maakt die verzoeken vliegensvlug zichtbaar, waarna u besluit of u ze zo houdt of toch maar weer laat verwijde ren. Lancaster's Beauty Vision maakt u, kortom, wegwijs in de boeiende wereld van de make-up. Ingeprogrammeerd zijn de tientallen kleurnuances, inclu- sier de nieuwe iook. Le t-utur, van dit cosmeticahuis. Ze passen volmaakt bij de nieuwe modetrends en zijn fluweel zacht in gebruik. Bovendien bevatten de verschillende produkten huidver- zorgende bestanddelen. Make-up per video Hoe werkt het Beauty Vision systeem dan wel precies? Een videocamera pro jecteert uw gezicht op het beeldscherm en houdt het vast. U hoeft verder dus niet stil te zitten of te poseren. De visa- giste maakt uw gezicht vervolgens op het beeldscherm op. Stap voor stap, van de ideale foundation en poeder, via oogschaduwkleuren, eyeliner en mas cara tot blusher, lipstick, lippotlood enz. Tijdens de demonstratie mag u zelf aan geven dat u een kleur wat feller aange zet zou willen zien - om daarmee een ac cent te leggen - of juist wat minder; om de plaats van de blusher wat aan te pas sen. een vlekje of puistje verdoezelen enz. De computer maakt elke verande ring, elk resultaat, razendsnel zichtbaar. De hele procedure neemt zo'n vijftien minuten in beslag en kost u slechts tien gulden. En u betaalt zelfs helemaal niets voor dit uitgebreide, individuele ma ke-up advies, als u besluit 'Le Futur" make-up produkten van Lancaster te kopen! Na afloop wordt het make-up advies professioneel aangebracht zodat u het resultaat direct kunt aanschouwen. Te vens ontvangt u uw persoonlijke beau ty-paspoort waarin precies de kleuren staan vermeld die voor uw ideale ma ke-up zijn gebruikt. Ook krijgt u een fo to van uw gezicht mee van vóór de 'be handeling' en erna. Om er zeker van te zijn dat u aan de beurt komt en niet lang hoeft te wach ten, kunt u het beste van tevoren even bellen om een afspraak te maken: te. 12274. produkten worden ook 'Luxaflex' Sil houette Gordijnen exact op maat ge maakt. Met deze aanvulling bieden "Lu xaflex" produkten het breedste assorti ment voor de consument op de Europe se markt Op aanvraag is een voorlichtingsvideo beschikbaar (te leen) bij Nieuwenhuis Zonweringssystemen, Ereprijsstraat 145 tel. 13342. Nu uit voorraad lever baar, honderden titels. dealer voor Soest: m inrii Af A A tOtaudio A OIVHHn video Steenhoffstraat 15 - Soest - Tel. 121 32 Enkele lampekappen en een aantal planken van de fietsenstalling van de jeugdherberg zijn door vandalen ver nield. Daarvan is vrijdag aangifte ge daan. Vermoedelijk dezelfde daders hebben geprobeerd een raam uit de sponning te halen, maar die inbraakpo ging mislukte. - avtnx.ni licht iizersterk en allergievrij. Titanium is ©(treem item, <-;|ho,,Pttp m Daarom zijn de titanium bnllen van Silhouette zo (comfortabel. U vindt de Silhouette-kollektie overigens niet bij iedere opticien maar uitsluitend bij zorgvuldig WOENSI geselekteerde verkoopadressen. Contactlensspecialist ANVO brillen - contactlenzen Smitsweg 30 - Teleloon 02155 - 18S26 - Soest Steenhoffstraat 9N tel. 1 20 75 Speciale aandacht Beklimming en korte rondleiding to ren Oude Kerk, voorlopig alleen na re servering (teL 12075); volwassenen f 3,50: Énderen f 2,-. Natuurpad op militair oefenterein De Stompen bij Soesterberg (witte paal tjes); routekaartje en beschrijving van natuur en landschap van de Stompert verkrijgbaar bij de VW, f 1,-. Theater-info (Bij VW-Soest te reserveren.) Zaterdag 6 november: muziek- en dansproduktie "Fronteras" in C-drie, kaarten f 6,-/7,50/10,-. Vrijdag 12 november: Jubileumcon cert 95 jaar Christelijke Oratoriumver eniging in Nicolaaskerk Baarn: kaarten f 20,-/17,50. Vanaf 15 maart in Carré Amsterdam: musical "Cyrano". In november in Luxor Rotterdam: musical "Bubbling Brown Sugar". Zaterdag 6 november in Ahov Rot terdam en zaterdag 13 november in Ve- luwehal Barneveld: Fats Domino. Elke zondagmiddag t/m 26 decem ber in St. Olofskapel Amsterdam: "The Great American Songbook". Van 17 t/m 21 november in Ahoy Rotterdam en van 8 t/m 19 december in RAI Amsterdam: Holiday on Ice. 20 november in Jaarbeurs Utrecht: Taptoe Utrecht. 1 t/m 8 december in Congresgebouw Den Haag: Walt Disney on Ice. In december op diverse lokaties: "The Young Christmas". 16 december t/m 2 januari in Carré Amsterdam: Wereld Kerstcircus. 1 t/m 6 februari in Congresgebouw- Den Haag en 11 t/m 20 februari in Car ré Amsterdam: musical "Sweeney Todd". VW/ANWB-winkel Pieterpad, Zuiderzeepad, Heuvelrug pad en div. andere gidsen over lan- ge-afstandswandelpaden in Nederland, met uitgebreide routebeschrijving en informatie over natuur, landschap en overnachtingsmogelijkheden, vanaf f 18,90; Er-op-uit, NS-dagtochten, tips, evenementenkalender, f 4,50; ANWB-reisgidsen (buitenland, Zee land, Amsterdam, Zuid-Limburg); lan delijke fietsroutes (setje kaarten met boekje: Noord- of Zuid-Nederland) f 29,50; setje 20 kaarten Nederland f 22,50: ANWB-autoroutes f 3,50 en f 4,95. Hij is zelf i van hel suc jonge S°L*s veen, "out deken. De elkaar in zc het nautvel is ook geei van de ene het hoofd I neming die heeft gevo deken die mensen - f ter geen d kunnen ve De Mering van haar 25-jarig jubi leum in het kappersvak heeft Syl- via van Welzenis. eigenaresse van de Kapsalon Syllie Hair. een on verwacht groot aantal enthousias te reacties opgeleverd. "Het is on gelooflijk dat een artikel in deze krant zoveel reacties oplevert," vindt Sylvia. "Veel bloemen en cadeaus, ik wist echt niet wat mij overkwam. En zeker niet alleen van vaste en trouwe klanten, maar ook van mensen die ik jaren niet meer in de salon had gezien. Deze groep mensen komt nu terug, aangezien ze ge holpen kunnen worden op de dagen en uren waarop ik voorheen gesloten was." De enorme belangstelling heeft haar gesterkt in haar beslissing om de zaak weer hele dagen te openen. Een uitbrei ding die tevens gepaard gaat met nieu we vormen van dienstverlening en an dere voordeelaanbiedingen. Juniorpaspoort Voor de jeugd van 13 tot en met 20 jaar is er het juniorpaspoort. "Deze groep krijgt bij ons altijd 30% korting op alle behandelingen. Dat doe ik al 16 jaar met veel succes," zegt Sylvia. Ook mannen krijgen bij Syllie Hair meer aandacht. "Door de komst van Mario. die een grote ervaring in het he renkappersvak heeft, hoop ik op een flinke uitbreiding van deze groep." Als introductie is er voor mannen 25% kor ting op alle behandelingen gedurende de maand november. Lang haar Tot slot meer aandacht voor lang haar. "Dames met lang haar zijn eigenlijk al tijd een ondergeschoven kind geweest, mede door het feit dat veel kappers hier niet goed mee overweg kunnen. Toch kan men met lang haar nu juist enorm veel doen. Nu de feestdagen weer voor de deur staan wil ik ook hier extra aan dacht aan geven. Leuk om te weten is misschien dat ik regelmatig trainings avonden geef aan collega kappers hoe om te gaan met lang haar. Het is de laat ste tijd een duidelijke trend aan het worden om voor een feest of diner iets Na meer dan twintig jaar als revali- datie-arts in Medisch Centrum Molendael Soest werkzaam ge weest te zijn, heeft JJ. Vial per 1 november zijn revalidatie-praktijk beëindigd. Hij heeft zich laten kennen als een ai mabel mens die de tijd voor zijn patiën ten neemt om te luisteren en om uit te leggen. Daarnaast bleek hij handig en vindingrijk bij het aanpassen van bij voorbeeld beugels en protheses en zocht dan steeds naar simpele en doel treffende oplossingen. Een man met liefde voor zijn patiënten en zijn vak, die bij uitstek de menselijke maat kent: Een Molendaeler zoals Molendael wil zijn. Raad van Toezicht en directie zijn hem bijzonder erkentelijk voor zijn bij dragen in Medisch Centrum Molen dael. De praktijk wordt overgenomen door de heer W.C.G. Blanken, die ook in Ziekenhuis Eemland revalidatie-arts is. Blanken houdt vanaf 8 november op maandagochtend spreekuur in Soest. Binnenkort zal hij tevens starten met een spreekuur in Baarn. Sojnnuge m lang van wat innauwelijk: bracht. Hij ii het succes v< leiding daar drietige. Vo der na een 1 aanlymfeka verschijnsel! van-een dek ziWlichaan- daard-oplos bood geen u over het me' ui doordekier n dèjf klaagde vendien: hei 2§ Hij besloot diftongeriei toch al mo< kreeg een in bleek te zijr drijf Birdla o.a. artikele gemaakt. D matpriaal d; te helpen: p vierkante m nium (waa "ademen"), die in het h malaya - zie Hij liet daar die aan zijn Zijn vader het effect ei Sylvia en Mario. plezier van Foto: Goos van der M de deken o tiënte met speciaals te doen met lang haar. Wij wi De artsen e len hierop in spelen. Voor f 15,- ka vader bezot men bij ons het haar laten opsteken teonderzoe mits men het voorwerk al thuis heeft ge ke "Liwa-c daan." merkt Sylvia op. "Hgrit and Al met al genoeg redenen om Kapsalor direct al et Syllie Hair te bezoeken. Bel voor infor naam meel matie, afspraak of loop gewoon even déken zou binnen. Het moet al gek lopen als u nie: hoeft e van geholpen kunt worden. Tel. 10706. zien, wantl van e^n no nen versie gebruikt - Patent j Mfels ging via-via in k Op donderdag 11 november zullen De derlandse Narre Knollen bekendmaken Me bei komende seizoen prins carnaval zal zijn. Wethouder Jan Menne zal in de 'leutbunker' Bos en Duin garant staan voor de onthulling. Gastheer in de leutbunker is de voor malige prins carnaval Ben van der Lin den. Iedereen kan de onthulling gratis bijwonen. Om 20.30 uur begint hel programma en om 0.30 uur breit de carnavalsvereniging er een einde aan Voor de muzikale ondersteuning zor gen een blaaskapel en discjockev Kees van Amersfoort BEAUTY koepel" die de een en voorzie kreeg hij ei om beslool gebruiken mere scha. een paar h zou kunne slim aanpa op zijnexc spreekt hij "ontdekki "Het mati wat ik ged en de toep malaya na zegd." Mels' vin door een i en de RTI Inmiddels men in hc V Wilt u er eens geheel anders uitzien? Een nieuwe ik? Beleef de onbegrensde mogelijkheden met make-up. Alles wat u nodig heeft: 1 5 minuten tijd, fantasie en Lancaster Beauty Vision. En uw droommalce-up wordt werkelijkheid. Het resultaat krijgt u op kleurenfoto mee naar huis. Lancaster Beauty Vision is bij ons van 16 tot 20 november. Komt u langs voor een afspraak. SMITSWEG 2 TELEFOON 12274 Beauiy Vis.on

Soester Courant | 1993 | | pagina 10