||W WBrTT Terechte puntendeling MHC Soest I Heren The Red Stars halen fors uit Stijgende deelname Pijnenburgcross Ruime zege (1-5) voor SEC 'In gesprek met het ijs' 627 Waterpoloërs vallen van ene uiterste in andere uiterste Heren Selby schieten tekort Shot slaat toe in derde game Snelle tijden De Duinkikkers Huisdammers weer naar huis PAGINA 1JWOENSDAG 3 NOVEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 15 irtprogramma artuitslagen Damesteam boekt nipte overwinning op HBS kringloopcentrum SPULLENHULP HOCKEY Dames Ook damesteam snelt naar grote overwinning: 63-37 BASKETBAL Dames VOETBAL zaterdag Groen-witten verzuimen vaker te scoren Records op kunstijsbaan in Utrecht SCHAATSEN ZAALVOETBAL Soester PTT-ers succesvol met nationale team Topscorer^^^^J ^Strater VISSEN Gerrit Kasius wint eerste wedstrijd wintercompetitie Lucas Level wint halve marathon in Soest ATLETIEK WATERPOLO Dames Jeanette Westerveld scoort drie keer BADMINTON Tafeltennissers stevig op derde plaats TAFELTENNIS Clubrecord van Jurgen van Nimwegen ZWEMMEN Klachten bezorging Soesterberg Compressor gestolen Zaalvoetballers van SEC lijden vijfde nederlaag linton ir Selby-USS Utrecht (C-drie) bal ir Rood Wit'58-WZ'49 (put. I ïr EMM-Hees (Hilversum) lybal ur Stam/SoVoCo (HVW011 (De Bunt) ur Kuipers/Zwolle-Stam/Sn 3) (Zwolle) etbal jr The Red Stars (H)-Hoofd-1 ;ukendal) Ibal ar Roka/OSC-Smeeing/BDC ïsterdam) ley ur MHC Soest (H)-Overbos svveg) ïr Randwijck-MHC Soest (D) I bal ïr SEC-De Meern (Bosstraat- ïr Buitenveldert-Soest ling ur Competitie Soester Bowling 1 ,ing, ook op dinsdag vanaf I ur (C-drie) tbal ur SEC-NVC (Beukendal) ïur Attent-Firtina'93 (Hilver-1 r Bowling Vereniging e - Bodrum 1,5-3,5; Big Splitters - Or 3-2; Zilveren Ster - Bloopers Ede - Game Over 1-4; Arrows - kers 3-2; De Enghe - Flying Pin - P-team 0-5; Family - Foxhunters <kers - Wings 0-5; Triootje BTG - indations 0-5; Naadje - Heppie 3-2; H.A.M. - Stressless 1-4; imer - Cobra's 4-1; Ottifantjes - Koffrie 0-5; Strajk- Pin Down 0-5. isters - Bad Boys 2-3; Cool Cat - t 5-0; Knuddebende 5-0. GDVOETBAL ervogels F3 - Hees F1 0-2; Amers- 3oys E2 - Hees El 5-2; Hoogland -s C1 4-3; Hees Al-Hoogland A'2 1 - Ouick A2 9-1; SEC A2 - SO 2 0-3; CDW B1 - SEC B1 4-1; IJs- TOgels C2 - SEC Cl 3-2; Hoogland C C3 6-3; SEC Dl - Roda'46 D3 3SoestD4-SECD2 l-3;BaarnEl 1 8-0; Roda'46 E9 - SEC E2 2-1; F3 - SEC F1 2-2; TOV F4 - SEC 4 Al -MSV19A1 4-1; SEC A2 - t A2 0-3; SO Soest BI -'t Gooi BI ndijk BI - SO Soest B2 4-2; HVC Soest Cl 5-2; SO Soest C2 - Hoog- 12-1; Jonathan Dl - SO Soest Dl Soest D2 - KVVA D2 2-0; Quick Soest D3 2-4; SO Soest D4 - SEC SO Soest El - Eemboys El 8-2; ld E2 - SO Soest E2 2-3; SO Soest ihterveld El 10-2; SO Soest E4 - ld E3 7-1; Hoevelaken E5 - SO 0-6; Roda'46 E12 - SO Soest E6 Soest Fl- Quick F1 3-6; TOV Fl- it F2 5-0; SO Soest F3 - Cobu boys CJVV F2 - SO Soest F4 2-1; SO 1-APWCF2 2-1; WZAF7-SO i 4-0; Jonathan djb - SO Soest djb Soest djc - FC Horst djc 8-3. 19 3 - WZ BI 2-3; WZ B2 - Ussel- ;els B3 0-1; Quick C2 - WZ Cl WC C2 - WZ C2 13-2; Roda D2 - j 1 1-3; CJW D4 - WZ D2 1-6; l - WZA E2 5-0; WZ E2 - Eem- 0-3; WZ4H - Amersfoortse Boys WZ F2 - Quick F2 3-1. uinkikkers m wedstrijdgroep Duinkikkers. ter schoolslag: Sharon Post 2.00.2; vari Nimwegen 1.51.1; Leontine 1.36 5; Jelle Sonnevelt 1.37.8. ter vlinderslag: Hester Vlaanderen Pleter Damcn 1.42.6; Raymond dors 1.29.4. eter rugslag: Bastiaan de Vogel Sandra Kuyer 1.34.1; Jolien Schoo vS SPronk i-30.7; Bram Hou- 8 0; Peter Oosthof 1,34 9 ter vrije slag: Bram Houben 1.26.5; tii n -F Leontine Loeber Jelle Sonnevelt 1.04.6; Sharon Post Jurgen van Nimwegen 1.18.5; Hes- tanderen 1.14.6; Pieter Damen Raymond Honderdors 1.10.8; Bas- ogel 1.17.1; Jolien Schoo 1.25.5; Kuyer 1.22.2; Vivian Spronk Telefoon 18730 lingstijden: dag 13.00-17.00 uur nsdag 13.00-17.00 uur; Jerdag 13.00-17.00 uur rdag 10.00-14.00 uur. len brengen: idag t/m donderdag 17.00 uur, vrijdag •13.00 uur. en ophalen:. :lefonische afspraak. Met drie punten uit twee achtereen gespeelde uitwedstrijden, lijken de I Soester hockeyers op de goede I weg te zijn. HIC en Soest behoren 1 tot de grote categorie middenmo ters uit hun klasse en op voorhand leek dan ook een onbeslist resul- I taat het meest waarschijnlijk. Het lwerd 1-1. I Soest begon met een viermans-midden- Iveld en twee spitsen waarmee coach jHenk Huygen een voorzichtige start I leek aan te geven. Het thuisvoordeel Bvan HIC werd door dit concept goed l opgevangen en een belangrijk deel van I de eerste helft speelde zich dan ook op I het middenveld af. Beide verdedigin- I gen maakten nauwelijks fouten, en met I voor elk team slechts één strafcorner, I brak de rust zonder doelpunten aan. I Direct na de hervatting kon de tegen- I stander, door een wat ongelukkig mo- I ment in de Soester defensie, op voor- sprong komen (1-0). De strijd bleef ge- 1 lijkopgaand met wisselende kansen. I Een fraai schot van Herman Stam be- I landde op de lat maar kort daarna maakte topscorer Arjen Buijs uit een fraaie solo gelijk. Met drie 'meisjes' Sudmeijer in de gele deren trad MHC Soest tegen het hoog geplaatste HBS aan. Uit een kortdu rend overwicht van HBS, ontstond door een noodgreep van Ilonka Slis een strafcorner. De tegenstander bleek ech ter weinig doortastend, zodat Soest het doel schoon kon houden. Beide teams hanteerden de harde klap naar voren. Goede combinaties waren slechts zel den te zien. Met hard werken van vooral de dames Slis, Schuiling en Van de Meer werd dit manco gecompenseerd en ontstonden kansen. Yvette Stave- nuiter was dichtbij een doelpunt, even als Marieke Schuiling bij een fraaie ac tie door het centrum. Bij een uitval van HBS kwam de bal op de voet van een Soester verdedigster. Een vrije slag was het gevolg. Deze kwam terecht bij de centrumspits die hard op de paal schoot. Met betere technische vaardigheid van de kant van HBS ontstond een licht overwicht van de gasten. Met wat op portunistisch hockey bleek Soest, wat het aantal kansen betreft, zeker niet de mindere te zijn. Vooral toen Valerie Vermeulen Windsant mocht invallen, kwam er op rechts wat meer druk op de HBS-verdediging. Goed doorzetten en laatstgenoemde speelster leverde Soest een strafbal op, die echter werd gemist. HBS liet zich niet onbetuigd en had vlak na elkaar een tweetal acties uit één waarvan Marieke Schuiling maar ter nauwernood op de doellijn kon redden. Uit een goed genomen vrije slag raakte Carolien van der Meer de bal maar half, waardoor deze wat gelukkig bij Chris- Marije Sudmeijer terechtkwam. Zij aarzelde niet en scoorde: 1-0. Soest trok zich hierna wat in de verdediging terug met een uitblinkende rol voor Ilonka Slis. Marieke Schuiling sloot een fraaie actie over links af met een lobje over de keepster, maar de bal ging net naast. ;De mensen aan de jurytafel had den het druk tijdens de sportieve krachtmeting tussen de heren van The Red Stars en Hurricanes. Met een eindstand van 113-87 in het voordeel van de Soesters was het wedstrijdformulier nagenoeg vol ledig volgeschreven. De afgetekende overwinning kwam Red Stars goed uit. De ploeg, die ko mende zondag in de tweede bekerron de Hoofddorp ontvangt, loopt nu met zes uit vijf op een acceptabel schema. En het moet vooral Hans de Bruin goed hebben gedaan, dat Jan van Maanen weer ouderwets aan het werk was. Hij scoorde niet minder dan 39 punten in sporthal Beukendal. Veel belangrijker dan de produktieve inbreng vond De Bruin de wijze waarop Van Maanen zich in de verdediging eta leerde. "Dat is echt een compliment waard." Red Stars leek aanvankelijk een moei lijk avondje tegemoet te gaan. Tot in de vijftiende minuut (37-36) was het stui vertje wisselen geweest. Tot dat mo ment was het verschil nooit groter dan zes punten geweest. Maar in de laatste vijf minuten voor de pauze forceerde Red Stars de wedstrijd. Uithijgend op de bank keken de gasten halverwege te gen een 57-43-ach terstand aan. Die marge bleef vijf minuten gehand haafd, voordat Red Stars opnieuw de zeven mijls laarzen aantrok. Van 71-56 werd het 83-63 en 93-70 en in de zes tiende minuut overschreef Willem Kerkhoff namens Red Stars voor de eerste keer in dit seizoen de honderd puntengrens. Vervolgens balden beide teams nog even door, omdat dat regle mentair zo moet: 113-87. In de derde thuiswedstrijd van dit sei zoen overdonderde het damesteam Prisma College 5 uit Utrecht. Het duel was nog nog geen negen minuten oud, of Red Stars leidde met 22-2. Die uit- stekende start werd ingegeven door een gretige houding in de verdediging en een soms perfecte uitvoering van de break-out. - Dat de voorsprong nog voor de rust te- rugliep tot elf punten, was het gevolg van rommelig spel in de aanval. Toen de snelle overschakeling even uitbleef, bleek het moeilijk voor een aantal bas- ketbalsters om het systeem tegen de persoonlijke verdediging uit de kast te halen. Op Prisma College na hanteren alle tegenstanders van Red Stars een zone-verdediging. Daarom was het voor sommige speelsters even zoeken naar de uitgestippelde lijnen. Dat nam niet weg, dat Red Stars de Utrechters na de rust op grotere afstand Dave Batts lijkt zich niet druk te ma ken om de bal. Foto: Goos van der Wilt. zette. Na tien minuten was het verschil alweer groter dan twintig punten. De 63-37-zege had zelfs groter kunnen uit vallen, maar Prisma College maakte dankbaar gebruik van sommige mo menten van onachtzaamheid in de ach terste linie. De ruime 1-5-zege van SEC-zater- dag op Automaterialen van Rijn (AvR) viel eigenlijk veel te laag uit. Halverwege de wedstrijd had- den de Soesters al met vier- of vijf- nul moeten voor staan, maar al leen Krijn Schouten had tot dusver het net gevonden. De verdediger scoorde al na tien minuten. Daarna kreeg trainer Hendrik-Jan de Boer het even Spaans benauwd. Bij zo'n beetje de enige aanval maakten de Hilversummers in de 48ste minuut ge lijk en een minuut later miste Gabriël van Gastel een strafschop. Het duurde vervolgens nog twaalf minuten alvorens I Ronald Merkenij aan alle onzekerheid L een einde maakte. Toen hij 1-2 liet aantekenen, was het 1 duel eigenlijk al beslist. Op aangeven l van Richard de Bruin zorgde Merkenij in de 72ste minuut voor 1-3 en negen minuten later legde hij de bal panklaar op het hoofd van Schouten: 1-4. Het laatste doelpunt kwam op naam van De Bruin. Hij was in de diepte ge stuurd door Jeroen Verweij, schoot in eerste instantie tegen de doelman op, maar scoorde in de rebound. SEC speelde in feite negentig minuten lang op de helft van de tegenstander, zodat van een geflatteerde overwinning geen sprake was. Integendeel, de groen-wit ten hadden het doelsaldo nog hoger kunnen, nee moeten opvoeren. Van Gastel liep tegen zijn tweede gele kaart op. Bram de Vries werd eveneens opgeschreven, terwijl drie spelers van AvR geel werd getoond. De komende twee zaterdagen hoeft SEC niet in com petitieverband uit te komen. Daarna, op zaterdag 20 november, volgt de plaatselijke derby tegen Hees. Tijdens de opening van het schaatsseizoen heeft een aantal le den van SV Eemland persoonlijke records scherper gesteld. Martin Baltus, de rapste schaatser uit Soest, verbeterde zijn tijd op de 100 meter op de korte sprintaf- standen. Ook Mark Jansen (11.21) en Carl Ver- heijen (11.61) verbeterden hun beste tijd. Beiden deden dat ook op de 300 meter (27.67 om 28.64). Op de 500 meter werd Baltus vrijdag geklokt in 41.71. Twee dagen later was hij in Utrecht op dezelfde afstand zeshon- derdste van een seconde langzamer. David Evers en Mark Jansen doken beiden onder de 44 seconden, terwijl Henriëtte Kuijt net boven de 50 secon den finishte. Jolanda Verduin kwam in 52.42 over de streep. De tijden die verschillende leden van SV Eemland op de 1.500 meter reali seerden, varieerden van 2.09.04 (Bal tus) tot 2.42.51 (Wilfred Hopman). Voor de laatste betekende dat een re cord. Tijdens het zogenoemde driebonden- toernooi hebben de Soester PTT-me- dewerkers en zaalvoetballers Luits Houkes, René Ribberink en Ronald de Rooij succes geboekt. Het PTT-team werd eerste dank zij drie zeges en één gelijkspel. De spelers van DVS/Knollentuin wonnen met de PTT met 6-1 en 4-3 van het nationale poli tieteam. Ook de Nederlandse Spoor wegen werden verslagen (7-2), maar die ploeg hield aan de tweede ontmoe ting een puntje (2-2) over. Houkes scoorde twee doelpunten voor de PTT, Ribberink vond één keer het net. 1. Cees-Jan de Vries (WZ'49) 12 2 Gabriël van Gastel (SEC-zat.) 6 3. Danny Brandenburg (Hees) 5 Richard de Bruin (SEC-zat5 Edwin Lazonder (Hees) 5 5. Frank Baars (WZ'49)4 Ronald Merkenij (SEC-zat.) 4 1. Mustafa Aksit (Firtina'93) 5 2. Eddy Brinkman (DVS) 4 Öscan Satikboga (Firtina'93) 4 4. Saban Aksit (Firtina'93) 3 Fred Bos (SEC) 3 Ramon Heynen (SEC)3 Eric Looijsen (Hees) 3 Tebbo Pauwels (Hees) 3 8. Gerard Jansen (DVS) 2 Zeki Kurt (Firtina'93)2 Ronald de Rooij (DVS) 2 Makelaardii o.g SoeslerbergsesJraal 79, Soest, 02155-16151 Aan de Naardervaart hebben de leden van De Snoekbaars de opening van de wintercompetitie beleefd. Als winnaar kwam Gerrit Kasius uit de bus, die 5.40 meter vis boven water haalde. De vissers vingen voornamelijk voorn en af en toe een brasem. John Kasius kwam uit op een totaal van 4.39 meter vis en werd daarmee tweede. Jan Live stro eindigde als derde met 4.13 meter. De wintercompetitie bestaat uit tien wedstrijden. De twee slechtste resulta ten tellen niet mee in het eindklasse ment. De winnaar van een wedstrijd krijgt één punt, de nummer twee krijgt twee punten enzovoort. Aan het einde van de rit is degene met het minste aan tal punten winnaar. Het verschil met de onlangs afgesloten zomercompetitie is, dat de vissers na half tien mogen verkassen om een an dere stek te zoeken. l. Negen seconden bedroeg het ver schil tussen winnaar Lucas Level en Baarnaar Henk Landman op de halve marathon tijdens de Pijnen burgcross. Level won de najaars wedstrijd in 1.12.06 en was daar mee, op een seconde na, vier mi nuten sneller dan Lambert Brun- ning die als derde eindigde. Met ruim vierhonderd atleten was de deelnemerslijst van de Pijnenburgcross langer dan bij de voorgaande edities en dat deed de organisatoren van AV Pij nenburg goed. Het frisse, maar fijne Ioopweer was ongetwijfeld van invloed op de belangstelling van de lopers. De halve marathon werd bij de dames gewonnen door Marianne Mijvaert (1.29.20). Op de 15 kilometer startten geen vrouwen; bij de heren werd de winst opgeëist door Jos Hakvoort uit Baarn (55.15). Pijnenburger Sam Drost zegevierde op de 10 kilometer. Hij realiseerde dat in een tijd van 36.30, ruim anderhalve mi nuut sneller dan zijn naaste belager Erik Gebler. Op dezelfde afstand kon Mart van Hal van AV Pijnenburg haar han den in de lucht steken. Met een tijd van Zowel jong als oud was present op de Pijnenburgcross. Foto: Goos van der Wilt. 44.15 was ze rapper dan Irma Rodri- ques Pereire (46.30). Nationaal kampioene op de 1.500 me ter bij de B-meisjes, Eva Janssen, boek te succes op de 5 kilometer. In 21.58 bleef ze haar concurrenten de baas. Ook Paul van de Brink liet zich op kop niet meer passeren: 17.35. Op de 2,5 kilometer waren het de 'Mennings' die de lakens uitdeelden. Bo won bij de jongens in 11.09, Aimee liet haar hielen zien en won in 13.35. Nipt verliezen van het laaggeklas seerde Trippon en ruimschoots winnen van Aalscholver, de num mer twee op de ranglijst. De heren van De Duinkikkers maakten het allemaal in één weekeinde mee. In Amstelveen liepen de waterpoloërs enige frustraties op door de beslissingen van de scheidsrechter. Hij bestrafte de Soesters regelmatig met uitwijzingen en strafworpen vanaf vier meter. Het was •vechten tegen de bierkaai, oordeelde J. Molenaar. Bij een achterstand van 7-6 en nog minder dan een minuut te gaan, onthield de leidsman De Duinkikkers een penalty, toen Trippon een zware overtreding beging. Het bleef daarom 7-6 voor de Amstelveners. Een dag later reageerden De Duinkik kers de frustraties af in Aqua Indoor. Het hooggeklasseerde Aalscholver werd aan de kant gezet door de condi tioneel sterke Soesters. In het eerste part namen De Duinkikkers een 3-1-voorsprong, die daarna werd ge consolideerd (4-2). Daarna liep de thuisploeg één doelpunt uit. In het laat ste part bleek opnieuw dat de conditie van doorslaggevende betekenis kan zijn. Zodoende werd, met doelman Ron van de Plaats en Jan Vrakking in de hoofdrol, met 9-3 gewonnen. Na een moeizame eerste periode, die werd afgesloten met een 0-1-achter- stand, namen de dames van De Duin kikkers via Petra Buist en Sonja Pappot een voorsprong op Albatros. In het bad van Aqua Indoor maakten de Soesters vervolgens weer een moeilijke periode door. De gasten maakten in die fase ge lijk. Negen seconden voor het einde van de de derde periode slaagden De Duin kikkers er evenwel in om op 3-2 te ko men, Engelina van Velzen was de doel- puntenmaakster. De Duinkikkers con troleerden de wedstrijd in de vierde pe riode en pakten daarmee twee punten. Tegen Slotermeer 5 heeft Selby niet kunnen winnen. In de uitwed strijd schoot de ploeg tekort in de afwerking, waardoor Slotermeer met 5-3 won. Marcel Pas moest zijn meerdere erken nen in de eerste man van Slotermeer 5, die gewoon beter was. Pas kreeg de kans niet om in zijn spel te komen. Jo- han Veltman speelde redelijk goed, maar werd geconfronteerd met een conditionele achterstand. Zijn tegen stander profiteerde hier goed van en greep de overwinning. Gerdie van Kooten won de eerste en verloor maar net de tweede game. Door de grote inspanningen in de voorgaan de games ging de derde game voor haar verloren, Jeanette Westerveld begon met veel elan en won de eerste game. De tweede moest zij na verlenging inle veren. In de derde game werd door bei de dames om elk punt gevochten. Na verlenging won Westerveld zeer ver diend. In het herendubbelspel bleek des te meer dat de mannen van Selby te wei nig met elkaar spelen. Zij gingen bijna puntloos ten onder. Het damesdubbel spel gaf een wat merkwaardig verloop te zien. De eerste game wonnen de vrouwen van Selby na verlenging. De tweede game werd ruim verloren en de derde game werd weer met gemak ge wonnen. In de eerste mixpartij bleek dat de com binatie Veltman - Van Kooten wel be ter op elkaar ingespeeld raakt. Zij ma ken wel veel punten maar falen steeds op de beslissende momenten. Mede hierdoor ging ook deze wedstrijd verlo ren. In de tweede mixpartij deed men weinig voor elkaar onder. Ook hier moest een derde game de beslissing brengen. Pas en Westerveld speelden weer goed samen en konden nog een punt voor Selby veilig stellen. Zeven keer was zaterdag een der de game nodig om een beslissing te forceren in de wedstrijd tussen Shot en ILAC. De tafeltennissers uit Soest waren daarbij het meest gelukkig door in die gevallen zes keer te winnen, waarmee het duel positief werd afgesloten: 8-2. Door dat resultaat bezet Shot momen teel de derde plaats in de derde divisie. De achterstand op de lijstaanvoerder bedraagt tien punten. In het Soester kamp wordt die marge als te groot erva ren. Op een reële kans op het kam pioenschap wordt derhalve niet meer gerekend. Berend Jonker won in de gymzaal aan de Heideweg al zijn partijen en verdien de daarmee drie punten voor zijn team. Martin Fransen en Rene Daselaar sloe gen elk twee punten binnen. Ook het dubbelspel van Fransen en Jonker le verde een punt op voor de Soesters. De overwinning was voor een belang rijk deel te danken aan het feit dat de spelers van Shot hun hoofd in de nood zakelijke derde games koel hielden. Vijf keer werd de beslissende slagenwisse ling met 21-18 in het voordeel van de thuisploeg beslist. Jonker won één der de game met 21-17. Alleen Daselaar moest een keer in een derde game capi tuleren. Dat was tegen P. Luteyn die met 15-21 het tweede punt van ILAC veiligstelde. Zaterdag hebben dertien zwem mers van De Duinkikkers meege daan aan de limietwedstrijden in Maarssen. Van de zesentwintig starts werden er vijftien afgesloten met een persoonlijk record. Zo was de schoolslag tijdsverbetering van Sharon Post goed, gevolgd door Jurgen van Nimwegen met een tijdsver betering van ruim 7 seconden. Op de 100 meter vrije slag kwamen Sandra Kuyer en Vivian Spronk met verbeterde tijden uit het water. Ook voor de jongens onder 12 jaar was een 100 meter vrije slag limiet. Tot ie ders verbazing haalden Bram Houben en Peter Oosthof zes seconden van hun toch al snelle tijd af. Ondanks blessures verbeterden Hester Vlaanderen en Leontine Loeber hun tijden. Twee we ken geleden verbeterde Jurgen van Nimwegen zijn eigen tijd en het clubre cord op de 100 meter vrije slag. De ver wachtingen waren daarom niet hoogge spannen. Toch presteerde Jurgen het om de stopwatches 4,3 seconden eerder te laten stilstaan. Zijn 1.18.5 is een bes te tijd voor de negen-jarige Soester en een nieuwe clubrecord. De Duinkik- kerploeg dacht het nu wel gehad te heb ben. Raymond Honderdors had in een eerdere race zijn 100 meter vlindertijd al scherper gesteld, dus zou wel moe zijn. Een zelfbewuste Pieter Damen haalde 5,2 seconden van zijn tijd en de 14-jarige Raymond Honderdors tikte aan in de prima tijd van 1.10.8, liefst 7 seconden sneller en schaart zich hier door bij de snelste in de afdeling. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18.30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nagebracht. Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 02155-21841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabe- zorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. Uit een in aanbouw zijnde woning aan de Kerkstraat is vorige week een com pressor gestolen. Het apparaat was ei gendom van een bouwbedrijf uit Hui zen. De schade bedraagt ca. 900 gul den. Hoe de daders de woning zijn.bin nengekomen is onduidelijk. Ook in de vijfde wedstrijd in de hoofd klasse hebben de zaalvoetbailers van SEC het loodje moeten leggen. Wings, volgens SEC-coach Peter van Zoelen de beste tegenstander tot nu toe, klop te de Soesters met 6-1. Na zeven minuten stond SEC al met 2-0 achter. Wings gebruikte daarbij niet de vleugels, maar combineerde door het centrum van de defensie. Die stand bleef gehandhaafd tot de rust, ondanks dat SEC drie goede mogelijkheden op een doelpunt had. In de tweede helft werd het binnen ne gen minuten 4-0 voordat Richard de Bruin het enige doelpunt van SEC scoorde. "Voetballend zijn we wegge speeld, maar ik had niet anders ver wacht", zei Van Zoelen. Hij miste dit maal niet alleen zoon Hans Peter en Chiel Struyk, maar ook nog eens Ra mon Heynen en Jack Nagtegaal. Om dat Niels Landaal evenmin beschikbaar was, stond Richard de Kruyf op doel. De Kruyf keept in de zaal normaal ge sproken in het zevende en op zaterdag staat hij in SEC 1. De Kruyf s trainer Hendrik-Jan de Boer was ook door Van Zoelen opgetrommeld. Met een prijsuitreiking in het Duivezaaltje aan de Koningsweg heeft D VSB het huisdamtoernooi afgesloten. Dat toernooi was bestemd voor mensen die geen lid zijn van de damvereniging. Een groot aantal damliefhebbers deed mee aan de reeks partijen die in de afgelopen zes weken werd gespeeld. De winnaars ontvingen een be ker, maar niemand ging met lege handen naar huis. A lle deelnemers kregen een her innering. Tijdens de prijsuitreiking werd onder de deelnemers een weekeinde Parijs verloot.

Soester Courant | 1993 | | pagina 15