Gewonde militairen weer thuis 1SPORTI lenheid' v0or Rombout >rd en beeld WD en PvdA: CDA sticht verwarring in Soesterberg GabmderhMd StegidP*1 Gewonden bij vechtpartij Ook thuiszorg in Soesterberg? Kerkdiensten Medische dienst Mil. Luchtvaartmuseum begroet de 100.000e bezoeker van 1993 Luchtvaarthobbybeurs in april '94 krijgt internationaal tintje 'Sigarenzaak Truus Majoor' gerenoveerd PAGINA c 1 tv-zender WOENSDAG 3 NOVEMBER 1993 torie vast Kmbulance-vlucht uit Bosnië Met betrekking tot grof huisvuil Uw totaalinstallateur P.A. van den DIJSSEL bv vooral uw installatiewerk LOODGIETER VERWARMING ELECTRA bij VERBOUW NIEUWBOUW ONDERHOUD Tevens Laanstraat 34a—- Soest Telefoon 02155-12472 Aanleiding handgemeen onduidelijk Zon in de schoorsteen Hulpverlening BADMINTON Sterk spel van dames van Badso KORFBAL KVO verliest van koploper Sportprogramma i In Militair Luchtvaartmuseum Soester Courant in Soesterberg mm ui/ui/cii Y cftiü fin Monument van 'de 33 van Soesterberg' gesponsord Nieuwe commandant Agenda voor Soesterberg Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Hans begon toen 2'n I aktie 'de Amerikaanse zender I de kabel'. Op de vliegbasis mro of instantie die niet onT ™s ™n zijn aktie. Hij bezLÏ ird alle Amerikaanse feesti h' veral 'met de pet rond' e" ■ste party leverde 500 d0Har 'tnVb!!;80i."aVOnden en n°8 veel ïhakelde hij in voor dat ene dn! e jaarwisseling van '92 naar'9 I het bedrag van vijfduizend Ji I elkaar. Vol trots kon hij de R opdracht geven tot de teruekm Amerikaanse tv-zender De zen rd met enig ceremonieel daarna n gebruik genomen, met uite Is eregast Hans Rombout eleden kreeg hij uit handen van nmandant van de Vliegbasis een ikaanse tevredenheidsbetui ils dank voor zijn enorme èn 2e. eenmans-aktie. t Militair Luchtvaart Museum Botma, en in de zomer van i het museum officieel wordt aden. Iteel is Top bezig met het boek als titel gaf: 'Soesterberg dom 19 tot 1945'. Het streven is om e feestweek van 1 mei tot 6 mei t te geven in het Casino. Het zal gezamenlijk optreden worden t plaatselijk Oranje Comité, de ator van de feestweek. anje Comité Soesterberg krijgt laatste boek een antwoord op de ver het plaatselijke verzet gedu- de oorlogsjaren. Omdat geen met Top kon worden verkre- s het comité voornemens zelf dit schiedenis voor het dorp Soes- vast te leggen. Enkele gesprek- ■t verzetstrijders zijn reeds ge- daaruit bleek hoe moeilijk het ïvante informatie te verkrijgen. iure ïoek van het Oranje Comité wil i i brochure samenstellen meteen ning van markante plaatsen in berg tijdens de Tweede Wereld- Deze brochure kan bij een wan- - door het dorp worden geraad- waardoor huizen, gebouwen en i meer gaan betekenen, voornemens om de beide boe- ndelende over de tijd 1939 tot 1945, aan twee personen op te lie nauw verbonden zijn met het n op de Vliegbasis Soesterberg lorp Soesterberg", aldus Top. de beide namen nog even ge- uden, maar belooft deze vroeg- kend te zullen maken. ;nkt dat ik dan uitgeschreven ■Soesterberg, heeft het mis", al- :hrijver. Hij heeft nog wel enke- i op z'n boog, maar Iaat zich r niet uit. raag of hij nog open staat voor 0 s, tekeningen, ansichtkaarten sterberg, reageert hij enthou- 'aar kunnen ze mij niet genoeg :n. Weet u dat er nog heel veel zeer waardevolle foto's in verf- e oude schoenendozen liggen? r in de krant dat ze mij daar heel maken." U hoeft ze niet naar gen te sturen, drogisterij Suk- zamelt al die foto's voor dhr. mende persoon Dik Top, met •ekende prachtige dunne witte 1 weer terug naar Noorwegen, aan een oud-Soesterberger die )orteplaats zoveel goeds heeft is op zijn plaats. Soesterberg zal )ije toekomst nog van hem ho- hl )m precies 20.35 uur landde dins- jag 26 oktober 'de enige echte liegende ambulance' van de Ko ninklijke Luchtmacht op de Vlieg basis Soesterberg, met aan boord pier Nederlandse militairen die op f5 oktober bij Novi Travnik in Josnië, gewond raakten. j)rie dienstplichtige soldaten en een be- ^epssergeant liepen schotwonden in jlosnië op en werden na een eerste be handeling in het Britse veldhospitaal in /itez, overgebracht naar Sarajewo. /andaar werden ze overgevlogen naar Split, waar het F-27 ambulance-vlieg- [tuig hen na ruim vier uur vliegen weer Dp vaderlandse bodem zette. Jrie gewonden konden lopend het vliegtuig verlaten, terwijl de vierde bij zonder voorzichtig per brancard werd vervoerd. Twee klaarstaande militaire [ambulances vervoerden hen direct na [aankomst naar het Centraal Militair ■Hospitaal in Utrecht, waar zij ook ver- [enigd werden met hun familie. IDe begeleidende majoor-vlieger-arts Rob van der Meulen deelde mede dat I het een goede vlucht was en dat hij on- I derweg niets voor de patiënten hoefde I te doen dan alleen hen bij het eten en I drinken te helpen. Het verstrekken van pijnstillers of verband verwisselen was J tijdens de vlucht niet nodig geweest. De vijf andere militairen, die ook bij het vuurgevecht betrokken waren, konden na een korte medische behandeling in Split weer ingezet worden. Herstel I Van de naar Nederland overgevlogen verwonde militairen had één een ver brijzelde bovenarm; de tweede had een verwonding aan zijn rechter onder been, terwijl de derde een kogel door zijn neus had gekregen waar, wonder boven wonder, alleen weke delen wer den geraakt en geen botten. Van der Meulen zag goede mogelijkheden tot herstel door middel van plastische chi rurgie en het onderdrukken van ontste kingen. "Het grootste probleem met oorlogswonden is, dat door de snelheid van de kogels bacteriën en straatvuil naar binnen worden geschoten." Het helingsproces zag Van der Meulen De gewonde VN-militairen arriveer den per vliegende ambulance - een spe ciaal ingerichte F-27 - op de vliegbasis. Een van hen kon alleen met een bran card vervoerd worden. Foto: Goos van der Wilt. voor de ergste patiënt zeker enkele maanden duren; voor de andere drie was het volgens hem een kwestie van poliklinisch behandelen en herstel na enkele weken. Nadat een journalist af scheid nam met de woorden "mogelijk tot ziens", reageerde Van der Meulen: "Dat zit er helaas dik in..." "Ik begrijp niet waar ze de moed en het lef vandaan halen. Het CDA heeft nooit steun gegeven aan initiatieven tot behoud van een brengplaats voor grof huisvuil. Dit is een belachelijk voorstel", zei WD-er Willem Blaauw donder dagavond. De Soesterbergse liberaal haalde daar mee tijdens de vergadering van de com missie milieu uit naar de christen-de mocraten. Die vroegen het college on langs om de haalbaarheid van een brengplaats in Soesterberg te onder zoeken. Dat gebeurde na ruim een jaar discussie die resulteerde in het sluiten van de brengplaats aan de Anthonie van Leeuwenhoeklaan op 1 september van dit jaar. Ter compensatie haalt de gemeentelijke reinigingsdienst vaker grof huisvuil op bij de burgers van Soes terberg. "Na alles wat er gezegd is, komt het CDA met deze vragen. Heel vreemd", aldus Blaauw. Hij doelde daarmee on der andere op het feit dat de raadsfrac ties deze zomer enkele maanden de tijd hadden om met alternatieve voorstellen op de proppen te komen. Toen dat niet gebeurde, besloot het gemeentebestuur de brengplaats te sluiten. Eerdere plan nen voor een nieuwe brengplaats ble ken te duur. Teleurgesteld Wil Stekelenburg van de PvdA was evenmin te spreken over de actie van het CDA. "Dit is buitengewoon slecht. Het CDA sticht verwarring. De ene helft van de Soesterbergse bevolking gelooft mij, als ik zeg dat het niet anders kan dan op deze manier. Maar de ande re helft geloofde het CDA en die groep wordt nu teleurgesteld." Het college is van mening dat de door het CDA aangekaarte locaties niet ge schikt zijn voor een brengplaats. Mocht blijken, dat het huidige systeem niet naar behoren functioneert, dan is het college bereid opnieuw te gaan naden ken over andere mogelijkheden. Maar volgens wethouder Mieke Swinkels van milieu slaat het frequenter ophalen van grof huisvuil goed aan. "Het laatste half jaar hebben we nauwelijks klachten ge had over grof huisvuil, dit in tegenstel ling tot de jaren daarvoor." Drie mensen zijn zaterdagavond gewond geraakt bij een vechtpartij in een café aan de Rademaker- straat. De politie heeft zes mensen aangehouden, waarvan er vier di rect werden losgelaten. Over de aanleiding van het handgemeen tast de politie in het duister. Een Soesterbergs echtpaar was met een kennis naar het café gegaan, waar rond middernacht de klappen moeten zijn gevallen. Eén van de slachtoffers liep later rond met een dik oog, de ander In toenemende mate wordt de maatschappij, ook in Soesterberg, geconfronteerd met vaak alleen staande ouderen die vanwege een ongeval of ziekte, directe hulp no dig hebben. Die hulp kan bestaan uit verpleging, verzorging, medi sche zorg, huishoudelijke hulp, alarmering, oppas, enz. Ook komt het voor dat één van de beide echtelieden, bijvoorbeeld na een zie kenhuisopname, extra hulp nodig heeft die de partner onmogelijk kan verle nen. Daar over thuiszorg ook in Soes terberg steeds meer wordt gehoord, kwam de vraag op om daar iets aan te doen. Riet Lensink van de Vereniging Soesterbergs Belang kreeg min of meer de opdracht dit eens uit te zoeken. Op de van haar bekende wijze besloot ze al le bekende feiten en omstandigheden eens goed op een rijtje te zetten. Tot haar verbazing bleek dat het begrip 'thuiszorg' in de combinatie Soest/ Baarn goed funktioneert, maar in Soes terberg in het geheel niet voorkomt. "Natuurlijk kun je de bekende 'bult' weer de schuld geven, maar het is zaak dat eerst goed uit te zoeken", is de eer ste reactie van mw. Lensink. Zij heeft reeds enkele gesprekken gevoerd, o.a. met mw. Vischer van het bejaardencen trum Molenschot te Soest en dhr. Wit- lox van de Thuiszorg Baarn/Soest. Buiten beeld In het laatste gesprek bleek dat het pro ject in Baarn en Soest met succes loopt en dat Soesterberg tot nu toe buiten beeld bleef. De reden is dat Soesterberg ten opzichte van Soest en Baarn nogal geïsoleerd ligt en er verhoudingsgewijs weinig 'thuiszorg'-patiënten bekend zijn. Riet Lensink is het daarmee niet eens, gezien de vraag naar thuiszorg in Soes terberg. De door haar gevoerde ge sprekken geven goede hoop op een stuk thuiszorg in Soesterberg. Op 2 novem ber heeft ze een gesprek met mw. Zwart, directrice van de Stichting Cen trum Maatschappelijke Dienstverle ning Soest-Baarn-Eemnes, en de eer der genoemde heer Witlox. Riet Lensink is bekend op dit terrein, want toen Soesterberg nog een wijk raad rijk was, was zij het die de Stichting Hulpdienst Soesterberg mee geboren deed worden. We zullen in de nabije toekomst ongetwijfeld meer over dit onderwerp horen. had verwondingen aan het gelaat en werd in Medisch Centrum Molendael in Baarn behandeld. Nadat de politie een aantal signalemen ten had gekregen, werden zes mensen in het café aangehouden. De gasten zei den aanvankelijk niets van een vecht partij af te weten. De politie, die assis tentie kreeg van de koninklijke mare chaussee en met tien man in het café was, hield toch zes man aan. Twee in woners van Huis ter Heide hebben vol gens de politie klappen uitgedeeld, al heeft één van hen geen volledige ver klaring afgelegd. Hij zei, dat hij met zijn arm had gezwaaid, omdat hij wat ruimte nodig had. Uit het dagrapport van de politie viel niet op te maken hoe de vechtpartij is ontstaan. Het onderzoek wordt voort gezet. Het is al weer bijna Sinterklaas: een tijd vol gezelligheid en verrassingen, ten minste... voor u! Maar er zijn ook men sen die door ziekte of een lichamelijk gebrek in een isolement raken. Zij kun nen vaak niet aan deze gezelligheid mee doen. Om deze mensen te laten weten dat Sinterklaas ook aan hen gedacht heeft, zoekt De Zonnebloem, afdeling Soesterberg mensen die bereid zijn voor hen een pakje te maken. Het hoeft helemaal geen duur cadeau te zijn, maar gewoon iets simpels. Misschien met een gedichtje erbij en een beetje leuk ingepakt. Het gaat vooral om de aandacht die er aan besteed wordt. Wie zelf bereid is om zo'n pakje te maken of iemand weet die in aanmerking komt om zo'n pakje te krijgen, kan dat vóór 8 november a.s. doorgeven aan dhr. C. van Deijl (tel. 51709) of mw. N. Lange- rak (tel. 51828). Wel graag na 13.00 uur bellen. ROOMS-KATHOL1EKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 5 november: 15.00 uur eerste vrijdagviering op de pastorieGebeds-Communievieringen Willibrordzondag Zaterdag 6 november: 19.00 uur viering met cantores Zondag 7 november: 10.30 uur viering met Gemengd Koor NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 zondag 7 november: 10.00 uur ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 woensdag 3 november: Samen op Weg-dienst (SoW): Dankstond voor gewas en arbeid 19.30 uur ds. D. Pasman uit Harderwijk zondag 7 november: 10.00 uur ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 'de Lichtpunt' zondag 7 november: 10.30 uur dhr. J. Stap Daniël in de brandende oven Huisarts Van vrijdag 5 november 18.00 uur tot maandag 8 november 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 51517. Tandarts Eigen tandarts bellen; dan hoort men welke arts dienst heeft. Dierenarts Dierenartsenpraktijk Soesterberg H.J.M. Tonino en mw. P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467 (na afspraak) Stichting Hulpdienst Soesterberg Dagelijks hulp aanvragen tussen 09.00 en 10.00 uur; tel. 15789, b.g.g. 51658 of 51437. Stichting Centrum Maatschappelijke Dienstverlening Soest: Gen. Winkelmanstraat 103, (geref. kerk), elke dinsdag en woensdag van 09.30-10.30 uur, tel. 52606. Politie Op werkdagen van 12.00-13.00 uur en elke donderdag van 19.00-21.00 uur: Dorpsplein 17a, tel. 51555; Overige tijden: 02155-19444 Alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. De dames van Badso Claudien Schüssler en Nicole Beekman, speel den zondag ijzersterk. Beekman be wees hiermee weer als vanouds te kun nen spelen, na haar blessure begin dit seizoen. De dames wonnen beiden hun single. Morten Hjort verloor zijn single in twee sets. Tim de Lange verloor zijn single in drie sets. De dames maakten het derde punt voor Badso in de damesdubbel; de heren verloren hun dubbel, waarna de stand op 3-3 kwam. Doordat beide mi xen door de Soesterbergse ploeg wer den gewonnen, werd de uitslag 3-5 voor Badso. Overige uitslagen: Badso 2 - De Tref fers 6-2; Badso 3 - Irene 2 4-4; ABCA 9 - Badso 4 6-2; Badso 5 - Nijkerk 6 2-6; Ricochet 1 - Badso 6 4-4; Badso 7 - Leusden 4 0-8; Leusden 5 - Badso 8 1-7; Driebergen 3 - Badso 10 6-2; Eemnes 10 - Badso 11 1-7. Het is KVO in de eerste return-wed strijd van de veldcompetitie, niet ge lukt om van de koploper Doorn te winnen: 13-15. In een fanatieke wedstrijd werd om de punten gevochten. Na een 0-2-achter- stand, kwam KVO langszij en bleef op voorsprong tot na de rust. Doorn vond echter vaker de korf en behield de eer ste plaats door met 13-15 te winnen. Topscorers waren Rob de Peuter en Ri- chard Jaspers Faijer met elk drie doel punten. Overige uitslagen: KVO 2 - TZ 2 12-6; Doorn 4 - KVO 3 4-9; Hemur Enge 3 - KVO 5 7-9; KVO A2 - Mia A2 6-5; KVO BI - Unitas B2 8-7; KVO El - OWOE3 0-0. Programma De Banninghal Zaterdag 6 november: 13.15 - 16.30 uur Volleybal; 17.00-22.00 uur Korfbal. Zondag 7 november: 10.00 - 18.00 uur Badminton. Op 22 oktober was de familie Wy- benga uit Nieuwegein de gelukki ge 100.000e bezoeker van het Mi litaire Luchtvaartmuseum. De di rectie van het museum bood de to taal verraste heer Wybenga een rondvlucht aan in een historisch vliegtuig, de tweezitter Harvard. Het museum is er wederom in geslaagd om ver voor de sluitingsperiode (van 1 januari t/m 28 maart 1994) de hon derdduizendste bezoeker binnen de tentoonstellingshallen te halen. De vele exposities met wisselende thema's, pu bliciteit over de unieke kleurenfilms van het 322 Squadron in de oorlogsja ren in Engeland en de verbeterde pre sentatie van de collectie, zorgen voor een grote aantrekkingskracht van het museum voor het Nederlandse publiek. Ook het organiseren van kinderfeestjes is een enorm succes en heeft een posi- De familie Wybenga werd met alle égards ontvangen in het museum. tieve invloed op de naamsbekendheid van het museum. Het Luchtvaartmuseum heeft dit jaar nog drie evenementen op zijn program ma staan: Kunstexpositie 'Schilders in de wol ken' van 4 november t/m 31 december; Thema-expositie 'Jet vs. Jet' over de Koreaanse oorlog, van 2 t/m 31 de cember; 'Open-Cockpit-Dagen' van 28 t/m 31 december: Cockpits staan open van jachtvliegtuigen, straaljagers, bom menwerpers, les- en transportvliegtui gen. Bij de receptie in de Snijdershal wordt een instapticket verstrekt, waar na onder deskundige begeleiding plaatsgenomen kan worden in het vliegtuig dat men vooraf uitkiest. De Stichting Vrienden van het Mi litaire Luchtvaart Museum organi seert, in samenwerking met het Museum, op zaterdag 2 en zondag 3 april 1994 wederom een lucht vaarthobbybeurs in het Militaire Luchtvaart Museum, Kampweg te Soesterberg. Er zijn meer stands en er is internatio nale deelname uit Engeland, Duitsland en Tsjechië. Buiten vele verkoopstands zijn er diverse promotiestands waaron der 'De Vliegende Hollander'/Lucht machtvoorlichting, Voorlichting Mari neluchtvaartdienst, Dutch Dakota As- sociation, F-27 Friendship Associa- tion, Duke of Brabant Airforce, Neptu ne Association en vele anderen, In de andere stands worden vele artike len voor hobbyisten, verzamelaars, mo delbouwers en geïnteresseerden te koop en te ruil aangeboden, zoals: boe ken, tijdschriften, ansichtkaarten, cu riosa, dia's, foto's, modellen, model bouwers, decals, videobanden, gele genheidsenveloppen, bijzondere vluch ten, luchtpostzegels etc. kortom voor elk wat wils. Informatie en reservering van een tafel kan men uitsluitend aanvragen bij de administratie Stichting Vrienden, Post bus 178,3769 ZK Soesterberg. De toe gang is gratis en er is ruim gratis par keergelegenheid! Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841. Als geautoriseerd Denon dealer bieden wl| u, naast en deskundig advies een uitstekende service, 2 jaar officiële Importeursgarantie. m inni Steenhotfstraat 13a~15 - Soest - Telefoon 02155 - 12132 PROFESSIONAL AUDIO dea/eA^ Op de hoek Rademakerstraat/Prot. Lorentzlaan staat het bekende huis van destijds de sigarenzaak van Truus Ma joor. Sinds mw. Majoor haar winkel an nex woning heeft verkocht aan dorps genoot H.J. Rooze is het bekende pand flink onder handen genomen, binnen kort zal een makelaarskantoor zich er in vestigen en wordt de andere helft gere serveerd voor buroruimte voor dhr. Rooze. Het daarachter liggende terrein blijft voorlopig braak liggen. Groep 8 van de Soester Desmond Tu- tuschool gaat de sponsoring op zich ne men van het monument van 'de 33 van Soesterberg'. Dit jaar werd voor het laatst een officiële herdenking met zo veel mogelijk nabestaanden bij het mo nument op de Vliegbasis Soesterberg gehouden. Dat zou tevens betekenen dat dit monu ment niet meer die aandacht zou krij gen als voorheen. Het personeel van het Bureau Voorlichting van de Vliegbasis Soesterberg heeft daarom gezocht naar een sponsor. Leerlingen van de Des- mond Tutuschool met hun leerkrach ten zeiden hierop spontaan 'ja'. De eerste kennismaking met het vlieg veld en alles wat daarbij hoort, krijgen de kinderen op dinsdag 16 november. Ze kunnen dan even wennen aan al dat vreemde. Want op vrijdag 19 november is de 'herdenkingsdag', waarbij vele au toriteiten en genodigden aanwezig zul len zijn. Het Oranje Comité Soester berg noemt elk jaar in de dodenherden king deze 33 van Soesterberg en stelt deze sponsoring zeer op prijs. In voor komend geval wil zij graag in samen werking met de Desmond Tutuschool de nodige hulp verlenen, waardoor de 33 van Soesterberg niet worden verge ten. Kolonel J.B. Ansink. Sinds vrijdag 22 oktober kennen we als nieuwe Commandant Vliegbasis Soes terberg kolonel J.B. Ansink. Wie is An sink? We duiken in het luchtmachtarchief en lezen: Ansink J.B. werd geboren op 6 juni 1946 in Oosterbeek. Zijn militaire loopbaan begon aan de Koninklijke Militaire Academie (KMA) in Breda. Op 3 april 1970 behaalde hij zijn Groot Militair Vliegbrevet. In de periode van 1970 tot 1985 was hij geplaatst op de Vliegbasis Twenthe en vervulde daar verschillende funkties, waaronder die van Commandant 313 Squadron. Na deze periode was hij werkzaam bij "Headquarters 2ATAF' in Amerika. Sinds 30 september 1991 is kolonel Ansink terug in Nederland, en was plaatsvervangend commandant van de Vliegbasis Twenthe. Tot de vliegtuigen waar hij mee heeft gevlogen behoren onder andere de T-33, de NF-5 en de F-16. Kolonel Ansink is gehuwd en heeft drie kinderen. Woensdag 3 november 14.00-14.30 Groepprik dokter Creutz- berg (Drie Eiken) 14.00 Instuif (Dorpshuis) 14.00-15.00 Griepprik dokter Creutz- berg 18.00 Badminton (Banninghal) 10.00 Opening tentoonstelling Lucht vaartmuseum Donderdag 4 november 10.00-11.30 Griepprik dokter Galjart 17.00-17.30 Griepprik dokter Creutz- berg 18.30 KVO-training (KVO-gebouw) 19.00 Caroluskoor 19.30 Avond voor ouders Vormelin gen (RK-Pastorie) 20.45 Gez. kerkeraad Hoeksteen Vrijdag 5 november 15.30 Voorbespr. afscheid Amerikanen (Vliegbasis) 20.00 Bingo (Drie Eiken) Zaterdag 6 november 09.00 Badminton (Banninghal) Zondag 7 november 10.00 Badminton (Banninghal) 11.30 Odeon (Drie Eiken) Maandag 8 november 19.30 Esbergkoor (Dorpshuis) Dinsdag 9 november 13.30-14.00 Griepprik dokter Galjart (Drie Eiken) 14.00 Zangmiddag (Drie Eiken) 16.00-17.30 Griepprik dokter Galjart 18.30 KVO-training ((KVO-gebouw) 19.00 Jeugd-EHBO (Dorpshuis) 19.00 RK-dameskoor 20.00 Extra ledenverg. (Postiljon) 20.00 Gespreksgroep (RK-Pastorie) Woensdag 10 november 14.00 Instuif (Dorpshuis) 18.00 Badminton (Banninghal) Opgaven: Van Maarenplein 1, tel. 51252.

Soester Courant | 1993 | | pagina 9