(B,V. Sj/llie Hair EB >5-16151. Walet Gemar-klanten vieren verjaardag mee Yan Leek wint prijs met speculaas BOSMAN 1 HANDEL WANDEL I NTOOR te koop Hendrik Smit heeft hart voor uw huis! FIETS GRIFT! Gevarieerde natuurlijke tinten in plantenkas 't Vaarderhoogt Groente-afdeling Super van Doorn schakelt over op zelfbediening S lauwe, öujel Werknet en Tempo-Team gaan samenwerken Kapsalon Syllie Hair presenteert: 'Inter-phase de Amino'-permanent PAGINA 18 WOENSDAG 10 NOVEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 19 lOP 'AANKOOP VERHUUR IES HEKEN NVM VERZEKERINGEN 50 b.g.g. 17000 ardij o.g. PENLAAN iuïs met garage, Hendrik Smit Makelaardij MUGRO UW OUDE S8-FILMS ÖP VIDEO 1. 2.- Verhuizen? Haal de erkende vakman in huis! VW WERKENDE VERHUIZERS 90^- R. WESTRA Als er een op het verlanglijstje staat, kom dan naar Bouw- en onderhoudsbedrijf Postbus 171, 3760 AD Soest, telefoon: 02155 - 1 77 97 Werkplaats: Industrieweg 10, Soest Gert de Bree 50 jaar Zwarte Pietjes gaan kleurplaten uitdelen in Overhees Elke zaterdag trainingen voor skiliefhebbers Komende dagen aanbiedingen in winkel aan de Beukenlaan Groot assortiment gesneden groente BESTAAT en heeft daarom 'n aantrekkelijke geld-terug-aktie bij vervanging van uw c.v.-ketel ATAG Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke verwarmingsketel U koopt nu 'n hoogwaardig kwaliteitsprodukt en u ontvangt over 15 jaar uw investeringsbedrag terug Comfortabele warmwater-voorziening *2 jaar all-in garantie Gratis onderhoudscontract tot 1-1-95 VRAAG VRIJBLIJVEND ONZE DOCUMENTATIEMAP AAN. Vrouw bestolen tijdens winkelen Inbreker doet zich tegoed aan snoep Autokraker laat radio ongemoeid In november 25% jubileumkorting Krullen zijn weer helemaal tefug! ifraag nu aan uw kapper de nieuwe aneratie permanent INTER tPHASE de Amino-Permanent S RIETBERGHOF moderne middenwo- an c.v.-gas met schuur 9nvloer), toilet, woonka- aminaatvloer, moderne igebouwde kookplaten trapkast. Verdieping: i 1 met ingeb. kasten- jche en 2e toilet. Zolder ler, voorzolder met gas- 51(1975). Het parterregedeelte is 46 m2. PSOM: f 205.000,- k.k. kLLHOF oonerf modern hoek- as met garage, schuur ast, royale woonkamer keuken. Verdieping: 3 kamer met douche, 2e a trap, c.v.-opstelling er. Het pand is groten- azing. Inclusief stoffe- korte termijn. Totaal 3SOM: f 275.000,- k.k. 'de keuken. Diepe Sehele pand zeer beschikbaar, sn met inbouwap- er, kinderkamer, kamers en flinke S: f337.500,- k.k. 'a®'e' Steitner, de grootste 8PIJTZAAK van Soest 200 tien in voorraad. Lange ■mkweg 38 t o. Gasbedrijf I. 02155-19600, Sloperij Inkoop loop-sloop- en schadewagens k Tevens alle onder delen los op voorraad. Industrieweg 16a Tel. 02155-1 1276 per minuut Studio lendrik Jan van Beek illem van Mechelenstraat 24 Tlersfoort, tel.; 033-621037 S'BERG AMERSFOORTSESTRAAT Het landhuis straalt een gezellige sfeer uit en ligt achter een mooie ge sloten haag van coniferen. Grondgroot- te ca. 6500 m2. Via de oprijlaan ziet u voor het huis een prachtige ceder en een magnolia bij een vijver en zo komt u bij het in perfecte staat bevindende landhuis met een grote garage. Achter het landhuis ligt de grote tuin bestaan de uit een gazon met diverse terrassen, en een bostuin. Er is een gezellig tuin huis voorzien van dubbel glas met ve randa, hiervandaan lopend langs de perken met rozen, rododendrons, flo- bad me. zijn installatie. Verder de tuin i„ lig, een mccre herenkamer metonp^h 5 S'f v8e" 9eZe"'9e '™"a met sct,uilpui naa',mas'ean tr r 5 rolvale,keuken met inbouwapparatuur. provisiekelder en stookkel- m S 8ra?slaapkamers- badkamer met ligbad en 2e toilet op overloop; zal- der met o kamers. Aanvaarding in overleg. Gevraagde koopsom f 825.000,- k.k. Hendrik Smit Makelaardij Burg. Grothestraat 32, Soest Tel. 02155 -1 13 04 VAIU BUUREN Kompleet verzorgde verhuizingen Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projektverhuizingen ffBEL G RATIS\ ((.05-022.3f.9f Van Buuren verhuizingen bv Nieuwegracht 24-26 3763 LB Soest Tel.: gratis 06-022.3191 Dorresteinweg 60 Soest Telefoon 1 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. SCHRIKSLAAN 74 TELEFOON 1 28 70 RIJWIELEN BROMFIETSEN GRATIS prijsopgave voor alle bouwkundige werkzaamheden Foto: Goos van der Wilt Een korting van vijftig cent, of een veelvoud daarvan, dat namen de klanten van de Gemar-supermarkt aan de Parallelweg vorige week "even mee". Bovendien kregen de eerste 500 van hen een aardige verrassing. De aanleiding: de 50e verjaardag van Gert de Bree. De chef van de Gemar-broodboetiek is een bekende verschijning in Soest, en de directie vond het feit dat hij "Abra ham" had gezien een mooie aanleiding voor een feestje, dat de klanten moch ten meevieren met leuke kortingen op diverse produkten en andere aanbie dingen. De supermarkt hanteert als slogan "Gemar volop in beweging", en dat wordt gestaafd met allerlei activiteiten. In oktober bijvoorbeeld gingen een paar honderd klanten op weg naar po nypark Slagharen, omdat ze bij f 50,- aan boodschappen een entreekaartje van twee gulden hadden gekocht. Wie geen vervoer had mocht met de twee bussen mee, die de Gemar had in gezet. Inmiddels verdient de slagerij-afdeling ook bijzondere vermelding, want die werd in het afgelopen weekeinde ver bouwd tot misschien wel de meest hy giënische slagerij van Soest. De vloer, de muren en de plafonds zijn uitge voerd in' naadloze kunststof, zodat zich geen vuil kan ophopen. Ballonnen Gemar houdt het bij lage prijzen en de volgende aktie komt alweer in het zicht. Vanaf volgende week maandag mag el ke klant bij een besteding van minimaal 50 gulden een ballon van het plafond trekken. In die ballon zit een prijs, die meteen meegenomen mag worden, va riërend van een pakje soep tot een ste reo radio/cd/cassette-combinatie. El ke week is er als hoofdprijs een steen grill/gourmetset ter waarde van f 235,-. Ook naar de feestdagen toe is dë Gemar dus volop in beweging. Houd de adver- Gert de Bree, chef van de broodboe tiek bij Gemar. tenties en folders van de komende we ken goed in de gaten! De winkeliersvereniging Overhees heeft twee kleine Zwarte Pietjes uitge nodigd om op zaterdag 28 november kleurplaten uit te delen in het winkel centrum aan de Tamboerijn. Dat ge beurt tussen il.00 en 15.00 uur. Samen met Sint Nicolaas en een des kundigejury (twee andere Pieten) gaan de Pietjes op zaterdag 4 december de tekeningen allemaal bekijken. De vier mooiste tekeningen worden beloond met een grote prijs. De tekeningen kun nen tot 4 december worden ingeleverd bij Tabakorie de Beer aan de Tamboe rijn 7. Elke zaterdagmorgen kunnen ski-lief hebbers trainingen volgen van de ge diplomeerd skileraar Dick Vervloet. De oefeningen voor gevorderden en beginners worden gegeven in Amers foort. Om 9.00 wordt verzameld op de par keerplaats tegenover het Berghotel na bij de Stichtse Rotonde. De trainingen zijn voor alle ski-onderdelen, zoals Al pine-skiën, langlaufen en snowboar- den. Na afloop is er in het Berghotel ge legenheid om na te praten en advies in te winnen. Kinderen tot twaalf jaar mogen, mits onder begeleiding van een volwassene, gratis meedoen. Jongelui van 12 tot achttien jaar krijgen vijftig procent kor ting. Voor meer informatie, tel. 033-632882 of 632547. In de winkel van brood- en ban ketbakker WJ. van Leek aan de Beukenlaan pronkt sinds donder dag een beker. De Soester onder nemer sleepte die in de wacht met zijn speculaaskoekjes. Die bleken goed voor de eerste prijs tijdens een keuring van de Bakkersbond, afdeling Utrecht en 't Gooi. "Een collega zei pasgeleden tegen me, dat ik er meer suiker in moest doen. Maar ik ben blij dat ik het niet heb ge- g daan. Het is een recept van mijn vader f en is al meer dan veertig jaar oud", al dus Van Leek. Dat de roomboterspeculaasjes met amandelen bij zijn klanten in de smaak vallen, behoeft geen betoog. De koekjes, die vooral in deze tijd van het jaar populair zijn, werden door keu- ringmeesters beoordeeld op smaak en kwaliteit, maar ook de vormgeving. Van Leek: "Een koekje kan wel lekker zijn, maar als het er niet uitziet, koopt niemand ze." In de bakkerij is het momenteel een topdrukte. Voor het eerst heeft Van Leek dit jaar eigengemaakte chocola deletters in de winkel. Daarnaast is veel aandacht besteed aan de banketstaven, de gevulde speculaas en marsepein. Aanbiedingen Om in de stemming van de naderende feestdagen te komen, heeft Van Leek morgen, vrijdag en zaterdag alle specu- laas-produkten in de aanbieding. In dat verband heeft de prijswinnaar voor zijn klanten iets van de prijs afgehaald. Gevarieerd werk, met name geïn spireerd door natuurlijke tinten, kenmerkt de expositie in de plan tenkas van 't Vaarderhoogt. In no vember hangen er in de sfeervolle koffieruimte van het tuin-advies- centrum schilderijen van Elly Leeuwenkamp-van Lierop. Kennis in de loop der jaren opgedaan in het atelier van kunstschilder Jaap de Ruig in Baarn en bij 'de Werkschuit' in Bilthoven, vormt de basis voor deze aansprekelijke collectie. De kunstena res is vooral geboeid door kleurrijke vormen, abstract en figuratief. Ook de gebruikte materialen lopen sterk uiteen van aquarel en gemengde technieken tot acryl. Haar werk past bijzonder goed in deze warm aangeklede ruimte van 't Vaar derhoogt. Juist met de komst van de feestdagen is een bezoek aan de exclu sief ingerichte plantenkas meer dan de moeite waard. Elly Leeuwenkamp-van Lierop toonde eerder al werk, voornamelijk aquarel, bij dit tuin-adviescentrum. Recent ge maakte schilderijen alsmede unieke kerstkaarten met echte foto's zijn nu en tijdens de nog komende kerstmarkt te koop. Die kerstmarkt, met de intussen regionaal befaamde levende kerststal, wordt gehouden op 16, 17 en 18 de cember. De november-expositie is dagelijks te zien van 9.00-18.00 uur, vrijdagavond ook van 19.00-21.00 uur en zaterdag middag sluit 't Vaarderhoogt aan de Dorresteinweg 72b in Soest een uurtje eerder. Met ingang van deze week is de groente-afdeling van Super van Doorn (Wiardi Beckmanstraat) compleet vernieuwd. De klanten kunnen voortaan zelf hun groente en fruit afwegen en "prijzen". In de afgelopen dagen is de afdeling he lemaal omgebouwd en gereed gemaakt voor de nieuwe opzet, waarvan groen techef Evert van Essen een snellere doorstroming verwacht. Het (soms) lange wachten tot de medewerkers de groente hadden afgewogen en van een prijssticker voorzien hoort voortaan tot het verleden. Het geheel is overzichtelijker ingericht en er staat ook een compleet nieuw "panklaar-meubel": de grote schap- penkast met daarin de gesneden (voor verpakte) groente. "Reken maar dat wij het grootste assortiment gesneden groente hebben," zegt Evert van Essen, die de afdeling samen met Tamara Kuijer gaat "runnen". Hun collega Paul Biver verhuist intern naar de afdeling kruidenierswaren van de supermarkt. Een van de gevolgen is dat de sortering aan rauwkost(salades) aanzienlijk wordt uitgebreid. Die bevat voortaan LOODGIETERS D E HJ V A N BETER II lil mvc&i- Voorwaarden: U koopt of huurt een ATAG c. v. -ketel U ontvangt uw geld terug bij vervanging na 15 jaar. U laat tot de vervanging het onderhoud door ons uitvoeren. Deze aanbieding geldt nikt voor lease-contracten. Deze aktie geldt van 1 september 1993 t/m 30 maart 1 Bosman Loodgieters b.v. Oude Utrechtseweg 31 - 3768 CA Soest - Telefoon 02155 - 20644 minstens tien soorten, in diverse sa menstellingen. Om dat allemaal onder de aandacht van de consument te bren gen is er aanstaande vrijdag een demon- stratrice in huis, die de rauwkostsalades met stokbrood aan de klanten serveert. "Deze week kunt u goed bij ons vertoe ven. Dan laten wij u heerlijke salades met stokbrood proeven," rijmt Evert van Essen. Aanbiedingen Vanaf vandaag zijn er - ter gelegenheid van de ingebruikneming van de nieuwe groente-afdeling - ook enkele speciale aanbiedingen in de vernieuwde groente-afdeling, zoals twee kilogram mandarijnen voor slechts f 2,98 en een slaschotel van f 3,98 voor slechts f 2,98. Daarnaast kunnen de klanten deze week voor het laatst profiteren van de waardebonnen in het speciale bonnen boekje, dat opnieuw een aantal interes sante kortingen bevat: Een stuk Stege- man leverworst van 500 gram van f 2,59 voor f 1,59; 200 gram Brie re- nommée, vers van het mes, van f 4,58 voor f 2,58; vijf verse croissants van f 3,90 voor f 2,40; een kilo runder braadworst van f 13,98 voor f 8,98; een beker Mona chipolata-pudding van f 2,99 voor f 1,99 en twee kilo handap pelen met f 2,50 korting! Terwijl ze aan het winkelen was in een supermarkt aan de Van Weedestraat is een 27-jarige vrouw uit Soest bestolen. Een dief griste haar portemonnee uit haar tas, waardoor ze tweehonderd gul den armer werd. In het restaurant van sporthal Beuken dal heeft een inbreker zich tegoed ge daan aan snoepgoed. Hij nam vier do zen met lekkernijen mee. De inbraak werd vorige week in de nacht van dins dag op woensdag gepleegd. De dader kwam binnen via een raam. Een autokraker die een autoradio on gemoeid laat. Die kom je niet elke dag tegen. Toch bezit een 44-jarige Soester, wiens auto werd opengebroken, nog steeds een autoradio. Daarentegen nam de dader, die een scheerraampje had in geslagen, wel zii* utotelefoon, alsme de cassettebandje .1 sigaren mee. Uit een wagen, die stond geparkeerd aan de Buntweg, werd overigens wel een radio gestolen. Speculaas-koning W.J. van Leek. Foto: Goos van der Wilt. Deze week is het zover: dan is de omdoping van Werknet Uitzend organisatie tot Tempo-Team Uit zendbureau in Soest een feit. Deze gebeurtenis vormt een onderdeel van de integratie die door het hele land zal plaatsvinden tussen vesti gingen van Werknet en Tempo- Team. Wanneer de hele operatie is voltooid, heeft Tempo-Team bijna 100 vestigingen, verspreid over heel Nederland. De integratie heeft vele voordelen. "We doen het voor onze klanten", verklaart de heer D. van Gelder, Algemeen Di recteur bij Tempo-Team. "Onze klan ten zijn verdeeld in twee doelgroepen: uitzendkrachten en bedrijven. Voor uitzendkrachten betekent de integratie dat er een nog groter en gevarieerder aanbod van banen op iedere vestiging is. Voor bedrijven heeft de integratie het voordeel dat we nog sneller kunnen inspelen op de vraag naar tijdelijke me dewerkers. Door een groter bestand uitzendkrachten kan bovendien meer maatwerk worden geleverd. Omdat Tempo-Team over een geavanceerd automatisenngs-systeem beschikt, zul len ook administratieve zaken sneller en efficiënter worden afgehandeld." Tempo-Team Uitzendbureau is al 30 jaar actief op de arbeidsmarkt en helpt bedrijven aan tijdelijke medewerkers. Door de contacten die zij heeft met dui zenden bedrijven kunnen uitzend krachten gevarieerde werkervaring op doen en daarmee hun kansen op de ar beidsmarkt aanzienlijk vergroten. Daarnaast worden er cursussen ver zorgd in uiteenlopende richtingen. Bij Tempo-Team en Werknet krijgt de in tegratie op diverse manieren vorm. In plaatsen waar zowel Tempo-Team als Werknet een zelfstandige vestiging hebben, gaan de intercedenten vanuit één kantoor samenwerken. Daar waar Tempo-Team niet operationeel is, wor den de Werknet-vestigingen omge doopt tot Tempo-Team. De vestiging te Soest is uitzondering op de regel, want de vestiging wordt niet alleen omge doopt, maar verhuist ook nog naar een ander pand. De nieuwe vestiging van Tempo-Team in Soest is op maandag 1 november geopend. U bent er van harte welkom! Het adres is Soesterbergse- straat 12, tel. 11000. Nieuw van PÓréal is de derde ge neratie "Inter-phase de Amino"- permanent, die bij Syllie Hair, de bekende kapsalon aan de Soester- bergsestraat, verkrijgbaar is. Wie op zoek is naar lang houdbare krul len, veerkrachtig en vol leven en ener gie, dat zacht en verzorgd aanvoelt en zich gemakkelijk in model laat brengen, zal verrast zijn over de mogelijkheden van deze nieuwe permanent. Dat geldt in november zeker bij Syllie Hair, want gedurende deze maand wordt op alle permanenten en volume-behandelin gen 25% jubileumkorting gegeven. Op donderdagavond 18 november is iedereen welkom om zich - onder het genot van een hapje en een drankje - te laten adviseren over een goede perma nent. Syllie Hair beschikt over diverse volume-behandelingen, ook voor man nen, en geeft graag een goed advies voor de juiste coupe en/of kleur. Die avond.komt ook aan de orde hoe men het haar het beste kan verzorgen, en da mes met lang haar krijgen te zien wat er allemaal met hun haar gedaan kan wor den. Syllie Hair: "Wij willen de mensen die avond een goed en eerlijk advies geven, geheel zonder verplichtingen. Het moet al gek lopen als we niet kunnen helpen." Het team van Syllie Hair staat die avond klaar van 19.30 tot 21.30 uur in de kap salon aan de Soesterbergsestraat 39A, tel. 10706. L'OREAL TECHNIQUE PRQFESSIONNELLE pHBj Kapsalon Zonnestudio Soesterbergsestraat 39a - 3768 EB Soest - Tel. 02155-10706

Soester Courant | 1993 | | pagina 19