IJl ijt mm m N —fsmm Prins Zotteklap III regeert voort K SOESTERBERG T /Groots kerstconcert in Casino Feestnummer Gerrit Stekelenburg ITARIAï VERHOEK VERHOEK Nieuwe aanwinsten in collectie bibliotheek Soesterberg ei 03463-51530 AUTOBEDRIJF Workshop schilderen op zijde In het zoeklicht ■Ü^GINa 'totaalinstallateur in den DIJSSEL bv al uw installatiewerk rER bij VERBOUW NIEUWBOUW Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant traat 34a - Soest loon 02155-12472 laar een cafétaria 3AR Voor volwassenen Prentenboeken A-boeken (6 tot 8 jaar) B-boeken (8 tot 12 jaar) Informatieve boeken Ledenvergadering Postiljonschool op herhaling Dsvereniging zoekt vrijwilligers Vijfde kerstshow in 'De Tuin' Kerstversieringen zelf maken Dansschoenen en radio uit auto SQQ VERKOOPSTER Meningen van lezers Wanneer? Beaujolais in het Dorpshuis pmuiE 1 Bureau Soest 1 Bureau Soesterberg Man laadt zonder te vragen vijftien houtpallets in Thony van Oeveren voor derde jaar prins Carnaval APKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPK APKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPKAPK...APK Weer tijd voor de APK van u\x> autoï BEL AUTOBEDRIJF B&S: Uitreiking van de Zotteklap-jenever Project 'oud en jong' VOLLEYBAL Volleybalsters delen punten met Forza 2 In Dorpshuis Soesterberg WOENSDAG 17 NOVEMBER 1993 SOESTER COURANT PAGINA 17 is wonen in een kinderrijke omae dos en hei, met winkels in de direk 195 vindt u 'de uitstekend onder twde 1985) helft van dubbele m2 eigen grond. n gewassen en bevat maar liefst 5 iving {ca. 40 m2) met aan de ach ras (ZW-ligging) met uitzicht over ikamer met parket, moderne haif /apparatuur, trapkast. 1e verdie- :dkamer met ligbad en 2e toilet i en voorzien van c. v. -gas (combi- raagde koopsom f 369.000,- k k G. KERKSTRAAT 84 SOEST 324 zaterdag 11 december a.s. be eft Soesterberg een primeur met concert Adrian SnelI's "The in het Casino aan de lipweg, aanvang 20.00 uur, en- f 10,00 (aan de zaal) befaamde groep "Christmas Voi- ■s" geeft een uitvoering van het im- Tinte muziekwerk 'The Virgin', een Ibinatie van rock en klassiek. Het is ■eigentijds Kerstoratorium met het fokter van een kerstmusical. Opval- 1 kenmerk van de muziek van de igelse Adrian Snell is dat iedereen het Iiiddelijk mooi vindt. Vooral de ma- [e{ waarop hij de teksten omlijst, is on- rtroffen. troep "Christmas Voicings" samen- Iteld uit een twaalf personen sterk |r, solisten en een band, bestaande Dave Sahanaja (bas), Sjoerd Koken jyboards), Jacco Dijs (gitaar), Jaap gijgers (slagwerk) en Theo Hes (pia no). Voor de pauze brengt het koor een jwogramma van eigentijdse gospels, spirituals en lichte songs. Daarin is op- "jflend de diversiteit aan muziekstijlen die elkaar afwisselen. "The Virgin", die na de pauze inte graal wordt uitgevoerd, zal het koor zich voornamelijk profileren als bac- ig-group. Als solisten treden o.a. op Itricia Ross, Brigitte Annof, Wim Er wordt al hard gerepeteerd voor de uitvoering in het Casino. Klop en Anja Gerritsen, terwijl solorol- len worden gezongen door Cor Kapaan (als Jozef), Lonneke Weusten (als Ma ria), David du Croq (als Gabriël) en Danny Butler (hal Herodes). De algehele organisatie is in handen van Theo Hess, voor nadere informatie kan men hem bereiken via tel. 03463-51878, bgg. Gijs Dorrestein, tel. 03405-67021 of Kees Grobecker tel. 03462-3916. Dit concert wordt voorts gegeven in Odijk (28 november), Veenendaal (9 december), Leiden (12 december) en Amersfoort (17 december). Dat Soes terberg op 11 december precies midden in deze concertreeks is opgenomen, is voor het dorp een grote eer. Aangezien deze concerten zéér in trek zijn, wordt aangeraden kaarten vooraf te bestellen. Voor het concert in Soesterberg op 11 december a.s. kan dat via Theo Hess (tel. 51878). Gerrit Stekelenburg Herdag van 12.00 tot 23.30 uur van 13.00 tot 21.00 uur kplein 7 - Soest on 02155-216 05 Wethouder de Haanschool eek donderdag 11 november en af van het strakke lesrooster. rog erger, het was of het carnaval zit van de school had genomen. Veel slingers, vlaggetjes, versierin- n gaven een plezierig decor. !entrum van dit alles was een ver- uwereerde directeur, luisterend ar de naam Gerrit Stekelenburg. je rasechte Utrechter, geboren op 2 tober 1942, was even de draad kwijt, [et was ook zo ineens en zo verrassend. vrijdag 11 oktober 1968 kwam in lesterberg een 26-jarige jongeman in [tijdelijke dienst als onderwijzer bij de Wethouder de Haanschool. Onder de flgbede leiding van de toenmalige direc teur J.L. Boer werd hij een echte mees- Dat resulteerde in zijn vaste aan- Jling op dinsdag 1 april 1969, nee, :en aprilgrap. Toen Boer in 1974 ziek werd was het leester Stekelenburg die zich op don- ':rdag 1 augustus van dat jaar "waar- imend hoofd" mocht noemen. Hij deed het goed, zelfs zo goed dat hij, na het vertrek van Boer, op donderdag 1 iuari 1976 tot hoofd van de Wethou der de Haanschool werd benoemd. Op 1 de 1 le van de 1 le van dit jaar was het precies 25 jaar geleden dat hij in Soes terberg kwam en onderwijzer werd aan de openbare school. Als je hem vraagt hoe die 25 jaren zijn gegaan, komt er eerst de van hem zo be kende glimlach. Vervolgens wordt de bril voor de zoveelste keer goed op z'n neus gezet en volgt lachend: "Goed, ja, heel goed". Nog maar enkele weken geleden vierde hij met familie, vrienden en kennissen een daverend feest in 'zijn' Utrecht. Daar keken Gerrit en zijn Wil terug op hun 25 jaar. Het feest begon al vroeg. Leerlingen brachten hem en zijn echtgenote de be kende "ontbijt service". Toen stond daar zo'n hakkepuf-motor met zijspan voor de deur en Gerrit, voorzien van "potje en bril", scheurde door het nog rustige dorp naar school. Daar werd hij door zijn feestelijk ge tooide kinderen met een zangaubade ontvangen. Het bleef die dag feest in kleine kring, zoals de jubilaris het graag wilde. "Al dat gepoespas aan m'n kop... Hou het maar gewoon". Leerkrachten en leerlingen dachten daar anders over en gaven hem een onvergetelijke dag. - i v - 5 - V -- 'iFi /r'x f - - Indecent proposal', van J. Engelhard. :en gelukkig getrouwde vrouw staal /oor een moeilijke keus als een miljo- jair haar een miljoen dollar aanbiedt... Het volk aan de rivier', van Gear W. Vfichael. Het vierde deel in de serie 'De prehisto rie van de Nieuwe Tijd'. 'Een passie voor New York', van R. Kagie. Deze Nederlandse journalist beschrijft de stad New York en de mensen die hij daar heeft ontmoet. 'De duivelskunstenaar', van Murray Smith. Een rechter uit Dublin, een politieman uit New York en een chef van de gehei me dienst in Londen, komen terecht bij een nietsontziend drugskartel. 'Soesterberg 80 jaar Militaire Lucht vaart', van Dick Top. Deze oud-inwoner van Soesterberg ge bruikt zijn verzameling fotomateriaal om een historisch overzicht van het vliegveld Soesterberg te geven. 'Rechtsbescherming en luchtvaartla waai', van Titia de Kramer en Christ van de Berg. De auteurs geven juridische instrumen ten ter bescherming tegen luchtvaartla- 'Kleine Mo', van Martin Waddell en Jill Barton. 'Een teddybeer gaat op zoek', van Mi- chael Ende. 'Een mond vol tanden', van Arend van Dam. 'Verdwaald in de tijd', van Ton van Reen. 'De flipperkoning', van Leny van Grootel. 'Een kijkje in beroemde gebouwen', van Philip Wilkinson. Alle 69 leden van de Ver. voor Prot. Chr. Basisonderwijs in Soesterberg wa ren schriftelijk uitgenodigd om hun goedkeuring te geven aan de fusie met Ver. PCO-Soest en de daaraan verbon den statuten en huishoudelijk regle ment van de nieuwe vereniging. Pers en zelfs (lokale) radio hadden hen opge roepen om te komen op de Algemene Ledenvergadering van dinsdag 9 no vember. Aan die uitnodiging gaven er 33 gehoor en dat is niet het twee derde deel die de statuten aangeven om een beslissing te kunnen nemen. Voorzitter drs. Henstra ging nog in op enkele gestelde vragen, maar sloot na drie kwartier de vergadering. Woens dag 24 november, zelfde tijd en plaats, zijn de leden weer uitgenodigd. De sta tuten zeggen dat dan twee-derde van de 'aanwezigen' voor de voorstellen moet stemmen om aangenomen te worden. Dan moeten er wèl drie aanwezig zijn. Dinsdag 9 november zaten veertien en thousiaste mensen in een zaaltje van de Hoeksteen te praten over ijs en schaat sen. Het bestuur van de IJsvereniging Soesterberg besprak het wel en wee. Zoals elke vereniging heeft ook de ijs- vereniging een tekort aan bestuursle den en vooral aan vrijwilligers om de baan te onderhouden en in de 'ijstijd' bij te springen. De heren Legierse (70 jr) en Snel (72 jr), beiden oud-bestuursleden van de vereniging, staan met jeukende handen dit te bekijken. "Het is dat we niet meer zo rap zijn, maar we staan gewoon te popelen om er weer in te springen,' is hun beider reactie. Zaterdag 20 november moet de ijsbaan 'ijsrijp' gemaakt worden. Vrijwilligers zijn ook daar van harte welkom. Abonnementen en dagkaarten kan men bestellen bij: fam. De Vlaming, Veldm. Montgo- meryweg 41, fam. Rouw, Van Maarenplein 9, fam. Ellens, Bloemheuvel 44, dhr. Snel, Kampweg 28, mw. Goor, Chr. Huijgenslaan 79, fam. Mc. Cracken, Fokkerstraat 3, fam. V.d. Veen, Moerbessenberg 11. De voorverkoop van abonnementen is op vrijdag 26 november a.s. in de Hoek steen, van 18.30 - 21.00 uur. Wil men als vrijwilliger de IJsvereniging Soesterberg steunen, dan kan men bel len met mw. De Vlaming, tel. 51609. Op zondag 21 november organiseert Anneke Vestering van 10.30 tot 17.30 uur alweer voor het 5e jaar een gezellige kerstshow, met informatie en duizen d-en-één ideeën voor Kerst, in Brasse rie De Tuin aan de Rademakerstraat. Deze kerstshow, die zeer bekend is in de wijde omgeving, trekt jaarlijks vele honderden bezoekers uit het hele land. Ook dit jaar staat de show in het teken van een creatieve Kerst. Natuurlijke materialen kan men zelf op eenvoudige wijze gebruiken in prachtige kerstdeco raties en tafelstukken. Er zijn geen kerstballen of kerstbomen te verwachten. Anneke Vestering geeft demonstraties en organiseert work shops kerstbloemschikken. Men kan zich hiervoor inschrijven tijdens de show. In restaurant 'De Tuin' kan men dan onder het genot van een kopje kof fie, elk half uur een demonstratie zien van o.m. het opmaken van een kerst- mand, het aanbrengen van een kerstde coratie op een dienblad, stencelling, enz. enz. Verder ziet men er uit Maarssen mw. Bisschop met originele kerstkaarten van stof; uit Soest mw. Stekelenburg met houten (kerst)dierfiguren; uit Tienhoven Karin Smit met kleine schil derijtjes met kerstvoorstellingen. Greet van Heil komt met kaarsen die gepro duceerd zijn door en de opbrengst voor geestelijk gehandicapten. Stoffen pot ten uit Aalsmeer en nog veel meer! Er valt veel te zien en vooral zijn er ook veel ideeën op te doen op deze gezellige kerstshow met gratis entree in Brasserie De Tuin, Rademakerstraat 6 in Soes terberg, tel. 51273. Een goed gebruik en bij velen in het dorp bekend, zijn de gezellige avonden kerstversieringen maken. De Vereni ging Soesterbergs Belang (VSB) doet dat dit jaar voor de tiende keer. Reden genoeg om daar nu twee avonden aan te besteden. Vanwege dit lustrum worden er eigen tijdse, romantische zaken gemaakt. Wat precies, dat is nog even een ge heim. Zoals alle vorige jaren rekent men op veel belangstelling, met andere woorden: wees er snel bij! Dit jaar krijgt men als extraatje een de monstratie van onder andere strikken, guirlandes, geurbollen enz. Uiteraard blijven alle materialen goed tot en met de Kerst. Men kan zich aanmelden via tel. 53380 of52969. De twee avonden worden ge houden in een lokaliteit van de Geref. kerk (Winkelmanstraat 101). VSB-le- den: f 25,-; niet leden f 30,- inclusief materiaal. Een 73-jarige vrouw heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal uit haar au to. De dader nam de radiocassette recorder mee en een tas, waarin onder meer dansschoenen en cassettebandjes zaten. De auto stond geparkeerd op de Rembrandtlaan. Ook op de Varenstraat werd een radio cassetterecorder uit een auto gestolen. De 26-jarige eigenaar ontdekte dat za terdagmorgen. HEROPEIMINGS-AANBIEDING Zonnebloem-, maïs-en dinobrood1,60 Slagroomsoes1,60 Stroopwafels2,60 Wij zoeken een Voor inlichtingen, tel. 03463-51236, vragen naar Ank Tammer. Veldm. Montgomeryweg 3 - Telefoon 51236 Buys Ballotlaan 13 -Telefoon 51611 SOESTERBERG Toen het meldpunt 'Sociale veiligheid' in het leven werd geroepen (ik denk nu ongeveer vier jaar geleden), hebben verschillende mensen op de eerste ver gadering allerlei onveilige plekken in Soesterberg aangewezen. Daarbij was ook de achterdoorloop bij de duplex- woningen aan de Moerbessenberg, om dat het daar 's avonds werkelijk aarde donker is. Verdere argumenten waren: verschil lende inbraken en pogingen daartoe; er is in de buurt van dit looppad iemand om het leven gebracht en hét pad wordt in het weekend door luidruchtige café bezoekers gebruikt. De bewoners van de duplexwoningen hebben aan het be wuste pad hun schuren (zonder verlich ting!), dus is een goede lichtvoorziening zeker een 'must'. In de afgelopen jaren zijn er talloze ge sprekken geweest met o.a. wijkagent Kasper, wisselende vertegenwoordi gers van het genoemde meldpunt en zelfs twee persoonlijke gesprekken van ondergetekende met de direkteur van de Woningbouwvereniging 'Soest'. Dit alles heeft ertoe geleid, dat gekonsta- teerd is dat de verlichting van het ach terpad de 'allerhoogste prioriteit' heeft. Nu het momenteel alweer om 7 uur 's avonds donker is, rest mij slechts één vraag: "Wanneer wordt de verlichting gerealiseerd of blijft deze winter alles nog bij het oude?" Kom, gemeente en Woningbouwvereniging, sla de handen ineen en geef ons een goede verlichting! Naam en adres bij de redaktie bekend. Op vrijdag 19 november opent het Dorpshuis 's avonds om acht uur haar deuren, voor een Franse wijn-proef- avond. Centraal staat de Beaujolais, een Franse wijn die men vele eeuwen geleden reeds dronk. 'Wijn moet duren', zegt men. Maar het kan ook anders. Alleszins de moeite waard om het eens te proeven. Onder het genot van wijn kan men een video over de wijnstreek zien. Daarbij worden Franse kaas, stokbrood en kruidenbo ter geserveerd. Op en top 'Frans'. Wie eens kennis wil maken met de Beaujolais Primeur kan kaarten a f 5,00 kopen bij wijnhandel/slijter Brouwer (Gen. Winkelmanstraat) of aan het Dorpshuis (na 18.00 uur). Raadhuisplein 3, Soest Openingstijden: dagelijks 07.00-23.00 uur Dorpsplein 17a, Soesterberg Postadres: Postbus 2002 3760 CA Soest Tel. 03463-51555 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 12.00-13.00 uur en ook donderdag 19.00-21.00 uur Alarmnummer 06-11 Medewerkers van een bedrijf aan de In dustrieweg keken hun ogen uit, toen ze een onbekende man houtpallets zagen inladen. De brutale vlerk bleek een 51-jarige man uit Spijkenisse. De me dewerkers hielden hem aan, lieten hem de pallets uit de auto halen en droegen hem later over aan de ingeschakelde politie. De man had geen toestemming gevraagd om de pallets mee te nemen en kreeg derhalve een proces-verbaal. Voor de derde achtereenvolgende maal is Thony van Oeve ren gekozen tot prins carnaval in Soesterberg. Dat werd zater dagavond duidelijk tijdens het prinsenbal dat De Zotteklap- pers hielden. Daarvoor was sporthalbar Time Out aan de Banningstraat omgetoverd tot Leutbunker. "Ze hebben de knapste geko zen luidde het commentaar van prins Zotteklap III. De Zot- teklappers brachten zondagmiddag een bezoek aan hun 'leut- vriendenin Hoogland. De herkozen prins werd daar bijge staan door onder anderen adjudant Aad Zwingelaar die hem ook op de foto terzijde staat. Foto: Elger Geessinck. Wij houden nog van ons vak. We doen het graag goed, snel en betaalbaar. Maar gauw een afspraak. Herkeuring gratis. Rademakerstraat 31a Soesterberg Carnavalsvereniging 'de Zotteklap- pers' in Soesterberg beleven zaterdag 20 november a.s. een primeur. Voor het eerst in hun geschiedenis wordt een je neverkruik naar hen vernoemd. Óm half vijf zal Zijne Droogliggende... her stel, Doorluchtigheid Prins Zotteklap de derde de eerste kruik, voorzien van de Zotteklaplogo, ontvangen uit han den van fa. Brouwer, in diens wijnhan del aan de Gen. Winkelmanstraat 37. De Carolusschool is door de Beheers commissie van de Drie Eiken benaderd om iets te doen in het kader van het per januari 1994 te openen verzorgings huis. De leerkrachten reageerden posi tief en zo is een klein projekt 'ouderen en jongeren' ontstaan. Het is een po ging van ouderen en schooljeugd, om elkaar wat beter te leren kennen en waarderen. Een goede manier daarvoor is samen te praten, te spelen en te leren. Zo gaat groep 6 op woensdag 17 november in de Drie Eiken met de ouderen volks dansen. Vrijdag 26 november is het helemaal raak. 's Morgens is er in de Carolus school van 10 tot 11.45 uur een'inloop ochtend'. Alle 60-plussers worden uit genodigd de school te bezoeken. Men kan dan een kijkje nemen in de klassen om eens kennis te maken met het he dendaagse onderwijs. En dat alles on der het genot van een kopje koffie. Die vrijdagmiddag gaan de kinderen met hun spelletjes naar de Drie Eiken, om samen oude en nieuwe spelletjes te doen. Het vervolg hiervan is dat oudere inwoners van Soesterberg in de komen de tijd iets vertellen over b.v. vroeger, de oorlog, hoe men toen leefde en werkte, ouderen nu, enz. Oud en jong willen op deze manier het onderling kontakt en begrip bevorderen. Zaterdag moesten de volleybalsters van AGAVS aantreden tegen Forza 2 uit Hoogland. Het beloofde een spannen de wedstrijd te worden, want beide teams stonden nagenoeg gelijk op de ranglijst. t De eerste set kwam AGAVS, mede door het zowel aanvallende als verdedi gend goede werk van Brigitte van Ee, terug en werd de set met 15-9 gewon nen. De derde set was voor Forza met 15-8. AGAVS rook nog de kans om te win nen. Met een enorme spirit werd er ge speeld met als resultaat dat ze snel op 5-0 stonden. Forza liet zich niet over rompelen en sloeg keihard terug. In een zinderende eindspurt was het AGAVS die de set met 15-12 naar zich toe trok. Eindstand 2-2, een juiste weergave van het spel. De dames hebben nu één keer gewon nen, twee keer gelijk gespeeld en twee keer verloren. Zaterdag 20 november om 14.45 uur spelen ze thuis in de Ban- ninghal, tegen Brezan/SSS 3. Cultureel Centrum C-drie organi seert op zaterdag 20 november i.s.m. het Dorpshuis Soesterberg een workshop schilderen op zijde. Deze techniek is verwant aan het aquarelleren. De geschilderde vormen op een glan zende stof geven stralende kleuren. Dit wordt versterkt door de transparantie van de schilderwijze en de stof. Het is net of er permanent licht op valt. Hier naast bieden de materialen, zijde en speciale verf, extra mogelijkheden. Dat betekent dat, ook al kan je niet schilderen, er toch mooie resultaten worden bereikt. Tijdens deze dag kun nen de cursisten zich oriënteren op de zijdeschildertechniek èn de mogelijk heden van het ontwerpen. Het gebruik van het contourmiddel, de zouten en het kleurmengen worden uitgelegd. Na de technische inleiding worden er via eenvoudige opdrachten ontwerpen ge maakt, om uiteindelijk eigen decoraties te kunnen uitvoeren. De resultaten zijn geschikt om in te lijsten of te gebruiken voor andere toepassingen. De dag, van 10.30 tot 16.30 uur, is be doeld voor beginners. Gevorderden zijn echter ook welkom, evenals schil ders die kennis willen maken met een andere techniek. Docente: Ludie Bak ker. Kosten zijn slechts f 35,-. Hier naast dienen de cursisten tijdens de les zijde te kopen. Schatting kosten zijde: f 14,-. Inschrijving is mogelijk bij de admini stratie van C-drie, Willaertstraat 49 in Soest. Openingstijden: 9.00 - 17.00 uur. tel. 02155-22188. Zo nu en dan zetten we de schijn werpers op een dorpsgenoot, om-1 dat hij of zij dat verdient. Deze keer staat 'in het zoeklicht': B(art) J. Gijtenbeek. Als we daaraan toevoegen dat hij bij de plantsoenendienst van de gemeente Soest werkt en elke donderdag op de Algemene Begraafplaats aan de Kamp dwarsweg te vinden is, dan zegt u: 'O, die'. Ja, over hem willen we het graag heb ben. Een man die veel goed werk in alle stilte doet. Toen in 1962 de Algemene Begraafplaats aan de Kampdwarsweg ten dienste werd gesteld voor het dorp Soesterberg, was Bart Gijtenbeek de man die zich onmiddellijk beschikbaar stelde voor de verdere aanleg en onder houd van het stukje grond, gelegen in de gemeente Zeist, maar in 1962 in erf pacht genomen door de gemeente Soest. Volgens het 'dienstrooster' is Gijten beek elke donderdag aangewezen voor 'onderhoud Algemene Begraafplaats'. Door bezuiniging is er geen geld om vanwege de gemeente Soest bloemen in de perken en borders te plaatsen. Toch zijn ze er, omdat Gijtenbeek thuis zelf zaait en op het kerkhof uitplant. Alles op eigen kosten. Op veel kerkhoven worden machines gebruikt voor het delven van graven en het verdere tuinonderhoud. Gijtenbeek wil geen machine op 'zijn dierbaar stuk je grond'. Op een begraafplaats moet stilte heersen, uit respect en eerbied voor allen die daar hun laatste rust plaats hebben gevonden, is zijn mening. Daarom graaft hij op zijn 64e levensjaar elk graf met de schop. Als weer iemand aan de aarde is toevertrouwd en het is weer stil geworden op het kerkhof, ver leent Bart Gijtenbeek de laatste eer aan de gestorvene. Eén keer per week daar werken is on voldoende, daarom doet Gijtenbeek de rest - en dat is heel veel - in zijn eigen tijd. Op een mooie zomerdag kun je hem om zes uur 's morgens al bezig zien met de verzorging van niet alleen bloe men en planten. "Bart, kun je even naar het graf kijken, want..." En dan wordt alles keurig netjes geregeld. "Wat moet je daar voor hebben, Bart?" Dan schudt Gijtenbeek lachend z'n hoofd. "Nee, dat is niet nodig, graag gedaan." Volgend jaar wordt hij 65 en gaat hij met pensioen. Dat betekent ook dat hij dan niet meer op zijn stukje grond mag werken. Dat is nu eenmaal voor een ge pensioneerd ambtenaar verboden. Gij tenbeek heeft beleefd verzocht of hij dat helemaal gratis mag doen. Nee, was het antwoord, want dan kwamen er moei lijkheden op het gebied van verzekerin gen enz. Maar je kunt Bart Gijtenbeek na 32 jaar zeer trouwe dienst op de begraafplaats toch met zo maar aan de kant zetten'' Je kunt iemand die met hart en ziel aan dat werk verknocht is en dat zelfs gratis wil doen, dat toch niet afnemen? Wie is er die dat werk nog gratis wil doen? Gelukkig is het nog geen 1994 en kun- toen"BartIÏ,?!,KrPZet,ten met als mot" to. Bart moet blijven! Bart, bedankt voor zoveel! ueaanKt

Soester Courant | 1993 | | pagina 17