Red Stars glijdt uit op mentale vlak Twee keer zilver voor Springbokken Nipt verlies beste team Eemvogels LicI 1 SPORTf k 1 Sportuitslagen Soesters lopen NYC marathon Van der Veen stormbestendig Sportprogramma bezbbu Jeugdnieuws Steil WOENSDAG 17 NOVEMBER 1993 SOESTER COURANT Dames nestelen zich steviger in kopgroep na vijfde zege Dames Geslaagde turndag in sporthal Aqua Indoor TURNEN Korfballers zetten experiment in zaal op zij KORFBAL h "Ze zijn niet kapotgegaan" ATLETIEK Triathlete derde in 61 kilometerloop De sportcamera bij uitstek i PAGINA 20 WOENSt Zwemr Autocrossers in Soester bos aangehouden Topscorers Stand 4 Achtentwintig minuten lang heb ben de heren van The Red Stars het kunnen opbrengen een serieu ze tegenstander te zijn van BS Lei den. Daarna werden de basketbal lers een sparringpartner en werd het van 59-60 in twaalf minuten tijd 77-97. "Mentaal zwak", riep Hans de Bruin toen hem om een verklaring werd gevraagd. Hij voegde er meteen aan toe dat van een jonge ploeg niet elke week een top prestatie kan worden verwacht. Na de spectaculaire en bewonderenswaardige bekerwinst op Hoofddorp volgde een bittere teleurstelling tegen Leiden, maar een dergelijke ontwikkeling is vol gens De Bruin inherent aan een ploeg als Red Stars. Heel lang bleven de twee ploegen in el- kaars spoor. Dan weer waren de gasten brutaler, dan weer deelde Red Stars een speldeprik uit. Beide teams scoorden er lustig op los en hielden derhalve de spanning en het boeiende aspect in de wedstrijd. Jammer was dat Red Stars in de slotminuut van de eerste helft niet bij de les was en Leiden via 45-45 met 47-51 mocht rusten. Red Stars veegde die achterstand weg en was acht minuten na de rust weer van de partij: 59-60. Toen liet de door De Bruin geleide formatie het alsnog afwe ten. In drie minuten tijd werd het 59-70 en niet veel later was Red Stars geklopt (69-86 en 77-97), hetgeen de derde ne derlaag voor de ploeg betekende. De dames nestelden zich nog steviger in de kopgroep door met 53-41 van Mid land 2 te winnen. Red Stars kwam we derom goed uit de startblokken tegen de man-to-man verdediging van de Utrechters die echter op 12-1 terugvie len in een zone. Daarop probeerde Red Stars in de bucket persoonlijke fouten uit te lokken. Dat lukte redelijk, maar van de in totaal 29 toegekende vrije worpen benutte de ploeg er slecht ne gen. De marge werd dan ook tot de rust gehandhaafd op elf punten (27-16). In deel twee experimenteerde Red Stars voor het eerst met een zone-press die een aantal keren lukte, maar soms ook mislukte. Niettemin liepen de da mes in sporthal Beukendal uit naar 40-21. Daarna bezondigde de ploeg zich af en toe aan 55-plus basketbal. Dat was de voornaamste reden waarom Midland in de eindfase dichterbij mocht kruipen. De van stal gehaalde Patricia Jasperse (12 punten) en Nancy de Kruyf (11) hadden de meeste inbreng in de pro- duktie. Ook Christel Wessel kwam in de dubbele cijfers. Maar belangrijker dan haar tien punten was, dat ze bewees over een vechtersmentaliteit te beschik ken. Met vijf zeges uit zeven duels bezet Red Stars de derde plaats. Koploper Argon is nog ongeslagen. New Stars staat tweede. Die ploeg verloor tot dusver al leen van Red Stars, maar heeft nog twee duels tegen Argon en een bezoek aan Soest voor de boeg. In Aqua Indoor kon nog juist een perfecte turndag worden gehou den. Het aqua onder de vloer zorg de voor een prima extra vering, daarover waren alle turners het eens! Exact op tijd en met een uitstekend toe stellen-park toonden vijftig top-turners van de provincie Utrecht hoe sfeervol en oogstrelend turnen kan zijn. Alle leeftijdsgroepen van 6 tot en met 26 jaar waren aanwezig. De organiserende ver eniging De Springbokken had de wind er goed onder; de toestelwisseling en ook de op- en afbouw liepen gesmeerd. In de 4C-klasse was het deelnemersveld groot. De Spartaan Arian van Dijk, vo rig jaar goed voor een vijfde plaats op het N.K., werd terecht eerste. Spring- bok Oran Hoffmann turnde goed op de lange mat en aan de ringen, waar hij bei de keren derde werd. In het eindtotaal werd hij vijfde. Willem Strijbosch bleef in het spoor van zijn clubgenoot en ge haalde met safe turnwerk een zesde plaats. Rudy van Schaffelaar en Bart Eichholtz eindigden op een negende respectieve lijk tiende plaats. De twee overige Springbok-turners presenteerden in de andere klassen uitstekend. Onverwacht mochten beiden op het ereschavot ko men. Tjerk Egtberts (7/8 jarigen) liet zich door het Vogel-geweld niet van de wijs brengen en scoorde uitstekend. Als debutant in de D-klasse wist hij met een goede salto voorover het onderdeel sprong te winnen. Michiel van Schaffe laar, ook een debutant in de C-klasse bleef niet alleen goed bij, hij won aan lange mat, sprong en brug. Hij werd tweede achter een B-turner maar vóór de kampioen C van vorig jaar. De turners zien alles nog wel eens on- Foto: Elqer Geessinck. dersteboven, zo bleek zaterdag in sport hal Aqua Indoor. Eemvogels heeft besloten in de zaalcompetitie toch weer de sterk ste formatie binnen de lijnen te brengen. Na een mislukt experi ment op het veld, waarin de eerste twee teams ongeveer gelijkwaar dig werden samengesteld, hopen de korfballers dit zaalseizoen meer succes te behalen. In de eerste wedstrijd, thuis in Aqua Indoor, slaagde Eemvogels niet geheel in die opzet. Hoewel het spel er wel beter uitzag dan op de grasmat kwam dé ploeg net iets te kort tegen SVMM. Het meest in het oog springende verschil was - een bekend verschijnsel bij Eemvogels - de trefze kerheid. Waar de gasten uit Maarn min der kansen nodig hadden om doelpun ten te maken, sprong Eemvogels min der zorgvuldig om met de kansen. He laas voor de thuisploeg was het geluk soms ook niet aan haar zijde: 10-11. Na een snelle 0-1 nam Eemvogels overtui gend een voorsprong. Kathja Rauch schoot van afstand de gelijkmaker in, waarna Henriette Wisse (schot) en Marco Kuil (strafworp) de stand op 3 -1 bepaalden. S VMM liet zich niet van zijn stuk brengen en achterhaalde Eemvo gels en nam zelfs weer een punt marge (3-4). Marco Kuil zag zijn tweede straf worp mislukken, maar reageerde alert en tructe met de opgevangen bal zijn dj- rekte tegenstander, waarmee hij alsnog kon scoren. Het eerste aanvalsvak had in de eerste helft, ondanks redelijk combinatiespel, moeite de korf te vin den. SVMM profiteerde daarvan en liep opnieuw uit, naar 4-6. Marco Kuil maakte zijn derde treffer, ditmaal uit een afstandschot. Vanaf dat moment leken de gasten zich eenvoudig naar de winst te spelen, want zij namen een riante 5-8 voorsprong. Eemvogels krabbelde echter terug en kwam zelfs langszij. De spanning nam toe. SVMM pakte opnieuw een punt voor sprong, maar Kathja Rauch passeerde haar tegenstandster en rondde deze doorloopbal keurig af: 9-9. Dit was het cruciale moment in de wedstrijd: de ba lans kon naar beide kanten doorslaan. Juist toen leek de SVMM aanval vleu geltjes te krijgen; vijf minuten voor tijd viel twee keer op een rij een afstand schot pardoes door de korf. De moed zakte Eemvogels in de schoenen, maar zij gaven niet op. In een slotoffensief werden veel kansen gecreëerd, waarvan een afstandschot van Fons Verduin doel trof. Verder dan 10-11 kwamen de Eemvogels niet, doordat SVMM in de laatste minuut een engeltje op de korf bleek te hebben. im De teletoeter De spiegelreflexcamera heeft als bijzonderheid, dat de lens ver wisselbaar is. U kunt kiezen uit een standaard-, groothoek-, macro- of telelens, of een objec tief met meerdere brandpunts afstanden (zoomobjectieven). Sportfotografen hebben meestal een opvallend grote telelens op hun camera. Omdat dit objectief net als een verrekijker werkt, lijken zelfs voetbalprestaties op het veld op armlengte te zijn gefotografeerd. Bovendien is het een ideale lens om close-ups van gezichten te fotograferen en kunt u van toeschouwers langs de lijn ongemerkt leuke snapshots maken. BOWLING Soester Bowling Vereniging Boule d'Or - Zilveren ster 5-0; Big Splitters - No Name 5-0; Bodrum - Bloopers 4-1; Game Over - De Enghe 4-1Van Ede - Ar rows 3-2; Baanbrekers - Flying Pin Ten 0-5. Team X - De Gokkers 5-0; Wings - The Fa mily 4,5 - 0,5; The P-Team - The Foxhun- ters 1-4; H.A.M. -Triootje BTG 1,5-3,5; The Backbones - Heppie Hoekers 5-0; Stressless- Naadje 0-5; Strajk - SHJ-ammei 0-5; Pin-Down - Ottifantjes 3-2; Cobra's - Westra/Koffrie 0-5. Jeugd: Sisters - 5-0; Cool Cat - Bad Boys 4-1; Knuddebende - The Beat 4-1. ZWEMMEN De Duinkikkers 50 meter schoolslag: Joanne Thijs 48.2; Jo- lien Schoo 43.3; Vivian Spronk 49.5; Sand ra Kuver 42.8. 50 meter rugslag: Lize van den Berg 37.6. 50 meter vlinderslag: Vincent Karsten 45.7; Jurgen van Nimwegen 44.6; Astrid Bux- dorff 46.7; Hetty van Loenen 45.6; Tish Kuiper 36.5; Hester Vlaanderen 45.7; Xan- der Bremer 32.5; Steven Uyland 29.4. 50 meter vrije slag: Inge van Nimwegen 33.3; Leontine Loeber 34.7; Roel Koot 37.8; Olivier Arnold 40.8; Peter Oosthof 35.5; Bram Houben 39.7; Bastiaan de Vo gel 34.3; Jelle Sonnevelt 28.6; Ronald Op- horst 31.0; Jurgen van Nimwegen 35.4; Vincent Karsten 41.5. 100 meter schoolslag: Roet Koot 1.40.8; Olivier Arnold 2.02.5; Bram Houben 1.47.3; Peter Oosthof 1.35.4; Raymond Honderdors 1.37.6; Pieter Damen 1.28.2; Bastiaan de Vogel 1.43.5; Jelle Sonnevelt 1.48.4; Ronald Ophorst 1.37.1; Leontine Loeber 1.35.7; Inge van Nimwegen 1.36.1. 100 meter wisselslag: Lize van den Berg 1.25.3. 100 meter rugslag: Joanne Thijs 1.33.6; Vi vian Spronk 1.27.4; Sandra Kuyer 1.34.8; Jolien Schoo 1.38.3; Hetty van Loenen 1.34.8; Astrid Buxdorff 1.28.7; Tish Kui per 1.19.5; Hester Vlaanderen 1.30.7; Vin cent Karsten 1.54.4; Jurgen van Nimwegen 1.32.6. 100 meter vrije slag: Steven Uyland 55.7; Xander Bremer 1.00.4; Pieter Damen 1.19.3; Raymond Honderdors 1.11.7. Hees Hees F1 - Hooglanderveen F1 2-6; VVZ'49 - Hees El 1-4; Hees Cl - Roda'46 C2 5-1; Hees Al - Limvio Al 7-0. SEC SDO BI - SEC BI 5-1; SEC Cl - IJssel- meervogels C3 8-1SDO C2 - SEC C2 4-1 SECC3 - Hoogland C4 4-8; Hoogland Dl - SEC Dl 2-3; SEC D2 - VVZA D5 8-1; Ro da'46 - SEC El 2-1; SO Soest E4 - SEC E2 8-1; SEC Fl-VVZA F3 4-10; AFCQuick F4-SECF2 2-2. Soest Baarn Al -SO Soest Al 0-2; SO Soest A2- IJsselmeervogels A2 1-2; NVC BI - SO Soest BI 0-1; SO Soest B2 - Eemdijk BI 3-1SO Soest C1 - HVC C1 3-1Hoogland C3 - SO Soest C2 3-1SO Soest D1 - DOSC Dl 4-1; SO Soest D2 - Amersfoortse boys Dl 7-2; SO Soest D3- Roda'46 D7 3-3; SO Soest D4 - CJVV D4 3-4; SO Soest El - Baarn El 8-1; CJVV El - SO Soest E2 10-1; SO Soest E3 - Quick E2 7-1; SO Soest E4 - SEC E2 8-1Hoevelaken E5 - SO Soest E6 2-1; SO Soest Fl - IJsselmeer- vogels Fl 1-7; Roda'46 F3 - SO Soest F2 3-3; SO Soest F3 - Spakenburg F2 3-1SO Soest F4 - Roda'46 F9 0-0; SO Soest F5 - Quick F3 0-2; Hoevelaken F3 - SO Soest F6 0-4; SO Soest djb - Jonathan djb 8-1; SO Soest dje - Achterveld dje 0-7. VYZ'49 WZ Al - WZA Al 3-1; WZA B2 - WZ BI 2-4; WZ Cl - Quick C2 12-3; WZ C2 - Amsvorde C2 1-6; WZ Dl - IJsselmeervogels D2 13-1; APWC D2 - WZ D2 1-2; WZ El - Roda E5 1-6; WZ E2 - Hees El 1-4;WZE3-KVVA E3 6-26; WZ Fl - IJsselmeervogels F2 7-3; Roda F5 - WZ F2 1-2. TURNEN De Springbokken (vloer; voltige; ringen; sprong; brug; rek stok; totaal; plaats) C2. Michiel van Schaffelaar 7.7; 6.6; 6.9 7.9; 7.9; 5.6; 42.60; (2e). C4. Oran Hoffman 7.9; 6.6; 7.2; 7.0; 8.1 5.0; 41.80; (5e). C4. Willem Strijbosch 6.7; 6.7; 6.5; 7.2; 8.1 5.8; 40.80; (6e). C4. Rudy van Schaffelaar 6.2; 6.7; 6.55 7.0; 7.8; 5.4; 39.65; (9e). C4. Bart Eichholtz 6.6; 5.8; 6.90; 6.2; 7.9 5.7; 39.10; (10e). C6. Tjerk Egtberts 5.9; 4.9; 7.8; 7.0; 8.6 7.7; 41.90; (2e). Twee Soesters hebben zondag de marathon van New York gelopen. Dick Hamersma en Ad Quick doorstonden de uithoudingsproef de ruim 42.195 meter met verve. Voor beiden was het de eerste ma rathon. Hamersma (56) en de twaalf jaar jonge re Quick zijn lid van de vriendengym club Amice. Ze hadden al wel halve marathons in hun benen, maar voelden zich uitgedaagd om de NYC marathon te lopen. Na een intensieve voorberei ding vlogen ze naar 'the Big Apple' om deel te nemen aan de beroemdste klas sieker. Waarschijnlijk hebben ze winnaar An- dres Espinoza niet eens gezien. De der tig-jarige Mexicaan boekte de zevende tijd van dit seizoen (2.10.04). Hamer sma had vier uur en zeventien minuten nodig om de finish in Central Park te bereiken. Zijn maatje Quick was iets sneller: 4.09. Later belden ze naar het thuisfront. Me vrouw Quick: "Dat was om half twee 's nachts onze tijd. Het ging goed. Ze zijn niet kapot gegaan." Gerda van der Veen heeft zich zondag stormbestendig getoond in de Schipholloop, een monsterrace over 61 kilometer. De triathlete gaf niet op en werd derde bij de da mes is 5 uur en 52 minuten. De aanhoudende storm en regen maak te de wedstrijd op het onbeschutte par cours loodzwaar. Na vijf voorspoedige kilometers moesten dè deelnemers 25 kilometer lang tegen de wind in lopen. Een veel lager tempo en een reeks af vallers waren daarvan het gevolg. De Soestse doorstond de eerste beproeving en kwam na 42,2 kilometer (de mara thon) door met een tussentijd van drie uur en 52 minuten. Op tweederde van de wedstrijd werd ze geplaagd door darmstoornissen, ver moedelijk veroorzaakt door kou op de maagstreek. Maar deze aanslag was ze vijf kilometer verder weer te boven. Daarna was het afzien en afzien voor Van der Veen. Ze onderdrukte pijn en vermoeidheid en hield haar lichaam op de laatste fysieke en psychische .reser ves op tempo. Die onverzettelijkheid leverde haar de derde plaats op. Spiegelreflex is de naam voor het systeem dat ervoor zorgt, dat u in de zoeker exact het beeld ziet, zoals dat straks op uw foto komt. U kijkt via een spiegel, rechtstreeks door de lens naar uw onderwerp. Maar dat is niet de enige reden, waarom de spiegelreflexcamera een staaltje van technische perfectie mag worden genoemd. Deze camera's zijn zeer geschikt om sporten te fotograferen, of het nu om schaken, motorsport, bas ketbal of voetbal gaat! Auto matische belichting, scherpstel- ling, filmtransport, filminleg, terugspoelen van de volle film, eèn Bits die rode ogen voorkomt en flitsmeting zorgen voor per fecte foto's van uw favoriete sporters. Van die automatische instelling kunt u afwijken als u wi It. Scha kelt u ,over van automaat naar handbediening, dan blijft de camera gegevens verstrekken over alle functies! De camera is uitgerust met een overzichtelijk LCD-display. waarop de meeste functies afleesbaar zijn. In een oogopslag ziet u welke belich tingstijd en diafragma ingesteld zijn en hoeveel opnamen u nog kunt maken! Daarnaast kunt u op de spiegelreflexcamera (effect)- filters gebruiken, waarmee uw technische en artistieke mogelijk heden enorm toenemen. Voor liefhebbers van science fiction zijn er aardige wetens waardigheden over spiegelreflex camera's. Zo zijn er camera's verkrijgbaar die kunnen 'leren'; ze onthouden uw instellingen en slaan deze in een geheugen op. Wat dacht u van de camera die automatisch de juiste scherpstel- ling berekent voor een bewegend voorwerp tussen het moment, dat u de knop indrukt en het moment dat de sluiter open en dicht gaal. Of de camera waarvoor u c'hip- cards kunt krijgen met speciale voorkeurinstellingen voor o.m. sportfotografie. Of dc infra-rood afstandsbediening, waarmee u draadloos dc camera bedient. Of dc spiegelreflex, die u kunt aan sluiten op een desktop-organizer om instellingen op te slaan? Wilt u nader kennismaken niet een spiegelreflexcamera, dan is een bezoek aan de foto/aak aan te bevelen. Men zal u graag de mogelijkheden demonstreren. DONDERDAG 18 NOVEMBER Zaalvoetbal 22.00 uur Firtina'93-Allen Weerbaar (Beukendal) Zaalvoetbal 22.00 uur Hees-OSO (Aqua Indoor) Basketbal 18.30 uur Blue Herons-The Red Stars (D) (Vianen) Korfbal 14.50 uur Eemvogels-Viking (Aqua Indoor) Voetbal 14.30 uur Kockengen-WZ'49 (Koc- kengen) 14.30 uur SEC-Hees (Bosstraat-West) Volleybal 14.00 uur Delta Lloyd 2-Stam/SoVo- Co (D) (Amsterdam) 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-Harder- wijk 2 (De Bunt) ZONDAG 21 NOVEMBER Basketbal 14.00 uur Baros-The Red Stars (H) (Rotterdam) Hockey 12.45 uur Alkmaar-MHC Soest (D) (Alkmaar) 14.30 uur MHC Soest (H)-Bennebroekl (Koningsweg) Waterpolo 18.30 uur De Duinkikkers (D)-De Haaien (Aqua Indoor) Met een opt 'Nacht van tweede editi Het feit dat veel als vori tevreden. D sche Vakanl kankerpatië Het geld is bij geveer tweeht teams. Elktea nuten van zwt uur door, van tot zondagmc men, zwem mi zwemmen voi men, ondank: men ondank: Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling! Vereniging, ook op dinsdag vanall 19.00 uur (C-drie) Hees De E-pupillen haalden zaterdag op nieuw de volle winst binnen. In de derby tegen plaatsgenoot WZ'49 bleek Hees vooral in de afwerking van de kansen de betere en behaalde mede daardoor een 4-1-overwinning. De A-junioren be hielden hun ongeslagen positie door aan de Kooiweg af te rekenen met me dekoploper Limvio. Hees speelde op vallend gemakkelijk en combineerde bij vlagen uitstekend. In het eersté half uur gaf Limvio goed partij en wist het van tijd tot tijd gevaarlijk uit te breken. Naarmate de wedstrijd vorderde, kreeg Hees meer en meer vat op het spel en via 2-0 met de rust werd een knappe 7-0-overwinning behaald. SEC Alleen beide A-junioren teams speel den zaterdag niet. De regionale BI-ju nioren verloren uit bij SDO in Bussum, maar nemen zaterdag a.s. revanche, wanneer zij SDO thuis ontvangen. De Cl-junioren zorgden weer voor een monsterscore, thuis tegen IJsselmeer vogels C3 wonnen zij met 8-1. Ook de Dl-pupillen wisten hun uitwedstrijd bij Hoogland Dl nipt met 2-3 te winnen. Voor de D2-pupillen stond de thuis wedstrijd tegen het nog ongeslagen WZA D5 op het programma. Voor rust een gelijkopgaande wedstrijd, waarin SEC wat gelukkig op 2-0 kwam door Jelle v.d. Broek en Marco Kaats. Na rust kwam WZA op 2-1. SEC kwam sterk terug en via Jelle v.d. Broek, Lorenzo Acosta, Uhmet Ubay liepen zij uit naar maar liefst 8-1. Hier door blijft het team fier aan kop van de ranglijst. VOETBAL Soest Twee teams van SO Soest beleefden» voor het eerst hoe het is om van een ge-] wonnen wedstrijd te genieten. SO Soest] F6, het jongste team van de vereniging,[I had al drie wedstrijden gespeeld, nog] niet gewonnen maar wel veel geleerd Tegen Hoevelaken F3 werd er met 4-0] gewonnen. SO Soest B1 heeft het zwaar in de regionale competitie. Enkele we-] ken geleden werd er een gelijkspel be haald en zaterdag was er tegen NVC B1 de eerste winstpartij. Trainer Peter Hil-i horst zag zijn ploeg onder leiding van' keeper Mark Sesink het doel schoon houden. John Jacobs scoorde het enige] doelpunt van de wedstrijd. SO Soest Al 3 behaalde met slecht voetbal een nuttige; overwinning tegen Baarn Al: 0-2 Frans v.d. Lugt en Paul Dreef scoorden] de doelpunten. WZ'49 Na de zwakke wedstrijd van afgelopen week had WZ A1 iets goed te maken, Ook dit keer weer was het elftal, datH overigens het hele seizoen pas één ver- j lieswedstrijd heeft geboekt, niet echt in goede doen. Door een afstandsschol van Ozcan Ihbay, wist WZ met een. 1-0-voorsprong de rust in te gaan. In de< tweede helft werd een penalty mooi in geschoten door Ecevit Kurt. CJW kwam op een ongelukkige manier terug tot 2-1Tot slot wist wisselspeler Jeroen Schoonhoven in de 80ste minuut de score te verhogen tot 1-3. Dat er vervol gens geen tegendoelpunten vielen, was vooral te danken aan Bas van Doorn, die als enige verdediger goed speelde. Verder konden er dit weekend enkele grote uitslagen genoteerd worden. Op de Monnikkenbosweg in Soest- duinen zijn twee mannen aangehou den, nadat ze in een auto door het bos hadden gecrosst. De politie had daarover telefoontjes gekregen van mensen die daar hadden gefietst en gewandeld en hinder hadden onder vonden van het crossen. In eerste instantie trof de politie bij een boom een bumper en de resten van een koplamp en knipperlichten aan. Later zag de politie een 'ambu lancewagen' met daarop een rode Ford. Twee mannen uit Soest van 26 en 28 jaar werden aangehouden. Het bleek dat ze met de auto tegen een boom waren gebotst. Beiden kregen een proces-verbaal. VELDVOETBAL Na een spa de wedstrij< IV met eei voordeel af gebroken échter iets verloren zo nog lang ni De afgelope slechte herin tingen met h< vorig jaar F naar de KNS promoveerdi van de bonds jaar met een maken. Uite driet van voi De score wei Cees Goes. 1 het Soester tc spanning kvs doordat Fe( Kopman G scherpe Eng- 1. Cees-Jan de Vries (WZ'49) 13 r? 2 Danny Brandenburg (Hees)6 J-LCltCfC Gabriël van Gastel (SEC-zat.) 6 Edwin Lazonder (Hees) 6 5. Richard de Bruin (SEC-zat.) 5 6. Frank Baars (WZ'49)4®L^ V' Ronald Merkenij (SEC-zat.) 4 .f. Peter van der Munt (WZ'49) 4 Op zaterda ke rol aan uiteindelijl Wedstrijd f nog in Arn hebben de tijd in de d naar de kei de roodher kaar in eei ZAALVOETBAL 1. Mustafa Aksit (Firtina'93) M; Öscan Satikboga (Firtina'93) 10' 3. Eddy Brinkman (DVS) 4. Saban Aksit (Firtina'93) f 5. Ramon Heynen (SEC) 6. Zeki Kurt (Firtina'93)f 7. Veysel Ersahin (Firtina' 93) Toen Jansei naar Soest 1 aan bij Hees de hij de tr sinds augu: SEC-tra sen, libero C-Hees, di

Soester Courant | 1993 | | pagina 20